errands - en to es_ES translation catalogue (46 entries)

en: Clear
es_ES: Ezabatu

en: Application Theme
es_ES: Aplikazioaren gaia

en: System
es_ES: Sistemarena

en: Light
es_ES: Argia

en: Dark
es_ES: Iluna

note: Task lists group task_list_group = Adw.PreferencesGroup(title=_("Task Lists")) add_tasks_position = Adw.ComboRow( title=_("Add new Tasks"), model=Gtk.StringList.new([_("At the Top"), _("At the Bottom")]), icon_name="errands-add-symbolic", ) task_list_group.add(add_tasks_position) Tasks group
en: Tasks
es_ES: Atazak

en: Sync
es_ES: Sinkronizatu

note: Provider
en: Disabled
es_ES: Desgaitua

en: Sync Provider
es_ES: Sinkronizazio-hornitzailea

en: Server URL
es_ES: Zerbitzariaren URLa

en: Username
es_ES: Erabiltzailearen izena

en: Password
es_ES: Pasahitza

en: Test
es_ES: Proba

en: Test Connection
es_ES: Konexio-proba

en: Preferences
es_ES: Hobespenak

en: Keyboard Shortcuts
es_ES: Teklatuko lasterbideak

en: About Errands
es_ES: Errands-i buruz

en: Main Menu
es_ES: Menu nagusia

en: Cancel
es_ES: Ezeztatu

en: Are you sure?
es_ES: Ziur zaude?

en: Delete
es_ES: Ezabatu

en: Menu
es_ES: Menua

en: Scroll Up
es_ES: Gorantz egin

en: Completed:
es_ES: Eginda:

en: Add new Task
es_ES: Gehitu ataza berria

en: Copied to Clipboard
es_ES: Arbelean kopiatuta

en: Mark as Completed
es_ES: Markatu eginda bezala

en: Add new Sub-Task
es_ES: Erantsi azpiataza berri bat

en: Restore All
es_ES: Dena leheneratu

en: Empty Trash
es_ES: Zakarrontzia hustu

en: No deleted items
es_ES: Ez dago elementurik ezabatuta

en: Tasks will be permanently deleted
es_ES: Atazak etengabe ezabatuko dira

en: Restore
es_ES: Leheneratu

en: Not all sync credentials provided. Please check settings.
es_ES: Ez dira eman sinkronizazio-kredentzial guztiak. Egiaztatu hobespenak.

en: Can't connect to CalDAV server at:
es_ES: Ezin da CalDAV zerbitzariarekin konektatu:

en: General
es_ES: Orokorra

en: Show keyboard shortcuts
es_ES: Erakutsi teklatuko lasterbideak

en: Quit
es_ES: Irten

en: Manage your tasks
es_ES: Kudeatu zure zereginak

en: Todo application for those who prefer simplicity.
es_ES: Sinpletasuna nahiago dutenentzat, atazak kudeatzeko aplikazioa.

en: Features:
es_ES: Ezaugarriak:

en: Add, remove, edit tasks and sub-tasks
es_ES: Atazak eta azpiatazak gehitu, ezabatu, edo editatu

en: Mark task and sub-tasks as completed
es_ES: Ataza eta azpiatazak eginda bezala markatu

en: Add accent color for each task
es_ES: Erantsi azentu-kolore bat ataza bakoitzerako

en: Sync tasks with Nextcloud or other CalDAV providers
es_ES: Atazen sinkronizazioa Nextcloud-ekin edo CalDAV-en beste hornitzaile batzuekin

en: Drag and Drop support
es_ES: Arrastatzeko eta askatzeko euskarria
