errands - en to fa_IR translation catalogue (111 entries)

en: Today
fa_IR: امروز

en: Tomorrow
fa_IR: فردا

en: Now
fa_IR: اکنون

en: Clear
fa_IR: پاک‌سازی

note: Start date row End date row
en: Not Set
fa_IR: تنظیم نشده

en: Application Theme
fa_IR: زمینهٔ برنامه

en: System
fa_IR: سامانه

en: Light
fa_IR: روشن

en: Dark
fa_IR: تیره

note: Task lists group task_list_group = Adw.PreferencesGroup(title=_("Task Lists")) add_tasks_position = Adw.ComboRow( title=_("Add new Tasks"), model=Gtk.StringList.new([_("At the Top"), _("At the Bottom")]), icon_name="errands-add-symbolic", ) task_list_group.add(add_tasks_position) Tasks group
en: Tasks
fa_IR: تکلیف‌ها

en: Click Action
fa_IR: کنش کلیک

en: Open Details Panel
fa_IR: گشودن تابلوی جزییات

en: Show Sub-Tasks
fa_IR: نمایش زیرتکلیف‌ها

en: Complete Button Size
fa_IR: اندازهٔ‌ دکمهٔ کامل

en: Small
fa_IR: کوچک

en: Big
fa_IR: بزرگ

en: Sync
fa_IR: همگام‌سازی

note: Provider
en: Disabled
fa_IR: از کار افتاده

en: Sync Provider
fa_IR: فراهم‌کنندهٔ همگام‌سازی

en: Server URL
fa_IR: نشانی کارساز

en: Username
fa_IR: نام‌کاربری

en: Password
fa_IR: گذرواژه

en: Test
fa_IR: آزمایش

en: Test Connection
fa_IR: آزمون اتّصال

en: Details Panel
fa_IR: تابلوی جزییات

en: Position
fa_IR: جایگاه

en: Left
fa_IR: چپ

en: Right
fa_IR: راست

en: Appearance
fa_IR: ظاهر

en: Connected
fa_IR: وصل شده

en: Can't connect
fa_IR: نمی‌توان وصل شد

en: Errands
fa_IR: مأموریت‌ها

en: Import List
fa_IR: درون‌ریزی سیاهه‌ها

en: Add List (Ctrl+A)
fa_IR: افزودن سیاهه (مهار+A)

en: More Options
fa_IR: گزینه‌های بیش‌تر

note: top_section.append(_("Secret Notes"), "app.secret_notes")
en: Sync / Fetch Tasks
fa_IR: همگام‌سازی و واکشی تکلیف‌ها

en: Preferences
fa_IR: ترجیحات

en: Keyboard Shortcuts
fa_IR: میان‌برهای صفحه‌کلید

en: About Errands
fa_IR: دربارهٔ مأموریت‌ها

en: Main Menu
fa_IR: فهرست اصلی

en: Syncing...
fa_IR: هم‌گام ساختن…

en: New List Name
fa_IR: نام سیاههٔ جدید

en: Add List
fa_IR: افزودن سیاهه

en: Cancel
fa_IR: انصراف

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add new List
fa_IR: افزودن سیاههٔ جدید

en: Click "+" button
fa_IR: زدن دکمهٔ «+»

en: Are you sure?
fa_IR: مطمئنید؟

en: List will be permanently deleted
fa_IR: سیاهه برای همیشه از دست خواهد رفت

en: Delete
fa_IR: حذف

en: New Name
fa_IR: نام جدید

en: Rename List
fa_IR: تغییر نام سیاهه

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Export failed
fa_IR: برون‌ریزی شکست خورد

en: Exported
fa_IR: برون ریخته

en: Rename
fa_IR: تغییر نام

note: Export group
en: Export
fa_IR: برون‌ریزی

en: Menu
fa_IR: فهرست

en: Trash
fa_IR: زباله‌دان

en: Toggle Sidebar
fa_IR: تغییر وضعیت نوار کناری

en: Delete Completed Tasks
fa_IR: حذف تکلیف‌های انجام شده

en: Scroll Up
fa_IR: لغزش به بالا

en: Completed:
fa_IR: کامل شده:

en: Add new Task
fa_IR: افزودن تکلیف جدید

en: No Details
fa_IR: بدون جزییات

en: Click on task to show more info
fa_IR: کیکل رو ی تکلیف برای نمایش اطّلاعات بیش‌تر

en: Clear Style
fa_IR: پاک سازی سبک

note: Edit group
en: Text
fa_IR: متن

en: Copy Text
fa_IR: رونوشت از متن

note: Notes group
en: Notes
fa_IR: یادداشت‌ها

note: Properties group
en: Properties
fa_IR: ترجیحات

en: Start
fa_IR: آغاز

en: Set Date
fa_IR: تنظیم تاریخ

en: Due
fa_IR: سررسید

note: Complete % row
en: Complete %
fa_IR: ٪ انجام شده

note: Priority row
en: Priority
fa_IR: اولویت

note: Tags group
en: Tags
fa_IR: برچسب‌ها

note: Tags entry
en: Add Tag
fa_IR: افزودن برچسب

en: Save Task as .ics file
fa_IR: ذخیرهٔ تکلیف به شکل پروندهٔ ‪.ics

en: Copied to Clipboard
fa_IR: رونوشت شده در تخته‌گیره

en: Mark as Completed
fa_IR: علامت به کامل شده

en: Expand / Fold
fa_IR: گسترش یا جمع کردن

en: Details
fa_IR: جزییات

en: Add new Sub-Task
fa_IR: افزودن زیرتکلیف جدید

en: Restore All
fa_IR: بازگردانی همه

en: Empty Trash
fa_IR: خالی کردن زباله‌دان

en: No deleted items
fa_IR: بدون مورد حذف شده

en: Tasks will be permanently deleted
fa_IR: تکلیف برای همیشه حذف خواهد شد

en: Restore
fa_IR: بازآوری

en: No Task Lists
fa_IR: بدون سیاههٔ تکلیف

en: Create List
fa_IR: ایجاد سیاهه

en: Lists
fa_IR: سیاهه‌ها

en: Sync is disabled
fa_IR: همگام سازی از کار افتاده

en: Imported
fa_IR: درون ریخته

en: Not all sync credentials provided. Please check settings.
fa_IR: همهٔ گواهی‌ّای همگام سازی فراهم نشده. لطفاً تنظیمات را بررسی کنید.

en: Can't connect to CalDAV server at:
fa_IR: نتواسنت به این کارساز CalDAV وصل شود:

en: General
fa_IR: عمومی

en: Show keyboard shortcuts
fa_IR: نمایش میان‌برهای صفحه‌کلید

en: Quit
fa_IR: ترک

en: Toggle Details
fa_IR: تغغیر وضعیت جزییات

en: Manage your tasks
fa_IR: مدیریت تکلیف‌هایتان

en: errands;tasks;list;todo;todos;caldav;nextcloud;sync;
fa_IR: errands;tasks;list;todo;todos;caldav;nextcloud;sync;مأموریت;وظیفه;تکلیف;نکست‌کلود;همگام;

en: Todo application for those who prefer simplicity.
fa_IR: برنامهٔ تکلیف‌ها برای آنان که سادگی را ترجیح می دهند.

en: Features:
fa_IR: ویژگی‌ها:

en: Multiple task lists support
fa_IR: پشتیبانی از چندین سیاههٔ تکلیف

en: Add, remove, edit tasks and sub-tasks
fa_IR: افزودن، برداشتن و ویرایش تکلیف‌ها و زیرتکلیف‌ها

en: Mark task and sub-tasks as completed
fa_IR: علامت زدن تکلیف‌ها و زیرتکلیف‌ها به کامل شده

en: Add accent color for each task
fa_IR: افزودن لهجهٔ رنگی برای هر تکلیف

en: Sync tasks with Nextcloud or other CalDAV providers
fa_IR: همگام سازی تکلیف‌ها با نکست‌کلود یا دیگر فراهم‌کنندگان CalDAV

en: Drag and Drop support
fa_IR: پشتیبانی از کشیدن و رها کردن

en: Import .ics files
fa_IR: درون‌ریزی پرونده‌های ‪.ics
