errands - en to oc translation catalogue (109 entries)

en: Today
oc: Uèi

en: Tomorrow
oc: Deman

en: Now
oc: Ara

en: Clear
oc: Escafar

note: Start date row End date row
en: Not Set
oc: Non definida

en: Application Theme
oc: Tèma de l’aplicacion

en: System
oc: Sistèma

en: Light
oc: Clar

en: Dark
oc: Fosc

note: Task lists group task_list_group = Adw.PreferencesGroup(title=_("Task Lists")) add_tasks_position = Adw.ComboRow( title=_("Add new Tasks"), model=Gtk.StringList.new([_("At the Top"), _("At the Bottom")]), icon_name="errands-add-symbolic", ) task_list_group.add(add_tasks_position) Tasks group
en: Tasks
oc: Prètzfaches

en: Click Action
oc: Accion del clic

en: Open Details Panel
oc: Dobrir lo panèl de detalhs

en: Show Sub-Tasks
oc: Mostrar jos prètzfaches

en: Complete Button Size
oc: Talha del boton Acabat

en: Small
oc: Pichona

en: Big
oc: Granda

en: Sync
oc: Sincronizacion

note: Provider
en: Disabled
oc: Desactivada

en: Sync Provider
oc: Provesidor de sincro.

en: Server URL
oc: URL servidor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Test
oc: Ensag

en: Test Connection
oc: Ensajar connexion

en: Details Panel
oc: Panèl de detalh

en: Position
oc: Posicion

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Drecha

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Connected
oc: Connectat

en: Can't connect
oc: Connexion impossibla

en: Import List
oc: Importar lista

en: Add List (Ctrl+A)
oc: Apondre una lista (Ctrl+A)

en: More Options
oc: Mai d'opcions

note: top_section.append(_("Secret Notes"), "app.secret_notes")
en: Sync / Fetch Tasks
oc: Sincro / Recuperacion prètzfaches

en: Preferences
oc: Preferéncias

en: Keyboard Shortcuts
oc: Acorchis de clavièr

en: About Errands
oc: A prepaus d’Errands

en: Main Menu
oc: Menú principal

en: Syncing...
oc: Sincronizacion...

en: New List Name
oc: Nom de la lista novèla

en: Add List
oc: Apondre una lista

en: Cancel
oc: Anullar

en: Add
oc: Apondre

en: Add new List
oc: Apondre una lista novèla

en: Click "+" button
oc: Clicar lo boton « + »

en: Are you sure?
oc: O confirmatz ?

en: List will be permanently deleted
oc: La lista serà definitivament suprimida

en: Delete
oc: Suprimir

en: New Name
oc: Nom novèl

en: Rename List
oc: Renonemar la lista

en: Save
oc: Enregistrar

en: Export failed
oc: Expòrt non reüssit

en: Exported
oc: Exportat

en: Rename
oc: Renomenar

note: Export group
en: Export
oc: Exportar

en: Menu
oc: Menú

en: Trash
oc: Bordilhièr

en: Toggle Sidebar
oc: Afichar o amagar lo panèl lateral

en: Delete Completed Tasks
oc: Suprimir los prètzfaches acabats

en: Scroll Up
oc: Desfilar cap amont

en: Completed:
oc: Acabat :

en: Add new Task
oc: Apondre un prètzfach novèl

en: No Details
oc: Cap de detalh

en: Click on task to show more info
oc: Clicar un prètzfach per afichar mai d'informacions

en: Clear Style
oc: Estil clar

note: Edit group
en: Text
oc: Tèxte

en: Copy Text
oc: Copiar lo tèxte

note: Notes group
en: Notes
oc: Nòtas

note: Properties group
en: Properties
oc: Proprietats

en: Start
oc: Debuta

en: Set Date
oc: Definir la data

en: Due
oc: Tèrme

note: Complete % row
en: Complete %
oc: Acabar %

note: Priority row
en: Priority
oc: Prioritat

note: Tags group
en: Tags
oc: Etiquetas

note: Tags entry
en: Add Tag
oc: Apondre una etiqueta

en: Save Task as .ics file
oc: Enregistrar lo prètzfach coma fichièr .ics

en: Copied to Clipboard
oc: Copiat al quichapapièrs

en: Mark as Completed
oc: Marcar coma acabat

en: Expand / Fold
oc: Desplegar / Plegar

en: Details
oc: Detalhs

en: Add new Sub-Task
oc: Apondre un jos prètzfach

en: Restore All
oc: Tot restaurar

en: Empty Trash
oc: Voidar lo bordilhièr

en: No deleted items
oc: Cap d’element pas suprimit

en: Tasks will be permanently deleted
oc: Los prètzfaches seràn definitivament suprimits

en: Restore
oc: Restablir

en: No Task Lists
oc: Cap de lista de prètzfaches

en: Create List
oc: Crear una lista

en: Lists
oc: Listas

en: Sync is disabled
oc: La sincronizacion es desactivada

en: Imported
oc: Importat

en: Not all sync credentials provided. Please check settings.
oc: Totes los identificants son pas provesits. Verificatz los paramètres se vos plai.

en: Can't connect to CalDAV server at:
oc: Connexion impossibla al servidor CalDAV de :

en: Show keyboard shortcuts
oc: Mostrar los acorchis clavièr

en: Quit
oc: Quitar

en: Toggle Details
oc: Afichar o amagar los detalhs

en: Manage your tasks
oc: Gerir vòstres prètzfaches

en: errands;tasks;list;todo;todos;caldav;nextcloud;sync;
oc: errands;tasks;list;todo;todos;prètzfaches;prètzfait;lista;tièra;caldav;nextcloud;sincro;sync;

en: Todo application for those who prefer simplicity.
oc: Alicacion de lista de prètzfaches pel monde qu'estima la simplicitat

en: Features:
oc: Foncionalitats :

en: Multiple task lists support
oc: Presa en carga de mantuna lista de prètzfaches

en: Add, remove, edit tasks and sub-tasks
oc: Apondre, suprimir, modificar los prètzfaches e los jos prètzfaches

en: Mark task and sub-tasks as completed
oc: Marcar lo prètzfach e jos prètzfaches coma acabats

en: Add accent color for each task
oc: Apondre una color dominanta per cada prètzfach

en: Sync tasks with Nextcloud or other CalDAV providers
oc: Sincronizar los prètzfaches amb Nextcloud o d'autres provesidor CalDAV

en: Drag and Drop support
oc: Presa en carga del lisar e depausar

en: Import .ics files
oc: Importar fichièrs .ics
