errands - en to uk translation catalogue (112 entries)

en: Today
uk: Сьогодні

en: Tomorrow
uk: Завтра

en: Now
uk: Зараз

en: Clear
uk: Очистити

note: Start date row End date row
en: Not Set
uk: Не встановлено

en: Application Theme
uk: Стиль додатку

en: System
uk: Використовувати системний стиль

en: Light
uk: Світлий стиль

en: Dark
uk: Темний стиль

note: Task lists group task_list_group = Adw.PreferencesGroup(title=_("Task Lists")) add_tasks_position = Adw.ComboRow( title=_("Add new Tasks"), model=Gtk.StringList.new([_("At the Top"), _("At the Bottom")]), icon_name="errands-add-symbolic", ) task_list_group.add(add_tasks_position) Tasks group
en: Tasks
uk: Задачі

en: Click Action
uk: Дія при натисканні

en: Open Details Panel
uk: Відкрити панель подробиць

en: Show Sub-Tasks
uk: Показати підзадачі

en: Complete Button Size
uk: Розмір кнопки завершеності задачі

en: Small
uk: Маленький

en: Big
uk: Великий

en: Progress Bar
uk: Індикатор виконання

en: Tool Bar
uk: Панель інструменту

en: Sync
uk: Сінхронізація

note: Provider
en: Disabled
uk: Немає / Вимкнено

en: Sync Provider
uk: Постачальник синхронізації

en: Server URL
uk: URL-адреса сервера

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Test
uk: Протестувати

en: Test Connection
uk: Протестувати з'єднання

en: Details Panel
uk: Панель подробиць

en: Position
uk: Розташування

en: Left
uk: Зліва

en: Right
uk: Справа

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Connected
uk: З'єднаний

en: Can't connect
uk: Не вдалося з'єднатися

en: Import List
uk: Імпортувати список

en: Add List (Ctrl+A)
uk: Додати список (Ctrl+A)

en: More Options
uk: Більше опцій

note: top_section.append(_("Secret Notes"), "app.secret_notes")
en: Sync / Fetch Tasks
uk: Синхронізувати / отримати задачі

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Keyboard Shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

en: About Errands
uk: Про Errands

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: Syncing...
uk: Синхронізація…

en: New List Name
uk: Назва нового списку

en: Add List
uk: Додати список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Add
uk: Додати

en: Add new List
uk: Додати новий список

en: Click "+" button
uk: Натисніть на "+" кнопку

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: List will be permanently deleted
uk: Список буде видалено назавжди

en: Delete
uk: Видалити

en: New Name
uk: Нова назва

en: Rename List
uk: Перейменувати список

en: Save
uk: Зберегти

en: Export failed
uk: Не вдалося експортувати

en: Exported
uk: Експортовано

en: Rename
uk: Перейменувати

note: Export group
en: Export
uk: Експортувати

en: Menu
uk: Меню

en: Trash
uk: Видалити

en: Toggle Sidebar
uk: Показати / сховати бічну панель

en: Delete Completed Tasks
uk: Видалити завершені задачі

en: Scroll Up
uk: Прокрутити вгору

en: Completed:
uk: Завершено:

en: Add new Task
uk: Додати нову задачу

en: No Details
uk: Немає подробиць

en: Click on task to show more info
uk: Клацніть на задачу щоб побачити більше інформації

en: Clear Style
uk: Очистити стиль

note: Edit group
en: Text
uk: Текст

en: Copy Text
uk: Скопіювати текст

note: Notes group
en: Notes
uk: Примітки

note: Properties group
en: Properties
uk: Властивості

en: Start
uk: Розпочати

en: Set Date
uk: Встановити дату

en: Due
uk: До

note: Complete % row
en: Complete %
uk: Відсоток завершення %

note: Priority row
en: Priority
uk: Пріоритет

note: Tags group
en: Tags
uk: Теги

note: Tags entry
en: Add Tag
uk: Додати тег

en: Save Task as .ics file
uk: Зберегти задачу як .ics файл

en: Copied to Clipboard
uk: Скопійовано в буфер обміну

en: Mark as Completed
uk: Позначити як завершене

en: Expand / Fold
uk: Розкрити / сховати

en: Details
uk: Подробиці

en: Add new Sub-Task
uk: Додати нову підзадачу

en: Restore All
uk: Відновити усі

en: Empty Trash
uk: Смітник порожній

en: No deleted items
uk: Немає видалених задач

en: Tasks will be permanently deleted
uk: Задачі будуть видалені назавжди

en: Restore
uk: Відновити

en: No Task Lists
uk: Немає списків із задачами

en: Create List
uk: Створити список

en: Lists
uk: Списки

en: Sync is disabled
uk: Синхронізація вимкнена

en: Imported
uk: Імпортовано

en: Not all sync credentials provided. Please check settings.
uk: Надано не всі облікові дані синхронізації. Будь ласка, перевірте налаштування.

en: Can't connect to CalDAV server at:
uk: Не вдалося з'єднатися з CalDAV сервером за адресою:

en: General
uk: Загальні

en: Show keyboard shortcuts
uk: Показати клавіатурні скорочення

en: Quit
uk: Вийти

en: Toggle Details
uk: Перемкнути подробиці

en: Manage your tasks
uk: Керуйте вашими задачами

en: errands;tasks;list;todo;todos;caldav;nextcloud;sync;
uk: errands;tasks;list;todo;todos;caldav;nextcloud;sync;справи;туду;список;записати;задачі;синхронізація;некстклауд;нєкстклауд;кальдав;

en: Todo application for those who prefer simplicity.
uk: Додаток для керуваннями списками справ для тих хто віддає перевагу простоті.

en: Features:
uk: Можливості:

en: Multiple task lists support
uk: Підтримка кількох списків задач

en: Add, remove, edit tasks and sub-tasks
uk: Додавання, видалення і редагування для задач і підзадач

en: Mark task and sub-tasks as completed
uk: Позначити задачу і підзадачу як завершену

en: Add accent color for each task
uk: Додавання акцентованих кольорів для кожної задачі

en: Sync tasks with Nextcloud or other CalDAV providers
uk: Синхронізація з Nextcloud та іншими постачальниками CalDAV

en: Drag and Drop support
uk: Підтримка перетягування до вікна

en: Import .ics files
uk: Імпортуват .ics файлів
