errands - en to hu translation catalogue (148 entries)

en: Info
hu: Információ

en: Are you sure?
hu: Biztos benne?

en: Cancel
hu: Mégse

en: None
hu: Nincs

en: Blue
hu: Kék

en: Green
hu: Zöld

en: Yellow
hu: Sárga

en: Orange
hu: Narancs

en: Red
hu: Piros

en: Purple
hu: Lila

en: Brown
hu: Barna

en: Today
hu: Ma

en: Tomorrow
hu: Holnap

en: Now
hu: Most

en: Clear
hu: Ürítés

en: Set Date
hu: Dátum beállítása

en: Start / Due Date
hu: Kezdet / esedékesség dátuma

en: Date
hu: Dátum

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Priority
hu: Prioritás

en: High
hu: Magas

en: Medium
hu: Közepes

en: Low
hu: Alacsony

en: Custom
hu: Egyéni

en: No Tags
hu: Nincsenek címkék

en: Tags
hu: Címkék

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Created:
hu: Létrehozva:

en: Changed:
hu: Módosítva:

en: More
hu: Több

en: No Files Attached
hu: Nincsenek csatolt fájlok

en: Add Attachment
hu: Csatolmány hozzáadása

en: Open File
hu: Fájl megnyitása

en: Delete
hu: Törlés

en: Open Containing Folder
hu: Tartalmazó mappa megnyitása

en: Date and Time
hu: Dátum és idő

en: Due
hu: Esedékesség

en: Start
hu: Kezdet

en: Add List (Ctrl+Shift+A)
hu: Lista hozzáadása (Ctrl+Shift+A)

en: Syncing...
hu: Szinkronizálás...

en: Add new List
hu: Új lista hozzáadása

en: Click "+" button
hu: Kattintson a "+" gombra

note: Task lists group
en: Task Lists
hu: Feladatlisták

en: Errands
hu: Tennivalók

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: Sync / Fetch Tasks
hu: Feladatok szinkronizálása / lekérése

en: Import Task List
hu: Feladatlista importálása

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Keyboard Shortcuts
hu: Gyorsbillentyűk

en: About Errands
hu: A Tennivalók névjegye

en: Quit
hu: Kilépés

en: New List Name
hu: Új listanév

en: Add List
hu: Lista hozzáadása

en: Add
hu: Hozzáadás

en: No Tags Found
hu: Nem találhatók címkék

en: Add new Tags in the entry above
hu: Adjon hozzá új címkéket a fenti szövegdobozban

en: Add new Tag
hu: Új címke hozzáadása

en: Exported
hu: Exportálva

en: Copied to Clipboard
hu: Vágólapra másolva

en: Toggle Sub-Tasks
hu: Alfeladatok megjelenítése / elrejtése

en: Toggle Completion
hu: Befejezettek megjelenítése / elrejtése

en: Toggle Toolbar
hu: Eszköztár megjelenítése / elrejtése

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Move to Trash
hu: Kukába helyezés

en: Copy to Clipboard
hu: Másolás vágólapra

en: Export
hu: Exportálás

en: Completed
hu: Befejezve

en: Add new Sub-Task
hu: Új alfeladat hozzáadása

en: Completed:
hu: Befejezett:

en: Delete Tag
hu: Címke törlése

en: Toggle Completed Tasks
hu: Befejezett feladatok megjelenítése / elrejtése

en: Delete Completed Tasks
hu: Befejezett feladatok törlése

en: Scroll Up
hu: A tetejére

en: Add new Task
hu: Új feladat hozzáadása

en: List will be permanently deleted
hu: A lista véglegesen törölve lesz

en: New Name
hu: Új név

en: Rename List
hu: Lista átnevezése

en: Save
hu: Mentés

en: Export failed
hu: Az exportálás sikertelen

en: Color
hu: Szín

en: Rename
hu: Átnevezés

en: No Tasks for Today
hu: Nincsenek feladatok mára

en: Empty Trash
hu: Kuka ürítése

en: No deleted items
hu: Nincsenek törölt elemek

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Trash
hu: Kuka

en: Tasks will be permanently deleted
hu: A feladatok véglegesen törölve lesznek

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Content
hu: Tartalom

en: No Task Lists
hu: Nincsenek feladatlisták

en: Create new or import existing one
hu: Új létrehozása vagy létező importálása

en: Create List
hu: Lista létrehozása

en: Create new List
hu: Új lista létrehozása

en: Sync is disabled
hu: A szinkronizáció letiltva

en: Imported
hu: Importálva

en: Application Theme
hu: Alkalmazástéma

en: System
hu: Rendszer

en: Light
hu: Világos

en: Dark
hu: Sötét

en: Add new Tasks
hu: Új feladatok hozzáadása

en: At the Bottom
hu: Alul

en: At the Top
hu: Felül

en: Show Notifications
hu: Értesítések megjelenítése

en: Run in Background
hu: Futtatás a háttérben

en: Hide the application window instead of closing it
hu: Az alkalmazásablak elrejtése bezárás helyett

en: Launch on Startup
hu: Indítás a munkamenettel

en: Launch application when user logs in
hu: Alkalmazás elindítása, amikor a felhasználó bejelentkezik

en: Notifications and Background
hu: Értesítések és háttér

en: Sync
hu: Szinkronizáció

note: Provider
en: Disabled
hu: Letiltva

en: Sync Provider
hu: Szinkronizáció szolgáltató

en: Server URL
hu: Kiszolgáló URL

en: URL needs to include protocol, like <b>http://</b> or <b>https://</b>. If you have problems with connection - try to change protocol first.
hu: Az URL-címnek tartalmaznia kell a protokollt, például <b>http://</b> vagy <b>https://</b>. Ha problémái vannak a csatlakozással - először próbálja meg megváltoztatni a protokollt.

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Test
hu: Teszt

en: Test Connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: General
hu: Általános

en: Connected
hu: Csatlakozva

en: Authorization failed
hu: A hitelesítés sikertelen

en: Could not locate server. Check network and url.
hu: Nem található kiszolgáló. Ellenőrizze a hálózatot és az URL-t.

en: Can't connect
hu: Nem lehet csatlakozni

note: NOTE: Also catches invalid credentials
en: Can't connect. Check credentials
hu: Nem lehet csatlakozni. Ellenőrizze a hitelesítő adatokat

en: Not all sync credentials provided. Please check settings.
hu: Nincs minden szinkronizálási adat megadva. Kérjük, ellenőrizze a beállításokat.

en: Can't connect to CalDAV server at:
hu: Nem lehet csatlakozni a CalDAV kiszolgálóhoz itt:

en: New Task List
hu: Új feladatlista

en: Task is Due
hu: A feladat esedékes

en: Errands was updated
hu: A tennivalók frissítve lett

en: Restart is required
hu: Újraindítás szükséges

en: Restart
hu: Újraindítás

en: Errands need to run in the background for notifications
hu: A Tennivalóknak a háttérben kell futnia az értesítésekhez

en: Show keyboard shortcuts
hu: Gyorsbillentyűk megjelenítése

en: Lists
hu: Listák

en: Import List
hu: Lista importálása

en: Details
hu: Részletek

en: Toggle Details
hu: Részletek megjelenítése / elrejtése

en: Manage your tasks
hu: Kezelje a feladatait

en: errands;tasks;list;todo;todos;caldav;nextcloud;sync;
hu: errands;tasks;list;todo;caldav;nextcloud;feladatok;tennivalók;szinkronizáció;

en: Todo application for those who prefer simplicity.
hu: Egy teendők alkalmazás az egyszerűséget kedvelőknek.

en: Features:
hu: Funkciók:

en: Multiple task lists support
hu: Több feladatlista támogatása

en: Add, remove, edit tasks and sub-tasks
hu: Feladatok és alfeladatok hozzáadása, eltávolítása, szerkesztése

en: Mark task and sub-tasks as completed
hu: Feladatok és alfeladatok befejezettként jelölése

en: Add accent color for each task
hu: Kiemelőszín hozzáadása minden egyes feladathoz

en: Sync tasks with Nextcloud or other CalDAV providers
hu: Feladatok szinkronizálása Nextcloud vagy CalDAV szolgáltatókkal

en: Drag and Drop support
hu: Húzd és ejtsd támogatás

en: Import .ics files
hu: .ics fájlok importálása

en: Main Window View
hu: Főablak nézet
