errands - en to nl translation catalogue (150 entries)

en: Info
nl: Informatie

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Cancel
nl: Annuleren

en: None
nl: Geen

en: Blue
nl: Blauw

en: Green
nl: Groen

en: Yellow
nl: Geel

en: Orange
nl: Oranje

en: Red
nl: Rood

en: Purple
nl: Paars

en: Brown
nl: Bruin

en: Today
nl: Vandaag

en: Tomorrow
nl: Morgen

en: Now
nl: Zojuist

en: Clear
nl: Standaard

en: Set Date
nl: Datum instellen

en: Start / Due Date
nl: Begindatum

en: Date
nl: Datum

en: Notes
nl: Aantekeningen

en: Priority
nl: Prioriteit

en: High
nl: Hoog

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Low
nl: Laag

en: Custom
nl: Aangepast

en: No Tags
nl: Geen labels

en: Tags
nl: Labels

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Created:
nl: Aangemaakt op

en: Changed:
nl: Bewerkt op

en: More
nl: Meer

en: No Files Attached
nl: Er zijn geen bijlagen

en: Add Attachment
nl: Bijlage toevoegen

en: Open File
nl: Bestand openen

en: Delete
nl: Verwĳderen

en: Open Containing Folder
nl: Bijbehorende map openen

en: Date and Time
nl: Datum en tijd

en: Due
nl: Einddatum

en: Start
nl: Starten

en: Add List (Ctrl+Shift+A)
nl: Lijst toevoegen (Ctrl+Shift+A)

en: Syncing...
nl: Bezig met synchroniseren…

en: Add new List
nl: Lijst toevoegen

en: Click "+" button
nl: Klik op de ‘+’-knop

note: Task lists group
en: Task Lists
nl: Takenlijsten

en: Errands
nl: Takenlijst

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Sync / Fetch Tasks
nl: Taken ophalen/synchroniseren

en: Import Task List
nl: Takenlijst importeren

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: About Errands
nl: Over Takenlijst

en: Quit
nl: Afsluiten

en: New List Name
nl: Nieuwe lijstnaam

en: Add List
nl: Lijst toevoegen

en: Add
nl: Toevoegen

en: No Tags Found
nl: Er zijn geen labels aangetroffen

en: Add new Tags in the entry above
nl: Voeg nieuwe labels toe in het vak hierboven

en: Add new Tag
nl: Label toevoegen

en: Exported
nl: Exporteren voltooid

en: Copied to Clipboard
nl: Gekopieerd naar het klembord

en: Toggle Sub-Tasks
nl: Bĳkomende taken tonen/verbergen

en: Toggle Completion
nl: Markeren als (on)afgerond

en: Toggle Toolbar
nl: Werkbalk tonen/verbergen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Move to Trash
nl: Verplaatsen naar prullenbak

en: Copy to Clipboard
nl: Kopiëren naar klembord

en: Export
nl: Exporteren

en: Completed
nl: Afgerond

en: Add new Sub-Task
nl: Bĳkomende taak toevoegen

en: Completed:
nl: Afgerond:

en: Delete Tag
nl: Label wissen

en: Toggle Completed Tasks
nl: Afgeronde taken tonen/verbergen

en: Delete Completed Tasks
nl: Afgeronde taken wissen

en: Scroll Up
nl: Omhoog schuiven

en: Add new Task
nl: Taak toevoegen

en: List will be permanently deleted
nl: De lijst wordt permanent verwĳderd

en: New Name
nl: Nieuwe naam

en: Rename List
nl: Lijstnaam wĳzigen

en: Save
nl: Opslaan

en: Export failed
nl: Exporteren mislukt

en: Color
nl: Kleur

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: No Tasks for Today
nl: Er staan vandaag geen taken op de planning

en: Empty Trash
nl: Prullenbak legen

en: No deleted items
nl: Er zĳn geen verwĳderde items

en: Restore
nl: Herstellen

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Tasks will be permanently deleted
nl: De taken worden permanent verwĳderd

en: Sidebar
nl: Zĳbalk

en: Content
nl: Inhoud

en: Loading Tasks
nl: Bezig met laden van taken…

en: No Task Lists
nl: Er zijn geen lijsten

en: Create new or import existing one
nl: Maak een nieuwe aan of importeer een bestaande

en: Create List
nl: Lijst maken

en: Create new List
nl: Lijst maken

en: Syncing
nl: Bezig met synchroniseren…

en: First synchronization is running
nl: De eerste synchronisatie is bezig

en: Sync is disabled
nl: Synchronisatie is uitgeschakeld

en: Imported
nl: Importeren voltooid

en: Application Theme
nl: Thema

en: System
nl: Systeemthema

en: Light
nl: Licht thema

en: Dark
nl: Donker thema

en: Add new Tasks
nl: Taken toevoegen

en: At the Bottom
nl: Onderaan

en: At the Top
nl: Bovenaan

en: Show Notifications
nl: Meldingen tonen

en: Run in Background
nl: Uitvoeren op achtergrond

en: Hide the application window instead of closing it
nl: Verberg het toepassingsvenster in plaats van de toepassing af te sluiten

en: Launch on Startup
nl: Automatisch opstarten

en: Launch application when user logs in
nl: Start de toepassing op na het aanmelden

en: Notifications and Background
nl: Meldingen en achtergronddienst

en: Sync
nl: Synchroniseren

note: Provider
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Sync Provider
nl: Synchronisatiedienst

en: Server URL
nl: Server-url

en: URL needs to include protocol, like <b>http://</b> or <b>https://</b>. If you have problems with connection - try to change protocol first.
nl: De url dient voorzien te zijn van een protocol, zoals <b>http://</b> of <b>https://</b>. Als u verbindingsproblemen heeft, probeer dan het protocol aan te passen.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Test
nl: Testen

en: Test Connection
nl: Verbinding testen

en: General
nl: Algemeen

en: Connected
nl: Verbonden

en: Authorization failed
nl: Verificatie mislukt

en: Could not locate server. Check network and url.
nl: De server kan niet worden gevonden. Controleer de url en uw internetverbinding.

en: Can't connect
nl: Verbinding mislukt

note: NOTE: Also catches invalid credentials
en: Can't connect. Check credentials
nl: Controleer uw inloggegevens

en: Not all sync credentials provided. Please check settings.
nl: Er zijn geen inloggegevens bekend. Controleer de voorkeuren.

en: Can't connect to CalDAV server at:
nl: Er kan geen verbinding worden gemaakt met de server:

en: New Task List
nl: Nieuwe takenlijst

en: Task is Due
nl: Taak is bijna verlopen

en: Errands was updated
nl: Takenlijst is bijgewerkt

en: Restart is required
nl: Herstart de toepassing

en: Restart
nl: Herstarten

en: Errands need to run in the background for notifications
nl: Takenlijst dient op de achtergrond te worden uitgevoerd om meldingen te kunnen tonen

en: Show keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen tonen

en: Lists
nl: Lijsten

en: Import List
nl: Lijst importeren

en: Toggle Details
nl: Details tonen/verbergen

en: Manage your tasks
nl: Beheer uw taken

en: errands;tasks;list;todo;todos;caldav;nextcloud;sync;
nl: takenlijst;boodschappen;taken;lĳst;taak;todo;caldav;nextcloud;synchronisatie;synchroniseren;

en: Todo application for those who prefer simplicity.
nl: Een takentoepassing voor zij die eenvoud boven alles verkiezen.

en: Features:
nl: Kenmerken:

en: Multiple task lists support
nl: Ondersteuning voor meerdere lijsten

en: Add, remove, edit tasks and sub-tasks
nl: Voeg taken en bijkomende taken toe, bewerk ze of verwijder ze

en: Mark task and sub-tasks as completed
nl: Markeer taken en bijkomende taken als afgerond

en: Add accent color for each task
nl: Voorzie elke taak van een andere kleur

en: Sync tasks with Nextcloud or other CalDAV providers
nl: Synchroniseer taken met Nextcloud of andere CalDAV-diensten

en: Drag and Drop support
nl: Sleep taken naar het venster

en: Import .ics files
nl: Importeer .ics-bestanden

en: Main Window View
nl: Hoofdvenster
