Enable Viacam (eviacam) - en to he translation catalogue (258 entries)

en: Configuration
he: תצורה

en: Motion calibration
he: כיול תנועה

en: X axis speed
he: מהירות בציר X

en: Sets response sensitivity for the X axis.
he: הגדרת רגישות התגובה עבור ציר X.

en: Y axis speed
he: מהירות בציר Y

en: Sets response sensitivity for the Y axis.
he: הגדרת רגישות התגובה עבור ציר Y.

en: Acceleration
he: האצה

en: Sets pointer's acceleration.
    0 means no acceleration and
    5 maximum acceleration.
he: הגדרת האצת הסמן.
    0 משמעו ללא תאוצה בעוד
    5 מסמל את התאוצה המרבית.

en: Smoothness
he: חלקלקות

en: Tremor reduction filter.
    0 means no filter and 
    8 maximum filtering.
he: מסנן להפחתת רעידות.
    0 משמעו ללא סינון ואילו
    8 זה הסינון המרבי.

en: Motion threshold
he: סף התנועה

en: Minimum displacement (in pixels)
    to start moving pointer.
he: התזוזה המזערית ביותר (בפיקסלים)
    כדי שהסמן יתחיל לזוז.

en: Assisted calibration
he: כיול עם סיוע

en: Motion
he: תנועה

en: Workspace limit
he: מגבלת סביבת העבודה

en: Enable workspace limit
he: הפעלת מגבלת סביבת העבודה

en: Confines the mouse pointer
    to the selected area.
he: הגבלת תנועת סמן העכבר
    לאזור הנבחר.

en: Top
he: עליון

en: Top limit workspace.
he: הגבול העליון של סביבת העבודה.

en: Left
he: שמאל

en: Left limit workspace.
he: הגבול השמאלי של סביבת העבודה.

en: Right
he: ימין

en: Right limit workspace.
he: הגבול הימני של סביבת העבודה.

en: Bottom
he: תחתון

en: Bottom limit workspace.
he: הגבול התחתון של סביבת העבודה.

en: Pointer wrapping
he: עטיפת הסמן

en: Allow wrapping the pointer around the working area
he: מתן האפשרות לעטוף את סמן העכבר מסביב לאזור העבודה

en: Workspace
he: סביבת העבודה

en: Dwell click
he: לחיצה מושהית

en: Enable dwell click
he: הפעלת לחיצה מושהית

en: Enable/Disable automatic (dwell)
    click generation mechanism.
he: הפעלה/נטרול של מנגנון אוטומטי
    (בהשהיה) ליצירת לחיצות.

en: Dwell time (ds)
he: זמן ההשהיה (ע״ש)

en: Time to wait (deciseconds) 
    before sending a click.
he: זמן להמתנה (בעשיריות השנייה)
    לפני שתתבצע לחיצה.

en: Dwell area
he: אזור ההשהיה

en: Maximum allowed displacement
    before restarting the dwell time
    countdown.
he: התזוזה המרבית המותרת
    לפני הפעלת ספירת זמן ההשהיה
    מחדש.

en: Allow consecutive clicks
he: הפעלת לחיצות עוקבות

en: Send multiple clicks
    when the pointer is stopped.
he: מתן האפשרות לשליחה של מספר
    לחיצות כאשר הסמן נעצר.

en: Beep on click
he: צפצוף עם לחיצה

en: Play sound when click generated.
he: נגינה של צליל כאשר נוצרת לחיצה.

en: Allow visual alerts
he: הפעלת התראות חזותיות

en: Click window
he: חלונית לחיצה

en: Show Click Window
he: הצגת חלונית הלחיצה

en: Design:
he: סגנון:

en: Normal
he: רגיל

en: Thin
he: דק

en: Behaviour:
he: התנהגות:

en: Normal mode
he: מצב רגיל

en: Fast mode
he: מצב מהיר

en: Fast mode enables click type
    selection by hovering the mouse
    pointer over the click window
    buttons.
he: המצב המהיר מאפשר מצב לחיצה ובחירה
    על ידי מעבר עם סמן העכבר על גבי לחצני
    חלונית הלחיצה.

en: Location:
he: מיקום:

en: Floating horizontal
he: צף אופקית

en: Floating vertical
he: צף אנכית

en: Top docked
he: מעוגן למעלה

en: Bottom docked
he: מעוגן למטה

en: Left docked
he: מעוגן שמאלה

en: Right docked
he: מעוגן ימינה

en: Auto-hide
he: הסתרה אוטומטית

en: Gesture click
he: תנועת לחיצה

en: Enable gesture click
he: הפעלת תנועת לחיצה

en: Move left:
he: תזוזה שמאלה:

en: Disable
he: נטרול

en: Left click
he: לחיצה שמאלית

en: Middle click
he: מעוגן למרכז

en: Right click
he: לחיצה ימנית

en: Double click
he: לחיצה כפולה

en: Drag click
he: לחיצה וגרירה

en: Move right:
he: הזזה ימינה:

en: Move up:
he: הזזה למעלה:

en: Move down:
he: הזזה למטה:

en: Click
he: לחיצה

en: Hotkeys
he: מקשי קיצור

en: Startup
he: הפעלה

en: Start eViacam at user logon
he: הפעלת eViacam עם כניסת המשתמש

en: Enable eViacam at startup
he: הפעלת eViacam עם הפעלת המחשב

en: If checked the program automatically 
    enables cursor control at startup.
he: אם התיבה מסומנת התכנית אוטומטית תפעיל
    את השליטה על סמן העכבר עם ההפעלה.

en: On-screen keyboard command
he: פקודה להצגת מקלדת על גבי המסך

en: Command to run an external on-screen keyboard application.
he: הפקודה שתופעל כדי להריץ יישום חיצוני של מקלדת על גבי המסך.

en: Browse...
he: עיון...

en: Face localization and tracking
he: מיקומיות ומעקב אחר פנים

en: Use legacy face tracking algorithm
he: שימוש באלגוריתם מעקב פנים מיושן

en: Use old face tracking method
    (not recommended).
he: שימוש בשיטת המעקב הישנה
    (לא מומלץ).

en: Locate face automatically
he: איתור הפנים באופן מיידי

en: When enabled tries to automatically
    detect your face and center the
    tracking area.
he: כאשר האפשרות מופעלת יתבצע ניסיון
    אוטומטי לזהות את הפנים שלך ולמרכז את
    אזור המעקב.

en: CPU usage
he: ניצול המעבד

en: Lowest
he: הנמוך ביותר

en: Low
he: נמוך

en: High
he: גבוה

en: Highest
he: הגבוה ביותר

en: Stop pointer when face not detected
he: יש לעצור את הסמן כשאין זיהוי פנים

en: eViacam is only enabled when face is detected.
he: התכנית eViacam מופעלת רק כאשר מתבצע זיהוי של פנים.

en: After
he: לאחר

en: seconds
he: שניות

en: Mouse actions
he: פעולות עכבר

en: Increase this value if some application ignores click events.
he: ניתן להגדיל את הערך הזה אם חלק מהיישומים מתעלמים מאירועי לחיצה.

en: ms delay between up and down events
he: הפרש במילישניות בין אירוע מעלה לאירוע מטה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Profile options
he: אפשרויות הפרופיל

en: Profile management
he: ניהול הפרופילים

en: Select profile:
he: בחירת פרופיל:

en: Chooses desired active profile
he: בחירת הפרופילים הפעילים הרצויים

en: Add profile
he: הוספת פרופיל

en: Delete profile
he: מחיקת פרופיל

en: Camera
he: מצלמה

en: Settings...
he: הגדרות...

en: Change
he: החלפה

en: Language
he: שפה

en: Language:
he: שפה:

en: Check for updates
he: בדיקת עדכונים

en: Automatically check for updates at startup
he: חיפוש אחר עדכונים עם ההפעלה

en: General options
he: אפשרויות כלליות

en: &OK
he: &אישור

en: &Cancel
he: &ביטול

en: Key:
he: מפתח:

en: Set key
he: הגדרת לחצן

en: You should restart the application to apply this change
he: עליך להפעיל מחדש את היישום כדי להחיל את השינוי הזה

en: Current profile has unsaved changes.
    Continue anyway?
he: בפרופיל הנוכחי ישנם שינויים שלא נשמרו.
    האם להמשיך בכל זאת?

en: This action will load %s profile settings.
    Are you sure you want to continue?
he: פעולה זו תטען את הגדרות הפרופיל %s.
    האם אכן ברצונך להמשיך?

en: This action will delete %s profile.
    Are you sure you want to continue?
he: פעולה זו תמחק את הפרופיל %s.
    האם אכן ברצונך להמשיך?

en: Enter new profile name
he: נא להזין את שם הפרופיל החדש

en: Profile already exists.
he: הפרופיל כבר קיים.

en: Invalid profile name.
he: שם הפרופיל שגוי.

en: Choose on-screen keyboard command
he: בחירת פקודה להפעלת מקלדת על גבי המסך

en: Executable files|*.exe
he: קובצי הפעלה|*.exe

en: This action could make you lose the control of the computer.
    Do you want to continue?
he: פעולה זו עלולה לגרום לך לאבד את השליטה על המחשב.
    האם ברצונך להמשיך?

en: eViacam warning
he: אזהרה של eViacam

en: Discard changes?
he: האם להתעלם מהשינויים?

en: Hide main window
he: הסתרת החלון הראשי

en: Show main window
he: הצגת החלון הראשי

en: About Enable Viacam
he: על אודות הפעלת Viacam

en: Not detected any camera. Aborting
he: לא זוהתה אף מצלמה. התהליך יבוטל

en: Choose the camera to use
he: נא לבחור את המצלמה לשימוש

en: Can not initialize the camera.
    Perhaps is being used by other application.
he: לא ניתן להפעיל את המצלמה.
    כנראה שנעשה בה שימוש על ידי יישום אחר.

en: This action will disable eViacam.
    Are you sure?
he: פעולה זו תנטרל את eViacam.
    האם לעשות זאת?

en: On-screen keyboard command not set.
    Please, configure it through options dialog.
he: הפקודה להפעלת המקלדת על גבי המסך אינה מוגדרת.
    נא להגדיר אותה באמצעות דו־שיח ההגדרות.

en: eViacam error
he: שגיאת eViacam

en: Can't execute on-screen keyboard program.
    Command %s failed.
    Please, configure it through options dialog.
he: לא ניתן להפעיל את תכנית המקלדת על גבי המסך.
    הפקודה %s נכשלה.
    נא להגדיר אותה באמצעות דו־שיח האפשרויות.

en: 
    
    On Windows Vista/7 several problems have been reported
    with the system's default on-screen keyboard (osk). These
    issues are under investigation. Meanwhile you might want
    to disable User Account Control (UAC) to avoid such problems
    or try another osk, e.g. Click-N-Type.
he: 
    
    תחת Windows Vista/7 דווחו מספר תקלות
    במקלדת על גבי המסך המובנית (osk). תקלות
    אלו עדיין נבדקות. לבינתיים מוטב לבטל את בקרת
    גישת המשתמש (UAC) כדי להימנע מבעיות כאלה
    או לנסות osk חלופי, לדוגמה Click-N-Type.

en: Note that adjusting the camera controls while eViacam
    is enabled may cause loss of pointer control.
    Are you sure you want to continue?
he: נא לשים לב שהגדרת פקדי המצלמה בזמן ש־eViacam
    פועלת עלול לגרום לאבדן השליטה בסמן העכבר.
    האם אכן ברצונך להמשיך?

en: Close
he: סגירה

en: A webcam based mouse emulator
he: מדמה עכבר מבוסס מצלמה

en: If you find this software useful then please consider 		<a href='donation'>making a small donation</a> to show your appreciation 		and help support the continued development. Thanks!
he: אם מצאת תכנית זו כמועילה נא לשקול 		<a href='donation'>לתת תרומה קטנה</a> כדי להביע את הערכתך ותמיכתך בהמשך הפיתוח. רב תודות!

en: Visit website
he: ביקור באתר

en: Thanks
he: רב תודות

en: License
he: רישיון

en: Released under the GNU/GPL v3 license. See COPYING file for details.
he: מופץ ברישיון GNU/GPL. יש לעיין בקובץ COPYING לקבלת פרטים נוספים.

en: E&nable / Disable
he: ה&פעלה / נטרול

en: &Exit
he: י&ציאה

en: &File
he: &קובץ

en: &Wizard...
he: א&שף...

en: &Options...
he: &אפשרויות...

en: &Configuration
he: ת&צורה

en: &Help contents
he: &תוכן העזרה

en: Check for &updates
he: בדיקת &עדכונים

en: &About...
he: על &אודות...

en: &Help
he: ע&זרה

en: Enable
he: הפעלה

en: Click Window
he: חלון לחיצה

en: On-screen keyboard
he: מקלדת על המסך

en: Options
he: אפשרויות

en: Help
he: עזרה

en: Frame rate meter. For proper function
    should be greater than 25 fps. Reduce
    the exposure time of your camera when
    necessary.
he: מד קצב השקופיות. לצורך פעולה תקינה
    אמור להיות יותר מ־25 שקופיות לשנייה.
    ניתן להפחית את זמן החשיפה של המצלמה
    שלך בעת הצורך.

en:  %li fps (good)
he:  %li שקופיות לשנייה (טוב)

en:  %li fps (could be improved)
he:  %li שקופיות לשנייה (יש מקום לשיפור)

en:  %li fps (too low)
he:  %li שקופיות לשנייה (מעט מדי)

en: This action will close the program.
    Are you sure?
he: פעולה זו תסגור את התכנית.
    האם אכן ברצונך לעשות זאת?

en: System default
he: בררת המחדל של המערכת

en: This action will disable eViacam click generation.
    Are you sure?
he: פעולה זו תנטרל את יצירת הלחיצות של eViacam.
    האם לעשות זאת?

en: This action will change the click generation method.
    Are you sure?
he: פעולה זו תשנה את שיטת יצירת הלחיצות.
    האם לעשות זאת?

en: Press the desired key or 'Esc' to cancel this action.
he: יש ללחוץ על הלחצן המבוקש או על 'Esc' כדי לבטל פעולה זו.

en: Get key
he: בחירת לחצן

en: Move your head left and right.
he: עליך להזיז את ראשך שמאלה וימינה.

en: Your face is not detected. This may produce wrong calibration results.
he: הפנים שלך לא זוהו. מצב זה עלול להוכיל לתוצאות כיול שגויות.

en: No movement was detected.
    Do you want to repeat the calibration?
he: לא זוהתה אף תנועה.
    האם ברצונך לחזור על הכיול?

en: Enable Viacam configuration wizard
he: הפעלת אשף התצורה של Viacam

en: Disable pointer control
he: נטרול שליטה בסמן

en: Enable pointer control
he: הפעלת שליטה בסמן

en: Welcome to the eViacam configuration wizard
he: ברוך בואך לאשף התצורה של eViacam

en: Click Next to continue.
he: יש ללחוץ על הבא כדי להמשיך.

en: Pointer calibration
he: כיול הסמן

en: The assisted calibration procedure will ask you to move your head in order to automatically configure the appropriate motion parameters.
    
    After this calibration stage, you can manually adjust the motion parameters.
    
    NOTE: the calibration assistant will enable the pointer control so that you can test your configuration.
he: תהליך הכיול עם סיוע יבקש ממך להזיז את ראשך כדי להגדיר אוטומטית את הפרמטרים המתאימים של התנועה.
    
    לאחר שלב כיול זה, ניתן להתאים ידנית את הפרמטרים של התנועה.
    
    לתשומת לבך: המסייע בכיול יפעיל את השליטה בסמן כדי שתהיה באפשרות לבחון את התצורה שלך.

en: Perform assisted calibration
he: ביצוע כיול עם סיוע

en: If checked the next window will allow
    you to calibrate the speed of the pointer.
he: במידה שהתיבה מסומנת החלון הבא יאפשר לך לכוון
    את מהירות הסמן.

en: Pointer calibration
he: כיול הסמן

en: Click mode
he: מצב לחיצה

en: Click here to test
he: יש ללחוץ כאן כדי לבדוק

en: Dwell Click (default)
he: לחיצת השהיה (בררת מחדל)

en: The click is generated automatically when you hover the mouse pointer momentarily. The Click the Window lets you choose between different actions.
he: לחיצה תיווצר אוטומטית בעת ריחוף עם סמן העכבר לזמן קצר. הלחיצה מעלה חלונית המאפשרת לך לבחור בין הפעולות השונות.

en: The click is automatically generated by stopping the pointer for a moment and then moving the pointer to one of the 4 directions to choose the action.
he: הלחיצה תופעל אוטומטית בעת עצירה עם הסמן לרגע ואז העברת הסמן לאחד מ־4 הכיוונים כדי לבחור בפעולה.

en: No click. Click function disabled.
he: ללא לחיצה. תכונת הלחיצה מנוטרלת.

en: Enable head tracking
he: הפעלת מעקב אחר ראש

en: Drag
he: רירה

en: Drop
he: השלכה

en: Wizard completed
he: האשף הושלם

en: Run this wizard at startup
he: הפעלת הסמן עם ההפעלה

en: If checked the wizard automatically appears at startup.
he: במידה שסומן האשף מופיע אוטומטית עם ההפעלה.

en: You may change the settings through Configuration -> Options
he: ניתן לשנות את ההגדרות דרך תצורה -> אפשרויות

en: Camera setup
he: התקנת המצלמה

en: Detected camera:
he: המצלמה שזוהתה:

en: camera_name
he: שם המצלמה

en: Framerate:
he: קצב שקופיות:

en: framerate
he: קצב שקופיות

en: For best performance possible, the frame rate should be equal to or greater than 25 fps. eViacam tries to automatically configure your camera, but If this value is below this threshold you may need to manually adjust the camera settings.
he: כדי לקבל את הביצועים הטובים ביותר כלל הניתן, קצב השקופיות צריך להיות שווה או גדול מ־25 שקופיות לשנייה. התכנית eViacam תנסה להגדיר את המצלמה שלך אוטומטית אך אם ערך זה הוא מתחת לסף יהיה עליך להגדיר ידנית את תצורת המצלמה.

en: Camera settings...
he: הגדרות המצלמה...

en: You can adjust motion speed manually and enable head tracking to test how it works.
he: ניתן להתאים את מהירות התנועה ידנית ולהפעיל מעקב אחר ראש כדי לבדוק כיצד זה עובד.

en: The frame rate is appropriate.
he: קצב השקופיות אינו מתאים.

en: Face detection setup
he: הגדרת זיהוי פנים

en: eViacam will try to detect your face automatically. But, if necessary, you can disable this feature and manually adjust the tracking area (blue rectangle) around your face.
he: התכנית eViacam תנסה לאתר את פניך אוטומטית. עם זאת, במידה שנדרש, ניתן לנטרל את האפשרות הזאת ולהתאים אוטומטית את אזור המעקב (מלבן כחול) מסביב לפניך.

en: Locate face automatically (recommended)
he: איתור הפנים אוטומטית (מומלץ)

en: Disable eViacam if no face is found
he: נטרול eViacam אם לא נמצאו פנים

en: Move your head to see how it works
he: עליך להזיז את ראשך כדי לראות כיצד זה עובד

en: Hover one of the buttons to select your choice
he: יש לעבור מעל אחד הלחצנים כדי לבחור באפשרות הרצויה

en: - "Ok" saves this configuration.
    - "Cancel" retains the old configuration.
    - "Repeat" starts again the calibration process.
he: - "אישור" שומר את התצורה הזאת.
    - "ביטול" משמר את התצורה הישנה.
    - "מחדש" מתחיל את תהליך הכיול מחדש.

en: Ok
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Repeat
he: מחדש

en: Move your head up and down.
he: עליך להזיז את הראש שלך למעלה ולמטה.

en: Confirm Calibration
he: אישור הכיול

en: Motion Calibration X
he: כיול תנועה בציר X

en: Motion Calibration Y
he: כיול תנועה בציר Y

en: Camera settings
he: הגדרות המצלמה

en: Enable eViacam
he: הפעלת eViacam

en: Center the pointer
he: מרכוז הסמן

en: Increase the X axis speed
he: הגברת המהירות בציר X

en: Increase the Y axis speed
he: הגברת המהירות בציר Y

en: Decrease the X axis speed
he: הנמכת המהירות בציר X

en: Decrease the Y axis speed
he: הנמכת המהירות בציר Y

en: Error checking for updates. Try again later.
he: הבדיקה להמצאות עדכונים נכשלה. נא לנסות שוב.

en: Cannot resolve host name:
he: לא ניתן לזהות את שם המחשב המערכת:

en: Conection failed:
he: החיבור נכשל:

en: Sorry. Version file not found. Please report us.
he: לא נמצא קובץ Version. נא לדווח לנו. עמך הסליחה.

en: Sorry. Something bad happened.
he: משהו השתבש. עמך הסליחה.

en: Checking for updates. Please wait.
he: מתבצעת בדיקה להמצאות עדכונים. נא להמתין.

en: Visit Enable Viacam website
he: ביקור באתר הפעלת Viacam

en: &Close
he: &סגירה

en: New version available:
he: גרסה חדשה זמינה:

en: Installed version:
he: הגרסה המותקנת:

en: No updates available
he: אין עדכונים זמינים

en: Error checking for updates
he: הבדיקה להמצאות עדכונים נכשלה

en: New Tracker Information
he: פרטי עוקב חדשים

en: Improved face tracker
he: עוקב פנים משופר

en: This version of Enable Viacam includes an improved face tracking algorithm. We still provide the old algorithm, but it will most likely be removed in future versions.
he: גרסה זו של הפעלת Viacam כוללת אלגוריתם משופר למעקב אחר פנים. אנו עדיין מספקים את האלגוריתם הישן אך רוב הסיכויים הם שהוא יוסר בגרסאות העתידיות.

en: Do you want to use the new face tracker?
he: האם להשתמש בעוקב הפנים החדש?

en: Yes and adjust some settings automatically (recommended)
he: כן וגם לכוון כמה הגדרות אוטומטית (מומלץ)

en: No, use the legacy tracker
he: לא, יש להשתמש בעוקב המיושן

en: You could also change the tracker configuration under:
    Configuration -> Options... -> Advanced -> Face localization and tracking
he: ניתן לשנות את אפשרויות העוקב תחת:
    תצורה -> אפשרויות… -> מתקדם -> מיקומיות ומעקב אחר פנים

en: Show this message on startup
he: יש להציג הודעה זו עם העליה

en: Camera not detected. Aborting
he: לא זוהתה מצלמה. התהליך מבוטל

en: Overlapping warning
he: אזהרת חפיפה

en: The chosen Click window position is taken up by another bar.
    This can prevent it from working properly when auto-hide mode is enabled.
    It is recommended to move the Click window to a free position.
he: מיקום חלון הלחיצה הנבחר תפוס על ידי סרגל אחר.
    מצב זה עלול למנוע מהעבודה התקינה של התכנית כאשר מופעל מצב הסתרה אוטומטית.
    מומלץ להזיז את חלון הלחיצה למיקום פנוי.

en: Do not show this message again
he: אין להציג הודעה זו שוב

en: No click
he: ללא לחיצה

en: Middle
he: אמצעי

en: Double Click
he: לחיצה כפולה

en: #Left#
he: #שמאל#

en: #Middle#
he: #אמצעי#

en: #Right#
he: #ימין#

en: #Drag#
he: #גרירה#

en: #Double Click#
he: #לחיצה כפולה#
