master - en to kk translation catalogue (428 entries)

en: File is corrupted
kk: Файл зақымдалған

en: Archive is encrypted
kk: Архив шифрленген

en: No supported images in archive
kk: Архивте қолдауы бар суреттер жоқ

en: No files in archive
kk: Архивте файлдар жоқ

en: Not a comic book MIME type: %s
kk: Comic book MIME түрі емес: %s

en: libarchive lacks support for this comic book’s compression, please contact your distributor
kk: libarchive ішінде бұл comic book сығуына қолдау жоқ, таратушыға хабарласыңыз

en: Can not get local path for archive
kk: Архив үшін жергілікті орналасуды алу мүмкін емес

en: Adds support for reading comic books
kk: Комикс кітаптарын оқу мүмкіндігін қосады

en: DjVu document has incorrect format
kk: DjVu құжатының пішімі қате

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
kk: Бұл құжат бірнеше файлдан жасалған. Осы файлдардың бір не бірнешеуі қолжетерсіз.

en: DjVu Documents
kk: DjVu құжаттары

en: Adds support for reading DjVu documents
kk: DjVu құжаттарын оқу мүмкіндігін қосады

en: DVI document has incorrect format
kk: DVI құжатының пішімі қате

en: DVI Documents
kk: DVI құжаттары

en: Adds support for reading DVI documents
kk: DVI құжаттарын оқу мүмкіндігін қосады

en: PDF Documents
kk: PDF құжаттары

en: Adds support for reading PDF Documents
kk: PDF құжаттарын оқу мүмкіндігін қосады

note: translators: this is the document security state
en: Yes
kk: Иә

note: translators: this is the document security state
en: No
kk: Жоқ

en: Unknown font type
kk: Белгісіз қаріп түрі

en: This document contains non-embedded fonts that are not from the PDF Standard 14 fonts. If the substitute fonts selected by fontconfig are not the same as the fonts used to create the PDF, the rendering may not be correct.
kk: Бұл құжат ішінде стандартты PDF 14 қаріптің біреуі емес, және де құжат құрамына енгізілген емес қаріптер бар. Fontconfig таңдайтын алмастыру қаріптері PDF жасалғанда қолданылған қаріптердің өздері болмаса, құжатты көрсету үшін өңдеу дұрыс емес болуы мүмкін.

en: All fonts are either standard or embedded.
kk: Барлық қаріптер не стандартты, не ендірілген.

en: No name
kk: Аты жоқ

note: translators: When a font type does not have encoding information or it is unknown.  Example: Encoding: None translators: Value for 'Page Scaling:' to not scale the document pages on printing translators: This is used when a document property does not have a value.  Examples: Author: None Keywords: N
en: None
kk: Ешнәрсе

en: Embedded subset
kk: Енгізілген құрама

en: Embedded
kk: Енгізілген

en: Not embedded
kk: Енгізілген емес

note: Translators: string starting with a space * because it is directly appended to the font * type. Example: * "Type 1 (One of the Standard 14 Fonts)"
en:  (One of the Standard 14 Fonts)
kk:  (Стандартты 14 қаріптің біреуі)

note: Translators: string starting with a space * because it is directly appended to the font * type. Example: * "TrueType (Not one of the Standard 14 Fonts)"
en:  (Not one of the Standard 14 Fonts)
kk:  (Стандартты 14 қаріптің біреуі емес)

note: Translators: string is a concatenation of previous * translated strings to indicate the fonts properties * in a PDF document. * * Example: * Type 1 (One of the standard 14 Fonts) * Not embedded * Substituting with TeXGyreTermes-Regular * (/usr/share/textmf/.../texgyretermes-regular.otf)
en: %s%s
    Encoding: %s
    %s
    Substituting with <b>%s</b>
    (%s)
kk: %s%s
    Кодталуы: %s
    %s
    Келесімен алмастыру: <b>%s</b>
    (%s)

note: Translators: string is a concatenation of previous * translated strings to indicate the fonts properties * in a PDF document. * * Example: * TrueType (CID) * Encoding: Custom * Embedded subset
en: %s%s
    Encoding: %s
    %s
kk: %s%s
    Кодталуы: %s
    %s

en: PostScript Documents
kk: PostScript құжаттары

en: Adds support for reading PostScript documents
kk: PostScript құжаттарын оқу мүмкіндігін қосады

en: Failed to load document “%s”
kk: "%s" құжатын жүктеу сәтсіз

en: Failed to save document “%s”
kk: "%s" құжатын сақтау сәтсіз

en: TIFF Documents
kk: TIFF құжаттары

en: Adds support for reading TIFF documents
kk: TIFF құжаттарын оқу мүмкіндігін қосады

en: Invalid document
kk: Жарамсыз құжат

en: XPS Documents
kk: XPS құжаттары

en: Adds support for reading XPS documents
kk: XPS құжаттарын оқу мүмкіндігін қосады

note: Manually set name and icon
en: Document Viewer
kk: Құжаттарды көрсету қолданбасы

en: View multi-page documents
kk: Көппарақты құжаттарды қарау

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: pdf;ps;postscript;dvi;xps;djvu;tiff;document;presentation;viewer;evince;
kk: pdf;ps;postscript;dvi;xps;djvu;tiff;document;presentation;viewer;evince;құжат;презентация;көрсету;

en: New Window
kk: Жаңа терезе

en: Override document restrictions
kk: Құжат рұқсаттарын елемеу

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
kk: Құжат рұқсаттарын елемеу, көшірме жасау не баспаға шығару рұқсаттары сияқты.

en: Automatically reload the document
kk: Құжатты автоматты түрде қайта жүктеу

en: The document is automatically reloaded on file change.
kk: Құжат файл өзгерісі себебінен қайта жүктелді.

en: The URI of the directory last used to open or save a document
kk: Соңғы рет құжатты ашу не сақтауға қолданылған буманың URI-і

en: The URI of the directory last used to save a picture
kk: Соңғы рет суретті сақтауға қолданылған буманың URI-і

en: Page cache size in MiB
kk: Бет үшін кэш өлшемі, МиБ есебімен

en: The maximum size that will be used to cache rendered pages, limits maximum zoom level.
kk: Өнделетін парақтарды кэштеу үшін қолданылатын максималды өлшемі, максималды масштабты шектейді.

en: Show a dialog to confirm that the user wants to activate the caret navigation.
kk: Пайдаланушы мәтіндік курсор навигациясын қалайтынынды растайтын сұхбатты көрсету.

en: Allow links to change the zoom level.
kk: Сілтемелерге масштаб деңгейін өзгертуді рұқсат ету.

en: Check spelling when writing annotation notes or filling text forms.
kk: Аңдатпаны жазу немесе мәтін формаларын толтыру кезінде емлені тексеру.

en: Show a side bar next to the document to help navigate the document.
kk: Құжатты шолуды жеңілдету үшін құжаттың қасында бүйір панельді көрсету.

en: Set the default zoom level to display a document.
kk: Құжатты көрсету үшін бастапқы масштабты таңдаңыз.

en: Display the document as a continuous stream of pages instead of page at a time.
kk: Құжатты бір уақытта Бір бет емес, үздіксіз бет ағыны ретінде көрсету.

en: Show two pages side by side.
kk: Екі парақты қатарынан көрсету.

en: Show the first page (odd page) on the left (when displaying two pages side by side)
kk: Бірінші бетті сол жақта (тақ бетті) көрсету (екі бетті қатар көрсету кезінде)

en: Document viewer for popular document formats
kk: Кеңінен қолданылатын құжаттар пішімдерін қарау қолданбасы

en: A document viewer for the GNOME desktop. You can view, search or annotate documents in many different formats.
kk: GNOME жұмыс үстелі үшін құжаттар көрсетушісі. Бірнеше түрдегі құжаттарды қарау, ішінен іздеу немесе аңдатпаларды қосуға болады.

en: Evince supports documents in: PDF, PS, EPS, XPS, DjVu, TIFF, DVI (with SyncTeX), and Comic Books archives (CBR, CBT, CBZ, CB7).
kk: Evince келесі құжаттар пішімдерін қолдайды: PDF, PS, EPS, XPS, DjVu, TIFF, DVI (SyncTeX), және Comic Books архивтері (CBR, CBT, CBZ, CB7).

en: A clear, simple UI
kk: Таза, қарапайым интерфейс

en: Advanced highlighting and annotation
kk: Кеңейтілген түрде түспен ерекшелеу және аңдатпаларды қосу

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: Print Preview
kk: Баспа алдында қарау

en: Preview before printing
kk: Баспаға шығару алдында қарау

en: Couldn’t save attachment “%s”: %s
kk: "%s" салынымын сақтау сәтсіз: %s

en: Couldn’t open attachment “%s”: %s
kk: "%s" салынымын ашу сәтсіз: %s

en: Couldn’t open attachment “%s”
kk: "%s" салынымын ашу сәтсіз

en: File type %s (%s) is not supported
kk: %s (%s) файл пішіміне қолдау жоқ

en: Unknown MIME Type
kk: Белгісіз MIME түрі

en: All Documents
kk: Барлық құжаттар

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: Failed to create a temporary file: %s
kk: Уақытша файлды жасау сәтсіз: %s

en: Failed to create a temporary directory: %s
kk: Уақытша буманы жасау қатесі: %s

en: This work is in the Public Domain
kk: Бұл жұмыс еркін (Public Domain)

en: (%d of %d)
kk: (%d, %d ішінен)

en: of %d
kk: %d ішінен

en: Page %s
kk: Парақ %s

en: Not found, click to change search options
kk: Табылмады, іздеу баптауларын өзгерту үшін шертіңіз

en: Search options
kk: Іздеу опциялары

en: _Whole Words Only
kk: Тол_ық сөздер ғана

en: C_ase Sensitive
kk: Р_егистрге тәуелді іздеу

en: Find previous occurrence of the search string
kk: Ізделетін мәтіннің алдыңғы кездесуін табу

en: Find next occurrence of the search string
kk: Ізделетін мәтіннің келесі кездесуін табу

en: Failed to render page %d: %s
kk: %d парағын көрсету сәтсіз аяқталды: %s

en: Failed to render page %d
kk: %d парағын көрсету сәтсіз аяқталды

en: Failed to create thumbnail for page %d
kk: %d парағының кіші көрінісін жасау сәтсіз аяқталды

en: Failed to print page %d: %s
kk: %d парағын баспаға шығару қатесі: %s

note: Initial state
en: Preparing preview…
kk: Алдын-ала қарауды дайындау…

en: Finishing…
kk: Аяқтау…

en: Generating preview: page %d of %d
kk: Алдын-ала қарауды дайындау: бет %d, %d ішінен

note: Initial state
en: Preparing to print…
kk: Баспаға шығаруға дайындау…

en: Printing page %d of %d…
kk: Басылуда парақ № %d, %d ішінен…

en: Your print range selection does not include any pages
kk: Сіздің баспаға шығару парақтар аралығында бірде-бір парақ жоқ

note: translators: Title of the print dialog
en: Print
kk: Баспаға шығару

en: Requested format is not supported by this printer.
kk: Бұл принтер сұралған пішімді қолдамайды.

en: Invalid page selection
kk: Парақтар таңдауы қате

en: Warning
kk: Ескерту

en: Page Scaling:
kk: Парақты масштабы:

en: Shrink to Printable Area
kk: Баспаға шығарылатын аймаққа дейін кішірейту

en: Fit to Printable Area
kk: Баспаға шығарылатын аймаққа сыйдыру

en: Scale document pages to fit the selected printer page. Select from one of the following:
    
    • “None”: No page scaling is performed.
    
    • “Shrink to Printable Area”: Document pages larger than the printable area are reduced to fit the printable area of the printer page.
    
    • “Fit to Printable Area”: Document pages are enlarged or reduced as required to fit the printable area of the printer page.
kk: Ерекшеленген принтер парағына сыю үшін парақтарды масштабтау. Келесі нұсқалардың біреуін таңдаңыз:
    
    • "Ешнәрсе": Парақтар өзгертілмейді.
    
    • "Баспаға шығарылатын аймаққа дейін кішірейту": Баспаға шығатын аймақтан үлкен болған құжат парақтары оған дейін кішірейтіледі.
    
    • "Баспаға шығарылатын аймаққа сыйдыру": Принтер парағына сыю үшін құжат парақтары үлкейтіледі не кішірейтіледі.

en: Auto Rotate and Center
kk: Авто айналдыру мен ортаға туралау

en: Rotate printer page orientation of each page to match orientation of each document page. Document pages will be centered within the printer page.
kk: Принтер мен құжат парақтарының бағдары сәйкес болу үшін әр парақты айналдыру. Құжат парақтары принтер парағы ортасымен тураланады.

en: Select page size using document page size
kk: Құжат парағының өлшемн қолданып, парақ өлшемін таңдау

en: When enabled, each page will be printed on the same size paper as the document page.
kk: Іске қосулы тұрса, әр парақ құжаттағы параққа сәйкес өлшемді қағазға басылады.

en: Draw border around pages
kk: Беттердің айналасына шекара салу

en: When enabled, a border will be drawn around each page.
kk: Іске қосылған кезде әр беттің айналасына шекара салынады.

en: Page Handling
kk: Парақтарды өндеу

en: Scroll Up
kk: Жоғары айналдыру

en: Scroll Down
kk: Төмен айналдыру

en: Scroll View Up
kk: Көріністі жоғары айналдыру

en: Scroll View Down
kk: Көріністі төмен айналдыру

en: Document View
kk: Құжат көрінісі

en: Go to first page
kk: Бірінші параққа өту

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы параққа өту

en: Go to next page
kk: Келесі параққа өту

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа өту

en: Go to page
kk: Параққа өту

en: Find
kk: Табу

en: Go to page %s
kk: %s парағына өту

en: Go to %s on file “%s”
kk: %s жеріне өту, "%s" файлында

en: Go to file “%s”
kk: "%s" файлына өту

en: Launch %s
kk: %s жөнелту

en: Reset form
kk: Форманы тастау

en: Jump to page:
kk: Параққа өту:

en: End of presentation. Press Esc or click to exit.
kk: Презентация соңы. Шығу үшін Esc басыңыз немесе шертіңіз.

en: Delete the temporary file
kk: Уақытша файлды өшіру

en: File specifying print settings
kk: Баспаға шығару баптауларын сипаттайтын файл

en: FILE
kk: ФАЙЛ

en: File descriptor of input file
kk: Кіріс файлының дескрипторы

en: FD
kk: ФД

en: MIME type of input file
kk: Кіріс файлының MIME түрі

en: TYPE
kk: ТҮРІ

en: File descriptor of print settings file
kk: Баспаға шығару баптауларының файл дескрипторы

en: GNOME Document Previewer
kk: GNOME құжаттарды алдын-ала көрсету қолданбасы

en: Select page or search in the outline
kk: Парақты таңдау немесе құрылымнан іздеу

en: Select page
kk: Парақты таңдау

en: Failed to print document
kk: Құжатты баспаға шығару сәтсіз

en: Evince Document Viewer
kk: Evince құжаттарды көрсету қолданбасы

en: The selected printer “%s” could not be found
kk: Ерекшеленген "%s" принтері табылмады

en: _Print
kk: Бас_паға шығару

en: Print this document
kk: Бұл құжатты баспаға шығару

en: Previous Page
kk: Алдыңғы парақ

en: Next Page
kk: Келесі парақ

en: Enlarge the document
kk: Құжатты үлкейту

en: Shrink the document
kk: Құжатты кішірейту

en: Reset zoom and make the page fit in the window
kk: Масштабты тастау және бетті терезе сыятындай қылу

en: Document
kk: Құжат

en: Title:
kk: Атауы:

en: Location:
kk: Орналасуы:

en: Subject:
kk: Тақырыбы:

en: Author:
kk: Авторы:

en: Keywords:
kk: Кілт сөздер:

en: Producer:
kk: Өндірген:

en: Creator:
kk: Жасаған:

en: Created:
kk: Жасалған:

en: Modified:
kk: Түзетілген:

en: Number of Pages:
kk: Парақтар саны:

en: Optimized:
kk: Ыңғайлатылған:

en: Format:
kk: Пішімі:

en: Security:
kk: Қауіпсіздік:

en: Contains Javascript:
kk: Құрамында Javascript бар:

en: Paper Size:
kk: Қағаз өлшемі:

en: Size:
kk: Өлшемі:

en: %.0f × %.0f mm
kk: %.0f × %.0f мм

en: %.2f × %.2f inch
kk: %.2f × %.2f дюйм

note: Note to translators: first placeholder is the paper name (eg. * A4), second placeholder is the paper size (eg. 297x210 mm)
en: %s, Portrait (%s)
kk: %s, тік (%s)

note: Note to translators: first placeholder is the paper name (eg. * A4), second placeholder is the paper size (eg. 297x210 mm)
en: %s, Landscape (%s)
kk: %s, жатық (%s)

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Icon:
kk: Таңбаша:

en: Note
kk: Мәлімдеме

en: Comment
kk: Пікір

en: Key
kk: Кілт

en: Help
kk: Көмек

en: New Paragraph
kk: Жаңа абзац

en: Paragraph
kk: Абзац

en: Insert
kk: Кірістіру

en: Cross
kk: Қиылысу

en: Circle
kk: Шеңбер

en: Markup type:
kk: Белгілеу түрі:

en: Highlight
kk: Түспен ерекшелеу

en: Strike out
kk: Сызып тастау

en: Underline
kk: Астын сызу

en: Squiggly
kk: Бұрмалар жіберу

en: Annotation Properties
kk: Аңдатпа қасиеттері

en: _Close
kk: _Жабу

en: _Apply
kk: Іске _асыру

en: Color:
kk: Түс:

en: Opacity:
kk: Мөлдірлілігі:

en: Initial window state:
kk: Терезенің бастапқы қалпы:

en: Open
kk: Ашу

en: Close
kk: Жабу

note: Translators: an annotation that looks like a "sticky note"
en: Note text
kk: Мәлімдеме мәтіні

en: Add text annotation
kk: Мәтіндік пікірді қосу

en: Highlight text
kk: Мәтінді түспен ерекшелеу

en: Add highlight annotation
kk: Түспен ерекшелеудің аңдатпасын қосу

en: _Open Link
kk: Сі_лтемені ашу

en: _Copy Link Address
kk: Сілтеме адр_есін көшіру

en: _Go To
kk: Ө_ту

en: Open in New _Window
kk: Жаңа тере_зеде ашу

en: _Previous Page
kk: А_лдыңғы парақ

en: _Next Page
kk: К_елесі парақ

en: _Reload
kk: Қа_йта жүктеу

en: Auto_scroll
kk: Автоа_йналдыру

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: Select _All
kk: Б_арлығын таңдау

en: _Save Image As…
kk: _Суретті қалайша сақтау…

en: Copy _Image
kk: Сурет_ті көшіру

en: _Open Attachment
kk: Сал_ынымды ашу

en: _Save Attachment As…
kk: С_алынымды қалайша сақтау…

en: Annotation _Properties
kk: Аңдатпа қа_сиеттері

en: R_emove Annotation
kk: Аңдатпаны ө_шіру

en: _Highlight Selected Text
kk: Таңдалған мәтінді түспен е_рекшелеу

en: Open Containing _Folder
kk: _Орналасқан бумасын ашу

en: Navigation
kk: Навигация

en: First Page
kk: Бірінші парақ

en: Last Page
kk: Соңғы парақ

en: History
kk: Тарихы

en: Back
kk: Артқа

en: Forward
kk: Алға

en: Remove Annotation
kk: Аңдатпаны өшіру

en: _Open Bookmark
kk: Бетбе_лгіні ашу

en: _Rename Bookmark
kk: Бетбелгі а_тын ауыстыру

en: _Delete Bookmark
kk: Бетбелгіні ө_шіру

en: Search in the outline…
kk: Құрылымнан іздеу…

en: Print this section…
kk: Бұл санатты баспаға шығару…

en: Collapse all tree
kk: Барлық ағаштарды жинау

en: Expand all tree
kk: Барлық ағаштарды жазық қылу

en: Expand all under this element
kk: Бұл элемент астында барлығын жазық қылу

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
kk: Құжатт блокталған, және оны ашу үшін парольді енгізу керек.

en: _Unlock Document
kk: Құжатты б_локтаудан босату

en: Font
kk: Қаріп

en: Add bookmark
kk: Бетбелгіні қосу

en: Remove bookmark
kk: Бетбелгіні өшіру

en: Open…
kk: Ашу…

en: Open an existing document
kk: Бар болып тұрған құжатты ашу

en: Side pane
kk: Бүйір панелі

en: Annotate the document
kk: Құжатқа аңдатпаны қосу

en: Annotate document
kk: Құжатқа аңдатпаны қосу

en: File options
kk: Файл опциялары

en: Set zoom level
kk: Масштабты орнату

en: Print…
kk: Баспаға шығару…

en: Fullscreen
kk: Толық экранға

en: Send To…
kk: Қайда жіберу…

en: New _Window
kk: Жаңа тере_зе

en: Open a C_opy
kk: Кө_шірмесін ашу

en: _Save As…
kk: Қ_алайша сақтау…

en: Present as _Slideshow
kk: _Слайдшоу ретінде көрсету

en: _Continuous
kk: Ү_зіліссіз

en: _Dual
kk: Қ_ос

en: _Odd Pages Left
kk: _Тақ парақтар сол жақта

en: Right to Left Document
kk: Оңнан солға құжат

en: Ro_tate ⤵
kk: Бұ_ру ⤵

en: Ni_ght Mode
kk: Тү_нгі режим

en: Prop_erties
kk: Қаси_еттері

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About Document Viewer
kk: Құжаттарды көрсету қолданбасы тур_алы

en: Select or set the zoom level of the document
kk: Құжаттың масштабын таңдаңыз немесе орнатыңыз

en: Fit Pa_ge
kk: _Парақты сыйдыру

en: Fit _Width
kk: Е_ніне дейін созу

en: _Automatic
kk: _Автоматты түрде

en: Password for document %s
kk: %s құжаты үшін пароль

en: Loading…
kk: Жүктеу…

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
kk: "%s" құжаты блокталған және оны ашу үшін пароль керек.

en: Password required
kk: Пароль керек

en: _Cancel
kk: _Бас тарту

en: _Unlock
kk: Б_локтаудан босату

en: _Password:
kk: _Пароль:

en: Forget password _immediately
kk: Парольді _көп ұзамай ұмыту

en: Remember password until you _log out
kk: Шыққанға дейін сақ_тау

en: Remember _forever
kk: Әрқаша_нға есте сақтау

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: General
kk: Жалпы

en: Fonts
kk: Қаріптер

en: Document License
kk: Құжат лицензиясы

en: Gathering font information… %3d%%
kk: Қаріп ақпаратын жинау… %3d%%

en: Usage terms
kk: Қолдану шарттары

en: Text License
kk: Мәтіндік лицензия

en: Further Information
kk: Кейінгі ақпарат

en: Document contains no annotations
kk: Құжатта аңдатпалар жоқ

en: Page %d
kk: Парақ %d

en: No Comment
kk: Пікірлер жоқ

en: Annotations
kk: Аңдатпалар

en: A file named “%s” already exists. Do you want to replace it?
kk: "%s" файлы бар болып тұр. Оны алмастыруды қалайсыз ба?

en: The file “%s” already exists. Replacing it will overwrite its contents.
kk: "%s" файлы бар болып тұр. Оны алмастыру нәтижесінде құрамасы үстінен жазылады.

en: _Replace
kk: А_лмастыру

en: Attachments
kk: Салынымдар

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Layers
kk: Қабаттар

note: Translators: This is the title for the sidebar pane that * shows the Outline or Table of Contents of the document.
en: Outline
kk: Құрылымы

en: Thumbnails
kk: Үлгілер

en: Find a word or phrase in the document
kk: Құжаттан сөзді не мәтінді табу

en: Search not available for this document
kk: Іздеу бұл құжат үшін қолжетерсіз

en: Supported Image Files
kk: Қолдауы бар сурет файлдары

en: The document contains no pages
kk: Құжатта парақтар жоқ

en: The document contains only empty pages
kk: Құжатта тек бос парақтар бар

en: Unable to open document “%s”.
kk: "%s" құжатын ашу мүмкін емес.

en: Loading document from “%s”
kk: Құжатты “%s” ішінен жүктеу

en: C_ancel
kk: Б_ас тарту

en: Downloading document (%d%%)
kk: Құжат жүктеліп алынуда (%d%%)

en: Failed to load remote file.
kk: Қашықтағы файлды жүктеу сәтсіз.

en: Reloading document from %s
kk: Құжатты %s ішінен қайта жүктеу

en: Failed to reload document.
kk: Құжатты қайта жүктеу сәтсіз.

en: Open Document
kk: Құжатты ашу

en: _Open
kk: _Ашу

en: Saving document to %s
kk: Құжатты %s ішіне сақтау

en: Saving attachment to %s
kk: Салынымды %s ішіне сақтау

en: Saving image to %s
kk: Суретті %s ішіне сақтау

en: The file could not be saved as “%s”.
kk: Файлды “%s” етіп сақтау мүмкін емес.

en: Uploading document (%d%%)
kk: Құжатты жүктеу (%d%%)

en: Uploading attachment (%d%%)
kk: Салынымды жүктеу (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
kk: Суретті жүктеу (%d%%)

en: Save As…
kk: Қалайша сақтау…

en: _Save
kk: _Сақтау

en: Could not send current document
kk: Ағымдағы құжатты жіберу мүмкін емес

en: %d pending job in queue | %d pending jobs in queue
kk[0]: Кезекте %d тапсырма бар

en: Printing job “%s”
kk: "%s" тапсырмасын басып шығару

en: Document contains form fields that have been filled out.
kk: Құжатта толтырылған форма өрістері бар.

en: Document contains new or modified annotations.
kk: Құжатта жаңа немесе өзгертілген аңдатпалар бар.

en: Reload document “%s”?
kk: "%s" құжатын қайта жүктеу керек пе?

en: If you reload the document, changes will be permanently lost.
kk: Құжатты қайта жүктесеңіз, өзгерістер қайтарылмастай жоғалады.

en: _No
kk: _Жоқ

en: Save a copy of document “%s” before closing?
kk: Жабу алдында “%s” құжаттың көшірмесін сақтау керек пе?

en: If you don’t save a copy, changes will be permanently lost.
kk: Көшірмесін сақтамасаңыз, өзгерістер жоғалады.

en: Close _without Saving
kk: Сақта_май-ақ жабу

en: Save a _Copy
kk: Кө_шірмесін сақтау

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
kk: Жабу алдында “%s” тапсырмасын басып шығарудың аяқталуын күту керек пе?

note: TRANS: the singular form is not really used as n_print_jobs > 1 but some languages distinguish between different plurals forms, so the ngettext is needed.
en: There is %d print job active. Wait until print finishes before closing? | There are %d print jobs active. Wait until print finishes before closing?
kk[0]: Қазір %d басып шығару тапсырмасы белсенді. Жабу алдында олардың аяқталуын күту керек пе?

en: If you close the window, pending print jobs will not be printed.
kk: Терезені жапсаңыз, кезектегі тапсырмалар баспаға шығарылмай қалады.

en: Cancel _print and Close
kk: _Баспадан бас тарту мен жабу

en: Close _after Printing
kk: Баспаны а_яқтаудан кейін жабу

en: © 1996–2023 The Evince document viewer authors
kk: © 1996–2023 Evince құжаттар көрсетушісі авторлары

en: Evince is a simple document viewer for GNOME
kk: Evince - GNOME жұмыс үстелі үшін құжаттарды қарау қарапайым қолданбасы

en: Running in presentation mode
kk: Презентация режимінде орындалу

en: The attachment could not be saved.
kk: Салынымды сақтау мүмкін емес.

en: Enable caret navigation?
kk: Мәтіндік курсор навигациясын іске қосу керек пе?

en: _Enable
kk: Іск_е қосу

en: Pressing F7 turns the caret navigation on or off. This feature places a moveable cursor in text pages, allowing you to move around and select text with your keyboard. Do you want to enable the caret navigation?
kk: F7 пернесін басу мәтіндік курсор навигациясын іске қосады не сөндіреді. Бұл мүмкіндік мәтіндік беттерде жылжытылатын курсорды орналастырады, оны пернетақта көмегімен жылжытып, мәтінді ерекшелеуге болады. Мәтіндік курсор навигациясын іске қосуды қалайсыз ба?

en: Don’t show this message again
kk: Бұл хабарламаны келесіде көрсетпеу

en: Security alert: this document has been prevented from opening the file “%s”
kk: Қауіпсіздік ескертуі: бұл құжатқа "%s" файлын ашуға жол берілмеді

en: Unable to open external link
kk: Сыртқы сілтемені ашу мүмкін емес

en: Couldn’t find appropriate format to save image
kk: Суретті сақтау үшін сәйкес пішімді табу мүмкін емес

en: The image could not be saved.
kk: Суретті сақтау мүмкін емес.

en: Save Image
kk: Суретті сақтау

en: Unable to open attachment
kk: Салынымды ашу мүмкін емес

en: Save Attachment
kk: Салынымды сақтау

en: Recent Documents
kk: Жуырдағы құжаттар

en: Password Required
kk: Пароль керек

[ctx: shortcut window]
en: Opening, closing, saving and printing
kk: Ашу, жабу, сақтау және баспаға шығару

[ctx: shortcut window]
en: Open a document
kk: Құжатты ашу

[ctx: shortcut window]
en: Open a copy of the current document
kk: Ағымдағы құжаттың көшірмесін ашу

[ctx: shortcut window]
en: Save a copy of the current document
kk: Ағымдағы құжаттың көшірмесін сақтау

[ctx: shortcut window]
en: Print the current document
kk: Ағымдағы құжатты баспаға шығару

[ctx: shortcut window]
en: Close the current document window
kk: Ағымдағы құжат терезесін жабу

[ctx: shortcut window]
en: Reload the document
kk: Құжатты қайта жүктеу

[ctx: shortcut window]
en: Window
kk: Терезе

[ctx: shortcut window]
en: Toggle fullscreen
kk: Толық экранға/одан шығу

[ctx: shortcut window]
en: Enter presentation mode
kk: Презентация режиміне өту

[ctx: shortcut window]
en: Toggle sidebar
kk: Бүйір панелін көрсету/жасыру

[ctx: shortcut window]
en: Toggle caret navigation
kk: Мәтіндік курсор навигациясын іске қосу/сөндіру

[ctx: shortcut window]
en: Selecting and copying text
kk: Мәтінді таңдау және көшіріп алу

[ctx: shortcut window]
en: Copy highlighted text
kk: Ерекшеленген мәтінді көшіріп алу

[ctx: shortcut window]
en: Select all the text in a document
kk: Түгел құжат мәтінін таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Rotating and zooming
kk: Бұру және масштабтау

[ctx: shortcut window]
en: Rotate the page 90 degrees counter-clockwise
kk: Сағат тілшесі бойына қарсы 90 градусқа бұру

[ctx: shortcut window]
en: Rotate the page 90 degrees clockwise
kk: Сағат тілшесі бойымен 90 градусқа бұру

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
kk: Үлкейту

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
kk: Кішірейту

[ctx: shortcut window]
en: Zoom 1∶1
kk: Масштабы 1:1

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in (alternative)
kk: Үлкейту (балама)

[ctx: shortcut window]
en: Fit page
kk: Парақты сыйдыру

[ctx: shortcut window]
en: Fit width
kk: Еніне дейін созу

[ctx: shortcut window]
en: Automatic zoom
kk: Автомасштабтау

[ctx: shortcut window]
en: Moving around the document
kk: Құжат ішіне ауысу

[ctx: shortcut window]
en: Move around a page
kk: Парақ ішінде жылжу

[ctx: shortcut window]
en: Move up/down a page several lines at a time
kk: Парақты жоғары/төмен бірнеше жолға жылжыту

[ctx: shortcut window]
en: Go to previous page
kk: Алдыңғы параққа өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to next page
kk: Келесі параққа өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to page number
kk: Нөмірі көрсетілген параққа өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to previous page (fast)
kk: Алдыңғы бетке өту (жылдам)

[ctx: shortcut window]
en: Go to next page (fast)
kk: Келесі бетке өту (жылдам)

[ctx: shortcut window]
en: Go to previous page visited
kk: Алдыңғы бетке өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to next page visited
kk: Келесі бетке өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to the beginning/end of a page
kk: Парақтың басына/соңына өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to the beginning of the document
kk: Құжат басына өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to the end of the document
kk: Құжат соңына өту

[ctx: shortcut window]
en: Document view and handling
kk: Құжат көрінісі және мінез-құлығы

[ctx: shortcut window]
en: Add bookmark
kk: Бетбелгіні қосу

[ctx: shortcut window]
en: Remove bookmark
kk: Бетбелгіні өшіру

[ctx: shortcut window]
en: Toggle night mode
kk: Түнгі режимді іске қосу/сөндіру

[ctx: shortcut window]
en: Toggle continuous scrolling
kk: Үзіліссіз айналдыруды іске қосу/сөндіру

[ctx: shortcut window]
en: Toggle dual page
kk: Қос бетті режимді іске қосу/сөндіру

[ctx: shortcut window]
en: Toggle odd pages left
kk: Тақ беттерді сол жақта көрсетуді іске қосу/сөндіру

[ctx: shortcut window]
en: Document properties
kk: Құжат қасиеттері

[ctx: shortcut window]
en: Add a post-it like note
kk: Жазба сияқты естелікті қосу

[ctx: shortcut window]
en: Highlight text
kk: Мәтінді түспен ерекшелеу

[ctx: shortcut window]
en: Finding text
kk: Мәтінді табу

[ctx: shortcut window]
en: Show the search bar
kk: Іздеу панелін көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next search result
kk: Келесі іздеу нәтижесіне өту

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous search result
kk: Алдыңғы іздеу нәтижесіне өту

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Show help
kk: Көмекті көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Toggle primary menu
kk: Негізгі мәзірді көрсету/жасыру

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

[ctx: shortcut window]
en: Close window
kk: Терезені жабу

[ctx: shortcut window]
en: Presentation mode
kk: Презентация режимі

[ctx: shortcut window]
en: Toggle black screen
kk: Қара экранды іске қосу/сөндіру

[ctx: shortcut window]
en: Toggle white screen
kk: Ақ экранды іске қосу/сөндіру

[ctx: shortcut window]
en: Touchpad gestures
kk: Тачпад ым қимылдары

en: GNOME Document Viewer
kk: GNOME құжаттарды көрсету қолданбасы

en: Open a new window.
kk: Жаңа терезені ашу.

en: The page label of the document to display.
kk: Көрсету үшін құжат парағының белгісі.

en: PAGE
kk: БЕТ

en: The page number of the document to display.
kk: Көрсету үшін құжат парағының нөмірі.

en: NUMBER
kk: САН

en: Named destination to display.
kk: Көрсетілетін мақсат атауы.

en: DEST
kk: МАҚСАТЫ

en: Run evince in fullscreen mode
kk: Evince толық экран режимінде жөнелту

en: Run evince in presentation mode
kk: Evince презентация режимінде жөнелту

en: Run evince as a previewer
kk: Evince алдын-ала көрсетушісі режимінде жөнелту

en: The word or phrase to find in the document
kk: Құжаттан табу үшін сөз не мәтін

en: STRING
kk: МӘТІНДІК_ЖОЛ

en: [FILE…]
kk: [ФАЙЛ…]
