evince - en to uk translation catalogue (429 entries)

en: File is corrupted
uk: Файл пошкоджено

en: Archive is encrypted
uk: Архів зашифровано

en: No supported images in archive
uk: У архіві не виявлено підтримуваних зображень

en: No files in archive
uk: У архіві не знайдено файлів

en: Not a comic book MIME type: %s
uk: Тип документа MIME не стосується коміксів: %s

en: libarchive lacks support for this comic book’s compression, please contact your distributor
uk: Під час збирання libarchive не було передбачено підтримки такого типу стискання коміксів. Будь ласка, зверніться з проханням щодо зміни параметрів збирання до авторів вашого дистрибутива.

en: Can not get local path for archive
uk: Не вдалося отримати локальний шлях для архіву

en: Comic Books
uk: Книги коміксів

en: Adds support for reading comic books
uk: Додає підтримування читання коміксів

en: DjVu document has incorrect format
uk: Документ DjVu має некоректний формат

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
uk: Документ складається з кількох файлів. Не має доступу до одного або кількох з цих файлів.

en: DjVu Documents
uk: Документи DjVu

en: Adds support for reading DjVu documents
uk: Додає підтримування читання документів DjVu

en: DVI document has incorrect format
uk: Документ DVI має некоректний формат

en: DVI Documents
uk: Документи DVI

en: Adds support for reading DVI documents
uk: Додає підтримування читання документів DVI

en: PDF Documents
uk: Документи PDF

en: Adds support for reading PDF Documents
uk: Додає підтримування читання документів PDF

note: translators: this is the document security state
en: Yes
uk: Так

note: translators: this is the document security state
en: No
uk: Ні

en: Unknown font type
uk: Шрифт невідомого типу

en: This document contains non-embedded fonts that are not from the PDF Standard 14 fonts. If the substitute fonts selected by fontconfig are not the same as the fonts used to create the PDF, the rendering may not be correct.
uk: Цей документ містить невбудовані шрифти, яких немає в стандарті 14 шрифтів для PDF. Якщо замінник шрифтів, вибраний через fontconfig, не такий самий як шрифт для створення PDF, то відтворення може бути неправильним.

en: All fonts are either standard or embedded.
uk: Усі шрифти є або стандартними, або вбудованими.

en: No name
uk: Без назви

note: translators: When a font type does not have encoding information or it is unknown.  Example: Encoding: None translators: Value for 'Page Scaling:' to not scale the document pages on printing translators: This is used when a document property does not have a value.  Examples: Author: None Keywords: N
en: None
uk: Немає

en: Embedded subset
uk: Вбудований набір

en: Embedded
uk: Вбудований

en: Not embedded
uk: Не вбудований

note: Translators: string starting with a space * because it is directly appended to the font * type. Example: * "Type 1 (One of the Standard 14 Fonts)"
en:  (One of the Standard 14 Fonts)
uk:  (Один із стандартних 14 шрифтів)

note: Translators: string starting with a space * because it is directly appended to the font * type. Example: * "TrueType (Not one of the Standard 14 Fonts)"
en:  (Not one of the Standard 14 Fonts)
uk:  (Один не із стандартних 14 шрифтів)

note: Translators: string is a concatenation of previous * translated strings to indicate the fonts properties * in a PDF document. * * Example: * Type 1 (One of the standard 14 Fonts) * Not embedded * Substituting with TeXGyreTermes-Regular * (/usr/share/textmf/.../texgyretermes-regular.otf)
en: %s%s
    Encoding: %s
    %s
    Substituting with <b>%s</b>
    (%s)
uk: %s%s
    Кодування: %s
    %s
    Замінено на <b>%s</b>
    (%s)

note: Translators: string is a concatenation of previous * translated strings to indicate the fonts properties * in a PDF document. * * Example: * TrueType (CID) * Encoding: Custom * Embedded subset
en: %s%s
    Encoding: %s
    %s
uk: %s%s
    Кодування: %s
    %s

en: PostScript Documents
uk: Документи PostScript

en: Adds support for reading PostScript documents
uk: Додає підтримування читання документів PostScript

en: Failed to load document “%s”
uk: Не вдалось відкрити документ «%s»

en: Failed to save document “%s”
uk: Не вдалось зберегти документ «%s»

en: TIFF Documents
uk: Документи TIFF

en: Adds support for reading TIFF documents
uk: Додає підтримування читання документів TIFF

en: Invalid document
uk: Некоректний документ

en: XPS Documents
uk: Документи XPS

en: Adds support for reading XPS documents
uk: Додає підтримування читання документів XPS

note: Manually set name and icon
en: Document Viewer
uk: Переглядач документів

en: View multi-page documents
uk: Перегляд багатосторінкових документів

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: pdf;ps;postscript;dvi;xps;djvu;tiff;document;presentation;viewer;evince;
uk: pdf;ps;postscript;dvi;xps;djvu;tiff;document;presentation;viewer;evince;документ;презентація;перегляд;евінс;

en: New Window
uk: Створити вікно

en: Override document restrictions
uk: Ігнорувати обмеження документа

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
uk: Ігнорувати обмеження документа, наприклад, обмеження на друк чи копіювання.

en: Automatically reload the document
uk: Автоматично перезавантажувати документ

en: The document is automatically reloaded on file change.
uk: Документ автоматично перезавантажуватиметься за зміни файла

en: The URI of the directory last used to open or save a document
uk: URI до каталогу, в котрому востаннє відкривався або зберігався документ

en: The URI of the directory last used to save a picture
uk: URI до каталогу, в котрому востаннє зберігався малюнок

en: Page cache size in MiB
uk: Розмір кешу сторінки в МіБ

en: The maximum size that will be used to cache rendered pages, limits maximum zoom level.
uk: Максимальний розмір, який буде використано для відтворення сторінок, обмежений максимальним розміром масштабування.

en: Show a dialog to confirm that the user wants to activate the caret navigation.
uk: Показати вікно, щоб підтвердити, що користувач хоче ввімкнути переміщення вказівником.

en: Allow links to change the zoom level.
uk: Дозволити посиланню змінювати рівень масштабу.

en: Check spelling when writing annotation notes or filling text forms.
uk: Перевіряти правопис при написанні нотаток-анотацій або заповненні текстових форм.

en: Show a side bar next to the document to help navigate the document.
uk: Показувати поруч із документом бічну панель, яка допомагає у навігації документом.

en: Set the default zoom level to display a document.
uk: Виберіть типовий масштаб для показу документа.

en: Display the document as a continuous stream of pages instead of page at a time.
uk: Показувати документ як неперервний потік сторінок, а не кожну сторінку окремо.

en: Show two pages side by side.
uk: Показувати дві сторінки обабіч

en: Show the first page (odd page) on the left (when displaying two pages side by side)
uk: Показувати першу сторінку (непарну сторінку) ліворуч (при показі двох сторінок обабіч)

en: Document viewer for popular document formats
uk: Переглядач документів для популярних форматів

en: A document viewer for the GNOME desktop. You can view, search or annotate documents in many different formats.
uk: Програма для перегляду документів у середовищі GNOME. За її допомогою ви зможете переглядати документи у багатьох форматах, шукати у них дані та анотувати ці документи.

en: Evince supports documents in: PDF, PS, EPS, XPS, DjVu, TIFF, DVI (with SyncTeX), and Comic Books archives (CBR, CBT, CBZ, CB7).
uk: У Evince передбачено підтримку документів у таких форматах: PDF, PS, EPS, XPS, DjVu, TIFF, DVI (з SyncTeX), а також архіви коміксів (CBR, CBT, CBZ, CB7).

en: A clear, simple UI
uk: Простий і зрозумілий інтерфейс

en: Advanced highlighting and annotation
uk: Широкі можливості із позначення та анотування документів

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
uk: Проєкт GNOME

en: Print Preview
uk: Попередній перегляд

en: Preview before printing
uk: Перегляд перед друкуванням

en: Couldn’t save attachment “%s”: %s
uk: Неможливо зберегти долучення «%s»: %s

en: Couldn’t open attachment “%s”: %s
uk: Неможливо відкрити долучення «%s»: %s

en: Couldn’t open attachment “%s”
uk: Неможливо відкрити долучення «%s»

en: File type %s (%s) is not supported
uk: Файл типу %s (%s) не підтримується

en: Unknown MIME Type
uk: Невідомий тип MIME

en: All Documents
uk: Усі документи

en: All Files
uk: Усі файли

en: Failed to create a temporary file: %s
uk: Помилка при створенні тимчасового файла: %s

en: Failed to create a temporary directory: %s
uk: Помилка при створенні тимчасового каталогу: %s

en: This work is in the Public Domain
uk: Ця праця є власністю спільнот

en: (%d of %d)
uk: (%d з %d)

en: of %d
uk: з %d

en: Page %s
uk: Сторінка %s

en: Not found, click to change search options
uk: Не знайдено, натисніть, щоб змінити параметри пошуку

en: Search options
uk: Параметри пошуку

en: _Whole Words Only
uk: Тільки _цілі слова

en: C_ase Sensitive
uk: З урахуванням _регістру

en: Find previous occurrence of the search string
uk: Знайти попереднє повторення шуканого рядка

en: Find next occurrence of the search string
uk: Знайти наступне повторення шуканого рядка

en: Failed to render page %d: %s
uk: Не вдалося відтворити сторінку %d: %s

en: Failed to render page %d
uk: Не вдалося відтворити сторінку %d

en: Failed to create thumbnail for page %d
uk: Не вдалося створити мініатюру для сторінки %d

en: Failed to print page %d: %s
uk: Не вдалось надрукувати сторінку %d: %s

note: Initial state
en: Preparing preview…
uk: Підготовлення до попереднього показу…

en: Finishing…
uk: Завершення…

en: Generating preview: page %d of %d
uk: Породження попереднього перегляду: сторінка %d з %d

note: Initial state
en: Preparing to print…
uk: Підготовка до друку…

en: Printing page %d of %d…
uk: Друк сторінки %d з %d…

en: Your print range selection does not include any pages
uk: Вибраний діапазон сторінок не містить сторінок

note: translators: Title of the print dialog
en: Print
uk: Друк

en: Requested format is not supported by this printer.
uk: Цей формат не підтримується цим принтером.

en: Invalid page selection
uk: Некоректний файл формату zip

en: Warning
uk: Попередження

en: Page Scaling:
uk: Масштаб сторінки:

en: Shrink to Printable Area
uk: Скоротити до ділянки друку

en: Fit to Printable Area
uk: Умістити у ділянці друку

en: Scale document pages to fit the selected printer page. Select from one of the following:
    
    • “None”: No page scaling is performed.
    
    • “Shrink to Printable Area”: Document pages larger than the printable area are reduced to fit the printable area of the printer page.
    
    • “Fit to Printable Area”: Document pages are enlarged or reduced as required to fit the printable area of the printer page.
uk: Змінювати масштаб сторінок, щоб умістити їх на сторінці принтера. Виберіть:
    
    • «Ні»: Не змінювати масштаб.
    
    • «Скоротити до ділянки друку»: Сторінки документа, які більші за ділянку друку зменшуються до розмірів ділянки друку принтера.
    
    • «Умістити у ділянці друку»: Сторінки документа збільшуюся чи зменшуються при потребі, щоб уміститись у ділянці друку принтера.

en: Auto Rotate and Center
uk: Автоматичний поворот та центрування

en: Rotate printer page orientation of each page to match orientation of each document page. Document pages will be centered within the printer page.
uk: Змінювати орієнтацію кожної сторінки принтера, для відповідності орієнтації кожній сторінці документа. Сторінки документа буде центровані у сторінці принтера.

en: Select page size using document page size
uk: Виберіть розмір сторінки, користуючись розміром сторінки документа

en: When enabled, each page will be printed on the same size paper as the document page.
uk: Коли увімкнено, кожну сторінку буде надруковано на папері того ж розміру, що й сторінка документа.

en: Draw border around pages
uk: Малювати рамку навколо сторінок

en: When enabled, a border will be drawn around each page.
uk: Якщо увімкнено, навколо кожної сторінки буде намальовано рамку.

en: Page Handling
uk: Оброблення сторінок

en: Scroll Up
uk: Прокрутка вверх

en: Scroll Down
uk: Прокрутка вниз

en: Scroll View Up
uk: Прокрутка документа вверх

en: Scroll View Down
uk: Прокрутка документа вниз

en: Document View
uk: Перегляд документа

en: Go to first page
uk: Перейти до першої сторінки

en: Go to previous page
uk: Перейти до попередньої сторінки

en: Go to next page
uk: Перейти до наступної сторінки

en: Go to last page
uk: Перейти до останньої сторінки

en: Go to page
uk: Перейти до сторінки

en: Find
uk: Знайти

en: Go to page %s
uk: Перейти до сторінки %s

en: Go to %s on file “%s”
uk: Перейти до %s у файлі «%s»

en: Go to file “%s”
uk: Перейти до файла «%s»

en: Launch %s
uk: Запустити %s

en: Reset form
uk: Відновити початковий стан форми

en: Jump to page:
uk: Перейти до сторінки:

en: End of presentation. Press Esc or click to exit.
uk: Кінець презентації. Натисніть Esc або клацніть для виходу.

en: Delete the temporary file
uk: Вилучити тимчасовий файл

en: File specifying print settings
uk: Файл, який визначає параметри друку

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: File descriptor of input file
uk: Дескриптор файла вхідних даних

en: FD
uk: ДФ

en: MIME type of input file
uk: Тип MIME файла вхідних даних

en: TYPE
uk: ТИП

en: File descriptor of print settings file
uk: Дескриптор файла параметрів друку

en: GNOME Document Previewer
uk: Переглядач документів у GNOME

en: Select page or search in the outline
uk: Виберіть сторінку або знайдіть її у схемі

en: Select page
uk: Виберіть сторінку

en: Failed to print document
uk: Не вдалось надрукувати документ

en: Evince Document Viewer
uk: Переглядач документів Evince

en: The selected printer “%s” could not be found
uk: Неможливо знайти вибраний принтер «%s»

en: _Print
uk: _Надрукувати

en: Print this document
uk: Надрукувати цей документ

en: Previous Page
uk: Попередня сторінка

en: Next Page
uk: Наступна сторінка

en: Enlarge the document
uk: Збільшити розмір сторінки

en: Shrink the document
uk: Зменшити розмір сторінки

en: Reset zoom and make the page fit in the window
uk: Скинути параметри масштабування і вмістити сторінку у вікно програми

en: Document
uk: Документ

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Location:
uk: Адреса:

en: Subject:
uk: Тема:

en: Author:
uk: Автор:

en: Keywords:
uk: Ключові слова:

en: Producer:
uk: Програма:

en: Creator:
uk: Укладач:

en: Created:
uk: Створено:

en: Modified:
uk: Змінено:

en: Number of Pages:
uk: Кількість сторінок:

en: Optimized:
uk: Оптимізовано:

en: Format:
uk: Формат:

en: Security:
uk: Захищений:

en: Contains Javascript:
uk: Містить Javascript:

en: Paper Size:
uk: Розмір сторінки:

en: Size:
uk: Розмір:

en: %.0f × %.0f mm
uk: %.0f × %.0f мм

en: %.2f × %.2f inch
uk: %.2f × %.2f дюймів

note: Note to translators: first placeholder is the paper name (eg. * A4), second placeholder is the paper size (eg. 297x210 mm)
en: %s, Portrait (%s)
uk: %s, книжкова (%s)

note: Note to translators: first placeholder is the paper name (eg. * A4), second placeholder is the paper size (eg. 297x210 mm)
en: %s, Landscape (%s)
uk: %s, альбомна (%s)

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Icon:
uk: Піктограма:

en: Note
uk: Примітка

en: Comment
uk: Коментар

en: Key
uk: Ключ

en: Help
uk: Довідка

en: New Paragraph
uk: Новий абзац

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Insert
uk: Вставити

en: Cross
uk: Перехрестя

en: Circle
uk: Коло

en: Markup type:
uk: Тип маркування:

en: Highlight
uk: Підсвічення

en: Strike out
uk: Закреслення

en: Underline
uk: Підкреслення

en: Squiggly
uk: Напис

en: Annotation Properties
uk: Властивості примітки

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Apply
uk: З_астосувати

en: Color:
uk: Колір:

en: Opacity:
uk: Непрозорість:

en: Initial window state:
uk: Початковий стан вікна:

en: Open
uk: Відкрити

en: Close
uk: Закрити

note: Translators: an annotation that looks like a "sticky note"
en: Note text
uk: Текстова примітка

en: Add text annotation
uk: Додати текстову нотатку

en: Highlight text
uk: Підсвітити текст

en: Add highlight annotation
uk: Додати позначену нотатку

en: _Open Link
uk: _Відкрити посилання

en: _Copy Link Address
uk: _Копіювати адресу посилання

en: _Go To
uk: Пере_йти до

en: Open in New _Window
uk: Відкрити у новому _вікні

en: _Previous Page
uk: _Назад

en: _Next Page
uk: _Далі

en: _Reload
uk: _Оновити

en: Auto_scroll
uk: _Автоматичне прокручування

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: Select _All
uk: Виді_лити все

en: _Save Image As…
uk: Зберегти зображення _як…

en: Copy _Image
uk: Копіювати _зображення

en: _Open Attachment
uk: _Відкрити долучення

en: _Save Attachment As…
uk: З_берегти долучення як…

en: Annotation _Properties
uk: Властивості при_мітки

en: R_emove Annotation
uk: Ви_лучити примітку

en: _Highlight Selected Text
uk: _Підсвітити вибраний текст

en: Open Containing _Folder
uk: Відкрити вміст _теки

en: Navigation
uk: Навігація

en: First Page
uk: Сам початок

en: Last Page
uk: Сам кінець

en: History
uk: Історія

en: Back
uk: Назад

en: Forward
uk: Вперед

en: Remove Annotation
uk: Вилучити примітку

en: _Open Bookmark
uk: _Відкрити закладку

en: _Rename Bookmark
uk: _Перейменувати закладку

en: _Delete Bookmark
uk: В_илучити закладку

en: Search in the outline…
uk: Шукати у схемі…

en: Print this section…
uk: Надрукувати цей розділ…

en: Collapse all tree
uk: Згорнути усю ієрархію

en: Expand all tree
uk: Розгорнути усю ієрархію

en: Expand all under this element
uk: Розгорнути усе під цим елементом

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
uk: Цей документ заблоковано, доступ до нього можливий лише після вводу паролю.

en: _Unlock Document
uk: _Розблокувати документ

en: Font
uk: Шрифт

en: Add bookmark
uk: Додати закладку

en: Remove bookmark
uk: Вилучити закладку

en: Open…
uk: Відкрити…

en: Open an existing document
uk: Відрити наявний документ

en: Side pane
uk: Бічна панель

en: Annotate the document
uk: Зробити примітку в документі

en: Annotate document
uk: Анотувати документ

en: File options
uk: Параметри файлів

en: Set zoom level
uk: Вказати рівень масштабу

en: Print…
uk: Надрукувати…

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Send To…
uk: Надіслати…

en: New _Window
uk: С_творити вікно

en: Open a C_opy
uk: Відкрити _копію

en: _Save As…
uk: Зберегти _як…

en: Present as _Slideshow
uk: Презентація у форматі с_лайдів

en: _Continuous
uk: Б_езперервно

en: _Dual
uk: _Дві сторінки

en: _Odd Pages Left
uk: _Непарні сторінки зліва

en: Right to Left Document
uk: Документ із писемністю справа ліворуч

en: Ro_tate ⤵
uk: По_вернути ⤵

en: Ni_ght Mode
uk: _Нічний режим

en: Prop_erties
uk: _Властивості

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _Help
uk: _Довідка

en: _About Document Viewer
uk: _Про переглядач документів

en: Select or set the zoom level of the document
uk: Виберіть або вкажіть рівень масштабу документа

en: Fit Pa_ge
uk: Влаштувати _сторінку

en: Fit _Width
uk: Вмістити за _шириною

en: _Automatic
uk: _Автоматично

en: Password for document %s
uk: Пароль для документа %s

en: Loading…
uk: Завантаження…

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
uk: Документ «%s» — заблокований, треба вказати пароль перш ніж його можна відкрити.

en: Password required
uk: Вимагається пароль

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Unlock
uk: _Розблокувати

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: Forget password _immediately
uk: Забути пароль н_егайно

en: Remember password until you _log out
uk: Запам'ятати пароль для цього _сеансу

en: Remember _forever
uk: Запам'ятати назав_жди

en: Properties
uk: Властивості

en: General
uk: Загальне

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Document License
uk: Ліцензія документа

en: Gathering font information… %3d%%
uk: Отримання інформації про шрифт… %3d%%

en: Usage terms
uk: Умови використання

en: Text License
uk: Текст ліцензії

en: Further Information
uk: Подальша інформація

en: Document contains no annotations
uk: Документ не містить нотаток

en: Page %d
uk: Сторінка %d

en: No Comment
uk: Немає коментарів

en: Annotations
uk: Примітка

en: A file named “%s” already exists. Do you want to replace it?
uk: Файл із назвою «%s» вже існує. Хочете його замінити?

en: The file “%s” already exists. Replacing it will overwrite its contents.
uk: У «%s» вже існує такий файл. Його заміна призведе до перезапису вмісту файла.

en: _Replace
uk: _Замінити

en: Attachments
uk: Долучення

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Layers
uk: Шари

note: Translators: This is the title for the sidebar pane that * shows the Outline or Table of Contents of the document.
en: Outline
uk: Нарис

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Find a word or phrase in the document
uk: Знайти слово чи фразу в документі

en: Search not available for this document
uk: У цьому документі пошук недоступний

en: Supported Image Files
uk: Підтримувані файли зображень

en: The document contains no pages
uk: Документ не містить сторінок

en: The document contains only empty pages
uk: Документ містить лише порожні сторінки

en: Unable to open document “%s”.
uk: Неможливо відкрити документ «%s».

en: Loading document from “%s”
uk: Документ завантажується з «%s»

en: C_ancel
uk: _Скасувати

en: Downloading document (%d%%)
uk: Завантаження документа (%d%%)

en: Failed to load remote file.
uk: Не вдалось завантажити віддалений файл.

en: Reloading document from %s
uk: Оновлення документа з %s

en: Failed to reload document.
uk: Не вдалось оновити документ.

en: Open Document
uk: Відкрити документ

en: _Open
uk: Від_крити

en: Saving document to %s
uk: Збереження документа в %s

en: Saving attachment to %s
uk: Збереження долучення в %s

en: Saving image to %s
uk: Збереження зображення у %s

en: The file could not be saved as “%s”.
uk: Документ неможливо зберегти як «%s».

en: Uploading document (%d%%)
uk: Вивантаження документа (%d%%)

en: Uploading attachment (%d%%)
uk: Вивантаження долучення (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
uk: Вивантаження зображення (%d%%)

en: Save As…
uk: Зберегти як…

en: _Save
uk: З_берегти

en: Could not send current document
uk: Неможливо надіслати цей документ

en: %d pending job in queue | %d pending jobs in queue
uk[0]: %d завдання у черзі
uk[1]: %d завдання у черзі
uk[2]: %d завдань у черзі

en: Printing job “%s”
uk: Друкування завдання «%s»

en: Document contains form fields that have been filled out.
uk: Документ містить поля форми, які заповнено.

en: Document contains new or modified annotations.
uk: Документ містить нові або змінені примітки.

en: Reload document “%s”?
uk: Перезавантажити документ «%s»?

en: If you reload the document, changes will be permanently lost.
uk: Якщо перезапустити документ, зміни буде остаточно втрачено.

en: _No
uk: _Ні

en: Save a copy of document “%s” before closing?
uk: Зберегти копію документа «%s» перед закриттям?

en: If you don’t save a copy, changes will be permanently lost.
uk: Якщо копію не збережено, зміни буде остаточно втрачено.

en: Close _without Saving
uk: Закрити _без збереження

en: Save a _Copy
uk: Зберегти _копію

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
uk: Очікувати завершення завдання на друк «%s» перед закриттям?

note: TRANS: the singular form is not really used as n_print_jobs > 1 but some languages distinguish between different plurals forms, so the ngettext is needed.
en: There is %d print job active. Wait until print finishes before closing? | There are %d print jobs active. Wait until print finishes before closing?
uk[0]: %d завдань друкування ще не завершено. Очікувати на їхнє завершення перед закриттям?
uk[1]: %d завдань друкування ще не завершено. Очікувати на їхнє завершення перед закриттям?
uk[2]: %d завдань друкування ще не завершено. Очікувати на їхнє завершення перед закриттям?

en: If you close the window, pending print jobs will not be printed.
uk: Якщо ви закриєте вікно, завдання на друк, вставлені у чергу, не буде виконано.

en: Cancel _print and Close
uk: Скасувати _друк та закрити

en: Close _after Printing
uk: Закрити п_ісля друкування

en: © 1996–2023 The Evince document viewer authors
uk: © Автори програми для перегляду документів Evince, 1996–2023

en: Evince is a simple document viewer for GNOME
uk: Evince — проста програма для перегляду документів для GNOME

en: Running in presentation mode
uk: Запущений режим презентації

en: The attachment could not be saved.
uk: Долучення зберегти неможливо.

en: Enable caret navigation?
uk: Увімкнути переміщення вказівником?

en: _Enable
uk: _Увімкнути

en: Pressing F7 turns the caret navigation on or off. This feature places a moveable cursor in text pages, allowing you to move around and select text with your keyboard. Do you want to enable the caret navigation?
uk: Натиснення F7 вмикає та вимикає переміщення вказівником. Ця можливість містить рухомий курсор у текстових сторінках, який дозволяє переміщатись і вибирати текст клавіатурою. Ввімкнути переміщення вказівником?

en: Don’t show this message again
uk: Не показувати це повідомлення надалі

en: Security alert: this document has been prevented from opening the file “%s”
uk: Попередження безпеки: програма запобігла відкриттю файла «%s» з цього документа

en: Unable to open external link
uk: Не вдалось відкрити зовнішнє посилання

en: Couldn’t find appropriate format to save image
uk: Неможливо знайти відповідний формат для збереження зображення

en: The image could not be saved.
uk: Не вдалось зберегти зображення.

en: Save Image
uk: Зберегти зображення

en: Unable to open attachment
uk: Не вдалось відкрити долучення

en: Save Attachment
uk: Зберегти долучення

en: Recent Documents
uk: Недавні документи

en: Password Required
uk: Потрібно пароль

[ctx: shortcut window]
en: Opening, closing, saving and printing
uk: Документ

[ctx: shortcut window]
en: Open a document
uk: Відкрити документ

[ctx: shortcut window]
en: Open a copy of the current document
uk: Відкрити копію поточного документа

[ctx: shortcut window]
en: Save a copy of the current document
uk: Зберегти копію поточного документа

[ctx: shortcut window]
en: Print the current document
uk: Надрукувати поточний документ

[ctx: shortcut window]
en: Close the current document window
uk: Закрити вікно поточного документа

[ctx: shortcut window]
en: Reload the document
uk: Оновити документ

[ctx: shortcut window]
en: Window
uk: Вікно

[ctx: shortcut window]
en: Toggle fullscreen
uk: Увімкнути/Вимкнути повноекранний режим

[ctx: shortcut window]
en: Enter presentation mode
uk: Перейти до режиму презентації

[ctx: shortcut window]
en: Toggle sidebar
uk: Увімкнути/Вимкнути бічну панель

[ctx: shortcut window]
en: Toggle caret navigation
uk: Увімкнути/Вимкнути переміщення вказівником

[ctx: shortcut window]
en: Selecting and copying text
uk: Текст

[ctx: shortcut window]
en: Copy highlighted text
uk: Копіювати вибраний текст

[ctx: shortcut window]
en: Select all the text in a document
uk: Вибрати весь текст у документі

[ctx: shortcut window]
en: Rotating and zooming
uk: Показування

[ctx: shortcut window]
en: Rotate the page 90 degrees counter-clockwise
uk: Обернути сторінку проти годинникової стрілки на 90 градусів

[ctx: shortcut window]
en: Rotate the page 90 degrees clockwise
uk: Обернути сторінку за годинникової стрілки на 90 градусів

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
uk: Наблизити

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
uk: Віддалити

[ctx: shortcut window]
en: Zoom 1∶1
uk: Масштаб 1:1

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in (alternative)
uk: Збільшити (альтернатива)

[ctx: shortcut window]
en: Fit page
uk: Вмістити сторінку

[ctx: shortcut window]
en: Fit width
uk: Вмістити за шириною

[ctx: shortcut window]
en: Automatic zoom
uk: Автоматичне масштабування

[ctx: shortcut window]
en: Moving around the document
uk: Пересування

[ctx: shortcut window]
en: Move around a page
uk: Пересуватись по сторінці

[ctx: shortcut window]
en: Move up/down a page several lines at a time
uk: Перейти по сторінці вище/нижче на кілька рядків за раз

[ctx: shortcut window]
en: Go to previous page
uk: Перейти до попередньої сторінки

[ctx: shortcut window]
en: Go to next page
uk: Перейти до наступної сторінки

[ctx: shortcut window]
en: Go to page number
uk: Перейти до певної сторінки

[ctx: shortcut window]
en: Go to previous page (fast)
uk: Перейти до попередньої сторінки (швидко)

[ctx: shortcut window]
en: Go to next page (fast)
uk: Перейти до наступної сторінки (швидко)

[ctx: shortcut window]
en: Go to previous page visited
uk: Перейти до попередньої відкритої сторінки

[ctx: shortcut window]
en: Go to next page visited
uk: Перейти до наступної відкритої сторінки

[ctx: shortcut window]
en: Go to the beginning/end of a page
uk: Перейти до початку/кінця сторінки

[ctx: shortcut window]
en: Go to the beginning of the document
uk: Перейти до початку документа

[ctx: shortcut window]
en: Go to the end of the document
uk: Перейти до кінця документа

[ctx: shortcut window]
en: Document view and handling
uk: Перегляд і робота з документом

[ctx: shortcut window]
en: Add bookmark
uk: Додати закладку

[ctx: shortcut window]
en: Remove bookmark
uk: Вилучити закладку

[ctx: shortcut window]
en: Toggle night mode
uk: Увімкнути/Вимкнути нічний режим

[ctx: shortcut window]
en: Toggle continuous scrolling
uk: Увімкнути/Вимкнути неперервне гортання

[ctx: shortcut window]
en: Toggle dual page
uk: Увімкнути/Вимкнути режим пари сторінок

[ctx: shortcut window]
en: Toggle odd pages left
uk: Увімкнути/Вимкнути режим непарних сторінок ліворуч

[ctx: shortcut window]
en: Document properties
uk: Властивості документа

[ctx: shortcut window]
en: Add a post-it like note
uk: Додати примітку-наліпку

[ctx: shortcut window]
en: Highlight text
uk: Підсвітити текст

[ctx: shortcut window]
en: Finding text
uk: Пошук

[ctx: shortcut window]
en: Show the search bar
uk: Показати панель пошуку

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next search result
uk: Перейти до наступного результату

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous search result
uk: Перейти до попереднього результату

[ctx: shortcut window]
en: General
uk: Загальні

[ctx: shortcut window]
en: Show help
uk: Показати довідку

[ctx: shortcut window]
en: Toggle primary menu
uk: Увімкнути або вимкнути основне меню

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: Close window
uk: Закрити вікно

[ctx: shortcut window]
en: Presentation mode
uk: Режим презентації

[ctx: shortcut window]
en: Toggle black screen
uk: Увімкнути/Вимкнути чорний екран

[ctx: shortcut window]
en: Toggle white screen
uk: Увімкнути/Вимкнути білий екран

[ctx: shortcut window]
en: Touchpad gestures
uk: Жести дотику

en: GNOME Document Viewer
uk: Переглядач документів у GNOME

en: Open a new window.
uk: Відкрити нове вікно.

en: The page label of the document to display.
uk: Показати мітку сторінки цього документа.

en: PAGE
uk: СТОРІНКА

en: The page number of the document to display.
uk: Показати номер сторінки цього документа.

en: NUMBER
uk: НОМЕР

en: Named destination to display.
uk: Іменоване місце для показу.

en: DEST
uk: МІСЦЕ

en: Run evince in fullscreen mode
uk: Запустити evince у повноекранного режимі

en: Run evince in presentation mode
uk: Запустити evince у режимі презентації

en: Run evince as a previewer
uk: Запустити evince у режимі попереднього перегляду

en: The word or phrase to find in the document
uk: Слово чи фраза, що шукається у документі

en: STRING
uk: РЯДОК

en: [FILE…]
uk: [ФАЙЛ…]
