evince gnome-2-28 - en to ast translation catalogue (343 entries)

en: Error launching the command “%s” in order to decompress the comic book: %s
ast: Fallu al llanzar el comandu «%s» pa descomprimir el cómic nel direutoriu temporal: %s

en: The command “%s” failed at decompressing the comic book.
ast: El comandu “%s” falló al descomprimir el cómic nel direutoriu temporal.

en: The command “%s” did not end normally.
ast: El comandu “%s” nun acabó de forma normal.

en: Not a comic book MIME type: %s
ast: Nun ye un tipu MIME de llibru de cómic: %s

en: Can't find an appropriate command to decompress this type of comic book
ast: Nun se puede atopar un comandu afayadizu pa descomprimir el ficheru de cómic

en: Unknown MIME Type
ast: Tipu MIME desconocíu

en: File corrupted
ast: Ficheru tollíu

en: No files in archive
ast: Nun hai ficheros nel archivador

en: No images found in archive %s
ast: Nun s'alcontraron imáxenes nel ficheru %s

en: There was an error deleting “%s”.
ast: Hebo un fallu al desaniciar “%s”.

en: Error %s
ast: Fallu %s

en: Comic Books
ast: Llibros de cómics

en: DjVu document has incorrect format
ast: El documentu DjVu tien un formatu incorreutu

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
ast: El documentu ta compuestu por dellos ficheros. Nun se puede acceder a ún o más d'ellos.

en: DjVu Documents
ast: Documentos DjVu

en: DVI document has incorrect format
ast: El documentu DVI tien un formatu incorreutu

en: DVI Documents
ast: Documentos DVI

en: This work is in the Public Domain
ast: Esti trabayu ye de Dominiu Públicu

note: translators: this is the document security state
en: Yes
ast: Sí

note: translators: this is the document security state
en: No
ast: Non

en: Type 1
ast: Tipu 1

en: Type 1C
ast: Tipu 1C

en: Type 3
ast: Tipu 3

en: Type 1 (CID)
ast: Tipu 1 (CID)

en: Type 1C (CID)
ast: Tipu 1C (CID)

en: Unknown font type
ast: Tipu de fonte desconocida

en: No name
ast: Ensin nome

en: Embedded subset
ast: Soconxuntu incrustáu

en: Embedded
ast: Incrustáu

en: Not embedded
ast: Non incrustáu

en: PDF Documents
ast: Documentos PDF

en: Failed to load document “%s”
ast: Nun se pudo cargar el documentu “%s”

en: Failed to save document “%s”
ast: Fallu al guardar el documentu “%s”

en: PostScript Documents
ast: Documentos PostScript

en: Invalid document
ast: Documentu non válidu

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
ast: Nun se pudo guardar l'axuntu “%s”: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
ast: Nun se pudo abrir l'axuntu “%s”: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
ast: Nun se pudo abrir l'axuntu “%s”

en: File type %s (%s) is not supported
ast: El tipu de ficheru %s (%s) nun ta sofitáu

en: All Documents
ast: Tolos Documentos

en: All Files
ast: Tolos Ficheros

en: Failed to create a temporary file: %s
ast: Nun se pudo crear un direutoriu temporal: %s

en: Failed to create a temporary directory: %s
ast: Nun se pudo crear un direutoriu temporal: %s

en: File is not a valid .desktop file
ast: El ficheru nun ye un ficheru .desktop válidu

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
ast: Versión '%s' del ficheru desktop non reconocida

en: Starting %s
ast: Aniciando %s

en: Application does not accept documents on command line
ast: L'aplicación nun aceuta documentos na llinia de comandos

en: Unrecognized launch option: %d
ast: Opción de llanzamientu non reconocida: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
ast: Nun se puen pasar los URIs de documentos a entraes d'escritoriu 'Type=Link'

en: Not a launchable item
ast: Nun ye un elementu llanzable

en: Disable connection to session manager
ast: Desactivar la conexón al remanador de sesiones

en: Specify file containing saved configuration
ast: Especificar el ficheru que contién la configuración guardada

en: FILE
ast: FICHERU

en: Specify session management ID
ast: Especificar la ID del remanamientu de sesión

en: Session management options:
ast: Opciones de remanamientu de la sesión:

en: Show session management options
ast: Ver les opciones de remanamientu de la sesión

note: Translaters: This string is for a toggle to display a toolbar. * The name of the toolbar is automatically computed from the widgets * on the toolbar, and is placed at the %s. Note the _ before the %s * which is used to add mnemonics. We know that this is likely to * produce duplicates, but don't wor
en: Show “_%s”
ast: Amosar “_%s”

en: _Move on Toolbar
ast: _Mover a la Barra de Ferramientes

en: Move the selected item on the toolbar
ast: Mueve l'elementu seleicionáu a la barra de ferramientes

en: _Remove from Toolbar
ast: _Quitar de la Barra de Ferramientes

en: Remove the selected item from the toolbar
ast: Quita l'elementu seleicionáu de la barra de ferramientes

en: _Delete Toolbar
ast: _Esborrar Barra de Ferramientes

en: Remove the selected toolbar
ast: Quitar la barra de ferramientes seleicionada

en: Separator
ast: Separtador

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Best Fit
ast: Axuste Óptimu

en: Fit Page Width
ast: Axustar al anchor de páxina

note: Manually set name and icon
en: Document Viewer
ast: Visor de Documentos

en: View multi-page documents
ast: Ver documentos multipáxina

en: Override document restrictions
ast: Saltase les restricciones del documentu

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
ast: Saltase les restricciones del documentu, como restricción pa copiar o imprentar.

en: Delete the temporary file
ast: Esborrar el ficheru temporal

en: Print settings file
ast: Ficheru d'axustes d'imprentación

en: GNOME Document Previewer
ast: Visor de Documentos de GNOME

en: Failed to print document
ast: Nun se pudo imprentar el documentu

en: The selected printer '%s' could not be found
ast: Nun se pudo atopar la imprentadora actual '%s'

note: Go menu
en: _Previous Page
ast: _Páxina Anterior

en: Go to the previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: _Next Page
ast: Páxi_na Siguiente

en: Go to the next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Enlarge the document
ast: Allargar el documentu

en: Shrink the document
ast: Amenorgar el documentu

en: Print
ast: Imprentar

en: Print this document
ast: Imprentar esti documentu

en: _Best Fit
ast: Axus_te Óptimu

en: Make the current document fill the window
ast: Fai que'l documentu actual enllene la ventana

en: Fit Page _Width
ast: Axustar al A_nchor de Páxina

en: Make the current document fill the window width
ast: Fai que'l documentu actual enllene l'anchor de la ventana

en: Page
ast: Páxina

en: Select Page
ast: Seleiciona la páxina

en: Document
ast: Documentu

en: Title:
ast: Títulu:

en: Location:
ast: Allugamientu:

en: Subject:
ast: Asuntu:

en: Author:
ast: Autor:

en: Keywords:
ast: Pallabres clave:

en: Producer:
ast: Productor:

en: Creator:
ast: Creador:

en: Created:
ast: Creáu:

en: Modified:
ast: Camudáu:

en: Number of Pages:
ast: Númberu de Páxines:

en: Optimized:
ast: Optimizáu:

en: Format:
ast: Formatu:

en: Security:
ast: Seguridá:

en: Paper Size:
ast: Tamañu del Papel:

en: None
ast: Dengún

en: %.0f × %.0f mm
ast: %.0f x %.0f mm

en: %.2f × %.2f inch
ast: %.2f x %.2f pulgaes

note: Note to translators: first placeholder is the paper name (eg. * A4), second placeholder is the paper size (eg. 297x210 mm)
en: %s, Portrait (%s)
ast: %s, Vertical (%s)

note: Note to translators: first placeholder is the paper name (eg. * A4), second placeholder is the paper size (eg. 297x210 mm)
en: %s, Landscape (%s)
ast: %s, Apaisáu (%s)

en: (%d of %d)
ast: (%d de %d)

en: of %d
ast: de %d

note: Create tree view
en: Loading…
ast: Cargando…

note: Initial state
en: Preparing to print…
ast: Tresnando pa imprentar...

en: Finishing…
ast: Finando…

en: Printing page %d of %d…
ast: Imprentando páxina %d de %d…

en: Printing is not supported on this printer.
ast: La impresión nun ta sofitada nesta imprentadora.

en: Invalid page selection
ast: Seleición de páxina inválida

en: Warning
ast: Avisu

en: Your print range selection does not include any pages
ast: La escoyeta d'intervalu nun inclúi denguna páxina

en: Page Scaling:
ast: Escaláu de Páxina:

en: Shrink to Printable Area
ast: Encoyer a un Área Imprentable

en: Fit to Printable Area
ast: Axustar a un Área Imprentable

en: Scale document pages to fit the selected printer page. Select from one of the following:
    
    • "None": No page scaling is performed.
    
    • "Shrink to Printable Area": Document pages larger than the printable area are reduced to fit the printable area of the printer page.
    
    • "Fit to Printable Area": Document pages are enlarged or reduced as required to fit the printable area of the printer page.
ast: Escalar les páxines del documentu p'axustales a la páxina d'imprentación. Esbilla una de les siguientes:
    
    • «Dengún»: Nun se fai escaláu de páxina.
    
    • «Encoyer a un área imprentable»: Les páxines del documentu más grandes que l'área d'imprentación amenórguense p'axustase al área d'imprentación de páxina de la imprentadora.
    
    • «Axustar a un área imprentable»: Les páxines del documentu auméntense o amenórguense según se requiera p'axustase al área d'imprentación de páxina de la imprentadora.

en: Auto Rotate and Center
ast: Auto Voltiar y Centrar

en: Rotate printer page orientation of each page to match orientation of each document page. Document pages will be centered within the printer page.
ast: Voltiar la orientación d'imprentación de páxina de cada páxina que concase con cada páxina del documentu. Les páxines del documentu, van centrase na páxina d'imprentación.

en: Select page size using document page size
ast: Seleicionar el tamañu de páxina usando tamaños de páxines de documentos

en: When enabled, each page will be printed on the same size paper as the document page.
ast: Cuando ta activáu, cada páxina va imprentase nel mesmu tamañu de papel que la páxina del documentu.

en: Page Handling
ast: Manexu de Páxines

en: Failed to print page %d: %s
ast: Falló al imprentar la páxina %d: %s

en: Scroll Up
ast: Mover arriba

en: Scroll Down
ast: Mover abaxo

en: Scroll View Up
ast: Mover la Vista Arriba

en: Scroll View Down
ast: Mover la Vista Abaxo

en: Document View
ast: Vista de Documentu

en: Jump to page:
ast: Saltar a la páxina:

en: End of presentation. Click to exit.
ast: Fin de la presentación. Calca pa colar.

en: Go to first page
ast: Dir a la primer páxina

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Go to last page
ast: Dir a la páxina cabera

en: Go to page
ast: Dir a la páxina

en: Find
ast: Alcontrar

en: Go to page %s
ast: Dir a la páxina %s

en: Go to %s on file “%s”
ast: Dir a %s nel ficheru “%s”

en: Go to file “%s”
ast: Dir al ficheru “%s”

en: Launch %s
ast: Llanzar %s

en: Find:
ast: Atopar:

en: Find Pre_vious
ast: Atopar Anter_ior

en: Find previous occurrence of the search string
ast: Atopar l'apaición anterior de la cadena

en: Find Ne_xt
ast: Atopar Sig_uiente

en: Find next occurrence of the search string
ast: Atopar la siguiente apaición de la cadena

en: C_ase Sensitive
ast: Sensible _a Mayúscules

en: Toggle case sensitive search
ast: Alternar a gueta sensible a mayúscules

en: Icon:
ast: Iconu:

en: Note
ast: Nota

en: Comment
ast: Comentariu

en: Key
ast: Tecla

en: Help
ast: Aida

en: New Paragraph
ast: Párrafu Nuevu

en: Paragraph
ast: Párrafu

en: Insert
ast: Inxertar

en: Cross
ast: Cruz

en: Circle
ast: Círculu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Annotation Properties
ast: Propiedaes de l'Anotación

en: Style:
ast: Estilu:

en: Transparent
ast: Tresparente

en: Opaque
ast: Opacu

en: Initial window state:
ast: Estáu de la ventana nel aniciu:

en: Open
ast: Abrir

en: Close
ast: Zarrar

en: Running in presentation mode
ast: Executar en mou presentación

en: Password for document %s
ast: Contraseña pal documentu %s

en: Open a recently used document
ast: Abrir un documentu recién usáu

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
ast: Esti documentu ta bloquiáu y namái se pue lleer conseñando la contraseña correuta.

en: _Unlock Document
ast: Desbloq_uiar Documentu

en: Enter password
ast: Conseñe la contraseña

en: Password required
ast: Necesítase contraseña

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
ast: El documentu “%s” ta bloquiáu y requier d'una contraseña enantes de poder abrilu.

en: _Password:
ast: _Contraseña:

en: Forget password _immediately
ast: Escaecer la contraseña _darréu

en: Remember password until you _log out
ast: Remembra la contraseña hasta que _salgas de la sesión

en: Remember _forever
ast: Remembrar pa _siempre

en: Properties
ast: Propiedaes

en: General
ast: Xeneral

en: Fonts
ast: Fontes

en: Document License
ast: Llicencia del documentu

en: Font
ast: Fonte

en: Gathering font information… %3d%%
ast: Obteniendo información tipográfica… %3d%%

en: Usage terms
ast: Términos d'usu

en: Text License
ast: Testu de la Llicencia

en: Further Information
ast: Más Información

en: List
ast: Llista

en: Annotations
ast: Anotaciones

en: Text
ast: Testu

en: Add text annotation
ast: Amestar anotación de testu

en: Add
ast: Amestar

en: Document contains no annotations
ast: El documentu nun tien anotaciones

en: Page %d
ast: Páxina %d

en: Attachments
ast: Axuntos

en: _Open Bookmark
ast: _Abrir marcador

en: _Rename Bookmark
ast: _Renomar marcador

en: _Remove Bookmark
ast: _Desaniciar marcador

en: Page %s
ast: Páxina %s

en: Bookmarks
ast: Marcadores

en: Layers
ast: Capes

en: Print…
ast: Imprentar…

en: Index
ast: Índiz

en: Thumbnails
ast: Miniatures

en: Page %s — %s
ast: Páxina %s — %s

en: The document contains no pages
ast: El documentu nun contién páxina denguna

en: The document contains only empty pages
ast: El documentu namás tien páxines baleres

en: Unable to open document
ast: Nun se pudo abrir el documentu

en: Loading document from “%s”
ast: Cargando documentu dende “%s”

en: Downloading document (%d%%)
ast: Descargando documentu (%d%%)

en: Failed to load remote file.
ast: Falló al recargar el documentu remotu.

en: Reloading document from %s
ast: Recargando'l documentu dende %s

en: Failed to reload document.
ast: Falló al recargar el documentu.

en: Open Document
ast: Abrir Documentu

en: Saving document to %s
ast: Guardando'l documentu en %s

en: Saving attachment to %s
ast: Guardando l'axuntu en %s

en: Saving image to %s
ast: Guardando la imaxe en %s

en: The file could not be saved as “%s”.
ast: El ficheru nun se pudo guardar como “%s”.

en: Uploading document (%d%%)
ast: Xubiendo'l documentu (%d%%)

en: Uploading attachment (%d%%)
ast: Xubiendo l'axuntu (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
ast: Xubiendo la imaxe (%d%%)

en: Save a Copy
ast: Guardar una Copia

en: Could not open the containing folder
ast: Nun pue abrise'l conteníu de la carpeta

en: %d pending job in queue | %d pending jobs in queue
ast[0]: %d trabayu pendiente na cola
ast[1]: %d trabayos pendientes na cola

en: Printing job “%s”
ast: Imprentando trabayu “%s”

en: Document contains form fields that have been filled out. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
ast: El documentu contién campos de formulariu que s'enllenaron. Los cambeos van perdese si nun guardes una copia.

en: Document contains new or modified annotations. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
ast: El documentu contién anotaciones nueves o modificaciones. Si nun guardes una copia, van perdese tolos cambeos fechos.

en: Save a copy of document “%s” before closing?
ast: ¿Guardar una copia del documentu “%s” enantes de zarrar?

en: Close _without Saving
ast: Zarrar _ensin guardar

en: Save a _Copy
ast: Guardar una copia

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
ast: ¿Esperar hasta que fine'l trabayu d'imprentación “%s” enantes de zarrar?

note: TRANS: the singular form is not really used as n_print_jobs > 1 but some languages distinguish between different plurals forms, so the ngettext is needed.
en: There is %d print job active. Wait until print finishes before closing? | There are %d print jobs active. Wait until print finishes before closing?
ast[0]: Esiste %d trabayu d'impresión activu. ¿Quies esperar a que fine la imprentadora enantes de zarrar?
ast[1]: Esisten %d trabayos d'impresión activos. ¿Quies esperar a que fine la imprentadora enantes de zarrar?

en: If you close the window, pending print jobs will not be printed.
ast: Si zarres la ventana, los trabayos d'imprentación pendientes nun se van imprentar.

en: Cancel _print and Close
ast: Encaboxar la _imprentación y Zarrar

en: Close _after Printing
ast: Zarrar _dempués d'Imprentar

en: There was an error displaying help
ast: Hebo un fallu al amosar l'aida

en: Toolbar Editor
ast: Editor de la Barra de Ferramientes

en: Document Viewer
    Using %s (%s)
ast: Visor de Documentos.
    Usando %s (%s)

en: Evince is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
ast: Evince ye software llibre; pues redistribuyilu y/o camudalu baxo los términos de la Llicencia Pública Xeneral de GNU asoleyada pola Free Software Foundation; yá seya na so versión 2 ó (al so criteriu) nuna versión postrera.

en: Evince is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
ast: Evince distribúise col enfotu de que seya útil, pero ENSIN GARANTÍA; ensin nenguna garantía implícita de COMERCIALIDÁ o IDONEIDÁ PA UN FIN DETERMINÁU.  Adique la Llicencia General GNU pa más detáis.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Evince; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
ast: Deberíes tener recibío una copia de la Llicencia Pública Xeneral de GNU xunto con Evince; si nun ye'l casu, escribi a Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Streer, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301  USA

en: © 1996–2010 The Evince authors
ast: © 1996-2010 Los autores d'Evince

note: TRANS: Sometimes this could be better translated as "%d hit(s) on this page".  Therefore this string contains plural cases.
en: %d found on this page | %d found on this page
ast[0]: %d alcontráu nesta páxina
ast[1]: %d alcontraos nesta páxina

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: %3d%% remaining to search
ast: %3d%% restante pa guetar

en: _File
ast: _Ficheru

en: _Edit
ast: _Editar

en: _View
ast: _Ver

en: _Go
ast: _Dir

en: _Bookmarks
ast: _Marcadores

en: _Help
ast: _Aida

note: File menu
en: _Open…
ast: _Abrir…

en: Open an existing document
ast: Abre un documentu esistente

en: Op_en a Copy
ast: A_brir una Copia

en: Open a copy of the current document in a new window
ast: Abre una copia del documentu actual nuna ventana nueva

en: _Save a Copy…
ast: Guardar una C_opia…

en: Save a copy of the current document
ast: Guarda una copia del documentu actual

en: Open Containing _Folder
ast: Abrir conteníu de la _carpeta

en: Show the folder which contains this file in the file manager
ast: Amosar nel xestor de ficheros la carpeta que contién esti ficheru

en: _Print…
ast: Im_prentar...

en: P_roperties
ast: P_ropiedaes

en: Select _All
ast: Seleicion_ar Too

en: _Find…
ast: At_opar…

en: Find a word or phrase in the document
ast: Guetar una pallabra o fras nel documentu

en: T_oolbar
ast: _Barra de ferramientes

en: Rotate _Left
ast: Voltiar a la _Esquierda

en: Rotate _Right
ast: Voltiar a la D_recha

en: Save Current Settings as _Default
ast: Guardar los axustes actuales como pr_edeterminaos

en: _Reload
ast: _Recargar

en: Reload the document
ast: Recarga'l documentu

en: Auto_scroll
ast: Autode_splazar

en: _First Page
ast: _Primer Páxina

en: Go to the first page
ast: Dir a la primer páxina

en: _Last Page
ast: Páxina C_abera

en: Go to the last page
ast: Dir a la páxina cabera

en: Go to Pa_ge
ast: Dir a la _páxina

en: Go to Page
ast: Dir a la páxina

note: Bookmarks menu
en: _Add Bookmark
ast: _Amestar marcador

en: Add a bookmark for the current page
ast: Amestar un marcador pa la páxina actual

note: Help menu
en: _Contents
ast: _Conteníos

en: _About
ast: Tocante _a

note: Toolbar-only
en: Leave Fullscreen
ast: Dexar Pantalla Completa

en: Leave fullscreen mode
ast: Dexar mou pantalla completa

en: Start Presentation
ast: Aniciar presentación

en: Start a presentation
ast: Aniciar una presentación

note: View Menu
en: _Toolbar
ast: _Barra Ferramientes

en: Show or hide the toolbar
ast: Amuesa o anubre la barra de ferramientes

en: Side _Pane
ast: Barra _Llateral

en: Show or hide the side pane
ast: Amuesa o anubre'l panel llateral

en: _Continuous
ast: _Continuu

en: Show the entire document
ast: Amosar el documentu completu

en: Show two pages at once
ast: Amosar dos páxines al empar

en: _Fullscreen
ast: _Pantalla completa:

en: Expand the window to fill the screen
ast: Espurrir la ventana hasta enllenar la pantalla

en: Pre_sentation
ast: Pre_sentación

en: Run document as a presentation
ast: Ver el documentu como una presentación

en: _Inverted Colors
ast: Colores _Invertíos

en: Show page contents with the colors inverted
ast: Amosar los conteníos de la páxina con colores invertíos

note: Links
en: _Open Link
ast: _Abrir Enllaz

en: _Go To
ast: _Dir a

en: Open in New _Window
ast: Abrir nuna _Ventana Nueva

en: _Copy Link Address
ast: _Copiar Direición del Enllaz

en: _Save Image As…
ast: Guardar imaxe _como…

en: Copy _Image
ast: Copiar _Imaxe

en: Annotation Properties…
ast: Propiedaes de l'Anotación…

en: _Open Attachment
ast: Guardar A_xuntos

en: _Save Attachment As…
ast: Guard_ar Axuntu Como…

en: Adjust the zoom level
ast: Axustar el nivel de zoom

en: Navigation
ast: Navegación

en: Back
ast: Volver

note: translators: this is the history action
en: Move across visited pages
ast: Movese a traviés de les páxines visitaes

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Open Folder
ast: Abrir carpeta

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Previous
ast: Previu

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Next
ast: Siguiente

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Zoom In
ast: Aumentar zoom

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Zoom Out
ast: Amenorgar zoom

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Fit Width
ast: Axustar Anchor

en: Unable to launch external application.
ast: Nun pudo llanzase l'aplicación esterna.

en: Unable to open external link
ast: Nun se pudo abrir l'enllaz esternu

en: Couldn't find appropriate format to save image
ast: Nun se pudo alcontrar el formatu afayadizu pa guardar la imaxe

en: The image could not be saved.
ast: La imaxe nun se pudo guardar.

en: Save Image
ast: Guardar Imaxe

en: Unable to open attachment
ast: Nun se pudo abrir l'axuntu

en: The attachment could not be saved.
ast: L'axuntu nun se pudo guardar.

en: Save Attachment
ast: Guardar Axuntos

en: %s — Password Required
ast: %s — Requierse una contraseña

en: By extension
ast: Per estensión

en: GNOME Document Viewer
ast: Visor de Documentos de GNOME

en: The page label of the document to display.
ast: La etiqueta de páxina a amosar.

en: PAGE
ast: PÁXINA

en: The page number of the document to display.
ast: El númberu de páxina a amosar.

en: NUMBER
ast: NÚMBERU

en: Run evince in fullscreen mode
ast: Executar Evince en mou de pantalla completa

en: Run evince in presentation mode
ast: Executar Evince en mou de presentación

en: Run evince as a previewer
ast: Executar Evince como un previsualizador

en: The word or phrase to find in the document
ast: La pallabra o fras que atopar nel documentu

en: STRING
ast: CADENA

en: [FILE…]
ast: [FICHERU…]
