Evolution-data-server MASTER - en to et translation catalogue (961 entries)

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Searching...
et: Otsing...

note: Query for new contacts asynchronously
en: Querying for updated contacts…
et: Uuendatud kontaktide päring…

en: Personal
et: Isiklik

en: Friends
et: Sõbrad

en: Family
et: Pere

en: Coworkers
et: Kaastöötajad

note: Run the query asynchronously
en: Querying for updated groups…
et: Uuendatud gruppide päring…

en: Creating new contact…
et: Uue kontakti loomine…

en: Deleting contact…
et: Kontakti kustutamine…

en: Modifying contact…
et: Kontakti muutmine…

en: Loading…
et: Laadimine…

en: Authenticating with the server…
et: Autentimine serverisse…

en: Downloading contacts (%d)...
et: Kontaktide allalaadimine (%d)...

en: Updating contacts cache (%d)...
et: Kontaktide puhvri uuendamine (%d)...

note: Translators: An error message shown to a user when trying to do an operation on the LDAP address book which is not connected to the server
en: Not connected
et: Ühendamata

en: Using Distinguished Name (DN)
et: Eraldusnime (DN) kasutamine

en: Using Email Address
et: E-posti aadressi kasutamine

en: Reconnecting to LDAP server...
et: Taasühendumine LDAP-serveriga...

en: Invalid DN syntax
et: Vigane DN-süntaks

en: Adding contact to LDAP server...
et: Kontakti lisamine LDAP-serverisse...

en: Removing contact from LDAP server...
et: Kontakti eemaldamine LDAP-serverist...

en: Modifying contact from LDAP server...
et: Kontakti muutmine LDAP-serveris...

en: Receiving LDAP search results...
et: LDAP-otsingu tulemuste vastuvõtmine...

en: Error performing search
et: Viga otsingu teostamisel

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Create resource '%s' failed with HTTP status: %d (%s)
et: Tõrge ressursi '%s' loomisel, HTTP-veakood %d (%s)

en: %s: there was no source for UID '%s' stored in GConf.
et: %s: GConf'i alla pole UID-i `%s' allikat salvestatud.

en: Address book does not exist
et: Aadressiraamatut pole olemas

note: Dummy row as EContactField starts from 1
en: Unique ID
et: Unikaalne ID

en: File Under
et: Kategoriseeri kui

note: URI of the book to which the contact belongs to
en: Book URI
et: Raamatu URI

note: Name fields FN isn't really a structured field - we use a getter/setter so we can set the N property (since evo 1.4 works fine with vcards that don't even have a N attribute.  *sigh*)
en: Full Name
et: Täisnimi

en: Given Name
et: Antud nimi

en: Family Name
et: Perekonnanimi

en: Nickname
et: Hüüdnimi

note: Email fields
en: Email 1
et: E-post 1

en: Email 2
et: E-post 2

en: Email 3
et: E-post 3

en: Email 4
et: E-post 4

en: Mailer
et: Postiprogramm

note: Address Labels
en: Home Address Label
et: Koduse aadressi etikett

en: Work Address Label
et: Tööaadressi etikett

en: Other Address Label
et: Muu aadressi etikett

note: Phone fields
en: Assistant Phone
et: Assistendi telefon

en: Business Phone
et: Telefon tööl

en: Business Phone 2
et: Telefon tööl 2

en: Business Fax
et: Faks tööl

en: Callback Phone
et: Tagasihelistamise telefon

en: Car Phone
et: Autotelefon

en: Company Phone
et: Firma telefon

en: Home Phone
et: Kodune telefon

en: Home Phone 2
et: Kodune telefon 2

en: Home Fax
et: Kodune faks

en: Mobile Phone
et: Mobiiltelefon

en: Other Phone
et: Muu telefon

en: Other Fax
et: Muu faks

en: Pager
et: Piipar

en: Primary Phone
et: Telefon

en: Radio
et: Raadio

note: Organizational fields
en: Organization
et: Organisatsioon

en: Organizational Unit
et: Organisatsiooni allüksus

en: Office
et: Kontor

en: Title
et: Tiitel

en: Role
et: Roll

en: Manager
et: Juhataja

en: Assistant
et: Assistent

note: Web fields
en: Homepage URL
et: Kodulehekülje URL

en: Weblog URL
et: Veebilogi URL

note: Contact categories
en: Categories
et: Kategooriad

note: Collaboration fields
en: Calendar URI
et: Kalendri URI

en: Free/Busy URL
et: Vaba/hõivatud URL

en: ICS Calendar
et: ICS kalender

en: Video Conferencing URL
et: Videokonverentsi URL

note: Misc fields
en: Spouse's Name
et: Abikaasa nimi

en: Note
et: Märkus

note: Instant messaging fields
en: AIM Home Screen Name 1
et: AIM ekraaninimi kodus 1

en: AIM Home Screen Name 2
et: AIM ekraaninimi kodus 2

en: AIM Home Screen Name 3
et: AIM ekraaninimi kodus 3

en: AIM Work Screen Name 1
et: AIM ekraaninimi tööl 1

en: AIM Work Screen Name 2
et: AIM ekraaninimi tööl 2

en: AIM Work Screen Name 3
et: AIM ekraaninimi tööl 3

en: GroupWise Home Screen Name 1
et: Groupwise ekraaninimi kodus 1

en: GroupWise Home Screen Name 2
et: Groupwise ekraaninimi kodus 2

en: GroupWise Home Screen Name 3
et: Groupwise ekraaninimi kodus 3

en: GroupWise Work Screen Name 1
et: Groupwise ekraaninimi tööl 1

en: GroupWise Work Screen Name 2
et: Groupwise ekraaninimi tööl 2

en: GroupWise Work Screen Name 3
et: Groupwise ekraaninimi tööl 3

en: Jabber Home ID 1
et: Jabber kodus, ID 1

en: Jabber Home ID 2
et: Jabber kodus, ID 2

en: Jabber Home ID 3
et: Jabber kodus, ID 3

en: Jabber Work ID 1
et: Jabber tööl, ID 1

en: Jabber Work ID 2
et: Jabber tööl, ID 2

en: Jabber Work ID 3
et: Jabber tööl, ID 3

en: Yahoo! Home Screen Name 1
et: Yahoo! ekraaninimi kodus 1

en: Yahoo! Home Screen Name 2
et: Yahoo! ekraaninimi kodus 2

en: Yahoo! Home Screen Name 3
et: Yahoo! ekraaninimi kodus 3

en: Yahoo! Work Screen Name 1
et: Yahoo! ekraaninimi tööl 1

en: Yahoo! Work Screen Name 2
et: Yahoo! ekraaninimi tööl 2

en: Yahoo! Work Screen Name 3
et: Yahoo! ekraaninimi tööl 3

en: MSN Home Screen Name 1
et: MSNi ekraaninimi kodus 1

en: MSN Home Screen Name 2
et: MSNi ekraaninimi kodus 2

en: MSN Home Screen Name 3
et: MSNi ekraaninimi kodus 3

en: MSN Work Screen Name 1
et: MSNi ekraaninimi tööl 1

en: MSN Work Screen Name 2
et: MSNi ekraaninimi tööl 2

en: MSN Work Screen Name 3
et: MSNi ekraaninimi tööl 3

en: ICQ Home ID 1
et: ICQ kodus, ID 1

en: ICQ Home ID 2
et: ICQ kodus, ID 2

en: ICQ Home ID 3
et: ICQ kodus, ID 3

en: ICQ Work ID 1
et: ICQ tööl, ID 1

en: ICQ Work ID 2
et: ICQ tööl, ID 2

en: ICQ Work ID 3
et: ICQ tööl, ID 3

note: Last modified time
en: Last Revision
et: Viimane ülevaatus

en: Name or Org
et: Nimi või organisatsioon

note: Address fields
en: Address List
et: Aadresside loend

en: Home Address
et: Kodune aadress

en: Work Address
et: Töökoha aadress

en: Other Address
et: Muu aadress

note: Contact categories
en: Category List
et: Kategooriate loend

note: Photo/Logo
en: Photo
et: Foto

en: Name
et: Nimi

en: Email List
et: E-posti aadresside loend

note: Instant messaging fields
en: AIM Screen Name List
et: AIM ekraaninimede loend

en: GroupWise ID List
et: Groupwise ID-loend

en: Jabber ID List
et: Jabberi ID-loend

en: Yahoo! Screen Name List
et: Yahoo! ekraaninimede loend

en: MSN Screen Name List
et: MSNi ekraaninimede loend

en: ICQ ID List
et: ICQ ID-loend

en: Wants HTML Mail
et: Soovib HTML sõnumeid

en: List
et: Loend

en: List Show Addresses
et: Ekraaninimede loend

en: Birth Date
et: Sünniaeg

en: Anniversary
et: Aastapäev

note: Security fields
en: X.509 Certificate
et: X.509 sertifikaat

en: Gadu-Gadu Home ID 1
et: Gadu-Gadu kodus, ID 1

en: Gadu-Gadu Home ID 2
et: Gadu-Gadu kodus, ID 2

en: Gadu-Gadu Home ID 3
et: Gadu-Gadu kodus, ID 3

en: Gadu-Gadu Work ID 1
et: Gadu-Gadu tööl, ID 1

en: Gadu-Gadu Work ID 2
et: Gadu-Gadu tööl, ID 2

en: Gadu-Gadu Work ID 3
et: Gadu-Gadu tööl, ID 3

en: Gadu-Gadu ID List
et: Gadu-Gadu ID-loend

note: Geo information
en: Geographic Information
et: Geograafilised andmed

en: Telephone
et: Telefon

en: Skype Home Name 1
et: Skype nimi kodus 1

en: Skype Home Name 2
et: Skype nimi kodus 2

en: Skype Home Name 3
et: Skype nimi kodus 3

en: Skype Work Name 1
et: Skype nimi tööl 1

en: Skype Work Name 2
et: Skype nimi tööl 2

en: Skype Work Name 3
et: Skype nimi tööl 3

en: Skype Name List
et: Skype nimede loetelu

en: SIP address
et: SIP-aadress

en: Unnamed List
et: Nimetute nimekiri

en: Empty URI
et: Tühi URI

en: Invalid source
et: Vigane allikas

en: Success
et: Edukas

en: Repository offline
et: Hoidla ei ole võrku ühendatud

en: Permission denied
et: Juurdepääs keelatud

en: Contact not found
et: Kontakti ei leitud

en: Contact ID already exists
et: Kontakti ID on juba olemas

en: Authentication Failed
et: Tõrge autentimisel

en: Authentication Required
et: Autentimine on vajalik

en: Unsupported field
et: Toetamata väli

en: Unsupported authentication method
et: Toetamata autentimismeetod

en: TLS not available
et: TLS ei ole saadaval

en: Book removed
et: Raamat on eemaldatud

en: Not available in offline mode
et: Pole võrguvabas režiimis saadaval

en: Search size limit exceeded
et: Otsingu suuruspiirang on ületatud

en: Search time limit exceeded
et: Otsingu ajapiirang on ületatud

en: Invalid query
et: Vigane päring

en: Query refused
et: Päringust keelduti

en: Could not cancel
et: Pole võimalik katkestada

note: { E_DATA_BOOK_STATUS_OTHER_ERROR,			N_("Other error") }, { OtherError,			N_("Other error") },
en: Invalid server version
et: Vigane serveri versioon

en: No space
et: Puudub ruum

en: Invalid argument
et: Vigane parameeter

note: Translators: The string for NOT_SUPPORTED error
en: Not supported
et: Pole toetatud

en: Other error
et: Muu viga

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot open book: %s
et: Raamatut pole võimalik avada: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot remove book: %s
et: Raamatut võimalik eemaldada: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot get contact: %s
et: Kontakti pole võimalik hankida: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Empty query: %s
et: Tühi päring: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot get contact list: %s
et: Kontaktide nimekirja pole võimalik hankida: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot authenticate user: %s
et: Kasutajat pole võimalik autentida: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot add contact: %s
et: Kontakti pole võimalik lisada: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot modify contact: %s
et: Kontakti pole võimalik muuta: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot remove contacts: %s
et: Kontakte pole võimalik eemaldada: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot get supported fields: %s
et: Toetatud välju pole võimalik hankida: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot get required fields: %s
et: Nõutud välju pole võimalik hankida: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot get supported authentication methods: %s
et: Toetatud autentimismeetodeid pole võimalik hankida: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Invalid query: %s
et: Vigane päring: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot get changes: %s
et: Muudatusi pole võimalik hankida: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cancel operation failed: %s
et: Tõrge toimingu tühistamisel: %s

en: Server is unreachable (%s)
et: Server pole kättesaadav (%s)

en: Unexpected HTTP status code %d returned (%s)
et: Tagastati ootamatu HTTP-olekukood %d (%s)

en: Server is unreachable, calendar is opened in read-only mode.
    Error message: %s
et: Server pole kättesaadav, kalender avatakse ainult lugemiseks.
    Veateade: %s

en: Calendar doesn't support Free/Busy
et: Kalender ei toeta vaba/hõivatud funktsionaalsust

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Birthday: %s
et: Sünnipäev: %s

en: Anniversary: %s
et: Aastapäev: %s

en: Cannot save calendar data: Malformed URI.
et: Kalendri andmeid pole võimalik salvestada: vigane URI.

en: Cannot save calendar data
et: Kalendri andmeid pole võimalik salvestada

en: Reply Requested: by
et: Vastuse soovija:

en: Reply Requested: When convenient
et: Vastuse soov: sobival hetkel

en: Loading Appointment items
et: Sündmusekirjete laadimine

en: Loading Task items
et: Ülesandekirjete laadimine

en: Loading Note items
et: Märkmekirjete laadimine

en: Loading items
et: Kirjete laadimine

en: Calendar
et: Kalender

en: Invalid server URI
et: Vigane serveri URI

en: Could not create cache file
et: Puhverfaili pole võimalik luua

en: Could not create thread for populating cache
et: Puhvri paljundamiseks pole võimalik lõime luua

en: Redirected to Invalid URI
et: Ümber suunatud vigasele URI-le

en: Bad file format.
et: Vale failivorming.

en: Not a calendar.
et: Ei ole kalender.

en: Could not retrieve weather data
et: Ilmajaama andmeid pole võimalik vastu võtta

en: Weather: Fog
et: Ilm: udu

en: Weather: Cloudy Night
et: Ilm: pilvine öö

en: Weather: Cloudy
et: Ilm: pilvisus

en: Weather: Overcast
et: Ilm: lauspilves

en: Weather: Showers
et: Ilm: sajuhood

en: Weather: Snow
et: Ilm: lumi

en: Weather: Clear Night
et: Ilm: selge öö

en: Weather: Sunny
et: Ilm: päikeseline

en: Weather: Thunderstorms
et: Ilm: äikesetorm

en: Forecast
et: Ilmaprognoos

en: Untitled appointment
et: Nimetu sündmus

en: 1st
et: 1.

en: 2nd
et: 2.

en: 3rd
et: 3.

en: 4th
et: 4.

en: 5th
et: 5.

en: 6th
et: 6.

en: 7th
et: 7.

en: 8th
et: 8.

en: 9th
et: 9.

en: 10th
et: 10.

en: 11th
et: 11.

en: 12th
et: 12.

en: 13th
et: 13.

en: 14th
et: 14.

en: 15th
et: 15.

en: 16th
et: 16.

en: 17th
et: 17.

en: 18th
et: 18.

en: 19th
et: 19.

en: 20th
et: 20.

en: 21st
et: 21.

en: 22nd
et: 22.

en: 23rd
et: 23.

en: 24th
et: 24.

en: 25th
et: 25.

en: 26th
et: 26.

en: 27th
et: 27.

en: 28th
et: 28.

en: 29th
et: 29.

en: 30th
et: 30.

en: 31st
et: 31.

en: High
et: Kõrge

en: Normal
et: Keskmine

en: Low
et: Madal

note: An empty string is the same as 'None'.
en: Undefined
et: Määramata

en: Enter password for %s (user %s)
et: Sisesta %s parool (kasutaja %s)

note: This password prompt will be prompted rarely. Since the key that is passed to the auth_func corresponds to the parent user.
en: Enter password for %s to enable proxy for user %s
et: Sisesta %s parool, et lubada proksi kasutajale %s

en: Backend is busy
et: Taustaprogramm on hõivatud

en: Repository is offline
et: Hoidla ei ole võrku ühendatud

en: No such calendar
et: Kalendrit ei ole

en: Object not found
et: Objekti ei leitud

en: Invalid object
et: Vigane objekt

en: URI not loaded
et: URI ei ole laaditud

en: URI already loaded
et: URI on juba laaditud

en: Unknown User
et: Tundmatu kasutaja

en: Object ID already exists
et: Objekti ID on juba olemas

en: Protocol not supported
et: Toetamata protokoll

en: Operation has been canceled
et: Tegevus on tühistatud

en: Could not cancel operation
et: Toimingut pole võimalik katkestada

en: Authentication failed
et: Tõrge autentimisel

en: Authentication required
et: Autentimine on vajalik

en: A D-Bus exception has occurred
et: Leidis aset D-Bus'i viga

en: No error
et: Vigu ei tekkinud

en: "%s" expects no arguments
et: "%s" ei eelda argumente

en: "%s" expects one argument
et: "%s" eeldab ühte argumenti

en: "%s" expects the first argument to be a string
et: "%s" esimene argument peaks olema sõne

en: "%s" expects the first argument to be an ISO 8601 date/time string
et: "%s" esimene argument peaks olema ISO 8601 vormingus kuupäeva/kella sõne

en: "%s" expects two arguments
et: "%s" nõuab kahte argumenti

en: "%s" expects the first argument to be a time_t
et: "%s" eeldab, et esimene argument on time_t

en: "%s" expects the second argument to be an integer
et: "%s" eeldab, et teine argument on täisarv

en: "%s" expects the second argument to be a time_t
et: "%s" eeldab, et teine argument on time_t

en: "%s" expects the second argument to be a string
et: "%s" eeldab, et teine argument on sõne

en: "%s" expects the first argument to be either "any", "summary", or "description", or "location", or "attendee", or "organizer", or "classification"
et: "%s" eeldab, et esimene argument on kas: "any", "summary", "description", "location", "description", "location", "attendee", "organizer", või "classification"

en: "%s" expects at least one argument
et: "%s" vajab vähemalt ühte argumenti

en: "%s" expects all arguments to be strings or one and only one argument to be a boolean false (#f)
et: "%s" eeldab, et kõik argumendid on sõned ja ühegi argumendi väärtus pole tõeväärtus 'väär' (#f)

en: Invalid range
et: Vigane vahemik

en: Unsupported method
et: Toetamata meetod

en: Calendar does not exist
et: Kalendrit pole olemas

en: Unknown user
et: Tundmatu kasutaja

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar address: %s
et: Kalendri aadressi pole võimalik vastu võtta: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar alarm e-mail address: %s
et: Kalendrialarmi e-posti aadressi pole võimalik vastu võtta: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar's LDAP attribute: %s
et: Kalendri LDAP-rekvisiiti pole võimalik vastu võtta: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar scheduling information: %s
et: Kalendri ajastamisandmeid pole võimalik vastu võtta: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot open calendar: %s
et: Kalendrit pole võimalik avada: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot refresh calendar: %s
et: Kalendrit pole võimalik värskendada: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot remove calendar: %s
et: Kalendrit pole võimalik eemaldada: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot create calendar object: %s
et: Kalendriobjekti pole võimalik luua: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot modify calendar object: %s
et: Kalendriobjekti pole võimalik muuta: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot remove calendar object: %s
et: Kalendriobjekti pole võimalik eemaldada: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot receive calendar objects: %s
et: Kalendriobjekte pole võimalik vastu võtta: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot discard calendar alarm: %s
et: Kalendrialarmi pole võimalik hüljata: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot send calendar objects: %s
et: Kalendriobjekte pole võimalik saata: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot retrieve default calendar object path: %s
et: Vaikimisi kalendriobjekti rada pole võimalik vastu võtta: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar object path: %s
et: Kalendriobjekti rada pole võimalik vastu võtta: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar object list: %s
et: Kalendriobjektide nimekirja pole võimalik vastu võtta: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Could not retrieve attachment list: %s
et: Manuste nimekirja pole võimalik vastu võtta: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Could not complete calendar query: %s
et: Kalendripäringut pole võimalik lõpule viia: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Could not retrieve calendar time zone: %s
et: Kalendri ajavööndit pole võimalik vastu võtta: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Could not add calendar time zone: %s
et: Kalendri ajavööndit pole võimalik lisada: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Could not set default calendar time zone: %s
et: Vaikimisi kalendri ajavööndit pole võimalik määrata: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar changes: %s
et: Kalendri muutuseid pole võimalik vastu võtta: %s

note: Translators: The '%s' is replaced with a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar free/busy list: %s
et: Kalendri vaba/hõivatud nimekirja pole võimalik vastu võtta: %s

en: Invalid URI
et: Vigane URI

en: No backend factory for '%s' of '%s'
et: Puudub tausta factory '%s' jaoks '%s'-st

en: Could not instantiate backend
et: Ei suudetud taustaprogrammi lähtestada

en: Signing is not supported by this cipher
et: See šiffer ei toeta allkirjastamist

en: Verifying is not supported by this cipher
et: See šiffer ei toeta kontrolli

en: Encryption is not supported by this cipher
et: See šiffer ei toeta krüptimist

en: Decryption is not supported by this cipher
et: See šiffer ei toeta dekrüptimist

en: You may not import keys with this cipher
et: Sa ei tohi importida selle šifriga võtmeid

en: You may not export keys with this cipher
et: Sa ei tohi eksportida selle šifriga võtmeid

en: Signing message
et: Sõnumi allkirjastamine

en: Encrypting message
et: Sõnumi krüptimine

en: Decrypting message
et: Sõnumi dekrüptimine

en: Unable to create cache path
et: Puhvri rada pole võimalik luua

en: Could not remove cache entry: %s: %s
et: Puhverkirjet pole võimalik eemaldada: %s: %s

en: No stream available
et: Voog pole saadaval

en: Insufficient memory
et: Pole piisavalt mälu

en: Could not write log entry: %s
    Further operations on this server will not be replayed when you
    reconnect to the network.
et: Ei olnud võimalik kirjutada logisse kirjet: %s
    Tulevased toimingud selles serveris jäävad tegemata, kui sa
    taastad ühenduse võrguga.

en: Could not open '%s':
    %s
    Changes made to this folder will not be resynchronized.
et: Ei ole võimalik avada '%s':
    %s
    Sellesse kausta tehtud muudatused jäävad sünkroniseerimata.

en: Resynchronizing with server
et: Taassünkroniseeritakse serveriga

en: Downloading new messages for offline mode
et: Uute sõnumite allalaadimine võrguvaba režiimi jaoks

en: Preparing folder '%s' for offline
et: Kausta '%s' ettevalmistamine võrguvaba režiimi jaoks

en: Copy folder content locally for offline operation
et: Kaust kopeeritakse võrguvabaks kasutamiseks kohapeale

en: You must be working online to complete this operation
et: Selle toimingu tegemiseks pead olema võrku ühendatud

en: Canceled
et: Tühistatud

en: Failed to create child process '%s': %s
et: Tõrge alamprotsessi '%s' käivitamisel: %s

en: Invalid message stream received from %s: %s
et: Vastu võeti vigane sõnumivoog %s'lt: %s

en: Syncing folders
et: Kaustade sünkroniseerimine

en: Error parsing filter: %s: %s
et: Viga filtri analüüsil: %s: %s

en: Error executing filter: %s: %s
et: Viga filtri täitmisel: %s: %s

en: Unable to open spool folder
et: Puhverkausta pole võimalik avada

en: Unable to process spool folder
et: Puhverkausta pole võimalik töödelda

en: Getting message %d (%d%%)
et: Võetakse vastu teadet %d (%d%%)

en: Failed on message %d
et: Nurjumine teate %d juures

en: Syncing folder
et: Kausta sünkroniseerimine

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Getting message %d of %d
et: Tõmban %d. sõnumit %d-st

en: Failed at message %d of %d
et: %d. teate juures %d-st tekkis viga

en: Failed to retrieve message
et: Sõnumi vastuvõtmine nurjus

en: Invalid arguments to (system-flag)
et: Vigased argumendid parameetrile (system-flag)

en: Invalid arguments to (user-tag)
et: Vigased argumendid parameetrile (user-tag)

en: Error executing filter search: %s: %s
et: Viga filterotsingu täitmisel: %s: %s

en: Cannot parse search expression: %s:
    %s
et: Otsinguavaldist ei ole võimalik analüüsida: %s
    %s

en: Error executing search expression: %s:
    %s
et: Viga otsinguavaldise täitmisel: %s:
    %s

en: (%s) requires a single bool result
et: (%s) nõuab ühtainust tõeväärtustüüpi tulemust

en: (%s) not allowed inside %s
et: (%s) pole %s sees lubatud

en: (%s) requires a match type string
et: (%s) nõuab vastavustüüpi sõnet

en: (%s) expects an array result
et: (%s) ootab tulemust massiivi kujul

en: (%s) requires the folder set
et: (%s) nõuab, et kataloog oleks määratud

en: Learning new spam message in '%s' | Learning new spam messages in '%s'
et[0]: Uue rämpssõnumi õppimine kaustas '%s'
et[1]: Uute rämpssõnumite õppimine kaustas '%s'

en: Learning new ham message in '%s' | Learning new ham messages in '%s'
et[0]: Uue väärtsõnumi õppimine kaustas '%s'
et[1]: Uute väärtsõnumite õppimine kaustas '%s'

en: Filtering new message in '%s' | Filtering new messages in '%s'
et[0]: Uue sõnumi filtreerimine kaustas '%s'
et[1]: Uute sõnumite filtreerimine kaustas '%s'

en: Moving messages
et: Sõnumite ümbertõstmine

en: Copying messages
et: Sõnumite kopeerimine

en: Retrieving message '%s'
et: Sõnumi '%s' vastuvõtmine

en: Failed to execute gpg: %s
et: Tõrge gpg käivitamisel: %s

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unexpected GnuPG status message encountered:
    
    %s
et: Ootamatu GnuPG olekusõnum:
    
    %s

en: Failed to parse gpg userid hint.
et: Tõrge gpg kasutajavihje analüüsimisel.

en: Failed to parse gpg passphrase request.
et: Tõrge gpg paroolipäringu analüüsimisel.

en: You need a PIN to unlock the key for your
    SmartCard: "%s"
et: Sinu SmartCard'i: "%s"
    lahtilukustamiseks pead teadma PIN-i

en: You need a passphrase to unlock the key for
    user: "%s"
et: Kasutaja võtme lahtilukustamiseks on vaja
    parooli: "%s"

en: Unexpected request from GnuPG for '%s'
et: Ootamatu GnuPG päring '%s' jaoks

en: Cancelled
et: Tühistatud

en: Failed to unlock secret key: 3 bad passphrases given.
et: Salajase võtme avamine nurjus: vale parooli sisestati 3 korda.

en: Unexpected response from GnuPG: %s
et: Ootamatu vastus GnuPG'lt: %s

en: Failed to encrypt: No valid recipients specified.
et: Tõrge krüptimisel: korrektsed saajate aadressid on määramata.

en: Could not generate signing data:
et: Signeerimisandmeid pole võimalik genereerida:

en: Failed to execute gpg.
et: Tõrge gpg käivitamisel.

en: Cannot verify message signature: Incorrect message format
et: Sõnumi allkirja pole võimalik kontrollida: sõnumivorming on vigane

en: Cannot verify message signature:
et: Sõnumi allkirja pole võimalik kontrollida:

en: Could not generate encrypting data:
et: Krüptimisandmeid pole võimalik luua:

en: This is a digitally encrypted message part
et: See on sõnumi digitaalselt krüptitud osa

en: Cannot decrypt message: Incorrect message format
et: Sõnumit pole võimalik lahti krüptida: sõnumi vorming on vigane

en: Failed to decrypt MIME part: protocol error
et: Tõrge MIME osa dekrüptimisel: protokolli viga

en: Encrypted content
et: Krüptitud sisu

en: Cannot build locking helper pipe: %s
et: Lukustamisabilise toru pole võimalik luua: %s

en: Cannot fork locking helper: %s
et: Lukustamisabilist pole võimalik forkida: %s

en: Could not lock '%s': protocol error with lock-helper
et: '%s' pole võimalik lukustada: lukustusabilise (lock-helper) protokolli viga

en: Could not lock '%s'
et: '%s' pole võimalik lukustada

en: Could not create lock file for %s: %s
et: %s jaoks pole võimalik lukufaili luua: %s

en: Timed out trying to get lock file on %s.  Try again later.
et: %s - Lukufaili saamise päring ületas ajapiirangu. Ürita hiljem uuesti.

en: Failed to get lock using fcntl(2): %s
et: fcntl(2) abil lukustamine nurjus: %s

en: Failed to get lock using flock(2): %s
et: flock(2) abil lukustamine nurjus: %s

en: Could not check mail file %s: %s
et: Sõnumifaili %s pole võimalik kontrollida: %s

en: Could not open mail file %s: %s
et: Sõnumifaili %s pole võimalik avada: %s

en: Could not open temporary mail file %s: %s
et: Ajutist sõnumifaili %s pole võimalik avada: %s

en: Failed to store mail in temp file %s: %s
et: Tõrge sõnumi salvestamisel ajutisse faili %s: %s

en: Could not create pipe: %s
et: Toru pole võimalik luua: %s

en: Could not fork: %s
et: Forkida pole võimalik: %s

en: Movemail program failed: %s
et: Tõrge movemail programmis: %s

en: (Unknown error)
et: (tundmatu viga)

en: Error reading mail file: %s
et: Viga sõnumifaili lugemisel: %s

en: Error writing mail temp file: %s
et: Viga ajutise sõnumifaili kirjutamisel: %s

en: Error copying mail temp file: %s
et: Viga ajutise sõnumifaili kopeerimisel: %s

en: No content available
et: Sisu pole saadaval

en: No signature available
et: Allkiri pole saadaval

en: parse error
et: analüüsimisviga

en: Resolving: %s
et: Lahendamine: %s

en: Host lookup failed
et: Tõrge hostinime lahendamisel

en: Host lookup failed: %s: %s
et: Tõrge hostinime lahendamisel: %s: %s

en: Resolving address
et: Aadressi lahendamine

en: Name lookup failed
et: Tõrge nime lahendamisel

en: Name lookup failed: %s
et: Tõrge nime lahendamisel: %s

en: Syncing messages in folder '%s' to disk
et: Sõnumite sünkroniseerimine kaustast '%s' kettale

en: Cannot write offline journal for folder '%s': %s
et: Võrguvaba režiimi päevikusse pole kausta '%s' kohta võimalik kirjutada: %s

en: Virtual folder email provider
et: E-posti virtuaalse kausta tagaja

en: For reading mail as a query of another set of folders
et: Sõnumikaustade loomiseks teistest kaustadest tehtavate päringute põhjal

en: Could not load %s: Module loading not supported on this system.
et: %s pole võimalik laadida: Süsteem ei toeta moodulite laadimist.

en: Could not load %s: %s
et: %s pole võimalik laadida : %s

en: Could not load %s: No initialization code in module.
et: %s pole võimalik laadida: moodulis puudub lähtestamiskood.

en: No provider available for protocol '%s'
et: Protokoll '%s' pole millegagi tagatud

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: This option will connect to the server using an anonymous login.
et: See valik ühendub serveriga kasutades anonüümset sisselogimist.

en: Authentication failed.
et: Tõrge autentimisel.

en: Invalid email address trace information:
    %s
et: Vigased e-posti aadressi jälitusandmed:
    %s

en: Invalid opaque trace information:
    %s
et: Vigased pimejälituse andmed:
    %s

en: Invalid trace information:
    %s
et: Vigased jälitusandmed:
    %s

en: This option will connect to the server using a secure CRAM-MD5 password, if the server supports it.
et: See seadistus aitab juhul, kui server seda toetab, ühenduda serverisse kasutades turvalist CRAM-MD5 parooli.

en: This option will connect to the server using a secure DIGEST-MD5 password, if the server supports it.
et: See seadistus aitab juhul, kui server seda toetab, ühenduda serverisse kasutades turvalist DIGEST-MD5 parooli.

en: Server challenge too long (>2048 octets)
et: Serveri kutsung liiga pikk (>2048 oktetti)

en: Server challenge invalid
et: Vigane serveri kutsung

en: Server challenge contained invalid "Quality of Protection" token
et: Serveri kutsung sisaldas vigast "Quality of Protection" lipikut

en: Server response did not contain authorization data
et: Serveri vastus ei sisaldanud volitusandmeid

en: Server response contained incomplete authorization data
et: Serveri vastus sisaldas puudulikke volitusandmeid

en: Server response does not match
et: Serveri vastus ei klapi

en: This option will connect to the server using Kerberos 5 authentication.
et: See valik ühendub serverisse kasutades Kerberos 5 autentimist.

en: The specified mechanism is not supported by the provided credential, or is unrecognized by the implementation.
et: Määratud mehhanism pole väljapakutud tõendite poolt toetatud või on implementatsioonile tundmatu.

en: The provided target_name parameter was ill-formed.
et: Kaasapandud target_name parameeter on halvasti vormindatud.

en: The provided target_name parameter contained an invalid or unsupported type of name.
et: Kaasapandud target_name parameeter sisaldab vigast või toetamata nimetüüpi.

en: The input_token contains different channel bindings to those specified via the input_chan_bindings parameter.
et: input_token sisaldab input_chan_bindings parameetrist erinevat kanaliseost.

en: The input_token contains an invalid signature, or a signature that could not be verified.
et: input_token sisaldab vigast signatuuri või pole signatuuri võimalik verifitseerida.

en: The supplied credentials were not valid for context initiation, or the credential handle did not reference any credentials.
et: Määratud tõendid pole konteksti lähtestamiseks sobilikud või ei saanud tõendite käsitleja viidet ühelegi tõendile.

en: The supplied context handle did not refer to a valid context.
et: Määratud kontekstikäsitleja ei viita ühelegi korrektsele kontekstile.

en: The consistency checks performed on the input_token failed.
et: Tõrge input_token'i terviklikkuse kontrollil.

en: The consistency checks performed on the credential failed.
et: Tõrge tõendite terviklikkuse kontrollil.

en: The referenced credentials have expired.
et: Viidatud tõendid on aegunud.

en: Bad authentication response from server.
et: Serverilt saadi vigane autentimise vastus.

en: Unsupported security layer.
et: Toetamata turvakiht.

en: Login
et: Kasutajanimi

en: This option will connect to the server using a simple password.
et: See valik ühendub serveriga kasutades lihtsat parooli.

en: Unknown authentication state.
et: Teadmata autentimisseisund.

en: This option will connect to a Windows-based server using NTLM / Secure Password Authentication.
et: See valik ühendub Windowsil põhinevasse serverisse kasutades NTLM / Secure Password Authentication autentimist.

en: PLAIN
et: LIHTTEKST

en: POP before SMTP
et: POP enne SMTP-d

en: This option will authorise a POP connection before attempting SMTP
et: See valik lubab POP-ühenduse enne SMTP ühenduse üritamist

en: POP Source URI
et: POP-allika URI

en: POP Before SMTP authentication using an unknown transport
et: POP enne SMTP-d autentimine kasutab tundmatut transporti

en: POP Before SMTP authentication using a non-POP source
et: POP enne SMTP-d kasutab mitte-pop allikat

en: Regular expression compilation failed: %s: %s
et: Regulaaravaldise kompileerimine nurjus: %s: %s

en: URL '%s' needs a username component
et: URL '%s' vajab kasutajanime osa

en: URL '%s' needs a host component
et: URL '%s' vajab hosti osa

en: URL '%s' needs a path component
et: URL '%s' vajab kataloogitee osa

en: Could not create directory %s:
    %s
et: Kataloogi %s pole võimalik luua:
    %s

en: Please enter the %s password for %s on host %s.
et: Palun sisesta %s parool %s jaoks hostil %s.

en: Cannot find certificate for '%s'
et: Ei leia sertifikaati '%s' jaoks

en: Cannot create CMS message
et: CMS sõnumit pole võimalik luua

en: Cannot create CMS signed data
et: CMS signeeritud andmeid pole võimalik luua

en: Cannot attach CMS signed data
et: CMS signeeritud andmeid pole võimalik manustada

en: Cannot attach CMS data
et: CMS andmeid pole võimalik manustada

en: Cannot create CMS Signer information
et: CMS signeerija andmeid pole võimalik luua

en: Cannot find certificate chain
et: Sertifikaadiahelat pole võimalik leida

en: Cannot add CMS Signing time
et: CMS signeerimisaega pole võimalik lisada

en: Encryption certificate for '%s' does not exist
et: Krüptimissertifikaati pole "%s" jaoks olemas

en: Cannot add SMIMEEncKeyPrefs attribute
et: SMIMEEncKeyPrefs atribuuti pole võimalik lisada

en: Cannot add MS SMIMEEncKeyPrefs attribute
et: MS SMIMEEncKeyPrefs atribuuti pole võimalik lisada

en: Cannot add encryption certificate
et: Krüptimissertifikaati pole võimalik lisada

en: Cannot add CMS Signer information
et: CMS signeerija andmeid pole võimalik lisada

note: Translators: A fallback message when couldn't verify an SMIME signature
en: Unverified
et: Määramata

en: Good signature
et: Hea allkiri

en: Bad signature
et: Halb allkiri

en: Content tampered with or altered in transit
et: Sisu on ülekandmisel võltsitud või asendatud

en: Signing certificate not found
et: Allkirjastamissertifikaati ei leitud

en: Signing certificate not trusted
et: Signeerimissertifikaat pole usaldusväärne

en: Signature algorithm unknown
et: Tundmatu signatuuri algoritm

en: Signature algorithm unsupported
et: Toetamata signatuuri algoritm

en: Malformed signature
et: Vigane signatuur

en: Processing error
et: Vea töötlemine

en: No signed data in signature
et: Allkirjas pole signeeritud andmeid

en: Digests missing from enveloped data
et: Ümbrikus olevatel andmetel puudub sõnumilühend

en: Cannot calculate digests
et: Sõnumilühendit pole võimalik arvutada

en: Cannot set message digests
et: Sõnumilühendit pole võimalik seada

en: Certificate import failed
et: Tõrge sertifikaadi importimisel

en: Certificate is the only message, cannot verify certificates
et: Sertifikaat on ainus sõnum, sertifikaate pole võimalik verifitseerida

en: Certificate is the only message, certificates imported and verified
et: Sertifikaat on ainus sõnum, sertifikaadid on imporditud ja verifitseeritud

en: Cannot find signature digests
et: Sõnumilühendit ei leitud

en: Signer: %s <%s>: %s
et: Allkirjastaja: %s <%s>: %s

en: Cannot create encoder context
et: Kodeerija konteksti pole võimalik luua

en: Failed to add data to CMS encoder
et: Tõrge andmete lisamisel CMS kodeerijale

en: Failed to encode data
et: Andmete kodeerimine nurjus

en: Decoder failed
et: Dekoodri tõrge

en: Cannot find common bulk encryption algorithm
et: Üldist masskrüptimise algoritmi pole võimalik leida

en: Cannot allocate slot for encryption bulk key
et: Masskrüptimise võtmele pole võimalik slotti leida

en: Cannot create CMS Message
et: CMS-sõnumit pole võimalik luua

en: Cannot create CMS Enveloped data
et: CMS-ümbrikus andmeid pole võimalik luua

en: Cannot attach CMS Enveloped data
et: CMS-ümbrikus andmeid pole võimalik manusesse lisada

en: Cannot attach CMS data object
et: CMS andmeobjekti pole võimalik manustada

en: Cannot create CMS Recipient information
et: CMS vastuvõtja andmeid pole võimalik luua

en: Cannot add CMS Recipient information
et: CMS vastuvõtja andmeid pole võimalik lisada

en: Failed to add data to encoder
et: Tõrge andmete lisamisel kodeerijasse

en: S/MIME Decrypt: No encrypted content found
et: S/MIME lahtikrüptimine: krüptitud sisu ei leitud

en: Cannot create folder '%s': folder exists
et: Kausta '%s' pole võimalik luua: kaust on juba olemas

note: the name of the Trash folder, used for deleted messages
en: Trash
et: Prügikast

note: the name of the Junk folder, used for spam messages
en: Junk
et: Rämps

en: Cannot create folder: %s: folder exists
et: Kausta pole võimalik luua: %s: kaust on juba olemas

en: Cannot delete folder: %s: Invalid operation
et: Kausta kustutamine nurjus: %s: vigane toiming

en: Cannot rename folder: %s: Invalid operation
et: Kausta ümbernimetamine nurjus: %s: vigane toiming

en: The proxy host does not support SOCKS4
et: Proksi hostil puudub SOCKS4 tugi

en: The proxy host denied our request: code %d
et: Proksi host keeldus meie päringust: kood %d

en: The proxy host does not support SOCKS5
et: Proksi hostil puudub SOCKS5 tugi

en: Could not find a suitable authentication type: code 0x%x
et: Sobivat autentimistüüpi pole võimalik leida: kood 0x%x

en: General SOCKS server failure
et: Üldine SOCKS-serveri tõrge

en: SOCKS server's rules do not allow connection
et: SOCKS-serveri reeglid ei luba ühenduda

en: Network is unreachable from SOCKS server
et: Võrk pole SOCKS-serveri poolt leitav

en: Host is unreachable from SOCKS server
et: Host pole SOCKS-serveri poolt leitav

en: Connection refused
et: Ühendusest keelduti

en: Time-to-live expired
et: Eluiga ületatud

en: Command not supported by SOCKS server
et: Käsk pole SOCKS-serveri poolt toetatud

en: Address type not supported by SOCKS server
et: Aadressi liik pole SOCKS-serveri poolt toetatud

en: Unknown error from SOCKS server
et: Tundmatu viga SOCKS-serverilt

en: Got unknown address type from SOCKS server
et: SOCKS-server tagastas tundmatu aadressiliigi

en: Incomplete reply from SOCKS server
et: Mittetäielik vastus SOCKS-serverilt

en: Hostname is too long (maximum is 255 characters)
et: Hosti nimi on liiga pikk (suurim pikkus on 255 märki)

note: SOCKS5 reserved - must be 0
en: Invalid reply from proxy server
et: Vigane vastus proksi-serverilt

en: Issuer:            %s
    Subject:           %s
    Fingerprint:       %s
    Signature:         %s
et: Väljaandja:       %s
    Teema:            %s
    Sõrmejälg:        %s
    Allkiri:          %s

en: GOOD
et: HEA

en: BAD
et: HALB

note: construct our user prompt
en: SSL Certificate check for %s:
    
    %s
    
    Do you wish to accept?
et: SSL sertifikaadi kontrollimine %s:
    
    %s
    
    Kas soovida vastu võtta?

en: Certificate problem: %s
    Issuer: %s
et: Probleem sertifikaadiga: %s
    Väljastaja: %s

en: Bad certificate domain: %s
    Issuer: %s
et: Halb sertifikaadidimeen: %s
    Väljaandja: %s

en: Certificate expired: %s
    Issuer: %s
et: Sertifikaat on aegunud: %s
    Väljastaja: %s

en: Certificate revocation list expired: %s
    Issuer: %s
et: Sertifikaatide tühistusnimekiri on aegunud: %s
    Väljaandja: %s

en: Could not parse URL '%s'
et: URL-i '%s' pole võimalik töödelda

en: Cannot copy or move messages into a Virtual Folder
et: Sõnumeid pole võimalik virtuaalkausta kopeerida või ümber tõsta

en: No such message %s in %s
et: Sõnumit %s ei ole %s seas

en: Error storing '%s':
et: Viga '%s' salvestamisel:

en: Unmatched
et: Puudub

en: Cannot delete folder: %s: No such folder
et: Kausta kustutamine nurjus: %s: kausta ei ole olemas

en: Cannot rename folder: %s: No such folder
et: Kausta nime pole võimalik muuta: %s: kausta pole olemas

en: Cannot copy messages to the Trash folder
et: Sõnumeid pole võimalik prügikasti kopeerida

en: Cannot copy messages to the Junk folder
et: Sõnumeid pole võimalik rämpsukausta kopeerida

en: Could not load summary for %s
et: %s kokkuvõtet pole võimalik laadida

en: Checking for deleted messages %s
et: Kustutatud sõnumite kontroll: %s

en: Fetching summary information for new messages in %s
et: Uutele sõnumitele kokkuvõtete võtmine (%s)

en: Could not get message
et: Sõnumit pole võimalik hankida

en: Cannot append message to folder '%s': %s
et: Sõnumit pole võimalik kausta '%s' lisada: %s

en: Cannot create message: %s
et: Sõnumit pole võimalik luua: %s

en: Cannot get message: %s
      %s
et: Sõnumit %s pole võimalik hankida: 
      %s

en: No such message
et: Sõnumit ei leitud

en: Cannot get message %s:
et: Sõnumit %s pole võimalik hankida:

en: This message is not available in offline mode.
et: See sõnum pole võrguvabas režiimis kättesaadav.

en: Cannot get folder container %s
et: Kausta konteinerit %s pole võimalik hankida

en: Cannot append message in offline mode: cache unavailable
et: Sõnumit pole võrguvabas režiimis võimalik lisada: puhver pole saadaval

en: Cannot append message in offline mode:
et: Sõnumit pole võimalik võrguvabas režiimis lisada:

en: Checking for new mail
et: Uute sõnumite kontrollimine

en: C_heck for new messages in all folders
et: Uusi sõnum_eid kontrollitakse kõikides kaustades

en: Options
et: Valikud

en: _Apply filters to new messages in Inbox on this server
et: _Rakenda filtreid kõikidele selles serveris Saabuvate kaustas asuvatele uutele sõnumitele

en: Check new messages for J_unk contents
et: Uute sõnumite kontrollimine _rämpsposti tuvastamiseks

en: Only check for Junk messages in the IN_BOX folder
et: Rämpssõnumeid kontrollitakse _ainult kaustas Saabuvad

en: Automatically synchroni_ze account locally
et: Konto automaatne kohalik _sünkroniseerimine

en: SOAP Settings
et: SOAP sätted

en: Post Office Agent SOAP _Port:
et: Post Office Agent SOAP _port:

en: Novell GroupWise
et: Novell Groupwise

en: For accessing Novell GroupWise servers
et: Novell Groupwise serveritele ligipääsemiseks

en: Password
et: Parool

en: This option will connect to the GroupWise server using a plaintext password.
et: See valik loob ühenduse GroupWise serveriga kasutades lihttekstilist parooli.

en: Host or user not available in url
et: URL-is pole kasutajat või hostinime

en: You did not enter a password.
et: Sa ei sisestanud parooli.

en: Some features may not work correctly with your current server version
et: Käesoleva serveriversiooniga võivad mõned võimalused käituda ebakorrektselt

en: No such folder %s
et: Kausta %s ei leitud

en: Cannot create GroupWise folders in offline mode.
et: GroupWise kaustu pole võrguvabas režiimis võimalik luua.

en: Cannot create a special system folder
et: Süsteemset erikausta pole võimalik luua

en: The parent folder is not allowed to contain subfolders
et: Emakausta alla pole lubatud alamkaustu luua

en: Cannot rename GroupWise folder '%s' to '%s'
et: GroupWise kausta '%s' pole võimalik '%s'-ks ümber nimetada

en: GroupWise service for %s on %s
et: GroupWise teenus kasutajale %s hostil %s

en: GroupWise mail delivery via %s
et: GroupWise posti saatmine %s kaudu

en: Sending Message
et: Sõnumi saatmine

en: Cannot get folder: Invalid operation on this store
et: Kausta pole võimalik hankida: Selles hoidlas pole see toiming lubatud

en: You have exceeded this account's storage limit. Your messages are queued in your Outbox. Resend by pressing Send/Receive after deleting/archiving some of your mail.
et: Sinu hoidlad on täitnud kogu sellele kontole eraldatud ruumi. Sinu sõnumid on pandud sinu väljundkasti ootele. Kustuta või arhiveeri mõned oma sõnumid ja klõpsa uuesti saatmiseks nupul "Saada/Võta vastu".

en: Could not send message: %s
et: Sõnumit pole võimalik saata: %s

en: No output stream
et: Väljundvoogu pole

en: No input stream
et: Sisendvoogu pole

en: Operation cancelled
et: Toiming katkestatud

en: Server unexpectedly disconnected: %s
et: Server katkestas ootamatult: %s

note: for imap ALERT codes, account user@host we might get a ']' from a BAD response since we +12, but who cares?
en: Alert from IMAP server %s@%s:
    %s
et: Häire IMAP serverilt %s@%s:
    %s

en: Unexpected response from IMAP server: %s
et: Ootamatu vastus IMAP serverilt: %s

en: IMAP command failed: %s
et: IMAPi käsk nurjus: %s

en: Server response ended too soon.
et: Serveri vastus lõppes liiga vara.

en: IMAP server response did not contain %s information
et: IMAP serveri vastus ei sisalda %s andmeid

en: Unexpected OK response from IMAP server: %s
et: Ootamatu OK vastus IMAP serverilt: %s

en: Always check for new mail in this folder
et: Selles kaustas kontrollitakse alati uute sõnumite olemasolu

en: Could not create directory %s: %s
et: Kataloogi %s pole võimalik luua: %s

en: Scanning for changed messages in %s
et: Kausta %s läbivaatamine muudetud sõnumite leidmiseks

en: Unable to retrieve message:
et: Sõnumit pole võimalik vastu võtta:

en: Cannot get message with message ID %s: %s
et: Sõnumit ID-ga %s pole võimalik hankida: %s

en: No such message available.
et: See sõnum pole saadaval.

en: This message is not currently available
et: See sõnum ei ole hetkel kättesaadav

en: Incomplete server response: no information provided for message %d
et: Mittetäielik serveri vastus: sõnumi %d kohta ei tagastatud andmeid

en: Incomplete server response: no UID provided for message %d
et: Mittetäielik serveri vastus: sõnumile %d on UID määramata

en: Could not find message body in FETCH response.
et: Ei leia sõnumi sisu FETCH vastuses.

en: Could not open cache directory:
et: Puhvermälu kausta pole võimalik avada:

en: Failed to cache message %s: %s
et: Tõrge sõnumi %s puhverdamisel: %s

en: Failed to cache message %s:
et: Tõrge sõnumi %s puhverdamisel:

en: Failed to cache %s:
et: Tõrge %s puhverdamisel:

en: Checking for New Mail
et: Uute sõnumite kontroll

en: Ch_eck for new messages in subscribed folders
et: Uusi sõnum_eid kontrollitakse tellitud kaustades

en: Connection to Server
et: Ühendus serveriga

en: _Use custom command to connect to server
et: Serveriga ü_hendumiseks kasutatakse kohandatud käsku

en: Co_mmand:
et: _Käsk:

en: Folders
et: Kaustad

en: _Show only subscribed folders
et: Näidatakse ainult _tellitud kaustu

en: O_verride server-supplied folder namespace
et: Ser_veri pakutava kaustade nimeruumi asemel kasutatakse enda oma

en: Names_pace:
et: _Nimeruum:

en: _Apply filters to new messages in INBOX on this server
et: Sisendkasti uutele sõnumitele rakendatakse _filtreid

en: Check new messages for Jun_k contents
et: _Uusi sõnumeid kontrollitakse rämpsposti tuvastamiseks

en: Automatically synchroni_ze remote mail locally
et: Kohalik post _sünkroniseeritakse automaatselt kaugpostiga

en: For reading and storing mail on IMAP servers.
et: E-posti loetakse ja hoitakse IMAP serveris.

en: This option will connect to the IMAP server using a plaintext password.
et: See valik loob ühenduse IMAP serveriga kasutades lihttekstilist parooli.

en: Could not connect to %s: %s
et: Hostiga %s pole võimalik ühenduda: %s

en: SSL unavailable
et: SSL ei ole saadaval

en: Could not connect to %s:
et: Hostiga %s pole võimalik ühenduda:

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode: %s
et: Tõrge turvatud ühendumisel IMAP serveriga %s: %s

en: STARTTLS not supported
et: STARTTLS ei ole toetatud

en: SSL negotiations failed
et: Tõrge SSL-läbirääkimistel

en: SSL is not available in this build
et: SSL ei ole selles versioonis saadaval

en: Connection cancelled
et: Ühendus katkestatud

en: Could not connect with command "%s": %s
et: Käsu "%s" abil pole võimalik ühenduda: %s

en: IMAP server %s does not support requested authentication type %s
et: IMAP server %s ei toeta küsitud autentimistüüpi %s

en: No support for authentication type %s
et: Autentimistüübi %s tugi puudub

en: Unable to authenticate to IMAP server.
    %s
et: IMAP serverisse pole võimalik autentida.
    %s

en: IMAP service for %s on %s
et: IMAP teenus kasutajale %s hostil %s

note: create a dummy "." parent inbox, use to scan, then put back at the top level
en: Inbox
et: Saabuvad

en: The folder name "%s" is invalid because it contains the character "%c"
et: Kaustanimi "%s" on vigane, kuna see sisaldab märki "%c"

en: Cannot create folder '%s': folder exists.
et: Kausta '%s' pole võimalik luua: kaust on juba olemas.

en: Unknown parent folder: %s
et: Tundmatu ülemkaust: %s

en: Server unexpectedly disconnected
et: Server katkestas ootamatult

en: Server unexpectedly disconnected:
et: Server katkestas ootamatult:

en: Could not create folder summary for %s
et: Kausta %s kokkuvõtet pole võimalik luua

en: Could not create cache for %s:
et: %s puhverfaili pole võimalik luua:

en: Use _Quick Resync if the server supports it
et: Kui server toetab, kasutatakse _kiirsünkroniseerimist

en: Use I_dle if the server supports it
et: Kui server toetab, kasutatakse _jõudeolekut

en: Command:
et: Käsk:

en: Numbe_r of cached connections to use
et: Puhverdatavate ühenduste a_rv

en: Namespace:
et: Nimeruum:

en: Error writing to cache stream:
et: Viga puhvervoogu kirjutamisel:

en: Not authenticated
et: Autetimata

en: Could not connect to %s (port %s):
et: Hostiga %s pole võimalik ühendust luua (port %s):

en: Closing tmp stream failed:
et: Tõrge ajutise voo sulgemisel:

en: Cannot create spool file:
et: Puhverfaili pole võimalik luua:

en: No such folder: %s
et: Kausta ei leitud: %s

en: Source stream returned no data
et: Lähtevoog ei tagastanud andmeid

en: Source stream unavailable
et: Lähtevoog pole saadaval

en: mailbox: %s (%s)
et: kirjakast: %s (%s)

en: Index message body data
et: Sõnumite sisu indekseeritakse

en: Cannot get message %s from folder %s
    %s
et: Sõnumit %s pole võimalik kaustast %s hankida
      %s

en: _Use the '.folders' folder summary file (exmh)
et: Kasuta '.folders' kaustakokkuvõtte_faili (exmh)

en: MH-format mail directories
et: MH-vormingus postikataloogid

en: For storing local mail in MH-like mail directories.
et: Kohaliku posti hoidmiseks MH-sarnastes postikataloogides.

en: Local delivery
et: Kohalik postijagaja

en: For retrieving (moving) local mail from standard mbox-formatted spools into folders managed by Evolution.
et: Kohalikku e-posti vastuvõtmine (ümbertõstmine) standardsest "mbox" vorminguga puhvrist Evolution'i poolt hallatavatesse kaustadesse.

en: _Apply filters to new messages in INBOX
et: Rakenda _filtreid Saabuvad kausta uutele sõnumitele

en: Maildir-format mail directories
et: "Maildir" vormingus postikataloog

en: For storing local mail in maildir directories.
et: Kohalikku posti hoitakse maildir vorminguga kataloogides.

en: _Store status headers in Elm/Pine/Mutt format
et: Salvesta _olekupäised Elm/Pine/Mutt vormingus

en: Standard Unix mbox spool file
et: Standardne Unix'i mbox puhverfail

en: For reading and storing local mail in external standard mbox spool files.
    May also be used to read a tree of Elm, Pine, or Mutt style folders.
et: Kohalikku e-posti loetakse ja hoitakse standardsetes "mbox" vorminguga puhverfailides.
    Seda võib kasutada ka programmide Elm, Pine ja Mutt kaustade lugemiseks.

en: Standard Unix mbox spool directory
et: Standardne Unix'i mbox puhverkataloog

en: Store root %s is not an absolute path
et: Hoidla juurikas %s ei ole absoluutne tee

en: Store root %s is not a regular directory
et: Hoidla juurikas '%s' ei ole tavaline kataloog

en: Cannot get folder: %s: %s
et: Kausta pole võimalik hankida: %s: %s

en: Local stores do not have an inbox
et: Kohalikud hoidlad ei oma sisendkasti

en: Local mail file %s
et: Kohaliku posti fail %s

en: Could not rename folder %s to %s: %s
et: Kausta %s pole võimalik ümber nimetada %s-ks: %s

en: Could not rename '%s': %s
et: '%s' pole võimalik ümber nimetada: %s

en: Could not delete folder index file '%s': %s
et: Kausta indeksfaili '%s' pole võimalik kustutada: %s

en: Could not delete folder meta file '%s': %s
et: Kausta üldistusfaili '%s' pole võimalik kustutada: %s

en: Unable to add message to summary: unknown reason
et: Sõnumit pole võimalik lisada kokkuvõttesse: tundmatu põhjus

en: Cannot append message to maildir folder: %s:
et: Sõnumit pole võimalik maildir kausta lisada: %s

en: Cannot get message %s from folder %s:
et: Sõnumit %s pole võimalik kaustast %s hankida:

en: Cannot transfer message to destination folder: %s
et: Sõnumit pole võimalik sihtkausta üle viia: %s

en: Cannot create folder: %s : Folder name cannot contain a dot
et: Kausta pole võimalik luua: %s: kausta nimi ei tohi sisaldada punkti

en: Folder %s already exists
et: Kaust %s on juba olemas

en: Cannot create folder '%s': %s
et: Kausta '%s' pole võimalik luua: %s

en: Cannot get folder '%s': %s
et: Kausta '%s' pole võimalik hankida: %s

en: Cannot get folder '%s': folder does not exist.
et: Kausta '%s' pole võimalik hankida: seda ei ole olemas.

en: Cannot get folder '%s': not a maildir directory.
et: Kausta '%s' pole võimalik hankida: see ei ole maildir kataloog.

en: Could not delete folder '%s': %s
et: Kausta '%s' pole võimalik kustutada: %s

en: not a maildir directory
et: ei ole maildir vormingus kataloog

en: Could not scan folder '%s': %s
et: Kausta '%s' pole võimalik läbi vaadata: %s

en: Cannot rename the folder: %s: Folder name cannot contain a dot
et: Kausta nime pole võimalik muuta: %s: kausta nimi ei tohi sisaldada punkti

en: Cannot open maildir directory path: %s: %s
et: Maildir kataloogi rada %s pole võimalik avada: %s

en: Checking folder consistency
et: Kausta terviklikkuse kontrollimine

en: Checking for new messages
et: Uute sõnumite kontroll

en: Storing folder
et: Kausta salvestamine

en: Cannot open mailbox: %s:
et: Kirjakasti pole võimalik avada: %s

en: Cannot append message to mbox file: %s:
et: Sõnumit pole võimalik mbox faili lisada: %s

en: The folder appears to be irrecoverably corrupted.
et: Kaust tundub olevat pöördumatult rikutud.

en: Cannot create folder lock on %s: %s
et: %s lukustamine nurjus: %s

en: Cannot create a folder by this name.
et: Sellise nimega kausta pole võimalik luua.

en: Cannot get folder '%s': not a regular file.
et: Kausta '%s' pole võimalik hankida: see ei ole tavaline fail.

en: Cannot create directory '%s': %s.
et: Kataloogi '%s' pole võimalik luua: %s.

en: Cannot create folder: %s: %s
et: Kausta %s pole võimalik luua: %s

en: Folder already exists
et: Kaust on juba olemas

en: Could not delete folder '%s':
    %s
et: Kataloogi '%s' pole võimalik kustutada:
    %s

en: '%s' is not a regular file.
et: '%s' ei ole tavaline fail.

en: Folder '%s' is not empty. Not deleted.
et: Kaust '%s' ei ole tühi, jäetakse kustutamata.

en: Could not delete folder summary file '%s': %s
et: Kausta kokkuvõttefaili '%s' pole võimalik kustutada: %s

en: The new folder name is illegal.
et: Uus kaustanimi on lubamatu.

en: Could not rename '%s': '%s': %s
et: '%s' pole võimalik ümber nimetada: '%s': %s

en: Could not rename '%s' to %s: %s
et: '%s' pole võimalik %s-ks ümber nimetada: %s

en: Could not open folder: %s: %s
et: Kausta %s pole võimalik avada: %s

en: Fatal mail parser error near position %s in folder %s
et: Sõnumiparsija saatuslik viga asukoha %s ligidal kaustas %s

en: Cannot check folder: %s: %s
et: Kausta pole võimalik kontrollida: %s: %s

en: Could not open file: %s: %s
et: Faili %s pole võimalik avada: %s

en: Cannot open temporary mailbox: %s
et: Ajutist kirjakasti pole võimalik avada: %s

en: Could not close source folder %s: %s
et: Lähtekausta %s pole võimalik sulgeda: %s

en: Could not close temporary folder: %s
et: Ajutist kausta pole võimalik sulgeda: %s

en: Could not rename folder: %s
et: Kataloogi pole võimalik ümber nimetada : %s

en: Could not store folder: %s
et: Kausta pole võimalik salvestada: %s

en: MBOX file is corrupted, please fix it. (Expected a From line, but didn't get it.)
et: MBOX-fail on rikutud, palun tee see korda. (Oodati saatja [From] rida, kuid seda ei saadud.)

en: Summary and folder mismatch, even after a sync
et: Kokkuvõtte ja kausta ebavõrdlus, isegi pärast sünkroniseerimist

en: Unknown error: %s
et: Tundmatu viga: %s

en: Writing to temporary mailbox failed: %s
et: Tõrge ajutisse kirjakasti kirjutamisel: %s

en: Writing to temporary mailbox failed: %s: %s
et: Tõrge ajutisse kirjakasti kirjutamisel: %s: %s

en: Cannot append message to mh folder: %s:
et: Sõnumi lisamine MH vormingus kausta nurjus: %s

en: Could not create folder '%s': %s
et: Kausta '%s' pole võimalik luua: %s

en: Cannot get folder '%s': not a directory.
et: Kausta '%s' pole võimalik hankida: ei ole kataloog.

en: Cannot open MH directory path: %s: %s
et: MH kataloogi pole võimalik avada: %s: %s

en: Spool '%s' cannot be opened: %s
et: Puhvrit '%s' pole võimalik avada: %s

en: Spool '%s' is not a regular file or directory
et: Puhver '%s' pole ei tavaline fail ega kataloog

en: Spool mail file %s
et: Sõnumi puhverfail %s

en: Spool folder tree %s
et: Puhverkausta puu %s

en: Folder '%s/%s' does not exist.
et: Kausta '%s/%s' pole olemas.

en: Could not open folder '%s':
    %s
et: Kausta '%s' pole võimalik avada:
    %s

en: Folder '%s' does not exist.
et: Kausta '%s' pole olemas.

en: Could not create folder '%s':
    %s
et: Kausta '%s' pole võimalik luua:
    %s

en: '%s' is not a mailbox file.
et: '%s' ei ole kirjakasti fail.

en: Store does not support an INBOX
et: Hoidla ei toeta Sisendkasti

en: Spool folders cannot be deleted
et: Puhverkaustu pole võimalik kustutada

en: Spool folders cannot be renamed
et: Puhverkaustu pole võimalik ümber nimetada

en: Could not synchronize temporary folder %s: %s
et: Ajutist kausta %s pole võimalik sünkroniseerida: %s

en: Could not synchronize spool folder %s: %s
et: Puhverkausta %s pole võimalik sünkroniseerida: %s

en: Could not synchronize spool folder %s: %s
    Folder may be corrupt, copy saved in '%s'
et: Puhverkausta %s pole võimalik sünkroniseerida: %s
    Kaust võib olla rikutud. Koopia salvestati '%s' alla

en: Internal error: UID in invalid format: %s
et: Sisemine viga: UID on vigases vormingus: %s

en: Cannot get message %s: %s
et: Sõnumit %s pole võimalik hankida: %s

en: Posting failed: %s
et: Postitamine nurjus: %s

en: Posting failed:
et: Postitamine nurjus:

en: You cannot post NNTP messages while working offline!
et: Võrguvabas režiimis töötades pole võimalik NNTP sõnumeid postitada!

en: You cannot copy messages from a NNTP folder!
et: Sõnumeid pole võimalik NNTP kaustast kopeerida!

en: _Show folders in short notation (e.g. c.o.linux rather than comp.os.linux)
et: Kaustanimesid näidatakse lü_hendatult (näiteks ee.arvutid.linux asemel e.a.linux)

en: In the subscription _dialog, show relative folder names
et: _Tellimisdialoogis näidatakse kaustanimesid lühendatuna

en: USENET news
et: USENETi uudised

en: This is a provider for reading from and posting to USENET newsgroups.
et: USENETi uudistegruppide lugemise ja neisse postitamise talitluse tagamine.

en: This option will authenticate with the NNTP server using a plaintext password.
et: See valik loob ühenduse NNTP serveriga kasutades lihttekstilist parooli.

en: Authentication requested but no username provided
et: Nõutakse autentimist, kuid kasutajanime pole määratud

en: Cannot authenticate to server: %s
et: Serverisse pole võimalik autentida: %s

en: Could not read greeting from %s:
et: Tervitust pole võimalik %s'st lugeda:

en: NNTP server %s returned error code %d: %s
et: NNTP server %s tagastas veakoodi %d: %s

en: USENET News via %s
et: USENETi uudised üle %s

en: Error retrieving newsgroups:
    
    %s
et: Viga uudistegrupi vastuvõtmisel:
    
    %s

en: You cannot subscribe to this newsgroup:
    
    No such newsgroup. The selected item is a probably a parent folder.
et: Seda uudistegruppi pole sul võimalik tellida:
    
    Sellist uudistegruppi pole olemas. Valitud kirje on arvatavasti vanemkirje.

en: You cannot unsubscribe to this newsgroup:
    
    newsgroup does not exist!
et: Selle uudistegrupi tellimusest pole sul võimalik loobuda:
    
    Uudistegruppi pole olemas!

en: You cannot create a folder in a News store: subscribe instead.
et: Sul pole uudistehoidlasse võimalik kausta luua, selle asemel telli omale kaust.

en: You cannot rename a folder in a News store.
et: Sul pole võimalik uudistegruppe ümber nimetada.

en: You cannot remove a folder in a News store: unsubscribe instead.
et: Sul pole uudistehoidlast võimalik kausta kustutada, selle asemel loobu kausta tellimusest.

en: NNTP Command failed:
et: Tõrge NNTP käsu täitmisel:

en: Not connected.
et: Ühendamata.

en: %s: Scanning new messages
et: %s: Kaustade läbivaatamine uute sõnumite leidmiseks

en: Unexpected server response from xover: %s
et: Serveri ootamatu vastus xover päringus: %s

en: Unexpected server response from head: %s
et: Serveri ootamatu vastus head päringus: %s

en: Operation failed: %s
et: Tõrge toimingu läbiviimisel: %s

en: No message with UID %s
et: Sõnumit UID-ga %s ei ole

en: Retrieving POP message %d
et: POP-sõnumi %d vastuvõtmine

en: Unknown reason
et: Tundmatu põhjus

en: Retrieving POP summary
et: POP-kokkuvõtte vastuvõtmine

en: Cannot get POP summary: %s
et: POP-kokkuvõtet pole võimalik hankida: %s

en: Expunging old messages
et: Vanade sõnumite hävitamine

en: Expunging deleted messages
et: Kustutatud sõnumite hävitamine

en: Message storage
et: Sõnumite säilitamine

en: _Leave messages on server
et: Sõnumid _jäetakse serverisse

note: Translators: '%s' is replaced with a widget, where user can select how many days can be message left on the server
en: _Delete after %s day(s)
et: _Kustutatakse %s päeva möödumisel

en: Delete _expunged from local Inbox
et: Kustuta _hävitatud sõnumid kohalikust sisendkastist

en: Disable _support for all POP3 extensions
et: Kõigi POP3-_laienduste toetus on keelatud

en: For connecting to and downloading mail from POP servers.
et: E-posti laaditakse alla POP-serverist.

en: This option will connect to the POP server using a plaintext password. This is the only option supported by many POP servers.
et: See valik loob ühenduse POP-serveriga kasutades lihttekstilist parooli. See on ainus valik, mida toetavad paljud POP-serverid.

en: This option will connect to the POP server using an encrypted password via the APOP protocol. This may not work for all users even on servers that claim to support it.
et: See valik loob ühenduse POP-serveriga kasutades krüptitud parooli üle APOP-protokolli. See ei pruugi paljude kasutajate puhul töötada isegi serveritega, mis väidavad ennast seda protokolli toetavat.

en: Failed to read a valid greeting from POP server %s
et: Tõrge korrektse tervituse lugemisel POP-serverilt %s

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode: %s
et: Tõrge turvatud ühendumisel POP-serveriga %s: %s

en: STLS not supported by server
et: STLS pole serveri poolt toetatud

note: Translators: Last %s is an optional explanation beginning with ": " separator
en: Failed to connect to POP server %s in secure mode%s
et: Tõrge turvatud ühendumisel POP-serveriga %s turvarežiimis%s

en: TLS negotiations failed
et: Tõrge TLS-läbirääkimistel

en: TLS is not available in this build
et: TLS ei ole selles variandis toetatud

en: Unable to connect to POP server %s: No support for requested authentication mechanism.
et: POP-serveriga %s pole võimalik ühenduda: Puudub nõutud autentimismehhanismi tugi.

note: Translators: Last %s is an optional explanation beginning with ": " separator
en: SASL '%s' Login failed for POP server %s%s
et: SASL '%s' tõrge sisselogimisel POP-serverisse %s%s

en: Cannot login to POP server %s: SASL Protocol error
et: POP-serverisse %s pole võimalik sisse logida: SASL protokolli viga

en: Failed to authenticate on POP server %s:
et: Autentimine POP-serverisse %s nurjus:

en: Unable to connect to POP server %s:	Invalid APOP ID received. Impersonation attack suspected. Please contact your admin.
et: POP-serveriga %s pole võimalik ühenduda:	Võeti vastu vigane APOP ID. On alust kahtlustada umbisikulist rünnet. Palun võta ühendust oma süsteemiülemaga.

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending password: %s
et: POP-serveriga %s pole võimalik ühenduda.
    Viga parooli saatmisel: %s

note: Translators: Last %s is an optional explanation beginning with ": " separator
en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending username%s
et: POP-serveriga %s pole võimalik ühenduda.
    Tõrge kasutajanime saatmisel%s

note: Translators: Last %s is an optional explanation beginning with ": " separator
en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending password%s
et: POP-serveriga %s pole võimalik ühenduda.
    Tõrge parooli saatmisel%s

en: POP3 server %s
et: POP3-server %s

en: POP3 server for %s on %s
et: POP3-server kasutajale %s hostil %s

en: Could not connect to POP server %s
et: POP-serveriga %s pole võimalik ühenduda

en: No such folder '%s'.
et: Kausta '%s' pole olemas.

en: POP3 stores have no folder hierarchy
et: POP3-hoidlatel puudub kaustade hierarhia

en: For delivering mail by passing it to the "sendmail" program on the local system.
et: E-posti saatmiseks kohaliku süsteemi programmi "sendmail" abil.

en: Mail delivery via the sendmail program
et: Sõnumite transport sendmail programmiga

en: Could not parse recipient list
et: Vastuvõtjate nimekirja pole võimalik analüüsida

en: Could not create pipe to sendmail: %s: mail not sent
et: Sendmaili toru pole võimalik luua: %s: sõnumit ei saadetud

en: Could not fork sendmail: %s: mail not sent
et: Sendmail'i haruprotsessi pole võimalik tekitada: %s: e-kiri jäi saatmata

en: Could not send message:
et: Sõnumit pole võimalik saata:

en: sendmail exited with signal %s: mail not sent.
et: sendmail lõpetas töö signaaliga %s: sõnumit ei saadetud.

en: Could not execute %s: mail not sent.
et: %s pole võimalik käivitada: sõnumit ei saadetud.

en: sendmail exited with status %d: mail not sent.
et: sendmail lõpetas töö staatusega %d: sõnumit ei saadetud.

en: For delivering mail by connecting to a remote mailhub using SMTP.
et: Posti edastamiseks võrgus asuvale mailhub'ile SMTP protokolli abil.

en: Welcome response error:
et: Tervitusvastuse viga:

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode: %s
et: Tõrge turvatud ühendumisel SMTP serveriga %s: %s

en: STARTTLS command failed:
et: Tõrge STARTTLS käsu täitmisel:

en: SMTP mail delivery via %s
et: SMTP posti saatmine %s kaudu

en: SMTP server %s does not support requested authentication type %s.
et: SMTP server %s ei toeta küsitud autentimistüüpi %s.

en: Unable to authenticate to SMTP server.
    %s
et: Autentimine SMTP serverisse nurjus.
    %s

en: Cannot send message: service not connected.
et: Sõnumit pole võimalik saata: teenus pole ühendatud.

en: Cannot send message: sender address not valid.
et: Sõnumit pole võimalik saata: saatja aadress on vigane.

en: Sending message
et: Sõnumi saatmine

en: Cannot send message: no recipients defined.
et: Sõnumit pole võimalik saata: saajate aadressid on määramata.

en: Cannot send message: one or more invalid recipients
et: Sõnumit pole võimalik saata: üks või enam adressaate on vigased

en: Syntax error, command unrecognized
et: Viga süntaksis, tundmatu käsk

en: Syntax error in parameters or arguments
et: Süntaksi viga parameetrites või argumentides

en: Command not implemented
et: Käsku ei ole veel teostatud

en: Command parameter not implemented
et: Käsu parameeter ei ole veel teostatud

en: System status, or system help reply
et: Süsteemi olek või süsteemi abiteabe vastus

en: Help message
et: Abiteade

en: Service ready
et: Teenus on valmis

en: Service closing transmission channel
et: Teenus sulgeb ülekandekanali

en: Service not available, closing transmission channel
et: Teenus ei ole saadaval, sulgen ülekandekanali

en: Requested mail action okay, completed
et: Nõutud kirjategevus korras, lõpetatud

en: User not local; will forward to <forward-path>
et: Pole kohalik kasutaja, edastatakse <forward-path> kaudu

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
et: Nõutud kirjategevust ei tehtud: kirjakast ei ole saadaval

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
et: Nõutud tegevust ei tehtud: kirjakast ei ole saadaval

en: Requested action aborted: error in processing
et: Nõutud tegevus nurjatud: viga töötlemisel

en: User not local; please try <forward-path>
et: Pole kohalik kasutaja, palun proovi <forward-path>

en: Requested action not taken: insufficient system storage
et: Nõutud toimingut ei teostatud: süsteemis pole piisavalt ruumi

en: Requested mail action aborted: exceeded storage allocation
et: Nõutud toiming tühistati: süsteemis lõppes vaba ruum

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
et: Nõutud toimingut ei rakendatud: kirjakastil on lubamatu nimi

en: Start mail input; end with <CRLF>.<CRLF>
et: Alusta sõnumi sisestamist; lõpetamiseks kasuta <CRLF>.<CRLF>

en: Transaction failed
et: Tõrge transaktsioonil

en: A password transition is needed
et: Vajalik on parooli siirdamine

en: Authentication mechanism is too weak
et: Autentimismehhanism on liiga nõrk

en: Encryption required for requested authentication mechanism
et: Nõutud autentimismehhanismi jaoks on krüptimine vajalik

en: Temporary authentication failure
et: Ajutine autentimise tõrge

en: SMTP Greeting
et: SMTP Tervitus

en: HELO command failed:
et: Tõrge HELO käsu täitmisel:

en: SMTP Authentication
et: SMTP autentimine

en: Error creating SASL authentication object.
et: Viga SASL autentimisobjekti loomisel.

en: AUTH command failed:
et: Tõrge AUTH käsu täitmisel:

en: MAIL FROM command failed:
et: Tõrge MAIL FROM käsu täitmisel:

en: RCPT TO command failed:
et: Tõrge RSET TO käsu täitmisel:

en: RCPT TO <%s> failed:
et: Tõrge RCPT TO <%s> käsu täitmisel:

en: DATA command failed:
et: Tõrge DATA käsu täitmisel:

en: RSET command failed:
et: Tõrge RSET käsu täitmisel:

en: QUIT command failed:
et: Tõrge QUIT käsu täitmisel:

[ctx: CategoryName]
en: Anniversary
et: Aastapäev

[ctx: CategoryName]
en: Birthday
et: Sünnipäev

[ctx: CategoryName]
en: Business
et: Äri

[ctx: CategoryName]
en: Competition
et: Võistlused

[ctx: CategoryName]
en: Favorites
et: Lemmikud

[ctx: CategoryName]
en: Gifts
et: Kingitused

[ctx: CategoryName]
en: Goals/Objectives
et: Eesmärgid

[ctx: CategoryName]
en: Holiday
et: Puhkus

[ctx: CategoryName]
en: Holiday Cards
et: Puhkusekaardid

[ctx: CategoryName]
note: important people (e.g. new business partners)
en: Hot Contacts
et: Kuumad kontaktid

[ctx: CategoryName]
en: Ideas
et: Ideed

[ctx: CategoryName]
en: International
et: Rahvusvaheline

[ctx: CategoryName]
en: Key Customer
et: Võtmeklient

[ctx: CategoryName]
en: Miscellaneous
et: Muu

[ctx: CategoryName]
en: Personal
et: Isiklik

[ctx: CategoryName]
en: Phone Calls
et: Telefonikõned

[ctx: CategoryName]
note: Translators: "Status" is a category name; it can mean anything user wants to
en: Status
et: Staatus

[ctx: CategoryName]
en: Strategies
et: Strateegiad

[ctx: CategoryName]
en: Suppliers
et: Tarnijad

[ctx: CategoryName]
en: Time & Expenses
et: Aeg ja kulutused

[ctx: CategoryName]
en: Waiting
et: Ootamine

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 12-hour format. strftime format of a weekday, a date and a time, in 12-hour format.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
et: %a, %d.%m.%Y %l:%M:%S %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 24-hour format. strftime format of a weekday, a date and a time, in 24-hour format.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
et: %a, %d.%m.%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 12-hour format, without seconds. strftime format of a weekday, a date and a time, in 12-hour format, without seconds.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M %p
et: %a, %d.%m.%Y %l:%M %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 24-hour format, without seconds. strftime format of a weekday, a date and a time, in 24-hour format, without seconds.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M
et: %a, %d.%m.%Y %H:%M

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 12-hour format, without minutes or seconds.
en: %a %m/%d/%Y %I %p
et: %a, %d.%m.%Y %l %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, in 24-hour format, without minutes or seconds.
en: %a %m/%d/%Y %H
et: %a, %d.%m.%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date. strftime format of a weekday and a date.
en: %a %m/%d/%Y
et: %a, %d.%m.%Y

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format.
en: %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
et: %d.%m.%Y %l:%M:%S %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format.
en: %m/%d/%Y %H:%M:%S
et: %d.%m.%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format, without seconds.
en: %m/%d/%Y %I:%M %p
et: %d.%m.%Y %l:%M %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format, without seconds.
en: %m/%d/%Y %H:%M
et: %d.%m.%Y %H:%M

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format, without minutes or seconds.
en: %m/%d/%Y %I %p
et: %d.%m.%Y %l %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format, without minutes or seconds.
en: %m/%d/%Y %H
et: %d.%m.%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date. This is the preferred date format for the locale.
en: %m/%d/%Y
et: %d.%m.%Y

note: strptime format for a time of day, in 12-hour format. strftime format of a time in 12-hour format.
en: %I:%M:%S %p
et: %l:%M:%S %p

note: strptime format for time of day, without seconds, in 12-hour format. strftime format of a time in 12-hour format, without seconds.
en: %I:%M %p
et: %l:%M %p

note: strptime format for hour and AM/PM, 12-hour format.
en: %I %p
et: %l %p

en: Accessing LDAP Server anonymously
et: Anonüümne ligipääs LDAP-serverile

en: Failed to authenticate.
et: Tõrge autentimisel.

en: Category Properties
et: Kategooria omadused

en: Category _Name
et: Kategooria _nimi

en: Category _Icon
et: Kategooria _ikoon

en: Category Icon
et: Kategooria ikoon

en: _No Image
et: Ikoon _puudub

en: There is already a category '%s' in the configuration. Please use another name
et: Kategooria '%s' on juba seadistustes olemas. Palun kasuta mõnda muud nime

en: Currently _used categories:
et: Hetkel kasutatavad _kategooriad:

en: _Available Categories:
et: Saa_daolevad kategooriad:

en: _Edit
et: _Redaktor

en: Icon
et: Ikoon

en: Category
et: Kategooria

en: Create category "%s"
et: Kategooria "%s" loomine

en: Show Contacts
et: Kontaktide näitamine

en: Address B_ook:
et: _Aadressiraamat:

en: Cate_gory:
et: K_ategooria:

en: _Search:
et: _Otsing:

en: Any Category
et: Iga kategooria

en: Co_ntacts
et: _Kontaktid

en: Search
et: Otsing

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Select Contacts from Address Book
et: Vali aadressiraamatust kontaktid

en: _Add
et: _Lisa

en: _Remove
et: _Eemalda

en: Error loading address book: %s
et: Viga aadressiraamatu laadimisel: %s

note: To Translators: This would be similiar to "Expand MyList Inline" where MyList is a Contact List
en: E_xpand %s Inline
et: _Ava %s samal joonel

note: Copy Contact Item
en: Cop_y %s
et: _Kopeeri %s

note: Cut Contact Item
en: C_ut %s
et: _Lõika %s

note: Edit Contact item
en: _Edit %s
et: _Redigeeri %s

en: _Delete %s
et: _Kustuta %s

en: Keyring key is unusable: no user or host name
et: Võtmerõngas pole kasutatav: puudub kasutaja või hosti nimi

en: You have the Caps Lock key on.
et: Sul on Caps Lock klahv sisse lülitatud.

en: _Remember this passphrase
et: _Parool jäetakse meelde

en: _Remember this passphrase for the remainder of this session
et: _Parool jäetakse selle seansi ajaks meelde

en: _Remember this password
et: _Parool jäetakse meelde

en: _Remember this password for the remainder of this session
et: _Parool jäetakse selle seansi ajaks meelde

note: prepare the dialog
en: Select destination
et: Sihtkoha valimine

en: _Destination
et: _Sihtkoht

en: Invalid connection
et: Vigane ühendus

en: Invalid response from server
et: Vigane vastus serverilt

en: No response from the server
et: Serverilt ei saabunud vastust

en: Bad parameter
et: Vigane parameeter

en: On This Computer
et: Kohalikus arvutis
