evolution-data-server - en to xh translation catalogue (917 entries)

en: Loading...
xh: Isafaka...

en: Searching...
xh: Isakhangela...

en: Using Distinguished Name (DN)
xh: Isebenzisa Igama Elibalulekileyo (DN)

en: Using Email Address
xh: Isebenzisa Idilesi Ye-imeyili

en: Reconnecting to LDAP server...
xh: Ukunxulumana kwakhona neseva i-LDAP...

en: Adding contact to LDAP server...
xh: Ukongeza oqhagamshelana naye kwiseva i-LDAP...

en: Removing contact from LDAP server...
xh: Ukususa oqhagamshelana naye kwiseva i-LDAP...

en: Modifying contact from LDAP server...
xh: Ukulungisa oqhagamshelana naye kwiseva i-LDAP...

en: Receiving LDAP search results...
xh: Ukufumana iziphumo zokukhangela kwi-LDAP...

en: Error performing search
xh: Kwenzeke impazamo ngelixa kukhangelwa

note: translators: the placeholders will be filled by * function names, e.g. * "e_book_add_contact" on book before * "e_book_open
en: "%s" on book before "%s"
xh: "%s" yakha yasencwadini ngaphambili "%s"

en: book busy
xh: incwadi isaxakekile

en: CORBA exception making "%s" call
xh: Ukutsala umnxeba onxaxhiselwe i-CORBA "%s"

en: %s: there is no current operation
xh: %s: Akukho msebenzi wenziwayo ngokwangoku

en: %s: couldn't cancel
xh: %s: ayikwazanga ukurhoxisa

en: "%s" on book after "%s"
xh: "%s" ibikhe yasencwadini emva "%s"

en: %s: cancelled
xh: %s: irhoxisiwe

en: %s: Invalid source.
xh: %s: Umthombo ongagunyaziswanga.

en: %s: no factories available for uri `%s'
xh: %s: akukho zifektri zifumanekayo kwi-uri `%s'

en: %s: Could not create EBookListener
xh: %s: Ayikwazi ukwenza i-EBookListener

en: %s: there was no self contact uid stored in gconf
xh: %s: bekungekho luqhagamshelwano lwabuqu kwi-uid ekuvimba we-gconf

en: %s: there was no source for uid `%s' stored in gconf.
xh: %s: bekungekho mthombo we-uid `%s' okuvimba we-gconf.

en: Unique ID
xh: I-ID eyodwa

en: File Under
xh: Ifayili Ezantsi Kwe-

note: Name fields FN isn't really a structured field - we use a getter/setter so we can set the N property (since evo 1.4 works fine with vcards that don't even have a N attribute.  *sigh*)
en: Full Name
xh: Igama Ngokuzeleyo

en: Name
xh: Igama

en: Given Name
xh: Igama Elinikiweyo

en: Family Name
xh: Igama Losapho

en: Nickname
xh: Isiteketiso

en: Name or Org
xh: Igama okanye Ulungiselelo

note: Address fields
en: Address List
xh: Uluhlu Lwedilesi

en: Home Address
xh: Idilesi Yasekhaya

en: Work Address
xh: Idilesi Yasemsebenzini

en: Other Address
xh: Enye idilesi

en: Home Address Label
xh: Ilebhile Yedilesi Yasekhaya

en: Work Address Label
xh: Ilebhile Yedilesi Yasemsebenzini

en: Other Address Label
xh: Ilebhile Yenye Idilesi

en: Assistant Phone
xh: Umnxeba Oncedisayo

en: Business Phone
xh: Umnxeba Weshishini

en: Business Phone 2
xh: Umnxeba Weshishini 2

en: Business Fax
xh: Ifeksi Yeshishini

en: Callback Phone
xh: Umnxeba Wokubuyisa Impendulo

en: Car Phone
xh: Umnxeba Osemotweni

en: Company Phone
xh: Umnxeba Wenkampani

en: Home Phone
xh: Umnxeba wasekhaya

en: Home Phone 2
xh: Umnxeba wasekhaya 2

en: Home Fax
xh: Ifeksi Yasekhaya

en: Mobile Phone
xh: Iselula

en: Other Phone
xh: Omnye umnxeba

en: Other Fax
xh: Enye ifeksi

en: Pager
xh: I-Pager

en: Primary Phone
xh: Umnxeba Wokuqala

en: Radio
xh: Unomathotholo

en: Telex
xh: I-Telex

note: Email fields
en: Email List
xh: Uluhlu Lwe-imeyile

en: Email 1
xh: I-imeyile 1

en: Email 2
xh: I-imeyile 2

en: Email 3
xh: I-imeyile 3

en: Email 4
xh: I-imeyile 4

en: Mailer
xh: Umthumeli

en: Wants HTML Mail
xh: Ifuna I-imeyili Ye-HTML

note: Instant messaging fields
en: AIM Screen Name List
xh: Uluhlu Lwegama Elikwiskrini Se-AIM

en: Groupwise Id List
xh: Uluhlu Lwe-Id Ye-Groupwise

en: Jabber Id List
xh: Uluhlu lwe-Id Ye-Jabber

en: Yahoo! Screen Name List
xh: Uluhlu Lwegama Elikwiskrini Se-Yahoo!

en: MSN Screen Name List
xh: Uluhlu Lwegama Elikwiskrini Se-MSN

en: ICQ Id List
xh: Uluhlu Lwe-Id Ye-ICQ

en: AIM Home Screen Name 1
xh: Uluhlu Lwegama Elikwiskrini Sasekhaya Se-AIM 1

en: AIM Home Screen Name 2
xh: Uluhlu Lwegama Elikwiskrini Sasekhaya Se-AIM 2

en: AIM Home Screen Name 3
xh: Uluhlu Lwegama Elikwiskrini Sasekhaya Se-AIM 3

en: AIM Work Screen Name 1
xh: Uluhlu Lwegama Lomsebenzi Okwiskrini Se-AIM 1

en: AIM Work Screen Name 2
xh: Uluhlu Lwegama Lomsebenzi Okwiskrini Se-AIM 2

en: AIM Work Screen Name 3
xh: Uluhlu Lwegama Lomsebenzi Okwiskrini Se-AIM 3

en: Groupwise Home Screen Name 1
xh: Uluhlu Lwegama Elikwiskrini Sasekhaya Se-Groupwise 1

en: Groupwise Home Screen Name 2
xh: Uluhlu Lwegama Elikwiskrini Sasekhaya Se-Groupwise 2

en: Groupwise Home Screen Name 3
xh: Uluhlu Lwegama Elikwiskrini Sasekhaya Se-Groupwise 3

en: Groupwise Work Screen Name 1
xh: Uluhlu Lwegama Lomsebenzi Okwiskrini We-Groupwise 1

en: Groupwise Work Screen Name 2
xh: Uluhlu Lwegama Lomsebenzi Okwiskrini We-Groupwise 2

en: Groupwise Work Screen Name 3
xh: Uluhlu Lwegama Lomsebenzi Okwiskrini We-Groupwise 3

en: Jabber Home Id 1
xh: I-Id YaseKhaya Ye-Jabber 1

en: Jabber Home Id 2
xh: I-Id YaseKhaya Ye-Jabber 2

en: Jabber Home Id 3
xh: I-Id YaseKhaya Ye-Jabber 3

en: Jabber Work Id 1
xh: I-Id Yomsebenzi Ye-Jabber 1

en: Jabber Work Id 2
xh: I-Id Yomsebenzi Ye-Jabber 2

en: Jabber Work Id 3
xh: I-Id Yomsebenzi Ye-Jabber 3

en: Yahoo! Home Screen Name 1
xh: I-Yahoo! Igama Leskrini SaseKhaya 1

en: Yahoo! Home Screen Name 2
xh: I-Yahoo! Igama Leskrini SaseKhaya 2

en: Yahoo! Home Screen Name 3
xh: I-Yahoo! Igama Leskrini SaseKhaya 3

en: Yahoo! Work Screen Name 1
xh: I-Yahoo! Igama Leskrini Sokusebenza 1

en: Yahoo! Work Screen Name 2
xh: I-Yahoo! Igama Leskrini Sokusebenza 2

en: Yahoo! Work Screen Name 3
xh: I-Yahoo! Igama Leskrini Sokusebenza 3

en: MSN Home Screen Name 1
xh: I-MSN Igama Leskrini SaseKhaya 1

en: MSN Home Screen Name 2
xh: I-MSN Igama Leskrini SaseKhaya 2

en: MSN Home Screen Name 3
xh: I-MSN Igama Leskrini SaseKhaya 3

en: MSN Work Screen Name 1
xh: I-MSN Igama Leskrini Sokusebenza 1

en: MSN Work Screen Name 2
xh: I-MSN Igama Leskrini Sokusebenza 2

en: MSN Work Screen Name 3
xh: I-MSN Igama Leskrini Sokusebenza 3

en: ICQ Home Id 1
xh: I-ICQ I-Id Yasekhaya 1

en: ICQ Home Id 2
xh: I-ICQ I-Id Yasekhaya 2

en: ICQ Home Id 3
xh: I-ICQ I-Id Yasekhaya 3

en: ICQ Work Id 1
xh: I-ICQ I-Id Yokusebenza 1

en: ICQ Work Id 2
xh: I-ICQ I-Id Yokusebenza 2

en: ICQ Work Id 3
xh: I-ICQ I-Id Yokusebenza 3

note: Organizational fields
en: Organization
xh: Ulungiselelo

en: Organizational Unit
xh: Iyunithi Yolungiselelo

en: Office
xh: I-ofisi

en: Title
xh: Isihloko

en: Role
xh: Umsebenzi

en: Manager
xh: Umphathi

en: Assistant
xh: Umncedisi

note: Web fields
en: Homepage URL
xh: Iphepha lokuqala le-URL

en: Weblog URL
xh: I-Weblog ye-URL

en: Video Conferencing URL
xh: Inkomfa yeVidiyo ye-URL

note: Photo/Logo
en: Photo
xh: Umfanekiso

en: Logo
xh: I-Logo

note: Security fields
en: X.509 Certificate
xh: Isatifiketi se-X.509

note: Contact categories
en: Category List
xh: Uluhlu Lweendidi

en: Categories
xh: Iindidi

note: Collaboration fields
en: Calendar URI
xh: Ikhalenda i-URI

en: Free/Busy URL
xh: Engahlawulwayo/Exakekileyo i-URL

en: ICS Calendar
xh: Ikhalenda i-ICS

note: Misc fields
en: Spouse's Name
xh: Igama Lomyeni/Lenkosikazi

en: Note
xh: Qaphela

en: Birth Date
xh: Umhla Wokuzalwa

en: Anniversary
xh: Isikhumbuzo

en: List
xh: Uluhlu

en: List Show Addresses
xh: Olu Luhlu Lubonisa Iidilesi

en: Last Revision
xh: Uphengululo Lokugqibela

en: Unnamed List
xh: Uluhlu Olungenagama

note: Set category and visibility
en: Birthday
xh: Umhla Wokuzalwa

en: Birthday: %s
xh: Umhla Wokuzalwa: %s

en: Anniversary: %s
xh: Isikhumbuzo: %s

en: Can't save calendar data: Malformed URI.
xh: Ayikwazi ukugcina i-data yekhalenda: I-URI ayimanga kakuhle.

en: Reply Requested: by
xh: Kucelwe Impendulo: ngu-

en: Reply Requested: When convenient
xh: Kucelwa Impendulo: Xa unexesha

en: Invalid server URI
xh: Iseva ye-URI engagunyaziswanga

en: Calendar
xh: Ikhalenda

en: Could not create cache file
xh: Ayikwazanga ukwenza ifayili yovimba wethutyana

en: Could not create thread for populating cache
xh: Ayikwazanga ukwenza inkqubo enamacandelwana azimeleyo okubeka uvimba wethutyana

en: Authentication failed
xh: Ubungqina abuphumelelanga

en: Redirected to Invalid URI
xh: Ukuyisa kwelinye icala Akugunyaziswanga yi-URI

en: Bad file format.
xh: Ubume befayili obungalunganga.

en: Not a calendar.
xh: Asiyokhalenda le.

en: Could not retrieve weather data
xh: Ayikwazanga ukufumana i-data yemozulu

en: Fair
xh: Intle

en: Snow showers
xh: Ikhephu eliwa okwethutyana

en: Snow
xh: Ikhephu

en: Partly cloudy
xh: Gqaba-gqaba ngamafu

en: Smoke
xh: Umsi

en: Thunderstorms
xh: Iimvula ezikhatshwa zindudumo

en: Cloudy
xh: Lisibekele

en: Drizzle
xh: Umkhwitsho

en: Sunny
xh: Kukho ilanga

en: Dust
xh: Uthuli

en: Clear
xh: Lisile

en: Mostly cloudy
xh: Limathumb'antaka

en: Windy
xh: Linomoya

en: Rain showers
xh: Imvula ena ithutyana elincinane

en: Foggy
xh: Kunkungu

en: Rain/snow mixed
xh: Umxube wemvula/nekhephu

en: Sleet
xh: Liyakhithika

en: Very hot/humid
xh: Lishushu kakhulu/lifumile

en: Blizzard
xh: Uqhwithela olunekhephu

en: Freezing rain
xh: Imvula Ebanda kakhulu

en: Haze
xh: Inkungu

en: Blowing snow
xh: Ikhephu elinomoya

en: Freezing drizzle
xh: Umkhwitsho Oqhaqhazelisa amazinyo

en: Very cold/wind chill
xh: Kubanda gqitha/umoya obandayo

en: Rain
xh: Imvula

en: Weather: Sunny
xh: Imozulu: Kukho ilanga

en: Weather: Snow
xh: Imozulu: Ikhephu

en: Weather: Partly Cloudy
xh: Imozulu: Lithe gqaba-gqaba ngamafu

en: Weather: Fog
xh: Imozulu: Inkungu

en: Weather: Thunderstorms
xh: Imozulu: Iimvula ezikhatshwa zindudumo

en: Weather: Cloudy
xh: Imozulu: Lisibekele

en: Weather: Rain
xh: Imozulu: Imvula

en: %d%% chance of precipitation
xh: %d%% amathuba emvula

en: %.1fcm snow
xh: %.1fcm ikhephu

en: %.1fin snow
xh: %.1fin ikhephu

en: %.1f-%.1fcm snow
xh: %.1f-%.1fcm ikhephu

en: %.1f-%.1fin snow
xh: %.1f-%.1fin ikhephu

en: Untitled appointment
xh: Idinga elingenasihloko

en: 1st
xh: Loku-1

en: 2nd
xh: Lesi-2

en: 3rd
xh: Lesi-3

en: 4th
xh: Lesi-4

en: 5th
xh: Lesi-5

en: 6th
xh: Lesi-6

en: 7th
xh: Lesi-7

en: 8th
xh: Lesi-8

en: 9th
xh: Lesi-9

en: 10th
xh: Le-10

en: 11th
xh: Le-11

en: 12th
xh: Le-12

en: 13th
xh: Le-13

en: 14th
xh: Le-14

en: 15th
xh: Le-15

en: 16th
xh: Le-16

en: 17th
xh: Le-17

en: 18th
xh: Le-18

en: 19th
xh: Le-19

en: 20th
xh: Lama-20

en: 21st
xh: Lama-21

en: 22nd
xh: Lama-22

en: 23rd
xh: Lama-23

en: 24th
xh: Lama-24

en: 25th
xh: Lama-25

en: 26th
xh: Lama-26

en: 27th
xh: Lama-27

en: 28th
xh: Lama-28

en: 29th
xh: Lama-29

en: 30th
xh: Lama-30

en: 31st
xh: Lama-31

en: High
xh: Iphakamile

en: Normal
xh: Iqhelekile

en: Low
xh: Iphantsi

note: An empty string is the same as 'None'.
en: Undefined
xh: Ayichazwanga

note: actually ask the client for authentication
en: Enter password for %s (user %s)
xh: Faka i-password kwi-%s (umsebenzisi %s)

en: Invalid argument
xh: Isiphumezi-miyalelo esingagunyaziswanga

en: Backend is busy
xh: Isiphumezi se-data sisaxakekile

en: Repository is offline
xh: Isisele asikho kwi-intanethi

en: No such calendar
xh: Akukho khalenda injalo

en: Object not found
xh: Le nto ayifunyanwanga

en: Invalid object
xh: Into engagunyaziswanga

en: URI not loaded
xh: I-URI ayifakwanga

en: URI already loaded
xh: I-URI sele ifakiwe

en: Permission denied
xh: Imvume ayivunywanga

en: Unknown User
xh: Akaziwa loMsebenzisi

en: Object ID already exists
xh: Sele ikho i-ID yale nto

en: Protocol not supported
xh: Lo mthetho wokusebenza awuxhaswanga

en: Operation has been cancelled
xh: Lo msebenzi urhoxisiwe

en: Could not cancel operation
xh: Ayikwazanga ukurhoxisa umsebenzi

en: Authentication required
xh: Kufuneka ubungqina

en: A CORBA exception has occurred
xh: Kwenzeke isinxaxhi se-CORBA

en: Unknown error
xh: Impazamo engaziwayo

en: No error
xh: Akukho mpazamo

en: "%s" expects no arguments
xh: "%s" ayilindelanga siphumezi-miyalelo

en: "%s" expects one argument
xh: "%s" ilindele isiphumezi-miyalezo esinye

en: "%s" expects the first argument to be a string
xh: "%s" ilindele ukuba isiphumezi-miyalelo sokuqala sibe libinzana

en: "%s" expects the first argument to be an ISO 8601 date/time string
xh: "%s" ilindele ukuba isiphumezi-miyalelo sokuqala sibe yi-ISO 8601 elibinzana lomhla/ixesha

en: "%s" expects two arguments
xh: "%s" ilindele iziphumezi-miyalelo ezimbini

en: "%s" expects the first argument to be a time_t
xh: "%s" ilindele ukuba isiphumezi-miyalelo sokuqala sibe time_t

en: "%s" expects the second argument to be an integer
xh: "%s" ilindele ukuba isiphumezi-miyalelo sesibini sibe linani

en: "%s" expects the second argument to be a time_t
xh: "%s" ilindele ukuba isiphumezi-miyalelo sesibini sibe time_t

en: "%s" expects the second argument to be a string
xh: "%s" ilindele ukuba isiphumezi-miyalelo sesibini sibe libinzana

en: "%s" expects the first argument to be either "any", "summary", or "description", or "location"
xh: "%s" ilindele ukuba isiphumezi-miyalelo sokuqala sibe ngu "any", "summary", okanye "description", okanye "location"

en: "%s" expects at least one argument
xh: "%s" ilindele isiphumezi-miyalelo esinye ubuncinane

en: "%s" expects all arguments to be strings or one and only one argument to be a boolean false (#f)
xh: "%s" ilindele ukuba zonke iziphumezi-miyalelo zibe ngamabinzana okanye esinye kuphela isiphumezi-miyalelo sibe yi-boolean engeyonyaniso (#f)

en: Signing is not supported by this cipher
xh: Ukusayina akuxhaswanga ngumbhalo ofihlakeleyo

en: Signing message
xh: Ukusayina umyalezo

en: Verifying is not supported by this cipher
xh: Ukuqinisekisa akuxhaswanga ngulo mbhalo ufihlakeleyo

en: Verifying message
xh: Ukuqinisekisa umyalezo

en: Encryption is not supported by this cipher
xh: Ukukhowuda akuxhaswanga ngulo mbhalo ufihlakeleyo

en: Encrypting message
xh: Ukukhowuda umyalezo

en: Decryption is not supported by this cipher
xh: Ukukhupha umyalezo kwikhowudi akuxhaswanga ngulo mbhalo ufihlakeleyo

en: Decrypting message
xh: Ukukhupha umyalezo kwikhowudi

en: You may not import keys with this cipher
xh: Awunako ukungenisa izitshixo ngalo mbhalo ufihlakeleyo

en: You may not export keys with this cipher
xh: Awunako ukukhupha izitshixo ngalo mbhalo ufihlakeleyo

en: Unable to create cache path
xh: Ayinako ukwenza indlela yovimba wethutyana

en: Could not remove cache entry: %s: %s
xh: Ayinako ukususa ingeniso yovimba wethutyana: %s: %s

en: Could not write log entry: %s
    Further operations on this server will not be replayed when you
    reconnect to the network.
xh: Ayikwazi ukubhala isingeniso sengxelo yokwenzekileyo: %s
    Eminye imisebenzi ekule seva ayinakuboniswa ngelixa
    uphinda unxulumana kwi-intanethi.

en: Could not open `%s':
    %s
    Changes made to this folder will not be resynchronized.
xh: Ayikwazanga ukuvula `%s':
    %s
    Iinguqu ezenziwe kwesi siqulathi seefayili azinakuphinda zenziwe ngaxeshanye.

en: Resynchronizing with server
xh: Ukuphinda uzenze ngaxeshanye neseva

en: Copy folder content locally for offline operation
xh: Kopela okuqulethwe sisiqulathi seefayili ukuze usebenze ungekho kwi-intanethi

en: Downloading new messages for offline mode
xh: Ukukhuphela ulwazi lwemiyalezo emitsha ungekho kwi-intanethi

en: Preparing folder '%s' for offline
xh: Ukulungisa isiqulathi seefayili '%s' oza kusisebenzisa ungekho kwi-intanethi

en: You must be working online to complete this operation
xh: Kufuneka ube usebenza kwi-intanethi ukuze ubenako ukugqibezela lo msebenzi

en: Failed to create pipe to '%s': %s
xh: Ayiphumelelanga ukwenza umbhobho kwi- '%s': %s

en: Failed to create child process '%s': %s
xh: Ayiphumelelanga ukwenza inkqubo engumntwana '%s': %s

en: Invalid message stream received from %s: %s
xh: Ijelo lomyalezo elingagunyaziswanga livela %s: %s

en: Syncing folders
xh: Ukwenza iziqulathi zeefayili zisebenze ngaxeshanye

en: Error parsing filter: %s: %s
xh: Kwenzeke impazamo xa kusahlulwa isihluzi ngezijungqu: %s: %s

en: Error executing filter: %s: %s
xh: Kwenzeke impazamo za kuphunyezwa isihluzi: %s: %s

en: Unable to open spool folder
xh: Ayinako ukuvula ibhobhini yesiqulathi seefayili

en: Unable to process spool folder
xh: Ayinako ukuphumeza ibhobhini yesiqulathi seefayili

en: Getting message %d (%d%%)
xh: Ukufumana umyalezo %d (%d%%)

en: Cannot open message
xh: Ayikwazi ukuvula umyalezo

en: Failed on message %d
xh: Ayiphumelelanga kumyalezo %d

en: Syncing folder
xh: Ukwenza isiqulathi seefayili sisebenze ngaxeshanye

en: Complete
xh: Gqibezela

en: Getting message %d of %d
xh: Ukufumana umyalezo i-%d we-%d

en: Failed at message %d of %d
xh: Ayiphumelelanga kumyalezo i-%d we-%d

en: Failed to retrieve message
xh: Ayiphumelelanga ukufumana umyalezo

en: Invalid arguments to (system-flag)
xh: Isiphumezi-miyalezo esingaqinisekiswanga esiya (system-flag)

en: Invalid arguments to (user-tag)
xh: Isiphumezi-miyalezo esingaqinisekiswanga esiya (user-tag)

en: Failed to create create child process '%s': %s
xh: Ayiphumelelanga ukwenza inkqubo engumntwana '%s': %s

note: A filter search is a search through your filters, ie. your filters is the corpus being searched thru.
en: Error executing filter search: %s: %s
xh: Kwenzeke impazamo xa bekuphunyezwa ukukhangela kwesi sihluzi: %s: %s

en: Cannot parse search expression: %s:
    %s
xh: Ayikwazanga ukwahlula imbonakalo yokukhangela ngokwezijungqu: %s
    %s

en: Error executing search expression: %s:
    %s
xh: Kwenzeke impazamo ekwahluleni imbonakalo yokukhangela ngokwezijungqu: %s
    %s

en: (match-all) requires a single bool result
xh: (match-all) kufuna isiphumo se-bool enye

en: (match-threads) not allowed inside match-all
xh: (match-threads) ezingavunyelwayo kwinkqubo ye-match-all

en: (match-threads) requires a match type string
xh: (match-threads) ezifunekayo ukufanisa uhlobo lwebinzana

en: (match-threads) expects an array result
xh: (match-threads) lindela isiphumo esimiswe ngezintlu

en: (match-threads) requires the folder set
xh: (match-threads) ifuna isethi yesiqulathi seefayili

en: Performing query on unknown header: %s
xh: Ibuza umbuzo kwisihloko esingaziwayo: %s

en: Unsupported operation: append message: for %s
xh: Awuxhaswanga lo msebenzi: isihlomelo somyalezo: we- %s

en: Unsupported operation: search by expression: for %s
xh: Awuxhaswanga lo msebenzi: khangela ngentetho: ye- %s

en: Unsupported operation: search by uids: for %s
xh: Umsebenzi ongaxhaswanga: ukukhangela nge-uid: ye- %s

en: Moving messages
xh: Ukushenxisa imiyalezo

en: Copying messages
xh: Ukukopa imiyalezo

en: Learning junk
xh: Ukufunda okungasebenziyo

en: Learning non-junk
xh: Ukufunda okusebenzayo

en: Filtering new message(s)
xh: Ukuhluza um(imi)yalezo omtsha

en: Unexpected GnuPG status message encountered:
    
    %s
xh: Kufumaneke ubume obungalindelekanga bomyalezo we-GnuPG:
    
    %s

en: Failed to parse gpg userid hint.
xh: Ayiphumelelanga ukwahlula i-gpg userid hint ngezijungqu.

en: Failed to parse gpg passphrase request.
xh: Ayiphumelelanga ukwahlula isicelo sebinzana lokudlulisa i-gpg ngezijungqu.

en: You need a passphrase to unlock the key for
    user: "%s"
xh: Kufuneka ibinzana lokudlula ukuvula esi sitshixo se
    umsebenzisi: "%s"

en: Cancelled.
xh: Irhoxisiwe.

en: Failed to unlock secret key: 3 bad passphrases given.
xh: Ayiphumelelanga ukuvula isitshixo seqhosha lehlebo: Kunikwe amabinzana angalunganga okudlula ade ama-3.

en: Unexpected response from GnuPG: %s
xh: Impendulo engalindelekanga evela kwi-GnuPG: %s

en: Failed to encrypt: No valid recipients specified.
xh: Ayiphumelelanga ukukhowuda: Akaqinisekiswanga lo mamkeli uchaziweyo.

note: always called on an i/o error
en: Failed to execute gpg: %s
xh: Ayiphumelelanga ukuphumeza i-gpg: %s

en: Could not generate signing data: %s
xh: Ayikwazanga ukuvelisa i-data yokusayina: %s

en: Failed to execute gpg.
xh: Ayiphumelelanga ukuphumeza i-gpg.

en: This is a digitally signed message part
xh: Le yinxalenye yomyalezo osayinwe ngokulandelana kwamanani

en: Cannot verify message signature: Incorrect message format
xh: Ayikwazi ukuqinisekisa usayino lomyalezo: Ubume bomyalezo abuchanekanga

en: Cannot verify message signature: could not create temp file: %s
xh: Ayikwazi ukuqinisekisa usayino lomyalezo: ayikwazanga ukwenza ifayili yexeshana: %s

en: Could not generate encrypting data: %s
xh: Ayikwazanga ukuvelisa i-data yokukhowuda: %s

en: This is a digitally encrypted message part
xh: Le yinxalenye yomyalezo ekhowudwe ngamanani

en: Failed to decrypt MIME part: protocol error
xh: Ayikwazanga ukukhupha icala le-MIME kwikhowudi: Impazamo kumthetho wokusebenza

en: Encrypted content
xh: Isiqulatho esikhowudiweyo

en: Unable to parse message content
xh: Ayikwazanga ukwahlula umyalezo ngezijungqu

en: Unknown
xh: Ayaziwa

en: Cannot build locking helper pipe: %s
xh: Ayikwazi ukwakha umbhobho wokutshixa uncedo: %s

en: Cannot fork locking helper: %s
xh: Ayikwazi ukubuyisa umncedisi otshixayo: %s

en: Could not lock '%s': protocol error with lock-helper
xh: Ayikwazanga ukutshixa'%s': kwenzeke impazamo kumthetho wokusebenza ne-lock-helper

en: Could not lock '%s'
xh: Ayikwazanga ukutshixa '%s'

en: Could not create lock file for %s: %s
xh: Ayikwazanga ukwenza ifayili yokutshixa ye- %s: %s

en: Timed out trying to get lock file on %s. Try again later.
xh: Iphelelwe lixesha isazama ukufumana ifayili yokutshixa kwi- %s. Zama kwakhona.

en: Failed to get lock using fcntl(2): %s
xh: Ayiphumelelanga ukufumana isitshixo isebenzisa i-fcntl(2): %s

en: Failed to get lock using flock(2): %s
xh: Ayiphumelelanga ukufumana isitshixo isebenzisa flock(2): %s

en: Could not check mail file %s: %s
xh: Ayikwazi ukukhangela ifayili ye-imeyile %s: %s

en: Could not open mail file %s: %s
xh: Ayikwazi ukuvula ifayili ye-imeyile %s: %s

en: Could not open temporary mail file %s: %s
xh: Ayikwazi ukuvula ifayili ye-imeyile yexeshana %s: %s

en: Failed to store mail in temp file %s: %s
xh: Akuphumelelanga ukugcina i-imeyile kwifayili yexeshana %s: %s

en: Could not create pipe: %s
xh: Ayikwazanga ukwenza umbhobho: %s

en: Could not fork: %s
xh: Ayikwazanga ukubuyisa: %s

en: Movemail program failed: %s
xh: Inkqubo ye-Movemail ayiphumelelanga: %s

en: (Unknown error)
xh: (Impazamo engaziwayo)

en: Error reading mail file: %s
xh: Kwenzeke impazamo ngelixa kufundwa ifayili ye-imeyile: %s

en: Error writing mail temp file: %s
xh: Kwenzeke impazamo ngelixa kubhalwa ifayili ye-imeyile yexeshana: %s

en: Error copying mail temp file: %s
xh: Kwenzeke impazamo ngelixa ikopa ifayili ye-imeyile yexeshana: %s

en: parse error
xh: Impazamo xa kusahlulwa ngezijungqu

en: Cancelled
xh: Irhoxisiwe

en: cannot create thread
xh: ayikwazi ukwenza inkqubo enamacandelwana azimeleyo

en: Resolving: %s
xh: Isasombulula: %s

en: Host lookup failed
xh: Akuphumelelanga ukukhangela umququzeleli

en: Host lookup failed: %s: %s
xh: Akuphumelelanga ukukhangela umququzeleli: %s: %s

en: Resolving address
xh: Isasombulula idilesi

en: Name lookup failed
xh: Ukukhangela igama akuphumelelanga

en: Name lookup failed: %s
xh: Ukukhangela igama akuphumelelanga: %s

en: Syncing messages in folder '%s' to disk
xh: Ukwenza imiyalezo ekwesi siqulathi seefayili '%s' isebenze ngaxeshanye kwidiski

en: Cannot write offline journal for folder `%s': %s
xh: Ayikwazi ukubhala ijenali yesiqulathi seefayili ingekho kwi-intanethi `%s': %s

en: Virtual folder email provider
xh: Isiqulathi seefayili yenyani yesinikezeli se-imeyili

en: For reading mail as a query of another set of folders
xh: Ngokufunda i-imeyili njengombuzo wezinye ii-sethi zeziqulathi zeefayili

en: Could not load %s: Module loading not supported on this system.
xh: Ayikwazanga ukufaka %s: Ukufaka le modyuli akuxhaswa kwesi sixokelelwano.

en: Could not load %s: %s
xh: Ayikwazanga ukufaka %s: %s

en: Could not load %s: No initialization code in module.
xh: Ayikwazanga ukufaka %s: Ayikho ikhowudi yokuyiqalisa kule modyuli.

en: No provider available for protocol `%s'
xh: Akakho umnikezeli ofumanekayo kulo mthetho wokusebenza `%s'

en: Anonymous
xh: Ayinagama

en: This option will connect to the server using an anonymous login.
xh: Olu khetho luza kunxulumana kwiseva lusebenzisa ukungena okungenagama.

en: Authentication failed.
xh: Abuphumelelanga ubungqina.

en: Invalid email address trace information:
    %s
xh: Ulwazi lokulandela idilesi ye-imeyili engaqinisekiswanga:
    %s

en: Invalid opaque trace information:
    %s
xh: Ulwazi lokulandela into eluzizi engaqinisekiswanga::
    %s

en: Invalid trace information:
    %s
xh: Ulwazi lokulandela aluqinisekiswanga:
    %s

en: This option will connect to the server using a secure CRAM-MD5 password, if the server supports it.
xh: Olu khetho luza kunxulumana kwiseva lusebenzisa i-password elikhuselekileyo le-CRAM-MD5, ukuba liyaxhaswa yiseva.

en: This option will connect to the server using a secure DIGEST-MD5 password, if the server supports it.
xh: Olu khetho luza kunxulumana kwiseva lusebenzisa i-password elikhuselekileyo leDIGEST-MD5, ukuba liyaxhaswa yiseva.

en: Server challenge too long (>2048 octets)
xh: Ukucela umngeni kwiseva kuthande ukolula kakhulu (>2048 octets)

en: Server challenge invalid
xh: Akuqinisekiswanga ukucela umngeni

en: Server challenge contained invalid "Quality of Protection" token
xh: Ukucela umngeni okuqulathiweyo akuqinisekiswanga "Quality of Protection" umqondiso

en: Server response did not contain authorization data
xh: Impendulo yeseva ayiqulathanga data igunyazisiweyo

en: Server response contained incomplete authorization data
xh: Impendulo yeseva iqulethe isigunyaziso se-data esingaphelelanga

en: Server response does not match
xh: Impendulo yeseva ayihambelani

en: This option will connect to the server using Kerberos 5 authentication.
xh: Olu khetho luza kunxulumana kwiseva lusebenzisa ubungqina be-Kerberos 5.

en: The specified mechanism is not supported by the provided credential, or is unrecognized by the implementation.
xh: Le ndlela ichaziweyo ayixhaswanga ngabaqinisekisi abanikiweyo okanye ayaziwa ngabazalisekisi.

en: The provided target_name parameter was ill-formed.
xh: Awumiswanga kakuhle umda onikiweyo target_name kulo.

en: The provided target_name parameter contained an invalid or unsupported type of name.
xh: Umda onikiweyo target_name kulo uqulethe uhlobo lwegama olungaqinisekiswanga okanye olungaxhaswanga.

en: The input_token contains different channel bindings to those specified via the input_chan_bindings parameter.
xh: Le input_token uqulethe amakhonkco ahlukeneyo ejelo kunalawo achazwe ngokudlula kumda we-input_chan_bindings.

en: The input_token contains an invalid signature, or a signature that could not be verified.
xh: Le input_token uqulethe usayino olungagunyaziswanga, okanye usayino olungakwazanga ukuqinisekiswa.

en: The supplied credentials were not valid for context initiation, or the credential handle did not reference any credentials.
xh: Aba baqinisekisi ubanikileyo abaqinisekiswanga ukuba bungaqalisa le meko, okanye okuphethwe ngaba baqinisekisi akubonisanga ngqiniseko.

en: The supplied context handle did not refer to a valid context.
xh: Ukuphathwa kwale meko uyinikileyo akubhekisi kwimeko eqinisekisiweyo.

en: The consistency checks performed on the input_token failed.
xh: Ukuhlola kokuvela ngokufanayo kwi-input_token akuphumelelanga.

en: The consistency checks performed on the credential failed.
xh: Ukuhlola ukungaguquguquki nokwenziwa kubaqinisekisi akuphumelelanga.

en: The referenced credentials have expired.
xh: Aba baqinisekisi baphelelwe lixesha.

en: Bad authentication response from server.
xh: Impendulo yobungqina obungalunganga ivela kwiseva.

en: Unsupported security layer.
xh: Eli nqanaba lokhuseleko alixhaswanga.

en: Kerberos 4
xh: I-Kerberos 4

en: This option will connect to the server using Kerberos 4 authentication.
xh: Olu khetho luza kunxulumana kwiseva kusetyenziswa ubungqina be-Kerberos 4.

en: Could not get Kerberos ticket:
    %s
xh: Ayikwazanga ukufumana itikiti le-Kerberos:
    %s

en: Login
xh: Ngena

en: This option will connect to the server using a simple password.
xh: Olu khetho luza kunxulumana kwiseva lusebenzisa i-password elilula.

en: Unknown authentication state.
xh: Imeko yobu bungqina ayaziwa.

en: This option will connect to a Windows-based server using NTLM / Secure Password Authentication.
xh: Olu khetho luza kunxulumana kwiseva esekelwe kwi-Windows kusetyenziswa i-NTLM / Ubungqina Be-Password Elikhuselekileyo.

en: POP before SMTP
xh: I-POP phambi kwe-SMTP

en: This option will authorise a POP connection before attempting SMTP
xh: Olu khetho luza kugunyazisa unxulumano lwe-POP phambi kokuzama i-SMTP

en: POP Source URI
xh: I-POP Yomthombo We-URI

en: POP Before SMTP auth using an unknown transport
xh: Ukugunyaziswa kwe-POP Phambi Kwe-SMTP kusetyenziswa isithuthi esingaziwayo

en: POP Before SMTP auth using a non-pop source
xh: Ukugunyaziswa kwe-POP Phambi Kwe-SMTP kusetyenziswa umthombo ongeyiyo i-pop

en: Regular expression compilation failed: %s: %s
xh: Ukuqulunqa intetho okuqhelekileyo akuphumelelanga: %s: %s

en: URL '%s' needs a username component
xh: Le URL '%s' ifuna icandelwana legama lomsebenzisi

en: URL '%s' needs a host component
xh: Le URL '%s' ifuna icandelwana lomququzeleli

en: URL '%s' needs a path component
xh: Le URL '%s' ifuna icandelwana lendlela

en: Could not create directory %s:
    %s
xh: Ayikwazanga ukwenza uvimba weefayili %s:
    %s

en: Cannot find certificate for '%s'
xh: Ayikwazi ukufumana isatifiketi se '%s'

en: Cannot create CMS message
xh: Ayikwazi ukwenza umyalezo we-CMS

en: Cannot create CMS signed data
xh: Ayikwazi ukwenza i-data esayiniweyo ye-CMS

en: Cannot attach CMS signed data
xh: Ayikwazi ukuqhoboshela i-data esayiniweyo ye-CMS

en: Cannot attach CMS data
xh: Ayikwazi ukuqhoboshela i-data ye-CMS

en: Cannot create CMS Signer information
xh: Ayikwazi ukwenza ulwazi lomsayini we-CMS

en: Cannot find certificate chain
xh: Ayikwazi ukufumana umxokelelwano wesatifiketi

en: Cannot add CMS Signing time
xh: Ayikwazi ukongeza ixesha le-CMS Lokusayina

en: Encryption certificate for '%s' does not exist
xh: Isatifiketi sokukhowuda se-'%s' asikho

en: Cannot add SMIMEEncKeyPrefs attribute
xh: Ayikwazi ukongeza uphawu lwe-SMIMEEncKeyPref

en: Cannot add MS SMIMEEncKeyPrefs attribute
xh: Ayikwazi ukongeza uphawu lwe-MS SMIMEEncKeyPref

en: Cannot add encryption certificate
xh: Ayikwazi ukongeza isatifiketi sokukhowuda

en: Cannot add CMS Signer information
xh: Ayikwazi ukongeza ulwazi lwe-CMS Lokusayina

en: Cannot create encoder context
xh: Ayikwazi ukwenza imeko yokukhowuda

en: Failed to add data to CMS encoder
xh: Ayiphumelelanga ukongeza i-data yokukhowuda kwe-CMS

en: Failed to encode data
xh: Ayiphumelelanga ukukhowuda i-data

en: Unverified
xh: Ayiqinisekiswanga

en: Good signature
xh: Usayino olulungileyo

en: Bad signature
xh: Usayino olungalunganga

en: Content tampered with or altered in transit
xh: Okuqulethweyo kuphazanyisiwe okanye kuguqulwe ngelixa kuhanjiswayo

en: Signing certificate not found
xh: Ukusayina isatifiketi akufumanekanga

en: Signing certificate not trusted
xh: Ukusayina isatifiketi akuthembekanga

en: Signature algorithm unknown
xh: Alwaziwa olu sayino lwale mithetho yokubala

en: Signature algorithm unsupported
xh: Aluxhaswanga olu sayino lwale mithetho yokubala

en: Malformed signature
xh: Usayino olungenziwanga kakuhle

en: Processing error
xh: Kusalungiswa impazamo

en: No signed data in signature
xh: Akukho data isayiniweyo kolu sayino

en: Digests missing from enveloped data
xh: Izishwankathelo ezifutshane azifumaneki kwi-Data esongelweyo

en: Cannot calculate digests
xh: Ayikwazi ukubala izishwankathelo ezifutshane

en: Cannot set message digests
xh: Ayikwazi ukumisela izishwankathelo ezifutshane zemiyalezo

en: Certificate import failed
xh: Ukungenisa isatifiketi akuphumelelanga

en: Certificate is the only message, cannot verify certificates
xh: Isatifiketi siso sodwa esingumyalezo, ayikwazi ukuqinisekisa izatifiketi

en: Certificate is the only message, certificates imported and verified
xh: Isatifiketi siso sodwa esingumyalezo, izatifiketi zingenisiwe zaza zaqinisekiswa

en: Cannot find signature digests
xh: Ayikwazi ukufumana usayino lwezishwankathelo ezifutshane

en: Signer: %s <%s>: %s
xh: Umsayini: %s <%s>: %s

en: Decoder failed
xh: Ukukhupha kwikhowudi akuphumelelanga

en: Cannot find certificate for `%s'
xh: Ayikwazi ukufumana isatifiketi nge- `%s'

en: Cannot find common bulk encryption algorithm
xh: Ayikwazi ukufumana imithetho yokubala ekhowuda into enininzi neqhelekileyo

note: PORT_GetError(); ??
en: Cannot allocate slot for encryption bulk key
xh: Ayikwazi ukunika indawo yesitshixo sokukhowuda into eninzi

en: Cannot create CMS Message
xh: Ayikwazi ukwenza Umyalezo we-CMS

en: Cannot create CMS Enveloped data
xh: Ayikwazi ukwenza i-data Esongelweyo ye-CMS

en: Cannot attach CMS Enveloped data
xh: Ayikwazi ukuqhoboshela i-data Esongelweyo ye-CMS

en: Cannot attach CMS data object
xh: Ayikwazi ukuqhoboshela ipakethi yemiyalelo ye-data ye-CMS

en: Cannot create CMS Recipient information
xh: Ayikwazi ukwenza ulwazi Lomamkeli we-CMS

en: Cannot add CMS Recipient information
xh: Ayikwazi ukongeza ulwazi Lomamkeli we-CMS

en: Failed to add data to encoder
xh: Ayikwazanga ukongeza i-data yokukhowuda

en: Decoder failed, error %d
xh: Ayikwazanga ukukhupha kwikhowudi, kwenzeke impazamo %d

en: S/MIME Decrypt: No encrypted content found
xh: Ukukhupha kwikhowudi kwe-S/MIME: Akukho kukhowudwa kwesiqulathi kufumanekileyo

en: import keys: unimplemented
xh: amaqhosha okungeniswayo: akasetyenziswanga

en: export keys: unimplemented
xh: amaqhosha okukhutshwayo: akasetyenziswanga

en: Cannot get folder: Invalid operation on this store
xh: Ayikwazi ukufumana isiqulathi seefayili: Akuqinisekiswanga ukusebenza kulo vimba

en: Cannot create folder `%s': folder exists
xh: Ayikwazi ukwenza esi siqulathi seefayili `%s': esi siqulathi seefayili sele sikho

en: Cannot create folder: Invalid operation on this store
xh: Ayikwazi ukwenza esi siqulathi seefayili: Akuqinisekiswanga ukusebenza kulo vimba

en: Cannot create folder: %s: folder exists
xh: Ayikwazi ukwenza esi siqulathi seefayili: %s: esi siqulathi seefayili sele sikho

en: Cannot delete folder: %s: Invalid operation
xh: Ayikwazi ukucima esi siqulathi seefayili: %s: Oku kusebenza akuqinisekiswanga

en: Cannot rename folder: %s: Invalid operation
xh: Ayikwazi ukusinika igama kwakhona esi siqulathi seefayili:  %s: Oku kusebenza akuqinisekiswanga

note: the name of the Trash folder, used for deleted messages
en: Trash
xh: Umgqomo

note: the name of the Junk folder, used for spam messages
en: Junk
xh: Engasebenziyo

en: Unable to get issuer's certificate
xh: Ayinako ukufumana isatifiketi somkhuphi wazo

en: Unable to get Certificate Revocation List
xh: Ayinako ukufumana Uluhlu lokuRhoxisa iSatifiketi

en: Unable to decrypt certificate signature
xh: Ayinako ukukhupha ikhowudi kusayino lwesatifiketi

en: Unable to decrypt Certificate Revocation List signature
xh: Ayinako ukukhupha ikhowudi kusayino Loluhlu lokuRhoxisa iSatifiketi

en: Unable to decode issuer's public key
xh: Ayinako ukukhupha ikhowudi yomkhuphi kwisitshixo sikawonkewonke

en: Certificate signature failure
xh: Ukungaphumeleli kosayino lweSatifiketi

en: Certificate Revocation List signature failure
xh: Ukungaphumeleli kosayino Loluhlu lokuRhoxisa iSatifiketi

en: Certificate not yet valid
xh: Esi satifiketi asikagunyaziswa

en: Certificate has expired
xh: Esi satifiketi sele siphelelwe lixesha

en: CRL not yet valid
xh: I-CRL ayikagunyaziswa

en: CRL has expired
xh: I-CRL iphelelwe lixesha

en: Error in CRL
xh: Kwenzeka impazamo kwi-CRL

en: Out of memory
xh: Iphelelwe nguvimba wolwazi

en: Zero-depth self-signed certificate
xh: Ububanzi obuli-0 besatifiketi ozisayinela sona

en: Self-signed certificate in chain
xh: Isatifiketi ozisayinela sona kumxokelelwano

en: Unable to get issuer's certificate locally
xh: Ayinako ukufumana umkhuphi wesatifiketi wangaphakathi

en: Unable to verify leaf signature
xh: Ayinako ukuqinisekisa usayino ngegqabi

en: Certificate chain too long
xh: Umxokelelwano wesatifiketi mde kakhulu

en: Certificate Revoked
xh: Isatifiketi Sirhoxisiwe

en: Invalid Certificate Authority (CA)
xh: Usomagunya wesatifiketi (CA) akagunyaziswanga

en: Path length exceeded
xh: Ubude bendlela budlulile

en: Invalid purpose
xh: Injongo engaqinisekiswanga

en: Certificate untrusted
xh: Isatifiketi asithembekanga

en: Certificate rejected
xh: Isatifiketi asivunywanga

en: Subject/Issuer mismatch
xh: Isihloko/Umkhuphi asihambelani

en: AKID/SKID mismatch
xh: I-AKID/SKID ayihambelani

en: AKID/Issuer serial mismatch
xh: Iinombolo ezilandelanayo ze-AKID/umkhuphi azihambelani

en: Key usage does not support certificate signing
xh: Ukusebenzisa okungundoqo akukuxhasi ukusayinwa kwesatifiketi

en: Error in application verification
xh: Kwenzeke impazamo ngelixa kuqinisekiswa inkqubo

en: Issuer:            %s
    Subject:           %s
    Fingerprint:       %s
    Signature:         %s
xh: Umkhuphi:          %s
    Isihloko:          %s
    Uphawu lomnwe:     %s
    Usayino:           %s

en: GOOD
xh: KULUNGILE

en: BAD
xh: AKULUNGANGA

en: Bad certificate from %s:
    
    %s
    
    %s
    
    Do you wish to accept anyway?
xh: Isatifiketi esingalunganga sivela%s:
    
    %s
    
    %s
    
    Ingaba unqwenela ukusamkela nakuba sinjalo?

note: construct our user prompt
en: SSL Certificate check for %s:
    
    %s
    
    Do you wish to accept?
xh: Ukukhangela Isatifiketi se-SSL kwi-%s:
    
    %s
    
    Ingaba unqwenela ukusamkela?

en: Certificate problem: %s
    Issuer: %s
xh: Ingxaki ngesatifiketi: %s
    Umkhuphi: %s

en: Bad certificate domain: %s
    Issuer: %s
xh: Ummandla ongalunganga wesatifiketi: %s
    Umkhuphi: %s

en: Certificate expired: %s
    Issuer: %s
xh: Isatifiketi esiphelelwe lixesha: %s
    Umkhuphi: %s

en: Certificate revocation list expired: %s
    Issuer: %s
xh: Uluhlu lokurhoxisa isatifiketi luphelelwe lixesha: %s
    Umkhuphi: %s

en: Could not parse URL `%s'
xh: Ayikwazanga ukwahlula le URL `%s' ngezijungqu

en: Error storing `%s': %s
xh: Kwenzeke impazamo ngelixa kugcinwa i-`%s': %s

en: No such message %s in %s
xh: Akukho myalezo unje %s kwi-%s

en: Cannot copy or move messages into a Virtual Folder
xh: Ayikwazi ukukopa okanye ukushenxisa imiyalezo iyise Kwisiqulathi Seefayili Esiyinyani

en: Unmatched
xh: Ayihambelani

en: Cannot delete folder: %s: No such folder
xh: Ayikwazi ukucima isiqulathi seefayili: %s: Akukho siqulathi seefayili sinjalo

en: Cannot rename folder: %s: No such folder
xh: Ayikwazi ukunika isiqulathi seefayili elinye igama: %s: Akukho siqulathi seefayili sinjalo

en: Cannot copy messages to the Trash folder
xh: Ayikwazi ukukopa imiyalezo iyise kwisiqulathi seefayili esinguMgqomo

en: Cannot copy messages to the Junk folder
xh: Ayikwazi ukukopa imiyalezo iyise kwisiqulathi seefayili Ezingasebenziyo

en: Cannot get message: %s
      %s
xh: Ayikwazi ukufumana umyalezo: %s
      %s

en: No such message
xh: Akukho myalezo unjalo

en: User cancelled
xh: Umsebenzisi urhoxisiwe

en: Cannot get message %s: %s
xh: Ayikwazi ukufumana umyalezo %s: %s

en: This message is not available in offline mode.
xh: Lo myalezo awufumaneki xa ungekho kwi-intanethi.

en: Could not get message
xh: Ayikwazanga ukufumana umyalezo

en: Could not load summary for %s
xh: Ayikwazi ukufaka isishwankathelo se %s

en: Cannot create message: %s
xh: Ayikwazi ukubhala umyalezo: %s

en: Cannot append message to folder `%s': %s
xh: Ayikwazi ukuhlomela umyalezo kwisiqulathi seefayili `%s': %s

en: Cannot get folder container %s
xh: Ayikwazi ukufumana ibhokisi yesiqulathi seefayili %s

en: Cannot append message in offline mode: cache unavailable
xh: Ayikwazi ukuhlomela umyalezo xa ingasebenzi kwi-intanethi: uvimba wethutyana akafumaneki

en: Cannot append message in offline mode: %s
xh: Ayikwazi ukuhlomela umyalezo xa ingekho kwi-intanethi: %s

en: Checking for new mail
xh: Ikhangela i-imeyile entsha

en: Check for new messages in all folders
xh: Khangela imiyalezo emitsha kuzo zonke iziqulathi zeefayili

en: Options
xh: Ukhetho

en: Apply filters to new messages in Inbox on this server
xh: Sebenzisa izihluzi kwimiyalezo emitsha ekwibhokisi leziNgena kwiseva

en: Check new messages for Junk contents
xh: Khangela imiyalezo emitsha ukuba ayinaziqulatho zingasebenziyo na

en: Only check for Junk messages in the INBOX folder
xh: Khangela imiyalezo engasebenziyo kuphela kwisiqulathi seefayili zemiyalezo EKWIBHOKISI YENGENAYO

en: Automatically synchronize account locally
xh: Yenza i-akhawunti yangaphakathi isebenze ngaxeshanye ngokuzenzekelayo

en: SOAP Settings
xh: Imimiselo Ye-SOAP

en: Post Office Agent SOAP Port:
xh: I-arhente ye-Ofisi Yeposi Yesiqhagamsheli se-SOAP:

en: Novell GroupWise
xh: I-Novell GroupWise

en: For accessing Novell Groupwise servers
xh: Ukufikelela kwiiseva ze-Novell Groupwise

en: Password
xh: I-Password

en: This option will connect to the GroupWise server using a plaintext password.
xh: Olu khetho luza kunxulumana kwiseva ye-Groupwise lusebenzisa i-password kumbhalo oqhelekileyo.

en: Host or user not availbale in url
xh: Umququzeleli okanye umsebenzisi akafumaneki kwi-url

en: %sPlease enter the Groupwise password for %s@%s
xh: %sNceda ufake i-password ukungena ku-Groupwise we-%s@%s

en: You didn't enter a password.
xh: Akuyifakanga i-password.

en: Unable to authenticate to GroupWise server.
xh: Ayinako ukunika ubungqina kwiseva ye-GroupWise.

en: Some features may not work correctly with your current server version
xh: Ezinye izimo azisebenzi ngokuchanekileyo nohlobo lweseva olukhoyo ngoku

en: No such folder %s
xh: Akukho siqulathi seefayili sinjalo %s

en: Fetching summary information for new messages
xh: Isaphuthuma ulwazi lwesishwankathelo semiyalezo emitsha

en: Cannot get folder info in offline mode.
xh: Ayikwazi ukufumana ulwazi ngesiqulathi seefayili ingekho kwi-intanethi.

en: Cannot create GroupWise folders in offline mode.
xh: Ayikwazi ukwenza iziqulathi zeefayili ze-GroupWise ingekho kwi-intanethi.

en: Cannot delete GroupWise folders in offline mode.
xh: Ayikwazi ukucima iziqulathi zeefayili ingekho kwi-intanethi.

en: Cannot rename GroupWise folders in offline mode.
xh: Ayikwazi ukunika isiqulathi seefayili ye-GroupWise elinye igama ingekho kwi-intanethi.

en: Cannot rename Groupwise folder `%s' to `%s'
xh: Ayikwazi ukunika isiqulathi seefayili se-GroupWise `%s' to `%s'

en: GroupWise server %s
xh: Iseva ye-GroupWise %s

en: GroupWise service for %s on %s
xh: Inkonzo ye-GroupWise ye- %s kwi- %s

en: Groupwise server %s
xh: Iseva ye-GroupWise %s

en: Groupwise mail delivery via %s
xh: Ukuhanjiswa kwe-imeyili ye-Groupwise idlula %s

en: Sending Message
xh: Ukuthumela Umyalezo

en: Operation cancelled
xh: Umsebenzi urhoxisiwe

en: Server unexpectedly disconnected: %s
xh: Le seva ikhutshwe kunxulumano ngokungalindelekanga: %s

note: for imap ALERT codes, account user@host we might get a ']' from a BAD response since we +12, but who cares?
en: Alert from IMAP server %s@%s:
    %s
xh: Isilumkiso esivela kwiseva ye-IMAP %s@%s:
    %s

en: Unexpected response from IMAP server: %s
xh: Impendulo engalindelekanga ivela kwi-IMAP %s

en: IMAP command failed: %s
xh: Umyalelo we-IMAP awuphumelelanga: %s

en: Server response ended too soon.
xh: Impendulo yeseva iphele msinyane kakhulu.

en: IMAP server response did not contain %s information
xh: Impendulo yeseva ye-IMAP ibingaqulathanga lwazi lwe %s

en: Unexpected OK response from IMAP server: %s
xh: Impendulo ethi OK engalindelekanga ivela kwiseva ye-IMAP: %s

en: Could not create directory %s: %s
xh: Ayikwazanga ukwenza uvimba weefayili %s: %s

en: Folder was destroyed and recreated on server.
xh: Isiqulathi seefayili sitshatyalisiwe saza senziwa ngokutsha kwiseva.

note: Check UIDs and flags of all messages we already know of.
en: Scanning for changed messages
xh: Isaskena imiyalezo eguquliweyo

en: Unable to retrieve message: %s
xh: Ayinako ukufumana umyalezo: %s

en: This message is not currently available
xh: Lo myalezo awufumaneki ngokwangoku

en: Incomplete server response: no information provided for message %d
xh: Impendulo yeseva ayiphelelanga: akukho lwazi lunikiweyo ngalo myalezo %d

en: Incomplete server response: no UID provided for message %d
xh: Impendulo yeseva ayiphelelanga: akukho UID inikiweyo ngalo myalezo %d

en: Unexpected server response: Identical UIDs provided for messages %d and %d
xh: Impendulo engalindelekanga evela kwiseva: Inike ii-UID ezifanayo ngale miyalezo %d no %d

en: Could not find message body in FETCH response.
xh: Ayikwazanga ukufumana umzimba womyalezo kwimpendulo ethi PHUTHUMA.

en: Could not open cache directory: %s
xh: Ayikwazanga ukuvula uvimba weefayili zethutyana: %s

en: Failed to cache message %s: %s
xh: Ayiphumelelanga ukwenza ifayili yemiyalezo yethutyana %s: %s

en: Failed to cache %s: %s
xh: Ayiphumelelanga ukwenza ifayili yemiyalezo yethutyana %s: %s

en: Checking for New Mail
xh: Ukukhangela Imiyalezo Emitsha

en: C_heck for new messages in all folders
xh: Uk_ukhangela imiyalezo emitsha kuzo zonke iziqulathi zeefayili

en: Connection to Server
xh: Ukunxulumanisa kwiSeva

en: _Use custom command to connect to server
xh: _Sebenzisa umyalelo womthengi ukunxulumana kwiseva

en: Command:
xh: Umyalelo:

en: Folders
xh: Iziqulathi zeefayili

en: _Show only subscribed folders
xh: _Bonisa kuphela iziqulathi zeefayili zabazibopheleleyo

en: O_verride server-supplied folder namespace
xh: U_kungananzi igama lendawo yesiqulati seefayili esinikwa yiseva

en: Namespace
xh: Igama lesithuba

en: _Apply filters to new messages in INBOX on this server
xh: _Sebenzisa izihluzi kwimiyalezo emitsha ekwiBHOKISI LENGENAYO kule seva

en: Check new messages for _Junk contents
xh: Khangela imiyalezo emitsha ukuba ayinaziqulathi Ezi_ngasebenziyo

en: Only check for Junk messa_ges in the INBOX folder
xh: Khangela kuphela imiya_lezo Engasebenziyo kwisiqulathi seefayili ekwiBHOKISI YENGENAYO

en: Automatically synchroni_ze remote mail locally
xh: Ukusebenza _ngaxeshanye okuzenzekelayo kwe-imeyile yakude neyangaphakathi

en: For reading and storing mail on IMAP servers.
xh: Yeyokufunda nokugcina i-imeyile kwiseva ye-IMAP.

en: This option will connect to the IMAP server using a plaintext password.
xh: Olu khetho luza kunxuluma neseva ye-IMAP lusebenzisa i-password yombhalo oqhelekileyo.

en: IMAP server %s
xh: Iseva i-IMAP %s

en: IMAP service for %s on %s
xh: Inkonzo ye-IMAP ye-%s kwi- %s

en: Could not connect to %s: %s
xh: Ayikwazanga ukunxulumana kwi- %s: %s

en: SSL unavailable
xh: I-SSL ayifumaneki

en: Connection cancelled
xh: Akuphumelelanga ukunxulumana

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode: %s
xh: Ayiphumelelanga ukunxulumana neseva i-IMAP%s kwindlela engakhuselekanga: %s

en: STARTTLS not supported
xh: I-STARTTLS asixhaswanga

en: SSL negotiations failed
xh: Uthethwathethwano lwe-SSL aluphumelelanga

en: SSL is not available in this build
xh: I-SSL ayifumaneki kwesi sakhiwo

en: Could not connect with command "%s": %s
xh: Ayikwazanga ukunxulumana nalo myalelo"%s": %s

note: create a dummy "." parent inbox, use to scan, then put back at the top level
en: Inbox
xh: Ibhokisi lengenayo

en: IMAP server %s does not support requested authentication type %s
xh: Iseva ye-IMAP %s ayisixhasanga isicelo solu hlobo lobungqina %s

en: No support for authentication type %s
xh: Ayikho inkxaso kolu hlobo lobungqina %s

en: %sPlease enter the IMAP password for %s@%s
xh: %sNceda ufake i-password ye-IMAP kwi- %s@%s

en: Unable to authenticate to IMAP server.
    %s
xh: Ayinako ukungqinela iseva ye-IMAP.
    %s

en: The folder name "%s" is invalid because it contains the character "%c"
xh: Igama lesi siqulathi seefayili "%s" aliqinisekiswanga kuba liqulethe olu phawu "%c"

en: The parent folder is not allowed to contain subfolders
xh: Isiqulathi seefayili esingumzali asivunyelwanga ukuqulatha ezinye ifayili zangaphakathi

en: Cannot create folder `%s': folder exists.
xh: Ayikwazi ukwenza isiqulathi seefayili `%s': esi siqulathi seefayili sele sikho.

en: Unknown parent folder: %s
xh: Asaziwa esi siqulathi seefayili singumzali: %s

en: Failed sending command to IMAP server %s: %s
xh: Ayiphumelelanga ukuthumela umyalelo kwiseva ye-IMAP %s: %s

en: Unexpected response from IMAP4 server %s: %s
xh: Impendulo engalindelekanga evela kwiseva ye-IMAP4 %s: %s

en: Unexpected greeting from IMAP server %s.
xh: Isibuliso esingalindelekanga esivela kwiseva ye-IMAP %s.

en: Cannot select folder `%s': Invalid mailbox name
xh: Ayikwazi ukukhetha isiqulathi seefayili `%s': Igama lebhokisi ye-imeyile aligunyaziswanga

en: Cannot select folder `%s': Bad command
xh: Ayikwazi ukukhetha isiqulathi seefayili `%s': Umyalelo awulunganga

en: IMAP4 server %s unexpectedly disconnected: %s
xh: Le seva ye-IMAP4 %s ikhutshwe kunxulumano ngokungalindelekanga: %s

en: Enable Mailing-List detection required for some filter and vFolder rules
xh: Ukwenza kusebenze ukufumana uluhlu lwe-imeyile okufunekayo kweminye imithetho yesihluzi nevFolder

en: Cannot access folder `%s': %s
xh: Ayikwazi ukufikelela kwisiqulathi seefayili `%s': %s

en: Cannot sync flags to folder `%s': Unknown
xh: Ayikwazi ukwenza ii-flags zisebenze ngaxeshanye kwesi siqulathi seefayili `%s': Ayaziwa

en: Cannot sync flags to folder `%s': Bad command
xh: Ayikwazi ukwenza ii-flags zisebenze ngaxeshanye kwesi siqulathi seefayili `%s': Umyalelo awulunganga

en: Cannot expunge folder `%s': Unknown
xh: Ayikwazi ukucima esi siqulathi seefayili `%s': Asaziwa

en: Cannot expunge folder `%s': Bad command
xh: Ayikwazi ukucima esi siqulathi seefayili `%s': Umyalelo awulunganga

en: Cannot get message %s from folder `%s': No such message
xh: Ayikwazi ukufumana lo myalezo %s uvela kwesi siqulathi seefayili`%s': Akukho myalezo unjalo

en: Cannot get message %s from folder `%s': Bad command
xh: Ayikwazi ukufumana lo myalezo %s uvela kwesi siqulathi seefayili `%s': Umyalelo awulunganga

en: Cannot append message to folder `%s': Unknown error
xh: Ayikwazi ukuhlomela lo myalezo kwesi siqulathi seefayili `%s': Impazamo engaziwayo

en: Cannot append message to folder `%s': Bad command
xh: Ayikwazi ukuhlomela lo myalezo kwesi siqulathi seefayili `%s': Umyalelo awulunganga

en: Cannot move messages from folder `%s' to folder `%s': Unknown
xh: Ayikwazi ukushenxisa imiyalezo iyisuse kwesi siqulathi seefayili `%s' iyise kwesi siqulathi seefayili `%s': Ayaziwa

en: Cannot copy messages from folder `%s' to folder `%s': Unknown
xh: Ayikwazi ukukopa imiyalezo iyisuse kwesi siqulathi seefayili `%s' iyise kwesi siqulathi seefayili `%s': Ayaziwa

en: Cannot move messages from folder `%s' to folder `%s': Bad command
xh: Ayikwazi ukushenxisa imiyalezo iyisuse kwesi siqulathi seefayili `%s' iyise kwesi siqulathi seefayili `%s': Umyalelo awulunganga

en: Cannot copy messages from folder `%s' to folder `%s': Bad command
xh: Ayikwazi ukukopa imiyalezo iyisuse kwesi siqulathi seefayili `%s' iyise kwesi siqulathi seefayili `%s': Umyalelo awulunganga

en: For reading and storing mail on IMAPv4rev1 servers.
xh: Yeyokufunda nokugcina i-imeyile kwiiseva ze-IMAPv4rev1.

en: This option will connect to the IMAPv4rev1 server using a plaintext password.
xh: Olu khetho luza kunxulumana kwiseva ye-IMAPv4rev1 lusebenzisa i-password yombhalo oqhelekileyo.

en: Cannot authenticate to IMAP server %s using the %s authentication mechanism
xh: Ayikwazi ukungqinela iseva ye-IMAP %s isebenzisa le %s ndlela yokungqina

en: %sPlease enter the IMAP password for %s on host %s
xh: %sNceda ufake i-password ye-IMAP uku %s kumququzeleli %s

en: Cannot authenticate to IMAP server %s using %s
xh: Ayikwazi ukungqinela le seva ye-IMAP %s isebenzisa %s

en: Cannot create IMAP folders in offline mode.
xh: Ayikwazi ukwenza iziqulathi zeefayili ze-IMAP ingekho kwi-intanethi.

en: Cannot get folder `%s' on IMAP server %s: Unknown
xh: Ayikwazi ukufumana esi siqulathi seefayili `%s' kwiseva ye-IMAP %s: Ayaziwa

en: Cannot create folder `%s': Invalid mailbox name
xh: Ayikwazi ukwenza esi siqulathi seefayili `%s': Igama lebhokisi ye-imeyile aliqinisekiswanga

en: Cannot create folder `%s': Bad command
xh: Ayikwazi ukwenza esi siqulathi seefayili `%s': Umyalelo awulunganga

en: Cannot delete folder `%s': Special folder
xh: Ayikwazi ukucima esi siqulathi seefayili `%s': Sisiqulathi seefayili esikhethekileyo

en: Cannot delete IMAP folders in offline mode.
xh: Ayikwazi ukucima isiqulathi seefayili se-IMAP xa ingekho kwi-intanethi.

en: Cannot delete folder `%s': Invalid mailbox name
xh: Ayikwazi ukucima esi siqulathi seefayili `%s': Igama lebhokisi ye-imeyile aliqinisekiswanga

en: Cannot delete folder `%s': Bad command
xh: Ayikwazi ukucima esi siqulathi seefayili `%s': Umyalelo awulunganga

en: Cannot rename folder `%s' to `%s': Special folder
xh: Ayikwazi ukuthiya esi siqulathi seefayili ngokutsha isisuse `%s' isise `%s': Esi sisiqulathi seefayili esikhethekileyo

en: Cannot rename IMAP folders in offline mode.
xh: Ayikwazi ukuthiya esi siqulathi seefayili se-IMAP ngokutsha ingekho kwi-intanethi.

en: Cannot rename folder `%s' to `%s': Invalid mailbox name
xh: Ayikwazi ukuthiya esi siqulathi seefayili ngokutsha isisuse `%s' isise `%s': Igama lebhokisi ye-imeyile aliqinisekiswanga

en: Cannot rename folder `%s' to `%s': Bad command
xh: Ayikwazi ukuthiya esi siqulathi seefayili ngokutsha isisuse `%s' isise `%s': Umyalelo awulunganga

en: Cannot get %s information for pattern `%s' on IMAP server %s: %s
xh: Ayikwazi ukufumana olu lwazi %s lokwakhiwa kwe `%s' kule seva ye-IMAP %s: %s

en: Bad command
xh: Umyalelo ongalunganga

en: Cannot subscribe to IMAP folders in offline mode.
xh: Ayikwazi ukukubophelela kwiziqulathi zeefayili ze-IMAP ungekho kwi-intanethi.

en: Cannot subscribe to folder `%s': Invalid mailbox name
xh: Ayikwazi ukukubophelela kwisiqulathi seefayili `%s': Igama lebhokisi ye-imeyile aliqinisekiswanga

en: Cannot subscribe to folder `%s': Bad command
xh: Ayokwazi ukukubophelela kwesi siqulathi seefayili `%s': Umyalelo ongalunganga

en: Cannot unsubscribe from IMAP folders in offline mode.
xh: Ayikwazi ukukukhupha ekuzibopheleleni kwiziqulathi zeefayili ze-IMAP ingekho kwi-intanethi.

en: Cannot unsubscribe from folder `%s': Invalid mailbox name
xh: Ayikwazi ukukukhupha ekuzibopheleleni kwezi ziqulathi zeefayili `%s': Igama lebhokisi le-imeyile aliqinisekiswanga

en: Cannot unsubscribe from folder `%s': Bad command
xh: Ayikwazi ukukukhupha ekuzibopheleleni kwezi ziqulathi zeefayili `%s': Umyalelo awulunganga

en: Fetching envelopes for new messages
xh: Isaphuthuma iimvulophu zemiyalezo emitsha

en: Unexpected token in response from IMAP server %s:
xh: Umqondiso ongalunganga oyimpendulo evela kwiseva i-IMAP %s:

en: No data
xh: Akukho data

en: IMAP server %s unexpectedly disconnected: %s
xh: Le seva ye-IMAP %s iphume ngokungalindelekanga kolu nxulumano: %s

en: Message storage
xh: Uvimba womyalezo

en: Experimental IMAP 4(.1) client
    This is untested and unsupported code, you want to use plain imap instead.
    
     !!! DO NOT USE THIS FOR PRODUCTION EMAIL  !!!
xh: Ulingo lwe-IMAP 4(.1) umthengi
    Le yikhowudi engekavavanywa nengaxhaswanga, ingaba ufuna ukusebenzisa i-imap ecacileyo endaweni yayo.
    
     !!! MUSA UKUYISEBENZISA LE XA USAKHA I-IMEYILI  !!!

en: Could not connect to %s (port %s): %s
xh: Ayikwazanga ukunxulumana ne- %s (isiqhagamsheli %s): %s

en: Could not connect to POP server on %s
xh: Ayikwazanga ukunxulumana kwiseva ye-POP kwi- %s

en: Index message body data
xh: I-data yomzimba womyalezo wesalathiso

note: /var/spool/mail relative path + protocol
en: mailbox:%s (%s)
xh: ibhokisi ye-imeyile:%s (%s)

en: Use the `.folders' folder summary file (exmh)
xh: Sebenzisa ezi `.folders' eziyifayili yesishwankatho sesiqulathi seefayili (exmh)

en: MH-format mail directories
xh: Ubume be-MH enguvimba weefayili ze-imeyile

en: For storing local mail in MH-like mail directories.
xh: Ukugcina i-imeyile yangaphakathi koovimba beefayili ze-imeyile ezifana ne-MH.

en: Local delivery
xh: Ukuhambisa kwangaphakathi

en: For retrieving (moving) local mail from standard mbox formated spools into folders managed by Evolution.
xh: Ukufumana (ukushenxisa) i-imeyile yangaphakathi esuka kwiibhobhini zobume be-mbox eziqhelekileyo ukuya kwiziqulathi zeefayili ezilawulwa ngenkqubo ye-Evolution.

en: Apply filters to new messages in INBOX
xh: Sebenzisa izihluzi kwimiyalezo emitsha ekwiBHOKISI LENGENAYO

en: Maildir-format mail directories
xh: Oovimba beefayili ze-Maildir-format

en: For storing local mail in maildir directories.
xh: Zokugcina i-imeyile yangaphakathi kuvimba weefayili okwi-maildir.

en: Store status headers in Elm/Pine/Mutt format
xh: Gcina ubume bezihloko kubume be-Elm/Pine/Mutt

en: Standard Unix mbox spool or directory
xh: Ibhobhini okanye uvimba weefayili we-Standard Unix mbox

en: For reading and storing local mail in external standard mbox spool files.
    May also be used to read a tree of Elm, Pine, or Mutt style folders.
xh: Eyokufunda nokugcina i-imeyile yangaphakathi kwibhobhini yeefayili zangaphandle ezikumgangatho we-mbox.
    Ingaphinda isetyenziselwe ukufunda kumthi onesimo sesiqulathi seefayili se- Elm, Pine, okanye Mutt.

en: Store root %s is not an absolute path
xh: Le ngcambu inguvimba %s asiyiyo kuphela indlela

en: Store root %s is not a regular directory
xh: Le ngcambu inguvimba %s asingovimba weefayili

en: Cannot get folder: %s: %s
xh: Ayikwazi ukufumana isiqulathi seefayili: %s: %s

en: Local stores do not have an inbox
xh: Oovimba bangaphakathi abanayo ibhokisi yezingenayo

en: Local mail file %s
xh: Ifayili yangaphakathi ye-imeyile %s

en: Could not rename folder %s to %s: %s
xh: Ayikwazanga ukunika isiqulathi seefayili elinye igama %s sibe %s: %s

en: Could not rename '%s': %s
xh: Ayikwazanga ukuyinika elinye igama '%s': %s

en: Could not delete folder summary file `%s': %s
xh: Ayikwazanga ukucima ifayili yesishwankathelo sesiqulathi seefayili '%s': %s

en: Could not delete folder index file `%s': %s
xh: Ayikwazanga ukucima ifayili yesalathiso sesiqulathi seefayili '%s': %s

en: Could not delete folder meta file `%s': %s
xh: Ayikwazanga ukucima ifayili equlethe ezinye kwisiqulathi seefayili '%s': %s

en: Could not save summary: %s: %s
xh: Ayikwazanga ukugcina isishwankathelo: %s: %s

en: Unable to add message to summary: unknown reason
xh: Ayikwazanga ukongeza umyalezo kwisishwankathelo: isizathu asaziwa

en: Maildir append message cancelled
xh: Ukuhlomela umyalezo ngoVimba weefayili ze-imeyili kurhoxisiwe

en: Cannot append message to maildir folder: %s: %s
xh: Ayikwazi ukuhlomela umyalezo kwisiqulathi seefayili sovimba weefayili ze-imeyile: %s: %s

en: Cannot get message: %s from folder %s
      %s
xh: Ayikwazi ukufumana umyalezo: %s ovela kwisiqulathi seefayili %s
      %s

en: Invalid message contents
xh: Iziqulatho zomyalezo azigunyaziswanga

en: Cannot create folder `%s': %s
xh: Ayikwazi ukwenza isiqulathi seefayili `%s': %s

en: Cannot get folder `%s': %s
xh: Ayikwazi ukufumana isiqulathi seefayili `%s': %s

en: Cannot get folder `%s': folder does not exist.
xh: Ayikwazi ukufumana isiqulathi seefayili `%s': esi siqulathi seefayili asikho.

en: Cannot get folder `%s': not a maildir directory.
xh: Ayikwazi ukufumana isiqulathi seefayili `%s': ayinguye uvimba weefayili ze-maildir.

en: Could not delete folder `%s': %s
xh: Ayikwazanga ukucima isiqulathi seefayili `%s': %s

en: not a maildir directory
xh: ayinguye uvimba weefayili ze-maildir

en: Could not scan folder `%s': %s
xh: Ayikwazanga ukuskena isiqulathi seefayili `%s': %s

en: Cannot open maildir directory path: %s: %s
xh: Ayikwazi ukuvula indlela yovimba weefayili ye-maildir: %s: %s

en: Checking folder consistency
xh: Ukukhangela ukungaguquguquki kwesiqulathi seefayili

en: Checking for new messages
xh: Ukukhangela imiyalezo emitsha

en: Storing folder
xh: Ukugcina isiqulathi seefayili

en: Cannot create folder lock on %s: %s
xh: Ayikwazi ukwenza isitshixo sesiqulathi seefayili kwi- %s: %s

en: Cannot open mailbox: %s: %s
xh: Ayikwazi ukuvula ibhokisi ye-imeyile: %s: %s

en: Mail append cancelled
xh: Ukuhlomela i-imeyili kurhoxisiwe

en: Cannot append message to mbox file: %s: %s
xh: Ayikwazi ukuhlomela umyalezo kwifayili ye-mbox: %s: %s

en: The folder appears to be irrecoverably corrupted.
xh: Esi siqulathi seefayili sibonakala sonakele ngokungenakulungiseka.

en: Message construction failed.
xh: Ukwakhiwa komyalezo akuphumelelanga.

en: Cannot create a folder by this name.
xh: Ayikwazi ukwenza isiqulathi seefayili esineli gama.

en: Cannot get folder `%s': not a regular file.
xh: Ayikwazi ukufumana isiqulathi seefayili`%s': asiyofayili iqhelekileyo le.

en: Could not delete folder `%s':
    %s
xh: Ayikwazanga ukucima esi siqulathi seefayili `%s':
    %s

en: `%s' is not a regular file.
xh: I-`%s' asiyofayili iqhelekileyo.

en: Folder `%s' is not empty. Not deleted.
xh: Esi siqulathi seefayili `%s' sinento. Ayicinywanga.

en: Cannot create directory `%s': %s.
xh: Ayikwazi ukwenza uvimba weefayili `%s': %s.

en: Cannot create folder: %s: %s
xh: Ayikwazi ukwenza isiqulathi seefayili: %s: %s

en: Folder already exists
xh: Esi siqulathi seefayili sele sikho

en: The new folder name is illegal.
xh: Eli gama litsha lesi siqulathi seefayili alikho mthethweni.

en: Could not rename `%s': `%s': %s
xh: Ayikwazanga ukuphinda iyinike igama `%s': `%s': %s

en: Could not rename '%s' to %s: %s
xh: Ayikwazanga ukuphinda iyinike igama ilisusa kwi- '%s' ilisa kwi- %s: %s

en: Could not open folder: %s: %s
xh: Ayikwazanga ukuvula esi siqulathi seefayili: %s: %s

en: Fatal mail parser error near position %ld in folder %s
xh: Kwenzeke impazamo yokufa ngelixa kusahlulwa i-imeyili ngezijungqu kufuphi nale ndawo %ld ikwesi siqulathi seefayili %s

en: Cannot check folder: %s: %s
xh: Ayikwazi ukukhangela esi siqulathi seefayili: %s: %s

en: Could not open file: %s: %s
xh: Ayikwazi ukuvula le fayili: %s: %s

en: Cannot open temporary mailbox: %s
xh: Ayikwazanga ukuvula ibhokisi ye-imeyile yexeshana: %s

en: Could not close source folder %s: %s
xh: Ayikwazanga ukuvala lo mthombo wesiqulathi seefayili %s: %s

en: Could not close temp folder: %s
xh: Ayikwazanga ukuvala isiqulathi seefayili sexeshana: %s

en: Could not rename folder: %s
xh: Ayikwazanga ukunika esi siqulathi seefayili igama kwakhona: %s

en: Could not store folder: %s
xh: Ayikwazanga ukugcina esi siqulathi seefayili: %s

en: Summary and folder mismatch, even after a sync
xh: Ukungahambelani kwesishwankathelo nesiqulathi seefayili nasemva kokusetyenziswa ngaxeshanye

en: Unknown error: %s
xh: Impazamo engaziwayo: %s

en: Error writing to temp mailbox: %s
xh: Kwenzeke impazamo xa kubhalwa ibhokisi ye-imeyile yexeshana: %s

en: Writing to tmp mailbox failed: %s: %s
xh: Akuphumelelanga ukubhala kwibhokisi ye-imeyile yexeshana: %s: %s

en: MH append message cancelled
xh: Isihlomelo somyalezo we-MH sirhoxisiwe

en: Cannot append message to mh folder: %s: %s
xh: Ayikwazanga ukuhlomela umyalezo kwesi siqulathi seefayili se-mh: %s: %s

en: Could not create folder `%s': %s
xh: Ayikwazanga ukwenza esi siqulathi seefayili `%s': %s

en: Cannot get folder `%s': not a directory.
xh: Ayikwazi ukufumana isiqulathi seefayili `%s': asingovimba weefayili lo.

en: Cannot open MH directory path: %s: %s
xh: Ayikwazanga ukuvula indlela yovimba weefayili we-MH: %s: %s

en: Spool `%s' cannot be opened: %s
xh: Le bhobhini `%s' ayivuleki: %s

en: Spool `%s' is not a regular file or directory
xh: Le bhobhini `%s' ayiyofayili okanye vimba uqhelekileyo

en: Folder `%s/%s' does not exist.
xh: Esi siqulathi seefayili `%s/%s' asikho.

en: Could not open folder `%s':
    %s
xh: Ayikwazi ukuvula esi siqulathi seefayili `%s':
    %s

en: Folder `%s' does not exist.
xh: Esi siqulathi seefayili `%s' asikho.

en: Could not create folder `%s':
    %s
xh: Ayikwazanga ukwenza esi siqulathi seefayili` %s':
    %s

en: `%s' is not a mailbox file.
xh: Le `%s' asiyofayili yebhokisi ye-imeyile.

en: Store does not support an INBOX
xh: Lo vimba akayixhasi IBHOKISI YEZINGENAYO

en: Spool mail file %s
xh: Ibhobhini yefayili ye-imeyile %s

en: Spool folder tree %s
xh: Ibhobhini yomthi wesiqulathi seefayili %s

en: Spool folders cannot be renamed
xh: Ibhobhini yeziqulathi zeefayili ayikwazi ukunikwa igama kwakhona

en: Spool folders cannot be deleted
xh: Ibhobhini yeziqulathi zeefayili ayinakucinywa

en: Could not sync temporary folder %s: %s
xh: Ayikwazanga ukwenza isiqulathi seefayili sisebenze ngaxeshanye %s: %s

en: Could not sync spool folder %s: %s
xh: Ayikwazanga ukwenza ibhobhini yesiqulathi seefayili isebenze ngaxeshanye %s: %s

en: Could not sync spool folder %s: %s
    Folder may be corrupt, copy saved in `%s'
xh: Ayikwazanga ukwenza le bhobhini yesiqulathi seefayili isebenze ngaxeshanye %s: %s
    Kunokwenzeka ukuba esi siqulathi seefayili sonakele, ikopi igcinwe kwi- `%s'

en: Internal error: uid in invalid format: %s
xh: Kwenzeke impazamo ngaphakathi: abuqinisekiswanga ubume be-uid: %s

en: Posting failed: %s
xh: Akuphumelelanga ukuthumela: %s

en: You cannot post NNTP messages while working offline!
xh: Ayikwazi ukuthumela imiyalezo ye-NNTP ingekho kwi-intanethi!

en: You cannot copy messages from a NNTP folder!
xh: Ayikwazi ukukopa imiyalezo evela kwisiqulathi seefayili i-NNTP!

en: Show folders in short notation (e.g. c.o.linux rather than comp.os.linux)
xh: Bonisa iziqulathi zeefayili ngokufutshanisiweyo (umz. c.c.linux kuno-comp.os.linux)

en: In the subscription dialog, show relative folder names
xh: Kwinkcazelo yesibonisi, bonisa amagama eziqulathi zeefayili ezinxulumene nayo

en: USENET news
xh: Iindaba ze-USENET

en: This is a provider for reading from and posting toUSENET newsgroups.
xh: Esi sisinikezeli sokufunda okuvela nokuthumela kumaqela eendaba ze-USENET.

en: This option will authenticate with the NNTP server using a plaintext password.
xh: Olu khetho luza kungqina neseva yeNNTP lusebenzisa i-password yombhalo oqhelekileyo.

en: Could not read greeting from %s: %s
xh: Ayikwazanga ukufunda isibuliso esivela %s: %s

en: NNTP server %s returned error code %d: %s
xh: Le seva ye-NNTP %s ibuyisele ikhowudi enempazamo i- %d: %s

en: USENET News via %s
xh: Iindaba ze-USENET zidlula kwi- %s

en: Error retrieving newsgroups:
    
    %s
xh: Kwenzeke impazamo xa bekufunwa amaqela eendaba:
    
    %s

en: You cannot subscribe to this newsgroup:
    
    No such newsgroup. The selected item is a probably a parent folder.
xh: Awukwazi ukuzibophelela kweli qela leendaba:
    
    Akukho qela landaba linjalo. Le nto uyichongileyo kusenokwenzeka ukuba sisiqulathi seefayili esingumzali.

en: You cannot unsubscribe to this newsgroup:
    
    newsgroup does not exist!
xh: Awukwazi ukuzikhupha ekuzibopheleleni kweli qela leendaba:
    
    Alikho eli qela leendaba!

en: You cannot create a folder in a News store: subscribe instead.
xh: Awukwazi ukwenza isiqulathi seefayili kuvimba weeNdaba: zibophelele endaweni yoko.

en: You cannot rename a folder in a News store.
xh: Awukwazi ukunika esi siqulathi seefayili igama kwakhona kulo vimba weeNdaba.

en: You cannot remove a folder in a News store: unsubscribe instead.
xh: Awukwazi ukususa isiqulathi seefayili kuvimba weeNdaba: zikhuphe ekuzibopheleleni endaweni yoko.

en: Authentication requested but no username provided
xh: Ubungqina buceliwe kodwa alinikwanga lona igama lomsebenzisi

en: Please enter the NNTP password for %s@%s
xh: Nceda ufake i-password le-NNTP ye- %s@%s

en: Cannot authenticate to server: %s
xh: Ayikwazanga ukunika ubungqina kwiseva: %s

en: NNTP Command failed: %s
xh: Umyalelo we-NNTP awuphumelelanga: %s

en: Not connected.
xh: Ayinxulumaniswanga.

en: No such folder: %s
xh: Akukho siqulathi seefayili sinjalo: %s

en: %s: Scanning new messages
xh: I-%s: Ukuskena imiyalezo emitsha

en: Unexpected server response from xover: %s
xh: Kufunyenwe impendulo engalindelekanga kwi-xover: %s

en: Unexpected server response from head: %s
xh: Kufunyenwe impendulo engalindelekanga kwintloko: %s

en: Use cancel
xh: Sebenzisa iqhosha lokurhoxisa

en: Operation failed: %s
xh: Umsebenzi awuphumelelanga: %s

en: Retrieving POP summary
xh: Ukufumana isishwankathelo se-POP

en: Cannot get POP summary: %s
xh: Ayikwazi ukufumana isishwankathelo se-POP: %s

en: Expunging deleted messages
xh: Ukucima imiyalezo ecinyiweyo

en: No message with uid %s
xh: Akukho myalezo une-uid %s

note: Sigh, most of the crap in this function is so that the cancel button returns the proper exception code.  Sigh.
en: Retrieving POP message %d
xh: Ukufumana umyalezo we-POP %d

en: Unknown reason
xh: Isizathu esingaziwayo

en: Leave messages on server
xh: Shiya umyalezo kwiseva

en: Delete after %s day(s)
xh: Yicime emva kosuku(kweentsuku) %s

en: Disable support for all POP3 extensions
xh: Yenze ingasebenzi inkxaso yazo zonke izongezelelo ze-POP3

en: For connecting to and downloading mail from POP servers.
xh: Ukunxulumana kwi- nokufaka inkqubo ye-imeyile kwiseva ye-POP.

en: This option will connect to the POP server using a plaintext password. This is the only option supported by many POP servers.
xh: Olu khetho luza kunxulumana kwiseva ye-POP lusebenzisa i-password yombhalo oqhelekileyo. Olu khetho lulo lodwa oluxhaswa ziiseva ezininzi ze-POP.

en: This option will connect to the POP server using an encrypted password via the APOP protocol. This may not work for all users even on servers that claim to support it.
xh: Olu khetho luza kunxulumana kwiseva ye-POP usebenzisa i-password ekhowudiweyo udlula kumthetho wokusebenza i-APOP. Oku kusenokungasebenzi kubo bonke abasebenzisi nakwiiseva eziphakamisa ukuyixhasa.

en: Failed to read a valid greeting from POP server %s
xh: Ayiphumelelanga ukufunda isibuliso esisemthethweni esivela kwiseva ye-POP %s

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode: %s
xh: Ayiphumelelanga ukunxulumana kwiseva ye-POP %s ngendlela ekhuselekileyo: %s

en: STLS not supported
xh: I-STLS ayixhaswanga

en: Could not connect to POP server %s
xh: Ayikwazanga ukunxulumana neseva i-POP %s

en: Unable to connect to POP server %s: No support for requested authentication mechanism.
xh: Ayikwazanga ukunxulumana neseva i-POP %s: Akukho nkxaso kwindlela yobungqina eceliweyo.

en: SASL `%s' Login failed for POP server %s: %s
xh: Ukungena kwe-SASL `%s' akuphumelelanga kwiseva ye-POP %s: %s

en: Cannot login to POP server %s: SASL Protocol error
xh: Ayikwazi ukungena kwiseva ye-POP%s: Kwenzeke impazamo kumthetho wokusebenza we-SASL

en: Failed to authenticate on POP server %s: %s
xh: Ayiphumelelanga ukunika ubungqina beseva i-POP %s: %s

en: %sPlease enter the POP password for %s on host %s
xh: %sNceda ufake i-password le-POP kwi- %s kumququzeleli u %s

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending password: %s
xh: Ayikwazi ukunxulumana kwiseva ye-POP %s.
    Kwenzeke impazamo xa kuthunyelwa i-password: %s

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending username: %s
xh: Ayikwazi ukunxulumana kwiseva ye-POP %s.
    Kwenzeke impazamo xa kuthunyelwa igama lomsebenzisi: %s

en: No such folder `%s'.
xh: Akukho siqulathi seefayili sinjalo `%s'.

en: Sendmail
xh: I-Sendmail

en: For delivering mail by passing it to the "sendmail" program on the local system.
xh: Ukuthumela i-imeyile ngokuyidlulisa kwinkqubo ye- "sendmail" kwisixokelelwano sangaphakathi.

en: Could not parse recipient list
xh: Ayikwazanga ukwahlula uluhlu lomamkeli ngezijungqu

en: Could not create pipe to sendmail: %s: mail not sent
xh: Ayikwazanga ukwenza umbhobho kwi-sendmail: %s: i-imeyile ayithunyelwanga

en: Could not fork sendmail: %s: mail not sent
xh: Ayikwazanga ukwahlula-hlula i-sendmail: %s: ayithunyelwanga le imeyile

en: Could not send message: %s
xh: Ayikwazanga ukuthumela umyalezo: %s

en: sendmail exited with signal %s: mail not sent.
xh: iphumile kwi-sendmail ngaphandle kokunika umqondiso %s: ayithunyelwanga i-imeyile.

en: Could not execute %s: mail not sent.
xh: Ayikwazanga ukuphumeza %s: ayithunyelwanga i-imeyile.

en: sendmail exited with status %d: mail not sent.
xh: iphumile kwi-sendmail ngaphandle enobume %d: i-imeyile ayithunyelwanga.

en: sendmail
xh: i-sendmail

en: Mail delivery via the sendmail program
xh: Ukuhanjiswa kwe-imeyile kudlulwa kwinkqubo ye-sendmail

en: SMTP
xh: I-SMTP

en: For delivering mail by connecting to a remote mailhub using SMTP.
xh: Ukuhambisa i-imeyile ngokunxulumana kwi-mailhub ekude kusetyenziswa i-SMTP.

en: Syntax error, command unrecognized
xh: Impazamo yegrama, yomyalelo ongaziwanga

en: Syntax error in parameters or arguments
xh: Impazamo kwigrama kwimida okanye kwisiphumezi-miyalelo

en: Command not implemented
xh: Umyalelo awenziwanga

en: Command parameter not implemented
xh: Umda womyalelo awenziwanga

en: System status, or system help reply
xh: Ubume besixokelelwano, okanye impendulo yoncedo

en: Help message
xh: Umyalezo oluncedo

en: Service ready
xh: Le nkonzo sele ilungile

en: Service closing transmission channel
xh: Le nkonzo ivala ukusasaza kwejelo

en: Service not available, closing transmission channel
xh: Ayifumaneki le nkonzo, ivala ukusasaza kwejelo

en: Requested mail action okay, completed
xh: Esi senzo se-imeyile silungile, sigqityiwe

en: User not local; will forward to <forward-path>
xh: Lo msebenzisi akakho ngaphakathi iza kudluliselwa ku-<forward-path>

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
xh: Isenzo esiceliweyo se-imeyile asenziwanga: le bhokisi ye-imeyili ayifumaneki

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
xh: Isenzo esiceliweyo asenziwanga: le bhokisi ye-imeyile ayifumaneki

en: Requested action aborted: error in processing
xh: Isenzo esiceliweyo siyekiwe: kwenzeke impazamo ngelixa siphunyezwayo

en: User not local; please try <forward-path>
xh: Lo msebenzisi akakho ngaphakathi; nceda uzame i-<forward-path>

en: Requested action not taken: insufficient system storage
xh: Isenzo esiceliweyo asenziwanga: akonelanga uvimba wesi sixokelelwano

en: Requested mail action aborted: exceeded storage allocation
xh: Isenzo esiceliweyo se-imeyili siyekiwe: sidlulile kumthamo onikwe lo vimba

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
xh: Isenzo esiceliweyo asenziwanga: alivunyelwanga igama lebhokisi ye-imeyile

en: Start mail input; end with <CRLF>.<CRLF>
xh: Qalisa ingeniso ye-imeyili; yigqibelise nge-<CRLF>.<CRLF>

en: Transaction failed
xh: Intengiselwano ayiphumelelanga

en: A password transition is needed
xh: Kufuneka kuguqulwe i-password

en: Authentication mechanism is too weak
xh: Indlela yobungqina ibuthathaka kakhulu

en: Encryption required for requested authentication mechanism
xh: Kufuneka ukukhowuda kule ndlela yobungqina iceliweyo

en: Temporary authentication failure
xh: Ubungqina bexeshana abuphumelelanga

en: Welcome response error
xh: Kwenzeke impazamo kwimpendulo ethi, wamkelekile

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode: %s
xh: Ayiphumelelanga ukunxulumana neseva ye-SMTP %s kwindlela ekhuselekileyo: %s

en: STARTTLS command failed: %s
xh: Umyalelo we-STARTTLS awuphumelelanga: %s

en: STARTTLS command failed
xh: Umyalelo we-STARTTLS awuphumelelanga

en: SMTP server %s does not support requested authentication type %s.
xh: Le seva ye-SMTP %s ayisixhasi isicelo solu hlobo lobungqina %s.

en: %sPlease enter the SMTP password for %s on host %s
xh: %sNceda ufake i-password ye-SMTP ye- %s kumququzeleli %s

en: Unable to authenticate to SMTP server.
    %s
xh: Ayinako ukunika ubungqina kwiseva ye-SMTP.
    %s

en: SMTP server %s
xh: I-SMTP seva %s

en: SMTP mail delivery via %s
xh: Ukuhanjiswa kwe-imeyile ye-SMTP kudlulwa %s

en: Cannot send message: service not connected.
xh: Ayikwazi ukuthumela umyalezo: le nkonzo ayinxulumaniswanga.

en: Cannot send message: sender address not valid.
xh: Ayikwazi ukuthumela umyalezo: lidilesi yomthumeli ayiqinisekiswanga.

en: Sending message
xh: Umyalezo othunyelwayo

en: Cannot send message: no recipients defined.
xh: Ayikwazi ukuthumela umyalezo: akukho bamkeli bachaziweyo.

en: Cannot send message: one or more invalid recipients
xh: Ayikwazi ukuthumela umyalezo: umamkeli omnye nangaphezulu

en: SMTP Greeting
xh: Isibuliso Se-SMTP

en: HELO command failed: %s
xh: Awuphumelelanga lo myalelo uthi, HELO: %s

en: HELO command failed
xh: Awuphumelelanga lo myalelo uthi, HELO

en: SMTP Authentication
xh: Ubungqina be-SMTP

en: Error creating SASL authentication object.
xh: Kwenzeke impazamo xa kusenziwa ubungqina be-SASL.

en: AUTH command failed: %s
xh: Umyalelo we-AUTH awuphumelelanga: %s

en: AUTH command failed
xh: Umyalelo we-AUTH awuphumelelanga

en: Bad authentication response from server.
xh: Impendulo yobungqina obungalunganga ivela kwiseva.

en: MAIL FROM command failed: %s: mail not sent
xh: Umyalelo Othi MAIL FROM awuphumelelanga: %s: i-imeyile ayithunyelwanga

en: MAIL FROM command failed
xh: Umyalelo Othi MAIL FROM awuphumelelanga

en: RCPT TO command failed: %s: mail not sent
xh: Umyalelo Othi RCPT TO awuphumelelanga: %s: i-imeyile ayithunyelwanga

en: RCPT TO <%s> failed
xh: I-RCPT TO <%s> ayiphumelelanga

en: DATA command failed: %s: mail not sent
xh: Umyalelo we-DATA awuphumelelanga: %s: i-imeyili ayithunyelwanga

note: we should have gotten instructions on how to use the DATA command: * 354 Enter mail, end with "." on a line by itself
en: DATA command failed
xh: Umyalelo we-DATA awuphumelelanga

en: RSET command failed: %s
xh: Umyalelo we-RSET awuphumelelanga: %s

en: RSET command failed
xh: Umyalelo we-RSETi awuphumelelanga

en: QUIT command failed: %s
xh: Umyalelo othi QUIT awuphumelelanga: %s

en: QUIT command failed
xh: Umyalelo othi QUIT awuphumelelanga

en: Business
xh: Ishishini

en: Competition
xh: Ukhuphiswano

en: Favorites
xh: Ozithandayo

en: Gifts
xh: Izipho

en: Goals/Objectives
xh: Iinjongo

en: Holiday
xh: Iholide

en: Holiday Cards
xh: Iikhadi zeholide

en: Hot Contacts
xh: Oqhagamshelana Nabo Rhoqo

en: Ideas
xh: Izimvo

en: International
xh: Yamazwe ngamazwe

en: Key Customer
xh: Umthengi Oyintloko

en: Miscellaneous
xh: Ezixutyiweyo

en: Personal
xh: Ezakho Buqu

en: Phone Calls
xh: Iminxeba Engenayo

en: Status
xh: Ubume

en: Strategies
xh: Ubuchule bokwenza izinto

en: Suppliers
xh: Abanikezeli

en: Time & Expenses
xh: Ixesha neNkcitho

en: Waiting
xh: Isalindile

en: Category Icon
xh: Udidi Lomfanekiso Ongumqondiso

en: There is already a category '%s' in the configuration. Please use another name
xh: Sele lukho olu didi '%s' kummiselo wenkqubo. Nceda usebenzise elinye igama

en: Category
xh: Udidi

en: Category Properties
xh: Iindidi Zophawu

en: Category _Color
xh: Udidi _Lombala

en: Category _Icon
xh: Udidi _Lomfanekiso Ongumqondiso

en: Category _Name
xh: Igama _Lophawu

en: Item(s) belong to these _categories:
xh: I(zi)nto zezi _ndidi:

en: _Available Categories:
xh: _Iindidi Ezifumanekayo:

en: _Edit
xh: _Hlela

en: categories
xh: iindidi

en: Select Contacts from Address Book
xh: Khetha Oqhagamshelana naye kule Ncwadi Yedilesi

en: <b>Show Contacts</b>
xh: <b>Bonisa Oqhagamshelana Nabo</b>

en: <b>_Contacts</b>
xh: <b>_Oqhagamshelana Nabo</b>

en: Address Book
xh: Incwadi Yedilesi

en: Address _Book:
xh: Incwadi _Yedilesi:

en: Contacts
xh: Oqhagamshelana nabo

en: Search
xh: Khangela

en: _Search:
xh: _Khangela:

note: prepare the dialog
en: Select destination
xh: Khetha indawo oya kuyo

en: _Destination
xh: _Indawo Oya Kuyo

en: Invalid connection
xh: Unxulumano olungagunyaziswanga

en: Invalid response from server
xh: Ayigunyaziswanga impendulo evela kwiseva

en: No response from the server
xh: Akukho mpendulo ivela kwiseva

en: Bad parameter
xh: Umda ongalunganga

en: Evolution Addressbook file backend
xh: Isiphumezi se-data yefayili yencwadi yedilesi yenkqubo yoPhuhliso

en: Evolution Calendar file and webcal backend
xh: Isiphumezi se-data yefayili yekhalenda ne-webca ye-Evolution

note: dialog display isn't working out
en: Multiple segmentation faults occurred; can't display error dialog
xh: Kwenzeke iziphene xa kusahlulwahlulwa kaninzi; ayikwazi ukubonisa umboniso walo mpazamo

en: On This Computer
xh: Kule Khompyutha
