evolution-data-server - en to nl translation catalogue (1469 entries)

en: Given URL “%s” doesn’t reference CardDAV address book
nl: De opgegeven URL ‘%s’ verwijst niet naar het CardDAV-adresboek

en: Server didn’t return object’s href
nl: Server gaf geen href van object terug

en: Server didn’t return object’s ETag
nl: Server gaf geen ETag van object weer

en: Received object is not a valid vCard
nl: Ontvangen object is geen geldige vCard

en: Missing information about vCard URL, local cache is possibly incomplete or broken. Remove it, please.
nl: Informatie over vCard-URL ontbreekt, lokaal cachegeheugen is mogelijk onvolledig of beschadigd. Gelieve het te verwijderen.

en: Object to save is not a valid vCard
nl: Het object dat moet worden opgeslagen is geen geldige vCard

en: Failed to remove file “%s”: %s
nl: Verwijderen van bestand ‘%s’ mislukt: %s

en: Failed to make directory %s: %s
nl: Kon de map ‘%s’ niet aanmaken: %s

en: Failed to create hardlink for resource “%s”: %s
nl: Kon harde koppeling voor bron ‘%s’ niet aanmaken: %s

en: No UID in the contact
nl: Contact heeft geen UID

en: Conflicting UIDs found in added contacts
nl: Conflicterende UID’s aangetroffen in toegevoegde contacten

en: Loading...
nl: Laden…

en: Searching...
nl: Zoeken…

en: Tried to modify contact “%s” with out of sync revision
nl: Er is geprobeerd contact ‘%s’ te wijzigen met niet gesynchroniseerde herziening

en: Contact “%s” not found
nl: Contact ‘%s’ niet gevonden

en: Query “%s” not supported
nl: Zoekopdracht ‘%s’ wordt niet ondersteund

en: Invalid Query “%s”
nl: Ongeldige zoekopdracht ‘%s’

en: Requested to delete an unrelated cursor
nl: Verzocht een ongerelateerde cursor te verwijderen

en: Failed to rename old database from “%s” to “%s”: %s
nl: Kon de naam van oude database niet wijzigen van ‘%s’ naar ‘%s’: %s

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

note: Translators: An error message shown to a user when trying to do an * operation on the LDAP address book which is not connected to the server
en: Not connected
nl: Niet verbonden

en: Failed to bind using either v3 or v2 binds
nl: Binden met v3- of v2-bindingen is mislukt

en: Reconnecting to LDAP server...
nl: Opnieuw verbinden met LDAP-server…

en: Invalid DN syntax
nl: Ongeldige DN-syntaxis

en: LDAP error 0x%x (%s)
nl: LDAP-fout 0x%x (%s)

en: %s: NULL returned from ldap_first_entry
nl: %s: NULL teruggekregen van ldap_first_entry

en: %s: Unhandled result type %d returned
nl: %s: Onverwerkt resultaattype %d teruggekregen

en: %s: Unhandled search result type %d returned
nl: %s: Onverwerkt zoekresultaattype %d teruggekregen

en: LDAP contact lists cannot be empty.
nl: LDAP-contactenlijst kan niet leeg zijn.

en: Contact lists in LDAP address books require each member to be from the same LDAP address book, but one member could not be recognized. | Contact lists in LDAP address books require each member to be from the same LDAP address book, but %d members could not be recognized.
nl[0]: De contactenlijst in LDAP-adresboeken vereist dat elk lid in hetzelfde LDAP-adresboek staat, maar één lid werd niet herkend.
nl[1]: De contactenlijst in LDAP-adresboeken vereist dat elk lid in hetzelfde LDAP-adresboek staat, maar %d leden werden niet herkend.

en: Receiving LDAP search results...
nl: LDAP-zoekresultaten worden ingelezen…

en: Error performing search
nl: Fout bij het zoeken

en: Downloading contacts (%d)...
nl: Downloaden van contacten (%d)…

en: Refreshing…
nl: Vernieuwen…

en: The backend does not support bulk additions
nl: De back-end ondersteunt het toevoegen van bulk niet

en: Adding contact to LDAP server...
nl: Contact wordt toegevoegd aan LDAP-server…

en: The backend does not support bulk modifications
nl: De back-end ondersteunt het wijzigen van bulk niet

en: Modifying contact from LDAP server...
nl: Contact van LDAP-server wordt aangepast…

en: Removing contact from LDAP server...
nl: Contact wordt van LDAP-server verwijderd…

en: Failed to get the DN for user “%s”
nl: Kon de DN voor gebruiker ‘%s’ niet opvragen

en: No such book
nl: Boek bestaat niet

en: Contact not found
nl: Contact niet gevonden

en: Contact ID already exists
nl: Contact-ID bestaat al

en: No such source
nl: Bron bestaat niet

en: No space
nl: Geen ruimte

note: Dummy row as EContactField starts from 1
en: Unique ID
nl: Uniek ID

note: FILE_AS is not really a structured field - we use a getter/setter * so we can generate its value if necessary in the getter Translators: This is an EContact field description, in this case it's a * preferred user's description (or display name) of the contact. Note 'File' is a verb here.
en: File Under
nl: Archiveren als

note: URI of the book to which the contact belongs to
en: Book UID
nl: Boek-UID

note: Name fields FN isn't really a structured field - we use a getter/setter * so we can set the N property (since evo 1.4 works fine with * vcards that don't even have a N attribute.  *sigh*)
en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Given Name
nl: Voornaam

en: Family Name
nl: Achternaam

en: Nickname
nl: Bijnaam

note: Email fields
en: Email 1
nl: E-mail 1

en: Email 2
nl: E-mail 2

en: Email 3
nl: E-mail 3

en: Email 4
nl: E-mail 4

en: Mailer
nl: E-mailprogramma

note: Address Labels
en: Home Address Label
nl: Huisadres label

en: Work Address Label
nl: Werkadres label

en: Other Address Label
nl: Ander adres label

note: Phone fields
en: Assistant Phone
nl: Assistent telefoon

en: Business Phone
nl: Bedrijf telefoon

en: Business Phone 2
nl: Bedrijf telefoon 2

en: Business Fax
nl: Bedrijfsfax

en: Callback Phone
nl: Terugbellen telefoon

en: Car Phone
nl: Autotelefoon

en: Company Phone
nl: Bedrijfstelefoon

en: Home Phone
nl: Thuis telefoon

en: Home Phone 2
nl: Thuis telefoon 2

en: Home Fax
nl: Fax thuis

en: Mobile Phone
nl: Mobiele telefoon

en: Other Phone
nl: Andere telefoon

en: Other Fax
nl: Andere fax

en: Pager
nl: Pieper

en: Primary Phone
nl: Primaire telefoon

note: Organizational fields
en: Organization
nl: Organisatie

en: Organizational Unit
nl: Organisatie-afdeling

en: Office
nl: Kantoor

en: Title
nl: Functie

en: Role
nl: Rol

en: Assistant
nl: Assistent

note: Web fields
en: Homepage URL
nl: Startpagina-URL

en: Weblog URL
nl: Weblog-URL

note: Contact categories
en: Categories
nl: Categorieën

note: Collaboration fields
en: Calendar URI
nl: Agenda-URI

en: Free/Busy URL
nl: Vrij/bezet-URL

en: ICS Calendar
nl: ICS-agenda

en: Video Conferencing URL
nl: Videoconferentie URL

note: Misc fields
en: Spouse’s Name
nl: Naam partner

en: Note
nl: Opmerkingen

note: Instant messaging fields
en: AIM Home Screen Name 1
nl: AIM-schermnaam thuis 1

en: AIM Home Screen Name 2
nl: AIM-schermnaam thuis 2

en: AIM Home Screen Name 3
nl: AIM-schermnaam thuis 3

en: AIM Work Screen Name 1
nl: AIM-schermnaam werk 1

en: AIM Work Screen Name 2
nl: AIM-schermnaam werk 2

en: AIM Work Screen Name 3
nl: AIM-schermnaam werk 3

en: GroupWise Home Screen Name 1
nl: GroupWise-schermnaam thuis 1

en: GroupWise Home Screen Name 2
nl: GroupWise-schermnaam thuis 2

en: GroupWise Home Screen Name 3
nl: GroupWise-schermnaam thuis 3

en: GroupWise Work Screen Name 1
nl: GroupWise-schermnaam werk 1

en: GroupWise Work Screen Name 2
nl: GroupWise-schermnaam werk 2

en: GroupWise Work Screen Name 3
nl: GroupWise-schermnaam werk 3

en: Jabber Home ID 1
nl: Jabber-ID thuis 1

en: Jabber Home ID 2
nl: Jabber-ID thuis 2

en: Jabber Home ID 3
nl: Jabber-ID thuis 3

en: Jabber Work ID 1
nl: Jabber-ID werk 1

en: Jabber Work ID 2
nl: Jabber-ID werk 2

en: Jabber Work ID 3
nl: Jabber-ID werk 3

en: Yahoo! Home Screen Name 1
nl: Yahoo!-schermnaam thuis 1

en: Yahoo! Home Screen Name 2
nl: Yahoo!-schermnaam thuis 2

en: Yahoo! Home Screen Name 3
nl: Yahoo!-schermnaam thuis 3

en: Yahoo! Work Screen Name 1
nl: Yahoo!-schermnaam werk 1

en: Yahoo! Work Screen Name 2
nl: Yahoo!-schermnaam werk 2

en: Yahoo! Work Screen Name 3
nl: Yahoo!-schermnaam werk 3

en: MSN Home Screen Name 1
nl: MSN-schermnaam thuis 1

en: MSN Home Screen Name 2
nl: MSN-schermnaam thuis 2

en: MSN Home Screen Name 3
nl: MSN-schermnaam thuis 3

en: MSN Work Screen Name 1
nl: MSN-schermnaam werk 1

en: MSN Work Screen Name 2
nl: MSN-schermnaam werk 2

en: MSN Work Screen Name 3
nl: MSN-schermnaam werk 3

en: ICQ Home ID 1
nl: ICQ-id thuis 1

en: ICQ Home ID 2
nl: ICQ-id thuis 2

en: ICQ Home ID 3
nl: ICQ-id thuis 3

en: ICQ Work ID 1
nl: ICQ-id werk 1

en: ICQ Work ID 2
nl: ICQ-id werk 2

en: ICQ Work ID 3
nl: ICQ-id werk 3

note: Last modified time
en: Last Revision
nl: Vorige revisie

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a * virtual field, which returns either name of the contact or the organization * name, recognized by multiple other fields, where the first filled is used.
en: Name or Org
nl: Naam of org

note: Address fields
en: Address List
nl: Adreslijst

en: Home Address
nl: Huisadres

en: Work Address
nl: Werkadres

en: Other Address
nl: Ander adres

note: Contact categories
en: Category List
nl: Categorieënlijst

note: Photo/Logo
en: Photo
nl: Foto

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a name * of the contact, as specified in http://tools.ietf.org/html/rfc6350#section-6.2.2
en: Name
nl: Naam

en: Email List
nl: E-maillijst

note: Instant messaging fields
en: AIM Screen Name List
nl: AIM schermnaam-lijst

en: GroupWise ID List
nl: GroupWise ID-lijst

en: Jabber ID List
nl: Jabber ID-lijst

en: Yahoo! Screen Name List
nl: Yahoo! schermnaam-lijst

en: MSN Screen Name List
nl: MSN schermnaam-lijst

en: ICQ ID List
nl: ICQ ID-lijst

en: Wants HTML Mail
nl: Voorkeur voor e-mail met HTML

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a * field describing whether it's a Contact list (list of email addresses) or a * regular contact for one person/organization/...
en: List
nl: Lijst

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a flag * used to determine whether when sending to Contact lists the addresses should be * shown or not to other recipients - basically whether to use BCC field or CC * message header when sending messages to this Contact list.
en: List Shows Addresses
nl: Lijst toont adressen

en: Birth Date
nl: Geboortedatum

en: Anniversary
nl: Verjaardag

note: Security fields
en: X.509 Certificate
nl: X.509-certificaat

en: PGP Certificate
nl: PGP-certificaat

en: Gadu-Gadu Home ID 1
nl: Gadu-Gadu thuis ID 1

en: Gadu-Gadu Home ID 2
nl: Gadu-Gadu thuis ID 2

en: Gadu-Gadu Home ID 3
nl: Gadu-Gadu thuis ID 3

en: Gadu-Gadu Work ID 1
nl: Gadu-Gadu werk ID 1

en: Gadu-Gadu Work ID 2
nl: Gadu-Gadu werk ID 2

en: Gadu-Gadu Work ID 3
nl: Gadu-Gadu werk ID 3

en: Gadu-Gadu ID List
nl: Gadu-Gadu ID-lijst

note: Geo information
en: Geographic Information
nl: Geografische informatie

en: Telephone
nl: Telefoonnummers

en: Skype Home Name 1
nl: Skype-schermnaam thuis 1

en: Skype Home Name 2
nl: Skype-schermnaam thuis 2

en: Skype Home Name 3
nl: Skype-schermnaam thuis 3

en: Skype Work Name 1
nl: Skype-schermnaam werk 1

en: Skype Work Name 2
nl: Skype-schermnaam werk 2

en: Skype Work Name 3
nl: Skype-schermnaam werk 3

en: Skype Name List
nl: Skype-namenlijst

en: SIP address
nl: SIP-adres

en: Google Talk Home Name 1
nl: Google Talk naam thuis 1

en: Google Talk Home Name 2
nl: Google Talk naam thuis 2

en: Google Talk Home Name 3
nl: Google Talk naam thuis 3

en: Google Talk Work Name 1
nl: Google Talk naam werk 1

en: Google Talk Work Name 2
nl: Google Talk naam werk 2

en: Google Talk Work Name 3
nl: Google Talk naam werk 3

en: Google Talk Name List
nl: Namenlijst Google Talk

en: Twitter Name List
nl: Twitter-namenlijst

en: Matrix Home ID 1
nl: Matrix-ID thuis 1

en: Matrix Home ID 2
nl: Matrix-ID thuis 2

en: Matrix Home ID 3
nl: Matrix-ID thuis 3

en: Matrix Work ID 1
nl: Matrix-ID werk 1

en: Matrix Work ID 2
nl: Matrix-ID werk 2

en: Matrix Work ID 3
nl: Matrix-ID werk 3

en: Matrix ID List
nl: Matrix-ID-lijst

en: Unnamed List
nl: Naamloze lijst

en: The library was built without phone number support.
nl: De bibliotheek werd opgezet zonder telefoonnummerondersteuning.

en: The phone number parser reported a yet unknown error code.
nl: Het telefoonnummerontleedprogramma rapporteerde een nog onbekende foutcode.

en: Not a phone number
nl: Geen telefoonnummer

en: Invalid country calling code
nl: Ongeldig landnummer

en: Remaining text after the country calling code is too short for a phone number
nl: De tekst na het landnummer is te kort voor een telefoonnummer

en: Text is too short for a phone number
nl: De tekst is te kort voor een telefoonnummer

en: Text is too long for a phone number
nl: De tekst is te lang voor een telefoonnummer

en: Unknown book property “%s”
nl: Onbekende boekeigenschap ‘%s’

en: Cannot change value of book property “%s”
nl: Kan waarde van boekeigenschap ‘%s’ niet wijzigen

en: Unable to connect to “%s”:
nl: Kon niet verbinden met ‘%s’:

en: Client disappeared
nl: Client verdwenen

en: Addressbook backend does not support cursors
nl: De adresboekback-end ondersteunt het verwijderen van cursors niet

en: Error introspecting unknown summary field “%s”
nl: Fout bij introspectie onbekend samenvattingsveld ‘%s’

en: Error parsing regular expression
nl: Fout bij ontleden van reguliere expressie

en: Insufficient memory
nl: Onvoldoende vrij geheugen

en: Invalid contact field “%d” specified in summary
nl: Ongeldig contactenveld ‘%d’ opgegeven in samenvatting

en: Contact field “%s” of type “%s” specified in summary, but only boolean, string and string list field types are supported
nl: Contactenveld ‘%s’ van type ‘%s’ opgegeven in samenvatting, maar alleen velden van het type boolean, tekenreeks en tekenreekslijst worden ondersteund

en: Full search_contacts are not stored in cache. vcards cannot be returned.
nl: Volledige contactgegevens worden niet opgeslagen in het cachegeheugen. vCards kunnen niet worden teruggegeven.

en: Query contained unsupported elements
nl: Zoekopdracht bevatte niet-ondersteunde elementen

en: Invalid Query
nl: Ongeldige zoekopdracht

en: Full search_contacts are not stored in cache. Hence only summary query is supported.
nl: Volledige contactgegevens worden niet opgeslagen in het cachegeheugen. Vandaar dat alleen een beknopte zoekopdracht ondersteund wordt.

en: Invalid query
nl: Ongeldige zoekopdracht

en: Full vcards are not stored in cache. Hence only summary query is supported.
nl: Volledige vcards worden niet opgeslagen in het cachegeheugen. Vandaar dat alleen een beknopte zoekopdracht ondersteund wordt.

en: Unable to remove the db file: errno %d
nl: Verwijderen van db-bestand is mislukt: foutno %d

en: Only summary queries are supported by EbSdbCursor
nl: Alleen samenvattingszoekopdrachten worden ondersteund door EbSdbCursor

en: At least one sort field must be specified to use an EbSdbCursor
nl: Er moet ten minste één sorteerveld zijn opgegeven om EbSdbCursor te gebruiken

en: Cannot sort by a field that is not in the summary
nl: Sorteren op een veld dat niet aanwezig is in de samenvatting is niet mogelijk

en: Cannot sort by a field which may have multiple values
nl: Sorteren op een veld dat mogelijk meerdere waardes heeft is niet mogelijk

en: Tried to step a cursor in reverse, but cursor is already at the beginning of the contact list
nl: Er is geprobeerd de cursor een stap terug te zetten, maar de cursor bevindt zich al aan het begin van de contactenlijst

en: Tried to step a cursor forwards, but cursor is already at the end of the contact list
nl: Er is geprobeerd de cursor een stap vooruit te plaatsen, maar de cursor bevindt zich al aan het einde van de contactenlijst

en: Unsupported contact field “%d” specified in summary
nl: Niet-ondersteund contactenveld ‘%d’ opgegeven in samenvatting

en: Invalid query: %s
nl: Ongeldige zoekopdracht: %s

en: Invalid query for a book cursor
nl: Ongeldige zoekopdracht voor een boekcursor

en: Can’t open database %s: %s
nl: Kan database %s niet openen: %s

en: Object “%s” not found
nl: Object ‘%s’ niet gevonden

en: Object with extra “%s” not found
nl: Object met extra ‘%s’ niet gevonden

en: Search by email not supported
nl: Zoeken op e-mail niet ondersteund

en: No email address provided
nl: Geen e-mailadres opgegeven

en: At least one sort field must be specified to use a cursor
nl: Er moet ten minste één sorteerveld zijn opgegeven om een cursor te gebruiken

en: Cannot sort by a field that is not a string type
nl: Sorteren op een veld dat niet van het tekenreekstype is, is niet mogelijk

en: Preloaded object for UID “%s” is invalid
nl: Voorgeladen object voor UID ‘%s’ is ongeldig

en: Received object for UID “%s” is invalid
nl: Ontvangen object voor UID ‘%s’ is ongeldig

en: Refresh skipped due to enabled Power Saver mode. Disable Power Saver mode and repeat the action.
nl: Verversen overgeslagen vanwege ingeschakelde energiebesparingsmodus. Schakel deze uit en herhaal de actie.

en: Failed to create cache “%s”:
nl: Aanmaken cache ‘%s’ is mislukt:

en: Cannot upgrade contacts database from a legacy database with more than one addressbook. Delete one of the entries in the “folders” table first.
nl: Opwaarderen van contactendatabase vanuit een oudere database met meer dan één adresboek is niet mogelijk. U dient eerst een van de vermeldingen in de ‘mappen’-tabel te verwijderen.

en: Invalid query for EbSqlCursor
nl: Ongeldige zoekopdracht voor EbSqlCursor

en: At least one sort field must be specified to use an EbSqlCursor
nl: Er moet ten minste één sorteerveld zijn opgegeven om EbSdbCursor te gebruiken

en: Invalid query:
nl: Ongeldige zoekopdracht:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot open book:
nl: Kan boek niet openen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot refresh address book:
nl: Kan adresboek niet verversen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot get contact:
nl: Kan geen contact krijgen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot get contact list:
nl: Kan contactenlijst niet opvragen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot get contact list uids:
nl: Kan contactenlijst niet opvragen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot add contact:
nl: Kan contact niet toevoegen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot modify contacts:
nl: Kan contacten niet wijzigen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot remove contacts:
nl: Kan contacten niet verwijderen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot find email address:
nl: Kan e-mailadres niet vinden:

en: Cursor does not support setting the search expression
nl: Cursor ondersteunt het instellen van de zoekexpressie niet

en: Cursor does not support step
nl: Cursor ondersteunt stap niet

en: Cursor does not support alphabetic indexes
nl: Cursor ondersteunt alfabetische indexen niet

en: Unrecognized cursor origin
nl: Herkomst van cursor niet herkend

en: Out of sync revision while moving cursor
nl: Niet-gesynchroniseerde herziening terwijl de cursor wordt verplaatst

en: Alphabetic index was set for incorrect locale
nl: Alfabetische index werd ingesteld voor verkeerde taal

en: Given URL “%s” doesn’t reference CalDAV calendar
nl: De opgegeven URL ‘%s’ verwijst niet naar CalDAV-agenda

en: Missing information about component URL, local cache is possibly incomplete or broken. Remove it, please.
nl: Informatie over component-URL ontbreekt, lokaal cachegeheugen is mogelijk onvolledig of beschadigd. Gelieve het te verwijderen.

en: Failed to parse response data
nl: Ontleden van responsgegevens mislukt

en: Birthday
nl: Geboortedatum

en: Birthday: %s
nl: Geboortedatum: %s

en: Anniversary: %s
nl: Verjaardag: %s

en: Cannot get URI
nl: Kan URI niet verkrijgen

en: Cannot save calendar data: Malformed URI.
nl: Kan agendagegevens niet opslaan: ongeldige URI.

en: Cannot save calendar data
nl: Kan agendagegevens niet opslaan

en: Cannot parse ISC file “%s”
nl: Kan ISC-bestand ‘%s’ niet ontleden

en: File “%s” is not a VCALENDAR component
nl: Bestand ‘%s’ is geen VCALENDAR-component

note: FIXME This should be doable once all the recurid stuff is done
en: Unsupported method
nl: Methode niet ondersteund

en: URI not set
nl: URI niet ingesteld

en: Malformed URI “%s”: %s
nl: Misvormde URI ‘%s’: %s

en: Bad file format.
nl: Foutief bestandsformaat.

en: Not a calendar.
nl: Geen agenda.

en: Could not retrieve weather data
nl: Kon weergegevens niet ophalen

en: Weather: Fog
nl: Weer: mist

en: Weather: Cloudy Night
nl: Weer: bewolkte nacht

en: Weather: Cloudy
nl: Weer: bewolkt

en: Weather: Overcast
nl: Weer: zwaar bewolkt

en: Weather: Showers
nl: Weer: buien

en: Weather: Snow
nl: Weer: sneeuw

en: Weather: Clear Night
nl: Weer: heldere nacht

en: Weather: Sunny
nl: Weer: zonnig

en: Weather: Thunderstorms
nl: Weer: onweer

en: Forecast
nl: Vooruitzicht

en: Could not create cache file
nl: Kan cache-bestand niet aanmaken

en: Could not create cache file:
nl: Kon geen cachebestand aanmaken:

en: New note
nl: Nieuwe notitie

en: No such calendar
nl: Agenda bestaat niet

en: Object not found
nl: Object niet gevonden

en: Invalid object
nl: Ongeldig object

en: Unknown user
nl: Onbekende gebruiker

en: Object ID already exists
nl: Object-ID bestaat reeds

en: Invalid range
nl: Ongeldig bereik

en: Unknown calendar property “%s”
nl: Onbekende agenda-eigenschap ‘%s’

en: Cannot change value of calendar property “%s”
nl: Kan waarde van agenda-eigenschap ‘%s’ niet wijzigen

en: Untitled appointment
nl: Afspraak zonder titel

en: 1st
nl: 1e

en: 2nd
nl: 2e

en: 3rd
nl: 3e

en: 4th
nl: 4e

en: 5th
nl: 5e

en: 6th
nl: 6e

en: 7th
nl: 7e

en: 8th
nl: 8e

en: 9th
nl: 9e

en: 10th
nl: 10e

en: 11th
nl: 11e

en: 12th
nl: 12e

en: 13th
nl: 13e

en: 14th
nl: 14e

en: 15th
nl: 15e

en: 16th
nl: 16e

en: 17th
nl: 17e

en: 18th
nl: 18e

en: 19th
nl: 19e

en: 20th
nl: 20e

en: 21st
nl: 21e

en: 22nd
nl: 22e

en: 23rd
nl: 23e

en: 24th
nl: 24ste

en: 25th
nl: 25e

en: 26th
nl: 26e

en: 27th
nl: 27e

en: 28th
nl: 28e

en: 29th
nl: 29e

en: 30th
nl: 30e

en: 31st
nl: 31e

en: every day forever | every %d days forever
nl[0]: dagelijks, voor altijd
nl[1]: elke %d dagen, voor altijd

en: Every day forever | Every %d days forever
nl[0]: Dagelijks, voor altijd
nl[1]: Elke %d dagen, voor altijd

en: every day | every %d days
nl[0]: dagelijks
nl[1]: elke %d dagen

en: Every day | Every %d days
nl[0]: Dagelijks
nl[1]: Elke %d dagen

en: every week | every %d weeks
nl[0]: wekelijks
nl[1]: elke %d weken

en: Every week | Every %d weeks
nl[0]: Wekelijks
nl[1]: Elke %d weken

[ctx: recur-description]
en: on Sunday
nl: ’s zondags

[ctx: recur-description]
en: , Sunday
nl: , ’s zondags

[ctx: recur-description]
en:  and Sunday
nl:  en ’s zondags

[ctx: recur-description]
en: on Monday
nl: ’s maandags

[ctx: recur-description]
en: , Monday
nl: , ’s maandags

[ctx: recur-description]
en:  and Monday
nl:  en ’s maandags

[ctx: recur-description]
en: on Tuesday
nl: ’s dinsdags

[ctx: recur-description]
en: , Tuesday
nl: , ’s dinsdags

[ctx: recur-description]
en:  and Tuesday
nl:  en ’s dinsdags

[ctx: recur-description]
en: on Wednesday
nl: ’s woensdags

[ctx: recur-description]
en: , Wednesday
nl: , ’s woensdags

[ctx: recur-description]
en:  and Wednesday
nl:  en ’s woensdags

[ctx: recur-description]
en: on Thursday
nl: ’s donderdags

[ctx: recur-description]
en: , Thursday
nl: , ’s donderdags

[ctx: recur-description]
en:  and Thursday
nl:  en ’s donderdags

[ctx: recur-description]
en: on Friday
nl: ’s vrijdags

[ctx: recur-description]
en: , Friday
nl: , ’s vrijdags

[ctx: recur-description]
en:  and Friday
nl:  en ’s vrijdags

[ctx: recur-description]
en: on Saturday
nl: ’s zaterdags

[ctx: recur-description]
en: , Saturday
nl: , ’s zaterdags

[ctx: recur-description]
en:  and Saturday
nl:  en ’s zaterdags

en: every month | every %d months
nl[0]: maandelijks
nl[1]: elke %d maanden

en: Every month | Every %d months
nl[0]: Maandelijks
nl[1]: Elke %d maanden

[ctx: recur-description]
en: on the last Sunday
nl: op de laatste zondag

[ctx: recur-description]
en: on the last Monday
nl: op de laatste maandag

[ctx: recur-description]
en: on the last Tuesday
nl: op de laatste dinsdag

[ctx: recur-description]
en: on the last Wednesday
nl: op de laatste woensdag

[ctx: recur-description]
en: on the last Thursday
nl: op de laatste donderdag

[ctx: recur-description]
en: on the last Friday
nl: op de laatste vrijdag

[ctx: recur-description]
en: on the last Saturday
nl: op de laatste zaterdag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 1st day
nl: op de 1e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 2nd day
nl: op de 2e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 3rd day
nl: op de 3e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 4th day
nl: op de 4e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 5th day
nl: op de 5e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 6th day
nl: op de 6e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 7th day
nl: op de 7e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 8th day
nl: op de 8e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 9th day
nl: op de 9e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 10th day
nl: op de 10e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 11th day
nl: op de 11e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 12th day
nl: op de 12e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 13th day
nl: op de 13e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 14th day
nl: op de 14e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 15th day
nl: op de 15e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 16th day
nl: op de 16e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 17th day
nl: op de 17e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 18th day
nl: op de 18e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 19th day
nl: op de 19e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 20th day
nl: op de 20e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 21st day
nl: op de 21e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 22nd day
nl: op de 22e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 23rd day
nl: op de 23e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 24th day
nl: op de 24e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 25th day
nl: op de 25e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 26th day
nl: op de 26e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 27th day
nl: op de 27e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 28th day
nl: op de 28e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 29th day
nl: op de 29e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 30th day
nl: op de 30e dag

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 31st day
nl: op de 31e dag

[ctx: recur-description]
en: on the first Monday
nl: op de eerste maandag

[ctx: recur-description]
en: on the second Monday
nl: op de tweede maandag

[ctx: recur-description]
en: on the third Monday
nl: op de derde maandag

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Monday
nl: op de vierde maandag

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Monday
nl: op de vijfde maandag

[ctx: recur-description]
en: on the first Tuesday
nl: op de eerste dinsdag

[ctx: recur-description]
en: on the second Tuesday
nl: op de tweede dinsdag

[ctx: recur-description]
en: on the third Tuesday
nl: op de derde dinsdag

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Tuesday
nl: op de vierde dinsdag

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Tuesday
nl: op de vijfde dinsdag

[ctx: recur-description]
en: on the first Wednesday
nl: op de eerste woensdag

[ctx: recur-description]
en: on the second Wednesday
nl: op de tweede woensdag

[ctx: recur-description]
en: on the third Wednesday
nl: op de derde woensdag

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Wednesday
nl: op de vierde woensdag

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Wednesday
nl: op de vijfde woensdag

[ctx: recur-description]
en: on the first Thursday
nl: op de eerste donderdag

[ctx: recur-description]
en: on the second Thursday
nl: op de tweede donderdag

[ctx: recur-description]
en: on the third Thursday
nl: op de derde donderdag

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Thursday
nl: op de vierde donderdag

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Thursday
nl: op de vijfde donderdag

[ctx: recur-description]
en: on the first Friday
nl: op de eerste vrijdag

[ctx: recur-description]
en: on the second Friday
nl: op de tweede vrijdag

[ctx: recur-description]
en: on the third Friday
nl: op de derde vrijdag

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Friday
nl: op de vierde vrijdag

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Friday
nl: op de vijfde vrijdag

[ctx: recur-description]
en: on the first Saturday
nl: op de eerste zaterdag

[ctx: recur-description]
en: on the second Saturday
nl: op de tweede zaterdag

[ctx: recur-description]
en: on the third Saturday
nl: op de derde zaterdag

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Saturday
nl: op de vierde zaterdag

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Saturday
nl: op de vijfde zaterdag

[ctx: recur-description]
en: on the first Sunday
nl: op de eerste zondag

[ctx: recur-description]
en: on the second Sunday
nl: op de tweede zondag

[ctx: recur-description]
en: on the third Sunday
nl: op de derde zondag

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Sunday
nl: op de vierde zondag

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Sunday
nl: op de vijfde zondag

en: every year forever | every %d years forever
nl[0]: jaarlijks, voor altijd
nl[1]: elke %d jaren, voor altijd

en: Every year forever | Every %d years forever
nl[0]: Jaarlijks, voor altijd
nl[1]: Elke %d jaren, voor altijd

en: every year | every %d years
nl[0]: jaarlijks
nl[1]: elke %d jaren

en: Every year | Every %d years
nl[0]: Jaarlijks
nl[1]: Elke %d jaren

note: Translators: This is one of the last possible parts of a recurrence description. The text is appended at the end of the complete recurrence description, making it for example: "Every 3 days for 10 occurrences"
en: for one occurrence | for %d occurrences
nl[0]: voor een totaal van één keer
nl[1]: voor een totaal van %d keer

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is one of the last possible parts of a recurrence description. The '%s' is replaced with actual date, thus it can create something like "until Mon 15.1.2018". The text is appended at the end of the complete recurrence description, making it for example: "Every 3 days until Mon 15.1
en: until %s
nl: tot %s

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is one of the last possible parts of a recurrence description. The text is appended at the end of the complete recurrence description, making it for example: "Every 2 months on Tuesday, Thursday and Friday forever"
en: forever
nl: voor altijd

note: Translators: This text is appended at the end of complete recur description using "%s%s" in context "recur-description"
en: , with one exception | , with %d exceptions
nl[0]: , met één uitzondering
nl[1]: , met %d uitzonderingen

[ctx: recur-description]
en: The meeting recurs
nl: De afspraak herhaalt zich

[ctx: recur-description]
en: The appointment recurs
nl: De afspraak keert terug

[ctx: recur-description]
en: The task recurs
nl: De taak herhaalt zich

[ctx: recur-description]
note: if (i_cal_component_isa (comp) == I_CAL_VJOURNAL_COMPONENT)
en: The memo recurs
nl: De memo herhaalt zich

[ctx: Priority]
en: High
nl: Hoog

[ctx: Priority]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: Priority]
en: Low
nl: Laag

[ctx: Priority]
note: An empty string is the same as 'None'.
en: Undefined
nl: Niet opgegeven

en: %d week | %d weeks
nl[0]: %d week
nl[1]: %d weken

en: %d day | %d days
nl[0]: %d dag
nl[1]: %d dagen

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uur

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

note: Translators: here, "second" is the time division (like "minute"), not the ordinal number (like "third")
en: %d second | %d seconds
nl[0]: %d seconde
nl[1]: %d seconden

en: No Summary
nl: Geen samenvatting

en: “%s” expects one argument
nl: ‘%s’ verwacht één argument

en: “%s” expects the first argument to be a string
nl: ‘%s’ verwacht dat het eerste argument een tekenreeks is

en: “%s” expects two or three arguments
nl: ‘%s’ verwacht twee of drie argumenten

en: “%s” expects the first argument to be a time_t
nl: ‘%s’ verwacht dat het eerste argument een time_t is

en: “%s” expects the second argument to be a time_t
nl: ‘%s’ verwacht dat het tweede argument een time_t is

en: “%s” expects the third argument to be a string
nl: ‘%s’ verwacht dat het derde argument een tekenreeks is

en: “%s” expects none or two arguments
nl: ‘%s’ verwacht geen of twee argumenten

en: “%s” expects two arguments
nl: ‘%s’ verwacht twee argumenten

en: “%s” expects no arguments
nl: ‘%s’ verwacht geen argumenten

en: “%s” expects the second argument to be a string
nl: ‘%s’ verwacht dat het tweede argument een tekenreeks is

en: “%s” expects the first argument to be either “any”, “summary”, or “description”, or “location”, or “attendee”, or “organizer”, or “classification”
nl: ‘%s’ verwacht dat het eerste argument een keuze is uit: ‘any’, ‘summary’, ‘description’ of ‘location’, ‘attendee’, ‘organizer’ of ‘classification’

en: “%s” expects at least one argument
nl: ‘%s’ verwacht op zijn minst één argument

en: “%s” expects all arguments to be strings or one and only one argument to be a boolean false (#f)
nl: ‘%s’ verwacht dat alle argumenten tekenreeksen zijn, of dat slechts één argument een booleaanse ‘onwaar’ is (#f)

en: “%s” expects the first argument to be an ISO 8601 date/time string
nl: ‘%s’ verwacht dat het eerste argument een datum/tijd-tekenreeks is in ISO 8601-vorm

en: “%s” expects the second argument to be an integer
nl: ‘%s’ verwacht dat het tweede argument een geheel getal is

en: Failed to create SQLite function, error code “%d”: %s
nl: Kon SQLite-functie niet aanmaken, foutcode ‘%d’: %s

en: Object “%s”, “%s” not found
nl: Object ‘%s’, ‘%s’ niet gevonden

en: Cannot add timezone without tzid
nl: Kon tijdzone niet toevoegen zonder tzid

en: Cannot add timezone without component
nl: Kon tijdzone niet toevoegen zonder component

en: Cannot add timezone with invalid component
nl: Toevoegen van tijdzone met ongeldig component niet mogelijk

en: Received object for UID “%s” doesn’t contain any expected component
nl: Ontvangen object voor UID ‘%s’ bevat geen enkel verwacht component

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot open calendar:
nl: Kan agenda niet openen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot refresh calendar:
nl: Kan agenda niet verversen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar object path:
nl: Kan pad agenda-object niet ophalen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar object list:
nl: Kan agenda-objectlijst niet ophalen :

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar free/busy list:
nl: Kan vrij/bezet-lijst van agenda niet ophalen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot create calendar object:
nl: Kan agenda-object niet aanmaken:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot modify calendar object:
nl: Kan agenda-object niet wijzigen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot remove calendar object:
nl: Kan agenda-object niet verwijderen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot receive calendar objects:
nl: Kan agenda-objecten niet ontvangen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot send calendar objects:
nl: Kan agenda-objecten niet versturen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Could not retrieve attachment uris:
nl: Kon bijlage-uri’s niet ophalen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Could not discard reminder:
nl: Kon herinnering niet uitzetten:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Could not retrieve calendar time zone:
nl: Kon tijdzone voor agenda niet ophalen:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Could not add calendar time zone:
nl: Kon tijdzone voor agenda niet toevoegen:

en: Signing is not supported by this cipher
nl: Ondertekening wordt niet ondersteund door deze vercijfering

en: Verifying is not supported by this cipher
nl: Verificatie wordt niet ondersteund door deze vercijfering

en: Encryption is not supported by this cipher
nl: Versleuteling wordt niet ondersteund door deze vercijfering

en: Decryption is not supported by this cipher
nl: Ontcijfering wordt niet ondersteund door deze vercijfering

en: Signing message
nl: Bericht wordt ondertekend

en: Encrypting message
nl: Bericht wordt versleuteld

en: Decrypting message
nl: Bericht wordt ontcijferd

en: Unable to create cache path
nl: Kon pad voor cache niet aanmaken

en: Empty cache file
nl: Leeg cachebestand

en: Could not remove cache entry: %s: %s
nl: Kon item niet uit cache verwijderen: %s: %s

en: Could not rename “%s” to %s: %s
nl: Kon ‘%s’ niet hernoemen naar %s: %s

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Transferring filtered messages in “%s : %s”
nl: Gefilterde berichten in ‘%s : %s’ worden verplaatst

en: Failed to create child process “%s”: %s
nl: Starten van dochterproces ‘%s’ mislukt: %s

en: Invalid message stream received from %s: %s
nl: Ongeldige berichtenstroom ontvangen van %s: %s

en: Syncing folders
nl: Mappen worden gesynchroniseerd

en: Error parsing filter: %s: %s
nl: Fout bij interpreteren bestand: %s: %s

en: Error executing filter: %s: %s
nl: Fout bij uitvoeren filter: %s: %s

en: Unable to open spool folder
nl: Kan de spoolmap niet openen

en: Unable to process spool folder
nl: Kan de spoolmap niet verwerken

en: Getting message %d (%d%%)
nl: Ophalen bericht %d (%d%%)

en: Failed on message %d
nl: Faalde bij bericht %d

en: Failed to transfer messages: %s
nl: Verplaatsen van berichten mislukt: %s

en: Syncing folder
nl: Map wordt gesynchroniseerd

en: Complete
nl: Voltooid

en: Getting message %d of %d
nl: Ophalen bericht %d van %d

en: Failed at message %d of %d
nl: Faalde bij bericht %d van %d

en: Execution of filter “%s” failed:
nl: Fout bij uitvoeren filter ‘%s’:

en: Error parsing filter “%s”: %s: %s
nl: Fout bij interpreteren filter ‘%s’: %s: %s

en: Error executing filter “%s”: %s: %s
nl: Fout bij uitvoeren filter ‘%s’: %s: %s

en: Failed to retrieve message
nl: Ophalen bericht mislukt

en: Invalid arguments to (system-flag)
nl: Ongeldige argumenten voor (systeemvlag)

en: Invalid arguments to (user-tag)
nl: Ongeldige argumenten voor (gebruiker)

en: Invalid arguments to (message-location)
nl: Ongeldige argumenten voor (bericht-locatie)

en: Error executing filter search: %s: %s
nl: Fout bij uitvoeren filterzoekactie: %s: %s

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Storing changes in folder “%s : %s”
nl: Wijzigingen in map ‘%s : %s’ opslaan

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Learning new spam message in “%s : %s” | Learning new spam messages in “%s : %s”
nl[0]: Nieuw spambericht leren in ‘%s : %s’
nl[1]: Nieuwe spamberichten leren in ‘%s : %s’

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Learning new ham message in “%s : %s” | Learning new ham messages in “%s : %s”
nl[0]: Nieuw hambericht leren in ‘%s : %s’
nl[1]: Nieuwe hamberichten leren in ‘%s: %s’

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Filtering new message in “%s : %s” | Filtering new messages in “%s : %s”
nl[0]: Nieuw bericht in ‘%s: %s’ wordt gefilterd
nl[1]: Nieuwe berichten in ‘%s : %s’ worden gefilterd

en: Moving messages
nl: Verplaatsen van berichten

en: Copying messages
nl: Berichten worden gekopieerd

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Quota information not supported for folder “%s : %s”
nl: Quota-informatie niet ondersteund voor map ‘%s : %s’

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Filtering folder “%s : %s”
nl: Map ‘%s: %s’ wordt gefilterd

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Expunging folder “%s : %s”
nl: Map ‘%s: %s’ wordt gewist

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Retrieving message “%s” in “%s : %s”
nl: Bericht ‘%s’ in ‘%s : %s’ wordt opgehaald

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Retrieving quota information for “%s : %s”
nl: Quota-informatie voor ‘%s : %s’ wordt opgehaald

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Refreshing folder “%s : %s”
nl: Map ‘%s : %s’ wordt ververst

note: Translators: The '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) requires a single bool result
nl: (%s) vereist enkelvoudig booleaans resultaat

note: Translators: Each '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) not allowed inside %s
nl: (%s) niet toegestaan binnen %s

note: Translators: The '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) requires a match type string
nl: (%s) vereist type tekenreeks

note: Translators: The '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) expects an array result
nl: (%s) vereist een array als resultaat

note: Translators: The '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) requires the folder set
nl: (%s) vereist ingestelde map

en: Cannot parse search expression: %s:
    %s
nl: Kan zoekexpressie niet interpreteren: %s:
    %s

en: Error executing search expression: %s:
    %s
nl: Fout bij uitvoeren zoekexpressie: %s:
    %s

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Release unused memory for folder “%s : %s”
nl: Ongebruikt geheugen voor map ‘%s : %s’ vrijmaken

note: Translators: The '%s' is replaced with the actual path and filename of the used gpg, like '/usr/bin/gpg2'
en: Output from %s:
nl: Uitvoer van %s:

en: Failed to execute gpg: %s
nl: Fout bij uitvoeren van ‘gpg’: %s

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unexpected GnuPG status message encountered:
    
    %s
nl: Onverwacht statusbericht van GnuPG ontvangen:
    
    %s

en: Failed to parse gpg userid hint.
nl: Interpretatie van de gpg userid hint is mislukt.

en: Failed to parse gpg passphrase request.
nl: Fout tijdens het verwerken van de gpg-wachtwoordaanvraag.

en: You need a PIN to unlock the key for your
    SmartCard: “%s”
nl: U heeft een pincode nodig om uw SmartCard
    te ontgrendelen: ‘%s’

en: You need a passphrase to unlock the key for
    user: “%s”
nl: U heeft een wachtwoord nodig om de sleutel voor
    gebruiker ‘%s’ te ontgrendelen

en: Unexpected request from GnuPG for “%s”
nl: Onverwacht verzoek van GnuPG voor ‘%s’

en: Note the encrypted content doesn’t contain information about a recipient, thus there will be a password prompt for each of stored private key.
nl: Denk er aan dat versleutelde inhoud geen informatie bevat over een ontvanger; er zal dus om een wachtwoord gevraagd worden voor elke opgeslagen privésleutel.

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Failed to unlock secret key: 3 bad passphrases given.
nl: Ontgrendelen van de geheime sleutel is mislukt: 3 onjuiste wachtwoord(zinn)en gegeven.

en: Unexpected response from GnuPG: %s
nl: Onverwacht antwoord van GnuPG: %s

en: Failed to encrypt: No valid recipients specified.
nl: Versleuteling mislukt: er zijn geen geldige ontvangers opgegeven.

note: Translators: The first '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'; the second '%s' is replaced with the actual path and filename of the used gpg, like '/usr/bin/gpg2'
en: Failed to encrypt: Invalid recipient %s specified. A common issue is that the %s doesn’t have imported public key for this recipient.
nl: Versleuteling mislukt: ongeldige ontvanger %s opgegeven. Dit komt meestal doordat %s geen geïmporteerde publieke sleutel voor deze ontvanger bevat.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The public key for recipient %s was not found.
nl: Versleuteling mislukt: de publieke sleutel voor ontvanger %s kon niet gevonden worden.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is revoked.
nl: Versleuteling mislukt: de sleutel voor ontvanger %s is ingetrokken.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is expired.
nl: Versleuteling mislukt: de sleutel voor ontvanger %s is verlopen.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is not trusted.
nl: Versleuteling mislukt: de sleutel voor ontvanger %s is niet vertrouwd.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is disabled.
nl: Versleuteling mislukt: de sleutel voor ontvanger %s is uitgeschakeld.

note: Translators: The first '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'; the second '%s' is replaced with the actual path and filename of the used gpg, like '/usr/bin/gpg2'
en: Failed to encrypt: Invalid recipient %s specified (code %d). A common issue is that the %s doesn’t have imported public key for this recipient.
nl: Versleuteling mislukt: ongeldige ontvanger %s opgegeven (code %d). Dit komt meestal doordat %s geen geïmporteerde publieke sleutel voor deze ontvanger bevat.

en: Could not generate signing data:
nl: Kan gegevens voor ondertekening niet genereren:

en: Failed to execute gpg.
nl: Fout bij uitvoeren van ‘gpg’.

en: Cannot verify message signature: Incorrect message format
nl: Kan ondertekening niet verifiëren: Onjuist bericht formaat

en: Cannot verify message signature:
nl: Kan ondertekening niet verifiëren:

en: Could not generate encrypting data:
nl: Kan gegevens voor versleuteling niet genereren:

en: This is a digitally encrypted message part
nl: Dit berichtdeel is digitaal ondertekend

en: Cannot decrypt message: Incorrect message format
nl: Kan bericht niet ontcijferen: onjuist berichtformaat

en: Failed to decrypt MIME part: protocol error
nl: Ontcijferen van het MIME gedeelte is mislukt: protocol fout

en: Failed to decrypt MIME part: Secret key not found
nl: Ontcijferen van het MIME-gedeelte is mislukt: geheime sleutel niet gevonden

en: GPG blob contains unencrypted text: %s
nl: GPG-blob bevat onversleutelde tekst: %s

en: Encrypted content
nl: Versleutelde inhoud

en: Synchronizing junk database
nl: Synchroniseren spamdatabase

en: Could not create lock file for %s: %s
nl: Kon vergrendelingsbestand voor %s niet maken: %s

en: Timed out trying to get lock file on %s.  Try again later.
nl: Maximale wachttijd overschreden bij poging vergrendeld bestand op te vragen op %s. Probeer het later opnieuw.

en: Failed to get lock using fcntl(2): %s
nl: Opvragen van vergrendeling met fcntl(2) mislukt: %s

en: Failed to get lock using flock(2): %s
nl: Opvragen van vergrendeling met flock(2) mislukt: %s

en: Cannot build locking helper pipe: %s
nl: Kon de ‘locking helper pipe’ niet maken: %s

en: Cannot fork locking helper: %s
nl: Kon ‘locking helper’ niet forken: %s

en: Could not lock “%s”: protocol error with lock-helper
nl: Kon ‘%s’ niet vergrendelen: protocolfout met vergrendelaar

en: Could not lock “%s”
nl: Kon ‘%s’ niet vergrendelen

en: Could not open mail file %s: %s
nl: Kon e-mailbestand %s niet openen: %s

en: Could not check mail file %s: %s
nl: Kon e-mailbestand %s niet controleren: %s

en: Could not open temporary mail file %s: %s
nl: Kon tijdelijk e-mailbestand %s niet openen: %s

en: Failed to store mail in temp file %s: %s
nl: Fout bij opslaan post in tijdelijk bestand %s: %s

en: Could not create pipe: %s
nl: Kon de pijp niet maken: %s

en: Could not fork: %s
nl: Kon niet starten: %s

en: Movemail program failed: %s
nl: Movemail programma mislukt: %s

en: (Unknown error)
nl: (Onbekende fout)

en: Error reading mail file: %s
nl: Fout bij het lezen van e-mailbestand: %s

en: Error writing mail temp file: %s
nl: Fout bij opslaan van tijdelijk e-mailbestand: %s

en: Error copying mail temp file: %s
nl: Fout bij opslaan van tijdelijk e-mailbestand: %s

en: No content available
nl: Geen inhoud beschikbaar

en: No signature available
nl: Geen ondertekening beschikbaar

en: parse error
nl: analysefout

en: Resolving: %s
nl: Opzoeken: %s

en: Host lookup failed
nl: Opzoeken host mislukt

en: Host lookup “%s” failed. Check your host name for spelling errors.
nl: Opzoeken host ‘%s’ is mislukt. Controleer of de hostnaam goed gespeld is.

en: Host lookup “%s” failed: %s
nl: Host ‘%s’ opzoeken is mislukt: %s

en: Checking reachability of account “%s”
nl: Bezig met controleren van bereikbaarheid van account ‘%s’

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Downloading new messages for offline mode in “%s : %s”
nl: Bezig met binnenhalen van nieuwe berichten voor offline gebruik in ‘%s : %s’

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Checking download of new messages for offline in “%s : %s”
nl: Controleren van download van nieuwe berichten voor offline gebruik in ‘%s : %s’

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Syncing messages in folder “%s : %s” to disk
nl: Synchroniseren van berichten in de map ‘%s : %s’ naar schijf

note: Translators: The first “%d” is the sequence number of the message, the second “%d” is the total number of messages to synchronize. The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is m
en: Syncing message %d of %d in folder “%s : %s” to disk
nl: Synchroniseren van bericht %d van %d in de map ‘%s : %s’ naar schijf

en: Copy folder content locally for _offline operation
nl: De inhoud van de map lokaal kopiëren voor _offline gebruik

en: Syncing messages in account “%s” to disk
nl: Synchroniseren van berichten in account ‘%s’ naar schijf

en: Virtual folder email provider
nl: Virtuele map e-mail aanbieder

en: For reading mail as a query of another set of folders
nl: Voor het lezen van post als een zoekopdracht op een verzameling mappen

en: Could not load %s: Module loading not supported on this system.
nl: Kon %s niet laden. Module laden niet ondersteund door dit systeem.

en: Could not load %s: %s
nl: Kon %s niet laden: %s

en: Could not load %s: No initialization code in module.
nl: Kon %s niet laden: Geen initialisatie code in de module.

en: No provider available for protocol “%s”
nl: Geen aanbieder beschikbaar voor protocol ‘%s’

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: This option will connect to the server using an anonymous login.
nl: Deze optie logt anoniem in op de server.

en: Authentication failed.
nl: Aanmelding mislukt.

note: Translators: the 'trace information' term comes from https://tools.ietf.org/html/rfc4505 In this case the user set to use an email address as the trace information, but the provided value is not a valid email address.
en: Invalid email address trace information:
    %s
nl: Ongeldige trace-informatie voor e-mailadres:
    %s

note: Translators: the 'trace information' term comes from https://tools.ietf.org/html/rfc4505 In this case the user set to use an opaque trace information, but the provided value looks like an email address.
en: Invalid opaque trace information:
    %s
nl: Ongeldige opaque trace-informatie:
    %s

en: Invalid argument
nl: Ongeldige argument

en: This option will connect to the server using a secure CRAM-MD5 password, if the server supports it.
nl: Deze optie zal verbinding maken met de server met een veilig CRAM-MD5 wachtwoord, indien de server dat ondersteund.

en: This option will connect to the server using a secure DIGEST-MD5 password, if the server supports it.
nl: Deze optie zal verbinding maken met de server met een veilig DIGEST-MD5 wachtwoord, indien de server dat ondersteund.

en: Server challenge too long (>2048 octets)
nl: Server-‘challenge’ te lang (>2048 octets)

en: Server challenge invalid
nl: Server-‘challenge’ ongeldig

en: Server challenge contained invalid “Quality of Protection” token
nl: Server-‘challenge’ bevat ongeldig ‘Quality of Protection’-token

en: Server response did not contain authorization data
nl: Het antwoord van de server bevatte geen autorisatiegegevens

en: Server response contained incomplete authorization data
nl: Het antwoord van de server bevatte onvolledige autorisatiegegevens

en: Server response does not match
nl: Het antwoord van de server komt niet overeen

en: This option will connect to the server using Kerberos 5 authentication.
nl: Deze optie zal bij het verbinden met de server gebruik maken van Kerberos-5-aanmelding.

en: (Unknown GSSAPI mechanism code: %x)
nl: (Onbekende GSSAPI mechanismecode: %x)

en: The specified mechanism is not supported by the provided credential, or is unrecognized by the implementation.
nl: Het gespecificeerde mechanisme wordt niet ondersteund door de gegeven informatie, of wordt niet herkend door de implementatie.

en: The provided target_name parameter was ill-formed.
nl: De gegeven doelnaam parameter is niet goed geformatteerd.

en: The provided target_name parameter contained an invalid or unsupported type of name.
nl: De gegeven doelnaam parameter bevat een ongeldige of niet ondersteund naamtype.

en: The input_token contains different channel bindings to those specified via the input_chan_bindings parameter.
nl: Het input_token bevat verschillende kanaalbindingen naar diegene gespecificeerd via de input_chan_bindings parameter.

en: The input_token contains an invalid signature, or a signature that could not be verified.
nl: Het input_token bevat een ongeldige handtekening, of een handtekening die niet gecontroleerd kon worden.

en: The supplied credentials were not valid for context initiation, or the credential handle did not reference any credentials.
nl: De gegeven informatie is niet geldig voor omgevingsinitialisatie, of er is geen informatie gegeven.

en: The supplied context handle did not refer to a valid context.
nl: Geen geldige omgeving gegeven.

en: The consistency checks performed on the input_token failed.
nl: Geldigheidscontrole van het input_token mislukt.

en: The consistency checks performed on the credential failed.
nl: Geldigheidscontrole van de informatie mislukt.

en: The referenced credentials have expired.
nl: De referentie-informatie is verlopen.

en: Bad authentication response from server.
nl: Foutief antwoord van de server bij aanmelding.

en: Could not get session bus:
nl: Kon sessiebus niet opvragen:

en: Cannot ask for Kerberos ticket. Obtain the ticket manually, like on command line with “kinit” or open “Online Accounts” in “Settings” and add the Kerberos account there. Reported error was: %s
nl: Kan geen Kerberos-ticket aanvragen. Verkrijg het ticket handmatig, zoals op de opdrachtregel met ‘kinit’, of open ‘Online accounts’ in de ‘Instellingen’ en voeg de Kerberos-account daar toe. De gemelde fout was: %s

en: Unsupported security layer.
nl: Niet ondersteunde beveiligingslaag.

en: This option will connect to the server using a simple password.
nl: Deze optie zal bij het verbinden met de server het wachtwoord versturen als platte tekst.

en: Unknown authentication state.
nl: Onbekende aanmeldingsstatus.

en: This option will connect to a Windows-based server using NTLM / Secure Password Authentication.
nl: Deze optie zal bij het verbinden met een windows-server gebruik maken van NTLM / Beveiligde wachtwoordidentificatie.

en: PLAIN
nl: PLAT

en: POP before SMTP
nl: POP voor SMTP

en: This option will authorise a POP connection before attempting SMTP
nl: Deze optie geeft aan dat eerst een POP-verbinding wordt gemaakt voordat SMTP geprobeerd wordt

en: POP Source UID
nl: POP Bron UID

en: POP Before SMTP authentication using an unknown transport
nl: POP voor SMTP gebruikmakend van een onbekend transportmedium

en: POP Before SMTP authentication attempted with a %s service
nl: POP voor SMTP geprobeerd met een %s-dienst

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the server
nl: Deze optie zal een OAuth 2.0-toegangstoken gebruiken om verbinding te maken met de server

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Google server
nl: Deze optie zal een OAuth 2.0-toegangstoken gebruiken om verbinding te maken met de Google-server

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Outlook.com server
nl: Deze optie zal een OAuth 2.0-toegangstoken gebruiken om verbinding te maken met de Outlook.com-server

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Yahoo! server
nl: Deze optie zal een OAuth 2.0-toegangstoken gebruiken om verbinding te maken met de Yahoo!-server

en: Regular expression compilation failed: %s: %s
nl: Compileren van reguliere expressie mislukt: %s: %s

en: Invalid GType registered for protocol “%s”
nl: Ongeldig GType geregistreerd voor protocol ‘%s’

en: No support for %s authentication
nl: Geen ondersteuning voor aanmelding %s

en: %s authentication failed
nl: Aanmelding %s mislukt

en: Forwarding messages is not supported
nl: Het doorsturen van berichten wordt niet ondersteund

en: Cannot find certificate for “%s”
nl: Kan certificaat voor ‘%s’ niet vinden

en: Cannot create CMS message
nl: Kan geen CMS-bericht aanmaken

en: Cannot create CMS signed data
nl: Kan geen CMS-ondertekende-data aanmaken

en: Cannot attach CMS signed data
nl: Kan geen CMS-ondertekende-data bijvoegen

en: Cannot attach CMS data
nl: Kan geen CMS-data bijvoegen

en: Cannot create CMS Signer information
nl: Kan geen CMS-ondertekenaarsinfo aanmaken

en: Cannot find certificate chain
nl: Kan certificaatketting niet vinden

en: Cannot add CMS Signing time
nl: Kan CMS ontertekeninstijd niet toevoegen

en: Encryption certificate for “%s” does not exist
nl: Het versleutelingscertificaat voor ‘%s’ bestaat niet

en: Cannot add SMIMEEncKeyPrefs attribute
nl: Kan SMIMEEncKeyPrefs attribuut niet toevoegen

en: Cannot add MS SMIMEEncKeyPrefs attribute
nl: Kan MS SMIMEEncKeyPrefs attribuut niet toevoegen

en: Cannot add encryption certificate
nl: Kan encryptiecertificaat niet toevoegen

en: Cannot add CMS Signer information
nl: Kan CMS ontertekenaars info niet toevoegen

note: Translators: A fallback message when couldn't verify an SMIME signature
en: Unverified
nl: Niet geverifieerd

en: Good signature
nl: Correcte handtekening

en: Bad signature
nl: Foutieve handtekening

en: Content tampered with or altered in transit
nl: Er is met de inhoud geknoeit of de inhoud is gewijzigd tijdens verzending

en: Signing certificate not found
nl: Certificaat van ondertekening niet gevonden

en: Signing certificate not trusted
nl: Certificaat van ondertekening niet vertrouwd

en: Signature algorithm unknown
nl: Algoritme van ondertekening onbekend

en: Signature algorithm unsupported
nl: Algoritme van ondertekening niet ondersteund

en: Malformed signature
nl: Misvormde handtekening

en: Processing error
nl: Fout bij verwerken

en: No signed data in signature
nl: Geen ondertekende data in handtekening

en: Digests missing from enveloped data
nl: Samenvattingen ontbreken in omhulde gegevens

en: Cannot calculate digests
nl: Kan samenvattingen niet berekenen

en: Cannot set message digests
nl: Kan berichtsamenvattingen niet instellen

en: Certificate import failed
nl: Certificaat importeren mislukt

en: Certificate is the only message, cannot verify certificates
nl: Bericht met enkel een certificaat; kan certificaten niet verifiëren

en: Certificate is the only message, certificates imported and verified
nl: Bericht met enkel certificaat, certificaten geïmporteerd en geverifieerd

en: Cannot find signature digests
nl: Kan ondertekeningsamenvattingen niet vinden

en: Signer: %s <%s>: %s
nl: Ondertekenaar: %s <%s>: %s

en: Cannot create encoder context
nl: Kan geen versleutelingscontext maken

en: Failed to add data to CMS encoder
nl: Fout bij toevoegen data aan CMS-encoder

en: Failed to encode data
nl: Versleutelen van data mislukt

en: Decoder failed
nl: Decoderen mislukt

en: No valid or appropriate certificate for “%s” was found
nl: Geen geldig of geschikt certificaat voor ‘%s’ gevonden

en: Cannot find common bulk encryption algorithm
nl: Kan geen algemeen bulkcoderingsalgoritme vinden

en: Cannot allocate slot for encryption bulk key
nl: Kan geen slot toewijzen voor bulkcoderingssleutel

en: Cannot create CMS Message
nl: Kan geen CMS-bericht aanmaken

en: Cannot create CMS Enveloped data
nl: Kan geen CMS EnvelopedData maken

en: Cannot attach CMS Enveloped data
nl: Kan CMS EnvelopedData niet bijvoegen

en: Cannot attach CMS data object
nl: Kan CMS-gegevensobject niet bijvoegen

en: Cannot create CMS Recipient information
nl: Kan geen CMS ontvangersinformatie maken

en: Cannot add CMS Recipient information
nl: Kan geen CMS ontvangersinfo toevoegen

en: Failed to add data to encoder
nl: Kon gegevens niet toevoegen aan codeerder

en: S/MIME Decrypt: No encrypted content found
nl: S/MIME Decrypten: Geen versleutelde inhoud gevonden

en: Opening folder “%s”
nl: Map ‘%s’ wordt geopend

en: Scanning folders in “%s”
nl: Mappen in ‘%s’ worden doorzocht

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Junk
nl: Spam

en: Cannot create folder: %s: folder exists
nl: Kan map niet aanmaken: %s: map bestaat reeds

en: Creating folder “%s”
nl: Map ‘%s’ wordt aangemaakt

en: Cannot delete folder: %s: Invalid operation
nl: Kon map: %s niet verwijderen: Ongeldige opdracht

en: Cannot rename folder: %s: Invalid operation
nl: Kon de naam van de map: %s niet wijzigen: ongeldige opdracht

en: Cannot write with no base stream
nl: Schrijven zonder basisstream niet mogelijk

en: Stream type “%s” is not seekable
nl: Streamtype ‘%s’ is niet doorzoekbaar

en: Only reset to beginning is supported with CamelStreamFilter
nl: CamelStreamFilter ondersteunt alleen een reset naar het begin

en: Only reset to beginning is supported with CamelHttpStream
nl: CamelHttpStream ondersteunt alleen een reset naar het begin

en: Connection cancelled
nl: Verbinding geannuleerd

en: Could not connect with command “%s”: %s
nl: Kon niet verbinden met opdracht ‘%s’: %s

en: Subscribing to folder “%s”
nl: Abonneren op map ‘%s’

en: Unsubscribing from folder “%s”
nl: Abonnement op map ‘%s’ opzeggen

en: Could not parse URL “%s”
nl: Kon URL ‘%s’ niet verwerken

en: Updating folder “%s”
nl: Map ‘%s’ wordt bijgewerkt

en: Cannot copy or move messages into a Virtual Folder
nl: Kan berichten niet naar een VMap verplaatsen of kopiëren

note: Translators: The first “%s” is replaced with a message UID, the second “%s” is replaced with an account name and the third “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: No such message %s in “%s : %s”
nl: Dergelijk bericht %s bestaat niet in ‘%s : %s’

en: Error storing “%s”:
nl: Fout bij opslaan van ‘%s’:

en: Updating search folder “%s”
nl: Zoekmap ‘%s’ wordt bijgewerkt

en: Automatically _update on change in source folders
nl: Automatisch _bijwerken bij wijziging in bronmap

note: Translators: 'Unmatched' is a folder name under Search folders where are shown * all messages not belonging into any other configured search folder
en: Unmatched
nl: Niet passend

en: Cannot delete folder: %s: No such folder
nl: Kon map niet verwijderen: %s: map bestaat niet

en: Cannot rename folder: %s: No such folder
nl: Kon map niet hernoemen: %s: map bestaat niet

en: Enable _Unmatched folder
nl: Map met niet-_overeenkomende berichten inschakelen

en: Updating Unmatched search folder
nl: Ongekende zoekmap wordt bijgewerkt

en: Cannot copy messages to the Trash folder
nl: Kan het bericht niet naar de prullenbak-map kopiëren

en: Cannot copy messages to the Junk folder
nl: Kan berichten niet kopiëren naar spam-map

en: You must be working online to complete this operation (%s)
nl: U moet online werken om deze bewerking te voltooien (%s)

en: You must be working online to complete this operation
nl: U moet online werken om deze bewerking te voltooien

en: No destination folder specified
nl: Geen doelmap opgegeven

en: Unable to move junk messages
nl: Spamberichten verplaatsen niet mogelijk

en: Unable to move deleted messages
nl: Verplaatsen van verwijderde berichten niet mogelijk

en: Unable to move messages to Inbox
nl: Berichten verplaatsen naar Postvak IN niet mogelijk

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: No quota information available for folder “%s : %s”
nl: Quota-informatie niet beschikbaar voor map ‘%s : %s’

note: transfer ownership to 'rcf' Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Removing stale cache files in folder “%s : %s”
nl: Verouderde cachebestanden in map ‘%s : %s’ worden verwijderd

en: Apply message _filters to this folder
nl: Berichten_filters op deze map toepassen

en: Always check for _new mail in this folder
nl: Deze map altijd controleren op _nieuwe berichten

en: Could not create folder summary for %s
nl: Kon overzicht van map %s niet maken

en: Could not create cache for %s:
nl: Kan cache voor %s niet aanmaken:

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: No IMAP mailbox available for folder “%s : %s”
nl: IMAP-postbus niet beschikbaar voor map ‘%s : %s’

en: Source stream returned no data
nl: Bron-stream stuurde geen gegevens terug

en: Checking for New Mail
nl: Controleren op nieuwe e-mail

en: C_heck for new messages in all folders
nl: Alle mappen op nieuwe berichten _controleren

en: Ch_eck for new messages in subscribed folders
nl: _Geabonneerde mappen controleren op nieuwe berichten

en: Use _Quick Resync if the server supports it
nl: Gebruik _Quick Resync als de server dit ondersteunt

en: _Listen for server change notifications
nl: Naar wijzigingsnotificaties van server _luisteren

en: Folders
nl: Mappen

en: _Show only subscribed folders
nl: Alleen geabonneerde mappen _tonen

en: Options
nl: Opties

en: Apply _filters to new messages in all folders
nl: _Filters toepassen op nieuwe berichten in alle mappen

en: _Apply filters to new messages in Inbox on this server
nl: _Filters toepassen op alle nieuwe berichten in het Postvak IN op deze server

en: Check new messages for _Junk contents
nl: Nieuwe berichten op _spam controleren

en: Only check for Junk messages in the In_box folder
nl: Alleen postvak _IN op spam controleren

en: Synchroni_ze remote mail locally in all folders
nl: Lokaal synchroni_seren met e-mail op afstand in alle mappen

en: Numbe_r of concurrent connections to use
nl: _Aantal te gebruiken gelijktijdige verbindingen

en: Enable full folder update on _metered network
nl: Bijwerken van alle mappen inschakelen op _betaalde netwerken

en: Send client I_D to the server
nl: Client-I_D naar de server sturen

en: O_verride server-supplied folder namespace
nl: Door server verstrekte mappen-naamruimte overschrijven

en: Namespace:
nl: Naamruimte:

en: Ignore other users namespace
nl: Naamruimte van andere gebruikers negeren

en: Ignore shared folders namespace
nl: Naamruimte van gedeelde mappen negeren

en: Use shell command for connecting to the server
nl: Shell-opdracht gebruiken om te verbinden met de server

en: Command:
nl: Opdracht:

en: Download large messages in chunks
nl: Grote berichten in stukken downloaden

note: Translators: This constructs either "Fetch new messages in ascending order" or "Fetch new messages in descending order"
en: Fetch new messages in
nl: Nieuwe berichten ophalen in

note: Translators: This constructs "Fetch new messages in ascending order"
en: ascending order
nl: oplopende volgorde

note: Translators: This constructs "Fetch new messages in descending order"
en: descending order
nl: aflopende volgorde

note: Translators: The '%s' is replaced with a spin button with the actual value
en: Store folder changes after %s second(s)
nl: Mapwijzigingen opslaan na %s seconde(n)

en: Default IMAP port
nl: Standaard IMAP-poort

en: For reading and storing mail on IMAP servers.
nl: Voor het lezen en opslaan van e-mail op IMAP servers.

en: Error writing to cache stream
nl: Fout bij schrijven naar cachestream

en: Failed to get capabilities
nl: Fout bij opvragen van mogelijkheden

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode: %s
nl: Fout bij opzetten van beveiligde verbinding met IMAP-server ‘%s’: %s

en: STARTTLS not supported
nl: STARTTLS niet ondersteund

en: Failed to issue STARTTLS
nl: Verzenden van STARTTLS mislukt

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode:
nl: Fout bij opzetten van beveiligde verbinding met IMAP-server ‘%s’:

en: IMAP server %s does not support %s authentication
nl: IMAP-server %s ondersteunt het gevraagde aanmeldingstype %s niet

en: Plaintext authentication disallowed on insecure connections. Change encryption to STARTTLS or TLS for account “%s”.
nl: Onversleutelde aanmelding wordt niet toegestaan via onveilige verbindingen. Wijzig de versleuteling voor account ‘%s’ naar STARTTLS of TLS.

en: Cannot authenticate without a username
nl: Aanmelding zonder gebruikersnaam niet mogelijk

en: Authentication password not available
nl: Aanmeldingswachtwoord niet beschikbaar

en: Failed to authenticate
nl: Aanmeldingscontrole mislukt

en: Failed to issue ID
nl: Verzenden van ID mislukt

en: Failed to issue ENABLE UTF8=ACCEPT
nl: Uitvoeren van ENABLE UTF8=ACCEPT mislukt

en: Failed to issue NAMESPACE
nl: Verzenden van NAMESPACE mislukt

en: Failed to enable QResync
nl: Inschakelen van QResync mislukt

en: Failed to issue NOTIFY
nl: Verzenden van NOTIFY mislukt

en: Failed to select mailbox
nl: Selecteren van mailbox mislukt

en: Cannot issue command, no stream available
nl: Kan opdracht niet verzenden, geen stream beschikbaar

en: Cannot get message with message ID %s: %s
nl: Kan bericht met bericht-ID ‘%s’ niet opvragen: %s

en: No such message available.
nl: Bericht niet beschikbaar.

en: Error fetching message
nl: Fout bij ophalen bericht

en: Error performing NOOP
nl: Fout bij het uitvoeren van NOOP

en: Failed to close the tmp stream
nl: Sluiten van tmp-stream is mislukt

en: Failed to copy the tmp file
nl: Kopiëren van tmp-bestand is mislukt

en: Error moving messages
nl: Fout bij het verplaatsen van berichten

en: Error copying messages
nl: Fout bij het kopiëren van berichten

en: Cannot create spool file:
nl: Aanmaken van spoolbestand mislukt:

en: Error appending message
nl: Fout bij het toevoegen van bericht

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Scanning for changed messages in “%s : %s”
nl: Zoeken naar gewijzigde berichten in ‘%s : %s’

en: Error scanning changes
nl: Fout bij het synchroniseren van wijzigingen

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Fetching summary information for new messages in “%s : %s”
nl: Overzichtsinformatie ophalen van nieuwe berichten in ‘%s : %s’

en: Error fetching message info
nl: Fout bij ophalen berichtinfo

en: Error running STATUS
nl: Fout bij het uitvoeren van STATUS

en: Error syncing changes
nl: Fout bij het synchroniseren van wijzigingen

en: Error expunging message
nl: Fout bij het vernietigen van bericht

en: Error fetching folders
nl: Fout bij het ophalen van mappen

en: Error fetching subscribed folders
nl: Fout bij het ophalen van geabonneerde mappen

en: Error creating folder
nl: Fout bij het aanmaken van map

en: Error deleting folder
nl: Fout bij het verwijderen van map

en: Error renaming folder
nl: Fout bij het hernoemen van map

en: Error subscribing to folder
nl: Fout bij het abonneren op map

en: Error unsubscribing from folder
nl: Fout bij opzeggen mapabonnement

en: IMAP server does not support quotas
nl: IMAP-server ondersteunt geen quota

en: Error retrieving quota information
nl: Fout bij ophalen van quota-informatie

en: Search failed
nl: Zoeken mislukt

note: Blocks, until the DONE is issued or on inactivity timeout, error, ...
en: Error running IDLE
nl: Fout bij het uitvoeren van IDLE

note: create a dummy "." parent inbox, use to scan, then put back at the top level
en: Inbox
nl: Postvak IN

en: IMAP server %s
nl: IMAP-server %s

en: IMAP service for %s on %s
nl: IMAP-service voor %s op %s

en: No IMAPx connection object provided
nl: Geen IMAPx-verbindingsobject aangeboden

en: Password
nl: Wachtwoord

en: This option will connect to the IMAP server using a plaintext password.
nl: Deze optie zal bij het verbinden met de IMAP-server het wachtwoord versturen als platte tekst.

en: No such folder %s
nl: Map ‘%s’ bestaat niet

en: No IMAP namespace for folder path “%s”
nl: Geen IMAP-naamruimte voor mappad ‘%s’

en: Retrieving folder list for “%s”
nl: Mappenlijst voor ‘%s’ wordt opgehaald

en: The account does not support folder hierarchy. Create the folder on the account level instead.
nl: De account ondersteunt geen mappenhiërarchie. Maak in plaats daarvan de map aan op accountniveau.

en: The folder name “%s” is invalid because it contains the character “%c”
nl: De mapnaam ‘%s’ is ongeldig omdat deze het teken ‘%c’ bevat

[ctx: IMAPDefaults]
note: Translators: The strings in "IMAPDefaults" context are folder names as can be presented by the server; There's checked for the localized version of it and for the non-localized version as well. It's always the folder name (eventually path) as provided by the server, when returned in given localizati
en: [Gmail]/Drafts
nl: [Gmail]/Concepten

[ctx: IMAPDefaults]
en: Drafts
nl: Concepten

[ctx: IMAPDefaults]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: IMAPDefaults]
en: Templates
nl: Sjablonen

[ctx: IMAPDefaults]
en: Archive
nl: Archief

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Sent Mail
nl: [Gmail]/Verzonden

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent
nl: Verzonden

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent Items
nl: Verzonden items

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent Messages
nl: Verstuurde berichten

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk
nl: Spam

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk E-mail
nl: Ongewenste e-mail

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk Email
nl: Ongewenste e-mail

[ctx: IMAPDefaults]
en: Bulk Mail
nl: Massa-mail

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Trash
nl: [Gmail]/Prullenbak

[ctx: IMAPDefaults]
en: Trash
nl: Prullenbak

[ctx: IMAPDefaults]
en: Deleted Items
nl: Verwijderde items

[ctx: IMAPDefaults]
en: Deleted Messages
nl: Verwijderde berichten

note: Translators: This is used for a folder description, for * folders being under /var/spool/mail.  The first %s is * replaced with a relative path under /var/spool/mail, * the second %s is replaced with a protocol name, like * mbox/maldir/... * folders being under /var/mail.  The first %s is replaced *
en: mailbox: %s (%s)
nl: postbus: %s: (%s)

en: _Index message body data
nl: _Index bericht body data

note: Translators: The first %s is replaced with a message ID, * the second %s is replaced with the folder path, * the third %s is replaced with a detailed error string
en: Cannot get message %s from folder %s
    %s
nl: Kan bericht %s uit map %s niet opvragen
    %s

en: _Use the “.folders” folder summary file (exmh)
nl: Het overzichtsbestand ‘.folders’ _gebruiken (exmh)

en: MH-format mail directories
nl: Postbussen in MH-formaat

en: For storing local mail in MH-like mail directories.
nl: Voor het opslaan van lokale post in MH-achtige postbussen.

en: Apply _filters to new messages
nl: _Filters toepassen op nieuwe berichten

en: Local delivery
nl: Lokale bezorging

en: For retrieving (moving) local mail from standard mbox-formatted spools into folders managed by Evolution.
nl: Voor het ophalen (verplaatsen) van lokale post uit standaard mbox-spools naar door Evolution beheerde mappen.

en: _Apply filters to new messages in Inbox
nl: _Filters toepassen op nieuwe berichten in Postvak IN

en: Maildir-format mail directories
nl: E-mailmappen in maildir-formaat

en: For storing local mail in maildir directories.
nl: Voor het opslaan van lokale post in Maildir-mappen.

en: _Listen for change notifications
nl: Naar wijzigingsnotificaties _luisteren

en: _Store status headers in Elm/Pine/Mutt format
nl: _Status-kopregels opslaan in formaat van Elm/Pine/Mutt

en: Standard Unix mbox spool file
nl: Standaard Unix-mbox-spoolbestand

en: For reading and storing local mail in external standard mbox spool files.
    May also be used to read a tree of Elm, Pine, or Mutt style folders.
nl: Voor het lezen en opslaan van lokale post in externe standaard mbox-spoolbestanden.
    Kan ook gebruikt worden om een mappenstructuur van Elm, Pine of Mutt in te lezen.

en: Standard Unix mbox spool directory
nl: Standaard Unix mbox-spoolmap

en: Could not rename folder %s to %s: %s
nl: Kon de naam van map %s niet wijzigen naar %s: %s

en: Local mail file %s
nl: Lokaal postbusbestand %s

en: Store root %s is not an absolute path
nl: Opslaglocatie %s is geen absoluut pad

en: Store root %s is not a regular directory
nl: Opslaglocatie ‘%s’ is geen normale map

en: Cannot get folder: %s: %s
nl: Kan map niet opvragen: %s: %s

en: Local stores do not have an inbox
nl: Lokale opslaglocaties hebben geen Postvak IN

en: Could not delete folder index file “%s”: %s
nl: Kon indexbestand ‘%s’ niet verwijderen: %s

en: Could not delete folder meta file “%s”: %s
nl: Kon metabestand ‘%s’ niet verwijderen: %s

en: Could not rename “%s”: %s
nl: Kon ‘%s’ niet hernoemen: %s

en: No such message
nl: Bericht bestaat niet

en: Cannot append message to maildir folder: %s:
nl: Kan bericht niet toevoegen aan maildir-map: %s:

en: Cannot get message %s from folder %s:
nl: Kan bericht %s uit folder %s niet opvragen:

en: Cannot transfer message to destination folder: %s
nl: Kan bericht niet overbrengen naar doelmap: %s

en: Cannot create folder containing “%s”
nl: Kan map die ‘%s’ bevat niet aanmaken

en: Folder %s already exists
nl: De map %s bestaat al

en: Cannot create folder “%s”: %s
nl: Kan de map ‘%s’ niet aanmaken: %s

en: Cannot get folder “%s”: %s
nl: Kan map ‘%s’ niet opvragen: %s

en: Cannot get folder “%s”: folder does not exist.
nl: Kan map ‘%s’ niet opvragen: map bestaat niet.

en: Cannot get folder “%s”: not a maildir directory.
nl: Kan map ‘%s’ niet opvragen: het is geen maildir-map.

en: Could not delete folder “%s”: %s
nl: Kon map ‘%s’ niet verwijderen: %s

en: not a maildir directory
nl: geen Maildir-map

en: Could not scan folder “%s”: %s
nl: Kon map ‘%s’ niet scannen: %s

en: Cannot open maildir directory path: %s: %s
nl: Kon Maildir-map %s niet openen: %s

en: Checking folder consistency
nl: Consistentie van map controleren

en: Checking for new messages
nl: Controleren op nieuwe berichten

en: Storing folder
nl: Map opslaan

en: Cannot open mailbox: %s:
nl: Kan postbus niet openen: %s:

en: Cannot append message to mbox file: %s:
nl: Kan bericht niet aan mbox-bestand toevoegen: %s:

en: The folder appears to be irrecoverably corrupted.
nl: De map lijkt onherstelbaar beschadigd te zijn.

en: Cannot create folder lock on %s: %s
nl: Kan map ‘%s’ niet vergrendelen: %s

en: Cannot create a folder by this name.
nl: Kan geen map met deze naam maken.

en: Cannot get folder “%s”: not a regular file.
nl: Kan de map ‘%s’ niet opvragen: geen normaal bestand.

en: Cannot create directory “%s”: %s.
nl: Kan de map ‘%s’ niet aanmaken: %s.

en: Cannot create folder: %s: %s
nl: Kan de map %s niet aanmaken: %s

en: Folder already exists
nl: De map bestaat al

en: Could not delete folder “%s”:
    %s
nl: Kon de map ‘%s’ niet verwijderen:
    %s

en: “%s” is not a regular file.
nl: ‘%s’ is geen normaal bestand.

en: Folder “%s” is not empty. Not deleted.
nl: Map ‘%s’ is niet leeg. Niet verwijderd.

en: Could not delete folder summary file “%s”: %s
nl: Kon samenvattingsbestand ‘%s’ niet verwijderen: %s

en: The new folder name is illegal.
nl: De opgegeven mapnaam is ongeldig.

en: Could not rename “%s”: “%s”: %s
nl: Kon ‘%s’ niet hernoemen: ‘%s’: %s

en: Could not open folder: %s: %s
nl: Kon map ‘%s’ niet openen: %s

en: Cannot check folder: %s: %s
nl: Kan map ‘%s’ niet controleren: %s

en: Could not open file: %s: %s
nl: Kon bestand ‘%s’ niet openen: %s

en: Cannot open temporary mailbox: %s
nl: Kon tijdelijke postbus niet openen: %s

en: Could not close source folder %s: %s
nl: Kon de bronmap ‘%s’ niet sluiten: %s

en: Could not close temporary folder: %s
nl: Kon de tijdelijke map niet sluiten: %s

en: Could not rename folder: %s
nl: Kon map niet hernoemen: %s

en: Could not store folder: %s
nl: Kon de map niet opslaan: %s

en: MBOX file is corrupted, please fix it. (Expected a From line, but didn’t get it.)
nl: Mbox-bestand is beschadigd; probeer het te repareren. (‘From’-regel verwacht maar niet tegengekomen.)

en: Summary and folder mismatch, even after a sync
nl: Mapoverzicht en map niet gelijk, zelfs na synchronisatie

en: Unknown error: %s
nl: Onbekende fout: %s

en: Writing to temporary mailbox failed: %s
nl: Fout bij het schrijven naar tijdelijke postbus: %s

en: Writing to temporary mailbox failed: %s: %s
nl: Fout bij het schrijven naar tijdelijke postbus %s: %s

en: Cannot append message to mh folder: %s:
nl: Kan bericht niet toevoegen aan mh-map: %s:

en: Could not create folder “%s”: %s
nl: Kon map ‘%s’ niet aanmaken: %s

en: Cannot get folder “%s”: not a directory.
nl: Kan de map ‘%s’ niet opvragen: is geen map.

en: Cannot open MH directory path: %s: %s
nl: Kan MH-postbusmap niet openen: %s: %s

en: Spool “%s” cannot be opened: %s
nl: Spool ‘%s’ kan niet geopend worden: %s

en: Spool “%s” is not a regular file or directory
nl: Spool ‘%s’ is geen normaal bestand of map

en: Spool mail file %s
nl: Spoolmailbestand %s

en: Spool folder tree %s
nl: Spoolmappenstructuur %s

en: Invalid spool
nl: Ongeldige spool

en: Folder “%s/%s” does not exist.
nl: De map ‘%s/%s’ bestaat niet.

en: Could not open folder “%s”:
    %s
nl: Kon map ‘%s’ niet openen:
    %s

en: Folder “%s” does not exist.
nl: De map ‘%s’ bestaat niet.

en: Could not create folder “%s”:
    %s
nl: Kon map ‘%s’ niet aanmaken:
    %s

en: “%s” is not a mailbox file.
nl: ‘%s’ is geen mailbox-bestand.

en: Store does not support an INBOX
nl: Opslag ondersteunt geen Postvak IN

en: Spool folders cannot be deleted
nl: Spoolmappen kunnen niet gewist worden

en: Spool folders cannot be renamed
nl: Spoolmappen kunnen niet hernoemd worden

en: Refreshing spool folder
nl: Spoolmap wordt vernieuwd

en: Could not synchronize temporary folder %s: %s
nl: Kon tijdelijke map %s niet synchroniseren: %s

en: Could not synchronize spool folder %s: %s
nl: Kon spoolmap %s niet synchroniseren: %s

en: Could not synchronize spool folder %s: %s
    Folder may be corrupt, copy saved in “%s”
nl: Synchroniseren van spoolmap ‘%s’ is mislukt: %s
    Map is wellicht beschadigd, kopie opgeslagen in ‘%s’

en: Internal error: UID in invalid format: %s
nl: Interne fout: UID in ongeldig formaat: %s

en: Cannot get message %s: %s
nl: Kan bericht ‘%s’ niet opvragen: %s

en: Cannot get message %s:
nl: Kan bericht %s niet opvragen:

en: Posting failed: %s
nl: Posten mislukt: %s

en: Posting failed:
nl: Posten mislukt:

en: This message is not currently available
nl: Dit bericht is momenteel niet beschikbaar

en: You cannot copy messages from a NNTP folder
nl: Het kopiëren van berichten vanuit een NNTP-map is niet mogelijk

en: _Show folders in short notation (e.g. c.o.linux rather than comp.os.linux)
nl: Mapnamen af_korten, bijvoorbeeld c.o.linux in plaats van comp.os.linux)

en: In the subscription _dialog, show relative folder names
nl: _Relatieve mapnamen tonen in het abonnementenvenster

note: Translators: The '%s' is replaced with a spin button with the actual value to use
en: Download only up to %s latest messages
nl: Alleen maximaal de laatste %s berichten binnenhalen

en: Default NNTP port
nl: Standaard NNTP-poort

en: USENET news
nl: USENET-nieuws

en: This is a provider for reading from and posting to USENET newsgroups.
nl: Dit is een provider voor het lezen van en versturen naar USENET nieuwsgroepen.

en: This option will connect to the NNTP server anonymously, without authentication.
nl: Deze optie zal anoniem verbinden met de NNTP-server, zonder authenticatie.

en: This option will authenticate with the NNTP server using a plaintext password.
nl: Deze optie zal aanmelden bij de NNTP-server met een wachtwoord in platte tekst (onversleuteld).

en: Could not read greeting from %s:
nl: Kan begroeting van %s niet lezen:

en: NNTP server %s returned error code %d: %s
nl: NNTP server %s retourneerde foutcode %d: %s

en: Failed to issue STARTTLS for NNTP server %s:
nl: Verzenden van STARTTLS voor NNTP-server %s mislukt:

en: NNTP server %s doesn’t support STARTTLS: %s
nl: STARTTLS wordt niet door NNTP-server %s ondersteund: %s

en: Failed to connect to NNTP server %s in secure mode:
nl: Fout bij opzetten van beveiligde verbinding met NNTP-server ‘%s’:

en: USENET News via %s
nl: USENET-nieuws via %s

en: Error retrieving newsgroups:
    
    %s
nl: Fout bij ophalen van nieuwsgroepen:
    
    %s

en: You cannot create a folder in a News store: subscribe instead.
nl: U kunt geen map aanmaken in een nieuwsopslag; schrijf u in plaats hiervan in.

en: You cannot rename a folder in a News store.
nl: U kunt geen mappen hernoemen in een nieuwsopslag.

en: You cannot remove a folder in a News store: unsubscribe instead.
nl: Het is niet mogelijk om een map in een nieuwsopslag te verwijderen; schrijf u in plaats hiervan uit.

en: You cannot subscribe to this newsgroup:
    
    No such newsgroup. The selected item is a probably a parent folder.
nl: U kunt niet inschrijven op deze nieuwsgroep:
    
    Groep bestaat niet. Het geselecteerde item is waarschijnlijk een bovenliggende map.

en: You cannot unsubscribe to this newsgroup:
    
    newsgroup does not exist!
nl: U kunt niet abonneren op deze nieuwsgroep:
    
    nieuwsgroep bestaat niet!

en: NNTP Command failed:
nl: NNTP-Opdracht mislukt:

en: Not connected.
nl: Niet verbonden.

en: No such folder: %s
nl: Map: %s bestaat niet

en: %s: Scanning new messages
nl: %s: nieuwe berichten doorzoeken

en: Unexpected server response from xover: %s
nl: Onverwacht serverantwoord van xover: %s

en: Unexpected server response from head: %s
nl: Onverwacht serverantwoord van head: %s

en: Operation failed: %s
nl: Opdracht mislukt: %s

en: %s: Scanning existing messages
nl: %s: bestaande berichten doorzoeken

en: Unexpected server response from listgroup: %s
nl: Onverwacht serverantwoord van listgroup: %s

en: No message with UID %s
nl: Geen bericht met UID %s

en: Retrieving POP message %d
nl: POP-bericht %d wordt opgehaald

en: Unknown reason
nl: Onbekende reden

en: Retrieving POP summary
nl: POP-overzicht aan het ophalen

en: Cannot get POP summary:
nl: Kan POP-overzicht niet opvragen:

en: Expunging old messages
nl: Bezig met schrappen van oude berichten

en: Expunging deleted messages
nl: Bezig met schrappen van verwijderde berichten

en: Message Storage
nl: Berichtenopslag

en: _Leave messages on server
nl: _Berichten op de server laten staan

note: Translators: '%s' is replaced with a widget, where user can * select how many days can be message left on the server.
en: _Delete after %s day(s)
nl: Na %s dag(en) ver_wijderen

en: Hint: Use 0 days to keep messages on the server indefinitely.
nl: Tip: gebruik 0 dagen om berichten voor onbepaalde tijd op de server te bewaren.

en: Delete _expunged from local Inbox
nl: _Vernietigde berichten uit lokale Postvak IN verwijderen

en: Disable _support for all POP3 extensions
nl: O_ndersteuning voor POP3-uitbreidingen uitschakelen

en: Enable _UTF-8 extension, when the server supports it
nl: Gebruik _UTF-8-extensie als de server dit ondersteunt

en: Default POP3 port
nl: Standaard POP3-poort

en: For connecting to and downloading mail from POP servers.
nl: Voor het verbinden en downloaden van berichten van POP-servers.

en: This option will connect to the POP server using a plaintext password. This is the only option supported by many POP servers.
nl: Bij het verbinden met de POP-server het wachtwoord versturen in platte-tekst-vorm. Deze optie is de enige die wordt ondersteund door de meeste POP-servers.

en: This option will connect to the POP server using an encrypted password via the APOP protocol. This may not work for all users even on servers that claim to support it.
nl: Bij het verbinden met de POP-server word gebruik gemaakt van een versleuteld wachtwoord via het APOP-protocol. Deze optie zal niet werken voor alle gebruikers, zelfs niet op servers die beweren het te ondersteunen.

en: Failed to read a valid greeting from POP server %s
nl: Geen geldige begroeting van POP-server %s ontvangen

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode: %s
nl: Fout bij opzetten van beveiligde verbinding met POP-server ‘%s’: %s

en: STLS not supported by server
nl: STLS niet ondersteund door de server

note: Translators: Last %s is an optional * explanation beginning with ": " separator.
en: Failed to connect to POP server %s in secure mode%s
nl: Fout bij opzetten van beveiligde verbinding met POP-server ‘%s’%s

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode:
nl: Fout bij opzetten van beveiligde verbinding met POP-server ‘%s’:

en: Cannot login to POP server %s: SASL Protocol error
nl: Kan niet aanmelden bij POP-server %s: SASL-protocolfout

en: Failed to authenticate on POP server %s:
nl: Aanmeldingen bij POP-server ‘%s’ mislukt:

en: POP3 server %s
nl: POP3-server %s

en: POP3 server for %s on %s
nl: POP3-server voor %s op %s

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error enabling UTF-8 mode:
nl: Fout bij verbinden met de POP-server %s.
    Fout bij het inschakelen van de UTF-8-modus:

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending password:
nl: Fout bij verbinden met de POP-server %s.
    Fout bij het versturen van het wachtwoord:

note: Translators: Do not translate APOP.
en: Unable to connect to POP server %s:	Invalid APOP ID received. Impersonation attack suspected. Please contact your admin.
nl: Kon niet met POP-server ‘%s’ verbinden: Ongeldig APOP-ID ontvangen; mogelijk is er sprake van ‘impersonation attack’. Neem contact op met de beheerder.

note: Translators: Last %s is an optional explanation * beginning with ": " separator.
en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending username%s
nl: Kon geen verbinding maken met de POP-server %s.
    Fout bij het versturen van de gebruikersnaam%s

en: No such folder “%s”.
nl: Map ‘%s’ bestaat niet.

en: POP3 stores have no folder hierarchy
nl: POP3-opslaglocaties hebben geen mappenhiërarchie

en: For delivering mail by passing it to the “sendmail” program on the local system.
nl: Het afleveren van post zal afgehandeld worden door het ‘sendmail’-programma op het lokale systeem.

en: Mail delivery via the sendmail program
nl: Postaflevering via het sendmail-programma

en: Failed to read From address
nl: Lezen ‘Van’-adres is mislukt

en: Message send in offline mode is disabled
nl: Bericht versturen in offline-modus is uitgeschakeld

en: Could not parse recipient list
nl: Kon lijst van ontvangers niet verwerken

en: Could not parse arguments
nl: Argumenten konden niet worden ontleed

en: Could not create pipe to “%s”: %s: mail not sent
nl: Kon ‘pipe’ naar ‘%s’ niet maken: %s: bericht niet verstuurd

en: Could not fork “%s”: %s: mail not sent
nl: Kon ‘%s’ niet vorken: %s: bericht niet verstuurd

en: Could not send message:
nl: Kon bericht niet versturen:

en: “%s” exited with signal %s: mail not sent.
nl: ‘%s’ stopte met signaal %s: bericht niet verstuurd.

en: Could not execute “%s”: mail not sent.
nl: Kon ‘%s’ niet uitvoeren: bericht niet verstuurd.

en: “%s” exited with status %d: mail not sent.
nl: ‘%s’ eindigde met status %d: bericht niet verstuurd.

en: Send Options
nl: Verzendopties

en: _Re-encode message before send
nl: Be_richt opnieuw coderen alvorens versturen

en: Default SMTP port
nl: Standaard SMTP-poort

en: Message submission port
nl: Poort voor inzenden van berichten

en: For delivering mail by connecting to a remote mailhub using SMTP.
nl: Voor het versturen van e-mail naar een externe mailhub met SMTP.

en: Welcome response error:
nl: Fout in welkomstbericht:

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode: %s
nl: Fout bij opzetten van beveiligde verbinding met SMTP-server ‘%s’: %s

en: STARTTLS command failed:
nl: STARTTLS-opdracht mislukt:

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode:
nl: Fout bij opzetten van beveiligde verbinding met SMTP-server ‘%s’:

en: SMTP server %s
nl: SMTP-server %s

en: SMTP mail delivery via %s
nl: Postaflevering via %s

en: SMTP server %s does not support %s authentication
nl: SMTP-server ‘%s’ ondersteunt authenticatie %s niet

en: No SASL mechanism was specified
nl: Er is geen SASL-mechanisme gespecificeerd

en: AUTH command failed: Not connected.
nl: AUTH-opdracht mislukt: niet verbonden.

en: AUTH command failed:
nl: AUTH-opdracht mislukt:

en: Cannot send message: service not connected.
nl: Kan bericht niet versturen: geen verbinding met service.

en: Cannot send message: sender address not valid.
nl: Kan bericht niet versturen: ongeldig afzenderadres.

en: Sending message
nl: Bericht versturen

en: Cannot send message: no recipients defined.
nl: Kan bericht niet versturen: geen geadresseerden opgegeven.

en: Cannot send message: one or more invalid recipients
nl: Kan bericht niet versturen: een of meerdere ontvangers ongeldig

en: Syntax error, command unrecognized
nl: Syntactische fout; opdracht niet herkend

en: Syntax error in parameters or arguments
nl: Syntactische fout in parameters of argumenten

en: Command not implemented
nl: Opdracht niet geïmplementeerd

en: Command parameter not implemented
nl: Opdrachtparameter niet geïmplementeerd

en: System status, or system help reply
nl: Systeemstatus, of systeemhulp-antwoord

en: Help message
nl: Hulpbericht

en: Service ready
nl: Service is gereed

en: Service closing transmission channel
nl: Systeemdienst sluit transmissiekanaal

en: Service not available, closing transmission channel
nl: Systeemdienst niet beschikbaar; overdrachtskanaal gesloten

en: Requested mail action okay, completed
nl: Postopdracht geslaagd; voltooid

en: User not local; will forward to <forward-path>
nl: Gebruiker niet lokaal; zal doorsturen naar <doorstuur-pad>

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
nl: E-mailopdracht niet uitgevoerd: postbus niet beschikbaar

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
nl: Opdracht niet uitgevoerd: postbus niet beschikbaar

en: Requested action aborted: error in processing
nl: Verzochte actie afgebroken: fout tijdens verwerken

en: User not local; please try <forward-path>
nl: Gebruiker niet lokaal; probeer <doorstuur-pad>

en: Requested action not taken: insufficient system storage
nl: Opdracht niet uitgevoerd: onvoldoende ruimte op systeem

en: Requested mail action aborted: exceeded storage allocation
nl: Postopdracht afgebroken: gebruikt teveel ruimte

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
nl: Opdracht niet uitgevoerd: postbusnaam niet toegestaan

en: Start mail input; end with <CRLF>.<CRLF>
nl: Start postinvoer; eindig met <CRLF>.<CRLF>

en: Transaction failed
nl: Transactie mislukt

en: A password transition is needed
nl: Veranderen van wachtwoord is vereist

en: Authentication mechanism is too weak
nl: Aanmeldingsmechanisme te zwak

en: Encryption required for requested authentication mechanism
nl: Versleuteling vereist voor gewenst aanmeldingsmechanisme

en: Temporary authentication failure
nl: Tijdelijke fout bij aanmelden

en: Authentication required
nl: Aanmelding is vereist

en: SMTP Greeting
nl: SMTP-begroeting

en: HELO command failed:
nl: HELO-opdracht mislukt:

en: MAIL FROM command failed:
nl: MAIL FROM-opdracht mislukt:

en: RCPT TO command failed:
nl: RCPT TO-opdracht mislukt: %s

en: RCPT TO <%s> failed:
nl: RCPT TO <%s> mislukt:

en: DATA command failed:
nl: DATA-opdracht mislukt:

en: RSET command failed:
nl: RSET-opdracht mislukt:

en: QUIT command failed:
nl: QUIT-opdracht mislukt:

en: Contact UID of a user
nl: Contact-UID van een gebruiker

en: Birthday and anniversary reminder
nl: Herinnering verjaardag en gedenkdag

en: Whether to set a reminder for birthdays and anniversaries
nl: Of er een herinnering voor verjaardagen en gedenkdagen moet worden ingesteld

en: Birthday and anniversary reminder value
nl: Waarde herinnering verjaardag en gedenkdag

en: Number of units for determining a birthday or anniversary reminder
nl: Aantal eenheden voor het bepalen van een verjaardag- of gedenkdagherinnering

en: Birthday and anniversary reminder units
nl: Eenheden verjaardag- en gedenkdagherinering

en: Units for a birthday or anniversary reminder, “minutes”, “hours” or “days”
nl: Eenheden voor een verjaardags- of gedenkdagherinnering, ‘minuten’, ‘uren’ of ‘dagen’

en: Past reminders for EReminderWatcher
nl: Afgelopen herinneringen voor EReminderWatcher

en: Snoozed reminders for EReminderWatcher
nl: Gesluimerde herinneringen voor EReminderWatcher

en: How many days the reminders-past can hold back. Reminders older than these days are automatically removed from the list of the past reminders. Use '0' to not remove old reminders.
nl: Het aantal dagen dat de herinneringsgeschiedenis kan bijhouden. Herinneringen ouder dan dit aantal dagen worden automatisch verwijderd uit de lijst met vorige herinneringen. Gebruik ‘0’ om oude herinneringen niet te verwijderen.

en: Reminder programs
nl: Herinneringsprogramma’s

en: Programs that are allowed to be run by reminders
nl: Programma’s die door herinneringen mogen worden uitgevoerd

en: Enable desktop notifications
nl: Bureaubladmeldingen inschakelen

en: When set to true, the desktop/system notifications are shown
nl: Indien waar, worden de bureaublad-/systeemmeldingen getoond

en: Enable audio notifications
nl: Audiomeldingen inschakelen

en: When set to true, the audio reminders will be played, otherwise audio reminders will be silently ignored
nl: Indien waar, worden audioherinneringen afgespeeld, anders worden audioherinneringen stilletjes genegeerd

en: Show reminders in notification tray only
nl: Herinneringen enkel tonen in het mededelingengebied

en: When set to true, the reminders are shown only in the notification tray, otherwise the reminders dialog is shown immediately
nl: Indien waar, worden herinneringen enkel weergegeven in het mededelingengebied, anders wordt de herinneringsdialoog onmiddellijk weergegeven

en: Show reminder notification dialog always on top
nl: Herinneringenvenster altijd vooraan tonen

en: Whether or not to show reminder notification dialog always on top. Note this works only as a hint for the window manager, which may or may not obey it.
nl: Of het herinneringenvenster altijd vooraan wordt getoond. Merk op dat dit slechts een aanwijzing is voor de vensterbeheerder die het wel of niet kan opvolgen.

en: X position of the reminder notification dialog
nl: X-positie van de herinneringsdialoog

en: Y position of the reminder notification dialog
nl: Y-positie van de herinneringsdialoog

en: Width of the reminder notification dialog
nl: Breedte van de herinneringsdialoog

en: Height of the reminder notification dialog
nl: Hoogte van de herinneringsdialoog

en: Size in pixels of the event list in the reminder notification dialog
nl: Grootte in pixels van de lijst met afspraken in het herinneringsdialoogvenster

en: Show reminder notification for completed tasks
nl: Herinneringen voor voltooide taken weergeven

en: Show reminder notification for past events
nl: Herinneringen voor vroegere afspraken weergeven

en: The last used snooze time, in minutes
nl: De laatst gebruikte sluimertijd, in minuten

en: User-defined snooze times, in minutes
nl: Door de gebruiker ingestelde sluimertijden, in minuten

en: Whether the migration of old setting was already done
nl: Of de migratie van oude instellingen al gedaan is

en: An absolute path where the gpg (or gpg2) binary is
nl: Een absoluut pad waar de gpg- (of gpg2)-binary zich bevindt

en: An example is “/usr/bin/gpg”; when it is left empty, or an incorrect value is set, then it will be searched for. Change requires restart of the application.
nl: Bijvoorbeeld ‘/usr/bin/gpg’; als het niet is ingevuld of niet bestaat, dan wordt ernaar gezocht. Wijziging vereist een herstart van deze toepassing.

en: Whether to load photos of signers/encrypters
nl: Of foto’s van de ondertekenaars/versleutelaars worden geladen

en: When set to “true”, tries to load also photo of the signers/encrypters, if available in the key/certificate.
nl: Wanneer ingesteld op ‘true’, dan wordt gepoogd om een foto te laden van de ondertekenaars/versleutelaars, indien beschikbaar in de sleutel/certificaat.

en: Override SMTP HELO/EHLO argument
nl: SMTP-HELO/EHLO-parameter overschrijven

en: When not empty, it's used as the SMTP HELO/EHLO argument, instead of the local host name/IP.
nl: Indien niet leeg wordt dit gebruikt als de SMTP-HELO/EHLO-parameter, in plaats van de lokale hostnaam/IP.

en: Array of user header names
nl: Array van gebruikersheadernamen

en: These headers can be stored in the folder summary, possibly being visible in the GUI. The value can contain a pipe character ('|'), which delimits the display name from the header name. Example: 'Spam Score|X-Spam-Score'
nl: Deze headers kunnen opgeslagen worden in het mapoverzicht, en eventueel zichtbaar zijn in de interface. De waarde kan een pijpteken (‘|’) bevatten, dat de weergavenaam scheidt van de header-naam. Voorbeeld: ‘Spam Score|X-Spam-Score’

en: GIO name of the GNetworkMonitor to use for an ENetworkMonitor instance
nl: GIO-naam van de GNetworkMonitor om te gebruiken voor een ENetworkMonitor-instantie

en: When set to an unknown value, then the default GNetworkMonitor is used in the background. A special value “always-online” is used for no network monitoring.
nl: Wanneer ingesteld op een onbekende waarde zal de standaard GNetworkMonitor worden gebruikt op de achtergrond. Een speciale waarde ‘always-online’ wordt gebruikt voor geen netwerk-monitoring.

en: A full path to a directory where .source files with preconfigured options can be stored
nl: Een volledig pad naar een map waarin .source-bestanden met vooraf ingestelde opties kunnen worden opgeslagen

en: This directory, if filled with an existing path, is checked additionally to XDG configure directories.
nl: Deze map, indien gevuld met een bestaand pad, wordt naast XDG-configureermappen ook gecontroleerd.

en: A list of variables which can be part of the autoconfig .source files
nl: Een lijst met variabelen die onderdeel kunnen zijn van de autoconfig .source-bestanden

en: Each item of the array is expected to be of the form: name=value. These variables are checked before environment variables, but after the predefined USER, REALNAME and HOST variables.
nl: Elk item van de reeks wordt geacht de volgende vorm te hebben: naam=waarde. Deze variabelen worden vóór de omgevingsvariabelen gecontroleerd, maar na de vooraf gedefinieerde variabelen GEBRUIKER, ECHTE NAAM en HOST.

en: A list of hints for OAuth2 services
nl: Een lijst met hints voor OAuth2-diensten

en: Users can extend the list of supported protocols and hostnames for defined OAuth2 services, in addition to those hard-coded. Each line can be of the form: servicename[-protocol]:hostname1,hostname2,... where “servicename” is the actual service name; the “-protocol” is optional, and if written, then the service can be used only if both “protocol” and “hostnameX” match; the “hostnameX” is the actual host name to compare with, case insensitively. Each line can contain multiple values, separated by comma. There can be provided multiple lines for one OAuth2 service. Note that the actual URL where the token is requested and refreshed cannot be changed here, the hostname is to allow other servers, where the OAuth2 service can be used. Examples: Company:mail.company.com — enables “Company” OAuth2 authentication for “mail.company.com” host Company-CalDAV:caldav.company.com — enables “Company” OAuth2 authentication for any “CalDAV” source, which reads data from “caldav.company.com” host
nl: Gebruikers kunnen de lijst met ondersteunde protocollen en hostnamen voor gedefinieerde OAuth2-diensten uitbreiden, bovenop de ingebakken lijst. Elke regel kan geformuleerd worden als: dienstnaam[-protocol]:hostnaam1,hostnaam2,... waarbij ‘dienstnaam’ de naam van de dienst is; ‘-protocol’ is een facultatieve parameter die, indien ingevoerd, ervoor zorgt dat de dienst enkel gebruikt kan worden indien ‘protocol’ en ‘hostnaamX’ overeenkomen; ‘hostnaamX’ is de naam van de host om mee te vergelijken, niet hoofdlettergevoelig. Elke regel kan meerdere waarden bevatten, gescheiden door komma’s. Meerdere regels kunnen gebruikt worden voor één OAuth2-dienst. Let op: de URL waarvan het token wordt opgevraagd en hernieuwd kan hier niet gewijzigd worden. De hostnaam dienst om andere servers waar de OAuth2-dienst gebruikt kan worden toe te staan. Bijvoorbeeld: Bedrijf:email.bedrijf.be — schakelt ‘Bedrijf’-OAuth2-authenticatie in voor ‘email.bedrijf.be’-host Bedrijf-CalDAV:caldav.bedrijf.be — schakelt ‘Bedrijf’-OAuth2-authenticatie in voor gelijk welke ‘CalDAV’-bron, die gegevens leest van de ‘caldav.bedrijf.be’-host

en: An OAuth2 client ID to use to connect to Google servers, instead of the one provided during build time
nl: Een OAuth2-cliënt-ID om verbinding te maken met Google-servers, in plaats van die opgegeven bij compilatie

en: User-specified OAuth2 client ID for Google servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
nl: Een door de gebruiker opgegeven OAuth2-cliënt-ID voor Google-servers. Een lege tekenreeks betekent dat de ID opgegeven bij compilatie gebruikt zal worden. Een herstart is vereist om wijzigingen aan deze instelling door te voeren.

en: An OAuth2 client secret to use to connect to Google servers, instead of the one provided during build time
nl: Een OAuth2-cliëntgeheim om verbinding te maken met Google-servers, in plaats van dat opgegeven bij compilatie

en: User-specified OAuth2 client secret for Google servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
nl: Een door de gebruiker opgegeven OAuth2-cliëntgeheim voor Google-servers. Een lege tekenreeks betekent dat het geheim opgegeven bij compilatie gebruikt zal worden. Een herstart is vereist om wijzigingen aan deze instelling door te voeren.

en: An OAuth2 client ID to use to connect to Outlook servers, instead of the one provided during build time
nl: Een OAuth2-cliënt-ID om verbinding te maken met Outlook-servers, in plaats van die opgegeven bij compilatie

en: User-specified OAuth2 client ID for Outlook servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
nl: Een door de gebruiker opgegeven OAuth2-cliënt-ID voor Outlook-servers. Een lege tekenreeks betekent dat de ID opgegeven bij compilatie gebruikt zal worden. Een herstart is vereist om wijzigingen aan deze instelling door te voeren.

en: An OAuth2 client secret to use to connect to Outlook servers, instead of the one provided during build time
nl: Een OAuth2-cliëntgeheim om verbinding te maken met Outlook-servers, in plaats van dat opgegeven bij compilatie

en: User-specified OAuth2 client secret for Outlook servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
nl: Een door de gebruiker opgegeven OAuth2-cliëntgeheim voor Outlook-servers. Een lege tekenreeks betekent dat het geheim opgegeven bij compilatie gebruikt zal worden. Een herstart is vereist om wijzigingen aan deze instelling door te voeren.

en: An OAuth2 client ID to use to connect to Yahoo! servers, instead of the one provided during build time
nl: Een OAuth2-cliënt-ID om verbinding te maken met Yahoo!-servers, in plaats van die opgegeven bij compilatie

en: User-specified OAuth2 client ID for Yahoo! servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
nl: Een door de gebruiker opgegeven OAuth2-cliënt-ID voor Yahoo!-servers. Een lege tekenreeks betekent dat de ID opgegeven bij compilatie gebruikt zal worden. Een herstart is vereist om wijzigingen aan deze instelling door te voeren.

en: An OAuth2 client secret to use to connect to Yahoo! servers, instead of the one provided during build time
nl: Een OAuth2-cliëntgeheim om verbinding te maken met Yahoo!-servers, in plaats van dat opgegeven bij compilatie

en: User-specified OAuth2 client secret for Yahoo! servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
nl: Een door de gebruiker opgegeven OAuth2-cliëntgeheim voor Yahoo!-servers. Een lege tekenreeks betekent dat het geheim opgegeven bij compilatie gebruikt zal worden. Een herstart is vereist om wijzigingen aan deze instelling door te voeren.

en: Whether to limit operations in Power Saver mode
nl: Of handelingen in de energiebesparingsmodus beperkt moeten worden

en: When set to “true”, possibly expensive operations required to refresh books/calendars/mail accounts/... are skipped when the machine is in the Power Saver mode.
nl: Indien ‘waar’, worden mogelijk intensieve handelingen om boeken/agenda’s/e-mailaccounts/… te verversen overgeslagen als de energiebesparingsmodus ingeschakeld is.

en: (Deprecated) Proxy type to use
nl: (Verouderd) Te gebruiken proxytype

en: This key was deprecated in version 3.12 and should no longer be used. Proxy settings are now integrated into Evolution-Data-Server’s account system. See the ESourceProxy API documentation for details.
nl: Deze sleutel is achterhaald in versie 3.12 en moet niet meer worden gebruikt. Proxy-instellingen zijn nu geïntegreerd in het accountsysteem van Evolution-Data-Server. Zie de ESourceProxy API-documentatie voor meer informatie.

en: (Deprecated) Whether to use http-proxy
nl: (Verouderd) Of http-proxy gebruikt moet worden

en: (Deprecated) Whether proxy server requires authentication
nl: (Verouderd) Of de proxyserver aanmeldingscontrole vereist

en: (Deprecated) Host name for HTTP requests
nl: (Verouderd) Hostnaam voor HTTP-verzoeken

en: (Deprecated) Port number for HTTP requests
nl: (Verouderd) Poortnummer voor HTTP-verzoeken

en: (Deprecated) Proxy authentication user name
nl: (Verouderd) Gebruikersnaam proxy-aanmeldingscontrole

en: (Deprecated) Proxy authentication password
nl: (Verouderd) Wachtwoord proxy-aanmeldingscontrole

en: (Deprecated) List of hosts to connect to without proxy
nl: (Verouderd) Lijst met hosts waarmee verbonden wordt zonder proxy

en: (Deprecated) Host name for HTTPS requests
nl: (Verouderd) Hostnaam voor HTTPS-verzoeken

en: (Deprecated) Port number for HTTPS requests
nl: (Verouderd) Poortnummer voor HTTPS-verzoeken

en: (Deprecated) Host name for SOCKS requests
nl: (Verouderd) Hostnaam voor SOCKS-verzoeken

en: (Deprecated) Port number for SOCKS requests
nl: (Verouderd) Poortnummer voor SOCKS-verzoeken

en: (Deprecated) Automatic proxy configuration URL
nl: (Verouderd) URL automatische proxy-configuratie

en: Evolution Alarm Notify
nl: Evolution-herinneringsmelding

en: Calendar event notifications
nl: Meldingen van agenda-afspraken

en: Out of memory
nl: Geen geheugen meer

en: Can not make parent directory: %s
nl: Kan bovenliggende map niet maken: %s

en: %s does not support creating remote resources
nl: Aanmaken van externe hulpbronnen wordt niet ondersteund door %s

en: %s does not support deleting remote resources
nl: Verwijderen van externe hulpbronnen wordt niet ondersteund door %s

en: No such source for UID “%s”
nl: Geen bron voor UID ‘%s’

en: Backend factory for source “%s” and extension “%s” cannot be found.
nl: Back-endfactory voor bron ‘%s’ en extensie ‘%s’ kan niet gevonden worden.

en: Data source is missing a [%s] group
nl: Databron mist een [%s]-groep

en: Failed to lookup credentials:
nl: Opvragen van gebruikersreferenties mislukt:

en: Data source “%s” does not support creating remote resources
nl: Aanmaken van externe hulpbronnen wordt niet ondersteund door databron ‘%s’

en: Data source “%s” has no collection backend to create the remote resource
nl: Databron ‘%s’ heeft geen verzamelback-end voor het aanmaken van de externe hulpbron

en: Data source “%s” does not support deleting remote resources
nl: Verwijderen van externe hulpbronnen wordt niet ondersteund door databron ‘%s’

en: Data source “%s” has no collection backend to delete the remote resource
nl: Databron ‘%s’ heeft geen verzamelback-end voor het verwijderen van de externe hulpbron

en: Data source “%s” does not support OAuth 2.0 authentication
nl: Databron ‘%s’ ondersteunt OAuth 2.0-authenticatie niet

en: File must have a “.source” extension
nl: Bestand moet een ‘.source’-extensie hebben

en: UID “%s” is already in use
nl: UID ‘%s’ is al in gebruik

en: Cannot find corresponding collection backend for source “%s”
nl: Kan overeenkomstige collection-back-end voor bron ‘%s’ niet vinden

en: Source “%s” is not a collection source
nl: Bron ‘%s’ is geen collection-bron

en: Cannot find source “%s”
nl: Kan bron ‘%s’ niet vinden

en: Module “%s” for source UID “%s” cannot be loaded
nl: Kan module ‘%s’ voor bron-UID ‘%s’ niet laden

en: Failed to create backend of type “%s” for source UID “%s”
nl: Kon back-end van type ‘%s’ niet aanmaken voor bron-UID ‘%s’

en: Extension dialog “%s” not found.
nl: Extensie-dialoog ‘%s’ niet gevonden.

[ctx: CategoryName]
en: Anniversary
nl: Gedenkdag

[ctx: CategoryName]
en: Birthday
nl: Verjaardag

[ctx: CategoryName]
en: Business
nl: Zakelijk

[ctx: CategoryName]
en: Competition
nl: Concurrentie

[ctx: CategoryName]
en: Favorites
nl: Favorieten

[ctx: CategoryName]
en: Gifts
nl: Geschenken

[ctx: CategoryName]
en: Goals/Objectives
nl: Doelen/Doelstellingen

[ctx: CategoryName]
en: Holiday
nl: Vakantie

[ctx: CategoryName]
en: Holiday Cards
nl: Vakantiekaarten

[ctx: CategoryName]
note: important people (e.g. new business partners)
en: Hot Contacts
nl: Warme contacten

[ctx: CategoryName]
en: Ideas
nl: Ideeën

[ctx: CategoryName]
en: International
nl: Internationaal

[ctx: CategoryName]
en: Key Customer
nl: Belangrijke klant

[ctx: CategoryName]
en: Miscellaneous
nl: Overige

[ctx: CategoryName]
en: Personal
nl: Persoonlijk

[ctx: CategoryName]
en: Phone Calls
nl: Telefoontjes

[ctx: CategoryName]
en: Strategies
nl: Strategieën

[ctx: CategoryName]
en: Suppliers
nl: Leveranciers

[ctx: CategoryName]
en: Time & Expenses
nl: Tijd en kosten

[ctx: CategoryName]
en: Waiting
nl: Wachtend

en: Backend is busy
nl: Back-end is bezig

en: Source not loaded
nl: Bron niet geladen

en: Source already loaded
nl: Bron is reeds geladen

en: Authentication failed
nl: Aanmelding mislukt

en: Repository offline
nl: Opslagplaats offline

note: Translators: This means that the EClient does not * support offline mode, or it's not set to by a user, * thus it is unavailable while user is not connected.
en: Offline unavailable
nl: Offline niet beschikbaar

en: Permission denied
nl: Operatie niet toegestaan

en: Could not cancel
nl: Kon niet annuleren

en: Not supported
nl: Niet ondersteund

en: Unsupported authentication method
nl: Methode voor aanmeldingscontrole niet ondersteund

en: TLS not available
nl: TLS niet beschikbaar

en: Search size limit exceeded
nl: Maximale zoekgrootte overschreden

en: Search time limit exceeded
nl: Maximale zoektijd verstreken

en: Query refused
nl: Zoekopdracht geweigerd

en: D-Bus error
nl: D-busfout

en: Other error
nl: Andere fout

en: Backend is not opened yet
nl: Back-end is nog niet geopend

en: Object is out of sync
nl: Object niet gesynchroniseerd

en: Timeout was reached
nl: Timeout bereikt

en: Google server is busy, waiting to retry (%d:%02d minute) | Google server is busy, waiting to retry (%d:%02d minutes)
nl[0]: Google-server is bezig, wachten voor opnieuw proberen (%d:%02d minuut)
nl[1]: Google-server is bezig, wachten voor opnieuw proberen (%d:%02d minuten)

en: Google server is busy, waiting to retry (%d second) | Google server is busy, waiting to retry (%d seconds)
nl[0]: Google-server is bezig, wachten voor opnieuw proberen (%d seconde)
nl[1]: Google-server is bezig, wachten voor opnieuw proberen (%d seconden)

en: No JSON object returned by the server
nl: Geen JSON-object teruggestuurd door de server

en: Failed to call %s:
nl: %s oproepen mislukt:

en: Malformed, no message body set
nl: Misvormd, geen berichtbody ingesteld

note: Translators: The first %s is a display name of the source, the second is its UID and the third is the name of the OAuth service.
en: Source “%s” (%s) is not valid for “%s” OAuth2 service
nl: Bron ‘%s’ (%s) is niet geldig voor de OAuth2-dienst van ‘%s’

en: OAuth2 secret not found
nl: OAuth2-geheim niet gevonden

en: Received incorrect response from server “%s”.
nl: Onjuist antwoord ontvangen van server ‘%s’.

en: Failed to refresh access token. Sign to the server again, please.
nl: Kon toegangstoken niet hernieuwen. Gelieve u opnieuw aan te melden bij de server.

note: Translators: The first %s is a display name of the source, the second is its UID.
en: Source “%s” (%s) is not a valid OAuth2 source
nl: Bron ‘%s’ (%s) is geen geldige OAuth2-bron

en: The access token is expired and it failed to refresh it. Sign to the server again, please.
nl: Het toegangstoken is verlopen en kon zichzelf niet hernieuwen. Gelieve u opnieuw aan te melden bij de server.

en: Failed with HTTP error %d: %s
nl: Mislukt met HTTP-foutcode %d: %s

en: Failed to setup authentication
nl: Authenticatie instellen mislukt

en: Too many redirects
nl: Te veel doorverwijzingen

en: Source file is missing a [%s] group
nl: Bronbestand mist een [%s]-groep

en: Data source “%s” is not removable
nl: Databron ‘%s’ kan niet worden verwijderd

en: Data source “%s” is not writable
nl: Databron ‘%s’ is niet schrijfbaar

en: Unnamed
nl: Naamloos

en: Credentials lookup is not supported
nl: Het opzoeken van gebruikersreferenties wordt niet ondersteund

en: Credentials store is not supported
nl: Het opslaan van gebruikersreferenties wordt niet ondersteund

en: Credentials delete is not supported
nl: Het verwijderen van gebruikersreferenties wordt niet ondersteund

en: Password not found
nl: Wachtwoord niet gevonden

en: Signature script must be a local file
nl: Ondertekeningsscript moet een lokaal bestand zijn

en: Source “%s” does not support proxy lookups
nl: Proxy opzoeken wordt niet ondersteund door bron ‘%s’

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 12-hour format. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 12-hour format.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
nl: %a %d-%m-%Y %I:%M:%S %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 24-hour format. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 24-hour format.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
nl: %a %d-%m-%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 12-hour format, without seconds. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 12-hour format, without seconds.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M %p
nl: %a %d-%m-%Y %I:%M %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 24-hour format, without seconds. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 24-hour format, without seconds.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M
nl: %a %d-%m-%Y %H:%M

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 12-hour format, without minutes or seconds.
en: %a %m/%d/%Y %I %p
nl: %a %d-%m-%Y %I %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 24-hour format, without minutes or seconds.
en: %a %m/%d/%Y %H
nl: %a %d-%m-%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date. strftime format of a weekday and a date.
en: %a %m/%d/%Y
nl: %a %d-%m-%Y

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format.
en: %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
nl: %d-%m-%Y %I:%M:%S %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format.
en: %m/%d/%Y %H:%M:%S
nl: %d-%m-%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format, * without seconds.
en: %m/%d/%Y %I:%M %p
nl: %d-%m-%Y %I:%M %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format, * without seconds.
en: %m/%d/%Y %H:%M
nl: %d-%m-%Y %H:%M

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format, * without minutes or seconds.
en: %m/%d/%Y %I %p
nl: %d-%m-%Y %I %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format, * without minutes or seconds.
en: %m/%d/%Y %H
nl: %d-%m-%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date. This is the preferred date format for the locale.
en: %m/%d/%Y
nl: %d-%m-%Y

en: Notes
nl: Notities

en: Cannot determine destination URL without WebDAV extension
nl: Doel-url kan niet worden bepaald zonder WebDAV-uitbreiding

en: The server responded with an HTML page, which can mean there’s an error on the server or with the client request. The used URI was: %s
nl: De server reageerde met een HTML-pagina,hetgeen kan betekenen dat er een fout is op de server of met het verzoek van de client. De gebruikte URI was: %s

en: The server responded with an HTML page, which can mean there’s an error on the server or with the client request.
nl: De server reageerde met een HTML-pagina,hetgeen kan betekenen dat er een fout is op de server of met het verzoek van de client.

note: Translators: The first '%s' is replaced with error prefix, as provided by the caller, which can be in a form: "Failed with something". The '%d' is replaced with actual HTTP status code. The second '%s' is replaced with a reason phrase of the error (user readable text). The last '%s' is replaced with
en: %s: HTTP error code %d (%s): %s
nl: %s: HTTP-foutcode %d (%s): %s

note: Translators: The '%d' is replaced with actual HTTP status code. The '%s' is replaced with a reason phrase of the error (user readable text). The last '%s' is replaced with detailed error text, as returned by the server.
en: Failed with HTTP error code %d (%s): %s
nl: Mislukt met HTTP-foutcode %d (%s): %s

note: Translators: The first '%s' is replaced with error prefix, as provided by the caller, which can be in a form: "Failed with something". The '%d' is replaced with actual HTTP status code. The second '%s' is replaced with a reason phrase of the error (user readable text).
en: %s: HTTP error code %d (%s)
nl: %s: HTTP-foutcode %d (%s)

note: Translators: The '%d' is replaced with actual HTTP status code. The '%s' is replaced with a reason phrase of the error (user readable text).
en: Failed with HTTP error code %d (%s)
nl: Mislukt met HTTP-foutcode %d (%s)

en: Failed to post data
nl: Posten van data mislukt

en: Failed to get input XML content
nl: Invoer XML-inhoud verkrijgen is mislukt

en: Failed to get properties
nl: Fout bij opvragen van eigenschappen

en: Failed to update properties
nl: Eigenschappen bijwerken is mislukt

en: Failed to issue REPORT
nl: Rapport uitbrengen is mislukt

en: Failed to create collection
nl: Verzameling aanmaken is mislukt

en: Failed to get XML request content
nl: XML request content verkrijgen is mislukt

en: Failed to create address book
nl: Aanmaken van adresboek is mislukt

en: Failed to create calendar
nl: Aanmaken van agenda is mislukt

en: Failed to read resource
nl: Bron lezen is mislukt

en: Failed to put data
nl: Overbrengen van data is mislukt

en: Failed to put data to server, error code %d (%s)
nl: Overbrengen van data naar server  is mislukt, foutcode %d (%s)

en: Failed to delete resource
nl: IVerwijderen van bron is mislukt

en: Failed to copy resource
nl: Kopiëren van bron is mislukt

en: Failed to move resource
nl: Verplaatsen van bron is mislukt

en: Failed to lock resource
nl: Vergrendelen van bron is mislukt

en: Expected application/xml response, but none returned
nl: Toepassings/xml-respons verwacht, maar niets ontvangen

en: Expected application/xml response, but %s returned
nl: Toepassings/xml-respons verwacht, maar ontving %s

en: Failed to parse XML data
nl: Ontleden van XML-gegevens is mislukt

en: Failed to refresh lock
nl: Vergrendeling verversen is mislukt

en: Failed to unlock
nl: Ontgrendelen is mislukt

en: Expected multistatus response, but %d returned (%s)
nl: Multistatus-respons verwacht, maar ontving %d (%s)

en: XML data does not have root node
nl: XML-gegevens bevatten geen root-node

en: XML data doesn't have required structure (%s)
nl: XML-gegevens bevatten de vereiste structuur niet (%s)

en: Failed to get access control list
nl: Verkrijgen van toegangscontrolelijst is mislukt

en: Cannot store protected nor inherited Access Control Entry.
nl: Beschermde of geërfde Access Control Entry kan niet worden opgeslagen.

en: Provided invalid principal kind for Access Control Entry.
nl: Voorzien van een ongeldig hoofdtype voor Access Control Entry.

en: Cannot store property-based Access Control Entry.
nl: Op eigenschap gebaseerde Access Control Entry kan niet worden opgeslagen.

en: Access Control Entry can be only to Grant or Deny, but not None.
nl: Access Control Entry mag alleen voor Toestaan of Weigeren, maar niet geen van beide.

en: Access Control Entry can be only to Grant or Deny, but not both.
nl: Access Control Entry mag alleen voor Toestaan of Weigeren, maar niet allebei.

en: Access Control Entry privilege cannot be NULL.
nl: Access Control Entry privilege mag niet NULL zijn.

en: Could not open the link.
nl: Kon de koppeling niet openen.

en: Copy _Link Location
nl: Verwijzings_locatie kopiëren

en: O_pen Link in Browser
nl: Verwijzing o_penen in browser

note: To Translators: The text is concatenated to a form: "Ctrl-click to open a link http://www.example.com"
en: Ctrl-click to open a link
nl: Ctrl-klik om een koppeling te openen

note: x509 certificate usage types
en: Digital Signature
nl: Digitale ondertekening

en: Key Encipherment
nl: Sleutelcodering

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Identity
nl: Identiteit

en: Issuer
nl: Uitgever

en: Expires on
nl: Vervalt op

en: Subject
nl: Certificaathouder

en: Common Name
nl: Algemene naam

en: Email
nl: E-mail

en: Organization Unit
nl: Organisatie-afdeling

en: Country
nl: Land

en: State
nl: Staat

en: Locality
nl: Gebied

en: Domain Component Name
nl: Domeincomponentennaam

en: Alternative Emails
nl: Alternatieve e-mails

en: SHA-256 Fingerprint
nl: SHA-256-vingerafdruk

en: Not Before
nl: Niet voor

en: Not After
nl: Niet na

en: Usage
nl: Gebruik

en: Version
nl: Versie

en: Serial Number
nl: Serienummer

en: Key ID
nl: Sleutel-ID

en: Signature Algorithm
nl: Algoritme voor ondertekening

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Algorithm
nl: Algoritme

en: Credentials prompt was cancelled
nl: Referentieprompt werd geannuleerd

en: Source “%s” doesn’t support prompt for credentials
nl: Bron ‘%s’ ondersteunt prompt voor gebruikersreferenties niet

en: Failed to obtain access token from address “%s”: %s
nl: Opvragen van toegangstoken van adres ‘%s’ is mislukt: %s

en: Requesting access token, please wait…
nl: Aanvragen van toegangstoken, even geduld…

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Address Book authentication request".
en: %s Address Book authentication request
nl: %s-adresboek-authenticatieverzoek

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Calendar authentication request".
en: %s Calendar authentication request
nl: %s-agenda-authenticatieverzoek

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Memo List authentication request".
en: %s Memo List authentication request
nl: %s-memolijst-authenticatieverzoek

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Task List authentication request".
en: %s Task List authentication request
nl: %s-takenlijst-authenticatieverzoek

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Mail authentication request".
en: %s Mail authentication request
nl: %s-mail-authenticatieverzoek

note: generic account prompt Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google account authentication request".
en: %s account authentication request
nl: %s-account-authenticatieverzoek

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your address book “%s”.
nl: Meld u aan bij uw %s-account en accepteer de voorwaarden om toegang te verkrijgen tot uw adresboek ‘%s’.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your calendar “%s”.
nl: Meld u aan bij uw %s-account en accepteer de voorwaarden om toegang te verkrijgen tot uw agenda ‘%s’.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your mail account “%s”.
nl: Meld u aan bij uw %s-account en accepteer de voorwaarden om toegang te verkrijgen tot uw e-mailaccount ‘%s’.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your mail transport “%s”.
nl: Meld u aan bij uw %s-account en accepteer de voorwaarden om toegang te verkrijgen tot uw e-mailtransport ‘%s’.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your memo list “%s”.
nl: Meld u aan bij uw %s-account en accepteer de voorwaarden om toegang te verkrijgen tot uw memolijst ‘%s’.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your task list “%s”.
nl: Meld u aan bij uw %s-account en accepteer de voorwaarden om toegang te verkrijgen tot uw takenlijst ‘%s’.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your account “%s”.
nl: Meld u aan bij uw %s-account en accepteer de voorwaarden om toegang te verkrijgen tot uw account ‘%s’.

en: Failed to open browser: %s
nl: Browser openen mislukt: %s

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: Click here to open the URL
nl: Klik hier om naar de URL te gaan

en: Open the above URL in a browser and go through the OAuth2 wizard there. Copy the resulting authorization code, or the URL the OAuth2 wizard finished with, below to continue the authentication process.
nl: Open bovenstaande URL in een browser en doorloop daar het OAuth2-proces. Plak de resulterende autorisatiecode, of de URL waarop het OAuth2-proces geëindigd is, hieronder om verder te gaan met het authenticatieproces.

en: _Authorization code:
nl: _Autorisatiecode:

en: C_ontinue
nl: D_oorgaan

en: Address book authentication request
nl: Verzoek om adresboekauthenticatie

en: Calendar authentication request
nl: Verzoek om agenda-authenticatie

en: Mail authentication request
nl: Verzoek om mail-authenticatie

note: generic account prompt
en: Authentication request
nl: Verzoek om authenticatie

en: Please enter the password for address book “%s”.
nl: Geef het wachtwoord voor adresboek ‘%s’ op.

en: Please enter the password for calendar “%s”.
nl: Geef het wachtwoord voor agenda ‘%s’ op.

en: Please enter the password for mail account “%s”.
nl: Geef het wachtwoord voor mailaccount ‘%s’ op.

en: Please enter the password for mail transport “%s”.
nl: Geef het wachtwoord voor mailtransport ‘%s’ op.

en: Please enter the password for memo list “%s”.
nl: Geef het wachtwoord voor memolijst ‘%s’ op.

en: Please enter the password for task list “%s”.
nl: Geef het wachtwoord voor takenlijst ‘%s’ op.

en: Please enter the password for account “%s”.
nl: Geef het wachtwoord voor account ‘%s’ op.

en: _OK
nl: _Oké

en: _User Name:
nl: Gebr_uikersnaam:

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

note: Remember password check
en: _Add this password to your keyring
nl: Dit w_achtwoord toevoegen aan uw sleutelbos

note: Translators: meaning as "Snooze, until event start time"
en: until start time
nl: tot begintijd

en: Add custom time…
nl: Aangepaste tijd toevoegen…

en: Clear custom times
nl: Aangepaste tijden wissen

[ctx: overdue]
en: now
nl: nu

en: %d year | %d years
nl[0]: %d jaar
nl[1]: %d jaren

[ctx: overdue]
en: overdue
nl: verlopen

en: Failed to launch URI “%s”:
nl: Openen van URI ‘%s’ mislukt:

en: No reminder is selected.
nl: Geen herinnering geselecteerd.

en: No details are available.
nl: Geen details beschikbaar.

en: Multiple reminders are selected.
nl: Meerdere herinneringen geselecteerd.

en: Failed to dismiss reminder:
nl: Kon herinnering niet sluiten:

en: Failed to dismiss all:
nl: Kon alles niet sluiten:

en: Set a custom snooze time for
nl: Aangepaste sluimertijd instellen voor

[ctx: reminders-snooze]
note: Translators: this is part of: "Set a custom snooze time for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: da_ys
nl: da_gen

[ctx: reminders-snooze]
note: Translators: this is part of: "Set a custom snooze time for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: _hours
nl: _uur

[ctx: reminders-snooze]
note: Translators: this is part of: "Set a custom snooze time for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: _minutes
nl: _minuten

en: _Add Snooze time
nl: Sluimertijd _toevoegen

en: _Dismiss
nl: Afwijzen

en: Dismiss _All
nl: _Alles sluiten

en: _Snooze
nl: _Sluimeren

en: Certificate trust...
nl: Certificaatvertrouwenslijst…

en: _Reject
nl: _Verwerpen

en: Accept _Temporarily
nl: _Tijdelijk accepteren

en: _Accept Permanently
nl: Permanent _accepteren

en: Temporarily reject the certificate
nl: Het certificaat tijdelijk weigeren

en: Permanently reject the certificate
nl: Het certificaat definitief weigeren

en: Temporarily accept the certificate
nl: Het certificaat tijdelijk anvaarden

en: Permanently accept the certificate
nl: Het certificaat definitief aanvaarden

en: SSL/TLS certificate for “%s” is not trusted. Do you wish to accept it?
nl: SSL/TLS-certificaat voor ‘%s’ is wordt niet vertrouwd. Wilt u het accepteren?

en: Reason:
nl: Reden:

en: Detailed error:
nl: Gedetailleerde fout:

en: The signing certificate authority is not known.
nl: De ondertekenende certificaatautoriteit is onbekend.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
nl: Het certificaat komt niet overeen met de verwachte identiteit van de site waar het vandaan kwam.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
nl: Het activeringstijdstip van het certificaat ligt nog in de toekomst.

en: The certificate has expired.
nl: Het certificaat is verlopen.

en: The certificate has been revoked according to the connection’s certificate revocation list.
nl: Het certificaat is ingetrokken overeenkomstig de certificaatintrekkingslijst van de verbinding.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
nl: Het algoritme van het certificaat wordt beschouwd als onveilig.

en: Supports
nl: Ondersteunt

en: _User mail:
nl: Gebr_uikersmail:

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Contacts
nl: Contacten

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Events
nl: Evenementen

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Memos
nl: Memo’s

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Tasks
nl: Taken

en: Invalid URL
nl: Ongeldige URL

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Searching server sources...
nl: Serverbronnen zoeken...

en: Cannot find a corresponding account in the org.gnome.OnlineAccounts service from which to obtain a password for “%s”
nl: Kan geen corresponderende account vinden in de org.gnome.OnlineAccounts-dienst waar een wachtwoord voor ‘%s’ verkregen moet worden

en: Failed to get password from GOA:
nl: Wachtwoord ophalen van GOA mislukt:

note: TODO: more specific
en: Code: %u — Unexpected response from server
nl: Code: %u — Onverwacht antwoord van server

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
nl: Ontleden van autodiscover-respons XML is mislukt

note: TODO: more specific
en: Failed to find Autodiscover element
nl: Kon Autodiscover-element niet vinden

note: TODO: more specific
en: Failed to find Response element
nl: Kon Respons-element niet vinden

note: TODO: more specific
en: Failed to find Account element
nl: Kon Account-element niet vinden

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
nl: Kon ASUrl en OABUrl niet vinden in autodiscover-respons

en: Cannot find a corresponding account in the org.gnome.OnlineAccounts service from which to obtain an access token for “%s”
nl: Kan geen corresponderende account vinden in de org.gnome.OnlineAccounts-dienst waar een toegangstoken voor ‘%s’ verkregen moet worden

en: Failed to obtain an access token for “%s”:
nl: Opvragen van toegangstoken voor ‘%s’ is mislukt:

en: Keep running after the last client is closed
nl: Blijven draaien nadat de laatste client gesloten is

en: Wait running until at least one client is connected
nl: Wachten totdat er minstens één client verbonden is

en: Overrides compile-time backend per process option; use 1 to enable, 0 to disable, any other value is to use compile-time option
nl: Overschrijft compilatietijdback-end per procesoptie. Gebruik 1 om in te schakelen, 0 om uit te schakelen, en gelijk welke andere waarde om de compilatietijdoptie te gebruiken

en: Reminders
nl: Herinneringen

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: _No
nl: _Nee

en: _Yes
nl: _Ja

en: A calendar reminder is about to trigger. This reminder is configured to run the following program:
    
            %s
    
    Are you sure you want to run this program?
nl: Er zal een Evolution agendaherinnering gestart worden. Deze herinnering is ingesteld om het volgende programma te starten:
    
            %s
    
    Weet u zeker dat dit programma gestart moet worden?

en: Do not ask me about this program again
nl: Dit bericht niet meer weergeven voor dit programma

en: Display Reminders window with _notifications
nl: Herinneringen alleen in het mededelingengebied to_nen

en: Keep reminder notification window always on _top
nl: Herinneringenvenster al_tijd bovenop houden

en: Enable _desktop notifications
nl: Bureaubla_dmeldingen inschakelen

en: Enable _audio notifications
nl: _Audiomeldingen inschakelen

en: Display reminders for _completed tasks
nl: Herinneringen weergeven voor _voltooide taken

en: Display reminders for _past events
nl: Herinneringen weergeven voor afgelo_pen afspraken

en: Reminders Options:
nl: Opties voor herinneringen:

en: You have %d reminder | You have %d reminders
nl[0]: U heeft %d herinnering
nl[1]: U heeft %d herinneringen

en: Don’t migrate user data from previous versions of Evolution
nl: Gebruikersgegevens niet overnemen van vorige versies van Evolution

en: Can not open file
nl: Kan bestand niet openen

en: Failed to open client “%s”: %s
nl: Openen van client ‘%s’ mislukt: %s

en: Unhandled error
nl: Niet-afgehandelde fout

en: Specify the output file instead of standard output
nl: Het uitvoerbestand specificeren in plaats van de standaarduitvoer

en: List local address book folders
nl: Lokale adresboekmappen opsommen

en: Show cards as vcard or csv file
nl: Kaarten weergeven als vcard– of kommagescheiden (csv)-bestand

en: Command line arguments error, please use --help option to see the usage.
nl: Fout in argumenten op opdrachtregel, gebruik --help voor uitleg.

en: Only support csv or vcard format.
nl: Alleen ondersteuning voor csv- of vcard-formaat.

en: Show only enabled sources
nl: Alleen ingeschakelde bronnen tonen

en: Show source’s UID
nl: UID van bron tonen

en: Show source’s authentication information
nl: De authenticatiegegevens van de bron tonen

en: Write in machine readable format (one source per line, without localized property names and tab as separator)
nl: In machine leesbaar formaat schrijven (een bron per regel, geen lokale namen van eigenschappen en geen tab als separator)

en: Limit only to sources with given extension name
nl: Beperken tot alleen bronnen met opgegeven uitbreidingsnaam

en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

en: Collection
nl: Verzameling

en: Collection/GNOME Online Accounts
nl: Verzameling/GNOME online-accounts

en: Collection/Ubuntu Online Accounts
nl: Verzameling/Ubuntu online-accounts

en: Address Book
nl: Adresboek

en: Calendar
nl: Agenda

en: Memo List
nl: Memolijst

en: Task List
nl: Takenlijst

en: Mail Account
nl: Mail-account

en: Mail Transport
nl: Mail-transport

en: Mail Identity
nl: Mail-identiteit

en: Mail Submission
nl: Mail-indiening

en: Mail Signature
nl: Mail-ondertekening

en: Parent UID: %s
nl: UID ouder: %s

en: Enabled: %s
nl: Ingeschakeld: %s

en: Backend: %s
nl: Back-end: %s

en: Calendar enabled: %s
nl: Agenda ingeschakeld: %s

en: Contacts enabled: %s
nl: Contacten ingeschakeld: %s

en: Mail enabled: %s
nl: Mail ingeschakeld: %s

en: MIME Type: %s
nl: MIME-type: %s

en: Failed to parse arguments: Unknown error
nl: Ontleden van argumenten is mislukt: onbekende fout

en: Failed to connect to source registry: %s
nl: Verbinden met bronregister is mislukt: %s

en: No sources had been found
nl: Er zijn geen bronnen gevonden

en: Birthdays & Anniversaries
nl: Verjaardagen en gedenkdagen

en: Contacts
nl: Contacten

en: On LDAP Servers
nl: Op LDAP-servers

en: On This Computer
nl: Op deze computer

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Default Proxy Settings
nl: Standaardproxy-instellingen

en: Search Folders
nl: Zoekmappen

en: Weather
nl: Weer

en: On The Web
nl: Op Internet

en: WebDAV Notes
nl: WebDAV-notities
