evolution-data-server master - en to kk translation catalogue (615 entries)

en: Unknown error
kk: Белгісіз қате

en: Failed to remove file “%s”: %s
kk: "%s" файлын өшіру сәтсіз аяқталды: %s

en: Failed to make directory %s: %s
kk: %s бумасын жасау сәтсіз аяқталды: %s

en: Loading...
kk: Жүктеу...

en: Searching...
kk: Іздеу...

en: Contact “%s” not found
kk: "%s" контакты табылмады

en: Invalid Query “%s”
kk: Жарамсыз сұраным "%s"

note: Translators: An error message shown to a user when trying to do an * operation on the LDAP address book which is not connected to the server
en: Not connected
kk: Байланыспаған

en: Invalid DN syntax
kk: DN синтаксисі қате

en: LDAP error 0x%x (%s)
kk: LDAP қатесі 0x%x (%s)

en: Error performing search
kk: Іздеуді орындау қатесі

en: Downloading contacts (%d)...
kk: Контакттарды жүктеп алу (%d)...

en: Refreshing…
kk: Жаңарту…

en: No such book
kk: Ондай кітапша жоқ

en: Contact not found
kk: Контакт табылмады

en: No space
kk: Аралықсыз

note: Name fields FN isn't really a structured field - we use a getter/setter * so we can set the N property (since evo 1.4 works fine with * vcards that don't even have a N attribute.  *sigh*)
en: Full Name
kk: Толық аты

en: Given Name
kk: Әкесінің аты

en: Nickname
kk: Бүркеншік аты

note: Email fields
en: Email 1
kk: Эл. пошта 1

en: Email 2
kk: Эл. пошта 2

en: Email 3
kk: Эл. пошта 3

en: Email 4
kk: Эл. пошта 4

en: Home Phone
kk: Үй телефоны

en: Home Fax
kk: Үй факсы

en: Mobile Phone
kk: Мобильді телефоны

en: Other Phone
kk: Басқа телефон

en: Other Fax
kk: Басқа факс

en: Pager
kk: Пейджер

en: Primary Phone
kk: Негізгі телефон

en: Radio
kk: Радио

en: Telex
kk: Телекс

note: Organizational fields
en: Organization
kk: Ұйым

en: Organizational Unit
kk: Ұйым бөлімі

en: Office
kk: Офис

en: Title
kk: Үндеу

en: Role
kk: Ролі

en: Assistant
kk: Көмекші

note: Web fields
en: Homepage URL
kk: Үй парағы сілтемесі

en: Weblog URL
kk: Блог сілтемесі

note: Contact categories
en: Categories
kk: Санаттар

note: Collaboration fields
en: Calendar URI
kk: Күнтізбе сілтемесі

en: Free/Busy URL
kk: Бос/бос емес сілтемесі

en: ICS Calendar
kk: ICS күнтізбесі

en: Video Conferencing URL
kk: Видео қоңырау сілтемесі

en: Note
kk: Ескерту

note: Instant messaging fields
en: AIM Home Screen Name 1
kk: AIM - үй экранындағы аты 1

en: AIM Home Screen Name 2
kk: AIM - үй экранындағы аты 2

en: AIM Home Screen Name 3
kk: AIM - үй экранындағы аты 3

en: AIM Work Screen Name 1
kk: AIM - жұмыс экранындағы аты 1

en: AIM Work Screen Name 2
kk: AIM - жұмыс экранындағы аты 2

en: AIM Work Screen Name 3
kk: AIM - жұмыс экранындағы аты 3

en: GroupWise Home Screen Name 1
kk: GroupWise - үй экранындағы аты 1

en: GroupWise Home Screen Name 2
kk: GroupWise - үй экранындағы аты 2

en: GroupWise Home Screen Name 3
kk: GroupWise - үй экранындағы аты 3

en: GroupWise Work Screen Name 1
kk: GroupWise - жұмыс экранындағы аты 1

en: GroupWise Work Screen Name 2
kk: GroupWise - жұмыс экранындағы аты 2

en: GroupWise Work Screen Name 3
kk: GroupWise - жұмыс экранындағы аты 3

en: Jabber Home ID 1
kk: Jabber - үй идентификаторы 1

en: Jabber Home ID 2
kk: Jabber - үй идентификаторы 2

en: Jabber Home ID 3
kk: Jabber - үй идентификаторы 3

en: Jabber Work ID 1
kk: Jabber - жұмыс идентификаторы 1

en: Jabber Work ID 2
kk: Jabber - жұмыс идентификаторы 2

en: Jabber Work ID 3
kk: Jabber - жұмыс идентификаторы 3

en: Yahoo! Home Screen Name 1
kk: Yahoo! - үй экранындағы аты 1

en: Yahoo! Home Screen Name 2
kk: Yahoo! - үй экранындағы аты 2

en: Yahoo! Home Screen Name 3
kk: Yahoo! - үй экранындағы аты 3

en: Yahoo! Work Screen Name 1
kk: Yahoo! - жұмыс экранындағы аты 1

en: Yahoo! Work Screen Name 2
kk: Yahoo! - жұмыс экранындағы аты 2

en: Yahoo! Work Screen Name 3
kk: Yahoo! - жұмыс экранындағы аты 3

en: MSN Home Screen Name 1
kk: MSN - үй экранындағы аты 1

en: MSN Home Screen Name 2
kk: MSN - үй экранындағы аты 2

en: MSN Home Screen Name 3
kk: MSN - үй экранындағы аты 3

en: MSN Work Screen Name 1
kk: MSN - жұмыс экранындағы аты 1

en: MSN Work Screen Name 2
kk: MSN - жұмыс экранындағы аты 2

en: MSN Work Screen Name 3
kk: MSN - жұмыс экранындағы аты 3

en: ICQ Home ID 1
kk: ICQ - үй идентификаторы 1

en: ICQ Home ID 2
kk: ICQ - үй идентификаторы 2

en: ICQ Home ID 3
kk: ICQ - үй идентификаторы 3

en: ICQ Work ID 1
kk: ICQ - жұмыс идентификаторы 1

en: ICQ Work ID 2
kk: ICQ - жұмыс идентификаторы 2

en: ICQ Work ID 3
kk: ICQ - жұмыс идентификаторы 3

note: Address fields
en: Address List
kk: Адрестер тізімі

en: Home Address
kk: Үй адресі

en: Work Address
kk: Жұмыс адресі

en: Other Address
kk: Басқа адресі

note: Contact categories
en: Category List
kk: Санаттар тізімі

note: Photo/Logo
en: Photo
kk: Фотосурет

en: Logo
kk: Логотип

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a name * of the contact, as specified in http://tools.ietf.org/html/rfc6350#section-6.2.2
en: Name
kk: Аты

en: Email List
kk: Эл. пошта тізімі

en: Wants HTML Mail
kk: HTML поштаны талап етеді

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a * field describing whether it's a Contact list (list of email addresses) or a * regular contact for one person/organization/...
en: List
kk: Тізім

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a flag * used to determine whether when sending to Contact lists the addresses should be * shown or not to other recipients - basically whether to use BCC field or CC * message header when sending messages to this Contact list.
en: List Shows Addresses
kk: Тізім адрестерді көрсетеді

en: Birth Date
kk: Туған күні

en: Anniversary
kk: Жылдық

note: Security fields
en: X.509 Certificate
kk: X.509 сертификаты

en: PGP Certificate
kk: PGP сертификаты

en: Gadu-Gadu Home ID 1
kk: Gadu-Gadu - үй идентификаторы 1

en: Gadu-Gadu Home ID 2
kk: Gadu-Gadu - үй идентификаторы 2

en: Gadu-Gadu Home ID 3
kk: Gadu-Gadu - үй идентификаторы 2

en: Gadu-Gadu Work ID 1
kk: Gadu-Gadu - жұмыс идентификаторы 1

en: Gadu-Gadu Work ID 2
kk: Gadu-Gadu - жұмыс идентификаторы 2

en: Gadu-Gadu Work ID 3
kk: Gadu-Gadu - жұмыс идентификаторы 3

en: Gadu-Gadu ID List
kk: Gadu-Gadu идентификаторлар тізімі

note: Geo information
en: Geographic Information
kk: Географиялық ақпараты

en: Telephone
kk: Телефон

en: Skype Home Name 1
kk: Skype - үй экранындағы аты 1

en: Skype Home Name 2
kk: Skype - үй экранындағы аты 2

en: Skype Home Name 3
kk: Skype - үй экранындағы аты 3

en: Skype Work Name 1
kk: Skype - жұмыс экранындағы аты 1

en: Skype Work Name 2
kk: Skype - жұмыс экранындағы аты 2

en: Skype Work Name 3
kk: Skype - жұмыс экранындағы аты 3

en: Skype Name List
kk: Skype аттар тізімі

en: SIP address
kk: SIP адресі

en: Google Talk Home Name 1
kk: Google Talk - үй экранындағы аты 1

en: Google Talk Home Name 2
kk: Google Talk - үй экранындағы аты 2

en: Google Talk Home Name 3
kk: Google Talk - үй экранындағы аты 3

en: Google Talk Work Name 1
kk: Google Talk - жұмыс экранындағы аты 1

en: Google Talk Work Name 2
kk: Google Talk - жұмыс экранындағы аты 2

en: Google Talk Work Name 3
kk: Google Talk - жұмыс экранындағы аты 3

en: Twitter Name List
kk: Twitter аттар тізімі

en: Unnamed List
kk: Атаусыз тізім

en: Not a phone number
kk: Телефон нөмірі емес

en: Addressbook backend does not support cursors
kk: Адрестік кітапша қозғалтқышы курсорларды қолдамайды

en: Insufficient memory
kk: Жады жеткіліксіз

en: Invalid Query
kk: Жарамсыз сұраным

en: Invalid query
kk: Жарамсыз сұраным

en: Invalid query: %s
kk: Жарамсыз сұраным: %s

en: Can’t open database %s: %s
kk: %s дерекқорын ашу мүмкін емес: %s

en: Object “%s” not found
kk: "%s" объекті табылмады

en: Invalid query:
kk: Жарамсыз сұраным:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot open book:
kk: Кітапшаны ашу мүмкін емес:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot refresh address book:
kk: Адрестік кітапшаны жаңарту мүмкін емес:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot get contact:
kk: Контактты алу мүмкін емес:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot get contact list:
kk: Контакттар тізімін алу мүмкін емес:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot get contact list uids:
kk: Контакттар тізімі анықтағыштарын алу мүмкін емес:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot add contact:
kk: Контактты қосу мүмкін емес:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot modify contacts:
kk: Контакттарды түзету мүмкін емес:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot remove contacts:
kk: Контакттарды өшіру мүмкін емес:

en: Birthday
kk: Туған күні

en: Birthday: %s
kk: Туған күні: %s

en: Cannot get URI
kk: URI алу мүмкін емес

en: Cannot parse ISC file “%s”
kk: "%s" ISC файлын талдау мүмкін емес

note: FIXME This should be doable once all the recurid stuff is done
en: Unsupported method
kk: Қолдауы жоқ тәсілі

en: Bad file format.
kk: Файл пішімі қате.

en: Not a calendar.
kk: Күнтізбе емес.

en: Could not retrieve weather data
kk: Ауа райы деректерін алу мүмкін емес

en: Weather: Fog
kk: Ауа райы: Тұман

en: Weather: Cloudy Night
kk: Ауа райы: Бұлтты түн

en: Weather: Cloudy
kk: Ауа райы: Бұлтты

en: Weather: Overcast
kk: Ауа райы: Тұтас бұлттылық

en: Weather: Showers
kk: Ауа райы: Нөсер жауын

en: Weather: Snow
kk: Ауа райы: Қар

en: Weather: Clear Night
kk: Ауа райы: Ашық түн

en: Weather: Sunny
kk: Ауа райы: Күннің көзі

en: Weather: Thunderstorms
kk: Ауа райы: Күн күркірейді

en: Forecast
kk: Ауа райы болжамы

en: Could not create cache file:
kk: Кэш файлын жасау мүмкін емес:

en: New note
kk: Жаңа естелік

en: No such calendar
kk: Ондай күнтізбе жоқ

en: Object not found
kk: Объект табылмады

en: Invalid object
kk: Жарамсыз объект

en: Unknown user
kk: Белгісіз пайдаланушы

en: Invalid range
kk: Аумақ қате

en: Unknown calendar property “%s”
kk: Белгісіз күнтізбе қасиеті "%s"

en: Untitled appointment
kk: Атаусыз кездесу

en: 1st
kk: 1-і

en: 2nd
kk: 2-і

en: 3rd
kk: 3-і

en: 4th
kk: 4-і

en: 5th
kk: 5-і

en: 6th
kk: 6-ы

en: 7th
kk: 7-і

en: 8th
kk: 8-і

en: 9th
kk: 9-ы

en: 10th
kk: 10-ы

en: 11th
kk: 11-і

en: 12th
kk: 12-і

en: 13th
kk: 13-і

en: 14th
kk: 14-і

en: 15th
kk: 15-і

en: 16th
kk: 16-ы

en: 17th
kk: 17-і

en: 18th
kk: 18-і

en: 19th
kk: 19-ы

en: 20th
kk: 20-ы

en: 21st
kk: 21-і

en: 22nd
kk: 22-і

en: 23rd
kk: 23-і

en: 24th
kk: 24-і

en: 25th
kk: 25-і

en: 26th
kk: 26-ы

en: 27th
kk: 27-і

en: 28th
kk: 28-і

en: 29th
kk: 29-ы

en: 30th
kk: 30-ы

en: 31st
kk: 31-і

en: every day forever | every %d days forever
kk[0]: әр %d күн сайын мәңгі

en: Every day forever | Every %d days forever
kk[0]: Әр %d күн сайын мәңгі

en: every day | every %d days
kk[0]: әр %d күнде

en: Every day | Every %d days
kk[0]: Әр %d күнде

en: every week | every %d weeks
kk[0]: әр %d апта сайын

en: Every week | Every %d weeks
kk[0]: Әр %d апта сайын

[ctx: recur-description]
en: on Sunday
kk: Жексенбі

[ctx: recur-description]
en: , Sunday
kk: , Жексенбі

[ctx: recur-description]
en:  and Sunday
kk:  және Жексенбі

[ctx: recur-description]
en: on Monday
kk: Дүйсенбі

[ctx: recur-description]
en: , Monday
kk: , Дүйсенбі

[ctx: recur-description]
en:  and Monday
kk:  және Дүйсенбі

[ctx: recur-description]
en: on Tuesday
kk: Сейсенбі

[ctx: recur-description]
en: , Tuesday
kk: , Сейсенбі

[ctx: recur-description]
en:  and Tuesday
kk:  және Сейсенбі

[ctx: recur-description]
en: on Wednesday
kk: Сәрсенбі

[ctx: recur-description]
en: , Wednesday
kk: , Сәрсенбі

[ctx: recur-description]
en:  and Wednesday
kk:  және Сәрсенбі

[ctx: recur-description]
en: on Thursday
kk: Бейсенбі

[ctx: recur-description]
en: , Thursday
kk: , Бейсенбі

[ctx: recur-description]
en:  and Thursday
kk:  және Бейсенбі

[ctx: recur-description]
en: on Friday
kk: Жұма

[ctx: recur-description]
en: , Friday
kk: , Жұма

[ctx: recur-description]
en:  and Friday
kk:  және Жұма

[ctx: recur-description]
en: on Saturday
kk: Сенбі

[ctx: recur-description]
en: , Saturday
kk: , Сенбі

[ctx: recur-description]
en:  and Saturday
kk:  және Сенбі

en: every month | every %d months
kk[0]: әр %d ай сайын

en: Every month | Every %d months
kk[0]: Әр %d ай сайын

[ctx: recur-description]
en: on the last Sunday
kk: соңғы Жексенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the last Monday
kk: соңғы Дүйсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the last Tuesday
kk: соңғы Сейсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the last Wednesday
kk: соңғы Сәрсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the last Thursday
kk: соңғы Бейсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the last Friday
kk: соңғы Жұмада

[ctx: recur-description]
en: on the last Saturday
kk: соңғы Сенбіде

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 1st day
kk: 1-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 2nd day
kk: 2-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 3rd day
kk: 3-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 4th day
kk: 4-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 5th day
kk: 5-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 6th day
kk: 6-шы күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 7th day
kk: 7-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 8th day
kk: 8-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 9th day
kk: 9-шы күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 10th day
kk: 10-шы күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 11th day
kk: 11-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 12th day
kk: 12-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 13th day
kk: 13-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 14th day
kk: 14-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 15th day
kk: 15-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 16th day
kk: 16-шы күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 17th day
kk: 17-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 18th day
kk: 18-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 19th day
kk: 19-шы күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 20th day
kk: 20-шы күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 21st day
kk: 21-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 22nd day
kk: 22-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 23rd day
kk: 23-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 24th day
kk: 24-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 25th day
kk: 25-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 26th day
kk: 26-шы күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 27th day
kk: 27-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 28th day
kk: 28-ші күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 29th day
kk: 29-шы күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 30th day
kk: 30-шы күні

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 31st day
kk: 31-ші күні

[ctx: recur-description]
en: on the first Monday
kk: бірінші Дүйсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the second Monday
kk: екінші Дүйсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the third Monday
kk: үшінші Дүйсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Monday
kk: төртінші Дүйсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Monday
kk: бесінші Дүйсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the first Tuesday
kk: бірінші Сейсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the second Tuesday
kk: екінші Сейсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the third Tuesday
kk: үшінші Сейсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Tuesday
kk: төртінші Сейсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Tuesday
kk: бесінші Сейсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the first Wednesday
kk: бірінші Сәрсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the second Wednesday
kk: екінші Сәрсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the third Wednesday
kk: үшінші Сәрсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Wednesday
kk: төртінші Сәрсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Wednesday
kk: бесінші Сәрсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the first Thursday
kk: бiрiншi Бейсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the second Thursday
kk: екінші Бейсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the third Thursday
kk: үшінші Бейсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Thursday
kk: төртінші Бейсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Thursday
kk: бесінші Бейсенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the first Friday
kk: бiрiншi Жұмада

[ctx: recur-description]
en: on the second Friday
kk: екінші Жұмада

[ctx: recur-description]
en: on the third Friday
kk: үшінші Жұмада

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Friday
kk: төртінші Жұмада

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Friday
kk: бесінші Жұмада

[ctx: recur-description]
en: on the first Saturday
kk: бірінші Сенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the second Saturday
kk: екінші Сенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the third Saturday
kk: үшінші Сенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Saturday
kk: төртінші Сенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Saturday
kk: бесінші Сенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the first Sunday
kk: бірінші Жексенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the second Sunday
kk: екінші Жексенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the third Sunday
kk: үшінші Жексенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Sunday
kk: төртінші Жексенбіде

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Sunday
kk: бесінші Жексенбіде

en: every year forever | every %d years forever
kk[0]: әр %d жыл сайын мәңгі

en: Every year forever | Every %d years forever
kk[0]: Әр %d жыл сайын мәңгі

en: every year | every %d years
kk[0]: әр %d жыл сайын

en: Every year | Every %d years
kk[0]: Әр %d жыл сайын

note: Translators: This is one of the last possible parts of a recurrence description. The text is appended at the end of the complete recurrence description, making it for example: "Every 3 days for 10 occurrences"
en: for one occurrence | for %d occurrences
kk[0]: %d қайталануымен

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is one of the last possible parts of a recurrence description. The '%s' is replaced with actual date, thus it can create something like "until Mon 15.1.2018". The text is appended at the end of the complete recurrence description, making it for example: "Every 3 days until Mon 15.1
en: until %s
kk: %s дейін

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is one of the last possible parts of a recurrence description. The text is appended at the end of the complete recurrence description, making it for example: "Every 2 months on Tuesday, Thursday and Friday forever"
en: forever
kk: әрқашан

note: Translators: This text is appended at the end of complete recur description using "%s%s" in context "recur-description"
en: , with one exception | , with %d exceptions
kk[0]: , %d ерекшелікпен

[ctx: recur-description]
en: The meeting recurs
kk: Жиналыс қайталанады

[ctx: recur-description]
en: The appointment recurs
kk: Кездесу қайталанады

[ctx: recur-description]
en: The task recurs
kk: Тапсырма қайталанады

[ctx: recur-description]
note: if (i_cal_component_isa (comp) == I_CAL_VJOURNAL_COMPONENT)
en: The memo recurs
kk: Естелік қайталанады

[ctx: Priority]
en: High
kk: Жоғары

[ctx: Priority]
en: Normal
kk: Қалыпты

[ctx: Priority]
en: Low
kk: Төмен

[ctx: Priority]
note: An empty string is the same as 'None'.
en: Undefined
kk: Анықталмаған

en: %d week | %d weeks
kk[0]: %d апта

en: %d day | %d days
kk[0]: %d күн

en: %d hour | %d hours
kk[0]: %d сағат

en: %d minute | %d minutes
kk[0]: %d минут

note: Translators: here, "second" is the time division (like "minute"), not the ordinal number (like "third")
en: %d second | %d seconds
kk[0]: %d секунд

en: No Summary
kk: Қорытындысы жоқ

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot open calendar:
kk: Күнтізбені ашу мүмкін емес:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot refresh calendar:
kk: Күнтізбені жаңарту мүмкін емес:

en: Signing message
kk: Хабарламаға қолтаңба қою

en: Encrypting message
kk: Хабарламаны шифрлеу

en: Decrypting message
kk: Хабарламаны дешифрлеу

en: Could not rename “%s” to %s: %s
kk: "%s" атауын %s етіп орнату мүмкін емес: %s

en: Syncing folders
kk: Бумаларды синхрондау

en: Syncing folder
kk: Бумаланы синхрондау

en: Complete
kk: Аяқталды

en: Moving messages
kk: Хабарламаларды жылжыту

en: Copying messages
kk: Хабарламаларды көшіру

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Retrieving quota information for “%s : %s”
kk: "%s : %s" үшін квоталар ақпаратын алу

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Cancelled
kk: Тоқтатылған

en: (Unknown error)
kk: (Белгісіз қате)

en: parse error
kk: талдау қатесі

en: Anonymous
kk: Анонимды

en: Authentication failed.
kk: Аутентификация сәтсіз аяқталды.

en: Invalid argument
kk: Аргумент қате

en: Login
kk: Логин

note: Translators: A fallback message when couldn't verify an SMIME signature
en: Unverified
kk: Расталмаған

en: Good signature
kk: Жақсы қолтаңба

en: Bad signature
kk: Жарамсыз қолтаңба

en: Trash
kk: Қоқыс шелегі

en: Junk
kk: Спам

en: Creating folder “%s”
kk: "%s" бумасын жасау

en: Subscribing to folder “%s”
kk: "%s" бумасына жазылу

en: Unsubscribing from folder “%s”
kk: "%s" бумасына жазылуды өшіру

en: Could not parse URL “%s”
kk: "%s" сілтемесін талдау мүмкін емес

note: Translators: The first “%s” is replaced with a message UID, the second “%s” is replaced with an account name and the third “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: No such message %s in “%s : %s”
kk: %s хабарламасы "%s : %s" ішінде жоқ

en: Error storing “%s”:
kk: "%s" сақтау қатесі:

en: Updating search folder “%s”
kk: "%s" іздеу бумасын жаңарту

en: No destination folder specified
kk: Мақсат бумасы көрсетілмеген

en: Checking for New Mail
kk: Жаңа поштаға тексеру

en: Folders
kk: Бумалар

en: Options
kk: Опциялар

en: IMAP over TLS
kk: TLS арқылы IMAP

en: Error writing to cache stream
kk: Кэш ағымына жазу қатесі

en: STARTTLS not supported
kk: STARTTLS үшін қолдау жоқ

en: Cannot authenticate without a username
kk: Пайдаланушы аты болмаса, аутентификация өтпейді

en: Failed to authenticate
kk: Аутентификация сәтсіз аяқталды

en: No such message available.
kk: Ондай хабарлама жоқ.

en: Error fetching message
kk: Хабарламаны алу қатемен аяқталды

en: Error performing NOOP
kk: NOOP орындау қатесі

en: Failed to copy the tmp file
kk: Уақытша файлды көшіру қатесі

en: Error moving messages
kk: Хабарламаларды жылжыту қатесі

en: Error copying messages
kk: Хабарламаларды көшіру қатесі

en: Error appending message
kk: Хабарламаны жалғау қатесі

en: Error scanning changes
kk: Өзгерістерді анықтау қатесі

en: Error fetching message info
kk: Хабарлама ақпаратын алу қатемен аяқталды

en: Error syncing changes
kk: Өзгерістерді синхрондау қатесі

en: Error expunging message
kk: Хабарламаны өшіру қатесі

en: Error fetching folders
kk: Бумаларды алу қатесі

en: Error creating folder
kk: Буманы жасау қатесі

en: Error deleting folder
kk: Буманы өшіру қатесі

en: Error renaming folder
kk: Бума атын ауыстыру қатесі

en: Error subscribing to folder
kk: Бумаға жазылу қатесі

en: Error unsubscribing from folder
kk: Бумадан жазылуды өшіру қатесі

en: IMAP server does not support quotas
kk: IMAP сервері квоталарды қолдамайды

en: Error retrieving quota information
kk: Квоталар ақпаратын алу қатесі

en: Search failed
kk: Іздеу сәтсіз аяқталды

note: Blocks, until the DONE is issued or on inactivity timeout, error, ...
en: Error running IDLE
kk: IDLE орындау қатесі

note: create a dummy "." parent inbox, use to scan, then put back at the top level
en: Inbox
kk: Кіріс

en: IMAP server %s
kk: IMAP сервері %s

en: Password
kk: Пароль

en: No such folder %s
kk: %s бумасы жоқ

[ctx: IMAPDefaults]
note: Translators: The strings in "IMAPDefaults" context are folder names as can be presented by the server; There's checked for the localized version of it and for the non-localized version as well. It's always the folder name (eventually path) as provided by the server, when returned in given localizati
en: [Gmail]/Drafts
kk: [Gmail]/Шимай қағаздар

[ctx: IMAPDefaults]
en: Drafts
kk: Шимайлар

[ctx: IMAPDefaults]
en: Draft
kk: Шимай қағаз

[ctx: IMAPDefaults]
en: Templates
kk: Үлгілер

[ctx: IMAPDefaults]
en: Archive
kk: Архив

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Sent Mail
kk: [Gmail]/Жіберілген пошта

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent
kk: Жіберілген

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent Items
kk: Жіберілген нәрселер

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent Messages
kk: Жіберілген хабарламалар

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Spam
kk: [Gmail]/Спам

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk
kk: Спам

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk E-mail
kk: Спам пошта

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk Email
kk: Спам пошта

[ctx: IMAPDefaults]
en: Spam
kk: Спам

[ctx: IMAPDefaults]
en: Bulk Mail
kk: Жаппай пошта

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Trash
kk: [Gmail]/Себет

[ctx: IMAPDefaults]
en: Trash
kk: Қоқыс шелегі

[ctx: IMAPDefaults]
en: Deleted Items
kk: Өшірілген нәрселер

[ctx: IMAPDefaults]
en: Deleted Messages
kk: Өшірілген хабарламалар

en: Local delivery
kk: Жергілікті жеткізу

en: Cannot get folder: %s: %s
kk: Буманы алу мүмкін емес: %s: %s

en: Could not delete folder index file “%s”: %s
kk: Буманың "%s" индекс файлын өшіру мүмкін емес: %s

en: Could not delete folder meta file “%s”: %s
kk: Буманың "%s" мета файлын өшіру мүмкін емес: %s

en: Could not rename “%s”: %s
kk: "%s" атын өзгерту мүмкін емес: %s

en: No such message
kk: Ондай хабарлама жоқ

en: Cannot create folder containing “%s”
kk: "%s" бар буманы жасау мүмкін емес

en: Folder %s already exists
kk: %s бумасы бар болып тұр

en: Cannot create folder “%s”: %s
kk: "%s" бумасын жасау мүмкін емес: %s

en: Cannot get folder “%s”: %s
kk: "%s" бумасын алу мүмкін емес: %s

en: Cannot get folder “%s”: folder does not exist.
kk: "%s" бумасын алу мүмкін емес: бума жоқ болып тұр.

en: Could not delete folder “%s”: %s
kk: "%s" бумасын өшіру мүмкін емес: %s

en: Could not scan folder “%s”: %s
kk: "%s" бумасын сканерлеу мүмкін емес: %s

en: Checking for new messages
kk: Жаңа хабарлармаларды тексеру

en: Storing folder
kk: Буманы сақтау

en: Cannot get folder “%s”: not a regular file.
kk: "%s" бумасын алу мүмкін емес: қалыпты файл емес.

en: Cannot create directory “%s”: %s.
kk: %s бумасын жасау мүмкін емес: %s.

en: Folder already exists
kk: Бума бар болып тұр

en: Could not delete folder “%s”:
    %s
kk: "%s" бумасын өшіру мүмкін емес:
    %s

en: “%s” is not a regular file.
kk: "%s" қалыпты файл емес.

en: Could not delete folder summary file “%s”: %s
kk: Буманың "%s" қорытынды файлын өшіру мүмкін емес: %s

en: Could not open file: %s: %s
kk: Файлды ашу мүмкін емес: %s: %s

en: Unknown error: %s
kk: Белгісіз қате: %s

en: Could not create folder “%s”: %s
kk: "%s" бумасын жасау мүмкін емес: %s

en: Cannot get folder “%s”: not a directory.
kk: "%s" бумасын алу мүмкін емес: бума емес.

en: Spool “%s” is not a regular file or directory
kk: "%s" спулы қалыпты файл немесе бума емес

en: Folder “%s/%s” does not exist.
kk: "%s/%s" бумасы жоқ болып тұр.

en: Could not open folder “%s”:
    %s
kk: "%s" бумасын ашу мүмкін емес:
    %s

en: Folder “%s” does not exist.
kk: "%s" бумасы жоқ болып тұр.

en: Could not create folder “%s”:
    %s
kk: "%s" бумасын жасау мүмкін емес:
    %s

en: “%s” is not a mailbox file.
kk: "%s" mailbox файлы емес.

en: NNTP over TLS
kk: TLS арқылы NNTP

en: NNTP server %s doesn’t support STARTTLS: %s
kk: %s NNTP сервері STARTTLS қолдамайды: %s

en: NNTP Command failed:
kk: NNTP командасы сәтсіз аяқталды:

en: Not connected.
kk: Байланыспаған.

en: No such folder: %s
kk: Ондай бума жоқ: %s

en: Operation failed: %s
kk: Операция сәтсіз аяқталды: %s

en: Unknown reason
kk: Себебі белгісіз

en: Message Storage
kk: Хабарламалар қоймасы

en: POP3 over TLS
kk: TLS арқылы POP3

en: No such folder “%s”.
kk: "%s" бумасы жоқ.

en: Could not parse arguments
kk: Аргументтерді талдау мүмкін емес

en: STARTTLS command failed:
kk: STARTTLS командасы сәтсіз аяқталды:

en: SMTP server %s
kk: SMTP сервері %s

en: AUTH command failed: Not connected.
kk: AUTH командасы сәтсіз: Байланыспаған.

en: AUTH command failed:
kk: AUTH командасы сәтсіз:

en: Sending message
kk: Хабарламаны жіберу

en: Command not implemented
kk: Команда іске асырылмаған

en: Command parameter not implemented
kk: Команда параметрі іске асырылмаған

en: Help message
kk: Көмек хабарламасы

en: Service ready
kk: Қызмет дайын

en: Authentication required
kk: Аутентификация керек

en: SMTP Greeting
kk: SMTP қарсы алуы

en: HELO command failed:
kk: HELO командасы сәтсіз аяқталды:

en: MAIL FROM command failed:
kk: MAIL FROM командасы сәтсіз:

en: RCPT TO command failed:
kk: RCPT TO командасы сәтсіз аяқталды:

en: RCPT TO <%s> failed:
kk: RCPT TO <%s> сәтсіз:

en: DATA command failed:
kk: DATA командасы сәтсіз аяқталды:

en: RSET command failed:
kk: RSET командасы сәтсіз аяқталды:

en: QUIT command failed:
kk: QUIT командасы сәтсіз:

en: Birthday and anniversary reminder
kk: Туған күн мен мерейтойды еске түсіру

en: Out of memory
kk: Жады жеткіліксіз

en: Cannot find source “%s”
kk: "%s" қайнар көзін табу мүмкін емес

[ctx: CategoryName]
en: Anniversary
kk: Жылдық

[ctx: CategoryName]
en: Birthday
kk: <b>Туған күні:</b>

[ctx: CategoryName]
en: Business
kk: Іскерлік

[ctx: CategoryName]
en: Competition
kk: Сайыс

[ctx: CategoryName]
en: Favorites
kk: Таңдамалы

[ctx: CategoryName]
en: Gifts
kk: Сыйлықтар

[ctx: CategoryName]
en: Goals/Objectives
kk: Мақсаттар

[ctx: CategoryName]
en: Holiday
kk: Мейрам

[ctx: CategoryName]
en: Holiday Cards
kk: Ашықхаттар

[ctx: CategoryName]
note: important people (e.g. new business partners)
en: Hot Contacts
kk: Ыстық контактілер

[ctx: CategoryName]
en: Ideas
kk: Идеялар

[ctx: CategoryName]
en: International
kk: Халықаралық

[ctx: CategoryName]
en: Key Customer
kk: Басты клиенттер

[ctx: CategoryName]
en: Miscellaneous
kk: Басқалар

[ctx: CategoryName]
en: Personal
kk: Жеке

[ctx: CategoryName]
en: Phone Calls
kk: Телефон қоңыраулары

[ctx: CategoryName]
note: Translators: "Status" is a category name; it can mean anything user wants to
en: Status
kk: Қалып-күйі

[ctx: CategoryName]
en: Strategies
kk: Стратегиялар

[ctx: CategoryName]
en: Suppliers
kk: Жеткізушілер

[ctx: CategoryName]
en: Time & Expenses
kk: Уақыт және шығындар

[ctx: CategoryName]
en: Waiting
kk: Күту

en: Authentication failed
kk: Аутентификация сәтсіз

en: Repository offline
kk: Репозиторий желіде емес

en: Permission denied
kk: Рұқсат етілмеген

en: Could not cancel
kk: Бас тарту мүмкін емес

en: Not supported
kk: Қолдау жоқ

en: Unsupported authentication method
kk: Қолдауы жоқ аутентификация тәсілі

en: TLS not available
kk: TLS қолжетерсіз

en: Query refused
kk: Сұраным тайдыпылды

en: D-Bus error
kk: D-Bus қатесі

en: Other error
kk: Басқа қате

en: OAuth2 secret not found
kk: OAuth2 кілті табылмады

en: Operation was cancelled
kk: Әрекеттен бас тартылды

en: Unnamed
kk: Атаусыз

en: Password not found
kk: Пароль табылмады

en: Notes
kk: Естеліктер

en: Failed to create address book
kk: Адрестік кітапшаны жасау сәтсіз аяқталды

en: Failed to create calendar
kk: Күнтізбені жасау сәтсіз аяқталды

en: Failed to copy resource
kk: Ресурсты көшіру сәтсіз аяқталды

en: Failed to move resource
kk: Ресурсты жылжыту сәтсіз аяқталды

en: Failed to parse XML data
kk: XML деректерін талдау сәтсіз

en: Could not open the link.
kk: Сілтемені ашу мүмкін емес.

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Address Book authentication request".
en: %s Address Book authentication request
kk: %s Адрестік кітапша аутентификация сұранымы

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Calendar authentication request".
en: %s Calendar authentication request
kk: %s Күнтізбе аутентификация сұранымы

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Memo List authentication request".
en: %s Memo List authentication request
kk: %s жазбалар тізімінің аутентификация сұранымы

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Task List authentication request".
en: %s Task List authentication request
kk: %s тапсырмалар тізімінің аутентификация сұранымы

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Mail authentication request".
en: %s Mail authentication request
kk: %s Пошта аутентификация сұранымы

note: generic account prompt Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google account authentication request".
en: %s account authentication request
kk: %s тіркелгісінің аутентификация сұранымы

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your address book “%s”.
kk: Өзіңіздің %s тіркелгіңізге кіріп, "%s" адрестік кітапшаңызға қатынау үшін шарттарды қабылдаңыз.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your calendar “%s”.
kk: Өзіңіздің %s тіркелгіңізге кіріп, "%s" күнтізбеңізге қатынау үшін шарттарды қабылдаңыз.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your mail account “%s”.
kk: Өзіңіздің %s тіркелгіңізге кіріп, "%s" пошта тіркелгіңізге қатынау үшін шарттарды қабылдаңыз.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your mail transport “%s”.
kk: Өзіңіздің %s тіркелгіңізге кіріп, "%s" пошта тасымалдау қызметіне қатынау үшін шарттарды қабылдаңыз.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your memo list “%s”.
kk: Өзіңіздің %s тіркелгіңізге кіріп, "%s" естеліктер тізіміне қатынау үшін шарттарды қабылдаңыз.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your task list “%s”.
kk: Өзіңіздің %s тіркелгіңізге кіріп, "%s" тапсырмалар тізіміне қатынау үшін шарттарды қабылдаңыз.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your account “%s”.
kk: Өзіңіздің %s тіркелгіңізге кіріп, "%s" тіркелгіңізге қатынау үшін шарттарды қабылдаңыз.

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: Address book authentication request
kk: Адрестік кітапша аутентификация сұранымы

en: Calendar authentication request
kk: Күнтізбе аутентификация сұранымы

en: Mail authentication request
kk: Пошта аутентификация сұранымы

note: generic account prompt
en: Authentication request
kk: Аутентификация қажет

en: Please enter the password for address book “%s”.
kk: "%s" адрестік кітапшасы үшін парольді енгіңіз.

en: Please enter the password for calendar “%s”.
kk: "%s" күнтізбесі үшін парольді енгіңіз.

en: Please enter the password for mail account “%s”.
kk: "%s" пошта тіркелгісі үшін парольді енгіңіз.

en: Please enter the password for mail transport “%s”.
kk: "%s" пошта транспорты үшін парольді енгіңіз.

en: Please enter the password for memo list “%s”.
kk: "%s" естеліктер тізімі үшін парольді енгіңіз.

en: Please enter the password for task list “%s”.
kk: "%s" тапсырмалар тізімі үшін парольді енгіңіз.

en: Please enter the password for account “%s”.
kk: "%s" тіркелгісі үшін парольді енгіңіз.

en: _OK
kk: О_К

en: _User Name:
kk: _Пайдаланушы аты:

en: _Password:
kk: _Пароль:

note: Remember password check
en: _Add this password to your keyring
kk: Бұл парольді сіздің кілттер б_ауыңызға қосу

[ctx: overdue]
en: now
kk: қазір

en: %d year | %d years
kk[0]: %d жыл

[ctx: overdue]
en: overdue
kk: мерзімі өткен

en: No details are available.
kk: Мәліметтер жоқ.

[ctx: reminders-snooze]
note: Translators: this is part of: "Set a custom snooze time for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: da_ys
kk: _күн

[ctx: reminders-snooze]
note: Translators: this is part of: "Set a custom snooze time for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: _hours
kk: _сағат

[ctx: reminders-snooze]
note: Translators: this is part of: "Set a custom snooze time for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: _minutes
kk: _минут

en: _Dismiss
kk: _Елемеу

en: Dismiss _All
kk: Б_арлығын тайдыру

en: _Reject
kk: Та_йдыру

en: Accept _Temporarily
kk: Уақы_тша қабылдау

en: _Accept Permanently
kk: Тұр_ақты қабылдау

en: Reason:
kk: Себебі:

en: The signing certificate authority is not known.
kk: Қолтаңба қойған сертификаттың сертификаттау орталығы белгісіз.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
kk: Сертификат өзі алынған сайттың күтілген анықтағышына сәйкес келмейді.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
kk: Сертификатты белсендіру уақыты әлі болашақта.

en: The certificate has expired.
kk: Сертификат мерзімі біткен.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
kk: Сертификат алгоритмі қауіпсіз емес ретінде саналады.

en: Supports
kk: Қолдайды

en: _User mail:
kk: _Пайдаланушы поштасы:

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Contacts
kk: Контакттар

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Events
kk: Оқиғалар

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Memos
kk: Естеліктер

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Tasks
kk: Тапсырмалар

en: Invalid URL
kk: Сілтеме қате

en: Cancel
kk: Бас тарту

note: TODO: more specific
en: Code: %u — Unexpected response from server
kk: Коды: %u — Серверден күтпеген жауап алынды

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
kk: Autodiscover жауап XML талдау сәтсіз аяқталды

note: TODO: more specific
en: Failed to find Autodiscover element
kk: Autodiscover элементін табу сәтсіз аяқталды

note: TODO: more specific
en: Failed to find Response element
kk: Response элементін табу сәтсіз аяқталды

note: TODO: more specific
en: Failed to find Account element
kk: Account элементін табу сәтсіз аяқталды

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
kk: Autodiscover жауабында ASUrl және OABUrl табу сәтсіз аяқталды

en: Reminders
kk: Еске салулар

en: Warning
kk: Ескерту

en: _No
kk: _Жоқ

en: _Yes
kk: _Иә

en: Do not ask me about this program again
kk: Мені бұл бағдарлама жөнінде келесіде сұрамау

en: Reminders Options:
kk: Еске салулар опциялары:

en: You have %d reminder | You have %d reminders
kk[0]: Сізде %d еске салу бар

en: Birthdays & Anniversaries
kk: Туған күндер мен мерейтойлар

en: Contacts
kk: Контакттар

en: On LDAP Servers
kk: LDAP серверлерде

en: On This Computer
kk: Бұл компьютерде

en: Personal
kk: Жеке

en: Search Folders
kk: Бумалардан іздеу

en: Weather
kk: Ауа райы

en: On The Web
kk: Интернетте

en: WebDAV Notes
kk: WebDAV естеліктері

en: Don’t migrate user data from previous versions of Evolution
kk: Evolution бұрыңғы нұсқаларынан пайдаланушы деректерін көшірмеу

en: Can not open file
kk: Файлды ашу мүмкін емес

en: Unhandled error
kk: Өнделмеген қате

en: OUTPUTFILE
kk: ШЫҒЫСФАЙЛЫ

en: yes
kk: иә

en: no
kk: жоқ

en: Collection
kk: Жинақ

en: Collection/GNOME Online Accounts
kk: Жинақ/GNOME онлайн тіркелгілері

en: Collection/Ubuntu Online Accounts
kk: Жинақ/Ubuntu Online тіркелгілері

en: Address Book
kk: Адрестік кітапша

en: Calendar
kk: Күнтізбе

en: Memo List
kk: Естеліктер тізімі

en: Task List
kk: Тапсырмалар тізімі

en: Mail Account
kk: Пошта тіркелгісі

en: Mail Transport
kk: Пошта көлігі

en: Mail Submission
kk: Поштаны жіберу

en: Mail Signature
kk: Пошта қолтаңбасы

en: Proxy
kk: Прокси

en: Parent UID: %s
kk: Аталық UID: %s

en: Enabled: %s
kk: Іске қосылған: %s

en: Backend: %s
kk: Қозғалтқыш: %s

en: Calendar enabled: %s
kk: Күнтізбе іске қосылған: %s

en: Mail enabled: %s
kk: Пошта іске қосылған: %s

en: MIME Type: %s
kk: MIME түрі: %s

en: Failed to parse arguments: Unknown error
kk: Аргументтерді талдау сәтсіз аяқталды: Белгісіз қате

en: No sources had been found
kk: Қайнар көздер табылмады
