evolution-data-server master - en to sl_SI translation catalogue (1708 entries)

en: Anniversary
sl_SI: Obletnica

en: Given URL “%s” doesn’t reference CardDAV address book
sl_SI: Podan naslov URL »%s« se ne sklicuje na imenik CardDAV

en: Server didn’t return object’s href
sl_SI: Odziv strežnika ne vključuje vrednosti href predmeta

en: Server didn’t return object’s ETag
sl_SI: Strežnik ni vrnil podatka ETag predmeta

en: Received object is not a valid vCard
sl_SI: Prejet predmet ni veljavna kartica vCard.

en: Missing information about component URL, local cache is possibly incomplete or broken. You can try to remove it and restart background evolution-data-server processes. Cache file: %s
sl_SI: Manjkajo podatki o URL komponente. Krajevni predpomnilnik je morda nepopoln ali okvarjen. Lahko ga poskusite odstraniti in ponovno zagnati zaledne procese evolution-data-server. Datoteka predpomnilnika: %s

en: Object to save is not a valid vCard
sl_SI: Predmet za shranjevanje ni veljavna kartica vCard

en: Failed to remove file “%s”: %s
sl_SI: Odstranjevanje datoteke »%s« je spodletelo: %s

en: Failed to make directory %s: %s
sl_SI: Ustvarjanje mape %s je spodletelo: %s

en: Failed to create hardlink for resource “%s”: %s
sl_SI: Ustvarjanje trde povezave za vir »%s« je spodletelo: %s

en: No UID in the contact
sl_SI: Ni vrednosti UID stika

en: Conflicting UIDs found in added contacts
sl_SI: Med dodanimi stiki so nekatere vrednosti UID v sporu

en: Loading...
sl_SI: Nalaganje ...

en: Searching...
sl_SI: Iskanje ...

en: Tried to modify contact “%s” with out of sync revision
sl_SI: Poskus spreminjanja stika »%s« z neusklajeno različico

en: Contact “%s” not found
sl_SI: Stika »%s« ni mogoče najti

en: Query “%s” not supported
sl_SI: Poizvedba »%s« ni podprta!

en: Invalid Query “%s”
sl_SI: Neveljavna poizvedba »%s«

en: Requested to delete an unrelated cursor
sl_SI: Podana je zahteva za izbris nedoločene kazalke

en: Failed to rename old database from “%s” to “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče preimenovati stare podatkovne zbirke iz »%s« v »%s«: %s

en: Unknown error
sl_SI: Neznana napaka

note: Translators: An error message shown to a user when trying to do an * operation on the LDAP address book which is not connected to the server
en: Not connected
sl_SI: Ni povezave

en: Failed to bind using either v3 or v2 binds
sl_SI: Povezovanje je spodletelo z vezmi različice v2 in v3

en: Reconnecting to LDAP server...
sl_SI: Ponovno povezovanje s strežnikom LDAP ...

en: Invalid DN syntax
sl_SI: Neveljavna razločna skladnja DN

en: LDAP error 0x%x (%s)
sl_SI: Prišlo je do napake LDAP 0x%x (%s)

en: %s: NULL returned from ldap_first_entry
sl_SI: %s: vrnjena je prazna vrednost (NULL) predmeta ldap_first_entry

en: %s: Unhandled result type %d returned
sl_SI: %s: vrnjena je neupravljana vrsta iskanja %d

en: %s: Unhandled search result type %d returned
sl_SI: %s: vrnjena je neupravljana vrsta iskanja %d

en: LDAP contact lists cannot be empty.
sl_SI: Seznam stikov LDAP ne sme biti prazen.

en: Contact lists in LDAP address books require each member to be from the same LDAP address book, but one member could not be recognized. | Contact lists in LDAP address books require each member to be from the same LDAP address book, but %d members could not be recognized.
sl_SI[0]: Seznami stikov v imenikih LDAP zahtevajo prisotnost vsakega stika v istem imeniku LDAP, vendar %d stikov ni prepoznanih.
sl_SI[1]: Seznami stikov v imenikih LDAP zahtevajo prisotnost vsakega stika v istem imeniku LDAP, vendar %d stik ni prepoznan.
sl_SI[2]: Seznami stikov v imenikih LDAP zahtevajo prisotnost vsakega stika v istem imeniku LDAP, vendar %d stika nista prepoznana.
sl_SI[3]: Seznami stikov v imenikih LDAP zahtevajo prisotnost vsakega stika v istem imeniku LDAP, vendar %d stiki niso prepoznani.

en: Receiving LDAP search results...
sl_SI: Sprejemanje rezultatov iskanja LDAP ...

en: Error performing search
sl_SI: Napaka med iskanjem

en: Downloading contacts (%d)...
sl_SI: Prejemanje stikov (%d) ...

en: Refreshing…
sl_SI: Poteka osveževanje …

en: The backend does not support bulk additions
sl_SI: Ozadnji program ne podpira množičnega dodajanja

en: Adding contact to LDAP server...
sl_SI: Dodajanje stika na strežnik LDAP ...

en: The backend does not support bulk modifications
sl_SI: Ozadnji program ne podpira množičnega spreminjanja

en: Modifying contact from LDAP server...
sl_SI: Spreminjam stik na strežniku LDAP ...

en: Removing contact from LDAP server...
sl_SI: Odstranjujem stik iz strežnika LDAP ...

en: Failed to get the DN for user “%s”
sl_SI: Pridobivanje razločnega imena (DN) za uporabnika »%s« je spodletelo.

en: No such book
sl_SI: Ni takega imenika

en: Contact not found
sl_SI: Stika ni mogoče najti

en: Contact ID already exists
sl_SI: ID stika že obstaja

en: No such source
sl_SI: Ni takega vira

en: No space
sl_SI: Ni prostora

note: Dummy row as EContactField starts from 1
en: Unique ID
sl_SI: Edinstven ID

note: FILE_AS is not really a structured field - we use a getter/setter * so we can generate its value if necessary in the getter Translators: This is an EContact field description, in this case it's a * preferred user's description (or display name) of the contact. Note 'File' is a verb here.
en: File Under
sl_SI: Uredi pod

note: URI of the book to which the contact belongs to
en: Book UID
sl_SI: UID knjige

note: Name fields FN isn't really a structured field - we use a getter/setter * so we can set the N property (since evo 1.4 works fine with * vcards that don't even have a N attribute.  *sigh*)
en: Full Name
sl_SI: Polno ime

en: Given Name
sl_SI: Rojstno ime

en: Family Name
sl_SI: Družinsko ime

en: Nickname
sl_SI: Vzdevek

note: Email fields
en: Email 1
sl_SI: Elektronski naslov 1

en: Email 2
sl_SI: Elektronski naslov 2

en: Email 3
sl_SI: Elektronski naslov 3

en: Email 4
sl_SI: Elektronski naslov 4

en: Mailer
sl_SI: Poštni odjemalec

note: Address Labels
en: Home Address Label
sl_SI: Vizitka domačega naslova

en: Work Address Label
sl_SI: Vizitka službenega naslova

en: Other Address Label
sl_SI: Vizitka drugega naslova

note: Phone fields
en: Assistant Phone
sl_SI: Pomožni telefon

en: Business Phone
sl_SI: Službeni telefon

en: Business Phone 2
sl_SI: Službeni telefon 2

en: Business Fax
sl_SI: Službeni faks

en: Callback Phone
sl_SI: Povratni telefon

en: Car Phone
sl_SI: Telefon v avtu

en: Company Phone
sl_SI: Telefon podjetja

en: Home Phone
sl_SI: Domači telefon

en: Home Phone 2
sl_SI: Domači telefon 2

en: Home Fax
sl_SI: Domači faks

en: Mobile Phone
sl_SI: Prenosni telefon

en: Other Phone
sl_SI: Drug telefon

en: Other Fax
sl_SI: Drugi faks

en: Pager
sl_SI: Pozivnik

en: Primary Phone
sl_SI: Osnovni telefon

en: Telex
sl_SI: Teleks

note: Organizational fields
en: Organization
sl_SI: Organizacija

en: Organizational Unit
sl_SI: Organizacijska enota

en: Office
sl_SI: Pisarna

en: Title
sl_SI: Naziv

en: Role
sl_SI: Vloga

en: Manager
sl_SI: Upravljalnik

en: Assistant
sl_SI: Pomočnik

note: Web fields
en: Homepage URL
sl_SI: Naslov URL domače strani

en: Weblog URL
sl_SI: Naslov URL bloga

note: Contact categories
en: Categories
sl_SI: Kategorije

note: Collaboration fields
en: Calendar URI
sl_SI: Naslov URI koledarja

en: Free/Busy URL
sl_SI: Naslov URL zaposlenosti

en: ICS Calendar
sl_SI: Koledar ICS

en: Video Conferencing URL
sl_SI: Naslov URL videokonference

note: Misc fields
en: Spouse’s Name
sl_SI: Ime soproga/soproge

en: Note
sl_SI: Opomba

note: Instant messaging fields
en: AIM Home Screen Name 1
sl_SI: Domači ID za AIM 1

en: AIM Home Screen Name 2
sl_SI: Domači ID za AIM 2

en: AIM Home Screen Name 3
sl_SI: Domači ID za AIM 3

en: AIM Work Screen Name 1
sl_SI: Službeni ID za AIM 1

en: AIM Work Screen Name 2
sl_SI: Službeni ID za AIM 2

en: AIM Work Screen Name 3
sl_SI: Službeni ID za AIM 3

en: GroupWise Home Screen Name 1
sl_SI: Domači ID za GroupWise 1

en: GroupWise Home Screen Name 2
sl_SI: Domači ID za GroupWise 2

en: GroupWise Home Screen Name 3
sl_SI: Domači ID za GroupWise 3

en: GroupWise Work Screen Name 1
sl_SI: Domači ID za GroupWise 1

en: GroupWise Work Screen Name 2
sl_SI: Službeni ID za GroupWise 2

en: GroupWise Work Screen Name 3
sl_SI: Službeni ID za GroupWise 3

en: Jabber Home ID 1
sl_SI: Domači Jabber ID 1

en: Jabber Home ID 2
sl_SI: Domači Jabber ID 2

en: Jabber Home ID 3
sl_SI: Domači Jabber ID 3

en: Jabber Work ID 1
sl_SI: Službeni Jabber ID 1

en: Jabber Work ID 2
sl_SI: Službeni Jabber ID 2

en: Jabber Work ID 3
sl_SI: Službeni Jabber ID 3

en: Yahoo! Home Screen Name 1
sl_SI: Domači ID za Yahoo! 1

en: Yahoo! Home Screen Name 2
sl_SI: Domači ID za Yahoo! 2

en: Yahoo! Home Screen Name 3
sl_SI: Domači ID za Yahoo! 3

en: Yahoo! Work Screen Name 1
sl_SI: Službeni ID za Yahoo! 1

en: Yahoo! Work Screen Name 2
sl_SI: Službeni ID za Yahoo! 2

en: Yahoo! Work Screen Name 3
sl_SI: Službeni ID za Yahoo! 3

en: MSN Home Screen Name 1
sl_SI: Domači ID za MSN 1

en: MSN Home Screen Name 2
sl_SI: Domači ID za MSN 2

en: MSN Home Screen Name 3
sl_SI: Domači ID za MSN 3

en: MSN Work Screen Name 1
sl_SI: Službeni ID za MSN 1

en: MSN Work Screen Name 2
sl_SI: Službeni ID za MSN 2

en: MSN Work Screen Name 3
sl_SI: Službeni ID za MSN 3

en: ICQ Home ID 1
sl_SI: Domači ICQ ID 1

en: ICQ Home ID 2
sl_SI: Domači ICQ ID 2

en: ICQ Home ID 3
sl_SI: Domači ICQ ID 3

en: ICQ Work ID 1
sl_SI: Službeni ICQ ID 1

en: ICQ Work ID 2
sl_SI: Službeni ICQ ID 2

en: ICQ Work ID 3
sl_SI: Službeni ICQ ID 3

note: Last modified time
en: Last Revision
sl_SI: Zadnji pregled

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a * virtual field, which returns either name of the contact or the organization * name, recognized by multiple other fields, where the first filled is used.
en: Name or Org
sl_SI: Ime ali Ustanova

note: Address fields
en: Address List
sl_SI: Seznam naslovov

en: Home Address
sl_SI: Domači naslov

en: Work Address
sl_SI: Službeni naslov

en: Other Address
sl_SI: Drug naslov

note: Contact categories
en: Category List
sl_SI: Seznam kategorij

note: Photo/Logo
en: Photo
sl_SI: Fotografija

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a name * of the contact, as specified in http://tools.ietf.org/html/rfc6350#section-6.2.2
en: Name
sl_SI: Ime

en: Email List
sl_SI: Seznam elektronskih naslovov

note: Instant messaging fields
en: AIM Screen Name List
sl_SI: Seznam imen za AIM

en: GroupWise ID List
sl_SI: Seznam GroupWise ID

en: Jabber ID List
sl_SI: Seznam Jabber ID

en: Yahoo! Screen Name List
sl_SI: Seznam imen za Yahoo!

en: MSN Screen Name List
sl_SI: Seznam imen za MSN

en: ICQ ID List
sl_SI: Seznam ICQ ID

en: Wants HTML Mail
sl_SI: Želi pošto v obliki HTML

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a * field describing whether it's a Contact list (list of email addresses) or a * regular contact for one person/organization/...
en: List
sl_SI: Seznam

note: Translators: This is an EContact field description, in this case it's a flag * used to determine whether when sending to Contact lists the addresses should be * shown or not to other recipients - basically whether to use BCC field or CC * message header when sending messages to this Contact list.
en: List Shows Addresses
sl_SI: V seznamu so pokazani tudi naslovi

en: Birth Date
sl_SI: Rojstni datum

note: Security fields
en: X.509 Certificate
sl_SI: Potrdilo X.509

en: PGP Certificate
sl_SI: Potrdilo PGP

en: Gadu-Gadu Home ID 1
sl_SI: Domači Gadu-Gadu ID 1

en: Gadu-Gadu Home ID 2
sl_SI: Domači Gadu-Gadu ID 2

en: Gadu-Gadu Home ID 3
sl_SI: Domači Gadu-Gadu ID 3

en: Gadu-Gadu Work ID 1
sl_SI: Službeni Gadu-Gadu ID 1

en: Gadu-Gadu Work ID 2
sl_SI: Službeni Gadu-Gadu ID 2

en: Gadu-Gadu Work ID 3
sl_SI: Službeni Gadu-Gadu ID 3

en: Gadu-Gadu ID List
sl_SI: Seznam Gadu-Gadu ID

note: Geo information
en: Geographic Information
sl_SI: Zemljepisne podrobnosti

en: Telephone
sl_SI: Telefon

en: Skype Home Name 1
sl_SI: Domači ID za Skype 1

en: Skype Home Name 2
sl_SI: Domači ID za Skype 2

en: Skype Home Name 3
sl_SI: Domači ID za Skype 3

en: Skype Work Name 1
sl_SI: Službeni ID za Skype 1

en: Skype Work Name 2
sl_SI: Službeni ID za Skype 2

en: Skype Work Name 3
sl_SI: Službeni ID za Skype 3

en: Skype Name List
sl_SI: Seznam imen za Skype

en: SIP address
sl_SI: SIP naslov

en: Google Talk Home Name 1
sl_SI: Domače ime 1 za Google Talk

en: Google Talk Home Name 2
sl_SI: Domače ime 2 za Google Talk

en: Google Talk Home Name 3
sl_SI: Domače ime 3 za Google Talk

en: Google Talk Work Name 1
sl_SI: Službeno ime 1 za Google Talk

en: Google Talk Work Name 2
sl_SI: Službeno ime 2 za Google Talk

en: Google Talk Work Name 3
sl_SI: Službeno ime 3 za Google Talk

en: Google Talk Name List
sl_SI: Seznam imen za Google Talk

en: Twitter Name List
sl_SI: Seznam stikov Twitter

en: Matrix Home ID 1
sl_SI: Domači Matric ID 1

en: Matrix Home ID 2
sl_SI: Domači Matric ID 2

en: Matrix Home ID 3
sl_SI: Domači Matric ID 3

en: Matrix Work ID 1
sl_SI: Službeni Matrix ID 1

en: Matrix Work ID 2
sl_SI: Službeni Matrix ID 2

en: Matrix Work ID 3
sl_SI: Službeni Matrix ID 3

en: Matrix ID List
sl_SI: Seznam Matrix ID

en: Unnamed List
sl_SI: Neimenovan seznam

en: The library was built without phone number support.
sl_SI: Knjižnica je zgrajena brez podpore za telefonske številke.

en: The phone number parser reported a yet unknown error code.
sl_SI: Razčlenjevalnik telefonskih številk poroča o še neznani kodi napake.

en: Not a phone number
sl_SI: Številka ni telefonska številka

en: Invalid country calling code
sl_SI: Neveljavna klicna številka države

en: Remaining text after the country calling code is too short for a phone number
sl_SI: Vnos za kodo države je prekratek, da bi bil lahko telefonska številka.

en: Text is too short for a phone number
sl_SI: Vnos je prekratek za telefonsko številko

en: Text is too long for a phone number
sl_SI: Vnos je predolg za telefonsko številko

en: Unknown book property “%s”
sl_SI: Neznana lastnost knjige »%s«

en: Cannot change value of book property “%s”
sl_SI: Ni mogoče spremeniti vrednosti lastnosti knjige »%s«

en: Unable to connect to “%s”:
sl_SI: Ni mogoče vzpostaviti povezave z »%s«:

en: Client disappeared
sl_SI: Odjemalec je izginil

en: Addressbook backend does not support cursors
sl_SI: Ozadnji program imenika ne podpira kazalnikov

en: Error introspecting unknown summary field “%s”
sl_SI: Napaka pregleda neznanega polja povzetka »%s«

en: Error parsing regular expression
sl_SI: Napaka med razčlenjevanjem logičnega izraza

en: Insufficient memory
sl_SI: Nezadostna količina pomnilnika

en: Invalid contact field “%d” specified in summary
sl_SI: V povzetku je določeno neveljavno polje stika »%d«

en: Contact field “%s” of type “%s” specified in summary, but only boolean, string and string list field types are supported
sl_SI: V povzetku je navedeno polje stika »%s« vrste »%s«, vendar so podprte le logične vrednosti, nizi in seznami.

en: Full search_contacts are not stored in cache. vcards cannot be returned.
sl_SI: Polni podatki za iskanje stikov niso shranjeni v predpomnilniku, zato zapisa vCard ni mogoče vrniti.

en: Query contained unsupported elements
sl_SI: Poizvedba vključuje tudi nepodprte predmete

en: Invalid Query
sl_SI: Neveljavna poizvedba

en: Full search_contacts are not stored in cache. Hence only summary query is supported.
sl_SI: Polni podatki za iskanje stikov niso shranjeni v predpomnilniku, zato je podprta le poizvedba po povzetku.

en: Invalid query
sl_SI: Neveljavna poizvedba

en: Full vcards are not stored in cache. Hence only summary query is supported.
sl_SI: Polne vizitke vCard niso shranjene v predpomnilniku, zato je podprta le poizvedba po povzetku.

en: Unable to remove the db file: errno %d
sl_SI: Datoteke podatkovne zbirke ni mogoče odstraniti: številka napake je %d

en: Only summary queries are supported by EbSdbCursor
sl_SI: Predmet EbSdbCursor omogoča le povzetke poizvedbe

en: At least one sort field must be specified to use an EbSdbCursor
sl_SI: Za uporabo EbSdbCursor je treba določiti vsaj eno razvrstilno polje

en: Cannot sort by a field that is not in the summary
sl_SI: Ni mogoče razvrščati polja, ki ni del povzetka

en: Cannot sort by a field which may have multiple values
sl_SI: Ni mogoče razvrščati polja, ki ima več vrednsosti

en: Tried to step a cursor in reverse, but cursor is already at the beginning of the contact list
sl_SI: Izveden je poskus premika kazalke nazaj, vendar je ta že na začetku seznama stikov.

en: Tried to step a cursor forwards, but cursor is already at the end of the contact list
sl_SI: Izveden je poskus premika kazalke naprej, vendar je ta že na koncu seznama stikov.

en: Unsupported contact field “%d” specified in summary
sl_SI: V povzetku je določeno nepodprto polje stika »%d«

en: Invalid query: %s
sl_SI: Neveljavna poizvedba: %s

en: Invalid query for a book cursor
sl_SI: Neveljavna poizvedba za kazalko knjige

en: Can’t open database %s: %s
sl_SI: Ni mogoče odpreti podatkovne zbirke %s: %s

en: Object “%s” not found
sl_SI: Predmeta »%s« ni mogoče najti

en: Object with extra “%s” not found
sl_SI: Predmeta z %s ni mogoče najti.

en: Search by email not supported
sl_SI: Iskanje po elektronskem naslovu ni podprto

en: No email address provided
sl_SI: Ni podanega elektronskega naslova

en: At least one sort field must be specified to use a cursor
sl_SI: Za uporabo kazalke je treba določiti vsaj eno polje razvrščanja

en: Cannot sort by a field that is not a string type
sl_SI: Ni mogoče razvrščati po polju, ki ni niz

en: Contact field “%s” not in summary
sl_SI: Polje stika »%s« ni v povzetku

en: Preloaded object for UID “%s” is invalid
sl_SI: Naložen predmet za UID »%s« je neveljaven.

en: Received object for UID “%s” is invalid
sl_SI: Prejet predmet za UID »%s« je neveljaven.

en: Refresh skipped due to enabled Power Saver mode. Disable Power Saver mode and repeat the action.
sl_SI: Osvežitev se ni izvedla zaradi omogočenega varčnega načina delovanja. Onemogočite varčni način delovanja in ponovite dejanje.

en: Refresh skipped due to being disabled on metered network.
sl_SI: Osveževanje preskočeno zaradi onemogočenosti na omrežni povezavi z omejitvami podatkov.

en: Failed to create cache “%s”:
sl_SI: Ustvarjanje predpomnilnika »%s« je spodletelo.

en: Cannot upgrade contacts database from a legacy database with more than one addressbook. Delete one of the entries in the “folders” table first.
sl_SI: Ni mogoče posodobiti podatkovne zbirke stikov in zastarele podatkovne zbirke z več kot enim imenikom. Izbrišite en vnos v razpredelnici »mape«

en: Invalid query for EbSqlCursor
sl_SI: Neveljavna poizvedba za predmet EbSqlCursor

en: At least one sort field must be specified to use an EbSqlCursor
sl_SI: Za uporabo EbSqlCursor je treba določiti vsaj eno razvrstilno polje

en: Invalid query:
sl_SI: Neveljavna poizvedba:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot open book:
sl_SI: Ni mogoče odpreti imenika:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot refresh address book:
sl_SI: Ni mogoče osvežiti imenika:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot get contact:
sl_SI: Ni mogoče pridobiti stika:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot get contact list:
sl_SI: Ni mogoče pridobiti seznama stikov:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot get contact list uids:
sl_SI: Ni mogoče pridobiti seznama naslovov UID stikov: %s

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot add contact:
sl_SI: Ni mogoče dodati stika:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot modify contacts:
sl_SI: Ni mogoče spremeniti stikov:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot remove contacts:
sl_SI: Ni mogoče odstraniti stika:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot find email address:
sl_SI: Elektronskega naslova ni mogoče najti:

en: Cursor does not support setting the search expression
sl_SI: Kazalka ne podpira nastavljanja niza iskanja

en: Cursor does not support step
sl_SI: Kazalka ne podpira pomika po korakih

en: Cursor does not support alphabetic indexes
sl_SI: Kazalka ne podpira črkovnih določil

en: Unrecognized cursor origin
sl_SI: Neznan vir kazalke

en: Out of sync revision while moving cursor
sl_SI: Med premikanjem kazalke je prišlo do napake usklajevanja.

en: Alphabetic index was set for incorrect locale
sl_SI: Abecedni indeks je nastavljen za napačne jezikovne nastavitve.

en: Given URL “%s” doesn’t reference CalDAV calendar
sl_SI: Podan naslov URL »%s« se ne sklicuje na koledar CalDAV

en: Failed to parse response data
sl_SI: Razčlenjevanje podatkov odziva je spodletelo

en: Birthday
sl_SI: Rojstni dan

en: Birthday: %s
sl_SI: Rojstni dan: %s

en: Anniversary: %s
sl_SI: Obletnica: %s

en: Cannot get URI
sl_SI: Ni mogoče pridobiti naslova URI

en: Cannot save calendar data: Malformed URI.
sl_SI: Ni mogoče shraniti podatkov koledarja: nepravilno oblikovan naslov URI.

en: Cannot save calendar data
sl_SI: Ni mogoče shraniti podatkov koledarja

en: Cannot parse ISC file “%s”
sl_SI: Ni mogoče razčleniti datoteke ISC »%s«.

en: File “%s” is not a VCALENDAR component
sl_SI: Datoteka »%s« ni predmet VCALENDAR

note: FIXME This should be doable once all the recurid stuff is done
en: Unsupported method
sl_SI: Nepodprta metoda

en: URI not set
sl_SI: Naslov URI ni nastavljen

en: Malformed URI “%s”: %s
sl_SI: Nepravilno oblikovan naslov URI »%s«: %s

en: Bad file format.
sl_SI: Napačna oblika datoteke.

en: Not a calendar.
sl_SI: Ni koledar.

en: Could not retrieve weather data
sl_SI: Podatkov vremena ni mogoče pridobiti

en: Weather: Fog
sl_SI: Vreme: megleno

en: Weather: Cloudy Night
sl_SI: Vreme: oblačna noč

en: Weather: Cloudy
sl_SI: Vreme: oblačno

en: Weather: Overcast
sl_SI: Vreme: oblačno

en: Weather: Showers
sl_SI: Vreme: plohe

en: Weather: Snow
sl_SI: Vreme: sneženo

en: Weather: Clear Night
sl_SI: Vreme: jasna noč

en: Weather: Sunny
sl_SI: Vreme: sončno

en: Weather: Thunderstorms
sl_SI: Vreme: nevihtno

en: Forecast
sl_SI: Napoved

en: Could not create cache file
sl_SI: Ni mogoče ustvariti datoteke predpomnilnika

en: Could not create cache file:
sl_SI: Ni mogoče ustvariti datoteke predpomnilnika:

en: New note
sl_SI: Ustvari novo opombo

en: No such calendar
sl_SI: Ni takega koledarja

en: Object not found
sl_SI: Predmeta ni mogoče najti

en: Invalid object
sl_SI: Neveljaven predmet

en: Unknown user
sl_SI: Neznan uporabnik

en: Object ID already exists
sl_SI: Predmet ID že obstaja

en: Invalid range
sl_SI: Neveljavno območje

en: Unknown calendar property “%s”
sl_SI: Neznana lastnost koledarja »%s«

en: Cannot change value of calendar property “%s”
sl_SI: Ni mogoče ustvariti predmeta lastnosti koledarja »%s«

en: Untitled appointment
sl_SI: Neimenovan sestanek

en: 1st
sl_SI: 1.

en: 2nd
sl_SI: 2.

en: 3rd
sl_SI: 3.

en: 4th
sl_SI: 4.

en: 5th
sl_SI: 5.

en: 6th
sl_SI: 6.

en: 7th
sl_SI: 7.

en: 8th
sl_SI: 8.

en: 9th
sl_SI: 9.

en: 10th
sl_SI: 10.

en: 11th
sl_SI: 11.

en: 12th
sl_SI: 12.

en: 13th
sl_SI: 13.

en: 14th
sl_SI: 14.

en: 15th
sl_SI: 15.

en: 16th
sl_SI: 16.

en: 17th
sl_SI: 17.

en: 18th
sl_SI: 18.

en: 19th
sl_SI: 19.

en: 20th
sl_SI: 20.

en: 21st
sl_SI: 21.

en: 22nd
sl_SI: 22.

en: 23rd
sl_SI: 23.

en: 24th
sl_SI: 24.

en: 25th
sl_SI: 25.

en: 26th
sl_SI: 26.

en: 27th
sl_SI: 27.

en: 28th
sl_SI: 28.

en: 29th
sl_SI: 29.

en: 30th
sl_SI: 30.

en: 31st
sl_SI: 31.

en: every day forever | every %d days forever
sl_SI[0]: vsakih %d dan za vedno
sl_SI[1]: vsak %d dan za vedno
sl_SI[2]: vsaka %d dneva za vedno
sl_SI[3]: vsake %d dni za vedno

en: Every day forever | Every %d days forever
sl_SI[0]: Vsakih %d dni za vedno
sl_SI[1]: Vsak %d dan za vedno
sl_SI[2]: Vsaka %d dneva za vedno
sl_SI[3]: Vsake %d dni za vedno

en: every day | every %d days
sl_SI[0]: vsak %d dan
sl_SI[1]: vsak %d dan
sl_SI[2]: vsak %d dan
sl_SI[3]: vsak %d dan

en: Every day | Every %d days
sl_SI[0]: Vsak %d dan
sl_SI[1]: Vsak %d dan
sl_SI[2]: Vsak %d dan
sl_SI[3]: Vsak %d dan

en: every week | every %d weeks
sl_SI[0]: vsak %d teden
sl_SI[1]: vsak %d teden
sl_SI[2]: vsak %d teden
sl_SI[3]: vsak %d teden

en: Every week | Every %d weeks
sl_SI[0]: Vsak %d teden
sl_SI[1]: Vsak %d teden
sl_SI[2]: Vsak %d teden
sl_SI[3]: Vsak %d teden

[ctx: recur-description]
en: on Sunday
sl_SI: v nedeljo

[ctx: recur-description]
en: , Sunday
sl_SI: , nedeljo

[ctx: recur-description]
en:  and Sunday
sl_SI:  in nedeljo

[ctx: recur-description]
en: on Monday
sl_SI: v ponedeljek

[ctx: recur-description]
en: , Monday
sl_SI: , ponedeljek

[ctx: recur-description]
en:  and Monday
sl_SI:  in ponedeljek

[ctx: recur-description]
en: on Tuesday
sl_SI: v torek

[ctx: recur-description]
en: , Tuesday
sl_SI: , torek

[ctx: recur-description]
en:  and Tuesday
sl_SI:  in torek

[ctx: recur-description]
en: on Wednesday
sl_SI: v sredo

[ctx: recur-description]
en: , Wednesday
sl_SI: , sredo

[ctx: recur-description]
en:  and Wednesday
sl_SI: in sredo

[ctx: recur-description]
en: on Thursday
sl_SI: v četrtek

[ctx: recur-description]
en: , Thursday
sl_SI: , četrtek

[ctx: recur-description]
en:  and Thursday
sl_SI:  in četrtek

[ctx: recur-description]
en: on Friday
sl_SI: v petek

[ctx: recur-description]
en: , Friday
sl_SI: , petek

[ctx: recur-description]
en:  and Friday
sl_SI: in petek

[ctx: recur-description]
en: on Saturday
sl_SI: v soboto

[ctx: recur-description]
en: , Saturday
sl_SI: , soboto

[ctx: recur-description]
en:  and Saturday
sl_SI:  in soboto

en: every month | every %d months
sl_SI[0]: vsak %d mesec
sl_SI[1]: vsak %d mesec
sl_SI[2]: vsak %d mesec
sl_SI[3]: vsak %d mesec

en: Every month | Every %d months
sl_SI[0]: Vsak %d mesec
sl_SI[1]: Vsak %d mesec
sl_SI[2]: Vsak %d mesec
sl_SI[3]: Vsak %d mesec

[ctx: recur-description]
en: on the last Sunday
sl_SI: na zadnjo nedeljo

[ctx: recur-description]
en: on the last Monday
sl_SI: na zadnji ponedeljek

[ctx: recur-description]
en: on the last Tuesday
sl_SI: na zadnji torek

[ctx: recur-description]
en: on the last Wednesday
sl_SI: na zadnjo sredo

[ctx: recur-description]
en: on the last Thursday
sl_SI: na zadnji četrtek

[ctx: recur-description]
en: on the last Friday
sl_SI: na zadnji petek

[ctx: recur-description]
en: on the last Saturday
sl_SI: na zadnjo soboto

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 1st day
sl_SI: na 1. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 2nd day
sl_SI: na 2. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 3rd day
sl_SI: na 3. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 4th day
sl_SI: na 4. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 5th day
sl_SI: na 5. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 6th day
sl_SI: na 6. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 7th day
sl_SI: na 7. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 8th day
sl_SI: na 8. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 9th day
sl_SI: na 9. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 10th day
sl_SI: na 10. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 11th day
sl_SI: na 11. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 12th day
sl_SI: na 12. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 13th day
sl_SI: na 13. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 14th day
sl_SI: na 14. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 15th day
sl_SI: na 15. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 16th day
sl_SI: na 16. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 17th day
sl_SI: na 17. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 18th day
sl_SI: na 18. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 19th day
sl_SI: na 19. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 20th day
sl_SI: na 20. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 21st day
sl_SI: na 21. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 22nd day
sl_SI: na 22. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 23rd day
sl_SI: na 23. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 24th day
sl_SI: na 24. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 25th day
sl_SI: na 25. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 26th day
sl_SI: na 26. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 27th day
sl_SI: na 27. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 28th day
sl_SI: na 28. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 29th day
sl_SI: na 29. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 30th day
sl_SI: na 30. dan

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is added to a monthly recurrence, forming something like "Every month on the Xth day"
en: on the 31st day
sl_SI: na 31. dan

[ctx: recur-description]
en: on the first Monday
sl_SI: na prvi ponedeljek

[ctx: recur-description]
en: on the second Monday
sl_SI: na drugi ponedeljek

[ctx: recur-description]
en: on the third Monday
sl_SI: na tretji ponedeljek

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Monday
sl_SI: na četrti ponedeljek

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Monday
sl_SI: na peti ponadeljek

[ctx: recur-description]
en: on the first Tuesday
sl_SI: na prvi torek

[ctx: recur-description]
en: on the second Tuesday
sl_SI: na drugi torek

[ctx: recur-description]
en: on the third Tuesday
sl_SI: na tretji torek

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Tuesday
sl_SI: na četrti torek

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Tuesday
sl_SI: na peti torek

[ctx: recur-description]
en: on the first Wednesday
sl_SI: na prvo sredo

[ctx: recur-description]
en: on the second Wednesday
sl_SI: na drugo sredo

[ctx: recur-description]
en: on the third Wednesday
sl_SI: na tretjo sredo

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Wednesday
sl_SI: na četrto sredo

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Wednesday
sl_SI: na peto sredo

[ctx: recur-description]
en: on the first Thursday
sl_SI: na prvi četrtek

[ctx: recur-description]
en: on the second Thursday
sl_SI: na drugi četrtek

[ctx: recur-description]
en: on the third Thursday
sl_SI: na tretji četrtek

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Thursday
sl_SI: na četrti četrtek

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Thursday
sl_SI: na peti četrtek

[ctx: recur-description]
en: on the first Friday
sl_SI: na prvi petek

[ctx: recur-description]
en: on the second Friday
sl_SI: na drugi petek

[ctx: recur-description]
en: on the third Friday
sl_SI: na tretji petek

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Friday
sl_SI: na četrti petek

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Friday
sl_SI: na peti petek

[ctx: recur-description]
en: on the first Saturday
sl_SI: na prvo soboto

[ctx: recur-description]
en: on the second Saturday
sl_SI: na drugo soboto

[ctx: recur-description]
en: on the third Saturday
sl_SI: na tretjo soboto

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Saturday
sl_SI: na četrto soboto

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Saturday
sl_SI: na peto soboto

[ctx: recur-description]
en: on the first Sunday
sl_SI: na prvo nedeljo

[ctx: recur-description]
en: on the second Sunday
sl_SI: na drugo nedeljo

[ctx: recur-description]
en: on the third Sunday
sl_SI: na tretjo nedeljo

[ctx: recur-description]
en: on the fourth Sunday
sl_SI: na četrto nedeljo

[ctx: recur-description]
en: on the fifth Sunday
sl_SI: na peto nedeljo

en: every year forever | every %d years forever
sl_SI[0]: vsakih %d let za vedno
sl_SI[1]: vsako %d leto za vedno
sl_SI[2]: vsaki %d leti za vedno
sl_SI[3]: vsaka %d leta za vedno

en: Every year forever | Every %d years forever
sl_SI[0]: Vsakih %d let za vedno
sl_SI[1]: Vsako %d leto za vedno
sl_SI[2]: Vsaki %d leti za vedno
sl_SI[3]: Vsaka %d leta za vedno

en: every year | every %d years
sl_SI[0]: vsakih %d let
sl_SI[1]: vsako %d leto
sl_SI[2]: vsaki %d leti
sl_SI[3]: vsake %d leta

en: Every year | Every %d years
sl_SI[0]: Vsakih %d let
sl_SI[1]: Vsako %d leto
sl_SI[2]: Vsaki %d leti
sl_SI[3]: Vsake %d leta

note: Translators: This is one of the last possible parts of a recurrence description. The text is appended at the end of the complete recurrence description, making it for example: "Every 3 days for 10 occurrences"
en: for one occurrence | for %d occurrences
sl_SI[0]: za %d pojavitev
sl_SI[1]: za %d pojavitev
sl_SI[2]: za %d pojavitvi
sl_SI[3]: za %d pojavitve

[ctx: recur-description]
note: Translators: This is one of the last possible parts of a recurrence description. The '%s' is replaced with actual date, thus it can create something like "until Mon 15.1.2018". The text is appended at the end of the complete recurrence description, making it for example: "Every 3 days until Mon 15.1
en: until %s
sl_SI: do %s

note: Translators: This text is appended at the end of complete recur description using "%s%s" in context "recur-description"
en: , with one exception | , with %d exceptions
sl_SI[0]: z izjemami (%d)
sl_SI[1]: z izjemami (%d)
sl_SI[2]: z izjemami (%d)
sl_SI[3]: z izjemami (%d)

[ctx: recur-description]
en: The meeting recurs
sl_SI: Srečanje se ponavlja

[ctx: recur-description]
en: The appointment recurs
sl_SI: Sestanek se ponavlja

[ctx: recur-description]
en: The task recurs
sl_SI: Naloga se ponavlja

[ctx: recur-description]
note: if (i_cal_component_isa (comp) == I_CAL_VJOURNAL_COMPONENT)
en: The memo recurs
sl_SI: Opomnik se ponavlja

[ctx: Priority]
en: High
sl_SI: visoka

[ctx: Priority]
en: Normal
sl_SI: običajna

[ctx: Priority]
en: Low
sl_SI: nizka

[ctx: Priority]
note: An empty string is the same as 'None'.
en: Undefined
sl_SI: Nedoločeno

en: %d week | %d weeks
sl_SI[0]: %d tednov
sl_SI[1]: %d teden
sl_SI[2]: %d tedna
sl_SI[3]: %d tedni

en: %d day | %d days
sl_SI[0]: %d dni
sl_SI[1]: %d dan
sl_SI[2]: %d dneva
sl_SI[3]: %d dnevi

en: %d hour | %d hours
sl_SI[0]: %d ur
sl_SI[1]: %d ura
sl_SI[2]: %d uri
sl_SI[3]: %d ure

en: %d minute | %d minutes
sl_SI[0]: %d minut
sl_SI[1]: %d minuta
sl_SI[2]: %d minuti
sl_SI[3]: %d minute

note: Translators: here, "second" is the time division (like "minute"), not the ordinal number (like "third")
en: %d second | %d seconds
sl_SI[0]: %d sekund
sl_SI[1]: %d sekunda
sl_SI[2]: %d sekundi
sl_SI[3]: %d sekunde

en: No Summary
sl_SI: Brez povzetka

en: “%s” expects one argument
sl_SI: Ukaz »%s« zahteva en argument

en: “%s” expects the first argument to be a string
sl_SI: Ukaz »%s« zahteva, da je prvi argument niz

en: “%s” expects two or three arguments
sl_SI: Ukaz »%s« zahteva dva ali tri argumente.

en: “%s” expects the first argument to be a time_t
sl_SI: Ukaz »%s« zahteva, da je prvi argument time_t

en: “%s” expects the second argument to be a time_t
sl_SI: Ukaz »%s« zahteva, da je drugi argument time_t

en: “%s” expects the third argument to be a string
sl_SI: Ukaz »%s« zahteva tretji argument kot niz.

en: “%s” expects none or two arguments
sl_SI: Ukaz »%s« zahteva en ali dva argumenta

en: “%s” expects two arguments
sl_SI: Ukaz »%s« zahteva 2 argumenta

en: “%s” expects no arguments
sl_SI: Ukaz »%s« ne zahteva argumentov

en: “%s” expects the second argument to be a string
sl_SI: Ukaz »%s« zahteva, da je drugi argument niz

en: “%s” expects the first argument to be either “any”, “summary”, or “description”, or “location”, or “attendee”, or “organizer”, or “classification”
sl_SI: Ukaz »%s« zahteva, da je prvi argument Ukaz »karkoli«, »povzetek«, »opis«, »mesto«, »navzoči«, »organizator« ali »klasifikacija«

en: “%s” expects at least one argument
sl_SI: Ukaz »%s« zahteva vsaj en argument

en: “%s” expects all arguments to be strings or one and only one argument to be a boolean false (#f)
sl_SI: Ukaz »%s« zahteva, da so vsi argumenti nizi ali da je natanko en argument neresnična Boolova vrednost (#f)

en: “%s” expects the first argument to be an ISO 8601 date/time string
sl_SI: Ukaz »%s« zahteva, da je prvi argument časovni niz ISO 8601

en: “%s” expects the second argument to be an integer
sl_SI: Ukaz »%s« zahteva, da je drugi argument celo število

en: Failed to create SQLite function, error code “%d”: %s
sl_SI: Ustvarjanje funkcije SQLite je spodletelo s kodo napake »%d«: %s

en: Object “%s”, “%s” not found
sl_SI: Predmeta »%s«, »%s« ni mogoče.

en: Cannot add timezone without tzid
sl_SI: Ni mogoče dodati časovnega pasu brez podatka tzid.

en: Cannot add timezone without component
sl_SI: Ni mogoče dodati časovnega območja brez enote

en: Cannot add timezone with invalid component
sl_SI: Ni mogoče dodati časovnega območja z neveljavno enoto

en: Received object for UID “%s” doesn’t contain any expected component
sl_SI: Prejet predmet za UID »%s« ne vsebuje pričakovanih sestavnih delov

en: Cannot modify all instances from a detached instance. Modify a series instance instead.
sl_SI: Vseh pojavitev ni mogoče spremeniti iz odpete pojavitve. Namesto tega spremenite niz pojavitev.

en: attachment.dat
sl_SI: priloga.dat

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot open calendar:
sl_SI: Ni mogoče odpreti koledarja:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot refresh calendar:
sl_SI: Ni mogoče osvežiti koledarja:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar object path:
sl_SI: Ni mogoče pridobiti poti predmeta koledarja:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar object list:
sl_SI: Ni mogoče pridobiti seznama predmetov koledarja:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot retrieve calendar free/busy list:
sl_SI: Ni mogoče pridobiti seznama koledarja prosti/zasedeni:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot create calendar object:
sl_SI: Ni mogoče ustvariti predmeta koledarja:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot modify calendar object:
sl_SI: Ni mogoče spremeniti predmeta koledarja:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot remove calendar object:
sl_SI: Ni mogoče odstraniti predmeta koledarja:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot receive calendar objects:
sl_SI: Ni mogoče prejeti predmetov koledarja:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Cannot send calendar objects:
sl_SI: Ni mogoče poslati predmetov koledarja:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Could not retrieve attachment uris:
sl_SI: Ni mogoče pridobiti naslovov URI prilog:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Could not discard reminder:
sl_SI: Opomnika ni mogoče zavreči:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Could not retrieve calendar time zone:
sl_SI: Ni mogoče pridobiti časovnega območja koledarja:

note: Translators: This is prefix to a detailed error message
en: Could not add calendar time zone:
sl_SI: Ni mogoče dodati časovnega območja koledarja:

en: Signing is not supported by this cipher
sl_SI: Podpisovanje v tem kodirniku ni podprto

en: Verifying is not supported by this cipher
sl_SI: Preverjanje v tem šifrirniku ni podprto

en: Encryption is not supported by this cipher
sl_SI: Šifriranje v tem šifrirniku ni podprto

en: Decryption is not supported by this cipher
sl_SI: Odšifriranje v tem šifrirniku ni podprto

en: Signing message
sl_SI: Podpisovanje sporočila

en: Encrypting message
sl_SI: Šifriranje sporočila

en: Decrypting message
sl_SI: Odšifriranje sporočila

en: Unable to create cache path
sl_SI: Ni mogoče ustvariti poti predpomnilnika

en: Empty cache file
sl_SI: Izprazni datoteko predpomnilnika

en: Could not remove cache entry: %s: %s
sl_SI: Ni mogoče odstraniti vnosa v predpomnilnik: %s: %s

en: Could not rename “%s” to %s: %s
sl_SI: Ni mogoče preimenovati »%s« v %s: %s

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Transferring filtered messages in “%s : %s”
sl_SI: Poteka prenašanje filtriranih sporočil iz »%s : %s«

en: Failed to create child process “%s”: %s
sl_SI: Ustvarjanje podrejenega opravila »%s« je spodletelo: %s

en: Invalid message stream received from %s: %s
sl_SI: Neveljaven tok sporočil, sprejet iz %s: %s

en: Syncing folders
sl_SI: Usklajevanje mape

en: Error parsing filter: %s: %s
sl_SI: Napaka med razčlenjevanem filtra: %s: %s

en: Error executing filter: %s: %s
sl_SI: Napaka filtriranja: %s: %s

en: Unable to open spool folder
sl_SI: Ni mogoče odprti vrstilne mape

en: Unable to process spool folder
sl_SI: Ni mogoče obdelati vrstilne mape

en: Getting message %d (%d%%)
sl_SI: Pridobivanje sporočila %d (%d%%)

en: Failed on message %d
sl_SI: Spodletelo opravilo na sporočilu %d

en: Failed to transfer messages: %s
sl_SI: Prenos sporočil je spodletel: %s

en: Syncing folder
sl_SI: Usklajevanje mape

en: Complete
sl_SI: Končano

en: Getting message %d of %d
sl_SI: Dobivanje sporočila %d od %d

en: Failed at message %d of %d
sl_SI: Opravilo je spodletelo pri sporočilu %d od %d

en: Execution of filter “%s” failed:
sl_SI: Uveljavljanje filtra »%s« je spodletelo:

en: Error parsing filter “%s”: %s: %s
sl_SI: Napaka razčlenjevanja filtra »%s«: %s: %s

en: Error executing filter “%s”: %s: %s
sl_SI: Napaka filtriranja »%s«: %s: %s

en: Failed to retrieve message
sl_SI: Pridobivanje poročila je spodletelo

en: Invalid arguments to (system-flag)
sl_SI: Neveljavni argumenti pri (system-flag)

en: Invalid arguments to (user-tag)
sl_SI: Neveljavni argumenti pri (user-tag)

en: Invalid arguments to (message-location)
sl_SI: Neveljavni argumenti pri (message-location)

en: Error executing filter search: %s: %s
sl_SI: Napaka med izvajanjem iskanja s filtrom: %s: %s

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Storing changes in folder “%s : %s”
sl_SI: Shranjevanje sprememb v mapo »%s : %s«

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Learning new spam message in “%s : %s” | Learning new spam messages in “%s : %s”
sl_SI[0]: Preiskovanje nove neželene pošte v »%s : %s«
sl_SI[1]: Preiskovanje nove neželene pošte v »%s : %s«
sl_SI[2]: Preiskovanje nove neželene pošte v »%s : %s«
sl_SI[3]: Preiskovanje nove neželene pošte v »%s : %s«

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Learning new ham message in “%s : %s” | Learning new ham messages in “%s : %s”
sl_SI[0]: Preiskovanje novih želenih sporočil v »%s : %s«
sl_SI[1]: Preiskovanje novih želenih sporočil v »%s : %s«
sl_SI[2]: Preiskovanje novih želenih sporočil v »%s : %s«
sl_SI[3]: Preiskovanje novih želenih sporočil v »%s : %s«

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Filtering new message in “%s : %s” | Filtering new messages in “%s : %s”
sl_SI[0]: Filtriranje novih sporočil v »%s : %s«
sl_SI[1]: Filtriranje novih sporočil v »%s : %s«
sl_SI[2]: Filtriranje novih sporočil v »%s : %s«
sl_SI[3]: Filtriranje novih sporočil v »%s : %s«

en: Moving messages
sl_SI: Premikanje sporočil

en: Copying messages
sl_SI: Kopiranje sporočil

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Quota information not supported for folder “%s : %s”
sl_SI: Podatki količinske omejitve za mapo »%s : %s« niso podprti.

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Filtering folder “%s : %s”
sl_SI: Filtriranje mape »%s : %s«

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Expunging folder “%s : %s”
sl_SI: Uničevanje mape »%s : %s«

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Retrieving message “%s” in “%s : %s”
sl_SI: Pridobivanje sporočila »%s« v »%s : %s«

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Retrieving quota information for “%s : %s”
sl_SI: Pridobivanje podatkov količinske omejitve porabe za »%s : %s«

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Refreshing folder “%s : %s”
sl_SI: Osveževanje mape »%s : %s«

note: Translators: The '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) requires a single bool result
sl_SI: (%s) zahteva enojen logični rezultat

note: Translators: Each '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) not allowed inside %s
sl_SI: (%s) ni dovoljeno znotraj %s

note: Translators: The '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) requires a match type string
sl_SI: (%s) zahteva ustrezen niz

note: Translators: The '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) expects an array result
sl_SI: (%s) kot rezultat pričakuje polje

note: Translators: The '%s' is an element type name, part of an expressing language
en: (%s) requires the folder set
sl_SI: (%s) zahteva seznam map

en: Cannot parse search expression: %s:
    %s
sl_SI: Ni mogoče razčleniti iskalnega izraza %s:
    %s

en: Error executing search expression: %s:
    %s
sl_SI: Napaka med izvajanjem iskalnega izraza %s:
    %s

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Release unused memory for folder “%s : %s”
sl_SI: Sprosti neuporabljen pomnilnik za mapo »%s : %s«

note: Translators: The '%s' is replaced with the actual path and filename of the used gpg, like '/usr/bin/gpg2'
en: Output from %s:
sl_SI: Odvod %s:

en: Failed to execute gpg: %s
sl_SI: Izvajanje gpg je spodletelo: %s

en: Unknown
sl_SI: neznano

en: Unexpected GnuPG status message encountered:
    
    %s
sl_SI: Nepričakovano sporočilo o stanju GnuPG:
    
    %s

en: Failed to parse gpg userid hint.
sl_SI: Razčlenjevanje namiga za userid gpg je spodletelo.

en: Failed to parse gpg passphrase request.
sl_SI: Razčlenjevanje zahteve za šifrirno geslo gpg je spodletelo.

en: You need a PIN to unlock the key for your
    SmartCard: “%s”
sl_SI: Zahtevana je koda PIN za odklepanje ključa
    pametne kartice: Ukaz »%s«

en: You need a passphrase to unlock the key for
    user: “%s”
sl_SI: Za odklepanje ključa uporabnika potrebujete
    šifrirno geslo: »%s«

en: Unexpected request from GnuPG for “%s”
sl_SI: Nepričakovana zahteva GnuPG za »%s«

en: Note the encrypted content doesn’t contain information about a recipient, thus there will be a password prompt for each of stored private key.
sl_SI: Šifrirana vsebina ne vsebuje podatkov o prejemniku, zato bo sistem zahteval geslo za vsak shranjen zasebni ključ.

en: Cancelled
sl_SI: Preklicano

en: Failed to unlock secret key: 3 bad passphrases given.
sl_SI: Odklepanje tajnega ključa je spodletelo: trije napačni vnosi šifrirnega gesla.

en: Unexpected response from GnuPG: %s
sl_SI: Nepričakovan odziv vstavka GnuPG: %s

en: Failed to encrypt: No valid recipients specified.
sl_SI: Šifriranje je spodletelo: ni navedenih veljavnih prejemnikov.

note: Translators: The first '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'; the second '%s' is replaced with the actual path and filename of the used gpg, like '/usr/bin/gpg2'
en: Failed to encrypt: Invalid recipient %s specified. A common issue is that the %s doesn’t have imported public key for this recipient.
sl_SI: Napaka šifriranja: naveden je neustrezen prejemnik %s. Splošna napaka je, da v %s ni ustreznega javnega ključa za tega prejemnika.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The public key for recipient %s was not found.
sl_SI: Šifriranje je spodletelo: javnega ključa za prejemnika %s ni mogoče najti.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is revoked.
sl_SI: Šifriranje je spodletelo: ključ za prejemnika %s je preklican.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is expired.
sl_SI: Šifriranje je spodletelo: ključ za prejemnika %s je potekel.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is not trusted.
sl_SI: Šifriranje je spodletelo: ključ za prejemnika %s ni zaupanja vreden.

note: Translators: The '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'
en: Failed to encrypt: The key for recipient %s is disabled.
sl_SI: Šifriranje je spodletelo: ključ za prejemnika %s je onemogočen.

note: Translators: The first '%s' is replaced with the e-mail address, like '<user@example.com>'; the second '%s' is replaced with the actual path and filename of the used gpg, like '/usr/bin/gpg2'
en: Failed to encrypt: Invalid recipient %s specified (code %d). A common issue is that the %s doesn’t have imported public key for this recipient.
sl_SI: Šifriranje je spodletelo: naveden je neustrezen prejemnik %s (koda %d). Splošna napaka je, da v %s ni ustreznega javnega ključa za tega prejemnika.

en: Failed to pass command to GPG: %s
sl_SI: Posredovanje ukaza h GPG je spodletelo: %s

en: Could not generate signing data:
sl_SI: Ni mogoče ustvariti podatkov za podpis:

en: Failed to execute gpg.
sl_SI: Izvajanje gpg je spodletelo.

en: Cannot verify message signature: Incorrect message format
sl_SI: Ni mogoče preveriti podpisa sporočila: neveljavna oblika sporočila

en: Cannot verify message signature:
sl_SI: Ni mogoče preveriti veljavnosti podpisa sporočila:

en: Could not generate encrypting data:
sl_SI: Ni mogoče ustvariti podatkov za šifriranje:

en: This is a digitally encrypted message part
sl_SI: To je digitalno podpisan del sporočila

en: Cannot decrypt message: Incorrect message format
sl_SI: Ni mogoče odšifrirati sporočila: neveljavna oblika sporočila

en: Failed to decrypt MIME part: protocol error
sl_SI: Odšifriranje dela MIME je spodletelo: napaka protokola

en: Failed to decrypt MIME part: Secret key not found
sl_SI: Dešifriranje MIME je spodletelo: skrivnega ključa ni mogoče najti

en: Failed to decrypt MIME part: %s
sl_SI: Odšifriranje dela MIME je spodletelo: %s

en: Encrypted content
sl_SI: Šifrirana vsebina

en: Public key “%s” was not found
sl_SI: Javnega ključa »%s« ni mogoče najti

en: No public key was found in the provided data
sl_SI: V posredovanih podatkih javnega ključa ni mogoče najti

en: Key information was not found in the provided data
sl_SI: V posredovanih podatkih podatkov o ključu ni mogoče najti

en: Synchronizing junk database
sl_SI: Usklajevanje vsiljene pošte

en: Could not create lock file for %s: %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti datoteke zaklepa za %s: %s

en: Timed out trying to get lock file on %s.  Try again later.
sl_SI: Med pridobivanjem datoteke zaklepa na %s je pretekla časovna omejitev. Poskusite znova kasneje.

en: Failed to get lock using fcntl(2): %s
sl_SI: Zaklepanje s pomočjo fcntl(2) je spodletelo: %s

en: Failed to get lock using flock(2): %s
sl_SI: Zaklepanje s pomočjo flock(2) je spodletelo: %s

en: Cannot build locking helper pipe: %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti cevi za pomoč pri zaklepanju: %s

en: Cannot fork locking helper: %s
sl_SI: Ni mogoče razvejiti pomočnika za zaklepanje: %s

en: Could not lock “%s”: protocol error with lock-helper
sl_SI: Ni mogoče zakleniti »%s«: napaka v protokolu s programom lock-helper

en: Could not lock “%s”
sl_SI: Ni mogoče zakleniti »%s«

en: Could not open mail file %s: %s
sl_SI: Ni mogoče odpreti poštne datoteke %s: %s

en: Could not check mail file %s: %s
sl_SI: Ni mogoče preveriti poštne datoteke %s: %s

en: Could not open temporary mail file %s: %s
sl_SI: Ni mogoče odpreti začasne poštne datoteke %s: %s

en: Failed to store mail in temp file %s: %s
sl_SI: Shranjevanju pošte v začasno datoteko %s  je spodletelo: %s

en: Could not create pipe: %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti cevi: %s

en: Could not fork: %s
sl_SI: Ni mogoče razvejiti: %s

en: Movemail program failed: %s
sl_SI: Program movemail je spodletel: %s

en: (Unknown error)
sl_SI: (Neznana napaka)

en: Error reading mail file: %s
sl_SI: Napaka med branjem poštne datoteke: %s

en: Error writing mail temp file: %s
sl_SI: Napaka med pisanjem začasne poštne datoteke: %s

en: Error copying mail temp file: %s
sl_SI: Napaka med kopiranjem začasne poštne datoteke: %s

en: No content available
sl_SI: Vsebina ni na voljo

en: No signature available
sl_SI: Podpis ni na voljo

en: parse error
sl_SI: napaka med razčlenjevanjem

en: Resolving: %s
sl_SI: Razreševanje: %s

en: Host lookup failed
sl_SI: Iskanje gostitelja je spodletelo

en: Host lookup “%s” failed. Check your host name for spelling errors.
sl_SI: Poizvedba gostitelja »%s« je spodletela. Preverite ime gostitelja za napake črkovanja.

en: Host lookup “%s” failed: %s
sl_SI: Iskanje gostitelja »%s« je spodletelo: %s

en: Checking reachability of account “%s”
sl_SI: Poteka preverjanje dostopnosti računa »%s«

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Downloading new messages for offline mode in “%s : %s”
sl_SI: Prejemanje novih sporočil za delo brez povezave v »%s : %s«

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Checking download of new messages for offline in “%s : %s”
sl_SI: Prejemanje novih sporočil za delo brez povezave v »%s : %s«

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Syncing messages in folder “%s : %s” to disk
sl_SI: Usklajevanje sporočil v mapi »%s : %s« z diskom

note: Translators: The first “%d” is the sequence number of the message, the second “%d” is the total number of messages to synchronize. The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is m
en: Syncing message %d of %d in folder “%s : %s” to disk
sl_SI: Usklajevanje sporočil %d od %d v mapi »%s : %s« na disk

en: Copy folder content locally for _offline operation
sl_SI: Krajevno kopiraj vsebino mape za delo _brez povezave

en: Syncing messages in account “%s” to disk
sl_SI: Usklajevanje sporočil v mapi »%s« na disk

en: Virtual folder email provider
sl_SI: Ponudnik navidezne mape elektronske pošte

en: For reading mail as a query of another set of folders
sl_SI: Za branje pošte kot poizvedbe po drugem sklopu map

en: Could not load %s: Module loading not supported on this system.
sl_SI: Ni mogoče naložiti %s: nalaganje modulov na tem sistemu ni podprto.

en: Could not load %s: %s
sl_SI: Ni mogoče naložiti %s: %s

en: Could not load %s: No initialization code in module.
sl_SI: Ni mogoče naložiti %s: v modulu ni kode začenjanja.

en: No provider available for protocol “%s”
sl_SI: Na voljo ni nobenega ponudnika za protokol »%s«

en: Anonymous
sl_SI: Anonimno

en: This option will connect to the server using an anonymous login.
sl_SI: Ta možnost bo vzpostavila povezavo s strežnikom z uporabo anonimne prijave.

en: Authentication failed.
sl_SI: Overitev je spodletela.

note: Translators: the 'trace information' term comes from https://tools.ietf.org/html/rfc4505 In this case the user set to use an email address as the trace information, but the provided value is not a valid email address.
en: Invalid email address trace information:
    %s
sl_SI: Neveljavni podatki o izvoru e-poštnega naslova:
    %s

note: Translators: the 'trace information' term comes from https://tools.ietf.org/html/rfc4505 In this case the user set to use an opaque trace information, but the provided value looks like an email address.
en: Invalid opaque trace information:
    %s
sl_SI: Neveljavni podatki sledenja:
    %s

en: Invalid argument
sl_SI: Neveljaven argument

en: This option will connect to the server using a secure CRAM-MD5 password, if the server supports it.
sl_SI: Ta možnost bo vzpostavila povezavo s strežnikom z uporabo varnega gesla CRAM-MD5, če to podpira strežnik.

en: This option will connect to the server using a secure DIGEST-MD5 password, if the server supports it.
sl_SI: Ta možnost bo vzpostavila povezavo s strežnikom z uporabo varnega gesla DIGEST-MD5, če to podpira strežnik.

en: Server challenge too long (>2048 octets)
sl_SI: Strežnikov izziv predolg (>2048 oktetov)

en: Server challenge invalid
sl_SI: Strežnikov izziv ni veljaven

en: Server challenge contained invalid “Quality of Protection” token
sl_SI: Strežnikov izziv je vseboval neveljaven žeton »Quality of Protection«

en: Server response did not contain authorization data
sl_SI: Odziv strežnika ni vseboval podatkov o pooblastilih

en: Server response contained incomplete authorization data
sl_SI: Odziv strežnika je vseboval nepopolne podatke o pooblastilih

en: Server response does not match
sl_SI: Odziv strežnika ne ustreza

en: This option will connect to the server using Kerberos 5 authentication.
sl_SI: Ta možnost bo vzpostavila povezavo s strežnikom z uporabo overitve Kerberos 4.

en: (Unknown GSSAPI mechanism code: %x)
sl_SI: (Neznana koda mehanizma GSSAPI: %x)

en: The specified mechanism is not supported by the provided credential, or is unrecognized by the implementation.
sl_SI: Navedenega načina ne podpirajo ponujene poverilnice ali pa ga izvedba ne prepozna.

en: The provided target_name parameter was ill-formed.
sl_SI: Ponujen parameter target_name je napačno oblikovan.

en: The provided target_name parameter contained an invalid or unsupported type of name.
sl_SI: Ponujen parameter target_name je vseboval neveljavno ali nepodprto vrsto imena.

en: The input_token contains different channel bindings to those specified via the input_chan_bindings parameter.
sl_SI: Žeton input_token vsebuje drugačne kanalske povezave, kot so navedene v parametru input_chan_bindings.

en: The input_token contains an invalid signature, or a signature that could not be verified.
sl_SI: Žeton input_token vsebuje neveljaven podpis ali pa podpis, ki se ga ne da overiti.

en: The supplied credentials were not valid for context initiation, or the credential handle did not reference any credentials.
sl_SI: Priskrbljene poverilnice niso veljavne za začenjanje vsebine ali pa se ročnik poverilnic ni skliceval na nobeno poverilnico.

en: The supplied context handle did not refer to a valid context.
sl_SI: Ponujen ročnik vsebine se ne sklicuje na veljavno vsebino.

en: The consistency checks performed on the input_token failed.
sl_SI: Preizkus skladnosti na input_token je spodletel.

en: The consistency checks performed on the credential failed.
sl_SI: Preizkus skladnosti poverilnic je spodletel.

en: The referenced credentials have expired.
sl_SI: Sklicane poverilnice so potekle.

en: Bad authentication response from server.
sl_SI: Strežnik ni sprejel odziva podatkov overitve.

en: Could not get session bus:
sl_SI: Ni mogoče pridobiti vodila seje:

en: Cannot ask for Kerberos ticket. Obtain the ticket manually, like on command line with “kinit” or open “Online Accounts” in “Settings” and add the Kerberos account there. Reported error was: %s
sl_SI: Ni mogoče zahtevati določila Kerberos. Pridobiti ga je mogoče ročno, na primer z ukazom kinit v terminalu ali pa z dodajanjem računa Kerberos med Spletne račune. Objavljena napaka je: %s.

en: Unsupported security layer.
sl_SI: Nepodprt varnostni sloj.

en: Login
sl_SI: Prijava

en: This option will connect to the server using a simple password.
sl_SI: Ta možnost bo vzpostavila povezavo s strežnikom z uporabo enostavnega gesla.

en: Unknown authentication state.
sl_SI: Neznano stanje overitve.

en: This option will connect to a Windows-based server using NTLM / Secure Password Authentication.
sl_SI: Ta možnost bo vzpostavila povezavo s strežnikom Oken z uporabo overitve NTLM / Secure Password Authentication.

en: PLAIN
sl_SI: ČISTO

en: POP before SMTP
sl_SI: POP pred SMTP

en: This option will authorise a POP connection before attempting SMTP
sl_SI: Z možnostjo bo omogočena pooblaščena povezava POP pred poskušanjem SMTP

en: POP Source UID
sl_SI: UID vira POP

en: POP Before SMTP authentication using an unknown transport
sl_SI: Overitev POP pred SMTP z uporabo neznanega prenosa

en: POP Before SMTP authentication attempted with a %s service
sl_SI: Overitev POP pred SMTP z uporabo storitve %s

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the server
sl_SI: Možnost določa uporabo žetona dostopa OAuth 2.0 za povezavo s strežnikom.

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Google server
sl_SI: Možnost določa uporabo žetona dostopa OAuth 2.0 za povezavo s strežnikom Google.

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Outlook.com server
sl_SI: Možnost določa uporabo žetona dostopa OAuth 2.0 za povezavo s strežnikom Outlook.

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Yahoo! server
sl_SI: Možnost določa uporabo žetona dostopa OAuth 2.0 za povezavo s strežnikom Yahoo!.

en: Regular expression compilation failed: %s: %s
sl_SI: Prevajanje logičnega izraza je spodletelo: %s: %s

en: Invalid GType registered for protocol “%s”
sl_SI: Vpisan je neveljaven predmet GType za protokol »%s«

en: No support for %s authentication
sl_SI: Ni podpore za način overitve %s.

en: %s authentication failed
sl_SI: Overitev %s je spodletela.

en: Forwarding messages is not supported
sl_SI: Posredovanje sporočil ni podprto.

en: An I/O error occurred during security authorization.
sl_SI: Med varnostnim dovoljenjem je prišlo do V/I napake.

en: security library failure.
sl_SI: Napaka varnostne knjižnice.

en: security library: received bad data.
sl_SI: Varnostna knjižnica: prejeti slabi podatki.

en: security library: output length error.
sl_SI: Varnostna knjižnica: napaka izhodne dolžine.

en: security library has experienced an input length error.
sl_SI: V varnostni knjižnici je prišlo do napake dolžine vnosa.

en: security library: invalid arguments.
sl_SI: Varnostna knjižnica: neveljavni argumenti.

en: security library: invalid algorithm.
sl_SI: Varnostna knjižnica: neveljaven algoritem.

en: security library: invalid AVA.
sl_SI: Varnostna knjižnica: neveljavna AVA.

en: Improperly formatted time string.
sl_SI: Nepravilno oblikovan časovni niz.

en: security library: improperly formatted DER-encoded message.
sl_SI: Varnostna knjižnica: nepravilno oblikovano sporočilo, kodirano z DER.

en: Peer's certificate has an invalid signature.
sl_SI: Potrdilo vrstnika ima neveljaven podpis.

en: Peer's Certificate has expired.
sl_SI: Potrdilo vrstnika je poteklo.

en: Peer's Certificate has been revoked.
sl_SI: Potrdilo vrstnika je bilo preklicano.

en: Peer's Certificate issuer is not recognized.
sl_SI: Izdajatelj potrdila vrstnika ni prepoznan.

en: Peer's public key is invalid.
sl_SI: Javni ključ vrstnik ni veljaven.

en: The security password entered is incorrect.
sl_SI: Vneseno varnostno geslo ni pravilno.

en: New password entered incorrectly.  Please try again.
sl_SI: Napačno vneseno novo geslo. Prosimo, poskusite znova.

en: security library: no nodelock.
sl_SI: Varnostna knjižnica: brez zaklepanja vozlišč.

en: security library: bad database.
sl_SI: Varnostna knjižnica: slaba zbirka podatkov.

en: security library: memory allocation failure.
sl_SI: Varnostna knjižnica: napaka pri dodeljevanju pomnilnika.

en: Peer's certificate issuer has been marked as not trusted by the user.
sl_SI: Izdajatelj potrdila vrstnika je bil označen kot nezaupanja vreden s strani uporabnika.

en: Peer's certificate has been marked as not trusted by the user.
sl_SI: Potrdilo vstnika je bilo označeno kot ne zaupanja vredno.

en: Certificate already exists in your database.
sl_SI: Potrdilo že obstaja v vaši zbirki podatkov.

en: Downloaded certificate's name duplicates one already in your database.
sl_SI: Ime prenesenega potrdila je dvojnik tistega, ki je že v zbirki podatkov.

en: Error adding certificate to database.
sl_SI: Napaka pri dodajanju potrdila v zbirko podatkov.

en: Error refiling the key for this certificate.
sl_SI: Napaka pri vnovičnem vlaganju ključa za to potrdilo.

en: The private key for this certificate cannot be found in key database
sl_SI: Zasebnega ključa za to potrdilo ni mogoče najti v zbirki podatkov ključev

en: This certificate is valid.
sl_SI: To potrdilo je veljavno.

en: This certificate is not valid.
sl_SI: To potrdilo ni veljavno.

en: Cert Library: No Response
sl_SI: Knjižnica potrdil: ni odgovora

en: The certificate issuer's certificate has expired.  Check your system date and time.
sl_SI: Potrdilo izdajatelja potrdila je poteklo. Preverite datum in uro sistema.

en: The CRL for the certificate's issuer has expired.  Update it or check your system date and time.
sl_SI: CRL za izdajatelja potrdila je poteklo. Posodobite ga ali preverite datum in uro sistema.

en: The CRL for the certificate's issuer has an invalid signature.
sl_SI: CRL za izdajatelja potrdila ima neveljaven podpis.

en: New CRL has an invalid format.
sl_SI: Novi CRL ima neveljavno obliko.

en: Certificate extension value is invalid.
sl_SI: Vrednost razširitve potrdila ni veljavna.

en: Certificate extension not found.
sl_SI: Razširitve potrdila ni bilo mogoče najti.

en: Issuer certificate is invalid.
sl_SI: Potrdilo izdajatelja ni veljavno.

en: Certificate path length constraint is invalid.
sl_SI: Omejitev dolžine poti potrdila ni veljavna.

en: Certificate usages field is invalid.
sl_SI: Polje uporabe potrdila ni veljavno.

en: **Internal ONLY module**
sl_SI: **SAMO interni modul**

en: The key does not support the requested operation.
sl_SI: Ključ ne podpira zahtevane operacije.

en: Certificate contains unknown critical extension.
sl_SI: Potrdilo vsebuje neznano kritično razširitev.

en: New CRL is not later than the current one.
sl_SI: Novi CRL ni novejši od sedanjega.

en: Not encrypted or signed: you do not yet have an email certificate.
sl_SI: Ni šifrirano ali podpisano: še nimate e-poštnega potrdila.

en: Not encrypted: you do not have certificates for each of the recipients.
sl_SI: Ni šifrirano: nimate potrdil za vsakega od prejemnikov.

en: Cannot decrypt: you are not a recipient, or matching certificate and private key not found.
sl_SI: Dešifriranja ni mogoče izvesti: niste prejemnik ali ustreznega potrdila in zasebnega ključa ni mogoče najti.

en: Cannot decrypt: key encryption algorithm does not match your certificate.
sl_SI: Dešifriranja ni mogoče izvesti: algoritem šifriranja ključev se ne ujema z vašim potrdilom.

en: Signature verification failed: no signer found, too many signers found, or improper or corrupted data.
sl_SI: Preverjanje podpisa ni uspelo: najden ni bil noben podpisnik, najdenih je bilo preveč podpisnikov ali nepravilni oz. poškodovani podatki.

en: Unsupported or unknown key algorithm.
sl_SI: Nepodprt ali neznan algoritem ključev.

en: Cannot decrypt: encrypted using a disallowed algorithm or key size.
sl_SI: Dešifriranje ni mogoče: šifrirano z nedovoljenim algoritmom ali velikostjo ključa.

en: Fortezza card has not been properly initialized.  Please remove it and return it to your issuer.
sl_SI: Kartica Fortezza ni bila pravilno inicializirana.  Odstranite jo in jo vrnite izdajatelju.

en: No Fortezza cards Found
sl_SI: Kartic Fortezza ni bilo mogoče najti

en: No Fortezza card selected
sl_SI: Kartica Fortezza ni izbrana

en: Please select a personality to get more info on
sl_SI: Izberite osebnost, o kateri želite več informacij

en: Personality not found
sl_SI: Osebnosti ni bilo mogoče najti

en: No more information on that Personality
sl_SI: Nič več informacij o tej osebnosti

en: Invalid Pin
sl_SI: Neveljavna koda PIN

en: Couldn't initialize Fortezza personalities.
sl_SI: Osebnosti Fortezze ni bilo mogoče inicializirati.

en: No KRL for this site's certificate has been found.
sl_SI: KRL za potrdilo tega spletnega mesta ni bil najden.

en: The KRL for this site's certificate has expired.
sl_SI: KRL za potrdilo tega spletnega mesta je potekel.

en: The KRL for this site's certificate has an invalid signature.
sl_SI: KRL za potrdilo tega spletnega mesta ima neveljaven podpis.

en: The key for this site's certificate has been revoked.
sl_SI: Ključ za potrdilo tega spletnega mesta je bil preklican.

en: New KRL has an invalid format.
sl_SI: Novi KRL ima neveljavno obliko.

en: security library: need random data.
sl_SI: Varnostna knjižnica: potrebni so naključni podatki.

en: security library: no security module can perform the requested operation.
sl_SI: Varnostna knjižnica: noben varnostni modul ne more izvesti zahtevane operacije.

en: The security card or token does not exist, needs to be initialized, or has been removed.
sl_SI: Varnostna kartica ali žeton ne obstaja, ga je treba inicializirati ali je bil odstranjen.

en: security library: read-only database.
sl_SI: Varnostna knjižnica: zbirka podatkov samo za branje.

en: No slot or token was selected.
sl_SI: Izbrana ni bila nobena reža ali žeton.

en: A certificate with the same nickname already exists.
sl_SI: Potrdilo z istim vzdevkom že obstaja.

en: A key with the same nickname already exists.
sl_SI: Ključ z istim vzdevkom že obstaja.

en: error while creating safe object
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju varnega predmeta

en: error while creating baggage object
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju predmeta prtljage

en: Couldn't remove the principal
sl_SI: Upravnika varnosti ni bilo mogoče odstraniti

en: Couldn't delete the privilege
sl_SI: Pravice ni bilo mogoče izbrisati

en: This principal doesn't have a certificate
sl_SI: Ta upravnik varnosti nima potrdila

en: Required algorithm is not allowed.
sl_SI: Zahtevani algoritem ni dovoljen.

en: Error attempting to export certificates.
sl_SI: Napaka pri poskusu izvoza potrdil.

en: Error attempting to import certificates.
sl_SI: Napaka pri poskusu uvoza potrdil.

en: Unable to import.  Decoding error.  File not valid.
sl_SI: Uvoz ni mogoč.  Napaka pri dekodiranju.  Datoteka ni veljavna.

en: Unable to import.  Invalid MAC.  Incorrect password or corrupt file.
sl_SI: Uvoz ni mogoč.  Neveljaven MAC.  Napačno geslo ali poškodovana datoteka.

en: Unable to import.  MAC algorithm not supported.
sl_SI: Uvoz ni mogoč.  Algoritem MAC ni podprt.

en: Unable to import.  Only password integrity and privacy modes supported.
sl_SI: Uvoz ni mogoč.  Podprta sta samo načina integritete gesla in zasebnosti.

en: Unable to import.  File structure is corrupt.
sl_SI: Uvoz ni mogoč.  Datotečna struktura je poškodovana.

en: Unable to import.  Encryption algorithm not supported.
sl_SI: Uvoz ni mogoč.  Algoritem šifriranja ni podprt.

en: Unable to import.  File version not supported.
sl_SI: Uvoz ni mogoč.  Različica datoteke ni podprta.

en: Unable to import.  Incorrect privacy password.
sl_SI: Uvoz ni mogoč.  Napačno geslo za zasebnost.

en: Unable to import.  Same nickname already exists in database.
sl_SI: Uvoz ni mogoč.  Isti vzdevek že obstaja v zbirki podatkov.

en: The user pressed cancel.
sl_SI: Uporabnik je pritisnil Prekliči.

en: Not imported, already in database.
sl_SI: Ni uvoženo, je že v zbirki podatkov.

en: Message not sent.
sl_SI: Sporočilo ni poslano.

en: Certificate key usage inadequate for attempted operation.
sl_SI: Uporaba ključa potrdila ne zadostuje za nameravano operacijo.

en: Certificate type not approved for application.
sl_SI: Vrsta potrdila ni odobrena za uporabo.

en: Address in signing certificate does not match address in message headers.
sl_SI: Naslov v podpisovanju potrdila se ne ujema z naslovom v glavah sporočil.

en: Unable to import.  Error attempting to import private key.
sl_SI: Uvoz ni mogoč.  Napaka pri poskusu uvoza zasebnega ključa.

en: Unable to import.  Error attempting to import certificate chain.
sl_SI: Uvoz ni mogoč.  Napaka pri poskusu uvoza verige potrdil.

en: Unable to export.  Unable to locate certificate or key by nickname.
sl_SI: Izvoz ni mogoč.  Potrdila ali ključa ni mogoče najti z vzdevkom.

en: Unable to export.  Private Key could not be located and exported.
sl_SI: Izvoz ni mogoč.  Zasebnega ključa ni bilo mogoče najti in izvoziti.

en: Unable to export.  Unable to write the export file.
sl_SI: Izvoz ni mogoč.  Izvozne datoteke ni mogoče zapisati.

en: Unable to import.  Unable to read the import file.
sl_SI: Uvoz ni mogoč.  Datoteke za uvoz ni mogoče prebrati.

en: Unable to export.  Key database corrupt or deleted.
sl_SI: Izvoz ni mogoč.  Zbirka podatkov ključev je poškodovana ali izbrisana.

en: Unable to generate public/private key pair.
sl_SI: Ni mogoče ustvariti para javnega/zasebnega ključa.

en: Password entered is invalid.  Please pick a different one.
sl_SI: Vneseno geslo ni veljavno.  Izberite drugo.

en: Old password entered incorrectly.  Please try again.
sl_SI: Staro geslo ni bilo vneseno pravilno.  Prosimo, poskusite znova.

en: Certificate nickname already in use.
sl_SI: Vzdevek potrdila je že v uporabi.

en: Peer FORTEZZA chain has a non-FORTEZZA Certificate.
sl_SI: Veriga vrstnikov FORTEZZA vsebuje potrdilo, ki ni vrste FORTEZZA.

en: A sensitive key cannot be moved to the slot where it is needed.
sl_SI: Občutljivega ključa ni mogoče premakniti v režo, kjer ga potrebujete.

en: Invalid module name.
sl_SI: Neveljavno ime modula.

en: Invalid module path/filename
sl_SI: Neveljavna pot/ime datoteke modula

en: Unable to add module
sl_SI: Modula ni mogoče dodati

en: Unable to delete module
sl_SI: Modula ni mogoče izbrisati

en: New KRL is not later than the current one.
sl_SI: Novi KRL ni novejši od sedanjega.

en: New CKL has different issuer than current CKL.  Delete current CKL.
sl_SI: Novi CKL ima drugačnega izdajatelja kot trenutni CKL.  Izbrišite trenutni CKL.

en: The Certifying Authority for this certificate is not permitted to issue a certificate with this name.
sl_SI: Overitveni organ za to potrdilo ne sme izdati potrdila s tem imenom.

en: The key revocation list for this certificate is not yet valid.
sl_SI: Seznam preklicanih ključev za to potrdilo še ni veljaven.

en: The certificate revocation list for this certificate is not yet valid.
sl_SI: Seznam preklicanih potrdil za to potrdilo še ni veljaven.

en: The requested certificate could not be found.
sl_SI: Zahtevanega potrdila ni bilo mogoče najti.

en: The signer's certificate could not be found.
sl_SI: Potrdila podpisnika ni bilo mogoče najti.

en: The location for the certificate status server has invalid format.
sl_SI: Mesto strežnika stanja potrdila ima neveljavno obliko.

en: The OCSP response cannot be fully decoded; it is of an unknown type.
sl_SI: Odgovora OCSP ni mogoče v celoti dekodirati; je neznane vrste.

en: The OCSP server returned unexpected/invalid HTTP data.
sl_SI: Strežnik OCSP je vrnil nepričakovane/neveljavne podatke HTTP.

en: The OCSP server found the request to be corrupted or improperly formed.
sl_SI: Strežnik OCSP je ugotovil, da je zahteva poškodovana ali nepravilno oblikovana.

en: The OCSP server experienced an internal error.
sl_SI: V strežniku OCSP je prišlo do notranje napake.

en: The OCSP server suggests trying again later.
sl_SI: Strežnik OCSP predlaga, da poskusite znova pozneje.

en: The OCSP server requires a signature on this request.
sl_SI: Strežnik OCSP zahteva podpis na tej zahtevi.

en: The OCSP server has refused this request as unauthorized.
sl_SI: Strežnik OCSP je to zahtevo zavrnil kot nepooblaščeno.

en: The OCSP server returned an unrecognizable status.
sl_SI: Strežnik OCSP je vrnil neprepoznavno stanje.

en: The OCSP server has no status for the certificate.
sl_SI: Strežnik OCSP nima statusa potrdila.

en: You must enable OCSP before performing this operation.
sl_SI: Pred izvajanjem te operacije morate omogočiti OCSP.

en: You must set the OCSP default responder before performing this operation.
sl_SI: Pred izvajanjem te operacije morate nastaviti privzeti odzivnik OCSP.

en: The response from the OCSP server was corrupted or improperly formed.
sl_SI: Odziv strežnika OCSP je bil poškodovan ali nepravilno oblikovan.

en: The signer of the OCSP response is not authorized to give status for this certificate.
sl_SI: Podpisnik odgovora OCSP ni pooblaščen za podelitev statusa za to potrdilo.

en: The OCSP response is not yet valid (contains a date in the future).
sl_SI: Odgovor OCSP še ni veljaven (vsebuje datum v prihodnosti).

en: The OCSP response contains out-of-date information.
sl_SI: Odgovor OCSP vsebuje zastarele informacije.

en: The CMS or PKCS #7 Digest was not found in signed message.
sl_SI: Povzetka CMS ali PKCS #7 ni bilo mogoče najti v podpisanem sporočilu.

en: The CMS or PKCS #7 Message type is unsupported.
sl_SI: Vrsta sporočila CMS ali PKCS #7 ni podprta.

en: PKCS #11 module could not be removed because it is still in use.
sl_SI: Modula PKCS #11 ni bilo mogoče odstraniti, ker je še vedno v uporabi.

en: Could not decode ASN.1 data. Specified template was invalid.
sl_SI: Podatkov ASN.1 ni bilo mogoče dekodirati. Navedena predloga ni bila veljavna.

en: No matching CRL was found.
sl_SI: Ujemajočega se CRL ni bilo mogoče najti.

en: You are attempting to import a cert with the same issuer/serial as an existing cert, but that is not the same cert.
sl_SI: Poskušate uvoziti potrdilo z istim izdajateljem oz. serijsko številko kot obstoječe potrdilo, vendar to ni isto potrdilo.

en: NSS could not shutdown. Objects are still in use.
sl_SI: NSS se ni mogel zaustaviti. Predmeti so še vedno v uporabi.

en: DER-encoded message contained extra unused data.
sl_SI: Sporočilo, kodirano z DER, je vsebovalo dodatne neuporabljene podatke.

en: Unsupported elliptic curve.
sl_SI: Nepodprta eliptična krivulja.

en: Unsupported elliptic curve point form.
sl_SI: Nepodprta oblika točke eliptične krivulje.

en: Unrecognized Object Identifier.
sl_SI: Neprepoznani identifikator predmeta.

en: Invalid OCSP signing certificate in OCSP response.
sl_SI: Neveljavno potrdilo za podpisovanje OCSP v odgovoru OCSP.

en: Certificate is revoked in issuer's certificate revocation list.
sl_SI: Potrdilo je bilo preklicano na seznamu preklicanih potrdil izdajatelja.

en: Issuer's OCSP responder reports certificate is revoked.
sl_SI: Izdajateljevo potrdilo za poročanje odzivnika OCSP je preklicano.

en: Issuer's Certificate Revocation List has an unknown version number.
sl_SI: Izdajateljev seznam preklicanih potrdil ima neznano številko različice.

en: Issuer's V1 Certificate Revocation List has a critical extension.
sl_SI: Izdajateljev seznam preklicanih potrdil V1 ima neznano kritično razširitev.

en: Issuer's V2 Certificate Revocation List has an unknown critical extension.
sl_SI: Izdajateljev seznam preklicanih potrdil V2 ima neznano kritično razširitev.

en: Unknown object type specified.
sl_SI: Navedena je neznana vrsta predmeta.

en: PKCS #11 driver violates the spec in an incompatible way.
sl_SI: Gonilnik PKCS #11 krši specifikacije na nezdružljiv način.

en: No new slot event is available at this time.
sl_SI: Trenutno ni na voljo noben dogodek nove reže.

en: CRL already exists.
sl_SI: CRL že obstaja.

en: NSS is not initialized.
sl_SI: NSS ni inicializiran.

en: The operation failed because the PKCS#11 token is not logged in.
sl_SI: Operacija ni uspela, ker žeton PKCS#11 ni prijavljen.

en: Configured OCSP responder's certificate is invalid.
sl_SI: Nastavljeno potrdilo odzivnika OCSP ni veljavno.

en: OCSP response has an invalid signature.
sl_SI: Odgovor OCSP ima neveljaven podpis.

en: Cert validation search is out of search limits
sl_SI: Iskanje veljavnosti potrdila je izven omejitev iskanja

en: Policy mapping contains anypolicy
sl_SI: Preslikava pravilnika vsebuje vse pravilnike

en: Cert chain fails policy validation
sl_SI: Veriga potrdila ne ustreza potrditvenemu pravilniku

en: Unknown location type in cert AIA extension
sl_SI: Neznana vrsta mesta v razširitvi AIA potrdila

en: Server returned bad HTTP response
sl_SI: Strežnik je vrnil slab odziv HTTP

en: Server returned bad LDAP response
sl_SI: Strežnik je vrnil slab odziv LDAP

en: Failed to encode data with ASN1 encoder
sl_SI: Kodiranje podatkov s kodirnikom ASN1 ni uspelo

en: Bad information access location in cert extension
sl_SI: Mesto dostopa do slabih informacij v razširitvi potrdila

en: Libpkix internal error occurred during cert validation.
sl_SI: Med overjanjem potrdila je prišlo do notranje napake Libpkix.

en: A PKCS #11 module returned CKR_GENERAL_ERROR, indicating that an unrecoverable error has occurred.
sl_SI: Modul PKCS #11 je vrnil napako CKR_GENERAL_ERROR, kar kaže, da je prišlo do nepopravljive napake.

en: A PKCS #11 module returned CKR_FUNCTION_FAILED, indicating that the requested function could not be performed.  Trying the same operation again might succeed.
sl_SI: Modul PKCS #11 je vrnil napako CKR_FUNCTION_FAILED, kar kaže, da zahtevane funkcije ni bilo mogoče izvesti.  Poskus iste operacije bo morda uspešen.

en: A PKCS #11 module returned CKR_DEVICE_ERROR, indicating that a problem has occurred with the token or slot.
sl_SI: Modul PKCS #11 je vrnil napako CKR_DEVICE_ERROR, kar kaže, da je prišlo do težave z žetonom ali režo.

en: Expired password
sl_SI: Poteklo geslo

en: Locked password
sl_SI: Zaklenjeno geslo

en: Unknown PKCS11 error
sl_SI: Neznana napaka PKCS11

en: Certificate signature algorithm disabled
sl_SI: Onemogočen algoritem podpisa potrdila

en: Legacy database
sl_SI: Opuščena zbirka podatkov

en: Signature algorithm disabled
sl_SI: Onemogočen algoritem podpisa

en: Algorithm mismatch
sl_SI: Neujemanje algoritma

en: Unknown error.
sl_SI: Neznana napaka.

en: Cannot find certificate for “%s”
sl_SI: Ni mogoče najti potrdila za »%s«

en: Cannot create CMS message
sl_SI: Ni mogoče ustvariti sporočila CMS

en: Cannot create CMS signed data
sl_SI: Ni mogoče ustvariti podpisanih podatkov CMS

en: Cannot attach CMS signed data
sl_SI: Ni mogoče pripeti podpisanih podatkov CMS

en: Cannot attach CMS data
sl_SI: Ni mogoče pripeti podatkov CMS

en: Cannot create CMS Signer information
sl_SI: Ni mogoče ustvariti podatkov o podpisniku CMS

en: Cannot find certificate chain
sl_SI: Ni mogoče najti verige potrdil

en: Cannot add CMS Signing time
sl_SI: Ni mogoče dodati časa podpisa CMS

en: Encryption certificate for “%s” does not exist
sl_SI: Šifrirno potrdilo za »%s« ne obstaja

en: Cannot add SMIMEEncKeyPrefs attribute
sl_SI: Ni mogoče dodati atributa SMIMEEncKeyPrefs

en: Cannot add MS SMIMEEncKeyPrefs attribute
sl_SI: Ni mogoče dodati atributa MS SMIMEEncKeyPrefs

en: Cannot add encryption certificate
sl_SI: Ni mogoče dodati šifrirnega potrdila

en: Cannot add CMS Signer information
sl_SI: Ni mogoče dodati podatkov o podpisniku CMS

note: Translators: A fallback message when couldn't verify an SMIME signature
en: Unverified
sl_SI: Nepreverjeno

en: Good signature
sl_SI: Dober podpis

en: Bad signature
sl_SI: Slab podpis

en: Content tampered with or altered in transit
sl_SI: Vsebina je bila med potjo spremenjena

en: Signing certificate not found
sl_SI: Potrdila za podpisovanje ni mogoče najti

en: Signing certificate not trusted
sl_SI: Potrdilu za podpisovanje ni mogoče zaupati

en: Signature algorithm unknown
sl_SI: Neznan algoritem podpisa

en: Signature algorithm unsupported
sl_SI: Nepodprt algoritem podpisa

en: Malformed signature
sl_SI: Nepravilen podpis

en: Processing error
sl_SI: Napaka med obdelavo

en: No signed data in signature
sl_SI: V podpisu ni podpisanih podatkov

en: Digests missing from enveloped data
sl_SI: V ovitih podatkih manjka izvleček

en: Cannot calculate digests
sl_SI: Ni mogoče izračunati izvlečkov

en: Cannot set message digests
sl_SI: Ni mogoče določiti izvlečkov sporočil

en: Certificate import failed
sl_SI: Uvoz potrdila je spodletel

en: Certificate is the only message, cannot verify certificates
sl_SI: Potrdilo je edino sporočilo, ki pa ga ni mogoče preveriti.

en: Certificate is the only message, certificates imported and verified
sl_SI: Potrdilo je edino sporočilo, je uvoženo in preverjeno.

en: Cannot find signature digests
sl_SI: Izvlečkov sporočil ni mogoče najti

en: Signer: %s <%s>: %s
sl_SI: Podpisnik: %s <%s>: %s

en: Cannot create encoder context
sl_SI: Ni mogoče ustvariti vsebine šifrirnika

en: Failed to add data to CMS encoder
sl_SI: Dodajanje podatkov v šifrirnik CMS je spodletelo

en: Failed to encode data
sl_SI: Šifriranje podatkov je spodletelo

en: Decoder failed
sl_SI: Dejanje odšifrirnika je spodletelo

en: No valid or appropriate certificate for “%s” was found
sl_SI: Ni mogoče najti veljavnega oziroma ustreznega potrdila za »%s«

en: Cannot find common bulk encryption algorithm
sl_SI: Ni mogoče najti splošnega algoritma za množično šifriranje

en: Cannot allocate slot for encryption bulk key
sl_SI: Ni mogoče najti reže za množični šifrirni ključ

en: Cannot create CMS Message
sl_SI: Ni mogoče ustvariti sporočila CMS

en: Cannot create CMS Enveloped data
sl_SI: Ni mogoče ustvariti podatkov zavitih v CMS

en: Cannot attach CMS Enveloped data
sl_SI: Ni mogoče pripeti podatkov zavitih v CMS

en: Cannot attach CMS data object
sl_SI: Ni mogoče pripeti podatkovnega predmeta CMS

en: Cannot create CMS Recipient information
sl_SI: Ni mogoče ustvariti podatkov prejemnika za CMS

en: Cannot add CMS Recipient information
sl_SI: Ni mogoče dodati podatkov prejemnika za CMS

en: Failed to add data to encoder
sl_SI: Dodajanje podatkov v šifrirnik je spodletelo

en: S/MIME Decrypt: No encrypted content found
sl_SI: Odšifriranje S/MIME: Šifrirane vsebine ni mogoče najti

en: Opening folder “%s”
sl_SI: Odpiranje mape »%s«

en: Scanning folders in “%s”
sl_SI: Preiskovanje map v »%s«

en: Trash
sl_SI: Smeti

en: Junk
sl_SI: Vsiljena pošta

en: Cannot create folder: %s: folder exists
sl_SI: Ni mogoče ustvariti mape: %s: mapa že obstaja

en: Creating folder “%s”
sl_SI: Ustvarjanje mape »%s«

en: Cannot delete folder: %s: Invalid operation
sl_SI: Ni mogoče izbrisati mape: %s: neveljavno dejanje

en: Cannot rename folder: %s: Invalid operation
sl_SI: Ni mogoče preimenovati mape %s: neveljavno dejanje

en: Cannot write with no base stream
sl_SI: Brez osnovnega toka ni mogoče pisati

en: Stream type “%s” is not seekable
sl_SI: Vrste pretoka »%s« ni mogoče preiskovati

en: Only reset to beginning is supported with CamelStreamFilter
sl_SI: S CamelStreamFilter je podprta le ponastavitev na začetek

en: Only reset to beginning is supported with CamelHttpStream
sl_SI: S CamelHttpStream je podprta le ponastavitev na začetek

en: Connection cancelled
sl_SI: Povezava prekinjena

en: Could not connect with command “%s”: %s
sl_SI: Ni se mogoče povezati z ukazom »%s«: %s

en: Subscribing to folder “%s”
sl_SI: Naročanje na mapo »%s«

en: Unsubscribing from folder “%s”
sl_SI: Preklic naročnine na mapo »%s«

en: Could not parse URL “%s”
sl_SI: Ni mogoče razčleniti naslova URL »%s«

en: Updating folder “%s”
sl_SI: Posodabljanje mape »%s«

en: Cannot copy or move messages into a Virtual Folder
sl_SI: Ni mogoče kopirati ali premikati sporočil v Navidezno mapo

note: Translators: The first “%s” is replaced with a message UID, the second “%s” is replaced with an account name and the third “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: No such message %s in “%s : %s”
sl_SI: Ni takšnega sporočila %s v »%s : %s«

en: Error storing “%s”:
sl_SI: Napaka med shranjevanjem »%s«:

en: Updating search folder “%s”
sl_SI: Posodabljanje iskalne mape »%s«

en: Automatically _update on change in source folders
sl_SI: Samodejno _posodobi ob vsaki spremembi izvorne mape

note: Translators: 'Unmatched' is a folder name under Search folders where are shown * all messages not belonging into any other configured search folder
en: Unmatched
sl_SI: Brez zadetka

en: Cannot delete folder: %s: No such folder
sl_SI: Ni mogoče izbrisati mape: %s: mapa ne obstaja

en: Cannot rename folder: %s: No such folder
sl_SI: Ni mogoče preimenovati mape: %s: mapa ne obstaja

en: Enable _Unmatched folder
sl_SI: _Omogoči neujemajoče iskalne mape

en: Updating Unmatched search folder
sl_SI: Posodabljanje mape iskanja Brez zadetka

en: Cannot copy messages to the Trash folder
sl_SI: Ni mogoče kopirati sporočil v Koš

en: Cannot copy messages to the Junk folder
sl_SI: Ni mogoče kopirati sporočil v mapo vsiljene pošte

en: You must be working online to complete this operation (%s)
sl_SI: Za dokončanje tega opravila je treba biti povezan v omrežje (%s)

en: You must be working online to complete this operation
sl_SI: Za dokončanje tega opravila je treba biti povezan v omrežje

en: No destination folder specified
sl_SI: Ni določene ciljne mape.

en: Unable to move junk messages
sl_SI: Ni mogoče premakniti vsiljenih sporočil

en: Unable to move deleted messages
sl_SI: Ni mogoče premakniti izbrisanih sporočil

en: Unable to move Not-Junk messages
sl_SI: Ni mogoče premakniti ne neželenih sporočil

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: No quota information available for folder “%s : %s”
sl_SI: Podatki količinske omejitve za mapo »%s : %s« niso na voljo.

note: transfer ownership to 'rcf' Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Removing stale cache files in folder “%s : %s”
sl_SI: Poteka odstranjevanje datotek predpomnilnika iz mape »%s : %s«

en: Apply message _filters to this folder
sl_SI: Uve_ljavi filtre sporočil v tej mapi

en: Always check for _new mail in this folder
sl_SI: Vedno preveri _novo pošto v tej mapi

en: Could not create folder summary for %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti povzetka mape za %s

en: Could not create cache for %s:
sl_SI: Ni mogoče ustvariti predpomnilnika za %s:

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: No IMAP mailbox available for folder “%s : %s”
sl_SI: Za mapo »%s : %s« ni ustreznega poštnega nabiralnika IMAP

en: Source stream returned no data
sl_SI: Izvorni pretok ne vsebuje podatkov

en: Checking for New Mail
sl_SI: Preverjanje za novo pošto

en: C_heck for new messages in all folders
sl_SI: Preveri za _nova sporočila v vseh mapah

en: Ch_eck for new messages in subscribed folders
sl_SI: Preveri _novo pošto v vseh naročenih mapah

en: Use _Quick Resync if the server supports it
sl_SI: Uporabi _hitro usklajevanje, če strežnik možnost podpira

en: _Listen for server change notifications
sl_SI: _Prisluhni opozorilom sprememb na strežniku

en: Folders
sl_SI: Mape

en: _Show only subscribed folders
sl_SI: Pokaži le naročene _mape

en: Options
sl_SI: Možnosti

en: Apply _filters to new messages in all folders
sl_SI: Uve_ljavi filtre na novih sporočilih v vseh mapah

en: _Apply filters to new messages in Inbox on this server
sl_SI: Uvelj_avi filtre na novih sporočilih v mapi prejete pošte na tem strežniku

en: Check new messages for _Junk contents
sl_SI: Med novimi sporočili preveri za _vsiljeno pošto

en: Only check for Junk messages in the In_box folder
sl_SI: Neželeno pošto preveri le v mapi _prejetih sporočil

en: Synchroni_ze remote mail locally in all folders
sl_SI: Samodejno _uskladi oddaljeno pošto krajevno v vseh mapah

en: Numbe_r of concurrent connections to use
sl_SI: Število _sočasnih povezav za uporabo

en: Enable full folder update on _metered network
sl_SI: Omogoči polno posodobitev mape na _plačljivih omrežjih.

en: Send client I_D to the server
sl_SI: Pošlji _ID odjemalca na strežnik

en: O_verride server-supplied folder namespace
sl_SI: Prepiši _imenski prostor map, ki ga nudi strežnik

en: Namespace:
sl_SI: Imenski prostor:

en: Ignore other users namespace
sl_SI: Prezri imenske prostore drugih uporabnikov

en: Ignore shared folders namespace
sl_SI: Prezri _imenski prostor map v skupni rabi

en: Use shell command for connecting to the server
sl_SI: Uporabi ukaz lupine za povezovanje s strežnikom

en: Command:
sl_SI: Ukaz:

en: Download large messages in chunks
sl_SI: Prenesi velika sporočila v kosih

note: Translators: This constructs either "Fetch new messages in ascending order" or "Fetch new messages in descending order"
en: Fetch new messages in
sl_SI: Pridobi nova sporočila čez

note: Translators: This constructs "Fetch new messages in ascending order"
en: ascending order
sl_SI: naraščajoči vrstni red

note: Translators: This constructs "Fetch new messages in descending order"
en: descending order
sl_SI: padajoči vrstni red

note: Translators: The '%s' is replaced with a spin button with the actual value
en: Store folder changes after %s second(s)
sl_SI: Shrani spremembe map po %s s

en: Single client mode
sl_SI: Način enojnega odjemalca

en: Default IMAP port
sl_SI: Privzeta vrata IMAP

en: IMAP over TLS
sl_SI: IMAP čez SSL

en: For reading and storing mail on IMAP servers.
sl_SI: Za branje in hranjenje pošte na strežnikih IMAP.

en: Error writing to cache stream
sl_SI: Napaka med pisanjem v predpomnilnik pretoka

en: Failed to get capabilities
sl_SI: Napaka med pridobivanjem podatkov funkcionalnosti

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode: %s
sl_SI: Povezava s strežnikom IMAP %s v varnem načinu je spodletela: %s

en: STARTTLS not supported
sl_SI: STARTTLS ni podprt

en: Failed to issue STARTTLS
sl_SI: Izvajanje ukaza STARTTLS je spodletelo

en: Failed to connect to IMAP server %s in secure mode:
sl_SI: Povezava s strežnikom IMAP %s v varnem načinu je spodletela:

en: IMAP server %s does not support %s authentication
sl_SI: Strežnik IMAP %s ne podpira zahtevanega načina overitve %s.

en: Plaintext authentication disallowed on insecure connections. Change encryption to STARTTLS or TLS for account “%s”.
sl_SI: Besedilna overitev ne dovoljena na varnih povezavah. Spremeniti je treba šifriranje na STARTTLS or TLS za račun »%s«.

en: Cannot authenticate without a username
sl_SI: Brez uporabniškega imena ni mogoče overiti povezave.

en: Authentication password not available
sl_SI: Geslo za overitev ni na voljo.

en: Failed to authenticate
sl_SI: Overitev je spodletela

en: Failed to issue ID
sl_SI: Izvajanje določila ID je spodletelo

en: Failed to issue ENABLE UTF8=ACCEPT
sl_SI: Spodletela je uporaba možnosti ENABLE UTF8=ACCEPT

en: Failed to issue NAMESPACE
sl_SI: Izvajanje ukaza NAMESPACE je spodletelo

en: Failed to enable QResync
sl_SI: Omogočanje QResync je spodletelo

en: Failed to issue NOTIFY
sl_SI: Izvajanje ukaza NOTIFY je spodletelo

en: Failed to select mailbox
sl_SI: Napaka izbiranja poštnega predala

en: Cannot issue command, no stream available
sl_SI: Ni mogoče izvesti ukaza. Pretok ni na voljo.

en: Cannot get message with message ID %s: %s
sl_SI: Ni mogoče dobiti sporočila zID %s: %s

en: No such message available.
sl_SI: Na voljo ni takšnega sporočila.

en: Error fetching message
sl_SI: Napaka med pridobivanjem sporočila

en: Error performing NOOP
sl_SI: Napaka med izvajanjem ukaza NOOP

en: Failed to close the tmp stream
sl_SI: Zapiranje pretoka tmp je spodletelo

en: Failed to copy the tmp file
sl_SI: Kopiranje datoteke tmp je spodletelo

en: Error moving messages
sl_SI: Napaka med premikanjem sporočil

en: Error copying messages
sl_SI: Napaka med kopiranjem sporočil

en: Cannot create spool file:
sl_SI: Ni mogoče ustvariti vrstilne datoteke:

en: Error appending message
sl_SI: Napaka med pripenjanjem sporočila

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Scanning for changed messages in “%s : %s”
sl_SI: Preiskovanje za spremenjena sporočila v »%s : %s«

en: Error scanning changes
sl_SI: Napaka preiskovanja sprememb

note: Translators: The first “%s” is replaced with an account name and the second “%s” is replaced with a full path name. The spaces around “:” are intentional, as the whole “%s : %s” is meant as an absolute identification of the folder.
en: Fetching summary information for new messages in “%s : %s”
sl_SI: Pridobivanje podatkov povzetka za nova sporočila v »%s : %s«.

en: Error fetching message info
sl_SI: Napaka med pridobivanjem podrobnosti sporočila

en: Error running STATUS
sl_SI: Napaka zagona ukaza STATUS

en: Error syncing changes
sl_SI: Napaka med usklajevanjem sprememb

en: Error expunging message
sl_SI: Napaka med uničevanjem sporočila

en: Error fetching folders
sl_SI: Napaka med pridobivanjem map

en: Error fetching subscribed folders
sl_SI: Napaka pridobivanja naročenih map

en: Error creating folder
sl_SI: Napaka med ustvarjanjem mape

en: Error deleting folder
sl_SI: Napaka med brisanjem mape

en: Error renaming folder
sl_SI: Napaka med preimenovanjem mape

en: Error subscribing to folder
sl_SI: Napaka naročanja na mapo

en: Error unsubscribing from folder
sl_SI: Napaka odjavljanja naročnine na mapo

en: IMAP server does not support quotas
sl_SI: Strežnik IMAP ne podpira količinskih omejitev

en: Error retrieving quota information
sl_SI: Napaka pridobivanja podatkov količinske omejitve

en: Search failed
sl_SI: Iskanje je spodletelo

note: Blocks, until the DONE is issued or on inactivity timeout, error, ...
en: Error running IDLE
sl_SI: Napaka med zagonom IDLE

note: create a dummy "." parent inbox, use to scan, then put back at the top level
en: Inbox
sl_SI: Prejeto

en: IMAP server %s
sl_SI: Strežnik IMAP %s

en: IMAP service for %s on %s
sl_SI: Storitev IMAP za %s na %s

en: No IMAPx connection object provided
sl_SI: Ni podanega predmeta povezave IMAPx

en: Password
sl_SI: Geslo

en: This option will connect to the IMAP server using a plaintext password.
sl_SI: Ta možnost bo vzpostavila povezavo s strežnikom IMAP z nešifriranim geslom.

en: No such folder %s
sl_SI: Mapa %s ne obstaja

en: No IMAP namespace for folder path “%s”
sl_SI: Ni imenskega prostora IMAP za pot mape »%s«

en: Retrieving folder list for “%s”
sl_SI: Pridobivanje seznama map za »%s«

en: The account does not support folder hierarchy. Create the folder on the account level instead.
sl_SI: Račun ne podpira hierarhije map. Ustvariti je treba mapo na ravni računa.

en: The folder name “%s” is invalid because it contains the character “%c”
sl_SI: Ime mape »%s« je neveljavno, ker vsebuje znak »%c«

[ctx: IMAPDefaults]
note: Translators: The strings in "IMAPDefaults" context are folder names as can be presented by the server; There's checked for the localized version of it and for the non-localized version as well. It's always the folder name (eventually path) as provided by the server, when returned in given localizati
en: [Gmail]/Drafts
sl_SI: [Gmail]/Osnutki

[ctx: IMAPDefaults]
en: Drafts
sl_SI: Osnutki

[ctx: IMAPDefaults]
en: Draft
sl_SI: Osnutek

[ctx: IMAPDefaults]
en: Templates
sl_SI: Predloge

[ctx: IMAPDefaults]
en: Archive
sl_SI: Arhiv

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Sent Mail
sl_SI: [Gmail]/Poslano

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent
sl_SI: Poslano

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent Items
sl_SI: Poslani predmeti

[ctx: IMAPDefaults]
en: Sent Messages
sl_SI: Pošslana sporočila

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Spam
sl_SI: Neželena pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk
sl_SI: Vsiljena pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk E-mail
sl_SI: Vsiljena pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: Junk Email
sl_SI: Vsiljena pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: Spam
sl_SI: Neželena pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: Bulk Mail
sl_SI: Paketna pošta

[ctx: IMAPDefaults]
en: [Gmail]/Trash
sl_SI: [Gmail]/Smeti

[ctx: IMAPDefaults]
en: Trash
sl_SI: Smeti

[ctx: IMAPDefaults]
en: Deleted Items
sl_SI: Izbrisani predmeti

[ctx: IMAPDefaults]
en: Deleted Messages
sl_SI: Izbrisana sporočila

note: Translators: This is used for a folder description, for * folders being under /var/spool/mail.  The first %s is * replaced with a relative path under /var/spool/mail, * the second %s is replaced with a protocol name, like * mbox/maldir/... * folders being under /var/mail.  The first %s is replaced *
en: mailbox: %s (%s)
sl_SI: poštni predal:%s (%s)

en: _Index message body data
sl_SI: _Ustvari kazalo podatkov telesa sporočila

note: Translators: The first %s is replaced with a message ID, * the second %s is replaced with the folder path, * the third %s is replaced with a detailed error string
en: Cannot get message %s from folder %s
    %s
sl_SI: Ni mogoče pridobiti sporočila %s iz mape %s
    %s

en: _Use the “.folders” folder summary file (exmh)
sl_SI: _Uporabite datoteko z izvlečki map ».folders« (exmh)

en: MH-format mail directories
sl_SI: Poštne mape vrste MH

en: For storing local mail in MH-like mail directories.
sl_SI: Za shranjevanje krajevne pošte v mapah vrste MH.

en: Apply _filters to new messages
sl_SI: _Uveljavi filtre na novih sporočilih

en: Local delivery
sl_SI: Krajevna dostava

en: For retrieving (moving) local mail from standard mbox-formatted spools into folders managed by Evolution.
sl_SI: Za pridobivanje (premikanje) krajevne pošte iz običajnih vrstilnih map vrste mbox v mape, ki jih upravlja Evolution.

en: _Apply filters to new messages in Inbox
sl_SI: _Uveljavi filtre v mapi prejetih novih sporočil

en: Maildir-format mail directories
sl_SI: Poštne mape vrste maildir

en: For storing local mail in maildir directories.
sl_SI: Za shranjevanje krajevne pošte v mapah vrste maildir.

en: _Listen for change notifications
sl_SI: _Prisluhni opozorilom sprememb

en: _Store status headers in Elm/Pine/Mutt format
sl_SI: _Shrani glave stanja v obliki Elm/Pine/Mutt

en: Standard Unix mbox spool file
sl_SI: Običajna Unix vrstilna datoteka poštnega predala mbox

en: For reading and storing local mail in external standard mbox spool files.
    May also be used to read a tree of Elm, Pine, or Mutt style folders.
sl_SI: Za branje in shranjevanje krajevne pošte v običajnih zunanjih vrstilnih datotekah mbox.
    Uporabno tudi za branje drevesa map v slogu programov Elm, Pine in Mutt.

en: Standard Unix mbox spool directory
sl_SI: Običajna Unix vrstilna mapa poštnega predala mbox

en: Could not rename folder %s to %s: %s
sl_SI: Ni mogoče preimenovati mape %s v %s: %s

en: Local mail file %s
sl_SI: Krajevna poštna datoteka %s

en: Store root %s is not an absolute path
sl_SI: Korenska mapa shrambe %s ni absolutna pot

en: Store root %s is not a regular directory
sl_SI: Korenska mapa shrambe %s ni običajna mapa

en: Cannot get folder: %s: %s
sl_SI: Ni mogoče pridobiti mape: %s: %s

en: Local stores do not have an inbox
sl_SI: Krajevne shrambe nimajo mape za prejeta sporočila

en: Could not delete folder index file “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče izbrisati datoteke kazala mape »%s«: %s

en: Could not delete folder meta file “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče izbrisati metadatoteke mape »%s«: %s

en: Could not rename “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče preimenovati »%s«: %s

en: No such message
sl_SI: Ni takega sporočila

en: Cannot append message to maildir folder: %s:
sl_SI: Ni mogoče pripeti sporočila v mapo vrste maildir: %s:

en: Cannot get message %s from folder %s:
sl_SI: Ni mogoče pridobiti sporočila %s iz mape %s:

en: Cannot transfer message to destination folder: %s
sl_SI: Ni mogoče prenesti sporočila v ciljno mapo: %s

en: Cannot create folder containing “%s”
sl_SI: Mape, ki vsebuje »%s«, ni mogoče ustvariti

en: Folder %s already exists
sl_SI: Mapa %s že obstaja

en: Cannot create folder “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti mape »%s«: %s

en: Cannot get folder “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče pridobiti mape »%s«: %s

en: Cannot get folder “%s”: folder does not exist.
sl_SI: Ni mogoče pridobiti mape »%s«: mapa ne obstaja.

en: Cannot get folder “%s”: not a maildir directory.
sl_SI: Ni mogoče pridobiti mape »%s«: ni mapa vrste maildir.

en: Could not delete folder “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče izbrisati mape »%s«: %s

en: not a maildir directory
sl_SI: ni mapa vrste maildir

en: Could not scan folder “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče preiskati mape »%s«: %s

en: Cannot open maildir directory path: %s: %s
sl_SI: Ni mogoče odprti poštne poti maildir: %s: %s

en: Checking folder consistency
sl_SI: Preverjanje skladnosti mape

en: Checking for new messages
sl_SI: Preverjanje za nova sporočila

en: Storing folder
sl_SI: Shranjevanje mape

en: Cannot open mailbox: %s:
sl_SI: Ni mogoče odpreti poštnega predala: %s:

en: Cannot append message to mbox file: %s:
sl_SI: Ni mogoče pripeti sporočila k datoteki vrste mbox: %s:

en: The folder appears to be irrecoverably corrupted.
sl_SI: Videti je, da je mapa poškodovana in je ni mogoče obnoviti.

en: Cannot create folder lock on %s: %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti zaklepa na mapi: %s: %s

en: Cannot create a folder by this name.
sl_SI: Ni mogoče ustvariti mape s tem imenom.

en: Cannot get folder “%s”: not a regular file.
sl_SI: Ni mogoče pridobiti mape »%s«: ni običajna datoteka.

en: Cannot create directory “%s”: %s.
sl_SI: Ni mogoče ustvariti mape »%s«: %s.

en: Cannot create folder: %s: %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti mape: %s: %s

en: Folder already exists
sl_SI: Mapa že obstaja

en: Could not delete folder “%s”:
    %s
sl_SI: Ni mogoče izbrisati mape »%s«:
    %s

en: “%s” is not a regular file.
sl_SI: Datoteka »%s« ni običajna datoteka.

en: Folder “%s” is not empty. Not deleted.
sl_SI: Mapa »%s« ni prazna, zato ni izbrisana.

en: Could not delete folder summary file “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče izbrisati datoteke povzetka mape »%s«: %s

en: The new folder name is illegal.
sl_SI: Novo ime mape ni dovoljeno.

en: Could not rename “%s”: “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče preimenovati »%s«: »%s«: %s

en: Could not open folder: %s: %s
sl_SI: Ni mogoče odprti mape: %s: %s

en: Cannot check folder: %s: %s
sl_SI: Ni mogoče preveriti mape: %s: %s

en: Could not open file: %s: %s
sl_SI: Ni mogoče odpreti datoteke: %s: %s

en: Cannot open temporary mailbox: %s
sl_SI: Ni mogoče odpreti začasnega poštnega predala: %s

en: Could not close source folder %s: %s
sl_SI: Ni mogoče zapreti izvorne mape %s: %s

en: Could not close temporary folder: %s
sl_SI: Ni mogoče zapreti začasne mape: %s

en: Could not rename folder: %s
sl_SI: Ni mogoče preimenovati mape: %s

en: Could not store folder: %s
sl_SI: Ni mogoče shraniti mape: %s

en: MBOX file is corrupted, please fix it. (Expected a From line, but didn’t get it.)
sl_SI: Datoteka MBOX je pokvarjena, zato jo je treba pred nadaljevanjem popraviti (pričakovana je vrstica Od, ki pa ni navedena).

en: Summary and folder mismatch, even after a sync
sl_SI: Zaznano je neskladje povzetkov in vsebine map tudi po usklajevanju.

en: Unknown error: %s
sl_SI: Neznana napaka: %s

en: Writing to temporary mailbox failed: %s
sl_SI: Pisanje v začasni poštni predal je spodletelo: %s

en: Writing to temporary mailbox failed: %s: %s
sl_SI: Pisanje v začasni poštni predal je spodletelo: %s: %s

en: Cannot append message to mh folder: %s:
sl_SI: Ni mogoče pripeti sporočila v mapo vrste mh: %s:

en: Could not create folder “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti mape »%s«: %s

en: Cannot get folder “%s”: not a directory.
sl_SI: Ni mogoče pridobiti mape »%s«: ni prava mapa.

en: Cannot open MH directory path: %s: %s
sl_SI: Ni mogoče odprti poti mape MH: %s: %s

en: Spool “%s” cannot be opened: %s
sl_SI: Ni mogoče odpreti vrstilne mape »%s«: %s

en: Spool “%s” is not a regular file or directory
sl_SI: Vrstilna mapa »%s« ni običajna datoteka ali mapa

en: Spool mail file %s
sl_SI: Vrstilna poštna datoteka %s

en: Spool folder tree %s
sl_SI: Drevesna razvrstitev vrstilne mape %s

en: Invalid spool
sl_SI: Neveljaven vrstilni red

en: Folder “%s/%s” does not exist.
sl_SI: Mapa Ukaz »%s/%s« ne obstaja.

en: Could not open folder “%s”:
    %s
sl_SI: Ni mogoče odprti mape »%s«:
    %s

en: Folder “%s” does not exist.
sl_SI: Mapa »%s« ne obstaja.

en: Could not create folder “%s”:
    %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti mape »%s«:
    %s

en: “%s” is not a mailbox file.
sl_SI: Datoteka »%s« ni datoteka poštnega predala.

en: Store does not support an INBOX
sl_SI: Shramba ne podpira mape INBOX

en: Spool folders cannot be deleted
sl_SI: Vrstilnih map ni mogoče izbrisati

en: Spool folders cannot be renamed
sl_SI: Vrstilnih map ni mogoče preimenovati

en: Refreshing spool folder
sl_SI: Poteka osveževanjem vrstilne mape

en: Could not synchronize temporary folder %s: %s
sl_SI: Ni mogoče uskladiti začasne mape %s: %s

en: Could not synchronize spool folder %s: %s
sl_SI: Ni mogoče uskladiti vrstilne mape %s: %s

en: Could not synchronize spool folder %s: %s
    Folder may be corrupt, copy saved in “%s”
sl_SI: Ni mogoče uskladiti vrstilne mape %s: %s
    Mapa je morda okvarjena. Kopija je shranjena v »%s«.

en: Internal error: UID in invalid format: %s
sl_SI: Notranja napaka: UID je neveljavne oblike: %s

en: Cannot get message %s: %s
sl_SI: Ni mogoče pridobiti sporočila %s: %s

en: Cannot get message %s:
sl_SI: Ni mogoče pridobiti sporočila %s:

en: Posting failed: %s
sl_SI: Pošiljanje je spodletelo: %s

en: Posting failed:
sl_SI: Pošiljanje je spodletelo:

en: This message is not currently available
sl_SI: To sporočilo trenutno ni na voljo

en: You cannot copy messages from a NNTP folder
sl_SI: Ni mogoče kopirati sporočil iz mape NNTP

en: _Show folders in short notation (e.g. c.o.linux rather than comp.os.linux)
sl_SI: _Pokaži mape v skrajšanem zapisu (npr. c.o.linux namesto comp.os.linux)

en: In the subscription _dialog, show relative folder names
sl_SI: V _pogovornem oknu naročil prikaži relativna imena map

note: Translators: The '%s' is replaced with a spin button with the actual value to use
en: Download only up to %s latest messages
sl_SI: Prejmi le do %s najnovejših sporočil.

en: Default NNTP port
sl_SI: Privzeta vrata NNTP

en: NNTP over TLS
sl_SI: NNTP čez SSL

en: USENET news
sl_SI: USENET novice

en: This is a provider for reading from and posting to USENET newsgroups.
sl_SI: To je ponudnik za branje iz in pošiljanje v novičarske skupine USENET.

en: This option will connect to the NNTP server anonymously, without authentication.
sl_SI: Ta možnost bo vzpostavila povezavo s strežnikom NNTP brez vsakršne overitve.

en: This option will authenticate with the NNTP server using a plaintext password.
sl_SI: Možnost omogoča overitev na strežniku NNTP z besedilnim, nešifriranim geslom.

en: Could not read greeting from %s:
sl_SI: Ni mogoče prebrati pozdrava iz %s:

en: NNTP server %s returned error code %d: %s
sl_SI: Strežnik NNTP %s je vrnil napako %d: %s

en: Failed to issue STARTTLS for NNTP server %s:
sl_SI: Izvajanje ukaza STARTTLS za strežnik NNTP %s je spodletelo:

en: NNTP server %s doesn’t support STARTTLS: %s
sl_SI: Strežnik NNTP %s ne podpira overitve STARTTLS: %s

en: Failed to connect to NNTP server %s in secure mode:
sl_SI: Povezava s strežnikom NNTP %s v varnem načinu je spodletela:

en: USENET News via %s
sl_SI: USNET Novice po %s

en: Error retrieving newsgroups:
    
    %s
sl_SI: Napaka med pridobivanjem novičarskih skupin:
    
    %s

en: You cannot create a folder in a News store: subscribe instead.
sl_SI: V novičarski shrambi ni mogoče ustvariti mape: mogoče se je naročiti na storitev.

en: You cannot rename a folder in a News store.
sl_SI: Ni mogoče preimenovati map v shrambi novic.

en: You cannot remove a folder in a News store: unsubscribe instead.
sl_SI: Ni mogoče preimenovati map v shrambi novic: namesto tega prekličite naročnino.

en: You cannot subscribe to this newsgroup:
    
    No such newsgroup. The selected item is a probably a parent folder.
sl_SI: Na to novičarsko skupino se ni mogoče naročiti:
    
    novičarska skupina ne obstaja. Izbran predmet je verjetno nadrejena mapa.

en: You cannot unsubscribe to this newsgroup:
    
    newsgroup does not exist!
sl_SI: Ni mogoče preklicati naročnine te novičarske skupine:
    
    novičarska skupina ne obstaja!

en: NNTP Command failed:
sl_SI: Ukaz NNTP je spodletel:

en: Not connected.
sl_SI: Brez povezave.

en: No such folder: %s
sl_SI: Ni takšne mape: %s

en: %s: Scanning new messages
sl_SI: %s: preiskovanje novih sporočil

en: Unexpected server response from xover: %s
sl_SI: Nepričakovan odziv strežnika od xover: %s

en: Unexpected server response from head: %s
sl_SI: Nepričakovan odziv strežnika iz head: %s

en: Operation failed: %s
sl_SI: Opravilo je spodletelo: %s

en: %s: Scanning existing messages
sl_SI: %s: preiskovanje novih sporočil

en: Unexpected server response from listgroup: %s
sl_SI: Nepričakovan odziv strežnika (listgroup): %s

en: No message with UID %s
sl_SI: Ni sporočil z UID %s

en: Retrieving POP message %d
sl_SI: Pridobivanje sporočila POP %d

en: Unknown reason
sl_SI: Neznan vzrok

en: Retrieving POP summary
sl_SI: Pridobivanje povzetka POP

en: Cannot get POP summary:
sl_SI: Ni mogoče pridobiti povzetka POP:

en: Expunging old messages
sl_SI: Uničevanje starih sporočil

en: Expunging deleted messages
sl_SI: Uničevanje izbrisanih sporočil

en: Message Storage
sl_SI: Shranjevanje sporočil

en: _Leave messages on server
sl_SI: _Pusti sporočila na strežniku

note: Translators: '%s' is replaced with a widget, where user can * select how many days can be message left on the server.
en: _Delete after %s day(s)
sl_SI: _Izbriši po %s dneh

en: Hint: Use 0 days to keep messages on the server indefinitely.
sl_SI: Namig: uporabite nastavitev 0 dni za trajno shranjevanje sporočil na strežniku.

en: Delete _expunged from local Inbox
sl_SI: Izbriši _uničena sporočila iz krajevne mape prejete pošte

en: Disable _support for all POP3 extensions
sl_SI: Onemogoči _podporo za vse razširitve POP3

en: Enable _UTF-8 extension, when the server supports it
sl_SI: Omogoči razširitev _UTF-8, če strežnik možnost podpira

en: Default POP3 port
sl_SI: Privzeta vrata POP3

en: POP3 over TLS
sl_SI: POP3 čez SSL

en: For connecting to and downloading mail from POP servers.
sl_SI: Za povezovanje in prejemanje pošte s strežnikov POP.

en: This option will connect to the POP server using a plaintext password. This is the only option supported by many POP servers.
sl_SI: Možnost omogoča vzpostavitev povezave s strežnikom POP z običajnim besedilnim geslom. To je edina možnost, ki jo podpira večina strežnikov POP.

en: This option will connect to the POP server using an encrypted password via the APOP protocol. This may not work for all users even on servers that claim to support it.
sl_SI: Možnost omogoča vzpostavitev povezave s strežnikom POP z uporabo šifriranega gesla po protokolu APOP. Možnost morda ne bo delovala pri vseh uporabnikih, niti na vseh strežnikih, neglede na navedeno podporo.

en: Failed to read a valid greeting from POP server %s
sl_SI: Prebiranje veljavnega pozdrava strežnika POP %s je spodletelo

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode: %s
sl_SI: Povezava s strežnikom POP %s v varnem načinu je spodletela: %s

en: STLS not supported by server
sl_SI: Strežnik ne podpira STLS

note: Translators: Last %s is an optional * explanation beginning with ": " separator.
en: Failed to connect to POP server %s in secure mode%s
sl_SI: Povezava s strežnikom POP %s v varnem načinu%s je spodletela

en: Failed to connect to POP server %s in secure mode:
sl_SI: Povezava s strežnikom POP %s v varnem načinu je spodletela:

en: Cannot login to POP server %s: SASL Protocol error
sl_SI: Ni se mogoče prijaviti na strežnik POP %s: napaka protokola SASL

en: Failed to authenticate on POP server %s:
sl_SI: Overitev na strežniku POP %s je spodletela:

en: POP3 server %s
sl_SI: Strežnik POP3 %s

en: POP3 server for %s on %s
sl_SI: Strežnik POP3 za %s na %s

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error enabling UTF-8 mode:
sl_SI: Ni se mogoče povezati s strežnikom POP %s.
    Napaka med omogočanjem načina UTF-8:

en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending password:
sl_SI: Ni se mogoče povezati s strežnikom POP %s.
    Napaka med pošiljanjem gesla:

note: Translators: Do not translate APOP.
en: Unable to connect to POP server %s:	Invalid APOP ID received. Impersonation attack suspected. Please contact your admin.
sl_SI: Ni se mogoče povezati s strežnikom POP %s.
    :	Sprejet je neveljaven APOP ID. To kaže na domneven poskus uporabe tujih osebnih podatkov. Poiščite pomoč pri skrbniku sistema.

note: Translators: Last %s is an optional explanation * beginning with ": " separator.
en: Unable to connect to POP server %s.
    Error sending username%s
sl_SI: Ni se mogoče povezati s strežnikom POP %s.
    Napaka med pošiljanjem uporabniškega imena %s

en: No such folder “%s”.
sl_SI: Ni mape »%s«.

en: POP3 stores have no folder hierarchy
sl_SI: Shranjevalna mesta POP3 nimajo določene hierarhije map

en: For delivering mail by passing it to the “sendmail” program on the local system.
sl_SI: Za dostavljanje pošte s programom »sendmail« na krajevnem sistemu.

en: Mail delivery via the sendmail program
sl_SI: Dostava pošte s programom sendmail

en: Failed to read From address
sl_SI: Branje podatkov vrstice pošiljatelja je spodletelo

en: Message send in offline mode is disabled
sl_SI: Pošiljanje sporočil v načinu brez povezave je onemogočeno.

en: Could not parse recipient list
sl_SI: Ni mogoče razčleniti seznama prejemnikov

en: Could not parse arguments
sl_SI: Argumentov ni mogoče razčleniti

en: Could not create pipe to “%s”: %s: mail not sent
sl_SI: Ni mogoče ustvariti cevi do programa »%s«: %s: elektronska pošta ni poslana.

en: Could not fork “%s”: %s: mail not sent
sl_SI: Ni mogoče razvejiti programa »%s«: %s: elektronska pošta ni poslana.

en: Could not send message:
sl_SI: Ni mogoče poslati sporočila:

en: “%s” exited with signal %s: mail not sent.
sl_SI: Program »%s« je zaključen s signalom %s: elektronska pošta ni poslana.

en: Could not execute “%s”: mail not sent.
sl_SI: Ni mogoče izvesti »%s«: elektronska pošta ni poslana.

en: “%s” exited with status %d: mail not sent.
sl_SI: Program »%s« je končan s stanjem %d: elektronska pošta ni poslana.

en: Send Options
sl_SI: Možnosti pošiljanja

en: _Re-encode message before send
sl_SI: _Ponovno kodiraj sporočilo pred pošiljanjem

en: Default SMTP port
sl_SI: Privzeta vrata SMTP

en: SMTP over TLS
sl_SI: SMTP čez SSL

en: Message submission port
sl_SI: Vrata za pošiljanje sporočil

en: For delivering mail by connecting to a remote mailhub using SMTP.
sl_SI: Za dostavo pošte po oddaljenem poštnem razdelilniku z uporabo SMTP.

en: Welcome response error:
sl_SI: Napaka odziva na pozdrav:

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode: %s
sl_SI: Povezava s strežnikom SMTP %s v varnem načinu je spodletela: %s

en: STARTTLS command failed:
sl_SI: Ukaz STARTTLS je spodletel:

en: Failed to connect to SMTP server %s in secure mode:
sl_SI: Povezava s strežnikom SMTP %s v varnem načinu je spodletela:

en: SMTP server %s
sl_SI: Strežnik SMTP %s

en: SMTP mail delivery via %s
sl_SI: Dostava pošte s SMTP po %s

en: SMTP server %s does not support %s authentication
sl_SI: Strežnik SMTP %s ne podpira zahtevane vrste overitve %s.

en: No SASL mechanism was specified
sl_SI: Ni določenega načina SASL

en: AUTH command failed: Not connected.
sl_SI: Izvajanje ukaza AUTH je spodletelo: ni vzpostavljene povezave.

en: AUTH command failed:
sl_SI: Ukaz AUTH je spodletel:

en: Cannot send message: service not connected.
sl_SI: Ni mogoče poslati sporočila: storitev ni povezana.

en: Cannot send message: sender address not valid.
sl_SI: Ni mogoče poslati sporočila: naslov pošiljatelja ni veljaven.

en: Sending message
sl_SI: Pošiljanje sporočila

en: Cannot send message: no recipients defined.
sl_SI: Ni mogoče poslati sporočila: ni navedenih prejemnikov.

en: Cannot send message: one or more invalid recipients
sl_SI: Ni mogoče poslati sporočila: navedeni so neveljavni prejemniki.

en: Syntax error, command unrecognized
sl_SI: Napaka skladnje; ukaz ni prepoznan

en: Syntax error in parameters or arguments
sl_SI: Napaka skladnje v parametrih ali argumentih

en: Command not implemented
sl_SI: Ukaz ni podprt

en: Command parameter not implemented
sl_SI: Parameter ukaza ni podprt

en: System status, or system help reply
sl_SI: Stanje sistema ali odgovor na pomoč

en: Help message
sl_SI: Sporočilo pomoči

en: Service ready
sl_SI: Storitev je pripravljena

en: Service closing transmission channel
sl_SI: Storitev kanala za prenos se zapira

en: Service not available, closing transmission channel
sl_SI: Storitev ni na voljo; kanal za prenos bo zaprt

en: Requested mail action okay, completed
sl_SI: Zahtevano dejanje je v redu; opravilo je končano

en: User not local; will forward to <forward-path>
sl_SI: Uporabnik ni krajeven uporabnik; sporočilo bo posredovano na <forward-path>

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
sl_SI: Zahtevano poštno dejanje ni izvedeno: poštni predal ni na voljo

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
sl_SI: Zahtevano dejanje ni izvedeno: poštni predal ni na voljo

en: Requested action aborted: error in processing
sl_SI: Zahtevano dejanje je prekinjeno: napaka v obdelavi.

en: User not local; please try <forward-path>
sl_SI: Uporabnik ni krajeven uporabnik; poskusite posredovati na pot <forward-path>

en: Requested action not taken: insufficient system storage
sl_SI: Zahtevano dejanje ni izvedeno: premalo je prostora na disku.

en: Requested mail action aborted: exceeded storage allocation
sl_SI: Zahtevano dejanje je prekinjeno: prekoračena je dodelitev shranjevanja.

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
sl_SI: Zahtevano dejanje ni izvedeno: ime poštnega predala ni dovoljeno.

en: Start mail input; end with <CRLF>.<CRLF>
sl_SI: Začni z vpisom sporočila; končaj z <CRLF>.<CRLF>

en: Transaction failed
sl_SI: Prenos je spodletel

en: A password transition is needed
sl_SI: Zahtevan je prenos gesla

en: Authentication mechanism is too weak
sl_SI: Način overitve je prešibak

en: Encryption required for requested authentication mechanism
sl_SI: Za zahtevan način overitve je obvezno šifriranje

en: Temporary authentication failure
sl_SI: Začasna napaka overitve

en: Authentication required
sl_SI: Zahtevana je overitev

en: SMTP Greeting
sl_SI: Pozdrav SMTP

en: HELO command failed:
sl_SI: Ukaz HELO je spodletel:

en: MAIL FROM command failed:
sl_SI: Ukaz MAIL FROM je spodletel:

en: RCPT TO command failed:
sl_SI: Ukaz RCPT TO je spodletel:

en: RCPT TO <%s> failed:
sl_SI: Ukaz RCPT TO <%s> je spodletel:

en: DATA command failed:
sl_SI: Ukaz DATA je spodletel:

en: RSET command failed:
sl_SI: Ukaz RSET je spodletel:

en: QUIT command failed:
sl_SI: Ukaz QUIT je spodletel:

en: Contact UID of a user
sl_SI: Vrednost UID stika

en: Birthday and anniversary reminder
sl_SI: Opomnik rojstnih dni in obletnic

en: Whether to set a reminder for birthdays and anniversaries
sl_SI: Ali naj se nastavi opomnik za rojstne dneve in obletnice.

en: Birthday and anniversary reminder value
sl_SI: Vrednost opomnika rojstnih dni in obletnic

en: Number of units for determining a birthday or anniversary reminder
sl_SI: Število enot za določanje opomnika za rojstni dan ali obletnico.

en: Birthday and anniversary reminder units
sl_SI: Enote opomnika rojstnih dni in obletnic

en: Units for a birthday or anniversary reminder, “minutes”, “hours” or “days”
sl_SI: Enote opomnika za rojstni dan ali obletnico so »minute«, »ure« ali »dnevi«.

en: Default reminder for all events in chosen calendars
sl_SI: Privzeti opomnik za vse dogodke v izbranih koledarjih

en: Whether to show a specified reminder for all events in chosen calendars
sl_SI: Prikaz določenega opomnika za vse dogodke v izbranih koledarjih

en: Interval of the default reminder for all events in chosen calendars
sl_SI: Interval privzetega opomnika za vse dogodke v izbranih koledarjih

en: Number of units for determining the reminder
sl_SI: Število enot za določanje opomnika

en: Units of the default reminder for all events in chosen calendars
sl_SI: Enote privzetega opomnika za vse dogodke v izbranih koledarjih

en: Units for the default reminder for all events in chosen calendars, “minutes”, “hours” or “days”
sl_SI: Enote za privzeti opomnik za vse dogodke v izbranih koledarjih, »minutah«, »urah« ali »dnevih«

en: Past reminders for EReminderWatcher
sl_SI: Pretekli opomniki za EReminderWatcher

en: Snoozed reminders for EReminderWatcher
sl_SI: Zadržani opomniki za EReminderWatcher

en: How many days the reminders-past can hold back. Reminders older than these days are automatically removed from the list of the past reminders. Use '0' to not remove old reminders.
sl_SI: Koliko dni naj se zadržijo pretekli opomniki. Od podane vrednosti dni starejši opomniki se samodejno odstranijo s seznama preteklih opomnikov. Vrednost »0« onemogoči odstranjevanje.

en: Reminder programs
sl_SI: Programi za opomnike

en: Programs that are allowed to be run by reminders
sl_SI: Programi, ki jih lahko zaženejo opomniki

en: Enable desktop notifications
sl_SI: Omogoči namizna obvestila

en: When set to true, the desktop/system notifications are shown
sl_SI: Izbrana možnost določa, da bodo prikazana namizna in sistemska obvestila

en: Enable audio notifications
sl_SI: Omogoči zvočna obvestila

en: When set to true, the audio reminders will be played, otherwise audio reminders will be silently ignored
sl_SI: Izbrana možnost določa, da zvokovni opomniki predvajani, sicer so tiho prezrti

en: Show reminders in notification tray only
sl_SI: Zaslonske opomnike pokaži le v obvestilni vrstici

en: When set to true, the reminders are shown only in the notification tray, otherwise the reminders dialog is shown immediately
sl_SI: Izbrana možnost določa, da bodo opomniki pokazani le v obvestilni vrstici, sicer pa je prikazano pogovorno okno.

en: Show reminder notification dialog always on top
sl_SI: Pokaži opomnike obvestil vedno na vrhu

en: Whether or not to show reminder notification dialog always on top. Note this works only as a hint for the window manager, which may or may not obey it.
sl_SI: Ali naj bo okno obvestil opomnikov vedno na vrhu. Možnost deluje le kot namig upravljalnika oken, ki lahko prikaz upošteva, ali pa ne.

en: X position of the reminder notification dialog
sl_SI: Položaj X pogovornega okna opomnika

en: Y position of the reminder notification dialog
sl_SI: Položaj Y pogovornega okna opomnika

en: Width of the reminder notification dialog
sl_SI: Širina pogovornega okna opomnika

en: Height of the reminder notification dialog
sl_SI: Višina pogovornega okna opomnika

en: Size in pixels of the event list in the reminder notification dialog
sl_SI: Velikost seznama dogodkov pogovornega okna opomnika v točkah

en: Show reminder notification for completed tasks
sl_SI: Pokaži opomnike za končane dogodke

en: Show reminder notification for past events
sl_SI: Pokaži opomnike za pretekle dogodke

en: The last used snooze time, in minutes
sl_SI: Nazadnje uporabljen čas dremeža v minutah:

en: User-defined snooze times, in minutes
sl_SI: Uporabniško določen čas dremeža v minutah

en: Delete meeting from calendar on Decline
sl_SI: Izbriši sestanek iz koledarja ob zavrnitvi

en: Whether the migration of old setting was already done
sl_SI: Ali je bil prenos starih nastavitev končan.

en: An absolute path where the gpg (or gpg2) binary is
sl_SI: Absolutna pot do izvršljive datoteke programa gpg (ali gpg2)

en: An example is “/usr/bin/gpg”; when it is left empty, or an incorrect value is set, then it will be searched for. Change requires restart of the application.
sl_SI: Primer je pot »/usr/bin/gpg«; če ta ni vpisana, ali pa pot ne obstaja, jo program poskuša poiskati. Sprememba zahteva ponoven zagon programa.

en: Whether to load photos of signers/encrypters
sl_SI: Ali naj bodo naložene slike podpisovalnikov in šifrirnikov

en: When set to “true”, tries to load also photo of the signers/encrypters, if available in the key/certificate.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča nalaganje fotografij podpisnikov in šifrirnikov, če so na voljo v datoteki ključa oziroma potrdila.

en: Override SMTP HELO/EHLO argument
sl_SI: Prepiši argument SMTP HELO/EHLO

en: When not empty, it's used as the SMTP HELO/EHLO argument, instead of the local host name/IP.
sl_SI: Ko vrednost ni prazna, je nastavitev uporabljena kot argument HELO/EHLO na mestu krajevnega imena gostitelja oziroma naslova IP.

en: Array of user header names
sl_SI: Polje imen uporabniških glav

en: These headers can be stored in the folder summary, possibly being visible in the GUI. The value can contain a pipe character ('|'), which delimits the display name from the header name. Example: 'Spam Score|X-Spam-Score'
sl_SI: Glave so lahko shranjene v povzetku mape, s tem torej vidne v vmesniku. Vrednost lahko vključuje poseben znak » | «, ki se uporablja za razločevanje pojavnega imena od imena glave. Primer: »Zadetek|X-Spam-Score«

en: GIO name of the GNetworkMonitor to use for an ENetworkMonitor instance
sl_SI: Ime GIO programa GNetworkMonitor za uporabo z ENetworkMonitor

en: When set to an unknown value, then the default GNetworkMonitor is used in the background. A special value “always-online” is used for no network monitoring.
sl_SI: Če je določena neznana vrednost, je program GNetworkMonitor privzeto zagnan v ozadju. Posebno določilo »vedno povezano« se uporablja za izklop omrežnega nadzora.

en: A full path to a directory where .source files with preconfigured options can be stored
sl_SI: Polna pot do mape, kjer so lahko shranjene datoteke .source z nastavitvenimi možnostmi

en: This directory, if filled with an existing path, is checked additionally to XDG configure directories.
sl_SI: Mapa, če je podana ustrezna pot, bo preverjena za dodatne nastavitveme mape XDG.

en: A list of variables which can be part of the autoconfig .source files
sl_SI: Seznam spremenljivk, ki so lahko del datotek .source za autoconfig

en: Each item of the array is expected to be of the form: name=value. These variables are checked before environment variables, but after the predefined USER, REALNAME and HOST variables.
sl_SI: Vsak predmet polja mora biti v zapisu: ime=vrednost. Spremenljivke so preverjene pred okoljskimi spremenljivkami, vendar za privzeto določenimi UPORABNIK, PRAVO IME in GOSTITELJ.

en: A list of hints for OAuth2 services
sl_SI: Seznam namigov za storitve OAuth2

en: Users can extend the list of supported protocols and hostnames for defined OAuth2 services, in addition to those hard-coded. Each line can be of the form: servicename[-protocol]:hostname1,hostname2,... where “servicename” is the actual service name; the “-protocol” is optional, and if written, then the service can be used only if both “protocol” and “hostnameX” match; the “hostnameX” is the actual host name to compare with, case insensitively. Each line can contain multiple values, separated by comma. There can be provided multiple lines for one OAuth2 service. Note that the actual URL where the token is requested and refreshed cannot be changed here, the hostname is to allow other servers, where the OAuth2 service can be used. Examples: Company:mail.company.com — enables “Company” OAuth2 authentication for “mail.company.com” host Company-CalDAV:caldav.company.com — enables “Company” OAuth2 authentication for any “CalDAV” source, which reads data from “caldav.company.com” host
sl_SI: Uporabniki lahko razširijo seznam podprtih protokolov in gostiteljev za določene storitve OAuth2. Možnosti je mogoče dodati v obliki zapisa: imestoritve[-protokol]:gostitelj1,gostitelj2 ..., kjer je »imestoritve« dejansko ime storitve, vrednosti »-protokola« je izbirna. Če je navedena, je storitev mogoče uporabiti le, če sta skladna oba »protokol« in »gostiteljX«. Vrednost »gostiteljX« je dejansko ime gostitelja, pri čemer se ne upošteva velikosti črk. Vsaka vrstica lahko vključuje več vrednosti, ločenih z vejico, mogoče pa je navesti storitve OAuth2 tudi v več vrsticah. Vendar pa naslova URL, kjer je žeton zahtevan in osnežen, ni mogoče vnesti na tem mestu, saj gostitelj omogoča le storitve OAuth2. Primer: Podjetje:email.podjetje.si omogoči overitev OAuth2 za naslov »mail.company.com« za »Podjetje«, gostitelj Podjetje-CalDAV:caldav.podjetje.si pa omogoči overitev OAuth2 za »Podjetje« s podporo za »CalDAV«, ki pridobiva podatke od gostitelja »caldav.podjetje.si ...

en: An OAuth2 client ID to use to connect to Google servers, instead of the one provided during build time
sl_SI: ID odjemalca OAuth2, ki naj bo uporabljen za povezavo s strežniki Google, namesto ID, podanega med izgradnjo.

en: User-specified OAuth2 client ID for Google servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
sl_SI: Uporabniški ID odjemalca OAuth2 za strežnike Google. Prazen niz pomeni uporabo ID, dodeljene med izgradnjo. Sprememba te nastavitve zahteva ponovni zagon.

en: An OAuth2 client secret to use to connect to Google servers, instead of the one provided during build time
sl_SI: Skrivno geslo odjemalca OAuth2 za povezavo s strežniki Google, uporabljeno namesto gesla, dodeljenega med izgradnjo.

en: User-specified OAuth2 client secret for Google servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
sl_SI: Uporabniško skrivno geslo odjemalca OAuth2 za strežnike Google. Prazen niz pomeni uporabo gesla, dodeljenega med izgradnjo. Sprememba te nastavitve zahteva ponovni zagon.

en: An OAuth2 client ID to use to connect to Outlook servers, instead of the one provided during build time
sl_SI: ID odjemalca OAuth2 za povezavo s strežniki Outlook, uporabljeno namesto ID, dodeljenega med izgradnjo.

en: User-specified OAuth2 client ID for Outlook servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
sl_SI: Uporabniški ID odjemalca OAuth2 za strežnike Outlook. Prazen niz pomeni uporabo ID, dodeljene med izgradnjo. Sprememba te nastavitve zahteva ponovni zagon.

en: An OAuth2 client secret to use to connect to Outlook servers, instead of the one provided during build time
sl_SI: Uporabniško skrivno geslo odjemalca OAuth2 za strežnike Outlook, uporabljeno namesto gesla, dodeljenega med izgradnjo.

en: User-specified OAuth2 client secret for Outlook servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
sl_SI: Uporabniško skrivno geslo odjemalca OAuth2 za strežnike Outlooke. Prazen niz pomeni uporabo gesla, dodeljenega med izgradnjo. Sprememba te nastavitve zahteva ponovni zagon.

en: An OAuth2 client ID to use to connect to Yahoo! servers, instead of the one provided during build time
sl_SI: ID odjemalca OAuth2, ki naj bo uporabljen za povezavo s strežniki Yahoo!, namesto ID, podanega med izgradnjo.

en: User-specified OAuth2 client ID for Yahoo! servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
sl_SI: Uporabniški ID odjemalca OAuth2 za strežnike Yahoo!. Prazen niz pomeni uporabo ID, dodeljene med izgradnjo. Sprememba te nastavitve zahteva ponovni zagon.

en: An OAuth2 client secret to use to connect to Yahoo! servers, instead of the one provided during build time
sl_SI: Skrivno geslo odjemalca OAuth2 za povezavo s strežniki Yahoo!, uporabljeno namesto gesla, dodeljenega med izgradnjo.

en: User-specified OAuth2 client secret for Yahoo! servers. Empty string means to use the one provided during build time. Change of this requires restart.
sl_SI: Uporabniško skrivno geslo odjemalca OAuth2 za strežnike Yahoo!. Prazen niz pomeni uporabo gesla, dodeljenega med izgradnjo. Sprememba te nastavitve zahteva ponovni zagon.

en: Whether to limit operations in Power Saver mode
sl_SI: Ali želite omejiti opravila v varčnem načinu delovanja

en: When set to “true”, possibly expensive operations required to refresh books/calendars/mail accounts/... are skipped when the machine is in the Power Saver mode.
sl_SI: Izbrana možnost določa, da bodo po vsej verjetnosti zahtevna opravila za osveževanje knjig/koledarjev/poštnih računov/… izpuščene, če je računalnik v varčnem načinu delovanja.

en: (Deprecated) Proxy type to use
sl_SI: (Opuščeno) Vrsta posredniškega strežnika za uporabo

en: This key was deprecated in version 3.12 and should no longer be used. Proxy settings are now integrated into Evolution-Data-Server’s account system. See the ESourceProxy API documentation for details.
sl_SI: Ta ključ je opuščen z različico 3.12 in ga ni priporočljivo uporabljati. Nastavitve posredniškega strežnika so sedaj združene v sistemu računa podatkovnega strežnika Evolution. Za več podrobnosti si oglejte dokumentacijo ESourceProxy API.

en: (Deprecated) Whether to use http-proxy
sl_SI: (Opuščeno) Ali naj bo uporabljen posredniški strežnik HTTP

en: (Deprecated) Whether proxy server requires authentication
sl_SI: (Opuščeno) Ali je za dostop do posredovalnega strežnika zahtevana overitev

en: (Deprecated) Host name for HTTP requests
sl_SI: (Opuščeno) Ime gostitelja za uporabo pri zahtevah HTTP

en: (Deprecated) Port number for HTTP requests
sl_SI: (Opuščeno) Številka vrat za zahteve HTTP

en: (Deprecated) Proxy authentication user name
sl_SI: (Opuščeno) Uporabniško ime za overitev posredniškega strežnika

en: (Deprecated) Proxy authentication password
sl_SI: (Opuščeno) Geslo za overitev posredniškega strežnika

en: (Deprecated) List of hosts to connect to without proxy
sl_SI: (Opuščeno) Seznam gostiteljev za povezavo brez posredovanja

en: (Deprecated) Host name for HTTPS requests
sl_SI: (Opuščeno) Ime gostitelja za uporabo pri zahtevah HTTPS

en: (Deprecated) Port number for HTTPS requests
sl_SI: (Opuščeno) Številka vrat za zahteve HTTPS

en: (Deprecated) Host name for SOCKS requests
sl_SI: (Opuščeno) Ime gostitelja za uporabo pri zahtevah SOCKS

en: (Deprecated) Port number for SOCKS requests
sl_SI: (Opuščeno) Številka vrat za uporabo pri zahtevah SOCKS

en: (Deprecated) Automatic proxy configuration URL
sl_SI: (Opuščeno) Naslov URL za nastavitev posredniškega strežnika

en: Events and Tasks Reminders
sl_SI: Opomniki za dogodke in opravila

en: Event and task notifications
sl_SI: Obvestila o dogodkih in opravilih

en: Evolution Data Server OAuth2 Handler
sl_SI: Rutina za obravnavo podatkovnega strežnika Evolution OAuth2

en: Handles OAuth2 responses and passes them to the OAuth2 prompter implementation
sl_SI: Obravnava odgovore OAuth2 in jih posreduje implementaciji odzivnika OAuth2

en: Out of memory
sl_SI: Primanjkuje pomnilnika

en: Can not make parent directory: %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti nadrejene mape: %s

en: %s does not support creating remote resources
sl_SI: Vir %s ne podpira ustvarjanja oddaljenih virov

en: %s does not support deleting remote resources
sl_SI: Vir %s ne podpira brisanja oddaljenih virov

en: No such source for UID “%s”
sl_SI: Za UID »%s« ni mogoče najti podatkovnega vira

en: Backend factory for source “%s” and extension “%s” cannot be found.
sl_SI: Tovarne za vir ozadnjega programa »%s« in razširitve »%s« ni mogoče najti.

en: Data source is missing a [%s] group
sl_SI: Viru podatkov manjka navedba skupine [%s]

en: Failed to lookup credentials:
sl_SI: Poizvedba poveril je spodletela:

en: Data source “%s” does not support creating remote resources
sl_SI: Podatkovni vir »%s« ne podpira ustvarjanja oddaljenih virov

en: Data source “%s” has no collection backend to create the remote resource
sl_SI: Podatkovni vir »%s« nima določenega ozadnjega zbiranja za ustvarjanje oddaljenih virov

en: Data source “%s” does not support deleting remote resources
sl_SI: Podatkovni vir »%s« ne podpira ustvarjanja oddaljenih virov

en: Data source “%s” has no collection backend to delete the remote resource
sl_SI: Podatkovni vir »%s« nima določenega ozadnjega zbiranja za izbris oddaljenih virov

en: Data source “%s” does not support OAuth 2.0 authentication
sl_SI: Podatkovni vir »%s« ne podpira overitve OAuth 2.0.

en: File must have a “.source” extension
sl_SI: Pripona datoteke mora biti ».source«

en: UID “%s” is already in use
sl_SI: UID »%s« je že v uporabi

en: Cannot find corresponding collection backend for source “%s”
sl_SI: Ni mogoče najti ustreznega ozadnjega programa zbirke za vir »%s«

en: Source “%s” is not a collection source
sl_SI: Vir »%s« ni veljaven vir zbirke

en: Cannot find source “%s”
sl_SI: Ni mogoče najti vira »%s«

en: Module “%s” for source UID “%s” cannot be loaded
sl_SI: Modula »%s« za UID vira »%s« ni mogoče naložiti

en: Failed to create backend of type “%s” for source UID “%s”
sl_SI: Ustvarjanje ozadnjega opravila vrste »%s« za UID vira: %s

en: Extension dialog “%s” not found.
sl_SI: Pogovornega okna razširitve »%s« ni mogoče najti.

[ctx: CategoryName]
en: Anniversary
sl_SI: Obletnice

[ctx: CategoryName]
en: Birthday
sl_SI: Rojstni dnevi

[ctx: CategoryName]
en: Business
sl_SI: Službene zadeve

[ctx: CategoryName]
en: Competition
sl_SI: Tekmovanja

[ctx: CategoryName]
en: Favorites
sl_SI: Priljubljeni dogodki

[ctx: CategoryName]
en: Gifts
sl_SI: Darila

[ctx: CategoryName]
en: Goals/Objectives
sl_SI: Cilji

[ctx: CategoryName]
en: Holiday
sl_SI: Prazniki

[ctx: CategoryName]
en: Holiday Cards
sl_SI: Praznične voščilnice

[ctx: CategoryName]
note: important people (e.g. new business partners)
en: Hot Contacts
sl_SI: Vroči stiki

[ctx: CategoryName]
en: Ideas
sl_SI: Zamisli

[ctx: CategoryName]
en: International
sl_SI: Mednarodno

[ctx: CategoryName]
en: Key Customer
sl_SI: Ključne stranke

[ctx: CategoryName]
en: Miscellaneous
sl_SI: Razno

[ctx: CategoryName]
en: Personal
sl_SI: Osebno

[ctx: CategoryName]
en: Phone Calls
sl_SI: Telefonski klici

[ctx: CategoryName]
note: Translators: "Status" is a category name; it can mean anything user wants to
en: Status
sl_SI: Stanje

[ctx: CategoryName]
en: Strategies
sl_SI: Strategije

[ctx: CategoryName]
en: Suppliers
sl_SI: Dobavitelji

[ctx: CategoryName]
en: Time & Expenses
sl_SI: Čas in stroški

[ctx: CategoryName]
en: Waiting
sl_SI: Na čakanju

en: Backend is busy
sl_SI: Zaledje je zaposleno

en: Source not loaded
sl_SI: Vir ni naložen

en: Source already loaded
sl_SI: Vir je že naložen

en: Authentication failed
sl_SI: Overitev je spodletela

en: Repository offline
sl_SI: Skladišče ni povezano

note: Translators: This means that the EClient does not * support offline mode, or it's not set to by a user, * thus it is unavailable while user is not connected.
en: Offline unavailable
sl_SI: Delo brez povezave ni na voljo

en: Permission denied
sl_SI: Ni ustreznih dovoljenj

en: Could not cancel
sl_SI: Ni mogoče preklicati

en: Not supported
sl_SI: Ni podprto

en: Unsupported authentication method
sl_SI: Nepodprt način overitve

en: TLS not available
sl_SI: TLS ni na voljo

en: Search size limit exceeded
sl_SI: Presežena je omejitev velikosti iskanja

en: Search time limit exceeded
sl_SI: Presežena je omejitev časa iskanja

en: Query refused
sl_SI: Poizvedba zavrnjena

en: D-Bus error
sl_SI: Napaka vodila D-Bus

en: Other error
sl_SI: Drugačna napaka

en: Backend is not opened yet
sl_SI: Ozadnji program še ni odprt

en: Object is out of sync
sl_SI: Predmet ni usklajen

en: Timeout was reached
sl_SI: Časovna omejitev je presežena

en: Google server is busy, waiting to retry (%d:%02d minute) | Google server is busy, waiting to retry (%d:%02d minutes)
sl_SI[0]: Strežnik Google je zaseden in čaka na ponoven poskus (%d:%02d minut)
sl_SI[1]: Strežnik Google je zaseden in čaka na ponoven poskus (%d:%02d minuta)
sl_SI[2]: Strežnik Google je zaseden in čaka na ponoven poskus (%d:%02d minuti)
sl_SI[3]: Strežnik Google je zaseden in čaka na ponoven poskus (%d:%02d minute)

en: Google server is busy, waiting to retry (%d second) | Google server is busy, waiting to retry (%d seconds)
sl_SI[0]: Strežnik Google je zaseden in čaka na ponoven poskus (%d s)
sl_SI[1]: Strežnik Google je zaseden in čaka na ponoven poskus (%d s)
sl_SI[2]: Strežnik Google je zaseden in čaka na ponoven poskus (%d s)
sl_SI[3]: Strežnik Google je zaseden in čaka na ponoven poskus (%d s)

en: No JSON object returned by the server
sl_SI: Strežnik ni vrnil nobenega predmeta JSON

en: Failed to call %s:
sl_SI: Klic %s je spodletel:

en: Failed to create broker proxy:
sl_SI: Ustvarjanje posrednika posredovalnega strežnika ni uspel:

en: Failed to call getAccounts:
sl_SI: Ni mogoče poklicati getAccounts:

en: Failed to parse getAccounts response:
sl_SI: Razčlenjevanje odziva getAccounts je spodletelo:

en: Failed to parse getAccounts response: root is not an object
sl_SI: Razčlenjevanje odziva getAccounts je spodletelo: root ni predmet

en: Failed to acquire PRT SSO cookie:
sl_SI: Ni uspelo pridobiti piškotka PRT SSO:

en: Failed to parse acquirePrtSsoCookie response:
sl_SI: Razčlenjevanje odziva acquirePrtSsoCookie je spodletelo:

en: Failed to parse acquirePrtSsoCookie response: root is not an object
sl_SI: Razčlenjevanje odgovora acquirePrtSsoCookie ni uspel: root ni predmet

en: Malformed, no message body set
sl_SI: Nepravilno oblikovan del, ni določenega telesa sporočila

note: Translators: The first %s is a display name of the source, the second is its UID and the third is the name of the OAuth service.
en: Source “%s” (%s) is not valid for “%s” OAuth2 service
sl_SI: Vir »%s« (%s) ni veljaven za storitev OAuth2 »%s«

en: OAuth2 secret not found
sl_SI: Skrivne kode OAuth2 ni mogoče najti

en: Received incorrect response from server “%s”.
sl_SI: Prejet je napačen odziv s strežnika »%s«.

en: Failed to refresh access token. Sign to the server again, please.
    
    Detailed error: %s
sl_SI: Osveževanje žetona dostopa je spodletelo. Znova se je treba prijaviti na strežnik.
    
    Podrobnosti napake: %s

en: Failed to refresh access token. Sign to the server again, please.
sl_SI: Osveževanje žetona je spodletelo. Znova se je treba prijaviti na strežnik.

note: Translators: The first %s is a display name of the source, the second is its UID.
en: Source “%s” (%s) is not a valid OAuth2 source
sl_SI: Vir »%s« (%s) ni veljaven vir OAuth2

en: The access token is expired and it failed to refresh it. Sign to the server again, please.
sl_SI: Žeton za dostop je potekel, a ga ni mogoče osvežiti. Znova se je treba prijaviti na strežnik.

en: No URI set
sl_SI: Naslov URI ni nastavljen

en: Invalid URI “%s”
sl_SI: Neveljaven naslov URI »%s«

en: Failed with HTTP error %d: %s
sl_SI: Opravilo je spodletelo z napako HTTP %d: %s

en: Failed to setup authentication
sl_SI: Nastavitev preverjanja pristnosti je spodletela

en: Server is busy, waiting to retry (%d:%02d minute) | Server is busy, waiting to retry (%d:%02d minutes)
sl_SI[0]: Strežnik je zaseden in čaka na ponoven poskus (%d:%02d minut)
sl_SI[1]: Strežnik je zaseden in čaka na ponoven poskus (%d:%02d minuta)
sl_SI[2]: Strežnik je zaseden in čaka na ponoven poskus (%d:%02d minuti)
sl_SI[3]: Strežnik je zaseden in čaka na ponoven poskus (%d:%02d minute)

en: Server is busy, waiting to retry (%d second) | Server is busy, waiting to retry (%d seconds)
sl_SI[0]: Strežnik je zaseden in čaka na ponoven poskus (%d s)
sl_SI[1]: Strežnik je zaseden in čaka na ponoven poskus (%d s)
sl_SI[2]: Strežnik je zaseden in čaka na ponoven poskus (%d s)
sl_SI[3]: Strežnik je zaseden in čaka na ponoven poskus (%d s)

en: Too many redirects
sl_SI: Zaznanih je preveč preusmeritev

en: Source file is missing a [%s] group
sl_SI: Viru podatkov manjka navedba skupine [%s]

en: Data source “%s” is not removable
sl_SI: Podatkovnega vira »%s« ni mogoče odstraniti

en: Data source “%s” is not writable
sl_SI: Podatkovni vir »%s« ni zapisljiv

en: Unnamed
sl_SI: Neimenovano

en: Credentials lookup is not supported
sl_SI: Pregled poveri ni podprt

en: Credentials store is not supported
sl_SI: Shranjevanje poveril ni podprto

en: Credentials delete is not supported
sl_SI: Brisanje poveril ni podprto

en: Password not found
sl_SI: Gesla ni mogoče najti

en: Signature script must be a local file
sl_SI: Datoteka skripta podpisa mora biti krajevna datoteka.

en: Source “%s” does not support proxy lookups
sl_SI: Vir »%s« ne podpira poizvedbe posredovalnega strežnika

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 12-hour format. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 12-hour format.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
sl_SI: %a %d/%m/%Y %I:%M:%S %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 24-hour format. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 24-hour format.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
sl_SI: %a %d/%m/%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 12-hour format, without seconds. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 12-hour format, without seconds.
en: %a %m/%d/%Y %I:%M %p
sl_SI: %a %d/%m/%Y %I:%M %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 24-hour format, without seconds. strftime format of a weekday, a date and a * time, in 24-hour format, without seconds.
en: %a %m/%d/%Y %H:%M
sl_SI: %a %d/%m/%Y %H:%M

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 12-hour format, without minutes or seconds.
en: %a %m/%d/%Y %I %p
sl_SI: %a %d/%m/%Y %I %p

note: strptime format of a weekday, a date and a time, * in 24-hour format, without minutes or seconds.
en: %a %m/%d/%Y %H
sl_SI: %a %d/%m/%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date. strftime format of a weekday and a date.
en: %a %m/%d/%Y
sl_SI: %a %d/%m/%Y

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format.
en: %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
sl_SI: %d/%m/%Y %I:%M:%S %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format.
en: %m/%d/%Y %H:%M:%S
sl_SI: %d/%m/%Y %H:%M:%S

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format, * without seconds.
en: %m/%d/%Y %I:%M %p
sl_SI: %d/%m/%Y %I:%M %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format, * without seconds.
en: %m/%d/%Y %H:%M
sl_SI: %d/%m/%Y %H:%M

note: strptime format of a date and a time, in 12-hour format, * without minutes or seconds.
en: %m/%d/%Y %I %p
sl_SI: %d/%m/%Y %I %p

note: strptime format of a date and a time, in 24-hour format, * without minutes or seconds.
en: %m/%d/%Y %H
sl_SI: %d/%m/%Y %H

note: strptime format of a weekday and a date. This is the preferred date format for the locale.
en: %m/%d/%Y
sl_SI: %d/%m/%Y

en: Notes
sl_SI: Opombe

en: Cannot determine destination URL without WebDAV extension
sl_SI: Ni mogoče določiti ciljnega naslova URL brez uporabe razširitve WebDAV

en: The server responded with an HTML page, which can mean there’s an error on the server or with the client request. The used URI was: %s
sl_SI: Strežnik se je odzval s prikazom strani HTML, kar najverjetneje pomeni, da je na strežniku napaka ali pa je napaka odjemalca. Uporabljen je naslov URI: %s

en: The server responded with an HTML page, which can mean there’s an error on the server or with the client request.
sl_SI: Strežnik se je odzval s prikazom strani HTML, kar najverjetneje pomeni, da je na strežniku napaka ali pa je napaka odjemalca.

note: Translators: The first '%s' is replaced with error prefix, as provided by the caller, which can be in a form: "Failed with something". The '%d' is replaced with actual HTTP status code. The second '%s' is replaced with a reason phrase of the error (user readable text). The last '%s' is replaced with
en: %s: HTTP error code %d (%s): %s
sl_SI: %s: koda napake HTTP %d (%s): %s

note: Translators: The '%d' is replaced with actual HTTP status code. The '%s' is replaced with a reason phrase of the error (user readable text). The last '%s' is replaced with detailed error text, as returned by the server.
en: Failed with HTTP error code %d (%s): %s
sl_SI: Opravilo je spodletelo s kodo napake HTTP %d (%s): %s

note: Translators: The first '%s' is replaced with error prefix, as provided by the caller, which can be in a form: "Failed with something". The '%d' is replaced with actual HTTP status code. The second '%s' is replaced with a reason phrase of the error (user readable text).
en: %s: HTTP error code %d (%s)
sl_SI: %s: koda napake HTTP %d (%s)

note: Translators: The '%d' is replaced with actual HTTP status code. The '%s' is replaced with a reason phrase of the error (user readable text).
en: Failed with HTTP error code %d (%s)
sl_SI: Opravilo je spodletelo s kodo napake HTTP %d (%s)

en: Failed to post data
sl_SI: Objavljanje podatkov je spodletelo.

en: Failed to get input XML content
sl_SI: Pridobivanje vhodne vsebine XML je spodletelo.

en: Failed to get properties
sl_SI: Pridobivanje lastnosti je spodletelo.

en: Failed to update properties
sl_SI: Posodabljanje lastnosti je spodletelo.

en: Failed to issue REPORT
sl_SI: Objava poročila je spodletela.

en: Failed to create collection
sl_SI: Ustvarjanje zbirke je spodletelo.

en: Failed to get XML request content
sl_SI: Pridobivanje vsebine zahteve XML je spodletelo.

en: Failed to create address book
sl_SI: Ustvarjanje imenika je spodletelo

en: Failed to create calendar
sl_SI: Ustvarjanje koledarja je spodletelo.

en: Failed to read resource
sl_SI: Brisanje vira je spodletelo.

en: Failed to put data
sl_SI: Postavljanje podatkov je spodletelo

en: Failed to put data to server, error code %d (%s)
sl_SI: Postavljanje podatkov na strežnik je spodletelo z kodo napake %d (%s)

en: Failed to delete resource
sl_SI: Brisanje vira je spodletelo.

en: Failed to copy resource
sl_SI: Kopiranje vira je spodletelo.

en: Failed to move resource
sl_SI: Premikanje vira je spodletelo.

en: Failed to lock resource
sl_SI: Zaklepanje vira je spodletelo.

en: Expected application/xml response, but none returned
sl_SI: Pričakovan je odziv application/xml, vendar odziva ni

en: Expected application/xml response, but %s returned
sl_SI: Pričakovan je odziv, vrnjen pa je %s

en: Failed to parse XML data
sl_SI: Razčlenjevanje podatkov XML je spodletelo.

en: Failed to refresh lock
sl_SI: Osveževanje zaklepa je spodletelo.

en: Failed to unlock
sl_SI: Odklepanje je spodletelo.

en: Expected multistatus response, but %d returned (%s)
sl_SI: Pričakovan je odziv stanja, vrnjen pa je odziv %d (%s)

en: XML data does not have root node
sl_SI: Podatki XML so brez korenskega vozlišča

en: XML data doesn't have required structure (%s)
sl_SI: Podatki XML nimajo ustrezne strukture (%s)

en: Failed to get access control list
sl_SI: Pridobivanje seznama nadzora dostopa je spodletelo.

en: Cannot store protected nor inherited Access Control Entry.
sl_SI: Ni mogoče shraniti niti zaščitene niti podedovane lastnosti dovoljenja za nadzor dostopa

en: Provided invalid principal kind for Access Control Entry.
sl_SI: Dodeljena je neveljavna vrsta dovoljenja za nadzor dostopa

en: Cannot store property-based Access Control Entry.
sl_SI: Ni mogoče shraniti lastnosti dovoljenja za nadzor dostopa

en: Access Control Entry can be only to Grant or Deny, but not None.
sl_SI: Dovoljenje za nadzor dostopa je lahko ali zavrni ali dovoli, ne pa prazno polje

en: Access Control Entry can be only to Grant or Deny, but not both.
sl_SI: Dovoljenje za nadzor dostopa je lahko ali zavrni ali dovoli, ne pa oboje hkrati

en: Access Control Entry privilege cannot be NULL.
sl_SI: Polje dovoljenja za nadzor dostopa ne sme biti prazno

en: Could not open the link.
sl_SI: Ni mogoče odpreti povezave.

en: Copy _Link Location
sl_SI: _Kopiraj mesto povezave

en: O_pen Link in Browser
sl_SI: _Odpri povezavo v brskalniku

note: To Translators: The text is concatenated to a form: "Ctrl-click to open a link http://www.example.com"
en: Ctrl-click to open a link
sl_SI: S Ctrl+klikom se odpre povezava

note: x509 certificate usage types
en: Digital Signature
sl_SI: Digitalni podpis

en: Key Encipherment
sl_SI: Šifriranje ključa

en: Data Encipherment
sl_SI: Šifriranje podatkov

en: Non Repudiation
sl_SI: Nezavračanje

en: Key Agreement
sl_SI: Sporazum ključa

en: Key Certificate Sign
sl_SI: Podpis potrdila ključa

en: CRL Sign
sl_SI: Znak CRL

en: Encipher Only
sl_SI: Samo šifriraj

en: Certificate
sl_SI: Potrdilo

en: Identity
sl_SI: Istovetnost

en: Issuer
sl_SI: Izdajatelj

en: Expires on
sl_SI: Poteče

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: Common Name
sl_SI: Skupno ime

en: Email
sl_SI: Elektronski naslov

en: Organization Unit
sl_SI: Organizacijska enota

en: Country
sl_SI: Država

en: State
sl_SI: Pokrajina / Zvezna država

en: Locality
sl_SI: Krajevnost

en: Domain Component Name
sl_SI: Ime komponente domene

en: Alternative Emails
sl_SI: Drugi eelektronski naslovi

en: SHA-256 Fingerprint
sl_SI: Prstni odtis SHA-256

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Not Before
sl_SI: Ne prej kot

en: Not After
sl_SI: Ne kasneje kot

en: Usage
sl_SI: Uporaba

en: Version
sl_SI: Različica

en: Serial Number
sl_SI: Zaporedna številka

en: Key ID
sl_SI: ID ključa

en: Signature Algorithm
sl_SI: Algoritem podpisa

en: Public Key
sl_SI: Javni ključ

en: Algorithm
sl_SI: Algoritem

en: Credentials prompt was cancelled
sl_SI: Povpraševanje po poverilnicah preklicano

en: Source “%s” doesn’t support prompt for credentials
sl_SI: Vir »%s« ne podpira poizvedbe po poverilnicah

en: Failed to obtain access token from address “%s”: %s
sl_SI: Pridobivanje žetona za dostop do »%s« je spodletelo: %s

en: Checking returned code
sl_SI: Preverjanje vrnjene kode

en: Requesting access token, please wait…
sl_SI: Poteka preverjanje žetona za dostop ...

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Address Book authentication request".
en: %s Address Book authentication request
sl_SI: %s zahteva overitev imenika

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Calendar authentication request".
en: %s Calendar authentication request
sl_SI: %s zahteva overitev koledarja

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Memo List authentication request".
en: %s Memo List authentication request
sl_SI: %s zahteva overitev seznama opomnikov

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Task List authentication request".
en: %s Task List authentication request
sl_SI: %s zahteva overitev seznama nalog

note: Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google Mail authentication request".
en: %s Mail authentication request
sl_SI: %s zahteva overitev elektronske pošte

note: generic account prompt Translators: The %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Google account authentication request".
en: %s account authentication request
sl_SI: %s zahteva overitev računa

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your address book “%s”.
sl_SI: Prijavite se v %s in sprejmite pogoje uporabe za dostop do imenika »%s«.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your calendar “%s”.
sl_SI: Prijavite se v %s in sprejmite pogoje uporabe za dostop do koledarja »%s«.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your mail account “%s”.
sl_SI: Prijavite se v %s in sprejmite pogoje uporabe za dostop do poštnega računa »%s«.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your mail transport “%s”.
sl_SI: Prijavite se v %s in sprejmite pogoje uporabe za dostop do poštnega odjemalca »%s«.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your memo list “%s”.
sl_SI: Prijavite se v %s in sprejmite pogoje uporabe za dostop do seznama opomnikov »%s«.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your task list “%s”.
sl_SI: Prijavite se v %s in sprejmite pogoje uporabe za dostop do seznama nalog »%s«.

note: Translators: The first %s is replaced with an OAuth2 service display name, like the strings from "OAuth2Service" translation context, thus it can form a string like "Login to your Google account and...". The second %s is the actual source display name, like "On This Computer : Personal".
en: Login to your %s account and accept conditions in order to access your account “%s”.
sl_SI: Prijavite se v %s in sprejmite pogoje uporabe za dostop do »%s«.

en: Failed to open browser: %s
sl_SI: Odpiranje brskalnika je spodletelo: %s

en: _Copy URL
sl_SI: Kopiraj _URL

en: Open in _Browser
sl_SI: Odpri v _brskalniku

en: Open with “%s”
sl_SI: Odpri s programom »%s«

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: URL:
sl_SI: Naslov URL:

en: Open the above URL in a browser and go through the OAuth2 wizard there. Copy the resulting authorization code, or the URL the OAuth2 wizard finished with, below to continue the authentication process.
sl_SI: Navedeni naslov URL in sledite overitvenemu čarovniku OAuth2. Kopirajte spodnjo overitveno kodo, da nadaljujete postopek preverjanja pristnosti.

en: _Authorization code:
sl_SI: _Overitvena koda:

en: C_ontinue
sl_SI: _Nadaljuj

en: Preparing request, please wait…
sl_SI: Priprava zahteve je v teku, počakajte ...

en: Address book authentication request
sl_SI: Zahteva za overitev uporabe imenika

en: Calendar authentication request
sl_SI: Zahteva za overitev uporabe koledarja

en: Mail authentication request
sl_SI: Zahteva za overitev uporabe elektronske pošte

note: generic account prompt
en: Authentication request
sl_SI: Zahteva za overitev

en: Please enter the password for address book “%s”.
sl_SI: Vnesite geslo za imenik »%s«.

en: Please enter the password for calendar “%s”.
sl_SI: Vnesite geslo za koledar »%s«.

en: Please enter the password for mail account “%s”.
sl_SI: Vnesite geslo za elektronski poštni račun »%s«.

en: Please enter the password for mail transport “%s”.
sl_SI: Vnesite geslo za prenos elektronske pošte »%s«.

en: Please enter the password for memo list “%s”.
sl_SI: Vnesite geslo za opomnike »%s«.

en: Please enter the password for task list “%s”.
sl_SI: Vnesite geslo za seznam nalog »%s«.

en: Please enter the password for account “%s”.
sl_SI: Vnesite geslo za račun »%s«.

note: Translators: This is part of a credential prompt, constructing for example: "Please enter the password for account “%s”.\n(host: hostname)"
en: 
    (host: %s)
sl_SI: 
    (gostitelj: %s)

en: _OK
sl_SI: _V redu

en: _User Name:
sl_SI: _Uporabniško ime:

en: _Password:
sl_SI: _Geslo:

note: Remember password check
en: _Add this password to your keyring
sl_SI: Dodaj _geslo v zbirko ključev

note: Translators: meaning as "Snooze, until event start time"
en: until start time
sl_SI: do časa začetka

en: Add custom time…
sl_SI: Dodaj čas po meri ...

en: Clear custom times
sl_SI: Počisti čase po meri

[ctx: overdue]
en: now
sl_SI: sedaj

en: %d year | %d years
sl_SI[0]: %d let
sl_SI[1]: %d leto
sl_SI[2]: %d leti
sl_SI[3]: %d leta

[ctx: overdue]
en: overdue
sl_SI: zakasnelo

en: Failed to launch URI “%s”:
sl_SI: Zaganjanje naslova URL »%s« je spodletelo:

en: No reminder is selected.
sl_SI: NI izbranih opomnikov.

en: No details are available.
sl_SI: Ni razpoložljivih podrobnosti.

en: Multiple reminders are selected.
sl_SI: Izbranih je več opomnikov.

en: Failed to dismiss reminder:
sl_SI: Preklic opomnika je spodletel:

en: Failed to dismiss all:
sl_SI: Preklic vseh dogodkov je spodletel:

en: Set a custom snooze time for
sl_SI: Nastavitev privzetega časa dremeža

[ctx: reminders-snooze]
note: Translators: this is part of: "Set a custom snooze time for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: da_ys
sl_SI: dn_i

[ctx: reminders-snooze]
note: Translators: this is part of: "Set a custom snooze time for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: _hours
sl_SI: _ur

[ctx: reminders-snooze]
note: Translators: this is part of: "Set a custom snooze time for [nnn] days [nnn] hours [nnn] minutes", where the text in "[]" means a separate widget
en: _minutes
sl_SI: _minut

en: _Add Snooze time
sl_SI: Dodaj čas _dremeža

en: _Dismiss
sl_SI: _Opusti

en: Dismiss _All
sl_SI: Opusti _vse

en: _Snooze
sl_SI: _Dremež

en: Certificate trust...
sl_SI: Zaupanje varnosti potrdila ...

en: _Reject
sl_SI: _Zavrni

en: Accept _Temporarily
sl_SI: Sprejmi _začasno

en: _Accept Permanently
sl_SI: Sprejmi _trajno

en: Temporarily reject the certificate
sl_SI: Začasno zavrni potrdilo

en: Permanently reject the certificate
sl_SI: Trajno zavrni potrdilo

en: Temporarily accept the certificate
sl_SI: Začasno sprejmi potrdilo

en: Permanently accept the certificate
sl_SI: Trajno sprejmi potrdilo

en: SSL/TLS certificate for “%s” is not trusted. Do you wish to accept it?
sl_SI: Potrdilo SSL/TLS za »%s« ni določeno kot varno. Ali ga vseeno želite prejeti?

en: Reason:
sl_SI: Vzrok:

en: Detailed error:
sl_SI: Podrobno sporočilo o napaki:

en: The signing certificate authority is not known.
sl_SI: Podpisni pooblastitelj potrdil ni poznan.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
sl_SI: Potrdilo ni skladno z istovetnostjo spletišča, s katerega je bilo to prejeto.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
sl_SI: Čas dovoljene uporabe potrdila je še v prihodnosti.

en: The certificate has expired.
sl_SI: Potrdilo je poteklo.

en: The certificate has been revoked according to the connection’s certificate revocation list.
sl_SI: Potrdilo je bilo preklicano glede na seznam preklicanih potrdil povezave.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
sl_SI: Algoritem potrdila je obravnavan kot ne-varen.

en: Supports
sl_SI: Podpora

en: _User mail:
sl_SI: _Elektronsi naslov:

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Contacts
sl_SI: Stiki

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Events
sl_SI: Dogodki

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Memos
sl_SI: Opomniki

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Tasks
sl_SI: Naloge

[ctx: WebDAVDiscover]
en: Server-side scheduling
sl_SI: Časovno načrtovanje na strani strežnika

en: Invalid URL
sl_SI: Neveljaven naslov URL

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Searching server sources...
sl_SI: Iskanje strežniških virov...

en: Cannot find a corresponding account in the org.gnome.OnlineAccounts service from which to obtain a password for “%s”
sl_SI: Ni mogoče najti ustreznega računa storitve org.gnome.OnlineAccounts, s katerim naj bi pridobili geslo za »%s«.

en: Failed to get password from GOA:
sl_SI: Pridobivanje gesla iz GOA je spodletelo:

note: TODO: more specific
en: Code: %u — Unexpected response from server
sl_SI: Koda: %u – nepričakovan odziv strežnika

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
sl_SI: Razčlenjevanje samodejnega odgovora XML je spodletelo

note: TODO: more specific
en: Failed to find Autodiscover element
sl_SI: Iskanje predmeta samodejne zaznave je spodletelo

note: TODO: more specific
en: Failed to find Response element
sl_SI: Iskanje predmeta odziva je spodletelo

note: TODO: more specific
en: Failed to find Account element
sl_SI: Iskanje predmeta računa je spodletelo

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
sl_SI: Iskanje predmetov ASUrl in OABUrl v odzivu samodejne zaznave je spodletelo

en: Cannot find a corresponding account in the org.gnome.OnlineAccounts service from which to obtain an access token for “%s”
sl_SI: Ustreznega računa v storitvi the org.gnome.OnlineAccounts, iz katerega bi lahko pridobili žeton dostopa za »%s«, ni mogoče najti.

en: Failed to obtain an access token for “%s”:
sl_SI: Pridobivanje žetona za dostop do »%s« je spodletelo:

en: Keep running after the last client is closed
sl_SI: Nadaljuj izvajanje po končanju zadnjega podrejenega okna

en: Wait running until at least one client is connected
sl_SI: Nadaljuj izvajanje dokler je povezan vsaj en odjemalec

en: Overrides compile-time backend per process option; use 1 to enable, 0 to disable, any other value is to use compile-time option
sl_SI: Prepiše možnost izvajanja compile-time za posamezno opravilo. Uporabite vrednost 1 za zagon in 0 za onemogočanje, katerakoli druga vrednost omogoči izvajanje.

en: Reminders
sl_SI: Opomniki

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

en: _No
sl_SI: _Ne

en: _Yes
sl_SI: _Da

en: A calendar reminder is about to trigger. This reminder is configured to run the following program:
    
            %s
    
    Are you sure you want to run this program?
sl_SI: Opomnik koledarja Evolution se bo sprožil. Opomnik je nastavljen, da zažene naslednji program:
    
             %s
    
    Ali ste prepričani, da želite ta program zagnati?

en: Do not ask me about this program again
sl_SI: Za ta program ne zahtevaj več potrditve

en: Display Reminders window with _notifications
sl_SI: Pokaži okno opomnikov v obvestilnem p_odročju

en: Keep reminder notification window always on _top
sl_SI: Pusti _okno obvestila opomnikov vedno na vrhu

en: Enable _desktop notifications
sl_SI: Omogoči _namizna obvestila

en: Enable _audio notifications
sl_SI: Omogoči _zvočna obvestila

en: Display reminders for _completed tasks
sl_SI: Pokaži opomnike _opravljenih nalog

en: Display reminders for _past events
sl_SI: Pokaži opomnike _preteklih dogodkov

en: Reminders Options:
sl_SI: Možnosti opomnikov:

en: You have %d reminder | You have %d reminders
sl_SI[0]: Imate %d opomnikov
sl_SI[1]: Imate %d opomnik
sl_SI[2]: Imate %d opomnika
sl_SI[3]: Imate %d opomnike

en: Don’t migrate user data from previous versions of Evolution
sl_SI: Ne prenašaj uporabniških podatkov predhodnih različic programa Evolution

en: Can not open file
sl_SI: Ni mogoče odpreti datoteke

en: Failed to open client “%s”: %s
sl_SI: Odpiranje odjemalca »%s« je spodletelo: %s

en: Unhandled error
sl_SI: Neobravnavana napaka

en: Specify the output file instead of standard output
sl_SI: Navedite izhodno datoteko namesto standardnega izhoda

en: OUTPUTFILE
sl_SI: IZHODNADATOTEKA

en: List available address books
sl_SI: Izpiši razpoložljive adresarje

en: List available address books and show how many contacts they have
sl_SI: Navedite razpoložljive adresarje in prikažite, koliko stikov imajo

en: Show cards as vcard or csv file
sl_SI: Pokaži kartice kot vcard ali datoteke csv

en: Cannot use --list and --list-with-count together.
sl_SI: Ni mogoče uporabiti --list in --list-with-count skupaj.

en: Command line arguments error, please use --help option to see the usage.
sl_SI: Napaka argumentov ukazne vrstice. Uporabite možnost --help za ogled uporabe.

en: Only supports csv or vcard format.
sl_SI: Podpira samo obliko zapisa csv ali vcard.

en: Show only enabled sources
sl_SI: Pokaži le omogočene vire

en: Show source’s UID
sl_SI: Pokaži UID vira

en: Show source’s authentication information
sl_SI: Pokaži podrobnosti overitve vira

en: Write in machine readable format (one source per line, without localized property names and tab as separator)
sl_SI: Zapiši v strojnem načinu (en vir v vrstici, brez krajevnih imen lastnosti in z tabulatorjem kot ločilnikom)

en: Limit only to sources with given extension name
sl_SI: Omeji le na vire s podanim imenom razširitve

en: yes
sl_SI: da

en: no
sl_SI: ne

en: Collection
sl_SI: Zbirka

en: Collection/GNOME Online Accounts
sl_SI: Zbirka/Spletni računi GNOME

en: Collection/Ubuntu Online Accounts
sl_SI: Zbirka/Spletni računi Ubuntu

en: Address Book
sl_SI: Imenik

en: Calendar
sl_SI: Koledar

en: Memo List
sl_SI: Seznam opomnikov

en: Task List
sl_SI: Seznam nalog

en: Mail Account
sl_SI: Poštni račun

en: Mail Transport
sl_SI: Prenos pošte

en: Mail Identity
sl_SI: Istovetnost pošte

en: Mail Submission
sl_SI: Pošiljanje elektronske pošte

en: Mail Signature
sl_SI: Podpis pošte

en: Proxy
sl_SI: Posredniški strežnik

en: Parent UID: %s
sl_SI: Nadrejeni UID: %s

en: Enabled: %s
sl_SI: Omogočeno: %s

en: Backend: %s
sl_SI: Ozadnji program: %s

en: Calendar enabled: %s
sl_SI: Koledar je omogočen: %s

en: Contacts enabled: %s
sl_SI: Stiki so omogočeni: %s

en: Mail enabled: %s
sl_SI: Elektronska pošta je omogočena: %s

en: MIME Type: %s
sl_SI: VRsta MIME: %s

en: Auth Host: %s:%d
sl_SI: Gostitelj overitve: %s:%d

en: Auth Host: %s
sl_SI: Gostitelj overitve: %s

en: Auth User: %s
sl_SI: Uporabnik overitve: %s

en: Auth Method: %s
sl_SI: Način overitve: %s

en: Auth Proxy UID: %s
sl_SI: Posredniški UID overitve: %s

en: Failed to parse arguments: Unknown error
sl_SI: Razčlenjevanje argumentov je spodletelo: neznana napaka

en: Failed to connect to source registry: %s
sl_SI: Povezovanje z vpisnikom vira je spodletelo: %s

en: No sources had been found
sl_SI: Ni najdenih virov

en: Birthdays & Anniversaries
sl_SI: Rojstni dnevi in obletnice

en: Contacts
sl_SI: Stiki

en: On LDAP Servers
sl_SI: Na strežnikih LDAP

en: On This Computer
sl_SI: Na tem računalniku

en: Personal
sl_SI: Osebno

en: Default Proxy Settings
sl_SI: Privzete nastavitve posredniškega strežnika

en: Search Folders
sl_SI: Iskalne mape

en: Weather
sl_SI: Vreme

en: On The Web
sl_SI: Na spletu

en: WebDAV Notes
sl_SI: Opombe WebDAV
