evolution-ews master - en to hr translation catalogue (338 entries)

en: Exchange Web Services
hr: Exchange web usluge

en: For accessing Exchange servers using Web Services
hr: Za pristup Exchange poslužiteljima koristeći web usluge

en: Fetching contact photos…
hr: Preuzimanje fotografija kontakta…

en: Failed to update GAL:
hr: Neuspjela GAL nadopuna:

en: Cannot save contact list, it’s only supported on EWS Server 2010 or later
hr: Nemoguće spremanje popisa kontakta, podržano je samo na EWU poslužitelju 2010 ili novijem

en: Failed to set contact photo:
hr: Neuspjelo postavljanje fotografije kontakta:

[ctx: FreeBusyType]
en: Free
hr: Slobodno

[ctx: FreeBusyType]
en: Busy
hr: Zauzeto

[ctx: FreeBusyType]
en: Out of Office
hr: Izvan ureda

[ctx: FreeBusyType]
en: Tentative
hr: Privremeno

en: Cannot determine EWS ItemId
hr: Nemoguće otkrivanje EWU ID-a stavke

en: Cannot create meetings organized by other users in an Exchange Web Services calendar.
hr: Nemoguće stvaranje sastanaka organiziranih od strane drugih ljudi u kalendaru Exchange web usluge.

en: Online meeting can be created only in the main user Calendar.
hr: Mrežni sastanci mogu se stvoriti samo u glavnom kalendaru korisnika.

en: Cannot find user “%s” between attendees
hr: Nemoguć pronalazak korisnika “%s” među sudionicima

en: Cannot connect to the server, repeat the action once you login to the server.
hr: Nemoguće povezivanje s poslužiteljem, ponovite radnju jednom nakon što se prijavite na poslužitelj.

note: Translators: The '%s' is replaced with a UID of the collection source
en: Cannot find Microsoft365 helper source for calendar “%s”
hr: Nemoguć pronalazak izvora Microsoft365 pomoćnika za kalendar “%s”

en: Invalid occurrence ID
hr: Nevaljani ID pojave

en: Unable to open mimecontent temporary file!
hr: Nemoguće otvaranje privremene datoteke mime sadržaja!

en: Unable to generate parser from mimecontent!
hr: Nemoguće stvaranje obrađivača iz mime sadržaja!

en: Unable to parse meeting request mimecontent!
hr: Nemoguća obrada mime sadržaja zahtjeva za sastankom!

en: Unable to create cache file
hr: Nemoguće stvaranje datoteke predmemorije

en: Unable to create cache path “%s”: %s
hr: Neuspjelo stvaranje putanje predmemorije “%s”: %s

note: Translators: The first %s consists of the source file name, the second %s of the destination file name and the third %s of the error message.
en: Failed to move message cache file from “%s” to “%s”: %s
hr: Neuspjelo premještanje datoteke predmemorije iz “%s” u “%s”: %s

en: Could not load summary for %s
hr: Neuspjelo učitavanje sažetka za %s

en: Refreshing folder “%s”
hr: Osvježavanje mape “%s”

en: Cannot perform actions on the folder while in offline mode
hr: Nemoguće izvođenje radnji na mapi u izvanmrežnom načinu rada

en: Checking for new mail
hr: Provjera nove pošte

en: C_heck for new messages in all folders
hr: P_rovjeri nove poruke u svim mapama

en: _Listen for server change notifications
hr: _Osluškuj obavijesti promjene poslužitelja

en: Options
hr: Mogućnosti

en: _Apply filters to new messages in Inbox on this server
hr: _Primijeni filtre na nove poruke za pristiglu poštu sa ovog poslužitelja

en: Check new messages for _Junk contents
hr: Provjeri sadrže li nove poruke _neželjenu poštu

en: Only check for Junk messages in the IN_BOX folder
hr: Samo provjeri poruke neželjene pošte u mapi _pristigle pošte

en: Synchroni_ze remote mail locally in all folders
hr: Uskla_di udaljenu poštu lokalno u svim mapama

en: Show _Public Folders beside user folders
hr: Prikaži _javne mape pokraj mapa korisnika

en: Connection
hr: Povezivanje

note: Translators: '%s' is preplaced with a widget, where " * user can select how long the timeout should be.
en: Connection _timeout (in seconds) %s
hr: Istek povezivanja (u sekundama) %s

en: Numbe_r of concurrent connections to use
hr: Bro_j istodobno korištenih povezivanja

en: Override _User-Agent header value
hr: Zaobiđi _vrijednost korisničkog agenta

en: This option will connect to the Exchange server using a plaintext password with NTLM authentication.
hr: Ova mogućnost će se povezati sa Exchange poslužiteljem koristeći lozinku u obliku običnog teksta s NTLM ovjerom.

en: Basic
hr: Osnovno

en: This option will connect to the Exchange server using a plaintext password with Basic authentication.
hr: Ova mogućnost će se povezati sa Exchange poslužiteljem koristeći lozinku u obliku običnog teksta sa osnovnom ovjerom.

en: This option will connect to the Exchange server using a Kerberos/GSSAPI authentication.
hr: Ova mogućnost će se povezati sa Exchange poslužiteljem koristeći Kerberos/GSSAPI ovjeru.

en: Session has no storage path
hr: Sesija nema putanju spremišta

en: Checking “Out of Office” settings
hr: Provjeravanje “Izvan ureda” postavke

en: Look up Exchange server categories
hr: Pretraga kategorija Exchange poslužitelja

note: Translators: The "%s" is a service URL, provided by the server
en: Password will expire in %d day. Open “%s” to change it. | Password will expire in %d days. Open “%s” to change it.
hr[0]: Lozinka istječe za %d dan. Otvorite “%s” kako bi ju promijenili.
hr[1]: Lozinka istječe za %d dana. Otvorite “%s” kako bi ju promijenili.
hr[2]: Lozinka istječe za %d dana. Otvorite “%s” kako bi ju promijenili.

en: Password will expire in one day. | Password will expire in %d days.
hr[0]: Lozinka istječe za %d dan.
hr[1]: Lozinka istječe za %d dana.
hr[2]: Lozinka istječe za %d dana.

en: Updating foreign folder structure
hr: Nadopuna strukture strane mape

en: Updating foreign folders
hr: Nadopuna strane mape

en: No such folder: %s
hr: Nema takve mape: %s

en: Cannot list EWS public folders in offline mode
hr: Nemoguć prikaz EWU javnih mapa u izvanmrežnom načinu rada

en: Cannot find any EWS public folders
hr: Nemoguć pronalazak bilo kakvih EWU javnih mapa

en: Cannot create folder “%s”, folder already exists
hr: Nemoguće stvaranje mape “%s”, mapa već postoji

en: Parent folder %s does not exist
hr: Sadržajna mapa %s ne postoji

en: Cannot create folder under “%s”, it is used for folders of other users only
hr: Nemoguće stvaranje mape u “%s”, koristi se samo za mape drugih korisnika

en: Cannot create folder under “%s”, it is used for public folders only
hr: Nemoguće stvaranje mape u “%s”, koristi se samo za javne mape

en: Folder does not exist
hr: Mapa ne postoji

en: Cannot remove folder “%s”, it is used for folders of other users only
hr: Nemoguće uklanjanje mape u “%s”, koristi se samo za mape drugih korisnika

en: Cannot remove folder “%s”, it is used for public folders only
hr: Nemoguće uklanjanje mape u “%s”, koristi se samo za javne mape

en: Folder %s does not exist
hr: Mapa %s ne postoji

en: No change key record for folder %s
hr: Nema zapisa promjene ključa za mapu %s

en: Cannot both rename and move a folder at the same time
hr: Nemoguće je preimenovanje i premještanje mape u isto vrijeme

en: Cannot find folder ID for parent folder %s
hr: Nemoguć pronalazak ID-a mape za sadržajnu mapu %s

note: convert well-known names to their non-localized form
en: Inbox
hr: Pristigla pošta

en: Exchange server %s
hr: Exchange poslužitelj %s

en: Exchange service for %s on %s
hr: Exchange usluga za %s na %s

en: Could not locate Trash folder
hr: Nemoguće lociranje mape smeća

en: Could not locate Junk folder
hr: Nemoguće lociranje mape neželjene pošte

en: Cannot subscribe EWS folders in offline mode
hr: Nemoguća pretplata na EWU mape u izvanmrežnom načinu rada

en: Cannot subscribe folder “%s”, no public folder available
hr: Nemoguća pretplata na mapu “%s”, nema dostupne javne mape

en: Cannot subscribe folder “%s”, folder not found
hr: Nemoguća pretplata na mapu “%s”, mape nije pronađena

en: Cannot subscribe folder “%s”, folder ID not found
hr: Nemoguća pretplata na mapu “%s”, ID mape nije pronađen

en: Cannot subscribe folder “%s”, public folder root not found
hr: Nemoguća pretplata na mapu “%s”, korijen javne mape nije pronađen

en: Cannot unsubscribe EWS folders in offline mode
hr: Nemoguć je prekinuti pretplatu na EWU mape u izvanmrežnom načinu rada

en: You must be working online to complete this operation
hr: Morate biti u mrežnom načinu rada za završetak ove radnje

en: Unsetting the “Out of Office” status
hr: Uklanjanje “Izvan ureda” stanja

en: Foreign Folders
hr: Strane mape

en: Public Folders
hr: Javne mape

en: Invalid folder URI “%s”
hr: Nevaljani URI mape: “%s”

en: Exchange mail delivery via %s
hr: Dostava Exchange e-pošte putem %s

en: Cannot send message with no From address
hr: Nemoguće slanje poruke bez adrese u pošiljatelja

en: Exchange server cannot send message with multiple From addresses
hr: Exchange poslužitelj ne može poslati poruku s više navedenih adresa pošiljatelja

en: Failed to read From address
hr: Neuspjelo čitanje adrese pošiljatelja

en: Service not connected
hr: Usluga nije povezana

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Office365.com server
hr: Ova mogućnost će koristiti OAuth 2.0 token pristupa za povezivanje sa Office365.com poslužiteljem

en: Cannot store this recurrence. Change it to simple single daily, weekly, monthly or yearly recurrence without exceptions and with start date.
hr: Nemoguće je spremiti ovo ponavljanje. Promijenite ga u jednostavno pojedinačno dnevno, tjedno, mjesečno ili godišnje ponavljanje bez iznimki i s datumom početka.

en: CreateItem call failed to return ID for new message
hr: Stvaranje stavke poziva nije neuspjelo vratiti ID za novu poruku

en: No response: %s
hr: Nema odgovora: %s

en: Exchange server is busy, waiting to retry (%d:%02d minute) | Exchange server is busy, waiting to retry (%d:%02d minutes)
hr[0]: Exchange poslužitelj je zauzet, čekanje ponovnog pokušaja (%d:%02d minuta)
hr[1]: Exchange poslužitelj je zauzet, čekanje ponovnog pokušaja (%d:%02d minute)
hr[2]: Exchange poslužitelj je zauzet, čekanje ponovnog pokušaja (%d:%02d minuta)

en: Exchange server is busy, waiting to retry (%d second) | Exchange server is busy, waiting to retry (%d seconds)
hr[0]: Exchange poslužitelj je zauzet, čekanje ponovnog pokušaja (%d sekunda)
hr[1]: Exchange poslužitelj je zauzet, čekanje ponovnog pokušaja (%d sekunde)
hr[2]: Exchange poslužitelj je zauzet, čekanje ponovnog pokušaja (%d sekundi)

en: Authentication failed
hr: Neuspjela ovjera

en: Failed to parse autodiscover response XML
hr: Nemoguća obrada automatskog otkrivanja odgovora XML-a

en: Failed to find <Autodiscover> element
hr: Nemoguće je pronaći element <Automatskog otkrivanja>

en: Failed to find <Response> element
hr: Nemoguće je pronaći element <Odgovora>

en: Failed to find <Account> element
hr: Nemoguće je pronaći <element> računa

en: Failed to find <ASUrl> in autodiscover response
hr: Nemoguće je pronaći <ASUrl> u odgovoru automatskog otkrivanja

en: URL cannot be NULL
hr: URL ne može biti NIŠTA

en: Email address is missing a domain part
hr: Adresi e-pošte nedostaje domena

en: Failed to parse oab XML
hr: Neuspjela obrada oab XML-a

en: Failed to find <OAB> element
hr: Nemoguće pronalazak <OAB> elementa

en: Requires at least Microsoft Exchange 2010 SP1 server
hr: Zahtijeva najmanje Microsoft Exchange 2010 SP1 server

en: Requires at least Microsoft Exchange 2013 server
hr: Zahtijeva najmanje Microsoft Exchange 2013 server

en: Requires at least Microsoft Exchange 2010 server
hr: Zahtijeva najmanje Microsoft Exchange 2010 server

en: Requires at least Microsoft Exchange 2007 SP1 server
hr: Zahtijeva najmanje Microsoft Exchange 2007 SP1 server

en: Password expired. Change password at “%s”.
hr: Lozinka je istekla. Promijenite lozinku na “%s”.

en: Password expired.
hr: Lozinka je istekla.

en: Cannot add folder, unsupported folder type
hr: Nemoguće dodavanje mape, nepodržana vrsta mape

en: Cannot add folder, master source not found
hr: Nemoguće dodavanje mape, glavni izvor nije pronađen

en: Cannot add folder, folder already exists as “%s”
hr: Nemoguće dodavanje mape, mapa već postoji kao “%s”

en: Use only _primary contact email address
hr: Koristi samo _adresu e-pošte glavnog kontakta

en: When checked, the contacts looked up in the online Global Address List will contain only the primary email address
hr: Kada je odabrano, kontakti pretraženi na mreži u globalnom popisu adresa će sadržavati samo glavnu adresu

en: _Fetch contact photos
hr: _Preuzmi fotografije kontakta

en: Tries to look up for user photo
hr: Pokušava pretražiti fotografije korisnika

en: Online Meeting
hr: Mrežni sastanak

en: Create the meeting as an online meeting in the main user calendar
hr: Stvori sastanak kao mrežni sastanak u glavnom kalendaru korisnika.

en: Exchange Web Services autodiscovery
hr: Automatsko otkrivanje Exchange web usluge

en: User: %s
hr: Korisnik: %s

en: Host URL: %s
hr: URL poslužitelja: %s

en: Requires password to continue.
hr: Potrebna je lozinka za nastavak.

en: Folder
hr: Mapa

en: Size
hr: Veličina

en: Unable to retrieve folder size information
hr: Nemoguće primanje informacija veličine mape

en: Folder Sizes
hr: Veličina mape

en: _Close
hr: _Zatvori

en: Fetching folder list…
hr: Dohvaćanje popisa mape…

en: Subscribe to folder of other EWS user…
hr: Pretplati se na mapu drugog EWU korisnika…

en: Cannot edit permissions of folder “%s”, choose other folder.
hr: Nemoguće uređivanje dozvole za mapu “%s”, odaberite drugu mapu.

en: Folder Sizes…
hr: Veličina mape…

en: Subscribe to folder of other user…
hr: Pretplati se na mapu drugog korisnika…

en: Permissions…
hr: Dozvole…

en: Edit EWS folder permissions
hr: Uredi dozvole EWU mape

en: Edit EWS calendar permissions
hr: Uredi dozvole EWU kalendara

en: Edit EWS tasks permissions
hr: Uredi dozvole EWU zadataka

en: Edit EWS memos permissions
hr: Uredi dozvole EWU dopisa

en: Edit EWS contacts permissions
hr: Uredi dozvole EWU kontakata

[ctx: PermissionsLevel]
en: None
hr: Nedodjeljeno

[ctx: PermissionsLevel]
en: Owner
hr: Vlasnik

[ctx: PermissionsLevel]
en: Publishing Editor
hr: Urednik objavljivanja

[ctx: PermissionsLevel]
en: Editor
hr: Urednik

[ctx: PermissionsLevel]
en: Publishing Author
hr: Autor objavljivanja

[ctx: PermissionsLevel]
en: Author
hr: Autor

[ctx: PermissionsLevel]
en: Nonediting Author
hr: Autor koji ne uređuje

[ctx: PermissionsLevel]
en: Reviewer
hr: Recezent

[ctx: PermissionsLevel]
en: Contributor
hr: Doprinositelj

[ctx: PermissionsLevel]
en: Free/Busy time
hr: Slobodan/Zauzet vrijeme

[ctx: PermissionsLevel]
en: Free/Busy time, subject, location
hr: Slobodan/Zauzet vrijeme, predmet, mjesto

[ctx: PermissionsLevel]
en: Custom
hr: Prilagođena

en: Writing folder permissions, please wait…
hr: Zapisivanje dozvola mape, pričekajte…

[ctx: User]
en: Anonymous
hr: Anonimno

[ctx: User]
en: Default
hr: Zadano

[ctx: User]
en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Name
hr: Ime

en: Permission level
hr: Razina dozvole

en: Edit EWS folder permissions…
hr: Uredi dozvole EWU mape…

en: Account:
hr: Račun:

en: Folder name:
hr: Naziv mape:

en: Folder ID:
hr: ID mape:

en: Permissions
hr: Dozvole

en: Permi_ssion level:
hr: Raz_ina dozvole:

[ctx: Permissions]
en: Read
hr: Čitanje

[ctx: Permissions]
en: None
hr: Nepoznato

[ctx: Permissions]
en: Free/Busy time
hr: Slobodan/Zauzet vrijeme

[ctx: Permissions]
en: Free/Busy time, subject, location
hr: Slobodan/Zauzet vrijeme, predmet, mjesto

[ctx: Permissions]
en: Full Details
hr: Potpune pojedinosti

[ctx: Permissions]
en: Write
hr: Zapisivanje

[ctx: Permissions]
en: Create items
hr: Stvaranje stavke

[ctx: Permissions]
en: Create subfolders
hr: Stvaranje podmapa

[ctx: Permissions]
en: Edit own
hr: Uređivanje vlastitoga

[ctx: Permissions]
en: Edit all
hr: Uređivanje svega

[ctx: Permissions]
en: Delete items
hr: Brisanje stavki

[ctx: Permissions]
en: Own
hr: Svoje

[ctx: Permissions]
en: All
hr: Sve

[ctx: Permissions]
en: Other
hr: Ostalo

[ctx: Permissions]
en: Folder owner
hr: Vlasnik mape

[ctx: Permissions]
en: Folder contact
hr: Kontakt mape

[ctx: Permissions]
en: Folder visible
hr: Mapa je vidljiva

en: Reading folder permissions, please wait…
hr: Čitanje dozvola mape, pričekajte…

en: Unset on Server
hr: Ukloni na poslužitelju

en: Unset the “Out of Office” status
hr: Ukloni “Izvan ureda” stanje

en: No users found, only one contact | No users found, only %d contacts
hr[0]: Nema pronađenih korisnika, samo %d kontakt
hr[1]: Nema pronađenih korisnika, samo %d kontakta
hr[2]: Nema pronađenih korisnika, samo %d kontakata

en: No users found
hr: Nema pronađenih korisnika

en: Found one user | Found %d users
hr[0]: Pronađen je %d korisnik
hr[1]: Pronađena su %d korisnika
hr[2]: Pronađeno je %d korisnika

en: Found more than 100 users, but showing only first %d | Found more than 100 users, but showing only first %d
hr[0]: Pronađeno je više od 100 korisnika, ali se prikazuje samo prvih %d
hr[1]: Pronađeno je više od 100 korisnika, ali se prikazuje samo prvih %d
hr[2]: Pronađeno je više od 100 korisnika, ali se prikazuje samo prvih %d

en: Search for a user
hr: Pretraži korisnika

en: Searching…
hr: Pretraživanje…

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Choose EWS user…
hr: Odaberi EWU korisnika…

en: _Search:
hr: _Pretraži:

[ctx: ForeignFolder]
note: Translators: The '%s' is replaced with user name, to whom the foreign mailbox belongs. * Example result: "Mailbox — John Smith"
en: Mailbox — %s
hr: Pretinac — %s

en: Cannot test foreign folder availability when the account is offline
hr: Nemoguće testiranje dostupnosti strane mape kada je račun u izvanmrežnom načinu rada

note: Translators: This is used as a calendar name; it constructs "User Name - Availability" string shown in UI
en: Availability
hr: Dostupnost

en: Folder “%s” not found. Either it does not exist or you do not have permission to access it.
hr: Mapa “%s” nije pronađena. Ili ne postoji ili nemate dozvole da joj pristupite.

en: Cannot add folder, cannot determine folder’s type
hr: Nemoguće dodavanje mape, nemoguće određivanje vrste mape

en: Contacts
hr: Kontakti

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Free/Busy as Calendar
hr: Slobodan/Zauzet kao kalendar

en: Memos
hr: Dopisi

en: Tasks
hr: Zadaci

en: Testing availability of folder “%s” of user “%s”, please wait…
hr: Testiranje dostupnosti mape “%s” korisnika “%s”, pričekajte…

en: Cannot search for user when the account is offline
hr: Nemoguće pretraga korisnika kada je račun u izvanmrežnom načinu rada

en: User
hr: Korisnik

en: _User:
hr: _Korisnik:

en: C_hoose…
hr: O_daberi…

en: _Folder name:
hr: _Naziv mape:

en: Include _subfolders
hr: Uključi _podmape

en: User name “%s” is ambiguous, specify it more precisely, please
hr: Korisničko ime "%s" je nejasno, preciznije ga navedite

en: Querying Autodiscover service
hr: Upit usluge automatskog otkrivanja

en: Fetch _URL
hr: Dohvati _URL

en: Configuration
hr: Podešavanje

en: User_name:
hr: Korisničko _ime:

en: _Host URL:
hr: _URL poslužitelja:

en: Open _Mailbox of other user
hr: Otvori _pretinac korisnika

en: S_earch…
hr: P_retraga…

en: Authentication
hr: Ovjera

en: _Override Office365 OAuth2 settings
hr: _Zaobiđi Office365 OAuth2 postavke

en: Help…
hr: Pomoć…

en: Application I_D:
hr: I_D aplikacije:

en: There is not set any default application ID
hr: Nema postavljenog zadanog ID-a aplikacije

en: Default application ID is “%s”
hr: Zadani postavljeni ID aplikacije je “%s”

note: Translators: 'Tenant' here means a term used by Microsoft to identify a company or organization in an Office 365 world. Same for 'common', it's a default URL path. You probably do not want to translate it. More for example here: https://powerbi.microsoft.com/en-us/blog/what-is-a-tenant/
en: Default tenant ID is “common“
hr: Zadani tenant ID je “common“

note: Translators: 'Tenant' here means a term used by Microsoft to identify a company or organization in an Office 365 world. You probably do not want to translate it. More for example here: https://powerbi.microsoft.com/en-us/blog/what-is-a-tenant/
en: Default tenant ID is “%s”
hr: Zadani tenant ID je “%s”

en: _Advanced Settings
hr: _Napredne postavke

en: _Endpoint host:
hr: _Završni poslužitelj:

en: Default endpoint host is “%s”
hr: Zadani završni poslužitelj je “%s”

en: Red_irect URI:
hr: URI _preusmjeravanja:

en: Default redirect URI is “%s”
hr: Zadani URI preusmjeravanja je “%s”

en: Re_source URI:
hr: URI resursa:

en: Default resource URI is derived from the Host URL, or it can eventually fall back to “%s”.
hr: Zadani URI resursa je izveden iz URL-a poslužitelja ili se eventualno može vratiti na “%s”.

en: Host URL is not valid
hr: URL poslužitelja nije valjan

en: Host URL cannot be empty
hr: URL poslužitelja ne može biti prazan

en: OAB URL is not valid
hr: OAB URL nije valjan

en: User name cannot be empty
hr: Korisničko ime ne može biti prazno

en: Application ID cannot be empty
hr: ID aplikacije ne može biti prazan

[ctx: PermissionsLevel]
en: Reviewer (can read items)
hr: Recezent (može čitati stavke)

[ctx: PermissionsLevel]
en: Author (can read and create items)
hr: Autor (može čitati i stvarati stavke)

[ctx: PermissionsLevel]
en: Editor (can read, create and modify items)
hr: Urednik (može čitati, stvarati i uređivati stavke)

en: Delegate permissions
hr: Dozvole delegata

en: C_alendar
hr: K_alendar

en: _Delegate receives copies of meeting-related messages sent to me
hr: _Delegat prima kopije poruka sa sastanku poslanih meni

en: _Tasks
hr: _Zadaci

en: _Inbox
hr: _Pristigla pošta

en: C_ontacts
hr: _Kontakti

en: _Notes
hr: _Bilješke

en: _Journal
hr: _Dnevnik

en: Delegate “%s” has the following permissions
hr: Delegat “%s” ima sljedeće dozvole

en: Delegate can see my _private items
hr: Delegat može vidjeti moje _privatne stavke

en: Retrieving current user permissions, please wait…
hr: Primanje dozvola trenutnog korisnika, pričekajte…

en: Delegates
hr: Delegati

en: Delegates can send items on your behalf, including creating and responding to meeting requests. If you want to grant folder permissions without giving send-on-behalf-of permissions, close this dialog box, right-click the folder, click Permissions and change the options there.
hr: Delegati mogu poslati stavke u vaše ime, uključujući stvaranje i odgovore na pozive za sastanak. Ako želite dati mapi dozvolu bez davanja dozvola za slanje-u-ime, zatvorite ovaj dijalog, lijevo kliknite na mapu, kliknite na Dozvole i promijenite ju tamo.

en: Deliver meeting requests addressed to me and responses to meeting requests where I am the organizer to:
hr: Dostavi zahtjeve za sastanak adresirane na mene i odgovore na zahtjeve za sastanak gdje sam ja organizator:

note: new-line break, because GtkRadioButton doesn't allow wrapping of the inner label
en: My delegates only, but _send a copy of meeting requests
    and responses to me (recommended)
hr: Samo moji delegati, ali _pošalji kopije zahtjeva za
    sastanak i odgovore samo meni (preporučljivo)

en: My d_elegates only
hr: Samo m_oji delegati

en: My delegates a_nd me
hr: Moji delegati i j_a

en: Retrieving “Delegates” settings
hr: Primenje "Delegati" postavki

en: EWS Settings
hr: EWU postavke

en: Folder _Sizes
hr: Veličine _mapa

en: View the size of all Exchange folders
hr: Pogledaj veličinu svih Exchange mapa

en: _Reset Synchronization Tags
hr: _Obnovi oznake usklađivanja

en: Folders can sometimes get out of synchronization, for example after a long time not being connected to the server. By resetting the synchronization tags the folders are updated completely. This does not cause download of any already locally stored messages. The change will take effect the next time the folders are refreshed.
hr: Mape mogu ponekada biti neusklađene, na primjer, nakon duljeg vremena nepovezivanja s poslužiteljem. Obnovom oznake usklađivanja mapa je nadopunjena u potpunosti. To ne prouzrokuje preuzimanje već lokalno pohranjenih poruka. Promjene će se primijeniti sljedeći puta kada se mapa osvježi.

en: Locating offline address books
hr: Lociranje izvanmrežnog adresara

en: Global Address List
hr: Globalni popis adresa

en: Cache o_ffline address book
hr: Prebaci i_zvanmrežni adresar u predmemoriju

en: Select ad_dress list:
hr: Odaberi po_pis adresa:

en: Fetch List
hr: Dohvati popis

en: Out of Office
hr: Izvan ureda

en: The messages specified below will be automatically sent to each internal and external person who sends a mail to you.
hr: Poruke navedene ispod biti će automatski poslane svakoj vanjskoj i unutrašnjoj osobi koja pošalje e-poštu vama.

en: Do _not send Out of Office replies
hr: Ne _šalji odgovore Izvan ureda

en: _Send Out of Office replies
hr: _Šalji odgovore Izvan ureda

en: Send Out of Office replies only _during this time period:
hr: Šalji odgovore Izvan ureda samo _tijekom ovog razdoblja:

en: _From:
hr: _Šalje:

en: _To:
hr: _Prima:

en: I_nternal:
hr: U_nutrašnja:

en: Message to be sent within the organization
hr: Poruka koja će biti poslana unutar organizacije

en: E_xternal:
hr: V_anjska:

en: Message to be sent outside the organization
hr: Poruka koja će biti poslana izvan organizacije

en: Do not reply to senders outside the organization
hr: Ne odgovaraj pošiljateljima izvan organizacije

en: Reply only to known senders outside the organization
hr: Odgovaraj samo poznatim pošiljateljima izvan organizacije

en: Reply to any sender outside the organization
hr: Odgovaraj svim pošiljateljima izvan organizacije

en: Retrieving “Out of Office” settings
hr: Primanje “Izvan ureda” postavke

note: Translators: the first %s is replaced with a user name, the second %s is replaced with an email address of that user
en: %s (%s) has invited you to view his or her Microsoft Exchange calendar.
hr: %s (%s) vas je pozvao/la da vidite Microsoft Exchange kalendar.

note: Translators: the first %s is replaced with a user name, the second %s is replaced with an email address of that user
en: %s (%s) has invited you to view his or her Microsoft Exchange folder.
hr: %s (%s) vas je pozvao/la da vidite Microsoft Exchange mapu.

en: Click the Subscribe button to add it to Evolution.
hr: Kliknite na tipku pretplate za dodavanje u Evolution.

en: Subscribe
hr: Pretplati se

en: Failed to extract sharing information from provided data.
hr: Neuspjelo izdvajanje informacija dijeljenja iz dostupnih podataka.

en: EWS Sharing Metadata
hr: EWS dijeljeni merapodaci

en: Display part as EWS sharing metadata
hr: Prikaži dio kao EWS dijeljeni metapodatak

en: Subscribing EWS folder…
hr: Pretplati se na EWS mapu…

en: Autodiscovery query failed.
hr: Neuspjeli upit automatskog otkrivanja.

en: The reported error was “{0}”.
hr: Prijavljena greška je “{0}”.

en: Failed to locate offline address books.
hr: Neuspjelo lociranje izvanmrežnih adresara.

en: Failed to retrieve “Out of Office” settings.
hr: Neuspjelo primanje "Izvan ureda" postavki.

en: Failed to retrieve “Delegates” settings.
hr: Neuspjelo primanje "Delegati" postavki.

en: Your Exchange account “{0}” has the status set as “Out of Office”.
hr: Vaš Exchange "{0}" račun ima stanje postavljeno na "Izvan ureda".

en: Failed to subscribe user folder.
hr: Neuspjela pretplata na korisničku mapu.

en: Folder had been subscribed.
hr: Pretplaćeni ste na mapu.

en: Folder of user “{0}” had been subscribed successfully.
hr: Mapa korisnika “{0}” je uspješno pretplaćena.

en: Could not determine a suitable folder class for a new folder named “%s”
hr: Nemoguće otkrivanje prikladne klase mape za novu mapu naziva “%s”

en: Data source “%s” does not represent an Exchange Web Services folder
hr: Izvor podataka “%s” ne predstavlja mapu Exchange web usluge

en: Folder ID is not set
hr: ID mape nije postavljen

en: Cannot save contact list into a Microsoft 365 address book
hr: Nemoguće spremanje popisa kontakata u Microsoft 365 adresar

en: Can store only simple events into Microsoft 365 calendar
hr: Može pohraniti samo jednostavne događaje u Microsoft 365 kalendar

en: Can store only simple tasks into Microsoft 365 task folder
hr: Može pohraniti samo jednostavne zadatke u Microsoft 365 mapu zadataka

en: Microsoft 365 calendar cannot store more than one recurrence
hr: Microsoft 365 kalendar ne može spremiti više od jednog ponavljanja

en: Microsoft 365 calendar cannot store component with RDATE, EXDATE or RRULE properties
hr: Microsoft 365 kalendar ne može spremiti komponentu sa RDATE, EXDATE ili RRULE svojstvima

en: Unknown recurrence frequency (%d)
hr: Nepoznata učestalost ponavljanja (%d)

en: Microsoft 365 calendar cannot store more that one event reminder
hr: Microsoft 365 kalendar ne može spremiti više od jednog podsjetnika događaja

en: Microsoft 365 event can have only a reminder before event start
hr: Microsoft 365 događaj može samo sadržavati podsjetnik prije početka događaja

en: Microsoft 365 task can have only a reminder with absolute time
hr: Microsoft 365 zadatak može samo sadržavati podsjetnik s apsolutnim vremenom

en: Microsoft 365 task cannot have attachments.
hr: Microsoft 365 zadatak ne može sadržavati privitke.

en: Cannot store attachment with URI “%s”
hr: Nemoguća pohrana privitka sa URI-jem “%s”

en: Failed to read attachment URI
hr: Neuspjelo čitanje URI-ja privitka

en: Failed to get inline attachment data
hr: Neuspjelo dobivanje podataka privitka

en: Invalid folder state (missing parent store)
hr: Nevaljano stanje mape (nedostaje sadržana pohrana)

en: Folder “%s” doesn't correspond to any known folder
hr: Mapa “%s” ne odgovara nijednoj poznatoj mapi

en: Could not load summary for “%s”
hr: Neuspjelo učitavanje sažetka za “%s”

en: For accessing Microsoft 365 server
hr: Za pristupanje Microsoft 365 poslužitelju

en: Microsoft 365 server
hr: Microsoft 365 poslužitelj

en: Mail receive via Microsoft 365
hr: Pošta primljena putem Microsoft 365

en: Malformed URI: “%s”
hr: Oštećeni URI: “%s”

en: Look up Microsoft 365 categories
hr: Pretraga kategorija Microsoft 365 poslužitelja

en: Failed to create connection
hr: Neuspjelo stvaranje povezivanja

en: Parent folder “%s” does not exist
hr: Sadržajna mapa “%s” ne postoji

en: Cannot find “Deleted Items” folder
hr: Nemoguć pronalazak “Obrisane stavke” mape

en: Folder “%s” does not exist
hr: Mapa “%s” ne postoji

en: Mail delivery via Microsoft 365
hr: Dostava Microsoft 365 e-pošte putem %s

en: Microsoft 365 server cannot send message with multiple From addresses
hr: Microsoft 365 poslužitelj ne može poslati poruku s više navedenih adresa pošiljatelja

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Microsoft 365 server
hr: Ova mogućnost će koristiti OAuth 2.0 token pristupa za povezivanje sa Microsoft 365 poslužiteljem

en: Microsoft 365 server is busy, waiting to retry (%d:%02d minute) | Microsoft 365 server is busy, waiting to retry (%d:%02d minutes)
hr[0]: Microsoft 365 poslužitelj je zauzet, čekanje ponovnog pokušaja (%d:%02d minuta)
hr[1]: Microsoft 365 poslužitelj je zauzet, čekanje ponovnog pokušaja (%d:%02d minute)
hr[2]: Microsoft 365 poslužitelj je zauzet, čekanje ponovnog pokušaja (%d:%02d minuta)

en: Microsoft 365 server is busy, waiting to retry (%d second) | Microsoft 365 server is busy, waiting to retry (%d seconds)
hr[0]: Microsoft 365 poslužitelj je zauzet, čekanje ponovnog pokušaja (%d sekunda)
hr[1]: Microsoft 365 poslužitelj je zauzet, čekanje ponovnog pokušaja (%d sekunde)
hr[2]: Microsoft 365 poslužitelj je zauzet, čekanje ponovnog pokušaja (%d sekundi)

en: Invalid data
hr: Nevaljani podatak

en: Operation was cancelled
hr: Radnja je prekinuta

en: Failed to parse own Json data
hr: Neuspjela obrada vlastitog Json podatka

en: _Override Microsoft 365 OAuth2 settings
hr: _Zaobiđi Microsoft 365 OAuth2 postavke

note: Translators: 'Tenant' here means a term used by Microsoft to identify a company or organization in a Microsoft 365 world. Same for 'common', it's a default URL path. You probably do not want to translate it. More for example here: https://powerbi.microsoft.com/en-us/blog/what-is-a-tenant/
en: Default tenant is “common“
hr: Zadani tenant je “common“

note: Translators: 'Tenant' here means a term used by Microsoft to identify a company or organization in a Microsoft 365 world. You probably do not want to translate it. More for example here: https://powerbi.microsoft.com/en-us/blog/what-is-a-tenant/
en: Default tenant is “%s”
hr: Zadani tenant je “%s”

en: _Redirect URI:
hr: _Preusmjeri URI:

en: Data source “%s” does not represent a Microsoft 365 folder
hr: Izvor podataka “%s” ne predstavlja Microsoft 365 mapu
