evolution-ews master - en to lt translation catalogue (342 entries)

en: For accessing Exchange servers using Web Services
lt: Exchange serverių pasiekimui naudojant internetines tarnybas

en: Fetching contact photos…
lt: Gaunamos kontakto nuotraukos…

en: Failed to update GAL:
lt: Nepavyko atnaujinti GAL:

en: Cannot save contact list, it’s only supported on EWS Server 2010 or later
lt: Negalima įrašyti kontaktų sąrašo, jis palaikomas tik EWS Server 2010 ir naujesniame

en: Failed to set contact photo:
lt: Nepavyko nustatyti kontakto nuotraukos:

[ctx: FreeBusyType]
en: Free
lt: Laisvas

[ctx: FreeBusyType]
en: Busy
lt: Užsiėmęs

[ctx: FreeBusyType]
en: Out of Office
lt: Ne biure

[ctx: FreeBusyType]
en: Tentative
lt: Bandomasis

en: Cannot determine EWS ItemId
lt: Nepavyko nustatyti EWS ItemId

en: Cannot create meetings organized by other users in an Exchange Web Services calendar.
lt: Exchange Web Services kalendoriuje negalima sukurti susitikimų, organizuojamų kitų naudotojų.

en: Online meeting can be created only in the main user Calendar.
lt: Internetinis susitikimas gali būti sukurtas tik pagrindinio naudotojo kalendoriuje.

en: Cannot find user “%s” between attendees
lt: Nepavyko rasti tarp dalyvių naudotojo „%s“

en: Cannot connect to the server, repeat the action once you login to the server.
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio, pakartokite veiksmą, kai prisijungsite.

note: Translators: The '%s' is replaced with a UID of the collection source
en: Cannot find Microsoft365 helper source for calendar “%s”
lt: Nepavyko rasti Microsoft365 pagalbos šaltinio kalendoriui „%s“

en: Invalid occurrence ID
lt: Netinkamas pasikartojimo ID

en: Unable to open mimecontent temporary file!
lt: Nepavyko atverti mimecontent laikinojo failo!

en: Unable to generate parser from mimecontent!
lt: Nepavyksta sugeneruoti skaityklės iš mimecontent!

en: Unable to parse meeting request mimecontent!
lt: Nepavyksta perskaityti susitikimo užklausos mimecontent!

en: Unable to create cache file
lt: Nepavyksta sukurti podėlio failo

en: Unable to create cache path “%s”: %s
lt: Nepavyksta sukurti podėlio kelio „%s“: %s

note: Translators: The first %s consists of the source file name, the second %s of the destination file name and the third %s of the error message.
en: Failed to move message cache file from “%s” to “%s”: %s
lt: Nepavyko perkelti laiškų podėlio failo iš „%s“ į „%s“: %s

en: Could not load summary for %s
lt: Nepavyksta įkelti %s santraukos

en: Refreshing folder “%s”
lt: Atnaujinamas aplankas „%s“

en: Cannot perform actions on the folder while in offline mode
lt: Negalima atlikti veiksmų aplanke esant atsijungus

en: Apply message _filters to this folder
lt: Pritaikyti laiškų _filtrus šiam aplankui

en: Always check for _new mail in this folder
lt: Visada tikrinti tik _naujus laiškus šiame aplanke

en: Checking for new mail
lt: Tikrinama, ar nėra naujų laiškų

en: C_heck for new messages in all folders
lt: _Tikrinti, ar yra naujų laiškų visuose aplankuose

en: _Listen for server change notifications
lt: K_lausytis pranešimų apie serverio pakeitimus

en: Options
lt: Parametrai

en: _Apply filters to new messages in Inbox on this server
lt: _Pritaikyti filtrus naujiems laiškams gautų laiškų aplanke šiame serveryje

en: Check new messages for _Junk contents
lt: Ieškoti naujuose laiškuose _šlamšto

en: Only check for Junk messages in the IN_BOX folder
lt: Ieškoti šlamšto tik _gautų laiškų aplanke

en: Synchroni_ze remote mail locally in all folders
lt: Automatiškai sinchroni_zuoti nuotolinį paštą visuose aplankuose

en: Show _Public Folders beside user folders
lt: Rodyti _viešus aplankus šalia naudotojo aplankų

en: Connection
lt: Ryšys

note: Translators: '%s' is preplaced with a widget, where " * user can select how long the timeout should be.
en: Connection _timeout (in seconds) %s
lt: Jungimosi laiko pabaiga (sekundėmis) %s

en: Numbe_r of concurrent connections to use
lt: _Ryšių vienu metu skaičius

en: Override _User-Agent header value
lt: Pakeisti _User-Agent antraštės reikšmę

en: Al_ways connect with HTTP/1
lt: _Visada jungtis naudojant HTTP/1

en: This option will connect to the Exchange server using a plaintext password with NTLM authentication.
lt: Šis parametras jungsis prie Exchange serverio naudojant grynojo teksto slaptažodį su NTLM tapatybės patvirtinimu.

en: Basic
lt: Bazinis

en: This option will connect to the Exchange server using a plaintext password with Basic authentication.
lt: Šis parametras jungsis prie Exchange serverio naudojant grynojo teksto slaptažodį su Basic tapatybės patvirtinimu.

en: This option will connect to the Exchange server using a Kerberos/GSSAPI authentication.
lt: Šis parametras jungsis prie Exchange serverio naudojant Kerberos/GSSAPI tapatybės patvirtinimą.

en: Session has no storage path
lt: Seansas neturi saugojimo kelio

en: Checking “Out of Office” settings
lt: Tikrinami „Ne ofise“ nustatymai

en: Look up Exchange server categories
lt: Peržiūrėti Exchange serverio kategorijas

note: Translators: The "%s" is a service URL, provided by the server
en: Password will expire in %d day. Open “%s” to change it. | Password will expire in %d days. Open “%s” to change it.
lt[0]: Slaptažodžio galiojimas baigsis už %d dienos. Jam pakeisti atverkite „%s“.
lt[1]: Slaptažodžio galiojimas baigsis už %d dienų. Jam pakeisti atverkite „%s“.
lt[2]: Slaptažodžio galiojimas baigsis už %d dienų. Jam pakeisti atverkite „%s“.

en: Password will expire in one day. | Password will expire in %d days.
lt[0]: Slaptažodžio galiojimas baigsis už %d dienos.
lt[1]: Slaptažodžio galiojimas baigsis už %d dienų.
lt[2]: Slaptažodžio galiojimas baigsis už %d dienų.

en: Updating foreign folder structure
lt: Atnaujinama išorinio aplanko struktūra

en: Updating foreign folders
lt: Atnaujinami išoriniai aplankai

en: No such folder: %s
lt: Nėra tokio aplanko: %s

en: Cannot list EWS public folders in offline mode
lt: Negalima išvardinti EWS viešų aplankų atsijungus

en: Cannot find any EWS public folders
lt: Nevyksta rasti jokių EWS viešų aplankų

en: Cannot create folder “%s”, folder already exists
lt: Negalima sukurti aplanko „%s“, toks aplankas jau yra

en: Parent folder %s does not exist
lt: Nėra tėvinio aplanko %s

en: Cannot create folder under “%s”, it is used for folders of other users only
lt: Negalima sukurti aplanko „%s“ viduje, jis naudojamas tik kitų naudotojų aplankams

en: Cannot create folder under “%s”, it is used for public folders only
lt: Negalima sukurti aplanko „%s“ viduje, jis naudojamas tik viešiesiems aplankams

en: Folder does not exist
lt: Tokio aplanko nėra

en: Cannot remove folder “%s”, it is used for folders of other users only
lt: Negalima pašalinti „%s“ aplanko, jis naudojamas tik kitų naudotojų aplankams

en: Cannot remove folder “%s”, it is used for public folders only
lt: Negalima pašalinti aplanko „%s“, jis naudojamas tik viešiesiems aplankams

en: Folder %s does not exist
lt: Aplanko %s nėra

en: No change key record for folder %s
lt: Nėra pakeitimo raktinio įrašo aplankui %s

en: Cannot both rename and move a folder at the same time
lt: Negalima pervadinti ir perkelti aplanko tuo pat metu

en: Cannot find folder ID for parent folder %s
lt: Nepavyksta rasti aplanko ID tėviniam aplankui %s

note: convert well-known names to their non-localized form
en: Inbox
lt: Gautieji

en: Exchange server %s
lt: Exchange serveris %s

en: Exchange service for %s on %s
lt: Exchange tarnyba %s %s

en: Could not locate Trash folder
lt: Nepavyko rasti šiukšlinės aplanko

en: Could not locate Junk folder
lt: Nepavyko rasti šlamšto aplanko

en: Cannot subscribe EWS folders in offline mode
lt: Negalima prisiregistruoti prie EWS aplankų atsijungimo veiksenoje

en: Cannot subscribe folder “%s”, no public folder available
lt: Nepavyksta prisiregistruoti prie aplanko „%s“, nėra prieinamo viešo aplanko

en: Cannot subscribe folder “%s”, folder not found
lt: Nepavyksta prisiregistruoti prie aplanko „%s“, nerastas aplankas

en: Cannot subscribe folder “%s”, folder ID not found
lt: Nepavyksta prisiregistruoti prie aplanko „%s“, nerastas aplanko ID

en: Cannot subscribe folder “%s”, public folder root not found
lt: Nepavyksta prisiregistruoti prie aplanko „%s“, nerastas viešas šakninis aplankas

en: Cannot unsubscribe EWS folders in offline mode
lt: Negalima išsiregistruoti iš EWS aplankų atsijungimo veiksenoje

en: You must be working online to complete this operation
lt: Šiam veiksmui užbaigti, reikia būti prisijungus

en: Unsetting the “Out of Office” status
lt: Nuimama būsena „ne ofise“

en: Foreign Folders
lt: Išoriniai aplankai

en: Public Folders
lt: Vieši aplankai

en: Invalid folder URI “%s”
lt: Blogai suformuotas URI „%s“

en: Exchange mail delivery via %s
lt: Exchange pašto pristatymas per %s

en: Cannot send message with no From address
lt: Negalima siųsti laiško be siuntėjo adreso

en: Exchange server cannot send message with multiple From addresses
lt: Exchange serveris negali siųsti laiško su keliais siuntėjo adresais

en: Failed to read From address
lt: Nepavyko perskaityti siuntėjo adreso

en: Service not connected
lt: Tarnyba neprisijungusi

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Office365.com server
lt: Ši parinktis naudos OAuth 2.0 prieigos leksemą prisijungimui prie Office365.com serverio

en: Cannot store this recurrence. Change it to simple single daily, weekly, monthly or yearly recurrence without exceptions and with start date.
lt: Negalima įrašyti šio pasikartojimo. Pakeiskite į paprasčiausią kasdienį, savaitinį, mėnesinį ar metinį pasikartojimą be išimčių ir su pradžios data.

en: CreateItem call failed to return ID for new message
lt: CreateItem iškvietimas negrąžino naujo laiško ID

en: No response: %s
lt: Nėra atsakymo: %s

en: Exchange server is busy, waiting to retry (%d:%02d minute) | Exchange server is busy, waiting to retry (%d:%02d minutes)
lt[0]: Exchange serveris yra užsiėmęs, laukiama pakartotiniam bandymui (%d:%02d minutė)
lt[1]: Exchange serveris yra užsiėmęs, laukiama pakartotiniam bandymui (%d:%02d minučių)
lt[2]: Exchange serveris yra užsiėmęs, laukiama pakartotiniam bandymui (%d:%02d minučių)

en: Exchange server is busy, waiting to retry (%d second) | Exchange server is busy, waiting to retry (%d seconds)
lt[0]: Exchange serveris yra užsiėmęs, laukiama pakartotiniam bandymui (%d sekundė)
lt[1]: Exchange serveris yra užsiėmęs, laukiama pakartotiniam bandymui (%d sekundžių)
lt[2]: Exchange serveris yra užsiėmęs, laukiama pakartotiniam bandymui (%d sekundžių)

en: Authentication failed
lt: Nepavyko patvirtinti tapatybės

en: Failed to parse autodiscover response XML
lt: Nepavyko perskaityti automatinio aptikimo XML

en: Failed to find <Autodiscover> element
lt: Nepavyko rasti <Autodiscover> elemento

en: Failed to find <Response> element
lt: Nepavyko rasti <Response> elemento

en: Failed to find <Account> element
lt: Nepavyko rasti <Account> elemento

en: Failed to find <ASUrl> in autodiscover response
lt: Automatinio aptikimo atsakyme nepavyko rasti <ASUrl>

en: URL cannot be NULL
lt: URL negali būti NULL

en: Email address is missing a domain part
lt: El. pašto adresui trūksta domeno dalies

en: Failed to parse oab XML
lt: Nepavyko perskaityti oab XML

en: Failed to find <OAB> element
lt: Nepavyko rasti <OAB> elemento

en: Requires at least Microsoft Exchange 2010 SP1 server
lt: Būtinas bent Microsoft Exchange 2010 SP1 serveris

en: Requires at least Microsoft Exchange 2013 server
lt: Būtinas bent Microsoft Exchange 2013 serveris

en: Requires at least Microsoft Exchange 2010 server
lt: Būtinas bent Microsoft Exchange 2010 serveris

en: Requires at least Microsoft Exchange 2007 SP1 server
lt: Būrinas bent Microsoft Exchange 2007 SP1 serveris

en: Password expired. Change password at “%s”.
lt: Baigėsi slaptažodžio galiojimas. Pakeiskite slaptažodį „%s“.

en: Password expired.
lt: Baigėsi slaptažodžio galiojimas.

en: Cannot add folder, unsupported folder type
lt: Nepavyksta pridėti aplanko, nepalaikomas aplanko tipas

en: Cannot add folder, master source not found
lt: Nepavyksta pridėti aplanko, pagrindinis šaltinis nerastas

en: Cannot add folder, folder already exists as “%s”
lt: Negalima pridėti aplanko, aplankas jau yra kaip „%s“

en: Use only _primary contact email address
lt: Naudoti tik _pagrindinį el. pašto adresą

en: When checked, the contacts looked up in the online Global Address List will contain only the primary email address
lt: Kai pažymėta, kontaktai, kurių bus ieškoma internetinėje visuotinėje adresų knygoje, turės tik pagrindinį el. pašto adresą

en: _Fetch contact photos
lt: _Gauti kontakto nuotraukas

en: Tries to look up for user photo
lt: Bando gauti naudotojo nuotrauką

en: Online Meeting
lt: Internetinis susitikimas

en: Create the meeting as an online meeting in the main user calendar
lt: Sukurkite internetinį susitikimą pagrindinio naudotojo kalendoriuje

en: Exchange Web Services autodiscovery
lt: Exchange Web Services automatinis aptikimas

en: User: %s
lt: Naudotojas: %s

en: Host URL: %s
lt: Serverio URL: %s

en: Requires password to continue.
lt: Norint tęsti reikia slaptažodžio.

en: Folder
lt: Aplankas

en: Size
lt: Dydis

en: Unable to retrieve folder size information
lt: Nepavyksta gauti aplanko dydžio informacijos

en: Folder Sizes
lt: Aplankų dydžiai

en: _Close
lt: _Užverti

en: Fetching folder list…
lt: Gaunamas aplankų sąrašas…

en: Subscribe to folder of other EWS user…
lt: Prisiregistruoti prie kito EWS naudotojo aplanko…

en: Cannot edit permissions of folder “%s”, choose other folder.
lt: Negalima keisti aplanko „%s“ leidimų, pasirinkite kitą aplanką.

en: Folder Sizes…
lt: Aplankų dydžiai…

en: Subscribe to folder of other user…
lt: Prisiregistruoti prie kito naudotojo aplanko…

en: Permissions…
lt: Leidimai…

en: Edit EWS folder permissions
lt: Keisti EWS aplanko leidimus

en: Edit EWS calendar permissions
lt: Keisti EWS kalendoriaus leidimus

en: Edit EWS tasks permissions
lt: Keisti EWS užduočių leidimus

en: Edit EWS memos permissions
lt: Keisti EWS raštelių leidimus

en: Edit EWS contacts permissions
lt: Keisti EWS kontaktų leidimus

[ctx: PermissionsLevel]
en: None
lt: Nėra

[ctx: PermissionsLevel]
en: Owner
lt: Savininkas

[ctx: PermissionsLevel]
en: Publishing Editor
lt: Pateikianti redaktorius

[ctx: PermissionsLevel]
en: Editor
lt: Redaktorius

[ctx: PermissionsLevel]
en: Publishing Author
lt: Pateikianti autorius

[ctx: PermissionsLevel]
en: Author
lt: Autorius

[ctx: PermissionsLevel]
en: Nonediting Author
lt: Neredaguojantis autorius

[ctx: PermissionsLevel]
en: Reviewer
lt: Peržiūrėtojas

[ctx: PermissionsLevel]
en: Contributor
lt: Prisidedantis

[ctx: PermissionsLevel]
en: Free/Busy time
lt: Laisvas/užimtas laikas

[ctx: PermissionsLevel]
en: Free/Busy time, subject, location
lt: Laisvas/užimtas laikas, tema, vieta

[ctx: PermissionsLevel]
en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Writing folder permissions, please wait…
lt: Rašomi aplanko leidimai, palaukite…

[ctx: User]
en: Anonymous
lt: Anonimas

[ctx: User]
en: Default
lt: Numatyta

[ctx: User]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Name
lt: Vardas

en: Permission level
lt: Leidimų lygis

en: Edit EWS folder permissions…
lt: Keisti EWS aplanko leidimus…

en: Account:
lt: Paskyra:

en: Folder name:
lt: Aplanko pavadinimas:

en: Folder ID:
lt: Aplanko ID:

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Permi_ssion level:
lt: _Leidimų lygis:

[ctx: Permissions]
en: Read
lt: Skaityti

[ctx: Permissions]
en: None
lt: Nėra

[ctx: Permissions]
en: Free/Busy time
lt: Laisvas/užimtas laikas

[ctx: Permissions]
en: Free/Busy time, subject, location
lt: Laisvas/užimtas laikas, tema, vieta

[ctx: Permissions]
en: Full Details
lt: Visa informacija

[ctx: Permissions]
en: Write
lt: Rašyti

[ctx: Permissions]
en: Create items
lt: Kurti elementus

[ctx: Permissions]
en: Create subfolders
lt: Kurti poaplankius

[ctx: Permissions]
en: Edit own
lt: Keisti savo

[ctx: Permissions]
en: Edit all
lt: Keisti visus

[ctx: Permissions]
en: Delete items
lt: Trinti elementus

[ctx: Permissions]
en: Own
lt: Savi

[ctx: Permissions]
en: All
lt: Visi

[ctx: Permissions]
en: Other
lt: Kita

[ctx: Permissions]
en: Folder owner
lt: Aplanko savininkas

[ctx: Permissions]
en: Folder contact
lt: Aplanko kontaktas

[ctx: Permissions]
en: Folder visible
lt: Aplankas matomas

en: Reading folder permissions, please wait…
lt: Skaitomi aplanko leidimai, palaukite…

en: Unset on Server
lt: Atstatyti serveryje

en: Unset the “Out of Office” status
lt: Atstatyti „ne ofise“ būseną

en: No users found, only one contact | No users found, only %d contacts
lt[0]: Nerasta naudotojų, tik %d kontaktas
lt[1]: Nerasta naudotojų, tik %d kontaktai
lt[2]: Nerasta naudotojų, tik %d kontaktų

en: No users found
lt: Nerasta naudotojų

en: Found one user | Found %d users
lt[0]: Rastas %d naudotojas
lt[1]: Rastas %d naudotojai
lt[2]: Rastas %d naudotojų

en: Found more than 100 users, but showing only first %d | Found more than 100 users, but showing only first %d
lt[0]: Rasta daugiau nei 100 naudotojų, bet rodomi tik pirmasis %d
lt[1]: Rasta daugiau nei 100 naudotojų, bet rodomi tik pirmieji %d
lt[2]: Rasta daugiau nei 100 naudotojų, bet rodomi tik pirmieji %d

en: Search for a user
lt: Ieškoti naudotojo

en: Searching…
lt: Ieškoma…

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Choose EWS user…
lt: Pasirinkite EWS naudotoją…

en: _Search:
lt: _Ieškoti:

[ctx: ForeignFolder]
note: Translators: The '%s' is replaced with user name, to whom the foreign mailbox belongs. * Example result: "Mailbox — John Smith"
en: Mailbox — %s
lt: Pašto dėžutė – %s

en: Cannot test foreign folder availability when the account is offline
lt: Negalima tikrinti išorinio aplanko pasiekiamumo esant atsijungus

note: Translators: This is used as a calendar name; it constructs "User Name - Availability" string shown in UI
en: Availability
lt: Pasiekiamumas

en: Folder “%s” not found. Either it does not exist or you do not have permission to access it.
lt: Nerasta aplankas „%s“. Jo nėra arba jūs neturite teisių jį pasiekti.

en: Cannot add folder, cannot determine folder’s type
lt: Nepavyksta pridėti aplanko, nepavyksta nustatyti aplanko tipo

en: Contacts
lt: Kontaktai

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Free/Busy as Calendar
lt: Laisvas/užimtas kaip kalendorius

en: Memos
lt: Rašteliai

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Testing availability of folder “%s” of user “%s”, please wait…
lt: Tikrinamas naudotojo „%2$s“ aplanko „%1$s“ pasiekiamumas, palaukite…

en: Cannot search for user when the account is offline
lt: Negalima ieškoti naudotojo, kol paskyrą ir atsijungus

en: User
lt: Naudotojas

en: _User:
lt: Na_udotojas:

en: C_hoose…
lt: _Pasirinkite…

en: _Folder name:
lt: _Aplanko pavadinimas:

en: Include _subfolders
lt: Įtraukti _poaplankius

en: User name “%s” is ambiguous, specify it more precisely, please
lt: Naudotojo vardas „%s“ yra nevienareikšmis, nurodykite tiksliau

en: Querying Autodiscover service
lt: Užklausiama automatinio aptikimo tarnybos

en: Fetch _URL
lt: Parsiųsti _URL

en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: User_name:
lt: Naudotojo _vardas:

en: _Host URL:
lt: _Serverio URL:

en: Open _Mailbox of other user
lt: Atverti kito naudotojo pašto dėžutę

en: S_earch…
lt: I_eškoti…

en: Authentication
lt: Tapatybės patvirtinimas

en: _Override Office365 OAuth2 settings
lt: _Naudoti vietoj Office365 OAuth2 nustatymų

en: Help…
lt: Žinynas…

en: Application I_D:
lt: Programos I_D:

en: There is not set any default application ID
lt: Nenustatytas numatytasis programos ID

en: Default application ID is “%s”
lt: Numatytasis programos ID yra „%s“

note: Translators: 'Tenant ID' here means a term used by Microsoft to identify a company or organization in an Office 365 world. You probably do not want to translate it. More for example here: https://powerbi.microsoft.com/en-us/blog/what-is-a-tenant/ Translators: 'Tenant ID' here means a term used by Mi
en: _Tenant ID:
lt: Į_monės ID:

note: Translators: 'Tenant' here means a term used by Microsoft to identify a company or organization in an Office 365 world. Same for 'common', it's a default URL path. You probably do not want to translate it. More for example here: https://powerbi.microsoft.com/en-us/blog/what-is-a-tenant/
en: Default tenant ID is “common“
lt: Numatytasis įmonės ID yra „common“

note: Translators: 'Tenant' here means a term used by Microsoft to identify a company or organization in an Office 365 world. You probably do not want to translate it. More for example here: https://powerbi.microsoft.com/en-us/blog/what-is-a-tenant/
en: Default tenant ID is “%s”
lt: Numatytasis įmonės ID yra „%s“

en: _Advanced Settings
lt: _Sudėtingesni nustatymai

en: _Endpoint host:
lt: _Prieigos taško kompiuteris:

en: Default endpoint host is “%s”
lt: Numatytasis prieigos taško kompiuteris yra „%s“

en: Red_irect URI:
lt: _Nukreipimo URI:

en: Default redirect URI is “%s”
lt: Numatytasis nukreipimo URI yra „%s“

en: Re_source URI:
lt: _Ištekliaus URI:

en: Default resource URI is derived from the Host URL, or it can eventually fall back to “%s”.
lt: Numatytasis ištekliaus URI yra sudaromas iš kompiuterio URL arba galiausiai naudojamas „%s“.

en: Use _protocol version 2.0 (for school and organization accounts)
lt: Naudoti _protokolo versiją 2.0 (mokyklų ir organizacijų paskyroms)

en: Host URL is not valid
lt: Serverio URL yra netinkamas

en: Host URL cannot be empty
lt: Serverio URL negali būti tuščias

en: OAB URL is not valid
lt: OAB URL yra netinkamas

en: User name cannot be empty
lt: Naudotojo vardas negali būti tuščias

en: Application ID cannot be empty
lt: Programos ID negali būti tuščias

[ctx: PermissionsLevel]
en: Reviewer (can read items)
lt: Peržiūrėtojas (gali skaityti elementus)

[ctx: PermissionsLevel]
en: Author (can read and create items)
lt: Autorius (gali skaityti ir kurti elementus)

[ctx: PermissionsLevel]
en: Editor (can read, create and modify items)
lt: Redaktorius (gali skaityti, kurti ir redaguoti elementus)

en: Delegate permissions
lt: Įgaliotinio leidimai

en: C_alendar
lt: K_alendorius

en: _Delegate receives copies of meeting-related messages sent to me
lt: Į_galiotinis gauna man siųstas su susitikimu susijusias kopijas

en: _Tasks
lt: _Užduotys

en: _Inbox
lt: _Gautieji

en: C_ontacts
lt: K_ontaktai

en: _Notes
lt: _Rašteliai

en: _Journal
lt: _Žurnalas

en: Delegate “%s” has the following permissions
lt: Įgaliotinis „%s“ turi šiuos leidimus

en: Delegate can see my _private items
lt: Įgaliotinis gali matyti mano _privačius elementus

en: Retrieving current user permissions, please wait…
lt: Gaunami dabartinio naudotojo leidimai, palaukite…

en: Delegates
lt: Įgaliotiniai

en: Delegates can send items on your behalf, including creating and responding to meeting requests. If you want to grant folder permissions without giving send-on-behalf-of permissions, close this dialog box, right-click the folder, click Permissions and change the options there.
lt: Įgaliotiniai gali siųsti elementus jūsų vardu, įskaitant susitikimų užklausų kūrimą ir atsakymą į juos. Jei norite suteikti aplanko leidimus nesuteikiant leidimų siųsti kito vardu, užverkite šį dialogo langą, spauskite dešinį klavišą ant aplanko, tuomet spauskite leidimai ir ten pakeiskite parametrus.

en: Deliver meeting requests addressed to me and responses to meeting requests where I am the organizer to:
lt: Man adresuotas susitikimo užklausas ir atsakymus į mano organizuojamus susitikimo užklausas pristatyti gavėjui:

note: new-line break, because GtkRadioButton doesn't allow wrapping of the inner label
en: My delegates only, but _send a copy of meeting requests
    and responses to me (recommended)
lt: Tik mano įgaliotiniams, bet at_siųsti susitikimų užklausas
    ir atsakymus man (rekomenduojama)

en: My d_elegates only
lt: Tik mano į_galiotiniams

en: My delegates a_nd me
lt: Ma_no įgaliotiniams ir man

en: Retrieving “Delegates” settings
lt: Gaunami „įgaliotinių“ nustatymai

en: EWS Settings
lt: EWS nustatymai

en: Folder _Sizes
lt: Aplankų _dydžiai

en: View the size of all Exchange folders
lt: Rodyti visų Exchange aplankų dydį

en: _Reset Synchronization Tags
lt: Atstatyti sinch_ronizacijos žymas

en: Folders can sometimes get out of synchronization, for example after a long time not being connected to the server. By resetting the synchronization tags the folders are updated completely. This does not cause download of any already locally stored messages. The change will take effect the next time the folders are refreshed.
lt: Aplankų sinchronizacija kartais gali būti prarasta, pavyzdžiui jei ilgai neprisijungta prie serverio. Atstatant sinchronizacija aplankai yra visiškai atnaujinami. Dėl to nebus atsisiunčiame jau vietoje įrašyti laiškai. Pakeitimas įsigalios kitą kartą atnaujinus aplankus.

en: Locating offline address books
lt: Surandamos adresų knygos atsijungimo veiksenoje

en: Global Address List
lt: Visuotinis adresų sąrašas

en: Cache o_ffline address book
lt: Podėlis adresų knygai atsi_jungus

en: Select ad_dress list:
lt: Pasirinkite a_dresų sąrašą:

en: Fetch List
lt: Parsiųsti sąrašą

en: Out of Office
lt: Ne ofise

en: The messages specified below will be automatically sent to each internal and external person who sends a mail to you.
lt: Žemiau nurodyti laiškai bus automatiškai siunčiami kiekvienam vidiniam ar išoriniam asmeniui, kuris atsiunčia jums laišką.

en: Do _not send Out of Office replies
lt: _Nesiųsti „ne ofise“ atsakymų

en: _Send Out of Office replies
lt: _Siųsti „ne ofise“ atsakymus

en: Send Out of Office replies only _during this time period:
lt: Siųsti „ne ofise“ atsakymus tik šiuo _laikotarpiu:

en: _From:
lt: _Nuo:

en: _To:
lt: _Gavėjas:

en: I_nternal:
lt: _Vidinis:

en: Message to be sent within the organization
lt: Laiškas bus siunčiamas organizacijos viduje

en: E_xternal:
lt: Iš_orinis:

en: Message to be sent outside the organization
lt: Laiškas bus siunčiamas už organizacijos ribų

en: Do not reply to senders outside the organization
lt: Neatsakyti siuntėjams už organizacijos ribų

en: Reply only to known senders outside the organization
lt: Atsakyti žinomiems siuntėjams už organizacijos ribų

en: Reply to any sender outside the organization
lt: Atsakyti visiems siuntėjams už organizacijos ribų

en: Retrieving “Out of Office” settings
lt: Gaunami „ne ofise“ nustatymai

note: Translators: the first %s is replaced with a user name, the second %s is replaced with an email address of that user
en: %s (%s) has invited you to view his or her Microsoft Exchange calendar.
lt: %s (%s) pakvietės jus peržiūrėti jo ar jos Microsoft Exchange kalendorių.

note: Translators: the first %s is replaced with a user name, the second %s is replaced with an email address of that user
en: %s (%s) has invited you to view his or her Microsoft Exchange folder.
lt: %s (%s) pakvietė jus peržiūrėti jo ar jos Microsoft Exchange aplanką.

en: Click the Subscribe button to add it to Evolution.
lt: Spauskite registracijos mygtuką ir pridėkite jį į Evolution.

en: Subscribe
lt: Registruotis

en: Failed to extract sharing information from provided data.
lt: Nepavyko išgauti dalinimosi informacijos iš pateiktų duomenų.

en: EWS Sharing Metadata
lt: EWS dalinimosi meta-duomenys

en: Display part as EWS sharing metadata
lt: Rodyti dalį kaip EWS dalinimosi meta-duomenis

en: Subscribing EWS folder…
lt: Registruojamasi prie EWS aplanko…

en: Autodiscovery query failed.
lt: Automatinio aptikimo užklausa nepavyko.

en: The reported error was “{0}”.
lt: Pranešta apie „{0}“ klaida.

en: Failed to locate offline address books.
lt: Nepavyko rasti atsijungimo veiksenos adresų knygų.

en: Failed to retrieve “Out of Office” settings.
lt: Nepavyko gauti „ne ofise“ nustatymų.

en: Failed to retrieve “Delegates” settings.
lt: Nepavyko gauti „įgaliotinių“ nustatymų.

en: Your Exchange account “{0}” has the status set as “Out of Office”.
lt: Jūsų Exchange paskyra „{0}“ turi nustatytą būseną „ne ofise“.

en: Failed to subscribe user folder.
lt: Nepavyko prisiregistruoti prie naudotojo aplanko.

en: Folder had been subscribed.
lt: Prisiregistruota prie aplanko.

en: Folder of user “{0}” had been subscribed successfully.
lt: Prie naudotojo „{0}“ aplanko sėkmingai prisiregistruota.

en: Could not determine a suitable folder class for a new folder named “%s”
lt: Nepavyko nustatyti tinkamos aplanko klasės aplankui pavadinimu „%s“

en: Data source “%s” does not represent an Exchange Web Services folder
lt: Duomenų šaltinis „%s“ nereprezentuoja Exchange Web Services aplanko

en: Folder ID is not set
lt: Aplanko ID nenustatytas

en: Cannot save contact list into a Microsoft 365 address book
lt: Nepavyko įrašyti kontaktų sąrašo į Microsoft 365 adresų knygą

en: Can store only simple events into Microsoft 365 calendar
lt: Į Microsoft 365 kalendorių galima įrašyti tik paprastus įvykius

en: Can store only simple tasks into Microsoft 365 task folder
lt: Į Microsoft 365  užduočių aplanką galima įrašyti tik paprastas užduotis

en: Microsoft 365 calendar cannot store more than one recurrence
lt: Microsoft 365 kalendorius negali įrašyti daugiau nei vieno pasikartojimo

en: Microsoft 365 calendar cannot store component with RDATE, EXDATE or RRULE properties
lt: Microsoft 365 kalendorius negali įrašyti komponentų su RDATE, EXDATE arba RRULE savybėmis

en: Unknown recurrence frequency (%d)
lt: Nežinomas pasikartojimo dažnis (%d)

en: Microsoft 365 calendar cannot store more that one event reminder
lt: Microsoft 365 kalendorius negali įrašyti daugiau nei vieno priminimo apie įvykį

en: Microsoft 365 event can have only a reminder before event start
lt: Microsoft 365 įvykis gali turėti tik vieną priminimą prie įvykio pradžią

en: Microsoft 365 task can have only a reminder with absolute time
lt: Microsoft 365 užduotis gali turėti tik vieną priminimą su absoliučiu laiku

en: Microsoft 365 task cannot have attachments.
lt: Microsoft 365 užduotis negali turėti priedų.

en: Cannot store attachment with URI “%s”
lt: Nepavyko įrašyti priedo su URI „%s“

en: Failed to read attachment URI
lt: Nepavyko perskaityti priedo URI

en: Failed to get inline attachment data
lt: Nepavyko gauti įterptinio priedo duomenų

en: Invalid folder state (missing parent store)
lt: Netinkama aplanko būsena (trūksta tėvinės saugyklos)

en: Folder “%s” doesn't correspond to any known folder
lt: Aplankas „%s“ neatitinka jokio žinomo aplanko

en: Could not load summary for “%s”
lt: Nepavyksta įkelti „%s“ santraukos

en: For accessing Microsoft 365 server
lt: Microsoft 365 serveriui pasiekti

en: Microsoft 365 server
lt: Microsoft 365 serveris

en: Mail receive via Microsoft 365
lt: Laiškų galimas per Microsoft 365

en: Malformed URI: “%s”
lt: Blogai suformuotas URI: „%s“

en: Look up Microsoft 365 categories
lt: Peržiūrėti Microsoft 365 kategorijas

en: Failed to create connection
lt: Nepavyko sukurti ryšio

en: Parent folder “%s” does not exist
lt: Nėra tėvinio aplanko „%s“

en: Cannot find “Deleted Items” folder
lt: Nepavyksta rasti „ištrintų elementų“ aplanko

en: Folder “%s” does not exist
lt: Aplanko „%s“ nėra

en: Mail delivery via Microsoft 365
lt: Pašto pristatymas per Microsoft 365

en: Microsoft 365 server cannot send message with multiple From addresses
lt: Microsoft 365 serveris negali siųsti laiško su keliais siuntėjo adresais

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Microsoft 365 server
lt: Ši parinktis naudos OAuth 2.0 prieigos leksemą prisijungimui prie Microsoft 365 serverio

en: Microsoft 365 server is busy, waiting to retry (%d:%02d minute) | Microsoft 365 server is busy, waiting to retry (%d:%02d minutes)
lt[0]: Microsoft 365 serveris yra užsiėmęs, laukiama pakartotiniam bandymui (%d:%02d minutė)
lt[1]: Microsoft 365 serveris yra užsiėmęs, laukiama pakartotiniam bandymui (%d:%02d minučių)
lt[2]: Microsoft 365 serveris yra užsiėmęs, laukiama pakartotiniam bandymui (%d:%02d minučių)

en: Microsoft 365 server is busy, waiting to retry (%d second) | Microsoft 365 server is busy, waiting to retry (%d seconds)
lt[0]: Microsoft 365 serveris yra užsiėmęs, laukiama pakartotiniam bandymui (%d sekundė)
lt[1]: Microsoft 365 serveris yra užsiėmęs, laukiama pakartotiniam bandymui (%d sekundžių)
lt[2]: Microsoft 365 serveris yra užsiėmęs, laukiama pakartotiniam bandymui (%d sekundžių)

en: Invalid data
lt: Netinkami duomenys

en: Operation was cancelled
lt: Veiksmo atsisakyta

en: Failed to parse own Json data
lt: Nepavyko perskaityti savų JSON duomenų

en: _Override Microsoft 365 OAuth2 settings
lt: _Naudoti vietoj Microsoft 365 OAuth2 nustatymų

note: Translators: 'Tenant' here means a term used by Microsoft to identify a company or organization in a Microsoft 365 world. Same for 'common', it's a default URL path. You probably do not want to translate it. More for example here: https://powerbi.microsoft.com/en-us/blog/what-is-a-tenant/
en: Default tenant is “common“
lt: Numatytoji įmonė yra „common“

note: Translators: 'Tenant' here means a term used by Microsoft to identify a company or organization in a Microsoft 365 world. You probably do not want to translate it. More for example here: https://powerbi.microsoft.com/en-us/blog/what-is-a-tenant/
en: Default tenant is “%s”
lt: Numatytoji įmonė yra „%s“

en: _Redirect URI:
lt: _Nukreipimo URI:

en: Data source “%s” does not represent a Microsoft 365 folder
lt: Duomenų šaltinis „%s“ nereprezentuoja Microsoft 365 aplanko
