evolution 3.3.x - en to nb translation catalogue (23 entries)

en: Global Address list
nb: Global adresseliste

en: Autodiscover failed: %s
nb: Automatisk gjenkjenning feilet: %s

en: Enter Password for %s
nb: Skriv inn passord for %s

en: Could not get password.
nb: Fant ikke passord.

note: OAB url entry
en: OAB U_RL:
nb: U_RL til OAB:

en: _Host URL:
nb: _Verts-URL:

en: Fetch _URL
nb: Hent _URL

en: Fetching...
nb: Henter …

note: Add label
en: Select Ad_dress list:
nb: Velg a_dresseliste:

en: Fetch _list
nb: Hent _liste

en: GAL settings
nb: Innstillinger for GAL

en: Searching...
nb: Søker …

en: Insufficient memory
nb: Ikke nok minne

en: Checking for new mail
nb: Ser etter nye meldinger

en: Options
nb: Alternativer

en: Password
nb: Passord

en: No such folder: %s
nb: Mappen eksisterer ikke: %s

en: Parent folder %s does not exist
nb: Opphavsmappe %s eksisterer ikke

en: Folder does not exist
nb: Mappen eksisterer ikke

en: Folder %s does not exist
nb: Mappen %s eksisterer ikke

en: Operation Cancelled
nb: Operasjonen ble avbrutt

en: Authentication failed
nb: Autentisering feilet

en: No response: %s
nb: Ikke svar: %s
