evolution-ews master - en to oc translation catalogue (120 entries)

en: For accessing Exchange servers using Web Services
oc: Per accedir als servidors Exchange en utilizant Web Services

en: The backend does not support bulk additions
oc: Lo motor pren pas en carga los apondons per lòt

en: The backend does not support bulk modifications
oc: Lo motor pren pas en carga las modificacions per lòt

en: Wait till syncing is done
oc: Esperar la fin de la sincronizacion

en: Processing contacts in %s %d%% completed...
oc: Telecargament dels contactes dins %s en cors, %d%% acabat...

en: Syncing contacts...
oc: Sincronizacion dels contactes...

en: Searching...
oc: Recèrca...

en: EWS does not support bulk removals
oc: EWS pren pas en carga les supressions per lòt

en: EWS does not support bulk additions
oc: EWS pren pas en carga los apondons per lòt

en: EWS does not support bulk modifications
oc: EWS pren pas en carga las modificacions per lòt

en: Unable to open mimecontent temporary file!
oc: Impossible de dobrir lo fichièr temporari mimecontent

en: Unable to generate parser from mimecontent!
oc: Impossible de generar l'analisador a partir de mimecontent

en: Unable to parse meeting request mimecontent!
oc: Impossible d'analisar la requèsta de réunion mimecontent

en: Unable to create cache file
oc: Impossible de crear lo fichièr cache

en: Unable to create cache path '%s': %s
oc: Impossible de crear lo camin del cache '%s': %s

en: Could not load summary for %s
oc: Impossible de cargar lo resumit per %s

en: Cant perform actions on the folder while in offline mode
oc: Impossible de realizar las accions sul dorsièr en mòde fòra linha

en: Checking for new mail
oc: Verificacion dels messatges novèls

en: C_heck for new messages in all folders
oc: _Verificar la preséncia de messatges novèls dins totes los dorsièrs

en: Options
oc: Opcions

en: _Apply filters to new messages in Inbox on this server
oc: _Aplicar los filtres suls messatges novèls dins la Bóstia de recepcion sur ce servidor

en: Check new messages for _Junk contents
oc: Detectar los _Porrièrs electronics dins los messatges novèls

en: Only check for Junk messages in the IN_BOX folder
oc: Detectar los Porrièrs electronics _solament dins la Bóstia de recepcion

en: Automatically synchroni_ze remote mail locally
oc: _Sincronizar automaticament lo corrièr electronic a distància localement

en: Connection
oc: Connexion

en: This option will connect to the Exchange server using a plaintext password with NTLM authentication.
oc: Aquesta opcion implica una connexion al servidor Exchange en utilizant un senhal en NTLM.

en: This option will connect to the Exchange server using a plaintext password with Basic authentication.
oc: Aquesta opcion implique una connexion al servidor Exchange en utilizant un senhal en Basic.

en: This option will connect to the Exchange server using a Kerberos/GSSAPI authentication.
oc: Aquesta opcion implique una connexion al servidor Exchange en utilizant un senhal Kerberos.

en: Session has no storage path
oc: La session a pas de camin d'emmagazinatge

en: Checking "Out of Office" settings
oc: Recuperacion dels paramètres d'abséncia del burèu

en: No such folder: %s
oc: Pas cap de dorsièr d'aqueste tipe : %s

en: Parent folder %s does not exist
oc: Lo dorsièr parent %s existís pas

en: Folder does not exist
oc: Lo dorsièr existís pas

en: Folder %s does not exist
oc: Lo dorsièr %s existís pas

en: No change key record for folder %s
oc: Aucun enregistrament de modificacion de clau pel dorsièr %s

en: Cannot both rename and move a folder at the same time
oc: Impossible de renomenar e desplaçar un dorsièr simultanèument

en: Cannot find folder ID for parent folder %s
oc: Impossible de trobar l'identificacion de dorsièr pel dorsièr parent %s

en: Exchange server %s
oc: Servidor Exchange %s

en: Exchange service for %s on %s
oc: Servici Exchange per %s sus %s

en: You must be working online to complete this operation
oc: Vos cal trabalhar en-linha per acabar aquesta operacion

en: Exchange mail delivery via %s
oc: Liurason de corrièr electronic Exchange per %s

en: Cannot send message with no From address
oc: Impossible de mandar un messatge sens adreça Expeditor

en: Exchange server cannot send message with multiple From addresses
oc: Lo servidor Exchange pòt pas mandar des messatge amb mantuna adreça Expeditor

en: Failed to read From address
oc: Impossible de legir l'adreça Expeditor

en: Exchange server cannot send message as '%s', when the account was configured for address '%s'
oc: Lo servidor Exchange pòt pas mandar lo messatge jol nom « %s » mentre que lo compte es estat configurat amb l'adreça « %s »

en: Service not connected
oc: Servici non connectat

en: Global Address List
oc: Lista d'adreças globala

en: Folder
oc: Dorsièr

en: Size
oc: Talha

en: _Close
oc: _Tampar

[ctx: PermissionsLevel]
en: None
oc: Pas cap

[ctx: PermissionsLevel]
en: Owner
oc: Proprietari

[ctx: PermissionsLevel]
en: Author
oc: Autor

[ctx: User]
en: Anonymous
oc: Anonim

[ctx: User]
en: Default
oc: Per defaut

[ctx: User]
en: Unknown
oc: Desconegut

en: Name
oc: Nom

en: Account:
oc: Compte :

en: Folder name:
oc: Dorsièr de l'utilizaire

[ctx: Permissions]
en: Read
oc: Legir

[ctx: Permissions]
en: None
oc: Pas cap

[ctx: Permissions]
en: All
oc: Totes

[ctx: Permissions]
en: Other
oc: Autre

en: Search for a user
oc: Recercar un utilizaire

en: Choose EWS user...
oc: Causir un utilizaire EWS...

en: _Search:
oc: _Recercar :

en: Cannot add folder, folder already exists as '%s'
oc: Impossible de trobar l'identificacion de dorsièr, lodorsièr existís %s

en: Cannot test foreign folder availability while in offline mode
oc: Impossible de realizar las accions sul dorsièr en mòde fòra linha

note: convert well-known names to their non-localized form
en: Inbox
oc: Recepcion

en: Contacts
oc: Contactes

en: Calendar
oc: Calendièr

en: Tasks
oc: Prètzfaches

en: User
oc: Utilizaire

en: _User:
oc: _Utilizaire :

en: C_hoose...
oc: _Causir...

en: _Folder name:
oc: _Nom del dorsièr :

en: Include _subfolders
oc: Inclure los _sosdorsièrs

en: Querying Autodiscover service
oc: Interrogacion del servici Autodesdobèrta

en: Fetch _URL
oc: Recuperar l'_URL

en: User_name:
oc: _Nom d'utilizaire :

en: _Host URL:
oc: URL _òste :

en: OAB U_RL:
oc: U_RL OAB :

en: S_earch...
oc: Re_cercar...

en: Authentication
oc: Autentificacion

en: C_alendar
oc: C_alendièr

en: _Tasks
oc: Prè_tzfaches

en: _Inbox
oc: Recepc_ion

en: C_ontacts
oc: C_ontactes

en: _Notes
oc: _Nòtas

en: EWS Settings
oc: Paramètres EWS

en: Locating offline address books
oc: Localizacion des quasernets d'adreças fòra linha

en: Cache o_ffline address book
oc: Metre lo quasernet d'adreças fòra-li_gne en cache

en: Select ad_dress list:
oc: Seleccionar la lista d'a_dresses :

en: Fetch List
oc: Recuperar la lista

en: Out of Office
oc: Absent del burèu

en: _From:
oc: _De :

en: _To:
oc: _A :

en: I_nternal:
oc: I_ntèrne :

en: Message to be sent within the organization
oc: Messatge de mandar a l'interior de la societat

en: E_xternal:
oc: E_xtèrne :

en: Message to be sent outside the organization
oc: Messatge de mandar a l'exterior de la societat

en: Do not reply to senders outside the organization
oc: Messatge de mandar a l'exterior de la societat

en: Reply only to known senders outside the organization
oc: Messatge de mandar a l'exterior de la societat

en: Reply to any sender outside the organization
oc: Messatge de mandar a l'exterior de la societat

en: Retrieving "Out of Office" settings
oc: Recuperacion dels paramètres d'abséncia del burèu

en: Autodiscovery query failed.
oc: Interrogacion del servici Autodesdobèrta.

en: Failed to locate offline address books.
oc: Localizacion des quasernets d'adreças fòra linha.

en: Failed to retrieve &quot;Out of Office&quot; settings.
oc: Impossible de recuperar los paramètres d'abséncia del burèu.

en: Operation Cancelled
oc: Operacion anullada

en: Authentication failed
oc: Fracàs d'autentificacion

en: No response: %s
oc: Aucune responsa : %s

en: Failed to parse autodiscover response XML
oc: Fracàs d'analisi de la responsa d'autodesdobèrta XML

en: Failed to find <Autodiscover> element
oc: Fracàs de l'obtencion de l'element <Autodiscover>

en: Failed to find <Response> element
oc: Fracàs de l'obtencion de l'element <Response>

en: Failed to find <Account> element
oc: Fracàs de l'obtencion de l'element <Account>

en: Failed to find <ASUrl> and <OABUrl> in autodiscover response
oc: Fracàs de l'obtencion de <ASUrl> e <OABUrl> dins la responsa d'autodesdobèrta

en: Email address is missing a domain part
oc: Manca una partida domeni a l'adreça electronica

en: Failed to parse oab XML
oc: Fracàs d'analisi oab XML

en: Failed to find <OAB> element
oc: Fracàs de l'obtencion de l'element <OAB>

en: CreateItem call failed to return ID for new message
oc: L'apèl CreateItem a pas capitat de renviar un identificant pel novèl messatge
