evolution-ews master - en to sk translation catalogue (123 entries)

en: Exchange Web Services
sk: Služby Exchange cez web

en: For accessing Exchange servers using Web Services
sk: Na prístup k serverom Exchange pomocou webových služieb

en: Fetching contact photos…
sk: Získavajú sa fotografie kontaktu…

en: Failed to set contact photo:
sk: Zlyhalo nastavenie fotografie kontaktu:

[ctx: FreeBusyType]
en: Free
sk: Voľný

[ctx: FreeBusyType]
en: Busy
sk: Obsadený

[ctx: FreeBusyType]
en: Out of Office
sk: Mimo kancelárie

[ctx: FreeBusyType]
en: Tentative
sk: Predbežný

en: Unable to create cache file
sk: Napodarilo sa vytvoriť súbor vyrovnávacie pamäte

en: Unable to create cache path “%s”: %s
sk: Nie je možné vytvoriť cestu vyrovnávacej pamäte „%s“: %s

en: Could not load summary for %s
sk: Nepodarilo sa načítať súhrn pre %s

en: Refreshing folder “%s”
sk: Obnovuje sa priečinok „%s“

en: Checking for new mail
sk: Kontrola novej pošty

en: Options
sk: Voľby

en: _Apply filters to new messages in Inbox on this server
sk: _Aplikovať filtre na nové správy v Doručenej pošte na tomto serveri

en: Connection
sk: Pripojenie

note: Translators: '%s' is preplaced with a widget, where " * user can select how long the timeout should be.
en: Connection _timeout (in seconds) %s
sk: Časový limi_t pripojenia (v sekundách) %s

en: Numbe_r of concurrent connections to use
sk: Počet konku_renčných pripojení na použitie

en: Checking “Out of Office” settings
sk: Kontrolujú sa nastavenia „mimo kancelárie“

en: No such folder: %s
sk: Priečinok neexistuje: %s

en: Parent folder %s does not exist
sk: Rodičovský priečinok %s neexistuje

en: Folder does not exist
sk: Priečinok neexistuje

en: Folder %s does not exist
sk: Priečinok %s neexistuje

note: convert well-known names to their non-localized form
en: Inbox
sk: Doručená pošta

en: Exchange server %s
sk: Server Exchange %s

en: Could not locate Trash folder
sk: Nepodarilo sa nájsť priečinok Kôš

en: Unsetting the “Out of Office” status
sk: Ruší sa nastavenie stavu „mimo kancelárie“

en: Public Folders
sk: Verejné priečinky

en: Service not connected
sk: Služba nie je pripojená

en: Operation Cancelled
sk: Operácia prerušená

en: Authentication failed
sk: Overenie totožnosti zlyhalo

en: No response: %s
sk: Žiadna odpoveď: %s

en: No items found
sk: Nenájdené žiadne položky

en: Password expired.
sk: Platnosť hesla vypršala.

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: _Fetch contact photos
sk: Zí_skať fotografie kontaktu

en: User: %s
sk: Používateľ: %s

en: Host URL: %s
sk: URL _hostiteľa: %s

en: Requires password to continue.
sk: Vyžaduje sa heslo pre pokračovanie.

en: Folder
sk: Priečinok

en: Size
sk: Veľkosť

en: Folder Sizes
sk: Veľkosti priečinkov

en: _Close
sk: Za_vrieť

en: Fetching folder list…
sk: Získava sa zoznam priečinkov…

en: Folder Sizes…
sk: Veľkosti priečinkov…

en: Permissions…
sk: Oprávnenia…

[ctx: PermissionsLevel]
en: None
sk: Žiadna

[ctx: PermissionsLevel]
en: Owner
sk: Vlastník

[ctx: PermissionsLevel]
en: Publishing Editor
sk: Publikujúci editor

[ctx: PermissionsLevel]
en: Publishing Author
sk: Publikujúci autor

[ctx: PermissionsLevel]
en: Author
sk: Autor

[ctx: PermissionsLevel]
en: Nonediting Author
sk: Neupravujúci autor

[ctx: PermissionsLevel]
en: Reviewer
sk: Kontrolór

[ctx: PermissionsLevel]
en: Contributor
sk: Prispievateľ

[ctx: PermissionsLevel]
en: Custom
sk: Vlastné

en: Writing folder permissions, please wait…
sk: Zapisujú sa oprávnenia priečinka. Prosím, čakajte…

[ctx: User]
en: Anonymous
sk: Anonymný

[ctx: User]
en: Default
sk: Predvolený

[ctx: User]
en: Unknown
sk: Neznámy

en: Permission level
sk: Úroveň oprávnenia

en: Account:
sk: Účet:

en: Folder name:
sk: Názov priečinka:

en: Folder ID:
sk: Identifikátor priečinka:

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Permi_ssion level:
sk: Úroveň _oprávnenia:

[ctx: Permissions]
en: Read
sk: Čítanie

[ctx: Permissions]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: Permissions]
en: Full Details
sk: Všetky podrobnosti

[ctx: Permissions]
en: Write
sk: Zápis

[ctx: Permissions]
en: Create items
sk: Vytváranie položiek

[ctx: Permissions]
en: Create subfolders
sk: Vytváranie podpriečinkov

[ctx: Permissions]
en: Edit own
sk: Úprava vlastných

[ctx: Permissions]
en: Edit all
sk: Úprava všetkých

[ctx: Permissions]
en: Delete items
sk: Odstraňovanie položiek

[ctx: Permissions]
en: Own
sk: Vlastné

[ctx: Permissions]
en: All
sk: Všetky

[ctx: Permissions]
en: Other
sk: Iné

[ctx: Permissions]
en: Folder owner
sk: Vlastník priečinka

[ctx: Permissions]
en: Folder contact
sk: Kontakt priečinka

[ctx: Permissions]
en: Folder visible
sk: Viditeľnosť priečinka

en: Reading folder permissions, please wait…
sk: Čítajú sa oprávnenia priečinka. Prosím, čakajte…

en: Unset the “Out of Office” status
sk: Zrušiť nastavenie stavu „mimo kancelárie“

en: No users found, only one contact | No users found, only %d contacts
sk[0]: Nenašli sa žiadni používatelia, iba %d kontaktov
sk[1]: Nenašli sa žiadni používatelia, iba jeden kontakt
sk[2]: Nenašli sa žiadni používatelia, iba %d kontakty

en: No users found
sk: Nenašli sa žiadni používatelia

en: Found one user | Found %d users
sk[0]: Našlo sa %d používateľov
sk[1]: Našiel sa jeden používateľ
sk[2]: Našli sa %d používatelia

en: Searching…
sk: Vyhľadáva sa…

en: _Search:
sk: Vy_hľadať:

[ctx: ForeignFolder]
note: Translators: The '%s' is replaced with user name, to whom the foreign mailbox belongs. * Example result: "Mailbox — John Smith"
en: Mailbox — %s
sk: Poštová schránka — %s

note: Translators: This is used as a calendar name; it constructs "User Name - Availability" string shown in UI
en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Cannot add folder, cannot determine folder’s type
sk: Nedá sa pridať priečinok, pretože sa nedá rozpoznať jeho typ

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Memos
sk: Poznámky

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Cannot search for user when the account is offline
sk: Nedá sa vyhľadať používateľ, keď je účet odpojený

en: User
sk: Používateľ

en: _User:
sk: _Používateľ:

en: C_hoose…
sk: Z_voliť…

en: _Folder name:
sk: _Názov priečinka:

en: Include _subfolders
sk: Zahrnúť _podpriečinky

en: Fetch _URL
sk: Získať _URL

en: _Host URL:
sk: URL _hostiteľa:

en: S_earch…
sk: _Hľadať…

en: Authentication
sk: Overenie totožnosti

en: _Advanced Settings
sk: Pokročilé _nastavenia

[ctx: PermissionsLevel]
en: Reviewer (can read items)
sk: Kontrolór (môže čítať položky)

[ctx: PermissionsLevel]
en: Author (can read and create items)
sk: Autor (môže čítať a vytvárať položky)

[ctx: PermissionsLevel]
en: Editor (can read, create and modify items)
sk: Editor (môže čítať, vytvárať a upravovať položky)

en: EWS Settings
sk: Nastavenia EWS

en: Folder _Sizes
sk: Veľkosti p_riečinkov

en: Global Address List
sk: Globálny zoznam adries

en: Fetch List
sk: Získať zoznam

en: Out of Office
sk: Mimo kancelárie

en: The messages specified below will be automatically sent to each internal and external person who sends a mail to you.
sk: Správy špecifikované nižšie budú automaticky posielané všetkým interným aj externým osobám, ktoré pošlú e-mail Vám.

en: _Send Out of Office replies
sk: Odo_slať odpovede mimo kancelárie

en: _From:
sk: _Od:

en: _To:
sk: _Komu:

en: I_nternal:
sk: _Interný:

en: Message to be sent within the organization
sk: Správa na poslanie v rámci organizácie

en: E_xternal:
sk: E_xterný:

en: Message to be sent outside the organization
sk: Správa na poslanie mimo organizácie

en: The reported error was “{0}”.
sk: Ohlásená chyba bola „{0}.

en: Microsoft 365 server
sk: Server Microsoft 365
