evolution-ews master - en to sl_SI translation catalogue (360 entries)

en: Exchange Web Services
sl_SI: Spletna storitev Exchange

en: For accessing Exchange servers using Web Services
sl_SI: Za dostop do strežnikov Exchange preko spletnih storitev

en: Failed to create MS OAPXBC app:
sl_SI: Ni uspelo ustvariti aplikacije MS OAPXBC:

en: Failed to get accounts:
sl_SI: Pridobivanje računov je spodletelo:

en: No account found for user '%s'
sl_SI: Za uporabnika »%s« ni bilo mogoče najti računa

en: Fetching contact photos…
sl_SI: Pridobivanje fotografij stikov ...

en: Failed to update GAL:
sl_SI: Posodabljanje GAL je spodletelo:

en: Cannot save contact list, it’s only supported on EWS Server 2010 or later
sl_SI: Ni mogoče shraniti seznama stikov. Podprt je le v okolju strežnika EWS 2010 ali novejše različice.

en: Failed to set contact photo:
sl_SI: Nastavljanje slike stika je spodletelo:

[ctx: FreeBusyType]
en: Free
sl_SI: Prosto

[ctx: FreeBusyType]
en: Busy
sl_SI: Zasedeno

[ctx: FreeBusyType]
en: Out of Office
sl_SI: Izven pisarne

[ctx: FreeBusyType]
en: Tentative
sl_SI: Poskusno

en: Cannot determine EWS ItemId
sl_SI: ItemId EWS ni mogoče določiti

en: Cannot create meetings organized by other users in an Exchange Web Services calendar.
sl_SI: Srečanj, ki jih organizirajo drugi uporabniki v koledarju spletnih storitev Exchange ni mogoče ustvariti.

en: Online meeting can be created only in the main user Calendar.
sl_SI: Spletno srečanje lahko ustvarite le v glavnem uporabniškem koledarju.

en: Cannot find user “%s” between attendees
sl_SI: Med prisotnimi ni mogoče najti uporabnika »%s«

en: Cannot connect to the server, repeat the action once you login to the server.
sl_SI: Ni možno vzpostaviti povezave s strežnikom, ponovite dejanje, ko se prijavite v strežnik.

note: Translators: The '%s' is replaced with a UID of the collection source
en: Cannot find Microsoft365 helper source for calendar “%s”
sl_SI: Ni mogoče najti vira pomoči za Microsoft365 za koledar »%s«

en: Invalid occurrence ID
sl_SI: ID neveljavne pojavitve

en: Unable to open mimecontent temporary file!
sl_SI: Ni mogoče odpreti začasne datoteke vsebine MIME.

en: Unable to generate parser from mimecontent!
sl_SI: Ni mogoče ustvariti razčlenjevalnika iz vsebine MIME!

en: Unable to parse meeting request mimecontent!
sl_SI: Ni mogoče razčleniti zahtev srečanj vsebine MIME!

en: Unable to create cache file
sl_SI: Ni mogoče ustvariti datoteke predpomnilnika

en: Unable to create cache path “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti poti predpomnilnika »%s«: %s

note: Translators: The first %s consists of the source file name, the second %s of the destination file name and the third %s of the error message.
en: Failed to move message cache file from “%s” to “%s”: %s
sl_SI: Premikanje datoteke predpomnilnika iz »%s« v »%s« je spodletelo: %s

en: Could not load summary for %s
sl_SI: Ni mogoče naložiti povzetka za %s

en: Refreshing folder “%s”
sl_SI: Osveževanje mape »%s«

en: Cannot perform actions on the folder while in offline mode
sl_SI: Ni mogoče izvesti dejanja na mapi v načinu brez povezave

en: Apply message _filters to this folder
sl_SI: Uve_ljavi filtre sporočil v tej mapi

en: Always check for _new mail in this folder
sl_SI: Vedno preveri, ali je v tej mapi _nova pošta

en: Checking for new mail
sl_SI: Preverjanje za novo pošto

en: C_heck for new messages in all folders
sl_SI: Preveri za _nova sporočila v vseh mapah

en: _Listen for server change notifications
sl_SI: _Prisluhni opozorilom sprememb na strežniku

en: Options
sl_SI: Možnosti

en: _Apply filters to new messages in Inbox on this server
sl_SI: Uvelj_avi filtre na novih sporočilih v mapi dohodne pošte na tem strežniku

en: Check new messages for _Junk contents
sl_SI: Med novimi sporočili preveri za _vsiljeno pošto

en: Only check for Junk messages in the IN_BOX folder
sl_SI: Vsiljeno pošto preveri le v mapi _dohodnih sporočil

en: Synchroni_ze remote mail locally in all folders
sl_SI: _Uskladi oddaljeno pošto vseh map

en: Show _Public Folders beside user folders
sl_SI: Pokaži _javne mape poleg uporabniških map

en: Connection
sl_SI: Povezava

note: Translators: '%s' is preplaced with a widget, where " * user can select how long the timeout should be.
en: Connection _timeout (in seconds) %s
sl_SI: Časovna pre_koračitev povezave (v sekundah) %s

en: Numbe_r of concurrent connections to use
sl_SI: Število _sočasnih povezav za uporabo

en: Override _User-Agent header value
sl_SI: Prepiši _uporabniške vrednosti glave

en: Al_ways connect with HTTP/1
sl_SI: _Vedno se poveži s HTTP/1

en: This option will connect to the Exchange server using a plaintext password with NTLM authentication.
sl_SI: Možnost omogoča vzpostavitev povezave s strežnikom Exchange z besedilnim geslom z overjanjem NTLM.

en: Basic
sl_SI: Osnovno

en: This option will connect to the Exchange server using a plaintext password with Basic authentication.
sl_SI: Možnost omogoča vzpostavitev povezave s strežnikom Exchange z besedilnim geslom z osnovnim overjanjem.

en: This option will connect to the Exchange server using a Kerberos/GSSAPI authentication.
sl_SI: Možnost omogoči vzpostavitev povezave s strežnikom Exchange ob uporabi Kerberos/GSSAPI.

en: Session has no storage path
sl_SI: Seja nima določene poti shrambe

en: Checking “Out of Office” settings
sl_SI: Preverjanje nastavitve stanja »Izven pisarne«

en: Look up Exchange server categories
sl_SI: Iskanje kategorij strežnika Exchange

note: Translators: The "%s" is a service URL, provided by the server
en: Password will expire in %d day. Open “%s” to change it. | Password will expire in %d days. Open “%s” to change it.
sl_SI[0]: Geslo poteče v %d dneh. Odprite »%s«, da ga spremenite.
sl_SI[1]: Geslo poteče v %d dnevu. Odprite »%s«, da ga spremenite.
sl_SI[2]: Geslo poteče v %d dneh. Odprite »%s«, da ga spremenite.
sl_SI[3]: Geslo poteče v %d dneh. Odprite »%s«, da ga spremenite.

en: Password will expire in one day. | Password will expire in %d days.
sl_SI[0]: Geslo poteče v %d dneh.
sl_SI[1]: Geslo poteče v %d dnevu.
sl_SI[2]: Geslo poteče v %d dneh.
sl_SI[3]: Geslo poteče v %d dneh.

en: Updating foreign folder structure
sl_SI: Posodabljanje tuje strukture map

en: Updating foreign folders
sl_SI: Posodabljanje tujih map

en: No such folder: %s
sl_SI: Ni takšne mape: %s

en: Cannot list EWS public folders in offline mode
sl_SI: V načinu brez povezave ni mogoče izpisati javnih map EWS

en: Cannot find any EWS public folders
sl_SI: Javnih map EWS ni mogoče najti.

en: Cannot create folder “%s”, folder already exists
sl_SI: Mape »%s« ni mogoče ustvariti, ker že obstaja.

en: Parent folder %s does not exist
sl_SI: Nadrejena mapa %s ne obstaja

en: Cannot create folder under “%s”, it is used for folders of other users only
sl_SI: Mape pod »%s« ni mogoče ustvariti, uporablja se le za mape drugih uporabnikov.

en: Cannot create folder under “%s”, it is used for public folders only
sl_SI: Mape pod »%s« ni mogoče ustvariti, saj se uporablja le za javne mape.

en: Folder does not exist
sl_SI: Mapa ne obstaja

en: Cannot remove folder “%s”, it is used for folders of other users only
sl_SI: Mape »%s« ni mogoče odstraniti, uporablja se le za mape drugih uporabnikov.

en: Cannot remove folder “%s”, it is used for public folders only
sl_SI: Mape »%s« ni mogoče odstraniti, saj se uporablja le za javne mape

en: Folder %s does not exist
sl_SI: Mapa %s ne obstaja.

en: No change key record for folder %s
sl_SI: Ni zapisa ključa za mapo %s

en: Cannot both rename and move a folder at the same time
sl_SI: Ni mogoče hkrati preimenovati in premakniti mape

en: Cannot find folder ID for parent folder %s
sl_SI: Ni mogoče najti ID mape za nadrejeno mapo %s

note: convert well-known names to their non-localized form
en: Inbox
sl_SI: Prejeto

en: Exchange server %s
sl_SI: Strežnik Exchange %s

en: Exchange service for %s on %s
sl_SI: Storitev Exchange za %s na %s

en: Could not locate Trash folder
sl_SI: Mape Smeti ni mogoče najti

en: Could not locate Junk folder
sl_SI: Mape za vsiljeno pošto ni mogoče najti.

en: Cannot subscribe EWS folders in offline mode
sl_SI: V načinu brez povezave se ni mogoče naročiti na mape EWS

en: Cannot subscribe folder “%s”, no public folder available
sl_SI: Na mapo »%s« ni mogoče naročiti, ker ustrezne javne mape ni na voljo

en: Cannot subscribe folder “%s”, folder not found
sl_SI: Na mapo »%s« ni mogoče naročiti, ker mape ni mogoče najti.

en: Cannot subscribe folder “%s”, folder ID not found
sl_SI: Na mapo »%s« ni mogoče naročiti, ker ID mape ni mogoče najti.

en: Cannot subscribe folder “%s”, public folder root not found
sl_SI: Na mapo »%s« ni mogoče naročiti, korena javne mape ni mogoče najti.

en: Cannot unsubscribe EWS folders in offline mode
sl_SI: V načinu brez povezave ni mogoče preklicati naročil na mape EWS

en: You must be working online to complete this operation
sl_SI: Za dokončanje tega opravila je treba vzpostaviti povezavo v omrežje

en: Unsetting the “Out of Office” status
sl_SI: Poteka preklic nastavitve stanja »Izven pisarne«

en: Foreign Folders
sl_SI: Zunanje mape

en: Public Folders
sl_SI: Javne mape

en: Invalid folder URI “%s”
sl_SI: Neveljaven URI mape »%s«

en: Exchange mail delivery via %s
sl_SI: Dostava pošte Exchange preko %s

en: Cannot send message with no From address
sl_SI: Ni mogoče poslati sporočila brez naslova pošiljatelja

en: Exchange server cannot send message with multiple From addresses
sl_SI: Strežnik Exchange ne podpira pošiljanja sporočil z več naslovi pošiljateljev

en: Failed to read From address
sl_SI: Branje iz naslova je spodletelo

en: Service not connected
sl_SI: Storitev ni povezana

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Office365.com server
sl_SI: Ta možnost bo za povezavo s strežnikom Office365.com uporabila žeton za dostop OAuth 2.0

en: Cannot store this recurrence. Change it to simple single daily, weekly, monthly or yearly recurrence without exceptions and with start date.
sl_SI: Te ponovitve ni mogoče shraniti. Spremenite jo v preprosto enkratno dnevno, tedensko, mesečno ali letno ponovitev brez izjem in z začetnim datumom.

en: CreateItem call failed to return ID for new message
sl_SI: Klic predmeta CreateItem je spodletel pri iskanju vrednosti ID novega sporočila

en: No response: %s
sl_SI: Brez odgovora: %s

en: Exchange server is busy, waiting to retry (%d:%02d minute) | Exchange server is busy, waiting to retry (%d:%02d minutes)
sl_SI[0]: Strežnik Exchange je zaseden, poskus povezovanja bo ponovljen čez %d:%02d minut.
sl_SI[1]: Strežnik Exchange je zaseden, poskus povezovanja bo ponovljen čez %d:%02d minuto.
sl_SI[2]: Strežnik Exchange je zaseden, poskus povezovanja bo ponovljen čez %d:%02d minuti.
sl_SI[3]: Strežnik Exchange je zaseden, poskus povezovanja bo ponovljen čez %d:%02d minute.

en: Exchange server is busy, waiting to retry (%d second) | Exchange server is busy, waiting to retry (%d seconds)
sl_SI[0]: Strežnik Exchange je zaseden, poskus povezovanja bo ponovljen čez %d sekund.
sl_SI[1]: Strežnik Exchange je zaseden, poskus povezovanja bo ponovljen čez %d sekundo.
sl_SI[2]: Strežnik Exchange je zaseden, poskus povezovanja bo ponovljen čez %d sekundi.
sl_SI[3]: Strežnik Exchange je zaseden, poskus povezovanja bo ponovljen čez %d sekunde.

en: Authentication failed
sl_SI: Overitev je spodletela

en: Failed to parse autodiscover response XML
sl_SI: Razčlenjevanje samodejnega odgovora XML je spodletelo

en: Failed to find <Autodiscover> element
sl_SI: Iskanje predmeta <samodejnega zaznavanja> je spodletelo.

en: Failed to find <Response> element
sl_SI: Iskanje predmeta <odziva> je spodletelo.

en: Failed to find <Account> element
sl_SI: Iskanje predmeta <računa> je spodletelo.

en: Failed to find <ASUrl> in autodiscover response
sl_SI: Samodejno odkrivanje predmetov odgovora <ASUrl> je spodletelo

en: URL cannot be NULL
sl_SI: URL ne sme biti NULL

en: Email address is missing a domain part
sl_SI: V elektronskem naslovu manjka del z domeno

en: Failed to parse oab XML
sl_SI: Razčlenjevanje datoteke imenika OAB XML je spodletelo.

en: Failed to find <OAB> element
sl_SI: Iskanje imenika <OAB> je spodletelo.

en: Requires at least Microsoft Exchange 2010 SP1 server
sl_SI: Potrebujete vsaj strežnik Microsoft Exchange 2010 s servisnim paketom SP1

en: Requires at least Microsoft Exchange 2013 server
sl_SI: Potrebujete vsaj strežnik Microsoft Exchange 2013

en: Requires at least Microsoft Exchange 2010 server
sl_SI: Potrebujete vsaj strežnik Microsoft Exchange 2010

en: Requires at least Microsoft Exchange 2007 SP1 server
sl_SI: Potrebujete vsaj strežnik Microsoft Exchange 2007 s servisnim paketom SP1

en: Password expired. Change password at “%s”.
sl_SI: Geslo je preteklo. Spremeniti ga je mogoče v »%s«.

en: Password expired.
sl_SI: Geslo je poteklo.

en: Cannot add folder, unsupported folder type
sl_SI: Mape ni mogoče dodati, ker vrsta mape ni podprta

en: Cannot add folder, master source not found
sl_SI: Mape ni mogoče dodati, ker izvornega vira ni mogoče najti

en: Cannot add folder, folder already exists as “%s”
sl_SI: Mape ni mogoče dodati, ker že obstaja kot »%s«

en: Failed to acquire PRT SSO cookie: %s
sl_SI: Ni bilo mogoče pridobiti piškotka PRT SSO: %s

en: Use only _primary contact email address
sl_SI: Uporabi samo _primarni e-poštni naslov stika

en: When checked, the contacts looked up in the online Global Address List will contain only the primary email address
sl_SI: Če je ta možnost potrjena, bodo stiki, iskani na spletnem globalnem seznamu naslovov, vsebovali le primarni e-poštni naslov.

en: _Fetch contact photos
sl_SI: _Pridobi slike stikov

en: Tries to look up for user photo
sl_SI: Poskuša poiskati fotografijo uporabnika

en: Online Meeting
sl_SI: Spletni sestanek

en: Create the meeting as an online meeting in the main user calendar
sl_SI: Ustvarjanje srečanja kot spletnega srečanja v glavnem uporabniškem koledarju

en: Exchange Web Services autodiscovery
sl_SI: Samodejno odkrivanje spletnih storitev Exchange

en: User: %s
sl_SI: Uporabnik: %s

en: Host URL: %s
sl_SI: Naslov URL gostitelja: %s

en: OAB URL: %s
sl_SI: Naslov URL imenika stikov: %s

en: Requires password to continue.
sl_SI: Za nadaljevanje je zahtevano geslo.

en: Folder
sl_SI: Mapa

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Unable to retrieve folder size information
sl_SI: Ni mogoče pridobiti podrobnosti o velikosti mape

en: Folder Sizes
sl_SI: Velikosti map

en: _Close
sl_SI: _Zapri

en: Fetching folder list…
sl_SI: Pridobivanje seznama map ...

en: Subscribe to folder of other EWS user…
sl_SI: Naročilo na mapo drugega uporabnika EWS …

en: Cannot edit permissions of folder “%s”, choose other folder.
sl_SI: Ni mogoče urediti dovoljenj mape »%s«; izberite drugo mapo.

en: Folder Sizes…
sl_SI: Velikosti map …

en: Subscribe to folder of other user…
sl_SI: Naročilo na mapo drugega uporabnika ...

en: Permissions…
sl_SI: Dovoljenja …

en: Edit EWS folder permissions
sl_SI: Uredi dovoljenja map EWS

en: Edit EWS calendar permissions
sl_SI: Uredi dovoljenja koledarja EWS

en: Edit EWS tasks permissions
sl_SI: Uredi dovoljenja nalog EWS

en: Edit EWS memos permissions
sl_SI: Uredi dovoljenja opomnikov EWS

en: Edit EWS contacts permissions
sl_SI: Uredi dovoljenja stikov EWS

[ctx: PermissionsLevel]
en: None
sl_SI: Brez

[ctx: PermissionsLevel]
en: Owner
sl_SI: Lastnik

[ctx: PermissionsLevel]
en: Publishing Editor
sl_SI: Založniški urednik

[ctx: PermissionsLevel]
en: Editor
sl_SI: Urednik

[ctx: PermissionsLevel]
en: Publishing Author
sl_SI: Založniški avtor

[ctx: PermissionsLevel]
en: Author
sl_SI: Avtor

[ctx: PermissionsLevel]
en: Nonediting Author
sl_SI: Neurejujoči avtor

[ctx: PermissionsLevel]
en: Reviewer
sl_SI: Pregledovalec

[ctx: PermissionsLevel]
en: Contributor
sl_SI: Sodelavec

[ctx: PermissionsLevel]
en: Free/Busy time
sl_SI: Čas zasedenosti

[ctx: PermissionsLevel]
en: Free/Busy time, subject, location
sl_SI: Čas zasedenosti, zadeva, mesto

[ctx: PermissionsLevel]
en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Writing folder permissions, please wait…
sl_SI: Poteka zapisovanje dovoljenj mape …

[ctx: User]
en: Anonymous
sl_SI: Brezimno

[ctx: User]
en: Default
sl_SI: Privzeto

[ctx: User]
en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: Name
sl_SI: Ime

en: Permission level
sl_SI: Raven dovoljenj

en: Edit EWS folder permissions…
sl_SI: Uredi dovoljenja map EWS …

en: Account:
sl_SI: Račun:

en: Folder name:
sl_SI: Ime mape:

en: Folder ID:
sl_SI: ID mape:

en: Permissions
sl_SI: Dovoljenja

en: Permi_ssion level:
sl_SI: Raven _dovoljenj:

[ctx: Permissions]
en: Read
sl_SI: Preberi

[ctx: Permissions]
en: None
sl_SI: Brez

[ctx: Permissions]
en: Free/Busy time
sl_SI: Čas zasedenosti

[ctx: Permissions]
en: Free/Busy time, subject, location
sl_SI: Čas zasedenosti, zadeva, mesto

[ctx: Permissions]
en: Full Details
sl_SI: Polne podrobnosti

[ctx: Permissions]
en: Write
sl_SI: Zapiši

[ctx: Permissions]
en: Create items
sl_SI: Ustvari predmete

[ctx: Permissions]
en: Create subfolders
sl_SI: Ustvari podmape

[ctx: Permissions]
en: Edit own
sl_SI: Uredi lastne

[ctx: Permissions]
en: Edit all
sl_SI: Uredi vse

[ctx: Permissions]
en: Delete items
sl_SI: Izbriši predmete

[ctx: Permissions]
en: Own
sl_SI: Lastne

[ctx: Permissions]
en: All
sl_SI: Vse

[ctx: Permissions]
en: Other
sl_SI: Drugo

[ctx: Permissions]
en: Folder owner
sl_SI: Lastnik mape

[ctx: Permissions]
en: Folder contact
sl_SI: Stik mape

[ctx: Permissions]
en: Folder visible
sl_SI: Mapa je vidna

en: Reading folder permissions, please wait…
sl_SI: Poteka branje dovoljenj mape …

en: Unset on Server
sl_SI: Prekliči nastavitev na strežniku

en: Unset the “Out of Office” status
sl_SI: Prekliči nastavitev stanja »Izven pisarne«

en: No users found, only one contact | No users found, only %d contacts
sl_SI[0]: Ni najdenih uporabnikov, le %d stikov
sl_SI[1]: Ni najdenih uporabnikov, le %d stik
sl_SI[2]: Ni najdenih uporabnikov, le %d stika
sl_SI[3]: Ni najdenih uporabnikov, le %d stiki

en: No users found
sl_SI: Ni najdenih uporabnikov

en: Found one user | Found %d users
sl_SI[0]: Najdenih je %d uporabnikov.
sl_SI[1]: Najden je %d uporabnik.
sl_SI[2]: Najdena sta %d uporabnika.
sl_SI[3]: Najdeni so %d uporabniki.

en: Found more than 100 users, but showing only first %d | Found more than 100 users, but showing only first %d
sl_SI[0]: Najdenih več kot sto uporabnikov, prikazanih je le prvih %d
sl_SI[1]: Najdenih več kot sto uporabnikov, prikazan je le prvi %d
sl_SI[2]: Najdenih več kot sto uporabnikov, prikazana sta le prva %d
sl_SI[3]: Najdenih več kot sto uporabnikov, prikazani so le prvi %d

en: Search for a user
sl_SI: Iskanje uporabnika

en: Searching…
sl_SI: Iskanje …

en: E-mail
sl_SI: Elektronski naslov

en: Choose EWS user…
sl_SI: Izbor uporabnika EWS …

en: _Search:
sl_SI: _Poišči:

[ctx: ForeignFolder]
note: Translators: The '%s' is replaced with user name, to whom the foreign mailbox belongs. * Example result: "Mailbox — John Smith"
en: Mailbox — %s
sl_SI: Poštni predal – %s

en: Cannot test foreign folder availability when the account is offline
sl_SI: Dosegljivosti zunanjih map v načinu brez povezave ni mogoče preveriti

note: Translators: This is used as a calendar name; it constructs "User Name - Availability" string shown in UI
en: Availability
sl_SI: Dostopnost

en: Folder “%s” not found. Either it does not exist or you do not have permission to access it.
sl_SI: Mape »%s« ni mogoče najti. Ali ne obstaja ali pa ni ustreznih dovoljenj za dostop.

en: Cannot add folder, cannot determine folder’s type
sl_SI: Mape ni mogoče dodati, ker ni mogoče določiti vrste.

en: Contacts
sl_SI: Stiki

en: Calendar
sl_SI: Koledar

en: Free/Busy as Calendar
sl_SI: Prosto/Zasedeno kot koledar

en: Memos
sl_SI: Opomniki

en: Tasks
sl_SI: Naloge

en: Testing availability of folder “%s” of user “%s”, please wait…
sl_SI: Poteka preizkušanje dosegljivosti mape »%s« uporabnika »%s« …

en: Cannot search for user when the account is offline
sl_SI: V načinu brez povezave ni mogoče iskati uporabnikov

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: _User:
sl_SI: _Uporabnik:

en: C_hoose…
sl_SI: I_zbor ...

en: _Folder name:
sl_SI: I_me mape:

en: Include _subfolders
sl_SI: _Upoštevaj podmape

en: User name “%s” is ambiguous, specify it more precisely, please
sl_SI: Uporabniško ime »%s« ni enoznačno, določite ga natančneje.

[ctx: ForeignFolder]
note: Translators: This is used to name foreign folder. * The first '%s' is replaced with user name to whom the folder belongs, * the second '%s' is replaced with folder name. * Example result: "John Smith — Calendar"
en: %s — %s
sl_SI: %s – %s

en: Querying Autodiscover service
sl_SI: Poizvedovanje za storitve samodejnega zaznavanja strežnika

en: Fetch _URL
sl_SI: Pridobi naslov _URL

en: Configuration
sl_SI: Nastavitve

en: User_name:
sl_SI: Uporab_niško ime:

en: _Host URL:
sl_SI: Naslov URL _gostitelja:

en: OAB U_RL:
sl_SI: Naslov U_RL imenika stikov:

en: Open _Mailbox of other user
sl_SI: Odpri _predal elektronske pošte drugega uporabnika

en: S_earch…
sl_SI: _Poišči …

en: Authentication
sl_SI: Overitev

en: Use _protocol version 2.0 (for school and organization accounts)
sl_SI: Uporabi _protokol različice 2.0 (za šolske račune in račune organizacij)

en: _Override Office365 OAuth2 settings
sl_SI: _Prepiši nastavitve Office365 OAuth2

en: Help…
sl_SI: Pomoč …

en: Application I_D:
sl_SI: ID Programa:

en: There is not set any default application ID
sl_SI: ID privzetega programa ni nastavljen

en: Default application ID is “%s”
sl_SI: Privzet ID Programa je »%s«

note: Translators: 'Tenant ID' here means a term used by Microsoft to identify a company or organization in an Office 365 world. You probably do not want to translate it. More for example here: https://powerbi.microsoft.com/en-us/blog/what-is-a-tenant/ Translators: 'Tenant ID' here means a term used by Mi
en: _Tenant ID:
sl_SI: ID na_jemnika:

note: Translators: 'Tenant' here means a term used by Microsoft to identify a company or organization in an Office 365 world. Same for 'common', it's a default URL path. You probably do not want to translate it. More for example here: https://powerbi.microsoft.com/en-us/blog/what-is-a-tenant/
en: Default tenant ID is “common“
sl_SI: Privzeti ID najemnika je »splošen«

note: Translators: 'Tenant' here means a term used by Microsoft to identify a company or organization in an Office 365 world. You probably do not want to translate it. More for example here: https://powerbi.microsoft.com/en-us/blog/what-is-a-tenant/
en: Default tenant ID is “%s”
sl_SI: Privzeti ID najemnika je »%s«

en: _Advanced Settings
sl_SI: _Napredne nastavitve

en: _Endpoint host:
sl_SI: _Gostitelj končne točke:

en: Default endpoint host is “%s”
sl_SI: Privzeti gostitelj končne točke je »%s«

en: Red_irect URI:
sl_SI: _Preusmeritveni naslov URI:

en: Default redirect URI is “%s”
sl_SI: Privzeti preusmeritveni naslov URI je »%s«

en: Re_source URI:
sl_SI: Naslov _URI vira:

en: Default resource URI is derived from the Host URL, or it can eventually fall back to “%s”.
sl_SI: Privzeti URI vira je izpeljan iz URL-ja gostitelja ali pa se lahko sčasoma povrne na »%s«.

en: Host URL is not valid
sl_SI: Naslov URL gostitelja ni veljaven

en: Host URL cannot be empty
sl_SI: Gostiteljski naslov URL ne sme biti prazen

en: OAB URL is not valid
sl_SI: Naslov URL OAB ni veljaven

en: User name cannot be empty
sl_SI: Uporabniško ime ne sme biti prazno

en: Application ID cannot be empty
sl_SI: ID Programa ne sme biti prazna vrednost

[ctx: PermissionsLevel]
en: Reviewer (can read items)
sl_SI: Pregledovalec (lahko bere vsebine)

[ctx: PermissionsLevel]
en: Author (can read and create items)
sl_SI: Avtor (lahko bere in ustvarja vsebine)

[ctx: PermissionsLevel]
en: Editor (can read, create and modify items)
sl_SI: Urednik (lahko bere, ustvarja in spreminja vsebine)

en: Delegate permissions
sl_SI: Dovoljenja pooblaščencev

en: C_alendar
sl_SI: Koled_ar

en: _Delegate receives copies of meeting-related messages sent to me
sl_SI: _Pooblaščenec prejme kopije meni poslanih sporočil, ki se nanašajo na sestanek

en: _Tasks
sl_SI: _Naloge

en: _Inbox
sl_SI: _Dohodni predal:

en: C_ontacts
sl_SI: S_tiki

en: _Notes
sl_SI: _Opombe

en: _Journal
sl_SI: _Dnevnik

en: Delegate “%s” has the following permissions
sl_SI: Pooblaščenec »%s« ima naslednja dovoljenja

en: Delegate can see my _private items
sl_SI: Pooblaščenec lahko vidi moje _zasebne vsebine

en: Retrieving current user permissions, please wait…
sl_SI: Poteka pridobivanje dovoljenj trenutnega uporabnika …

en: Delegates
sl_SI: Pooblaščenci

en: Delegates can send items on your behalf, including creating and responding to meeting requests. If you want to grant folder permissions without giving send-on-behalf-of permissions, close this dialog box, right-click the folder, click Permissions and change the options there.
sl_SI: Pooblaščenci lahko pošiljajo vsebine v vašem imenu, vključno z ustvarjanjem in odgovarjanjem na zahtevke za sestanke. Če želite dodeliti dovoljenja za mapo brez pravic za pošiljanje-v-imenu, zaprite to pogovorno okno, desno kliknite mapo, kliknite Dovoljenja in spremenite možnosti.

en: Deliver meeting requests addressed to me and responses to meeting requests where I am the organizer to:
sl_SI: Dostavi zahteve za sestanek, ki so naslovljene name, in odgovore na zahteve za sestanke, katerih organizator sem, na naslov:

note: new-line break, because GtkRadioButton doesn't allow wrapping of the inner label
en: My delegates only, but _send a copy of meeting requests
    and responses to me (recommended)
sl_SI: Le moji pooblaščenci, vendar _pošlji kopijo zahtevkov za sestanke
    in odgovore nanje meni (priporočeno)

en: My d_elegates only
sl_SI: Le _moji pooblaščenci

en: My delegates a_nd me
sl_SI: Moji pooblaščenci i_n jaz

en: Retrieving “Delegates” settings
sl_SI: Pridobivanje nastavitev o »Pooblaščencih«

en: EWS Settings
sl_SI: Nastavitve EWS

en: Folder _Sizes
sl_SI: Velikosti _map

en: View the size of all Exchange folders
sl_SI: Pogled velikosti vseh map Exchange

en: _Reset Synchronization Tags
sl_SI: _Ponastavi oznake za sinhronizacijo

en: Folders can sometimes get out of synchronization, for example after a long time not being connected to the server. By resetting the synchronization tags the folders are updated completely. This does not cause download of any already locally stored messages. The change will take effect the next time the folders are refreshed.
sl_SI: Mape lahko včasih niso sinhrone, na primer po daljšem času, ko niso povezane s strežnikom. S ponastavitvijo sinhronizacijskih oznak se mape popolnoma posodobijo. To ne povzroči prenosa že krajevno shranjenih sporočil. Sprememba bo začela veljati, ko boste mape naslednjič osvežili.

en: Locating offline address books
sl_SI: Iskanje krajevnega imenika

en: Global Address List
sl_SI: Splošni seznam naslovov

en: Cache o_ffline address book
sl_SI: Predpomni _oddaljen imenik stikov

en: Select ad_dress list:
sl_SI: Izbor seznama _naslovov:

en: Fetch List
sl_SI: Pridobi seznam

en: Out of Office
sl_SI: Izven pisarne

en: The messages specified below will be automatically sent to each internal and external person who sends a mail to you.
sl_SI: Sporočilo, ki je določeno spodaj, bo samodejno poslano vsem notranjim ali zunanjim stikom, ki vam pošljejo sporočilo.

en: Do _not send Out of Office replies
sl_SI: _Ne pošiljaj odgovore o odsotnosti

en: _Send Out of Office replies
sl_SI: Pošlji odzive _odsotnosti

en: Send Out of Office replies only _during this time period:
sl_SI: Pošlji odzive odsotnosti le v obdobju:

en: _From:
sl_SI: _Od:

en: _To:
sl_SI: _Za:

en: I_nternal:
sl_SI: _Notranji:

en: Message to be sent within the organization
sl_SI: Sporočilo za prejemnike znotraj organizacije

en: E_xternal:
sl_SI: _Zunanji:

en: Message to be sent outside the organization
sl_SI: Sporočilo za zunanje prejemnike

en: Do not reply to senders outside the organization
sl_SI: Ne odgovarjaj pošiljateljem zunaj organizacije

en: Reply only to known senders outside the organization
sl_SI: Odgovarjaj le znanim pošiljateljem zunaj organizacije

en: Reply to any sender outside the organization
sl_SI: Odgovori vsem pošiljateljem zunaj organizacije

en: Retrieving “Out of Office” settings
sl_SI: Pridobivanje nastavitev »Odsotnosti iz pisarne« ...

note: Translators: the first %s is replaced with a user name, the second %s is replaced with an email address of that user
en: %s (%s) has invited you to view his or her Microsoft Exchange calendar.
sl_SI: Oseba %s (%s) vas je povabila, da si ogledate njen koledar Microsoft Exchange.

note: Translators: the first %s is replaced with a user name, the second %s is replaced with an email address of that user
en: %s (%s) has invited you to view his or her Microsoft Exchange folder.
sl_SI: Oseba %s (%s) vas je povabila, da si ogledate njeno mapo Microsoft Exchange.

en: Click the Subscribe button to add it to Evolution.
sl_SI: Kliknite gumb Naroči se, da ga dodate v Evolution.

en: Subscribe
sl_SI: Naroči se

en: Failed to extract sharing information from provided data.
sl_SI: Izvlek informacij skupne rabe iz posredovanih podatkov ni uspel.

en: EWS Sharing Metadata
sl_SI: Metapodatki skupne rabe EWS

en: Display part as EWS sharing metadata
sl_SI: Prikaz dela kot metapodatkov skupne rabe EWS

en: Subscribing EWS folder…
sl_SI: Naročilo na mapo EWS ...

en: Autodiscovery query failed.
sl_SI: Poizvedba samorazkrivanja je spodletela.

en: The reported error was “{0}”.
sl_SI: Napaka v poročilu je »{0}«.

en: Failed to locate offline address books.
sl_SI: Iskanje nepovezanih imenikov je spodletelo.

en: Failed to retrieve “Out of Office” settings.
sl_SI: Ni mogoče pridobiti nastavitev za sporočila »odsotnosti«.

en: Failed to retrieve “Delegates” settings.
sl_SI: Pridobivanje nastavitev »pooblaščencev« je spodletelo.

en: Your Exchange account “{0}” has the status set as “Out of Office”.
sl_SI: Na računu Exchange »{0}« je določeno stanje »Izven pisarne«.

en: Failed to subscribe user folder.
sl_SI: Ni se bilo mogoče naročiti na uporabniško mapo.

en: Folder had been subscribed.
sl_SI: Naročanje na mapo je uspelo.

en: Folder of user “{0}” had been subscribed successfully.
sl_SI: Na mapo uporabnika »{0}« ste uspešno naročeni.

en: Could not determine a suitable folder class for a new folder named “%s”
sl_SI: Za novo mapo »%s« ni mogoče določiti ustreznega razreda mape

en: Data source “%s” does not represent an Exchange Web Services folder
sl_SI: Vir podatkov »%s« ne predstavlja mape spletnih storitev Exchange

en: Folder ID is not set
sl_SI: ID mape ni določen

en: Cannot save contact list into a Microsoft 365 address book
sl_SI: Seznama stikov ni mogoče shraniti v adresar Microsoft 365

en: Cannot modify organizational contact
sl_SI: Stika organizacije ni mogoče spremeniti

en: Cannot modify user contact
sl_SI: Stika uporabnika ni mogoče spremeniti

en: Cannot remove organizational contact
sl_SI: Stika organizacije ni mogoče odstraniti

en: Cannot remove user contact
sl_SI: Stika uporabnika ni mogoče odstraniti

en: Cannot store detached instances, because not supported in Microsoft 365
sl_SI: Ločenih primerkov ni mogoče shraniti, ker niso podprti v okolju Microsoft 365

en: Can store only simple events into Microsoft 365 calendar
sl_SI: V koledar okolja Microsoft 365 lahko shranite le preproste dogodke

en: Can store only simple tasks into Microsoft 365 task folder
sl_SI: V mapo Microsoft 365 z opravili lahko shranite le preprosta opravila

en: Cannot create meetings organized by other users in a Microsoft 365 calendar.
sl_SI: Srečanj, ki jih organizirajo drugi uporabniki v koledarju Microsoft 365, ni mogoče ustvariti.

en: Microsoft 365 calendar cannot store more than one recurrence
sl_SI: Koledar storitve Microsoft 365 ne more shraniti več kot eno ponovitev

en: Microsoft 365 calendar cannot store component with RDATE or EXRULE properties
sl_SI: Koledar storitve Microsoft 365 ne more shraniti komponent z lastnostmi RDATE, EXDATE

en: Unknown recurrence frequency (%d)
sl_SI: Neznana pogostnost ponavljanja (%d)

en: Microsoft 365 calendar cannot store more than one event reminder
sl_SI: Koledar storitve Microsoft 365 ne more shraniti več kot enega opomnika za dogodek

en: Microsoft 365 event can have only a reminder before event start
sl_SI: Dogodek v storitvi Microsoft 365 ima lahko pred začetkom dogodka le opomnik

en: Microsoft 365 task can have only a reminder with absolute time
sl_SI: Opravilo storitve Microsoft 365 ima lahko le opomnik z absolutnim časom

en: Microsoft 365 task cannot have attachments.
sl_SI: Opravilo okolja Microsoft 365 ne more imeti prilog.

en: Cannot store attachment with URI “%s”
sl_SI: Priponke ni mogoče shraniti z URI-jem »%s«

en: Failed to read attachment URI
sl_SI: Branje URI priponke je spodletelo

en: Failed to get inline attachment data
sl_SI: Podatkov o prilogah v vrstici ni bilo mogoče pridobiti

en: Invalid folder state (missing parent store)
sl_SI: Neveljavno stanje mape (manjkajoča nadrejena shramba)

en: Folder “%s” doesn't correspond to any known folder
sl_SI: Mapa »%s« ne ustreza nobeni znani mapi

en: Could not load summary for “%s”
sl_SI: Ni mogoče naložiti povzetka za »%s«

en: For accessing Microsoft 365 server
sl_SI: Za dostop do strežnika Microsoft 365

en: Microsoft 365 server
sl_SI: Strežnik Microsoft 365

en: Mail receive via Microsoft 365
sl_SI: Prejemanje pošte prek okolja Microsoft 365

en: Malformed URI: “%s”
sl_SI: Nepravilno oblikovan naslov URI: »%s«

en: Look up Microsoft 365 categories
sl_SI: Iskanje kategorij Microsoft 365

en: Failed to create connection
sl_SI: Povezave ni bilo mogoče ustvariti

en: Parent folder “%s” does not exist
sl_SI: Nadrejena mapa »%s« ne obstaja

en: Cannot find “Deleted Items” folder
sl_SI: Mape »Izbrisano« ni mogoče najti

en: Folder “%s” does not exist
sl_SI: Mapa »%s« ne obstaja.

en: Mail delivery via Microsoft 365
sl_SI: Dostava pošte preko Microsoft 365

en: Microsoft 365 server cannot send message with multiple From addresses
sl_SI: Strežnik Microsoft 365 ne podpira pošiljanja sporočil z več naslovi pošiljateljev

en: Failed to re-encode parts to base64:
sl_SI: Delov ni bilo mogoče znova kodirati v base64:

en: This option will use an OAuth 2.0 access token to connect to the Microsoft 365 server
sl_SI: Ta možnost bo za povezavo s strežnikom Microsoft 365 uporabila žeton za dostop OAuth 2.0

en: Microsoft 365 server is busy, waiting to retry (%d:%02d minute) | Microsoft 365 server is busy, waiting to retry (%d:%02d minutes)
sl_SI[0]: Strežnik Microsoft 365 je zaseden, poskus povezovanja bo ponovljen čez %d:%02d minut.
sl_SI[1]: Strežnik Microsoft 365 je zaseden, poskus povezovanja bo ponovljen čez %d:%02d minuto.
sl_SI[2]: Strežnik Microsoft 365 je zaseden, poskus povezovanja bo ponovljen čez %d:%02d minuti.
sl_SI[3]: Strežnik Microsoft 365 je zaseden, poskus povezovanja bo ponovljen čez %d:%02d minute.

en: Microsoft 365 server is busy, waiting to retry (%d second) | Microsoft 365 server is busy, waiting to retry (%d seconds)
sl_SI[0]: Strežnik Microsoft 365 je zaseden, poskus povezovanja bo ponovljen čez %d sekund.
sl_SI[1]: Strežnik Microsoft 365 je zaseden, poskus povezovanja bo ponovljen čez %d sekundo.
sl_SI[2]: Strežnik Microsoft 365 je zaseden, poskus povezovanja bo ponovljen čez %d sekundi.
sl_SI[3]: Strežnik Microsoft 365 je zaseden, poskus povezovanja bo ponovljen čez %d sekunde.

en: Invalid data
sl_SI: Neveljavni podatki

en: Operation was cancelled
sl_SI: Opravilo je bilo preklicano

en: Failed to parse own Json data
sl_SI: Razčlenjevanje lastnih podatkov Json je spodletelo

note: Translators: the '%s' is replaced with the date/time, which the instance was looked up for
en: Cannot find instance at '%s'
sl_SI: Primerka ni mogoče najti pri »%s«

en: _Override Microsoft 365 OAuth2 settings
sl_SI: _Preglasi nastavitve Office365 OAuth2

note: Translators: 'Tenant' here means a term used by Microsoft to identify a company or organization in a Microsoft 365 world. Same for 'common', it's a default URL path. You probably do not want to translate it. More for example here: https://powerbi.microsoft.com/en-us/blog/what-is-a-tenant/
en: Default tenant is “common“
sl_SI: Privzeti najemnik je »splošen«

note: Translators: 'Tenant' here means a term used by Microsoft to identify a company or organization in a Microsoft 365 world. You probably do not want to translate it. More for example here: https://powerbi.microsoft.com/en-us/blog/what-is-a-tenant/
en: Default tenant is “%s”
sl_SI: Privzeti najemnik je »%s«

en: _Redirect URI:
sl_SI: _Preusmeritveni naslov URI:

en: Organizational Contacts
sl_SI: Stiki organizacij

en: Organizational Users
sl_SI: Uporabniki organizacij

en: Data source “%s” does not represent a Microsoft 365 folder
sl_SI: Vir podatkov »%s« ne predstavlja mape Microsoft 365
