evolution-ews master - en to ka translation catalogue (93 entries)

[ctx: FreeBusyType]
en: Busy
ka: დაკავებული

[ctx: FreeBusyType]
en: Tentative
ka: სავარაუდო

en: Could not load summary for %s
ka: %s-სთვის შეჯამების ჩატვირთვის შეცდომა

en: Refreshing folder “%s”
ka: საქაღალდის ("%s") განახლება

en: Checking for new mail
ka: ახალი ელფოსტის შემოწმება

en: C_heck for new messages in all folders
ka: _ახალი შეტყობინებების შემოწმება ყველა საქაღალდეში

en: _Apply filters to new messages in Inbox on this server
ka: სერვერზე შემოსულ ფოსტაზე ფილტრების _გადატარება

en: Check new messages for _Junk contents
ka: ახალი შეტყობინებების _სპამზე შემოწმება

en: Only check for Junk messages in the IN_BOX folder
ka: შემოსული საქაღალდის მხოლოდ სპამზე შემოწმება

en: Synchroni_ze remote mail locally in all folders
ka: დაშორებული ელფოსტის ლოკალურ საქაღალდეებთან სინქრონიზაცია

en: Basic
ka: საწყისი

en: Session has no storage path
ka: სესიას საცავის ბილიკი არ გააჩნია

en: Updating foreign folders
ka: გარე საქაღალდეების განახლება

en: No such folder: %s
ka: საქაღალდე არ არსებობს: %s

note: convert well-known names to their non-localized form
en: Inbox
ka: საფოსტო ყუთი

en: You must be working online to complete this operation
ka: ამ ქმედების დასასრულებლად ინტერნეტთან წვდომა აუცილებელია

en: CreateItem call failed to return ID for new message
ka: CreateItem -ს ახალი შეტყობინებისთვის ID არ დაუბრუნება

en: Authentication failed
ka: ავთენტიკაციის შეცდომა

en: Failed to parse autodiscover response XML
ka: ავტომატური აღმომჩენის XML პასუხის დამუშავების შეცდომა

en: Failed to find <Autodiscover> element
ka: <Autodiscover> ელემენტის პოვნის შეცდომა

en: Failed to find <Response> element
ka: <Response> ელემენტის პოვნის შეცდომა

en: Password expired.
ka: პაროლი ვადაგასულია.

en: Cannot add folder, unsupported folder type
ka: საქაღალდის დამატების შეცდომა. საქაღალდის ტიპი მხარდაუჭერელია

en: Cannot add folder, master source not found
ka: საქაღალდის დაატების შეცდომა. ძირითადი წყარო ვერ ვიპოვე

en: Cannot add folder, folder already exists as “%s”
ka: საქაღალდის დამატების შეცდომა. ის უკვე არსებობს, როგორც "%s"

en: User: %s
ka: მომხმარებელი: %s

en: Host URL: %s
ka: ჰოსტის URL: %s

en: Requires password to continue.
ka: პაროლის გარეშე გაგრძელება შეუძლებელია.

en: Unable to retrieve folder size information
ka: საქაღალდის ზომის მიღების შეცდომა

en: _Close
ka: და_ხურვა

en: Fetching folder list…
ka: საქაღალდის ზომის გამოთხოვა…

en: Cannot edit permissions of folder “%s”, choose other folder.
ka: საქაღალდის "%s" წვდომების ჩასწორების შეცდომა. აირჩიეთ სხვა საქაღალდე.

en: Subscribe to folder of other user…
ka: სხვა მომხმარებლის საქაღალდის გამოწერა…

en: Permissions…
ka: წვდომები…

[ctx: PermissionsLevel]
en: Publishing Editor
ka: გამოცემის ჩასწორება

[ctx: PermissionsLevel]
en: Editor
ka: რედაქტორი

[ctx: PermissionsLevel]
en: Publishing Author
ka: გამოცემის ავტორი

[ctx: PermissionsLevel]
en: Nonediting Author
ka: არაჩამსწორებელი ავტორი

[ctx: PermissionsLevel]
en: Reviewer
ka: გადამხედი

[ctx: PermissionsLevel]
en: Contributor
ka: მოხალისე

en: Writing folder permissions, please wait…
ka: საქაღლადის წვდომების ჩასწორება. გთხოვთ, მოითმინეთ…

[ctx: User]
en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Permission level
ka: წვდომის დონე

en: Account:
ka: ანგარიში:

en: Folder name:
ka: საქაღალდის სახელი:

en: Folder ID:
ka: საქაღალდის ID:

en: Permissions
ka: ნებართვები

en: Permi_ssion level:
ka: _წვდომის დონე:

[ctx: Permissions]
en: Read
ka: წაკითხვა

[ctx: Permissions]
en: Full Details
ka: სრული დეტალები

[ctx: Permissions]
en: Write
ka: ჩასწორება

[ctx: Permissions]
en: Create items
ka: შექმნა

[ctx: Permissions]
en: Create subfolders
ka: ქვესაქარალდეების შექმნა

[ctx: Permissions]
en: Edit own
ka: საკუთარის ჩასწორება

[ctx: Permissions]
en: Edit all
ka: ყველას ჩასწორება

[ctx: Permissions]
en: Delete items
ka: ჩანაწერების წაშლა

[ctx: Permissions]
en: Own
ka: საკუთარი

[ctx: Permissions]
en: Folder owner
ka: საქაღალდის მფლობელი

[ctx: Permissions]
en: Folder contact
ka: საქაღლდის კონტაქტი

[ctx: Permissions]
en: Folder visible
ka: საქაღლდის ხილვადობა

en: Reading folder permissions, please wait…
ka: საქაღალდის წვდომების წაკითხვა. გთხოვთ, მოითმინეთ…

en: No users found
ka: მომხმარებლები ვერ მოიძებნა

en: Found one user | Found %d users
ka[0]: ვიპოვე %d მომხმარებელი

en: Search for a user
ka: მომხმარებლის ძებნა

en: Searching…
ka: ძებნა…

[ctx: ForeignFolder]
note: Translators: The '%s' is replaced with user name, to whom the foreign mailbox belongs. * Example result: "Mailbox — John Smith"
en: Mailbox — %s
ka: საფოსტო ყუთი— %s

note: Translators: This is used as a calendar name; it constructs "User Name - Availability" string shown in UI
en: Availability
ka: წვდომადობა

en: Folder “%s” not found. Either it does not exist or you do not have permission to access it.
ka: საქაღალდე "%s" ვერ ვიპოვე. ის ან არ არსებობს, ან მასზე წვდომა არ გაგაჩნიათ.

en: Cannot add folder, cannot determine folder’s type
ka: საქაღალდის დამატების შეცდომა. საქაღლდის ტიპის ამოცნობა შეუძლებელია

en: Contacts
ka: კონტაქტები

en: Calendar
ka: კალენდარი

en: Memos
ka: ჩანაწერები

en: Tasks
ka: ამოცანები

en: Testing availability of folder “%s” of user “%s”, please wait…
ka: საქაღალდის "%s" (მომხმარებელი: %s) ხელმისაწვდომობის შემოწმება. გთხოვთ, მოითმინოთ…

en: Cannot search for user when the account is offline
ka: ქსელზე წვდომის არქონის შემთხვევაში მომხმარებელს ვერ მოძებნით

en: _User:
ka: &მომხმარებელი:

en: C_hoose…
ka: _არჩევა…

en: _Folder name:
ka: _საქაღალდის სახელი:

en: Include _subfolders
ka: _ქვესაქაღალდეების ჩათვლით

en: User_name:
ka: _მომხმარებლის სახელი:

en: Authentication
ka: ავთენტიკაცია

en: User name cannot be empty
ka: მომხმარებლის სახელი ცარიელი არ შეიძლება იყოს

en: C_alendar
ka: _კალენდარი

en: _Tasks
ka: _ამოცანები

en: _Notes
ka: _შენიშვნები

en: _Journal
ka: _ჟურნალი

en: EWS Settings
ka: EWS-ის მორგება

en: View the size of all Exchange folders
ka: Exchange-ის ყველა საქაღალდის ზომის ნახვა

en: Global Address List
ka: გლობალური მისამართების სია

en: _From:
ka: _გამგზავნი:

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Invalid data
ka: არასწორი მონაცემები

en: Operation was cancelled
ka: ოპერაცია გაუქმდა
