evolution-ews master - en to gl translation catalogue (95 entries)

en: Global Address list
gl: Lista global de enderezos

en: Cannot set Date-Time in Past
gl: No é posíbel estabelecer unha data/hora pasadas

en: Select a valid time range
gl: Seleccionar un rango de tempo válido

en: Unable to fetch out of office settings: 
    %s
gl: Non foi posiel obter a configuración de oficina:
    %s

en: The messages specified below will be automatically sent to 
     each internal and external personal who sends a mail to you.
gl: As mensaxes que se especifican máis abaixo enviaranse automaticamente
    a todo o persoal interno e externo que lle envíe un correo.

en: Status:
gl: Estado:

en: I am _out of the office
gl: Estou _fóra da oficina

en: I am _in the office
gl: Estou _na oficina

note: Check box for setting date
en: _Send only during this time period
gl: _Enviar só durante este período de tempo

en: _From:
gl: _De:

en: _To:
gl: _Para:

en: I_nternal:
gl: I_nterno:

en: Message to be sent inside organization
gl: Mensaxe que enviar dentro da organización

en: None
gl: Nadie

en: Known
gl: Coñecidos

en: All
gl: Todos

en: Send Message to
gl: Envair mensaxe a

en: E_xternal:
gl: E_xterno:

en: Message to be sent outside organization
gl: Mensaxe que envair fóra da organización

en: Out of Office
gl: Fóra da oficina

en: Fetching out of office settings...
gl: Obtendo a configuración de oficina…

en: Autodiscover failed: %s
gl: Produciuse un fallo na autodetección: %s

en: Enter Password for %s
gl: Escriba o contrasinal para %s

en: Could not get password.
gl: Non foi posíbel obter o contrasinal.

note: OAB url entry
en: OAB U_RL:
gl: U_RL OAB:

en: _Host URL:
gl: URL do _equipo:

en: Fetch _URL
gl: Obter _URL

en: Could not fetch oal list:
gl: Non foi posíbel obter a lista oal:

en: Fetching...
gl: Obtendo…

note: Add cache check box
en: Cache o_ffline address book
gl: Caché do libro de enderezos _sen conexión

note: Add label
en: Select Ad_dress list:
gl: Seleccionar a lista de _enderezos:

en: Fetch _list
gl: Obter _lista

en: EWS Settings
gl: Configuración de EWS

en: Exchange Web Services
gl: Servizos web Exchange

en: GAL settings
gl: Configuración de GAL

en: Exchange Web Services Plugin
gl: Engadido de servizos web Exchange

en: The backend does not support bulk additions
gl: O «backend» non admite adicións

en: The backend does not support bulk modifications
gl: O «backend» non admite modificacións

en: Wait till syncing is done
gl: Agarde a que termine a sincronización

en: Downloading contacts in %s %d%% completed...
gl: Descarga de contactos en %s %d%% completada…

en: Syncing contacts...
gl: Sincronizando contactos…

en: Searching...
gl: Buscando…

en: Insufficient memory
gl: Memoria insuficiente

en: EWS does not support bulk removals
gl: EWS non admite eliminacións en lote

en: EWS does not support bulk additions
gl: EWS non admite adicións en lote

en: EWS does not support bulk modifications
gl: EWS non admite modificacións en lote

en: Unable to open mimecontent temporary file!
gl: Non foi posiel abrir o ficheiro temporal de contido MIME.

en: Unable to generate parser from mimecontent!
gl: Non foi posíbel xerar analizador desde o contido MIME.

en: Unable to parse meeting request mimecontent!
gl: Non foi posiel analizar o contido MIME da petición de encontro.

en: Unable to create cache file
gl: Non foi posíbel crear o ficheiro da caché

en: Unable to create cache path
gl: Non foi posíbel crear a ruta da caché

en: Failed to move message cache file
gl: Produciuse un fallo ao mover o ficheiro da caché de mensaxes

en: Could not load summary for %s
gl: Non foi posíbel cargar o resumo para %s

en: Cant perform actions on the folder while in offline mode
gl: Non foi posíbel realizar as accións sobre o cartafol estando en modo desconectado

en: Checking for new mail
gl: Comprobar se hai correo novo

en: C_heck for new messages in all folders
gl: C_omprobar se hai mensaxes novos en todos os cartafoles

en: Options
gl: Opcións

en: _Apply filters to new messages in Inbox on this server
gl: _Aplicar filtros aos mensaxes novos da Bandexa de entrada neste servidor

en: Check new messages for _Junk contents
gl: Comprobar se o contido das mensaxes novas é _spam

en: Only check for Junk messages in the IN_BOX folder
gl: Só comprobar spam no cartafol _Caixa de entrada

en: Automatically synchroni_ze remote mail locally
gl: Sincroni_zar automaticamente o correo remoto de maneira local

en: For accessing Exchange servers using Web Services
gl: Para acceder a servidor Exchange usando servizos web

en: Password
gl: Contrasinal

en: This option will connect to the Exchange server using a plaintext password.
gl: Esta opción conectará ao servidor de Exchange usando un contrasinal en texto plano.

en: Session has no storage path
gl: A sesión non ten ruta de almacenamento

en: No such folder: %s
gl: Non existe o cartafol: %s

en: Parent folder %s does not exist
gl: O cartafol pai %s non existe

en: Folder does not exist
gl: O cartafol non existe

en: Folder %s does not exist
gl: O cartafol %s non existe

en: No change key record for folder %s
gl: Non hai cambios en rexistros chave do cartafol %s

en: Cannot both rename and move a folder at the same time
gl: Non é posíbel renomear e mover un cartafol ao mesmo tempo

en: Cannot find folder ID for parent folder %s
gl: Non é posíbel atopar o ID do cartafol para o cartafol pai %s

en: Exchange server %s
gl: Servidor Exchange %s

en: Exchange service for %s on %s
gl: Servizo Exchange para %s en %s

en: You must be working online to complete this operation
gl: Debe estar conectado para completar esta operación

en: Exchange mail delivery via %s
gl: Correo Exchange entregado por %s

en: Cannot send message with no From address
gl: Non é posíbel enviar unha mensaxe sen un enderezo en «Para»

en: Exchange server cannot send message with multiple From addresses
gl: O servidor Exchange non pode envair unha mensaxe con varios enderezos «Para»

en: Failed to read From address
gl: produciuse un fallo ao ler o enderezo «Para»

en: Exchange server cannot send message as '%s', when the account was configured for address '%s'
gl: O servidor Exchange non pode enviar un mensaxe como «%s», cando a conta foi configurada para o enderezo «%s»

en: Service not connected
gl: Servizo non conectado

en: Operation Cancelled
gl: Operación cancelada

en: Authentication failed
gl: Produciuse un fallo na autenticación

en: No response: %s
gl: Sen resposta: %s

en: Code: %d - Unexpected response from server
gl: Código: %d: resposta non agardada do servidor

en: Failed to parse autodiscover response XML
gl: Produciuse un fallo ao analizar a resposta XML da autodetección

en: Failed to find <Autodiscover> element
gl: Produciuse un fallo ao buscar o elemento <Autodiscover>

en: Failed to find <Response> element
gl: Produciuse un fallo ao buscar o elemento<Response>

en: Failed to find <Account> element
gl: Produciuse un fallo ao buscar o elemento <Account>

en: Failed to find <ASUrl> and <OABUrl> in autodiscover response
gl: Produciuse un fallo ao buscar <ASUrl> e <OABUrl> na resposta da autodetección

en: Both email and password must be provided
gl: Débese fornecer o correo-e e o contrasinal

en: Wrong email id
gl: ID de correo-e non válida

en: Failed to parse oab XML
gl: Produciuse un fallo ao analizar o XML oab

en: Failed to find <OAB> element
gl: Produciuse un fallo ao buscar o elemento <OAB>

en: CreateItem call failed to return ID for new message
gl: CreateItem fallou ao devolver o ID para a mensaxe nova
