evolution master - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Click <gui>OK</gui>.
te: నోకు <gui>సరే</gui>

en: Tools
te: పనిముట్టు

en: Sort By
te: ద్వారా చక్కదిద్దు

en: Labels
te: లేబుల్

en: Recipients
te: గ్రహీతలు

en: Sender
te: పంపినవారు

en: Location
te: ప్రదేశం

en: Due By
te: వరకు గడువు

en: Size
te: పరిమాణము

en: To
te: కు

en: Received
te: అందుకున్న

en: Date
te: తేదీ

en: Subject
te: విషయం

en: From
te: నుండి

en: Attachment
te: జోడింపు

en: Flagged
te: గుర్తు పెట్టి

en: Status
te: స్థితి

en: Custom
te: అనుకూల

en: Unsort
te: చక్కదిద్దు తిసీవేయ్
