exaile - en to bg translation catalogue (411 entries)

en: Tags
bg: Етикети

en: %d day,  | %d days,
bg[0]: %d ден,
bg[1]: %d дни,

en: %d hour,  | %d hours,
bg[0]: %d час,
bg[1]: %d часа,

en: %d minute,  | %d minutes,
bg[0]: %d минута,
bg[1]: %d минути,

en: %d second | %d seconds
bg[0]: %d секунда
bg[1]: %d секунди

en: Unknown
bg: Неизвестно

note: TRANSLATORS: Indicates that a track has never been played before
en: Never
bg: Никога

en: Today
bg: Днес

en: Yesterday
bg: Вчера

en: Local
bg: Локално

en: Playback Options
bg: Настройки за възпроизвеждане

en: Play the next track
bg: Изпълни следващата песен

en: Play the previous track
bg: Изпълни предишната песен

en: Stop playback
bg: Спри възпроизвеждането

en: Play
bg: Старт

en: Pause
bg: Пауза

en: Pause or resume playback
bg: Прекъсни или продължи възпроизвеждането

en: Stop playback after current track
bg: Спри възпроизвеждането след текущата песен

en: Collection Options
bg: Настройки на колекцията

note: TRANSLATORS: Meta variable for --add and --export-playlist
en: LOCATION
bg: РАЗПОЛОЖЕНИЕ

en: Add tracks from LOCATION to the collection
bg: Добави песни от РАЗПОЛОЖЕНИЕ в колекцията

en: Playlist Options
bg: Настройки на списъка за възпроизвеждане

en: Track Options
bg: Опции на песента

en: Query player
bg: Показване на плеъра

note: TRANSLATORS: Meta variable for --format-query
en: FORMAT
bg: ФОРМАТ

note: TRANSLATORS: Meta variable for --format-query-tags
en: TAGS
bg: ЕТИКЕТИ

en: Show a popup with data of the current track
bg: Показване на балонче с информация за текущата песен

en: Print the title of current track
bg: Показвай името на текущата песен

en: Print the album of current track
bg: Показвай името на албума за текущата песен

en: Print the artist of current track
bg: Показвай изпълнителя на текущата песен

en: Print the length of current track
bg: Показвай продължителността на текущата песен

en: Get rating for current track
bg: Показване оценката на текущата песен

en: Print the current playback position as time
bg: Показване на текущия момент на възпроизвеждане в секунди

en: Print the current playback progress as percentage
bg: Показване на текущия момент на възпроизвеждане в проценти

en: Volume Options
bg: Настройка на звука

en: Print the current volume percentage
bg: Покажи текущото ниво на звука

en: Other Options
bg: Други настройки

en: Start new instance
bg: Стартирай нов екземпляр

en: Show this help message and exit
bg: Покажи помощния материал и излез

en: Show program's version number and exit.
bg: Покажи версията на програмата и излез.

en: Start minimized (to tray, if possible)
bg: Стартирай минимизирано (в областта за уведомяване, ако е възможно)

en: Toggle visibility of the GUI (if possible)
bg: Превключи видимостта на графичният интерфейс (ако е възможно)

en: Start in safe mode - sometimes useful when you're running into problems
bg: Стартирай в безопасен режим - полезно при възникване на проблеми

en: Do not import old data from version 0.2.x
bg: Не импортирай старите данни от версия 0.2.х

en: Make control options like --play start Exaile if it is not running
bg: Вмъкване на контролни опции като --play start Exaile if it is not running

en: Development/Debug Options
bg: Разработка/Отстраняване на грешки

en: Set data directory
bg: Задаване на директория за данни

en: Show debugging output
bg: Показване на съобщенията за отстранявне на грешки

en: TYPE
bg: Тип

en: Reduce level of output
bg: Намаляне на нивото на съобщенията

en: Disable D-Bus support
bg: Забраняване на поддръжката на D-Bus

en: Disable HAL support.
bg: Забраняване на поддръжката на HAL.

en: Entire Library
bg: Цялата фонотека

en: Random %d
bg: Произволни %d

en: Rating > %d
bg: Рейтинг > %d

en: Album
bg: Албум

en: Arranger
bg: Аранжор

en: Artist
bg: Изпълнител

en: Author
bg: Автор

en: BPM
bg: Уд/мин

en: Copyright
bg: Авторски права

en: Composer
bg: Композитор

en: Conductor
bg: Диригент

en: Cover
bg: Обложка

en: Date
bg: Дата

en: Disc
bg: Диск

en: Encoded by
bg: Кодирано от

en: Genre
bg: Жанр

en: Lyrics
bg: Текстове на песни

en: Lyricist
bg: Текстописец

en: Organization
bg: Организация

en: Original album
bg: Албум

en: Original artist
bg: Изпълнител

en: Original date
bg: Дата

en: Performer
bg: Изпълнител

en: Title
bg: Заглавие

en: Track
bg: Песен

en: Version
bg: Версия

en: Website
bg: Уебсайт

en: Bitrate
bg: Битрейт

en: Date added
bg: Дата на добавяне

en: Last played
bg: Последно изпълнение

en: Length
bg: Времетраене

en: Location
bg: Местоположение

en: Modified
bg: Последна промяна

en: Times played
bg: Пъти изпълнявано

en: Automatic
bg: Автоматично

en: Custom
bg: По избор

en: Invalid playlist type.
bg: Невалиден формат на списъка с песни.

en: Playlist
bg: Списък с песни

en: M3U Playlist
bg: M3U списък с песни

en: PLS Playlist
bg: PLS списък с песни

en: Invalid format for %s.
bg: Невалиден формат за %s.

en: ASX Playlist
bg: ASX Списък с песни

en: XSPF Playlist
bg: XSPF Списък с песни

en: Shuffle _Off
bg: Без _разбъркване

en: Shuffle _Tracks
bg: Разбъркване на _песните

en: Shuffle _Albums
bg: Разбъркване на _албумите

en: Settings version is newer than current.
bg: Настройките са с по-нова версия от текущата.

en: Vorbis is an open source, lossy audio codec with high quality output at a lower file size than MP3.
bg: Vorbis е аудио кодек със загуби с отворен код, висококачествен звук и по-малка големина на файловете от MP3.

en: Free Lossless Audio Codec (FLAC) is an open source codec that compresses but does not degrade audio quality.
bg: Free Lossless Audio Codec (FLAC) е аудио кодек с отворен код, който компресира, но не понижава качеството на звука.

en: Apple's proprietary lossy audio format that achieves better sound quality than MP3 at lower bitrates.
bg: Аудио формат на Apple, който запазва по-добре звука на по-ниски честоти.

en: A proprietary and older, but also popular, lossy audio format. VBR gives higher quality than CBR, but may be incompatible with some players.
bg: Остарял, но популярен файлов формат. VBR поддържа по-високо качество на звука от CBR, но може да е несъвместим с някой плеъри.

en: A proprietary and older, but also popular, lossy audio format. CBR gives less quality than VBR, but is compatible with any player.
bg: Остарял, но популярен файлов формат. CBR поддържа по-слабо качество на звука от VBR, но е съвместим с всеки плеър.

en: A very fast Free lossless audio format with good compression.
bg: Бърз без загуби аудио формат с добра компресия.

en: Various Artists
bg: Различни изпълнители

en: You did not specify a location to load the db from
bg: Не сте задали директория за зареждане на базата данни.

en: You did not specify a location to save the db
bg: Не сте задали директория за записване на базата данни

en: Not playing.
bg: В момента се изпълнява.

en: status: %(status)s, title: %(title)s, artist: %(artist)s, album: %(album)s, length: %(length)s, position: %(progress)s%% [%(position)s]
bg: статус %(status)s, заглавие: %(title)s, изпълнител: %(artist)s, албум: %(album)s, дължина: %(length)s, в проценти: %(progress)s%% [%(position)s]

en: Scanning collection...
bg: Претърсване на колекцията...

en: Scanning %s...
bg: Сканиране %s...

en: Add a Directory
bg: Добавяне на директория

en: Show Cover
bg: Показване на обложката

en: Fetch Cover
bg: Сваляне на обложка

en: Remove Cover
bg: Премахване на обложката

en: Cover for %s
bg: Обложка на %s

en: Cover options for %(artist)s - %(album)s
bg: Опции на обложката за %(artist)s - %(album)s

en: No covers found.
bg: Не са намерени обложки.

en: $title (by $artist)
bg: $title (от $artist)

en: Toggle: Stop after Selected Track
bg: Спиране след тази песен

en: Buffering: %d%%...
bg: Буфериране: %d%%...

en: Continue Playback
bg: Продължаване на въпроизвеждането

en: Pause Playback
bg: Пауза

en: Playlist export failed!
bg: Изнасянето на списъка с песни беше неуспешно!

en: Start Playback
bg: Започване на възпроизвеждане

en: _New Playlist
bg: _Нов списък с песни

en: Open _URL
bg: Отваряне на _адрес

en: _Collection
bg: _Фонотека

en: _Queue
bg: _Опашка

en: C_overs
bg: О_бложки

en: _Playlist Utilities Bar
bg: _Панел за управление на списъците

en: _Device Manager
bg: _Управление на устройства

en: Genre - Artist
bg: Жанр - Изпълнител

en: Genre - Album
bg: Жанр - Албум

en: Collection
bg: Фонотека

en: Rescan Collection
bg: Ново сканиране на фонотеката

en: Transferring to %s...
bg: Прехвърляне към %s...

en: Files
bg: Файлове

en: Filename
bg: Име на файл

note: TRANSLATORS: File size column in the file browser
en: Size
bg: Размер

note: TRANSLATORS: Title of the track number column
en: #
bg: номер

en: Enter the new name you want for your playlist
bg: Въвеждане на ново име за списъка с песни

en: Rename Playlist
bg: Преименуване на списъка

en: The playlist name you entered is already in use.
bg: Името, което въведохте вече се използва.

note: TRANSLATORS: Playlist title suggestion with more than two values
en: %(first)s, %(second)s and others
bg: %(first)s, %(second)s и други

note: TRANSLATORS: Playlist title suggestion with two values
en: %(first)s and %(second)s
bg: %(first)s и %(second)s

en: Playlists
bg: Списъци с песни

en: Smart Playlists
bg: Тематични списъци

en: Custom Playlists
bg: Мои списъци с песни

en: Radio
bg: Радио

en: Loading streams...
bg: Зареждане на потоци...

en: Add Radio Station
bg: Добавяне на Радиостанция

en: Name:
bg: Име:

en: URL:
bg: Уеб адрес:

en: Saved Stations
bg: Запазени станции

en: Radio Streams
bg: Радио потоци

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Enter the name you want for your new playlist
bg: Въведете име за списъка с песни

en: New Playlist
bg: Нов списък с песни

en: Playlist %d
bg: Списък с песни %d

en: Plugins
bg: Приставки

en: Appearance
bg: Външен вид

en: Covers
bg: Обложки

en: Playback
bg: Възпроизвеждане

en: Choose a Plugin
bg: Избиране на добавка

en: Plugin Archives
bg: Архив с приставки

en: All Files
bg: Всички файлове

en: Restart Exaile?
bg: Рестартиране на Exaile?

en: Restart
bg: Рестартиране

en: Action
bg: Действие

en: Shortcut
bg: Бърз клавиш

en: Editing track %(current)d of %(total)d
bg: Редактиране на песента %(current)d от %(total)d

note: TRANSLATORS: This is the 'of' between numbers in fields like tracknumber, discnumber, etc. in the tagger.
en: of:
bg: от

en: Open Directory
bg: Отваряне на директорията

en: Apply current value to all tracks
bg: Запазване на текущата стойност за всички песни.

en: Saved %(count)s of %(total)s.
bg: Запазени %(count)s от %(total)s.

en: Exaile Music Player
bg: Музикална програма Exaile

en: Enter the URL to open
bg: Зареждане на уеб адреса

en: Open URL
bg: Отваряне на уеб адрес

en: Supported Files
bg: Поддържани файлове

en: Music Files
bg: Музикални файлове

en: Playlist Files
bg: Файлове от списъците

en: Export Current Playlist
bg: Изнасяне на текущия списък с песни

en: Playlist saved as <b>%s</b>.
bg: Списъкът с песни е запазен като <b>%s</b>.

en: Close %s
bg: Затваряне на %s

en: <b>Save changes to %s before closing?</b>
bg: <b>Запазване промените на %s преди затваряне?</b>

en: Your changes will be lost if you don't save them
bg: Вашите промени ще се загубят ако не ги запазите

en: Close Without Saving
bg: Затвори без запазване

en: You did not enter a name for your playlist
bg: Не сте въвели име за списъка с песни

en: <span size="x-large" weight="bold">$title</span>
    by $artist
    from $album
bg: <span size="x-large" weight="bold">$title</span>
    от $artist
    от $album

en: Not Playing
bg: Пуснете песен

en: %d in collection
bg: %d във фонотеката

en: _Edit
bg: _Редактиране

en: Close Tab
bg: Затваряне на подпрозорец

en: Move
bg: Преместване

en: New Marker
bg: Нов маркер

en: Muted
bg: Без звук

en: Full Volume
bg: Максимална сила

en: Requires plugins providing dynamic playlists
bg: Изисква приставка поддържаща динамични списъци с песни

en: Dynamically add similar tracks to the playlist
bg: Автоматично добавяне на песни към списъка

en: Track Number
bg: Номер на песен

en: Disc Number
bg: Номер на диск

en: Rating
bg: Оценка

en: Year
bg: Година

en: Playcount
bg: Брояч

en: _Resizable
bg: Преоразме_рим

en: _Autosize
bg: _Авторазмер

en: Queue (%d)
bg: Опашка (%d)

en: Rating:
bg: Рейтинг:

en: seconds
bg: секунди

note: TRANSLATORS: Logical AND used for smart playlists
en: and
bg: и

en: days
bg: дни

en: minutes
bg: минути

en: hours
bg: часа

en: weeks
bg: седмици

note: TRANSLATORS: True if haystack is equal to needle
en: is
bg: е

note: TRANSLATORS: True if haystack is not equal to needle
en: is not
bg: не е

note: TRANSLATORS: True if haystack contains needle
en: contains
bg: съдържа

note: TRANSLATORS: True if haystack does not contain needle
en: does not contain
bg: не съдържа

note: TRANSLATORS: Example: rating >= 5
en: at least
bg: поне

note: TRANSLATORS: Example: rating <= 3
en: at most
bg: най-много

note: TRANSLATORS: Example: year < 1999
en: before
bg: преди

note: TRANSLATORS: Example: year > 2002
en: after
bg: след

note: TRANSLATORS: Example: 1980 <= year <= 1987
en: between
bg: между

en: greater than
bg: повече от

en: less than
bg: по-малко от

note: TRANSLATORS: Example: track has been added in the last 2 days
en: in the last
bg: през последните

en: Add Smart Playlist
bg: Добавяне на тематичен списък

en: Edit Smart Playlist
bg: Редактиране на тематичния списък с песни

en: Ascending
bg: Покачващ се

en: Descending
bg: Понижаващ се

en: About Exaile
bg: Относно Exaile

en: Collection Manager
bg: Фонотека Мениждър

en: Cover Finder
bg: Намиране на обложки

en: _Set as Cover
bg: _Задаване като обложка

en: Cover Manager
bg: Управление на обложките

en: Device Manager
bg: Мениджър на устройствата

en: Icon
bg: Икона

en: Device
bg: Устройство

en: Driver
bg: Драйвър

en: _File
bg: _Файл

en: _View
bg: _Изглед

en: _Tools
bg: _Инструменти

en: _Help
bg: _Помощ

en: Previous Track
bg: Предишна песен

en: Next Track
bg: Следваща песен

en: <b>Collection is empty.</b>
bg: <b>Фонотеката е празна.</b>

en: Clear search field
bg: Изчистване на полето за търсене

en: Search
bg: Търсене

en: Previous visited directory
bg: Предишно посетена директория

en: Next visited directory
bg: Следваща посетена директория

en: Refresh directory listing
bg: Обновяне на директорията

en: Home directory
bg: Домашна папка

en: Append All Tracks to Playlist
bg: Добавяне на всички песни в списък

en: Import CD
bg: Внасяне на CD

en: Shuffle playback order
bg: Разбъркване на песните

en: Left
bg: Отляво

en: Right
bg: Отдясно

en: Top
bg: Отгоре

en: Bottom
bg: Долу

en: Show info area
bg: Показване на информационната област

en: Always show tab bar
bg: Винаги показване на лентата с подпрозорци

en: Tab placement:
bg: Местоположение на подпрозорците:

en: Display track counts in collection
bg: Показване на броя песни

en: Show tray icon
bg: Икона в областта за уведомяване

en: Minimize to tray
bg: Минимизиране в панела

en: Close to tray
bg: Минимизиране в панела

note: TRANSLATORS: Keep the current track visible in playlist
en: Jump to current song on track change
bg: Прелистване до текущата песен при смяна на песента

en: Show splash screen on startup
bg: Начален екран при зареждане

en: Use covers from local files
bg: Изполване на обложки от локални файлове

en: Fetch covers automatically on playback start
bg: Търсене и сваляне на обложки при изпълнение

en: (drag to reorder)
bg: (влачете за преместване)

en: Resume playback on start
bg: Продължаване на изпълнението при стартиране

en: Use fade transitions on user actions
bg: Ефекта на избледняване

en: Open last playlists on startup
bg: Отваряне на последния списък на изпълнение при стартиране

en: Plugin
bg: Приставка

en: Enabled
bg: Включена

en: No Plugin Selected
bg: Не са избрани приставки

en: Preferences
bg: Настройки

en: Track Properties
bg: Свойства на песента

en: A_dd tag
bg: До_бавяне на етикети

en: _Remove tag
bg: _Премахване на етикет

en: Uppercase first letter of all tags
bg: Първа главна буква за всички етикети

en: _Previous
bg: _Предишна

en: _Next
bg: _Следваща

en: Description:
bg: Описание:

en: Match any of the criteria
bg: Съвпадение на което и да е от условията

en: Randomize results
bg: Разбъркване на резултатите.=

en: Add
bg: Добавяне

en: Cancel
bg: Отказ

en: Volume
bg: Сила на звука

en: Repeat Segment
bg: Повтаряне на частта

en: Repeat Beginning
bg: Повтаряне на началото

en: Repeat End
bg: Повтаряне на края

en: Alarm Clock
bg: Алармен часовник

en: Amazon Covers
bg: Обложки от Amazon

en: Audio Disc
bg: Аудио диск

en: Importing CD...
bg: Внасяне на CD...

en: Track number
bg: Номер на песен

en: Disc number
bg: Номер на диск

en: Play count
bg: Изпълнения

en: Manually...
bg: Ръчно...

en: Select a Location for Saving
bg: Изберете местоположение за съхраняване

en: Connect to DAAP...
bg: Свързване към DAAAP...

en: DAAP Client
bg: DAAP клиент

en: DAAP Server
bg: DAAP сървър

en: Enter the search keywords
bg: Въвеждане на думи за търсене

en: IPython Console - Exaile
bg: IPython конзола - Exaile

en: IPython Console
bg: IPython конзола

en: Ready
bg: В готовност

en: Searching Jamendo catalogue...
bg: Търсене не Jamendo каталог...

en: Append to Current
bg: Добавяне към текущия списък

en: Mini Mode
bg: Мини режим

en: Previous
bg: Предишна

en: Go to the previous track
bg: Предишна песен

en: Previous track
bg: Предишна песен

en: Next
bg: Следваща

en: Go to the next track
bg: Следваща песен

en: Next track
bg: Следваща песен

en: Play/Pause
bg: Пауза

en: Stop
bg: Стоп

en: Stop the playback
bg: Спиране на възпроизвеждането

en: Restore
bg: Възстановяване

en: Track selector
bg: Избиране на песни

en: Playlist button
bg: Бутон списъци с песни

en: Access the current playlist
bg: Достъп до текущия списък с песни

en: Progress button
bg: Бутон на състоянието

en: Playback progress and access to the current playlist
bg: Състояние и достъп до текущия списък с песни

en: Progress bar
bg: Лента на състоянието

en: Playback progress and seeking
bg: Състояние и прескачане

en: Multi-Alarm Clock
bg: Мулти-алармен часовник

en: Notify
bg: Уведомяване

en: On Screen Display
bg: Информационен прозорец

en: Podcasts
bg: Подкастове

en: Podcast
bg: Подкаст

en: Refresh Podcast
bg: Обновяване на подкаста

en: Delete
bg: Изтриване

en: Enter the URL of the podcast to add
bg: Въвеждане и добавяне на подкаст от URL

en: Open Podcast
bg: Отваряне на Подкаст

en: Loading %s...
bg: Зареждане %s...

en: Error loading podcast.
bg: Зареждането на подкаста е неуспешно.

en: Loading Podcasts...
bg: Зареждане на Подкастове

en: Could not save podcast file
bg: Не може да се запази подкаста

en: Equalizer
bg: Еквалайзер

en: Pause on Screensaver
bg: Пауза при скрийнсейвър

en: Shutdown scheduled
bg: Изключването планирано

en: The computer will be shut down in %d seconds.
bg: Компютърът ще се изключи след %d секунди.

en: Shutdown failed
bg: Изключването провалено

en: Computer could not be shutdown using D-Bus.
bg: Компютърът не може да се изключи чрез D-Bus.

en: <b>Alarm Days</b>
bg: <b>Дни с аларма</b>

en: Monday
bg: Понеделник

en: Tuesday
bg: Вторник

en: Wednesday
bg: Сряда

en: Thursday
bg: Четвъртък

en: Friday
bg: Петък

en: Saturday
bg: Събота

en: Sunday
bg: Неделя

en: Use Fading
bg: Използване на затихвания

en: API key:
bg: API ключ:

en: Secret:
bg: Таен ключ:

en: Username:
bg: Потребителско име:

en: Password:
bg: Парола:

en: Server name:
bg: Име:

en: Server host:
bg: Хост:

en: Port:
bg: Порт:

en: Server enabled
bg: Включено

en: Top left
bg: Горен ляв

en: Top right
bg: Горен десен

en: Bottom left
bg: Долен ляв

en: Bottom right
bg: Долен десен

en: X offset:
bg: Отместване по X:

en: pixels
bg: пиксели

en: Y offset:
bg: Отместване по Y:

en: Size:
bg: Размер:

en: Terminal opacity:
bg: Прозрачност на терминала:

en: Font:
bg: Шрифт:

en: Background Color:
bg: Цвят на фона:

en: Rating this week
bg: Рейтинг тази седмица

en: Rating this month
bg: Рейтинг този месец

en: Number of downloads
bg: Брой сваляния

en: Number of listens
bg: Брой прослушвания

en: Genre/Tags
bg: Жанр/етикети

en: Order by:
bg: Поръчано от:

en: Order direction:
bg: Посока на поръчката:

en: Results:
bg: Резултати:

en: Advanced
bg: За напреднали

note: TRANSLATORS: Get the link title from the Last.fm page title
en: Go to <b><a href="http://www.last.fm/api/account">Your API Account</a></b> page to get an <b>API key</b> and <b>secret</b> and enter them here. After you have entered these, <b>request access permission</b> and confirm to complete the setup.
bg: Отидете на <b><a href="http://www.last.fm/api/account">Вашият API акаунт</a></b> за да получите <b>API Ключ</b> и <b>таен ключ</b>. След като въведете ключовете, <b>изпратете заявка за достъп</b> и потвърдете за завършването на процедурата.

en: The order of controls can be changed by simply dragging them up or down. (Or press Alt+Up/Down.)
bg: Редът на контролите може да бъде променян с влачене нагоре или надолу. (или с Alt+Up/Down.)

en: Controls
bg: Контроли

en: Track Title Format
bg: Формат на заглавието

en: Always on top
bg: Винаги най-отгоре

en: Show on all desktops
bg: Показване на всички екрани

en: Show button in main window
bg: Показване на бутон в основния прозорец

en: Options
bg: Настройки

en: <b>Alarms</b>
bg: <b>Аларми</b>

en: Restart playlist
bg: Рестартиране на списъка с песни

en: Resize displayed covers
bg: Оразмеряване на обложките

en: Use album covers as icons
bg: Използване на обложки като икони

en: Use media icons for pause, stop and resume
bg: Използване на медийните бутони за пауза, стоп, продължение

en: Delete incomplete files
bg: Изтриване на незавършените файлове

en: Bookmarks
bg: Отметки

en: A 10-band equalizer
bg: 10-бандов еквалайзер

en: Hello World
bg: Здравей, свят!

en: Karaoke
bg: Караоке

en: Removes voice from audio
bg: Премахване на гласа от аудиото

en: Last.fm Covers
bg: Last.fm Обложки

en: Searches Last.fm for covers
bg: Търсене на обложки в Last.fm

en: Last.fm Dynamic Playlists
bg: Last.fm динамични списъци с песни

en: Adds Simple Podcast Support
bg: Добавяне на опростена Подкаст поддръжка

en: SomaFM Radio
bg: Радио SomaFM
