exaile - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Stop playback
bn: প্লে-ব্যাক বন্ধ করুন

en: Play
bn: শুরু করুন

en: Automatic
bn: স্বয়ংক্রিয়

en: Name:
bn: নাম:

en: 0:00 / 0:00
bn: ০:০০ / ০:০০
