exaile - en to et translation catalogue (1061 entries)

en: Tags
et: Sildid

en: Local file
et: Kohalik fail

en: %d day,  | %d days,
et[0]: %d päev,
et[1]: %d päeva,

en: %d hour,  | %d hours,
et[0]: %d tund,
et[1]: %d tundi,

en: %d minute,  | %d minutes,
et[0]: %d minut,
et[1]: %d minutit,

en: %d second | %d seconds
et[0]: %d sekund
et[1]: %d sekundit

note: TRANSLATORS: Short form of an amount of seconds
en: %ds
et: %ds,

en: Unknown
et: Teadmata

note: TRANSLATORS: Indicates that a track has never been played before
en: Never
et: Mitte kunagi

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: Local
et: Kohalik

en: Usage: exaile [OPTION...] [LOCATION...]
et: Kasutamine: exaile [VALIK...] [ASUKOHT...]

en: Launch Exaile, optionally adding tracks specified by LOCATION to the active playlist. If Exaile is already running, this attempts to use the existing instance instead of creating a new one.
et: Käivita Exaile ning soovi korral lisa ASUKOHAST palasid hetkel aktiivsesse esitusloendisse. Kui Exaile juba töötab, siis me proovime kasutada juba seda töötavat programmi, ega loo uut instantsi.

en: Playback Options
et: Taasesituse valikud

en: Play the next track
et: Esita järgmine lugu

en: Play the previous track
et: Esita eelmist lugu

en: Stop playback
et: Peata esitamine

en: Play
et: Esita

en: Pause
et: Paus

en: Pause or resume playback
et: Peata või jätka taasesitus

en: Stop playback after current track
et: Lõpeta taasesitus peale praegust lugu

en: Collection Options
et: Muusikakogu seaded

note: TRANSLATORS: Meta variable for --add and --export-playlist
en: LOCATION
et: ASUKOHT

en: Add tracks from LOCATION to the collection
et: Lisa muusikakogusse lugusid asukohast LOCATION

en: Playlist Options
et: Esitusloendi valikud

en: Export the current playlist to LOCATION
et: Ekspordi praegune esitusloend ASUKOHTA

en: Track Options
et: Loo valikud

en: Query player
et: Päring meediamängijale

note: TRANSLATORS: Meta variable for --format-query
en: FORMAT
et: VORMING

en: Retrieve the current playback state and track information as FORMAT
et: Näita praeguse taasesituse olekut ja loo teavet FORMAT vormingus

note: TRANSLATORS: Meta variable for --format-query-tags
en: TAGS
et: SILDID

en: Tags to retrieve from the current track; use with --format-query
et: Praegusest helifailist laaditavad sildid; kasuta --format-query võtmega

en: Show a popup with data of the current track
et: Näita hüpikakent esitatava loo andmetega

en: Print the title of current track
et: Näita praeguse loo pealkirja

en: Print the album of current track
et: Näita praeguse loo albumit

en: Print the artist of current track
et: Näita praeguse loo esitajat

en: Print the length of current track
et: Väljasta praeguse loo pikkus

en: Set rating for current track to N%
et: Säti selle loo hinnanguks N%

en: Get rating for current track
et: Laadi selle loo hinnangut

en: Print the current playback position as time
et: Näitab praeguse taasesituse positsiooni ajana

en: Print the current playback progress as percentage
et: Kuva taasesituse edenemine protsentides

en: Volume Options
et: Heliseaded

en: Increase the volume by N%
et: Lisa helivaljust N% võrra

en: Decrease the volume by N%
et: Vähenda helivaljust N% võrra

en: Mute or unmute the volume
et: Summuta või luba heli

en: Print the current volume percentage
et: Väljasta praegune helivaljus protsentides

en: Other Options
et: Muud valikud

en: Start new instance
et: Alusta uut näidet

en: Show this help message and exit
et: Näita seda abi sõnumit ja välju

en: Show program's version number and exit.
et: Näita programmi versiooni numbrit ja välju.

en: Start minimized (to tray, if possible)
et: Alusta vähendatult (tegumiribale kui võimalik)

en: Toggle visibility of the GUI (if possible)
et: Muuda kasutajaliidese graafika nähtavust (kui võimalik)

en: Start in safe mode - sometimes useful when you're running into problems
et: Käivita turvarežiimis - probleemide korral võib mõnikord aidata

en: Force import of old data from version 0.2.x (overwrites current data)
et: Sunni vanade andmete importimist versioonist 0.2.x (kirjutab praegused andmed üle)

en: Do not import old data from version 0.2.x
et: Ära impordi vanu andmeid versioonist 0.2.x

en: Make control options like --play start Exaile if it is not running
et: Seadista, et käsureavõtmed nagu --play käivitavad Exaile, kui ta juba ei tööta

en: Locale to use for Exaile
et: Exaile jaoks kasutatav keelekeskkond

en: Development/Debug Options
et: Arendus/Vealeidmise valikud

en: DIRECTORY
et: KATALOOG

en: Set data directory
et: Määra andmete kataloog

en: Set data and config directory
et: Määra andmete ja seadistuste kaust

en: MODULE
et: MOODUL

en: Limit log output to MODULE
et: Piira logiväljundit moodulini MODULE

en: LEVEL
et: TASE

en: Limit log output to LEVEL
et: Piira logiväljundit TASEMENI

en: Show debugging output
et: Näita silumisväljundit

en: Enable debugging of xl.event. Generates lots of output
et: Luba xl.event silumine. Tulemuseks on palju väljundit

en: Enable full debugging of xl.event. Generates LOTS of output
et: Luba täismahuline xl.event silumine. Tulemuseks on VÄGA palju väljundit

en: Add thread name to logging messages.
et: Lisa logitud sõnumitele lõime nimi.

en: TYPE
et: LIIK

en: Limit xl.event debug to output of TYPE
et: Piira xl.event silumise väljund vaid TÜÜBIGA

en: Reduce level of output
et: Vähenda väljundi mahtu

en: Disable D-Bus support
et: Keela D-Bus tugi

en: Disable HAL support.
et: Keela HAL kasutamine.

en: Entire Library
et: Terve kogumik

en: Random %d
et: Juhuslik %d

en: Rating > %d
et: Hinnang > %d

en: Exaile is not yet finished loading. Perhaps you should listen for the exaile_loaded signal?
et: Exaile käivitamine pole veel lõppenud. Kas sa sooviksid kuulata exaile_loaded märguannet?

en: Arranger
et: Arranžeerija

en: Artist
et: Esitaja

en: Album artist
et: Albumi esitaja

en: Author
et: Autor

en: Copyright
et: Autoriõigused

en: Comment
et: Kommentaarid

en: Composer
et: Helilooja

en: Conductor
et: Dirigent

en: Cover
et: Kaanepilt

en: Date
et: Kuupäev

en: Disc
et: Plaat

en: Encoded by
et: Kodeerija

en: Genre
et: Stiil

en: Grouping
et: Rühmitamine

en: Language
et: Keel

en: Lyrics
et: Laulusõnad

en: Lyricist
et: Sõnade autor

en: Organization
et: Organisatsioon

en: Original album
et: Algupärane album

en: Original artist
et: Algupärane esitaja

en: Original date
et: Algupärane kuupäev

en: Performer
et: Esitaja

en: Title
et: Pealkiri

en: Track
et: Lugu

en: Version
et: Versioon

en: Website
et: Veebisait

en: Bitrate
et: Bitikiirus

en: Date added
et: Lisamise kuupäev

en: Last played
et: Viimati esitatud

en: Length
et: Pikkus

en: Location
et: Asukoht

en: Modified
et: Muudetud

en: Play time
et: Esituse kestus

en: Times played
et: Esituskordade arv

en: Start offset
et: Alguse nihe

en: Stop offset
et: Lõpu nihe

en: : Possible audio device error, is it plugged in?
et: : Võimalik heliseadme viga. Kas ta ikka on ühendatud?

en: A GStreamer 1.x plugin for %s is missing. Without this software installed, Exaile will not be able to play the current file. Please install the required software on your computer. See %s for details.
et: %s jaoks puudub GStreamer 1.x pistikprogramm. Ilma nimetatud tarkvarata ei saa Exaile antud faili esitada. Palun paigalda vajalik GStreamer'i versioon oma arvutisse. Lisateave - %s.

en: Automatic
et: Automaatne

en: Custom
et: Kohandatud

en: Could not create audiosink (device: %s, type: %s)
et: Helineelu loomine ei õnnestunud (seade: %s, tüüp: %s)

en: No custom pipeline specified!
et: Kohandatud konveier on määratlemata!

en: Error creating custom audiosink '%s'
et: Kohandatud „%s“ helineelu loomisel tekkis viga

en: Invalid sink type '%s' specified
et: Vigane helineelu tüüp „%s“

en: Could not create sink type '%s'
et: Helineelu tüüpi „%s“ ei õnnestu luua

en: Invalid playlist type.
et: Vigane esitusloendi tüüp.

en: Playlist
et: Esitusloend

en: M3U Playlist
et: M3U esitusloend

en: PLS Playlist
et: PLS esitusloend

en: Invalid format for %s.
et: Vigane vorming %s jaoks.

en: Unsupported version %(version)s for %(type)s
et: %(type)s versioon %(version)s ei ole toetatud

en: ASX Playlist
et: ASX esitusloend

en: XSPF Playlist
et: XSPF esitusloend

en: Shuffle _Off
et: Lülita lugude segamine _välja

en: Shuffle _Tracks
et: Sega _lood

en: Shuffle _Albums
et: Sega _albumid

en: _Random
et: _Juhuslik

en: Repeat _Off
et: Ära korda _midagi

en: Repeat _All
et: Korda _kõiki

en: Repeat O_ne
et: Korda _üht lugu

en: Dynamic _Off
et: Dünaamiline valik on väljas

en: Dynamic by Similar _Artists
et: Dünaamiline valik sarnaste _esitajate alusel

en: Plugin is already loaded or has a conflicting name.
et: Pistikprogramm on juba laaditud või selle nimi on vastuoluline.

en: Plugin archive is not in the correct format.
et: Pistikprogrammi arhiivifail pole õiges vormingus.

en: A plugin with the name "%s" is already installed.
et: Pistikprogramm nimega „%s“ on juba paigaldatud.

en: Plugin archive contains an unsafe path.
et: Pakitud pistikprogrammis leidub ohtlik otsitee.

en: Settings version is newer than current.
et: Seadistuste versioon on praegu kasutusel olevast suurem.

en: Vorbis is an open source, lossy audio codec with high quality output at a lower file size than MP3.
et: Vorbis on avatud-lähtekoodiline, kadudega audiokoodek kõrgkvaliteetse väljundiga, MP3-st väiksema failisuurusega.

en: Free Lossless Audio Codec (FLAC) is an open source codec that compresses but does not degrade audio quality.
et: Free Lossless Audio Codec (FLAC) on avatud lähtekoodiga koodek, mis hoolimata tihendusest ei halvenda helikvaliteeti.

en: Apple's proprietary lossy audio format that achieves better sound quality than MP3 at lower bitrates.
et: Apple'i kommertslik audiokoodek, mis saavutab väiksematel bitikiirustel parema helikvaliteedi kui MP3.

en: A proprietary and older, but also popular, lossy audio format. VBR gives higher quality than CBR, but may be incompatible with some players.
et: Kommertslik ja vanem, kuid samuti populaarne kadudega audioformaat. VBR annab kõrgema kvaliteedi kui CBR, kuid mõnede pleieritega ei tööta.

en: A proprietary and older, but also popular, lossy audio format. CBR gives less quality than VBR, but is compatible with any player.
et: Kommertslik ja vanem, kuid samuti populaarne kadudega audioformaat. CBR annab vaesema kvaliteedi kui VBR, kuid töötab kõigi pleieritega.

en: A very fast Free lossless audio format with good compression.
et: Väga kiire tasuta kadudeta audioformaat hea kompressiooniga.

en: Various Artists
et: Erinevad esitajad

en: You did not specify a location to load the db from
et: Sa pole määratlenud asukohta, kust peaksime andmebaasi laadima

en: You did not specify a location to save the db
et: Sa pole määratlenud asukohta, kuhu peaksime andmebaasi salvestama

en: Not playing.
et: Mitte midagi pole esitamisel.

en: status: %(status)s, title: %(title)s, artist: %(artist)s, album: %(album)s, length: %(length)s, position: %(progress)s%% [%(position)s]
et: olek: %(status)s, nimi: %(title)s, esitaja: %(artist)s, album: %(album)s, pikkus: %(length)s, asukoht: %(progress)s%% [%(position)s]

en: Scanning collection...
et: Loen muusikakogu...

en: Scanning %s...
et: Uurime hoolega %s...

en: Add a Directory
et: Lisa kataloog

en: Directory not added.
et: Kataloogi ei lisatud.

en: The directory is already in your collection or is a subdirectory of another directory in your collection.
et: See kaust on juba osa sinu muusikakogust või on mõne sisalduva kausta alamkaust.

en: {outstanding} covers left to fetch
et: {outstanding} kaanepilti on veel laadimata

en: All covers fetched
et: Kõik kaanepildid on allalaaditud

en: Collecting albums and covers...
et: Kogun albumeid ja kaanepilte...

en: Show Cover
et: Näita kaanepilti

en: Fetch Cover
et: Laadi kaanepilt

en: Remove Cover
et: Eemalda kaanepilt

en: Cover for %s
et: %s kaanepilt

en: {width}x{height} pixels ({zoom}%)
et: {width}x{height} pikslit ({zoom}%)

en: Save File
et: Salvesta fail

en: Cover options for %(artist)s - %(album)s
et: Kaanepiltide valikud: %(artist)s - %(album)s

en: No covers found.
et: Kaanepilte ei leitud.

en: None of the enabled sources has a cover for this track, try enabling more sources.
et: Kasutusel saitidelt ei leidu selle loo jaoks kaanepilte. Proovi lisada veel algallikaid, kust neid otsida.

note: TRANSLATORS: do not translate 'width' and 'height'
en: {width}x{height} pixels
et: {width}x{height} pikslit

en: $title (by $artist)
et: $title (esitajaks $artist)

en: Save currently selected playlist
et: Salvesta parajasti valitud esitusloend

en: Save currently selected playlist under a custom name
et: Salvesta parajasti valitud esitusloend uue nimega

en: Focus filter in currently focused panel
et: Säti filtri fookus hetkel aktiivsele ribale

en: Focus playlist search
et: Säti fookus esitusloendi otsinguvormile

en: Clear queue
et: Tühjenda esitusjärjekord

en: Start, pause or resume the playback
et: Alusta, peate või jätka esitamist

en: Seek to the right
et: Sirvi paremale

en: Seek to the left
et: Sirvi vasakule

en: Increase the volume
et: Keera valjemaks

en: Decrease the volume
et: Keera vaiksemaks

en: Switch to previous tab
et: Siirdu eelmise kaardi juurde

en: Switch to next tab
et: Siirdu järgmise kaardi juurde

en: Focus the playlist container
et: Säti fookus esitusloendi sisule

en: Focus the files panel
et: Säti fookus failiribale

en: Focus the radio panel
et: Säti fookus raadioribale

en: Focus the playlists panel
et: Säti fookus esitusloendi ribale

en: Focus the first tab
et: Fookus esimesele kaardile

en: Focus the second tab
et: Fookus teisele kaardile

en: Focus the third tab
et: Fookus kolmandale kaardile

en: Focus the fourth tab
et: Fookus neljandale kaardile

en: Focus the fifth tab
et: Fookus viiendale kaardile

en: Focus the sixth tab
et: Fookus kuuendale kaardile

en: Focus the seventh tab
et: Fookus seitsmendale kaardile

en: Focus the eighth tab
et: Fookus kaheksandale kaardile

en: Focus the ninth tab
et: Fookus üheksandale kaardile

en: Focus the tenth tab
et: Fookus kümnendale kaardile

en: Toggle: Stop after Selected Track
et: Peata esitamine peale valitud lugu

en: Playback error encountered!
et: Loo esitamisel tekkis viga!

en: Buffering: %d%%...
et: Puhverdamine: %d%%...

en: Continue Playback
et: Jätka esitust

en: Pause Playback
et: Peata loo esitamine

en: Playlist export failed!
et: Esitusloendi eksport ei õnnestunud!

en: Start Playback
et: Alusta esitust

en: _New Playlist
et: _Uus esitusloend

en: _Open
et: _Ava

en: Open _URL
et: Ava _URL

en: Open _Directories
et: Ava _kaustad

en: _Import Playlist
et: _Impordi esitusloend

en: E_xport Current Playlist
et: E_kspordi praegune esitusloend

en: Close _Tab
et: Sulge kaar_t

en: _Restart
et: _Taaskäivita

en: _Quit Exaile
et: _Välju Exailest

en: _Collection
et: _Muusikakogu

en: _Queue
et: _Järjekord

en: C_overs
et: _Plaadiümbrised

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Show Playing Track
et: _Näita esitatavat lugu

en: _Playlist Utilities Bar
et: _Esitusloendi tarvikute riba

en: C_olumns
et: _Veerud

en: _Clear playlist
et: _Tühjenda esitusloend

en: _Device Manager
et: _Seadmehaldur

en: _Rescan Collection
et: _Analüüsi muusikakogu uuesti

en: Rescan Collection (_slow)
et: Analüüsi muusikakogu uuesti (aegla_selt)

en: User's Guide (website)
et: Kasutusjuhend (veebisait)

en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Report an issue (GitHub)
et: Teata veast (GitHub'is)

en: Open error logs
et: Vaata vigade logisid

en: _About
et: Rakenduse _teave

en: Album Artist
et: Albumi esitaja

en: Genre - Artist
et: Žanr - Esitaja

en: Genre - Album Artist
et: Žanr - Albumi esitaja

en: Genre - Album
et: Žanr - Album

en: Date - Artist
et: Kuupäev - Esitaja

en: Date - Album Artist
et: Kuupäev - Albumi esitaja

en: Date - Album
et: Kuupäev - Album

en: Artist - (Date - Album)
et: Esitaja - (Kuupäev - Album)

en: Album Artist - (Date - Album)
et: Albumi esitaja - (Kuupäev - Album)

en: Collection
et: Muusikakogu

en: Rescan Collection
et: Analüüsi muusikakogu uuesti

en: Transferring to %s...
et: Teisaldame asukohta %s...

en: Files
et: Failid

en: Filename
et: Failinimi

note: TRANSLATORS: File size column in the file browser
en: Size
et: Suurus

en: No lyrics found.
et: Laulusõnu ei leidunud.

en: Source:
et: Allikas:

en: Any source
et: Mis iganes allikas

en: New _Smart Playlist
et: Uus nutika_s esitusloend

en: _New Station
et: Uus _jaam

en: Delete the playlist "%s"?
et: Kas kustutame „%s“ esitusloendi?

en: Enter the new name you want for your playlist
et: Sisesta oma esitusloendile uus nimi

en: Rename Playlist
et: Muuda esitusloendi nime

en: The playlist name you entered is already in use.
et: Sisestatud esitusloendi nimi on juba kasutusel.

en: Error loading smart playlist: %s
et: Viga nutika esitusloendi laadimisel: %s

note: TRANSLATORS: Playlist title suggestion with more than two values
en: %(first)s, %(second)s and others
et: %(first)s, %(second)s ja muud

note: TRANSLATORS: Playlist title suggestion with two values
en: %(first)s and %(second)s
et: %(first)s ja %(second)s

en: Playlists
et: Esitusloendid

en: Smart Playlists
et: Nutikad esitusloendid

en: Custom Playlists
et: Kohandatud esitusloendid

en: Radio
et: Raadio

en: Loading streams...
et: Voogud laadimine...

en: Add Radio Station
et: Lisa raadiojaam

en: Name:
et: Nimi:

en: Saved Stations
et: Salvestatud jaamad

en: Radio Streams
et: Raadiovood

en: Refresh
et: Värskenda

en: Enter the name you want for your new playlist
et: Sisesta uue esitusloendi nimi

en: New Playlist
et: Uus esitusloend

en: P_anels
et: P_aanid

en: Drop here to create a new playlist
et: Uue esitusloendi loomiseks lohista siia

en: _Clear Tab History
et: _Eemalda kaartide ajalugu

en: Recently Closed _Tabs
et: Hiljuti sule_tud kaardid

en: Restore closed tab
et: Taasta suletud kaart

en: Playlist %d
et: Esitusloend %d

en: {playlist_name} ({track_count} tracks, closed {minutes} min ago)
et: {playlist_name} ({track_count} lugu, suletud {minutes} minut(it) tagasi)

en: {playlist_name} ({track_count} tracks, closed {seconds} sec ago)
et: {playlist_name} ({track_count} lugu, suletud {seconds} sekund(it) tagasi)

en: _Move to Other View
et: _Suundu teise vaatesse

en: Plugins
et: Pistikprogrammid

en: Appearance
et: Välimus

en: Tray icons are not supported on your platform
et: Süsteemisalve ikoonid ei ole sinu operatsioonisüsteemis hetkel toetatud

en: Reset to _Defaults
et: Lähtesta _vaikeväärtusteks

en: Migrating ratings to audio file metadata
et: Tõstame hinnangud andmebaasist meediafailide metaandmetesse

en: Migrating metadata
et: Metainfo ümbertõstmine

en: Covers
et: Kaanepildid

en: Lyrics Viewer
et: Laulusõnad

en: Playback
et: Taasesitus

en: Uncategorized
et: Liigitamata

en: Could not load plugin info!
et: Pistikprogrammi teavet ei õnnestunud laadida!

en: Failed plugin: %s | Failed plugins: %s
et[0]: Viga pistikprogrammis: %s
et[1]: Viga pistikprogrammides: %s

en: Do you really want to remove this plugin?
et: Kas sa kindlasti soovid selle pistikprogrammi eemaldada?

en: Could not remove plugin!
et: Pistikprogrammi ei õnnestunud eemaldada!

en: Could not disable plugin!
et: Pistikprogrammi ei õnnestunud välja lülitada!

en: Could not enable plugin!
et: Pistikprogrammi ei õnnestunud sisse lülitada!

en: Choose a Plugin
et: Vali pistikprogramm

en: Plugin Archives
et: Pistikprogrammide arhiiv

en: All Files
et: Kõik failid

en: Plugin already exists!
et: Selline pistikprogramm on juba olemas!

en: Do you want to override it?
et: Kas sa soovid eelmise versiooni asendada?

en: Plugin file installation failed!
et: Pistikprogrammi paigaldamine ei õnnestunud!

en: Restart Exaile?
et: Kas käivitame Exaile uuesti?

en: A restart is required for this change to take effect.
et: Selle muudatuse jõustamiseks pead programmi uuesti käivitama.

en: Restart
et: Taaskäivita

en: Action
et: Tegevus

en: Shortcut
et: Kiirklahv

en: Writing of tags failed
et: Siltide kirjutamine ei õnnestunud

en: Tags could not be written to the following files:
    {files}
et: Siltide kirjutamine järgmistesse failidesse ei õnnestunud:
    {files}

en: Editing track %(current)d of %(total)d
et: Muudan lugu %(current)d / %(total)d

en: Are you sure you want to apply the changes to all tracks?
et: Kas sa oled kindel, et soovid seda muudatust teha kõikidesse lugudesse?

en: Apply changes before closing?
et: Kas võtame sinu tehtud muudatused enne sulgemist kasutusele?

en: Your changes will be lost if you do not apply them now.
et: Sinu tehtud muudatused lähevad kaotsi, kui sa neid praegu ei rakenda.

note: TRANSLATORS: Remove tag value
en: Clear
et: Puhasta

note: TRANSLATORS: This is the 'of' between numbers in fields like tracknumber, discnumber, etc. in the tagger.
en: of:
et: kokku:

en: JPEG image
et: JPEG pilt

en: PNG image
et: PNG pilt

en: Image
et: Pilt

en: Linked image
et: Lingitud pilt

en: Select image to set as cover
et: Vali kaanepildina kasutatav fail

en: Supported image formats
et: Toetatud pildivormingud

en: Open Directory
et: Ava kataloog

en: Apply current value to all tracks
et: Kasuta seda väärtust kõikide lugude puhul

en: Saved %(count)s of %(total)s.
et: Salvestasin %(count)s/%(total)s.

en: Exaile Music Player
et: Exaile muusikamängija

en: Enter the URL to open
et: Sisesta avatav võrguaadress ehk URL

en: Open URL
et: Ava URL

en: Select File Type (by Extension)
et: Vali fail tüübi alusel (laiendi alusel)

en: Choose Media to Open
et: Vali avatav meedia

en: Supported Files
et: Toetatud failid

en: Music Files
et: Muusikafailid

en: Playlist Files
et: Esitusloendi failid

en: Choose Directory to Open
et: Vali avatav kaust

en: Import Playlist
et: Impordi esitusloend

en: Export Current Playlist
et: Ekspordi praegune esitusloend

en: Use relative paths to tracks
et: Lugude salvestamisel kasuta suhelisi otseteid

en: Playlist saved as <b>%s</b>.
et: Salvestasin esitusloendid nimega <b>%s</b>.

en: Close %s
et: Sulge %s

en: <b>Save changes to %s before closing?</b>
et: <b>Kas enne sulgemist salvestame %s muudatused?</b>

en: Your changes will be lost if you don't save them
et: Kui sa muudatusi ei salvesta, siis lähevad nad kaotsi

en: Close Without Saving
et: Sulge salvestamata

en: Yes to all
et: Vasta kõigele jaatavalt

en: No to all
et: Vasta kõigele eitavalt

en: Error occurred while copying %s: %s
et: %s kopeerimisel tekkis viga: %s

en: File exists, overwrite %s ?
et: Fail on olemas, kas kirjutan %s üle?

en: Playlist name:
et: Esitusloendi nimi:

en: Add new playlist...
et: Lisa uus esitusloend...

en: You did not enter a name for your playlist
et: Sa ei lisanud esitusloendile nime

en: Save As
et: Salvesta kui

en: Exporting %s
et: Ekspordin %s

en: Choose directory to export files to
et: Vali kaust, kuhu soovid faile eksportida

en: <span size="x-large" weight="bold">$title</span>
    by $artist
    from $album
et: <span size="x-large" weight="bold">$title</span>
    esitajalt $artist
    albumilt $album

en: Not Playing
et: Ei Mängi

en: %d in collection
et: muusikakogus %d

en: %d showing | %d showing
et[0]: kuvame %d
et[1]: kuvame %d

en: %d selected | %d selected
et[0]: %d valitud
et[1]: %d valitud

en: En_queue
et: Lisa _järjekorda

en: _Replace Current
et: _Asenda praegune

en: _Append to Current
et: _Lisa praegusele juurde

en: _Track Properties
et: _Loo omadused

en: _Open Directory
et: _Ava kaust

en: The files cannot be moved to the Trash. Delete them permanently from the disk?
et: Faile ei saa prügikasti visata. Kas kustutame nad andmekandjalt jäädavalt?

en: _Move to Trash
et: _Viska prügikasti

en: _Rename
et: Nimeta ümbe_r

en: _Edit
et: _Muuda

en: E_xport Playlist
et: E_kspordi esitusloend

en: Export _Files
et: Ekspordi _failid

en: _Delete Playlist
et: _Kustuta esitusloend

en: Close Tab
et: Sulge kaart

en: Seeking: %s
et: Otsin: %s

en: Move
et: Tõsta

en: New Marker
et: Uus märge

en: _Jump to
et: _Hüppa asukohta

en: _Remove Marker
et: Eemalda märge

en: Muted
et: Summutatud

en: Full Volume
et: Täisvaljus

en: _Pause
et: _Paus

en: P_lay
et: _Esita

en: _Next Track
et: _Järgmine lugu

en: _Previous Track
et: _Eelmine lugu

en: _Stop
et: _Peata

en: S_huffle
et: Se_ga

en: R_epeat
et: K_orda

en: _Dynamic
et: _Dünaamiline

en: Remove _Current Track From Playlist
et: Eemalda _see lugu esitusloendist

en: R_andomize Playlist
et: Säti esitusloend _juhuslikuks

en: R_andomize Selection
et: Juhuslik v_alik

en: _Save
et: _Salvesta

en: Save _As
et: Salvesta _kui

en: _Clear
et: _Tühjenda

en: _Stop Playback After This Track
et: Lõpeta taase_situs peale praegust lugu

en: _Continue Playback After This Track
et: _Jätka taasesitust peale praegust lugu

en: _Remove from Playlist
et: _Eemalda esitusloendist

en: Requires plugins providing dynamic playlists
et: Kasutamine eeldab dünaamilise esitusloendi pistikprogrammi olemasolu

en: Dynamically add similar tracks to the playlist
et: Lisa sarnaseid lugusid dünaamiliselt esitusloendisse

en: Loading
et: Laadin

en: Track Number
et: Loo number

en: Disc Number
et: Plaadi number

en: Rating
et: Hinnang

en: Year
et: Aasta

en: Playcount
et: Esitamiste arv

en: Schedule
et: Ajasta

en: Start Offset
et: Alguse nihe

en: Stop Offset
et: Lõpu nihe

en: _Resizable
et: _Muudetav laius

en: _Autosize
et: _Automaatne laius

en: Queue
et: Järjekord

en: Queue (%d)
et: Järjekord (%d)

en: Rating:
et: Hinnang:

en: seconds
et: sekundit

note: TRANSLATORS: Logical AND used for smart playlists
en: and
et: ja

en: days
et: päeva

en: minutes
et: minutit

en: hours
et: tundi

en: weeks
et: nädalat

note: TRANSLATORS: True if haystack is equal to needle
en: is
et: on

note: TRANSLATORS: True if haystack is not equal to needle
en: is not
et: ei ole

note: TRANSLATORS: True if the specified tag is present (uses the NullField to compare to __null__)
en: is set
et: on määratud

note: TRANSLATORS: True if the specified tag is not present (uses the NullField to compare to __null__)
en: is not set
et: pole määratud

note: TRANSLATORS: True if haystack contains needle
en: contains
et: sisaldab

note: TRANSLATORS: True if haystack does not contain needle
en: does not contain
et: ei sisalda

note: TRANSLATORS: True if haystack contains whole word
en: contains word
et: sisaldab sõna

note: TRANSLATORS: True if haystack does not contain whole word
en: does not contain word
et: ei sisalda sõna

note: TRANSLATORS: True if haystack matches regular expression
en: regex
et: regulaaravaldis

note: TRANSLATORS: True if haystack does not match regular expression
en: not regex
et: ei ole regulaaravaldis

note: TRANSLATORS: Example: rating >= 5
en: at least
et: vähemalt

note: TRANSLATORS: Example: rating <= 3
en: at most
et: mitte rohkem kui

note: TRANSLATORS: Example: year < 1999
en: before
et: enne

note: TRANSLATORS: Example: year > 2002
en: after
et: pärast

note: TRANSLATORS: Example: 1980 <= year <= 1987
en: between
et: vahemikus

en: greater than
et: suurem kui

en: less than
et: väiksem kui

note: TRANSLATORS: Example: track has been added in the last 2 days
en: in the last
et: viimase

note: TRANSLATORS: Example: track has not been added in the last 5 hours
en: not in the last
et: mitte viimase

note: TRANSLATORS: True if a track is contained in the specified playlist
en: Track is in
et: Lugu on kaasatud

note: TRANSLATORS: True if a track is not contained in the specified playlist
en: Track not in
et: Lugu ei ole kaasatud

en: Add Smart Playlist
et: Lisa nutikas esitusloend

en: Edit Smart Playlist
et: Nutika esitusloendi muutmine

en: Sort by:
et: Sordi:

en: Ascending
et: Kasvavalt

en: Descending
et: Kahanevalt

en: About Exaile
et: Teave Exaile kohta

en: © 2009–2020 Various Contributors
et: © 2009–2020 Erinevad kaasautorid

en: Collection Manager
et: Muusikakogu haldus

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Apply
et: _Rakenda

en: Monitored
et: Jälgitakse

en: Scan At Startup
et: Rakenduse käivitamisel kontrolli muusikakogu

en: Add _Folder
et: Lisa _kaust

en: _Remove Folder
et: _Eemalda kaanepilt

en: Rescan _Collection
et: Analüüsi muusika_kogu uuesti

en: Cover Finder
et: Kaanepiltide otsija

en: The origin of this cover
et: Selle kaanepildi algupära

en: _Abort
et: K_atkesta

en: _Set as Cover
et: _Määra kaanepildiks

en: Cover Manager
et: Kaanepiltide haldur

note: Closes the preferences dialog
en: _Close
et: _Sulge

en: _Fetch Covers
et: _Laadi kaanepildid

en: Zoom _In
et: _Suurenda

en: Zoom _Out
et: _Vähenda

en: _Original Size
et: _Algne suurus

en: _Best Fit
et: _Parim sobivus

en: Device Manager
et: Seadete haldamine

en: Icon
et: Ikoon

en: Device
et: Seade

en: Driver
et: Draiver

en: _Connect
et: _Ühenda

en: _Disconnect
et: Katkesta ühen_dus serveriga

en: _File
et: _Fail

en: _View
et: _Vaade

en: _Tools
et: _Tööriistad

en: _Help
et: _Abi

en: Previous Track
et: Eelmine lugu

en: Stop Playback
    
    Right Click for Stop After Track Feature
et: Peata taasesitus
    
    Paremklõps peatamiseks

en: Next Track
et: Järgmine lugu

en: _Add Music
et: Lisa muusik_at

en: <b>Collection is empty.</b>
et: <b>Muusikakogu on tühi.</b>

en: Refresh collection view
    (Hold Shift key to rescan the collection)
et: Värskenda muusikakogu vaade
    (Shift klavi vajutades analüüsid muusikakogu uuesti)

en: Clear search field
et: Tühjenda otsingiväli

en: Search
et: Otsi

en: Previous visited directory
et: Eelmine kaust, mida oled vaadanud

en: Next visited directory
et: Järgmine kaust, mida oled vaadanud

en: Up one directory
et: Üks kaust üles

en: Refresh directory listing
et: Laadi kaustade loend uuesti

en: Home directory
et: Kodukausst

en: Append All Tracks to Playlist
et: Lisa kõik lood esitusloendisse

en: Import CD
et: Loe palad CD-plaadilt

en: Refresh Lyrics
et: Värskenda laulusõnu

en: _Add Station
et: _Lisa jaam

en: Shuffle playback order
et: Sega esitusloend

en: Repeat playback
et: Korda taasesitust

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Top
et: Üleval

en: Bottom
et: All

en: Show info area
et: Näita infovaadet

en: The info area contains the cover art and track information
et: Infovaates leidub kaanepilt ja loo teave

en: Show cover art in info area
et: Infovaates näita kaanepilti

en: Always show tab bar
et: Näita alati kaardiriba

en: Tab placement:
et: Kaartide asetus:

en: Playlist font:
et: Esitusloendi font:

en: _Revert
et: Pöö_ra muudatus tagasi

en: Reset to the system font
et: Kasuta süsteemi määratud fonte

en: Display track counts in collection
et: Näita lugude arvu muusikakogus

note: TRANSLATORS: Remark at the alpha transparency option
en: Use alpha transparency:
et: Kasuta piltide läbipaistvust (alpha transparency):

en: Warning: this option can cause display errors if used with a window manager without compositing support.
et: Hoiatus: see valik võib põhjustada vigu, kui aknahalduris puudub visuaalsete efektide komposiitori tugi.

en: Alpha transparency
et: Alfa läbipaistvus

en: Show tray icon
et: Näita salve ikooni

en: Minimize to tray
et: Saada süsteemisalve

en: Close to tray
et: Sulge süsteemisalve

note: TRANSLATORS: Keep the current track visible in playlist
en: Jump to current song on track change
et: Loo vahetumisel hüppa praeguse loo juurde

en: Show splash screen on startup
et: Rakenduse käivitamisel näita logovaadet

en: Tray icons are not supported on some platforms, most notably on Wayland. On GNOME Shell 3.26+ on Xorg, tray icons only work if you have the <a href="https://extensions.gnome.org/extension/495/topicons/">"TopIcons" extension</a> (or a similar one) installed.
et: Süsteemisalve ikoonid pole toetatud mõnede platvormide (näiteks Wayland) puhul. Kui GNOME Shell 3.26+ on kasutusel Xorg'iga, siis süsteemisalve ikoonid toimivad vaid siis, kui sul on arvutis <a href="https://extensions.gnome.org/extension/495/topicons/">"TopIcons" laiendus</a> (või sarnane lisa) paigaldatud.

en: Note:
et: Märkus:

en: Prefer dark theme
et: Eelista tumedat teemat

note: TRANSLATORS: "Checked" here refers to checkbox state.
en: If not checked, will not specify a preference to GTK. May not work on some platforms.
et: Kui see valik pole kasutusel, siis jääb eelistus GTK'le teatamata. Niisugune lahendus ei pruugi kõikides süsteemides toimida.

en: Show Status Bar
et: Näita olekuriba

en: Show or hide the status bar. The status bar will always be shown if a plugin requests it.
et: Näita või peida staatuseriba. Kui pistikprogramm seda eeldab, siis staatuseriba on alati nähtav.

en: Show playlist track count
et: Näita esitusloendis olevate lugude arvu

en: Show playlist duration
et: Näita esitusloendi kestust

en: Words to strip from the beginning of artist tags when sorting (space separated):
et: Sõnad esitaja nimes, mida sortimisel ei arvestata (komadega eraldatud loend):

en: (Right click to reset to defaults)
et: (Vaikeseadistuse taastamiseks klõpsi paremat hiireklahvi)

en: Use file-based compilation detection
et: Kasuta failipõhist kogumiku tuvastamist

en: Read and write ratings additionally in audio file metadata
et: Salvesta hinnangud ka meediafailide metaandmetesse ning loe neid sealt

en: Use this experimental feature to read and write ratings in audio file metadata additionally to database, if possible.
    This feature should work for MP3, MP4, FLAC and OGG.
et: Seda katselist funktsionaalsust saad kasutada helifaili salvestatud hinnangute lugemiseks ja muutmiseks ning kui võimalik siis Exaile'i andmebaasi salvestamiseks.
    Niisugine võimalus peaks olema kasutatav MP3, MP4, FLAC ja OGG failide puhul.

en: Use e-mail for Popularimeter (MP3 only):
et: Kasuta Popularimeter'i jaoks e-posti aadressi (vaid MP3 puhul):

en: Write existing ratings to track files now
et: Salvesta hetkel kehtivad hinnangud meediafailidesse

en: Use legacy tag mapping
et: Kasuta vanas stiilis siltide vastavust

en: Use legacy tag mapping for Ogg Vorbis and FLAC files for comment and bpm tags. From Exaile 4.1.3 the mapping is equivalent to MusicBrainz.
    Your can start migration here. After migration this feature will be disabled.
et: Kasuta Ogg Vorbis ja FLAC failide puhul vanas stiilis tempo ja kommentaaride silte. Alates Exaile versioonist 4.1.3 siltide lahendus on sama, mida MusicBrainz kasutab.
    Andmete ümber kolimist saad alustada siin. Peale seda antud funktsionaalsus jääb väljalülitatuks.

en: Migrate existing tempo and comment tags now
et: Tõsta olemasolevad tempo ja kommentaaride sildid ümber nüüd

en: Use covers from local files
et: Kasuta kohalikest failidest laaditud kaanepilte

en: This option will search for cover image files in 
    the same folder as the music file.
et: Selle valikuga määrad, et kaanepilte otsime
    samast kaustast, kus asub muusika.

en: Preferred file names:
et: Eelistatud failinimed:

en: A comma-separated list of file names without file extensions
et: Komadega eraldatud loend failinimedest ilma laiendita

en: Fetch covers automatically on playback start
et: Esituse alustamisel laadi kaanepildid automaatselt

en: Cover Search Order:
et: Kaanepiltide otsimise järjekord:

en: (drag to reorder)
et: (järjekorra muutmiseks lohista)

en: Use covers embedded in tags
et: Kasuta failidesse lisatud kaanepilte

en: Lyrics font:
et: Laulusõnade kirjatüüp:

en: Audio Sink:
et: Helineel:

en: Audio Device:
et: Heliseade:

en: Custom sink pipeline:
et: Kohandatud neel:

en: Resume playback on start
et: Exaile käivitumisel jätka esitust

en: Resume playback in paused state
et: Jätka esitamist ka siis, kui esitamine oli enne peatatud

en: Adding an item to an empty queue begins playback
et: Loo lisamisel tühja esitusjärjekorda alustab kohe ka esitamist

en: Remove track from queue upon playback
et: Peale esitamist eemalda lugu esitusloendist

en: Remove after playback
et: Eemalda peale esitust

en: Disallow playing new tracks when another track is playing
et: Kui lugu parasjagu on esitamisel, siis ära luba teise loo esitamist alustada

en: If a track is currently playing, do not allow new tracks to be started, except when clicking the playback controls
et: Kui lugu parasjagu on esitamisel, siis ära luba teise loo esitamist alustada; erandiks on juhud kui klõpsid esitusnuppe

en: Automatically advance to the next track
et: Liigu automaatselt järgmise loo juurde

en: Delay between tracks (ms):
et: Viivitus millisekundites lugude vahel:

en: Only works when crossfading not enabled
et: Toimiv vaid siis, kui heli ristsulatamine on kasutusel

en: Crossfade duration (ms):
et: Ristsulatamise kestus (ms):

en: Use crossfading (EXPERIMENTAL)
et: Kasuta heli ristsulatamist (KATSELINE)

en: Forces automatically advancing to the next track
et: Sunnib automaatselt esitama järgmist lugu

en: Fade duration (ms):
et: Summutamise kestus (ms):

en: Use fade transitions on user actions
et: Kasutaja tehtud toimingute puhul kasuta ristsulatamist ja summutamist

en: Playback engine:
et: Meedia esitusmootor:

en: Enable gapless playback
et: Kasuta pausideta taasesitust

en: Gapless playback means to play tracks without inserting silence between them.
et: Pausideta taasesituse puhul ei ole lugude vahel vaikust.

en: Open last playlists on startup
et: Rakenduse käivitamisel ava viimatikasutatud esitusloend(id)

en: Prompt for saving custom playlists on close
et: Sulgemisel küsi, kas soovid esitusloend(id) salvestada

en: Replace content on side pane double click
et: Topelklõpsuga külgriba loendist asenda sisu

en: Instead of appending, tracks added via double click in the panes will replace the content of the current playlist.
et: Lugude esitusloendisse lisamise asemel topeltklõps külgribal kuvatud lool asendab hetkel kasutusel oleva esitusloendi.

en: Appending/replacing via menu item triggers playback
et: Lisamine/asendamine menüüst alustab taasesitust

en: When using a menu item to add/replace tracks on the playlist, start playback if there is track currently playing. This option was the default behavior before Exaile 0.3.3
et: Menüüvalikust kirje esitusloendisse lisamine/asendamine alustab esitamist kohe isegi siis, kui midagi on esitamisel. See oli vaikimisi kehtinud lahendust enne Exaile versiooni 0.3.3

en: Queue tracks by default instead of playing them
et: Vaikimisi lisa uued lood esitamise asemel esituse järjekorda

en: When you double click or press enter to play a track in a playlist, queue the track instead of playing it
et: Esindusloendis lool tehtud topeltklõps või sisestusklahvi vajutus lisab loo esituse järjekorda

en: Plugin
et: Pistikprogramm

en: Status
et: Olek

en: Enabled
et: Lubatud

en: Show incompatible plugins
et: Näita mitteühilduvaid pistikprogramme

en: No Plugin Selected
et: Pistikprogramm pole valitud

en: Add _Plugin File
et: Lisa _pistikprogrammi fail

en: Preferences
et: Eelistused

en: Description
et: Kirjeldus

en: Track Properties
et: Loo omadused

en: A_dd tag
et: Lis_a silt

en: _Remove tag
et: _Kustuta silt

en: Uppercase first letter of all tags
et: Muuda kõikides siltides esimesed tähed suurtähtedeks

en: File Properties
et: Faili omadused

en: _Previous
et: _Eelmine

en: _Next
et: _Järgmine

en: Other
et: Muud

en: 32x32 pixels 'file icon' (PNG only)
et: 32x32-piksline ikoon (vaid png-fail)

en: Other file icon
et: Muu failiikoon

en: Cover (front)
et: Esikaas

en: Cover (back)
et: Tagakaas

en: Leaflet page
et: Vaheleht

en: Media (e.g. label side of CD)
et: Andmekandja (nt CD-plaadi sildiga pool)

en: Lead artist/lead performer/soloist
et: Põhiesineja või sooloesineja

en: Artist/performer
et: Esineja/esitaja

en: Band/Orchestra
et: Ansambel/orkester

en: Lyricist/text writer
et: Sõnade autor

en: Recording Location
et: Salvestuskoht

en: During recording
et: Foto salvestamisest

en: During performance
et: Foto esinemisest

en: Movie/video screen capture
et: Kaader filmist või videost

en: A bright coloured fish
et: Erksad kalad

en: Illustration
et: Illustratsioon

en: Band/artist logotype
et: Ansambli või esitaja logo

en: Publisher/Studio logotype
et: Väljaandja või stuudio logo

en: Click or drag files here to change the cover image
et: Kaanepildi muutmiseks klõpsi siin või lohista fail siia

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Type:
et: Tüüp:

en: Match any of the criteria
et: Vastates mis tahes tingimustele

en: Randomize results
et: Sega tulemused

en: Add
et: Lisamine

note: This is a check box in the Add Smart Playlist dialog. If checked, a numeric text entry becomes active and it specifies a limit on the number of tracks the resulting playlist contains.
en: Maximum number of tracks:
et: Suurim lugude arv:

en: Don't show this message again
et: Ära näita seda sõnumit uuesti

en: <span font-size="x-large" font-weight="bold">Welcome to Exaile 4.1.3</span>
    
    In this version there are two important changes in handling tags of media files.
    
    <b>Store Track Ratings in media files</b>
    With this experimental feature it is now possible to store the star ratings in the media files itself!
    If you want to test please go to Settings > Library and activate "Read and write ratings additionally in audio file metadata".
    There is also a tool to migrate all allready stored ratings to the media files.
    
    <b>Updated tagging for flac and ogg files</b>
    With this version Exaile can use the tags bpm for bpm countings and comment for comments on flac and ogg media files to be compatible with MusicBrainz.
    If you want to use please go to Settings > Library and uncheck "Use legacy tag mapping". If you use Exaile the first time this option is allready unchecked.
    There is also a tool to migrate legacy tags to the modern one.
et: <span font-size="x-large" font-weight="bold">Tere tulemast kasutama Exaile versiooni 4.1.3</span>
    
    Selles versioonis on kaks olulist muudatust meediafailide lugemisel.
    
    <b>Hinnangute salvestamine meediafailidesse</b>
    Selle katselise funktsionaalsusega saad nüüd salvestade hinnanguid ehk „tärne“ salvestada otse meediafailidesse!
    Kui sa soovid seda proovida, siis ava Eelistused > Muusikakogu ning vali „Salvesta hinnangud ka meediafailide metaandmetesse ning loe neid sealt“.
    Lisaks on olemas tarvik, mis võimaldab Exaile'i andmebaasi salvestatud metainfo failidesse kirjutada.
    
    <b>Ogg ja FLAC failide sildistamise täiendavad võimalused</b>
    See Exaile'i versioon oskab flac ja ogg meediafailidesse salvestatud tempo ning kommentaaride silte kasutada viisil, mis ühildub MusicBrainz'i lahendusega.
    Kui sa soovid sellist võimalust kasutada, siis ava Eelistused > Muusikakogu ja eemalda valik „Kasuta vanas stiilis siltide vastavust“. Kui sa kasutad Exaile'i esimest korda, siis see valik on juba välja lülitatud.
    Lisaks on olemas tarvik, mis võimaldab vanas stiilis sildid muuta vastavaks uuele lahendusele.

en: Cancel
et: Tühista

en: Toggle mute
et: Lülita summutamine sisse või välja

en: Volume
et: Helitugevus

en: Repeat Segment
et: Korda segmenti

en: Repeat Beginning
et: Korda algusest

en: Repeat End
et: Korda lõppu

en: Alarm Clock
et: Alarmkell

en: Amazon Covers
et: Kaanepildid Amazonist

en: Toggle AudioScrobbler submit
et: Lülita kraasimisandmete saatmine sisse/välja

en: Enable audioscrobbling
et: Võta kraasimine kasutusele

en: AudioScrobbler
et: Kraasimine

en: Verification successful
et: Tuvastamine õnnestus

en: Verification failed
et: Tuvastamine ei õnnestunud

en: Please make sure the entered data is correct.
et: Palun kontrolli, et sisestatud andmes oleks õiged.

en: _Bookmark This Track
et: Lisa see lugu _järjehoidjaks

en: _Delete Bookmark
et: _Kustuta järjehoidja

en: _Clear Bookmarks
et: _Eemalda järjehoidjad

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: Autodetect BPM
et: Tuvasta tempo automaatselt

en: Set BPM of %d on %s?
et: Kas seadistame tempoks %d/%s?

en: BPM Counter
et: Tempoloendur

en: Update
et: Uuenda

en: Audio Disc
et: Heliplaat

en: Unknown disc
et: Tundmatu plaat

en: Importing CD...
et: Impordin lugusid heliplaadilt...

en: Finished transcoding files
et: Failide kodeeringu muutmine on lõppenud

en: Error transcoding files from CD.
et: CD-plaadi failide konverteerimisel tekkis viga.

en: Track number
et: Loo number

en: Disc number
et: Plaadi number

en: Play count
et: Esituskordi

en: History
et: Ajalugu

en: Manually...
et: Käsitsi...

en: Enter IP address and port for share
et: Sisesta DAAP-teenuse IP-aadress ja pordi number

en: Enter IP address and port.
et: Sisesta IP-aadress ja pordi number.

en: This server does not support multiple connections.
    You must stop playback before downloading songs.
et: See server ei toeta mitut samaaegset ühendust.
    Enne lugude allalaadimist peata nende esitamine.

en: Refresh Server List
et: Värskenda serverite loend

en: Disconnect from Server
et: katkesta ühendus serveriga

en: Select a Location for Saving
et: Vali kaust failide salvestamiseks

en: Connect to DAAP...
et: Ühenda DAAP-teenusega...

en: DAAP Client
et: DAAP-klient

en: DAAP Server
et: DAAP-server

en: Desktop Cover
et: Kaanepilt töölaual

en: Developer Tools
et: Arendaja tööriistad

en: _Equalizer
et: _Ekvalaiser

en: _Get all tags from collection
et: _Laadi muusikakogust kõik sildid

en: _Import tags from directory
et: _Impordi sildid kaustast

en: _Mass rename/delete tags
et: _Muuda või kustuta palju silte korraga

en: E_xport collection tags to JSON
et: E_kspordi muusikakogu sildid JSON-faili

en: _GroupTagger
et: _Rühmasildistaja

en: Show tracks with all tags
et: Näita lugusid koos kõikide siltidega

en: Show tracks with tags (custom)
et: Näita lugusid koos valitud siltidega

en: Add tags to all
et: Lisa sildid kõikidele

en: Remove tags from all
et: Eemalda sildid kõikjalt

en: GroupTagger
et: Rühmasildistaja

en: No categorization tags found in selected tracks
et: Valitud lugudes ei leidu rühmitamise silte

en: Export tags to JSON
et: Ekspordi sildid json-faili

en: Importing tracks
et: Impordin lugusid

en: Importing groups
et: Impordin rühmi

en: Updating groups
et: Uuendan rühmi

en: Select directory to import grouping tags from
et: Lisa kaust, kust rühmitamissildid impordime

en: {amount} track found | {amount} tracks found
et[0]: leidsin {amount} loo
et[1]: leidsin {amount} lugu

en: Replace '{old_tag}' with '{new_tag}' on {amount} track? | Replace '{old_tag}' with '{new_tag}' on {amount} tracks?
et[0]: Kas „{old_tag}“ asemel muudame sildiks „{new_tag}“ {amount} loos?
et[1]: Kas „{old_tag}“ asemel muudame sildiks „{new_tag}“ {amount} loos?

en: Delete '{tag}' from {amount} track? | Delete '{tag}' from {amount} tracks?
et[0]: Kas eemaldame „{tag}“ sildi {amount}-st loost?
et[1]: Kas eemaldame „{tag}“ sildi {amount}-st loost?

en: You should rescan your collection before using mass tag rename to ensure that all tags are up to date. Rescan now?
et: Enne paljude lugude siltide korraga muutmist peaksid muusikakogu uuesti värskendama. Kas teeme seda nüüd?

en: Show tracks with selected
et: Näita lugusid valikuga

en: Show tracks tagged with "%s"
et: Näita „%s“ sildiga lugusid

en: Show tracks with all selected
et: Näita lugusid kõikide valikutega

en: Tag
et: Silt

en: Add new tag
et: Lisa uus silt

en: Delete tag
et: Kustuta silt

en: Add new category
et: Lisa uus kategooria

en: Remove category
et: Eemalda kategooria

en: Show tracks with selected (custom)
et: Näita lugusid valikuga (kohandatud)

en: New tag value?
et: Sildi uus väärtus?

en: Enter new tag value
et: Sisesta sildi uus väärtus

en: New Category?
et: Uus kategooria?

en: Enter new category name
et: Sisesta kategooria nimi

en: Add Tag
et: Lisa silt

en: Group
et: Rühm

en: Get all tags from collection
et: Laadi muusikakogust kõik sildid

en: Add selected to choices
et: Lisa valitu eelistustele

en: Show tracks with groups
et: Näita rühmadega lugusid

en: Must have this tag [AND]
et: Peab olema see silt [AND]

en: May have this tag [OR]
et: Võib olla see silt [OR]

en: Must not have this tag [NOT]
et: Ei tohi olla seda silti [NOT]

en: Ignored
et: Eiratud

en: Selected Tracks
et: Valitud lood

en: Playback history
et: Esitamiste ajalugu

en: Erase stored history?
et: Kas kustutame salvestatud ajaloo?

en: Save History
et: Salvesta ajalugu

en: _Clear History
et: _Kustuta ajalugu

en: Contacting Icecast server...
et: Ühendan Icecast'i serveriga...

en: Error connecting to Icecast server.
et: Viga ühendamisel Icecasti serveriga.

en: Parsing stations XML...
et: Raadiojaamade XML-fail on töötlemisel...

en: Retrieving stations...
et: Raadiojaamade andmete laadimine...

en: Enter the search keywords
et: Sisesta otsingusõnad

en: Icecast Search
et: Otsing Icecast-serveritest

en: No Stations Found
et: Jaamu ei leitud

en: Icecast Search Results
et: Icecast otsingu tulemused

en: Parsing genre list...
et: Žanrite loend on töötlemisel...

en: Name
et: Nimi

en: Format
et: Vorming

en: IPython Console - Exaile
et: IPython konsool - Exaile

en: Show _IPython Console
et: Näita _IPython konsooli

en: IPython Console
et: IPython konsool

en: Opacity cannot be set on Windows due to a bug in Gtk+
et: Läbipaistmatust ei saa Windowsis seadistada Gtk+ vea tõttu

en: Ready
et: Valmis

en: Searching Jamendo catalogue...
et: Otsin Jamendo kataloogist...

en: Retrieving song data...
et: Loo andmete laadimine...

en: Append to Current
et: Lisa praegusele juurde

en: Keybinder is not supported on this platform! It is only supported on X servers.
et: Keybinder ei ole sellel platvormil toetatud! See toimib ainult X-serveri puhul.

en: Loved
et: Meeldivaks märgitud

en: Last.fm Loved
et: Last.fm'is meeldivaks märgitud

en: _Love This Track
et: Mu_lle meeldib see lugu

en: Unlove This Track
et: Mulle enam ei meeldi see lugu

en: Last.fm Loved Tracks
et: Last.fm'is meeldivaks märgitud lood

en: The API key is invalid.
et: Vigane API võti.

en: Could not start web browser
et: Veebibrauseri avamine ei õnnestunud

en: Please copy the following URL and open it with your web browser:
    <b><a href="{url}">{url}</a></b>
et: Palun kopeeri järgnev aadress ning ava see oma veebibrauseris:
    <b><a href="{url}">{url}</a></b>

en: This plugin needs at least one visible panel
et: See pistikprogramm eeldab, et vähemalt üks riba on nähtav

en: Main Menu
et: Põhimenüü

en: Mini Mode
et: Vähendatud vaade

en: Previous
et: Eelmine

en: Go to the previous track
et: Mine eelmise loo juurde

en: Previous track
et: Eelmine lugu

en: Next
et: Järgmine

en: Go to the next track
et: Mine järgmise loo juurde

en: Next track
et: Järgmine lugu

en: Play/Pause
et: Esita/paus

en: Start playback
et: Alusta esitamist

en: Continue playback
et: Jätka esitamist

en: Pause playback
et: Peata esitamine

en: Stop
et: Peata

en: Stop the playback
et: Lõpeta esitamine

en: Continue playback after current track
et: Jätka esitust peale praegust lugu

en: Change the volume
et: Muuda helivaljust

en: Restore
et: Taasta

en: Restore the main window
et: Taasta põhiakna vaade

en: Restore main window
et: Taasta põhiakna vaade

en: Select rating of the current track
et: Hinda hetkel esitatavat lugu

en: Track selector
et: Lugude valija

en: Simple track list selector
et: Lihtne lugude valija

en: Playlist button
et: Esitusloendi nupp

en: Access the current playlist
et: Vaata praegust esitusloendit

en: Progress button
et: Edenemisnupp

en: Playback progress and access to the current playlist
et: Taasesituse kulg ja ligipääs kasutatavale esitusloendile

en: Progress bar
et: Edenemisriba

en: Playback progress and seeking
et: Taasesituse kulg ja otsing

note: TRANSLATORS: Mini mode track selector title preset
en: $title by $artist
et: $title, esitajaks $artist

en: Moodbar
et: Meeleoluriba

en: Multi-Alarm Clock
et: Äratuskell

en: from {album} by {artist}
et: albumilt {album} esitaja {artist}

en: by {artist}
et: {artist}

en: from {album}
et: albumilt {album}

en: Notify
et: Teavita

en: No track played yet
et: Ühtegi lugu pole veel esitatud

en: Move or resize OSD
et: Kohanda ja muuda ekraaniesituse vaadet (OSD)

en: On Screen Display
et: Ekraaniesitus (OSD)

en: <span font_desc="Sans 11" foreground="#fff">$title</span>
    by $artist
    from $album
et: <span font_desc="Sans 11" foreground="#fff">$title</span>
    esitajalt $artist
    albumilt $album

en: Analyze playlists
et: Analüüsi esitusloendeid

en: Analyze playlist
et: Analüüsi esitusloendit

en: Modulus this number
et: Moduleeri see number

en: Tag %s
et: Silt %s

en: Save analysis
et: Salvesta analüüs

en: Podcasts
et: Taskuhäälingud

en: Podcast
et: Taskuhääling

en: Refresh Podcast
et: Värskenda taskuhäälingut

en: Delete
et: Kustuta

en: Enter the URL of the podcast to add
et: Sisesta lisatava taskuhäälingu aadress

en: Open Podcast
et: Ava taskuhääling

en: Loading %s...
et: %s laadimine...

en: Error loading podcast.
et: Viga taskuhäälingu laadimisel.

en: Loading Podcasts...
et: Laadime taskuhäälinguid...

en: No configuration present yet
et: Hetkel seadistused puuduvad

en: Could not save podcast file
et: Taskuhäälingu faili salvestamine ei õnnestunud

en: Preview Player
et: Seadme eelvaade

en: Preview
et: Eelvaade

en: Pause Playback (double click to stop)
et: Peata taasesitus (lõpetamiseks topeltklõpsa)

en: Preview Device
et: Seadme eelvaade

en: Enqueue
et: Lisa järjekorda

en: Keep playing
et: Jätka esitust

en: Auto-Remove
et: Kustuta automaatselt

en: Auto-Advance
et: Jätka automaatselt

en: Delay between tracks (in seconds):
et: Viivitus sekundites lugude vahel:

en: Equalizer
et: Ekvalaiser

en: Main Device
et: Põhiseade

en: Select main audio device
et: Vali põhiline heliseade

en: Select preview audio device
et: Vali heliseade eelvaateks

en: Quickbuttons
et: Kiirvalikud

en: ReplayGain
et: Esitusvaljuse tundlikkus

en: Pause on Screensaver
et: Taasesituse peatamine ekraanisäästja käivitumisel

en: Shutdown after Playback
et: Väljalülitamine peale taasesituse lõppu

en: Shutdown scheduled
et: Arvuti väljalülitamise aeg on üles märgitud

en: Computer will be shutdown at the end of playback.
et: Arvuti väljalülitamine peale taasesituse lõppu.

en: Imminent Shutdown
et: Lülita kohe välja

en: The computer will be shut down in %d seconds.
et: Lülita välja peale %d sekundi möödumist.

en: Shutdown failed
et: Arvuti väljalülitamine ei õnnestunud

en: Computer could not be shutdown using D-Bus.
et: Kasutades D-Bus'i infosiini arvuti väljalülitamine ei õnnestunud.

en: Contacting SomaFM server...
et: Ühenduse loomine SomaFM serveriga...

en: Error connecting to SomaFM server.
et: SomaFM serveriga ühenduse loomine ei õnnestunud.

en: Error importing playlist
et: Viga esitusloendi importimisel

en: Error executing streamripper
et: Viga Streamripper'i käivitamisel

en: <b>Alarm Time</b>
et: <b>Äratuse aeg</b>

en: <b>Alarm Days</b>
et: <b>Äratuse päevad</b>

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Use Fading
et: Kasuta hajumist

en: <b>Audio Preferences</b>
et: <b>Heli seadistused</b>

en: Minimum volume:
et: Väikseim helivaljus:

en: Maximum volume:
et: Suurim helivaljus:

en: Increment:
et: Helivaljuse samm:

en: Time step:
et: Ajasamm:

en: API key:
et: API võti:

en: Secret:
et: API salasõna:

en: <i>To sign up for an Amazon AWS account and get this information
    visit <a href="https://aws.amazon.com/">https://aws.amazon.com/</a>.
    
    You may also need to <a href="https://affiliate-program.amazon.com/gp/flex/advertising/api/sign-in.html">activate the Product Advertising API</a></i>.
et: <i>Amazon AWS kontoga liitumiseks ja vajaliku teabe saamiseks
    vaata <a href="https://aws.amazon.com/">https://aws.amazon.com/</a> saiti.
    
    Võib olla ka vajalik, et võtad kasutusele <a href="https://affiliate-program.amazon.com/gp/flex/advertising/api/sign-in.html">Product Advertising API</a></i>.

en: Submit tracks using Audioscrobbler
et: Saada lugusid Last.fm kraasijale

en: Show menuitem to toggle submission
et: Lisa saatmisnupuga menüükirje

en: Submit streamed tracks (e.g. DAAP, Shoutcast radio etc.)
et: Saada ka voogedastatud lugusid (näiteks DAAP, Shoutcast, jne)

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Salasõna:

en: _Verify Login Data
et: _Kontrolli sisselogimist

en: Apply BPM
et: Kasuta tempot (bpm)

en: Enable confirmation dialog after manually setting bpm
et: Peale tempo käsitsi seadistamist näita kinnituse vaadet

en: Set BPM?
et: Kas seadistame tempo (bpm)?

en: Set autodetected BPM on %s?
et: Kas määrame %s puhul automaatselt tuvastatud tempo (bpm)?

en: Fetch metadata from internet servers
et: Laadi metateave internetist

en: Disc metadata
et: Plaadi metateave

en: Format:
et: Vorming:

en: Quality:
et: Kvaliteet:

en: Path:
et: Asukoht:

en: Every tag can be used with <b>$tag</b> or <b>${tag}</b>. Internal tags like <b>$__length</b> need to be specified with two leading underscores.
et: Iga silti saad kasutada kui <b>$tag</b> või <b>${tag}</b>. Sisemiste siltide puhul nagu <b>$__length</b> lisa ette kaks allkriipsu.

en: Import tracks to disk
et: Impordi lood andmekandjale

note: Window title
en: Simple Console
et: Lihtne konsool

en: Show IPv6 servers
et: Näita IPv6 servereid

en: Remember recent DAAP servers
et: Jäta hiljutised DAAP serverid meelde

en: Server name:
et: Serveri nimi:

en: Server host:
et: Serveri aadress:

en: Server enabled
et: Server lubatud

en: Top left
et: Üleval vasakul

en: Top right
et: Üleval paremal

en: Bottom left
et: All vasakul

en: Bottom right
et: All paremal

en: Anchor:
et: Ankur:

en: X offset:
et: X-nihe:

en: pixels
et: pikslit

en: Y offset:
et: Y-nihe:

en: Override cover size
et: Ära arvesta kaanepildi suurust

en: Size:
et: Suurus:

en: Use fading
et: Kasuta hajumist

en: Fading duration:
et: Hajumise kestus:

en: Exaile Developer Tools
et: Exaile'i arendaja tööriistad

en: Count
et: Arv

en: Filter event types
et: Filtreeri sündmuste tüüpe

en: Events
et: Sündmused

en: _Add
et: _Lisa

en: _Remove
et: _Kustuta

en: Import Tags
et: Impordi sildid

en: Import
et: Impordi

en: Current Groups
et: Praegused rühmad

en: New Groups
et: Uued rühmad

en: Import Type:
et: Impordi tüüp:

en: Merge
et: Mesti

en: Replace
et: Asenda

en: Mass Rename/Delete Tags
et: Muuda või kustuta palju silte ühe korraga

en: If empty, matches all tracks
et: Tühi väärtus tähistab kõiki lugusid

en: Search Tag
et: Otsi silti

en: Use the empty string to delete the tag
et: Jättes sildi tühjaks saad selle ka failist kustutada

en: Replace Tag
et: Asenda silt

en: 0 tracks found
et: leidsin 0 lugu

en: Group/categories font:
et: Rühmade/kategooriate font:

en: Categorization tag name
et: Kategoriseerimissildi nimi

en: 'grouping' and 'comment' are probably the best supported choices. Other choices may only work with certain file formats.
et: „grouping“ ja „comment“ on ilmselt parimad valikud. Muud valikud võivad toimida vaid mõnede failivormingute puhul.

en: Persist history after player exits
et: Peale väljumist säilita ajalugu

en: History length:
et: Ajaloo pikkus:

en: Terminal opacity:
et: Terminali läbipaistmatus:

en: Text Color:
et: Teksti värv:

en: Background Color:
et: Taustavärv:

en: Launch IPython console when Exaile starts
et: Exaile käivitamisel ava IPython'i konsool

en: Release date
et: Avaldamise kuupäev

en: Rating this week
et: Hinnang sellel nädalal

en: Rating this month
et: Hinnang sellel kuul

en: Number of playlist additions
et: Lisamisi esitusloendisse

en: Number of downloads
et: Allalaadimiste arv

en: Number of listens
et: Kuulamiste arv

en: Starred
et: Tärne

en: Date of starring
et: Tärnide lisamise aeg

en: Genre/Tags
et: Žanr/sildid

en: Order by:
et: Järjekorra alus:

en: Order direction:
et: Järjekorra suund:

en: Results:
et: Tulemused:

en: Advanced
et: Muud

en: _Request Access Permission
et: _Küsi ligipääsu

note: TRANSLATORS: Get the link title from the Last.fm page title
en: Go to <b><a href="http://www.last.fm/api/account">Your API Account</a></b> page to get an <b>API key</b> and <b>secret</b> and enter them here. After you have entered these, <b>request access permission</b> and confirm to complete the setup.
et: Ava <b><a href="http://www.last.fm/api/account">Last.fm API konto</a></b> leht ja sealt leitud <b>API võti</b> ja <b>salasõna</b> sisesta siia. Peale nende sisestamist <b>küsi ligipääsu</b> ning seadistamise lõpuks kinnita vastus.

note: TRANSLATORS: Minimode window decoration option
en: Full
et: Täisvaates

note: TRANSLATORS: Minimode window decoration option
en: Simple
et: Lihtsas vaates

en: The order of controls can be changed by simply dragging them up or down. (Or press Alt+Up/Down.)
et: Nuppude järjekorda saad muuta neid hiirega üles-alla lohistades (klaviatuuril Alt+Nool üles/alla)

en: Controls
et: Nupud

en: Track Title Format
et: Loo pealkirja vorming

en: Always on top
et: Alati pealmine

en: Show in tasklist
et: Näita tegumiribal

en: Show on all desktops
et: Näita kõikidel ekraanidel

en: Display window decorations:
et: Näita aknahalduri nuppe:

en: Show button in main window
et: Näita nuppu põhiaknas

en: Options
et: Valikud

en: Waveform view (experimental)
et: Lainekuju vaade (katseline)

en: Color tint (experimental)
et: Värvitoon (eksperimentaalne)

en: <b>Alarms</b>
et: <b>Äratused</b>

en: <b>Playback</b>
et: <b>Taasesitus</b>

en: Restart playlist
et: Alusta esitamist algusest

en: Enable volume fade-in
et: Luba alustamisel valjenevat esitust

note: Audio settings for alarm
en: <b>Audio</b>
et: <b>Heli seadistused</b>

en: Fade start volume:
et: Alguses valjenda heli:

en: Fade stop volume:
et: Lõpus summuta heli:

en: Fade Increment:
et: Valjuse muutmise samm:

en: Fade Time:
et: Valjuse muutmise aeg:

en: Resize displayed covers
et: Kohanda kuvatavate kaanepiltide suurust

en: Display
et: Kuva kaanepilte

en: Icons
et: Ikoonid

en: Use album covers as icons
et: Kasuta albumi kaanepilti ikoonina

en: Use media icons for pause, stop and resume
et: Kasuta meediaikoone esituse peatamiseks, lõpetamiseks või jätkamiseks

en: On playback pause, resume and stop
et: Taasesitusel peata, lõpeta või jätka

en: On tray icon hover
et: Kui fookus on süsteemisalve ikooni kohal

en: When main window is focused
et: Kui põhiaken on fookuses

en: Every tag can be used with <b>$tag</b> or <b>${tag}</b>. Internal tags like <b>$__length</b> need to be specified with two leading underscores.
    <a href="https://developer.gnome.org/pango/stable/PangoMarkupFormat.html">Pango Text Attribute Markup</a> is supported.
et: Iga silti saad kasutada kui <b>$tag</b> või <b>${tag}</b>. Sisemiste siltide puhul nagu <b>$__length</b> lisa ette kaks allkriipsu.
    Ka <a href="https://developer.gnome.org/pango/stable/PangoMarkupFormat.html">Pango Text Attribute Markup</a> on toetatud vorming.

en: Display Format
et: Kuvamise vorming

en: Display duration:
et: Kuvamise aeg:

en: Background:
et: Taust:

en: Border radius:
et: Äärejoone raadius:

en: Show progress bar
et: Näita edenemist

en: As long as this preferences page is open, you can move and resize the OSD.
et: Kuni see eelistuste vaade on avatud, saad OSD-akent liigutada ja selle suurust muuta.

en: Presets
et: Eelseadistused

en: <none selected>
et: <valik puudub>

en: Select analysis
et: Vali analüüs

en: Playlist(s) to analyze
et: Esitusloend(id), mida analüüsida

en: Output Title
et: Väljundi pealkiri

en: Defaults to the playlist name
et: Vaikimisi on selleks esitusloendi nimi

en: _Generate!
et: _Loo!

en: Generate
et: Loo

en: _Add Podcast
et: Lis_a podcast

en: Fade duration:
et: Hajumise kestus:

en: Crossfade duration:
et: Risthajumise kestus:

en: Audio Device:
et: Heliseade:

en: Delay between tracks (in seconds)
et: Viivitus sekundites lugude vahel

en: Equalizer (depends on Equalizer Plugin)
et: Ekvalaiser (eeldab ekvalaiseri pistikprogrammi olemasolu)

en: Select preview audio device (depends on previewdevice plugin)
et: Vali healiseadme eelvaade (eeldab et previewdevice pistikprogrammi olemasolu)

note: Prefer to use ReplayGain's album correction instead of track correction if possible. If unchecked, track correction will be preferred instead.
en: Prefer per-album correction
et: Eelista albumikohast korrigeerimist

en: Prefer ReplayGain's per-album correction over per-track correction.
et: Esitusvaljuse tundlikkuse puhul eelista lookohasele korrigeerimisele albumikohast.

note: Prevents clipping of audio due to amplification.
en: Use clipping protection
et: Kasuta ülevõimenduse kaitset

en: Protect against noise caused by over-amplification
et: Väldi müra, mida võib asjatu ülevõimendamine põhjustada

note: This is an additional amplification applied to all files prior to correction.
en: Additional amplification:
et: Täiendav võimendus:

note: This is the fallback correction for files that don't contain ReplayGain information.
en: Fallback correction level:
et: Korrigeerimise alumine tase:

en: Unpause when screensaver ends
et: Jätka muusaika esitamist peale ekraanisäästja tegevuse lõppemist

en: Save location:
et: Salvestus koht:

en: Relay port:
et: Edastusport:

en: Rip to single file
et: Salvesta üheks failiks

en: Delete incomplete files
et: Kustuta puudulikud failid

en: Language:
et: Keel:

en: Shortcode of the Wikipedia language version (en, de, fr, ...)
et: Wikipedia keelekood (en, de, fr, et, ...)

en: Home
et: Avaleht

en: Back
et: Tagasi

en: Forward
et: Edasi

en: A-B Repeat
et: A-B kordus

en: Continuously repeats a segment of a track.
et: Esita pidevalt ühte lõiku loost.

en: Effect
et: Mõju

en: Plays music at a specific time.
    
    Note that when the specified time arrives, Exaile will play the songs in the queue.
et: Esitab valitud ajal muusikat.
    
    Palun arvesta, et valitud aja saabumisel Exaile hakka mängima lugusid esitusloendist.

en: Utility
et: Tarvik

en: Searches Amazon for covers
    
    To be able to use this plugin, an AWS API key and secret key are required.
et: Laadi kaanepildid Amazonist
    
    Selle pistikprogrammi kasutamiseks peab sul olema AWS API võti ning kaasnev turvavõti.

en: Submits listening information to Last.fm and similar services supporting AudioScrobbler
et: Saadab teavet sinu muusikakuulamise ajaloo kohta Last.fm'i ja muudesse teenustesse, mis kasutavad AudioScrobbler'i liidestust

en: Notifications
et: Teavitused

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Allows saving/resuming bookmark positions in audio files.
et: Lubab salvestada helifailides järjehoidjaid ning hiljem esitust samast kohast jätkata.

en: Provides a manual BPM counter, and BPM autodetection when the bpmdetect plugin from gst-plugins-bad is installed
et: Võimaldab käsitsi kuvada tempot (bpm) ning kui bmpdetect pistikprogramm on gst-plugins-bad pakist paigaldatud, siis ka tempot automaatselt tuvastada

en: CD Playback
et: CD-plaadi mängimine

en: Adds support for playing audio CDs.
    
    Requires UDisks2 to autodetect CDs
    Requires python-libdiscid (%s) and python-musicbrainzngs (%s) to look up tags.
et: Lisab CD-plaatide esitamise toe.
    
    CD-plaatide automaatseks tuvastamiseks on vajalik UDisks2.
    Siltide tuvastamiseks on vajalik python-libdiscid (%s) ja python-musicbrainzngs (%s).

en: Devices
et: Seadmed

en: Simple console
et: Lihtne konsool

en: Simple console to interact with the Exaile API
et: Lihtne konsool Exaile API kasutamiseks

en: Development
et: Arendus

en: Current Song in Pidgin
et: Näita hetkel esitatavat pala Pidgin'is

en: Sets the currently playing status in Pidgin. Check the Pidgin FAQ to find out the supported services.
et: Näitab hetkel esitatavat lugu Pidgin'i olekuteatena. Kasutatavate teenuste toe kohta leida teavet Pidgin'i KKK lehelt.

en: Enables access to DAAP music shares via the spydaap library. Share auto-discovery is optionally available via python-zeroconf.
    Requires: spydaap
    Optional: python-zeroconf
et: Võimaldab spydaap teegi abil ligipääsu DAAP võrgukaustadele. Kui python-zeroconf on paigaldatud, siis lisaks on võimalik ka nende võrgukaustade automaatne tuvastamine.
    Vajalik: spydaap
    Valikuline: python-zeroconf

en: Media Sources
et: Meediaallikad

en: This plugin integrates Spydaap (%s) into Exaile, so that a collection can be shared over DAAP.
et: See pistikprogramm lisab Exailesse Spydaap-liidestuse (%s) ja see võimaldab muusikakogu jagada DAAP-protokolli vahendusel.

en: Displays the current album cover on the desktop
et: Näitab hetkel esitatava pala kaanepilti töölaual

en: GUI
et: Kasutajaliides

en: Developer
et: Arendaja

en: Provides diagnostic information for Exaile developers
et: Jagab diagnostikat Exaile arendajatele

en: A 10-band equalizer
et: 10-kanaline ekvalaiser

en: Group Tagger
et: Rühmasildistaja

en: Facilitates categorizing your music by managing the grouping/category tag in audio files
et: Lihtsustab muusika rühmitamist, hallates helifailide rühma/kategooria silte

en: Tagging
et: Sildistamine

en: Hello World
et: Tere maailm

en: A simple plugin for testing the basic plugin system
et: Lihtne pistikprogramm kogu pistikprogrammide lahenduse testimiseks

en: Inhibit Suspend
et: Keela arvuti vajumine uinakusse

en: Prevents User Session from suspending while music is playing
et: Väldib kasutajasessiooni jäämist muusika esitamise ajal unikusse

en: Provides an IPython console that can be used to manipulate Exaile.
et: IPython'i konsool Exaile haldamiseks ja juhtimiseks.

en: Enables access to the Jamendo music catalogue.
et: Ligipääs Jamendo muusikakataloogile.

en: Removes voice from audio
et: Eemaldab muusikast hääle

en: Keybinder-based multimedia keys
et: Keybinder'i põhised multimeedia nupud

en: Adds support for multimedia keys using libkeybinder3.
    
    Requires: libkeybinder3 and its typelib file
et: Lisab multimeedia nuppude toe libkeybinder3 teegi abil.
    
    Eeldab: libkeybinder3 ja tema typelib fail

en: External Control
et: Meedia juhtimine eemalt

en: Last.fm Covers
et: Kaanepildid Last.fm'ist

en: Searches Last.fm for covers
et: Otsi kaanepilte Last.fm'ist

en: Last.fm Dynamic Playlists
et: Last.fm'i dünaamilised esitusloend

en: The Last.fm backend for dynamic playlists
et: Taustateenus Last.fm'i dünaamilistele esitusloenditele

en: Dynamic Playlists
et: Dünaamilised esitusloendid

en: Shows which tracks have been loved and allows for loving tracks.
    
    Make sure to enter a valid API key and secret in the plugin preferences.
    
    Depends on the plugin "AudioScrobbler" for username and password.
et: Last.fm kraasimise põhine pistikprogramm, mis näitab kuidas lood teisele kasutajatele meeldivad ning saad ka oma meeldimist salvestada.
    
    Pistikprogrammi seadistsutes pead salvestama kehtiva API võtme ning kaasneva salavõtme.
    
    Kasutajanime ja salasõna palun sisesta AudioScrobbler pistikprogrammis.

en: Browse and listen to audiobooks from Librivox.org.
et: Sirvi ja kuula heliraamatuid Librivox.org saidist.

en: Plugin to fetch lyrics from lyricsmania.com
    Requires: lxml
et: Pistikprogramm, mis laadib laulutekstid lyricsmania.com saidist.
    Eelduseks: lxml

en: Main Menu Button
et: Peamenüü nupp

en: Moves the main menu into a button on top of the panels.
et: Sellega muudad põhimenüü nupuks ribade kohal.

en: USB Mass Storage Media Player Support
et: Massmälu-põhiste USB-meediaseadmete tugi

en: Support for accessing portable media players using the USB Mass Storage protocol
et: Võimaldab kasutada USB massmälu protokollil põhinevaid meediaseadmeid

en: Compact mode for Exaile with a configurable interface
et: Exaile kompaktne vaade, mida saad seadistada

en: Downmixes audio to one channel.
et: Muudab stereoväljundi ühekanaliseks (ehk monoväljundiks).

en: Show visual representation of the music timeline.
    
    Requires: moodbar
et: Visualiseerib muusikat taasesituse ajal
    
    Vajalik: moodbar

en: Partial support for MPRIS (Media Player Remote Interfacing Specification) 2.2, allowing you to control Exaile from supporting clients, for example GNOME Shell
et: MPRIS (Media Player Remote Interfacing Specification) versiooni 2.2 osaline tugi. See võimaldab sul juhtida Exaile't sellist funktsionaalsust toetavatest klientidest, näiteks GNOME Shell'ist

en: Plays music at specific times and days.
    
    Note that when the specified time arrives, Exaile will just act like you pressed the play button, so be sure you have the music you want to hear in your playlist
et: Esitab muusikat seadistatud päeval ja kellaajal.
    
    Palun arvesta, et kui see aeg jõuab kätte, siis Exaile toimib nii, nagu sa ise oleksid muusaka esitamise nuppu vajutanud. Seega palun säti esitusloendisse see muusika, mida soovid kuulda

en: MusicBrainz Covers
et: Kaanepildid MusicBrainz'ist

en: Integrates MusicBrainz for cover search.
    
    Requires: musicbrainzngs
et: Liidestab kaanepiltide otsingu MusicBrainz'ist
    
    Vajalik: musicbrainzngs

en: Pops up a notification when playback of a track starts or (optionally) if it is paused/resumed/stopped. Requires libnotify and its typelib file
et: Kuvab iga loo esitamise alguses hüpikakna ja (soovi korral) teeb sama loo esitamise peatamisel, jätkamisel või lõpetamisel. Eeldab libnotify ja tema typelib faili olemasolu

en: A popup window showing information of the currently playing track.
    This plugin is not available on Wayland.
et: Hüpikaken hetkel esitatava loo teabega.
    Pole kasutatav Wayland'i puhul.

en: Playlist Analyzer
et: Esitusloendi analüüsija

en: Tool to help generate HTML5 visualizations of your playlists using d3.js. Optimized for Chrome.
et: Tarvik, mis kasutades d3.js aitab luua HTML5-põhist pilti sinu esitusloendist. Optimeeritud Chrome/Chromiumi/Opera jaoks.

en: Information
et: Teave

en: Adds Simple Podcast Support
et: Lisab toe tavapäraste taskuhäälingute kuulamiseks

en: Allows playing audio over a secondary device (right click on playlist and select 'preview'). Useful for DJs.
et: Võimaldab esitada muusikat teisese heliväljundi abil (vali parema klõpsuga esitusloendist „Eelvaade“). Selline võimalus meeldib näiteks DJ'dele.

en: Output
et: Väljund

en: Quick Settings Buttons
et: Kiirseadistuste nupud

en: Provides buttons on bottom of the playlist to quickly change some settings
et: Täiendavad nupud esitusloendi all, millega on lihtne muuta osasid seadistusi

en: Enables ReplayGain support
et: Lisab esitusvaljuse tundlikkuse (ReplayGain) toe

en: Pauses (and optionally resumes) playback based on screensaver status.
    
    Requires: GNOME, MATE, Cinnamon, XFCE, or KDE Screensaver (does not support XScreenSaver nor XLockMore)
et: Sõltuvalt ekraanisäästja olekust peatab muusika esitamist või jätkab seda.
    
    Eeldab GNOME, MATE, Cinnamoni, XFCE või KDE ekraanisäästja kasutamist (ei tööta XScreenSaver ega XLockMore kasutamisel)

en: Allows for shutdown of the computer at the end of playback.
et: Võimaldab arvuti väljalülitamist taasesituse lõppedes.

en: SomaFM Radio list%s%s
et: SomaFM Radio loend %s%s

en: Allows you to record streams with streamripper.
    Depends: streamripper
et: Võimaldab sul salvestada veebimeediat streamripper'iga.
    Eeldab: streamripper

en: Provides Wikipedia information about the current artist.
    Requires: webkit2gtk and its typelib file
et: Võimaldab Wikipedia'st kuvada teavet hetkel esitusel oleva muusiku kohta.
    Eeldab: webkit2gtk ja tema typelib fail

en: Multimedia keys for Windows
et: Multimeedia nupud Windowsis

en: Adds support for keyboard multimedia keys on Windows.
    
    Requires: pynput (%s) (included in the Exaile installer)
    
    Warning: When this plugin is enabled, Exaile will process every key event in the Windows session, which may cause some security software to detect Exaile as a keylogger.
et: Lisab multimediaklaviatuuri toe Windowsis.
    
    Eelduseks: pyinput (%s) (tuleb kaasa Exaile paigaldusprogrammiga).
    
    Hoiatus: Kui see pistikprogramm on kasutusel, siis Exaile töötleb iga Windowsi nähtud klahvivajutust ja nii mõnigi turvatarkvara või Exaile märkida klahvinuhiks.

en: Music Player
et: Muusikamängija

en: Listen to, explore, or manage your audio collection
et: Kuula, uuri ja halda oma muusikakogu

en: Music;Player;Library;Collection;MP3;OGG;FLAC;MP4
et: Muusika;Meediamängija;Muusikakogu;Kogumik;MP3;OGG;FLAC;MP4;OPUS

en: Exaile is a music player with a simple interface and powerful music management capabilities. Features include automatic fetching of album art, lyrics fetching, streaming internet radio, tabbed playlists, smart playlists with extensive filtering/search capabilities, and much more.
et: Exaile on lihtsa kasutajaliidese ja paljude võimalustega muusikamängija. Erinevate võimaluste hulgas on albumite kaanepiltide automaatne laadimine, laulutekstide laadimine ja kuvamine, veebiraadiote mängimine, esitusloendid kaartidena, nutikad esitusloendid paljude otsingu- ja sirvimisvõimalustega ning palju muud.

en: Exaile is written using python and GTK+ and is easily extensible via plugins. There are over 50 plugins distributed with Exaile that include advanced track tagging, last.fm scrobbling, support for portable media players, podcasts, internet radio such as icecast and Soma.FM, ReplayGain, output via a secondary output device (great for DJs!), and much more.
et: Exaile kirjutud programmeerimiskeeles python ning kasutab GTK+ teeke ning seega on tema funktsionaalsus pistikprogrammidega kergesti laiendatav. Exaile'ga tuleb kaasa enam kui 50 pistikprogrammi, nende hulgas detailne siltide haldus, last.fm kraasimine, kaasaskantavate meediamängijate haldus, taskuhäälingud, internetiraadiod nagu Icecast või Soma.FM, esitusvaljuse tundlikkus (ReplyGain), heliväljund teise seadmesse (see meeldib DJ'dele) ning palju muud huvitavat.
