exaile - en to frp translation catalogue (12 entries)

en: %d day,  | %d days,
frp[0]: %d jorn,
frp[1]: %d jorns,

en: %d hour,  | %d hours,
frp[0]: %d oea,
frp[1]: %d ores,

en: %d minute,  | %d minutes,
frp[0]: %d minuta,
frp[1]: %d minutes,

en: %d second | %d seconds
frp[0]: %d seconda
frp[1]: %d secondes

note: TRANSLATORS: Indicates that a track has never been played before
en: Never
frp: Jamés

en: Today
frp: Oè

en: Yesterday
frp: Ièr

en: Playback Options
frp: Opcion de lèctura

en: Album
frp: Albom

en: Artist
frp: Artisto

en: Add
frp: Apondre

en: Options
frp: Opcions
