exaile - en to fy translation catalogue (36 entries)

en: Playback Options
fy: Ofspyl opsjes

en: Play the next track
fy: Spylje it oare nûmer

en: Play the previous track
fy: Spylje it foarrige nûmer

en: Stop playback
fy: Stop ôfspylje

en: Play
fy: Ofspylje

en: Pause or resume playback
fy: Wachtsje of trochgean mei ôfspylje

en: Stop playback after current track
fy: Stop ôfspylje nei dit nûmer

en: Collection Options
fy: Opsjes foar kolleksje

en: Add tracks from LOCATION to the collection
fy: Heakje nûmers fan LOCATION ta oan kolleksje

en: Playlist Options
fy: Opsjes foar ôfspylliste

en: Track Options
fy: Opsjes foar nûmer

en: Query player
fy: Befreegje de spyler

en: Show a popup with data of the current track
fy: Lit in skerm sjen mei gegevens fan dit nûmer

en: Print the title of current track
fy: Druk de titel fan dit nûmer ôf

en: Print the album of current track
fy: Druk it album fan dit nûmer ôf

en: Print the artist of current track
fy: Druk de spyler fan dit nûmer ôf

en: Print the length of current track
fy: Druk de tiid fan dit nûmer ôf

en: Set rating for current track to N%
fy: Set de

en: Get rating for current track
fy: Krij de ... fan dit nûmer

en: Print the current playback position as time
fy: Printsje fan dit nûmer de posysje as tiid ôf

en: Print the current playback progress as percentage
fy: Printsje fan dit nûmer de foargang as persintaazje ôf

en: Volume Options
fy: Opsjes foar gelûdssterkte

en: Print the current volume percentage
fy: Printsje it notiidse gelûdsnifo ôf

en: Other Options
fy: Oare Opsjes

en: Start new instance
fy: Start in nei eksimplaar

en: Show this help message and exit
fy: Ton dizze hulp boadskip en ferlit vit pregramma

en: Show program's version number and exit.
fy: Lit it ferzjenûmer sjen en felit dit pregramma.

en: Start minimized (to tray, if possible)
fy: Start minimalisearre (sa mooglik yn taakbalke)

en: Start in safe mode - sometimes useful when you're running into problems
fy: Start yn feilige mode - somtiiden handich as jo oare preblemen ûnderfine

en: Do not import old data from version 0.2.x
fy: Gjin âlde gegevens van ferzje 0.2.x ynportearje

en: Set data directory
fy: Set triemtafel foar gegevens

en: Limit log output to MODULE
fy: Behein log útfier nei MODULE

en: Limit log output to LEVEL
fy: Behein log útfier nei LEVEL

en: Automatic
fy: Automatysk

en: Custom
fy: Oanpast

en: Options
fy: Opsjes
