Exaile 0.2.10 - en to he translation catalogue (345 entries)

en: Tags
he: תגיות

en: Local file
he: קובץ מקומי

en: %d day,  | %d days,
he[0]: %d יום
he[1]: %d ימין

en: %d hour,  | %d hours,
he[0]: %d שעה
he[1]: %d שעות

en: %d minute,  | %d minutes,
he[0]: %d דקה
he[1]: %d דקות

en: %d second | %d seconds
he[0]: %d שניה
he[1]: %d שניות

en: Unknown
he: לא ידוע

note: TRANSLATORS: Indicates that a track has never been played before
en: Never
he: אף-פעם

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: Local
he: מקומי

en: Playback Options
he: אפשרויות ניגון

en: Play the next track
he: נגן את הרצועה הבאה

en: Play the previous track
he: נגן את הרצועה הקודמת

en: Stop playback
he: הפסק נגינה

en: Play
he: נגן

en: Pause
he: השהה

en: Pause or resume playback
he: השהה או חדש את הנגינה

en: Stop playback after current track
he: הפסק נגינה אחרי הרצועה הנוכחית

en: Collection Options
he: אפשרויות אוסף

en: Playlist Options
he: אפשרויות רשימת נגינה

en: Track Options
he: אפשרויות רצועה

en: Query player
he: תשאל נגן

en: Show a popup with data of the current track
he: הצג חלון עם מידע אודות הרצועה הנוכחית

en: Print the title of current track
he: הדפס את הכותרת של הרצועה הנוכחית

en: Print the album of current track
he: הדפס את שם האלבום של הרצועה הנוכחית

en: Print the artist of current track
he: הדפס את שם האומן של הרצועה הנוכחית

en: Print the length of current track
he: הדפס את זמן ההשמעה של הרצועה הנוכחית

en: Set rating for current track to N%
he: דרג רצועה נוכחית לN%

en: Get rating for current track
he: הצג דירוג עבור רצועה נוכחית

en: Volume Options
he: אפשרויות עוצמת קול

en: Increase the volume by N%
he: הגברת עוצמת השמע ב־N%

en: Decrease the volume by N%
he: הנמכת עוצמת השמע ב־N%

en: Mute or unmute the volume
he: השתקה או ביטול השתקה

en: Print the current volume percentage
he: הדפס את עצמת השמע כאחוז

en: Other Options
he: אפשרויות אחרות

en: Start new instance
he: התחל מופע חדש

en: Show this help message and exit
he: הראה את הודעת העזרה הזאת וצא

en: Show program's version number and exit.
he: הראה את גרסת התוכנה וצא.

en: Start minimized (to tray, if possible)
he: התחל מוקטן (למגש, אם ניתן)

en: Toggle visibility of the GUI (if possible)
he: החלף ניראות של ממשק משתמש (אם ניתן)

en: Start in safe mode - sometimes useful when you're running into problems
he: התחל במצב בטוח - לפעמים שימושי כאשר אתה ניתקל בבעיות

en: Do not import old data from version 0.2.x
he: אל תייבא מידע ישן מתוך גרסה 0.2.x

en: Development/Debug Options
he: אפשריות פיתוח/ניפוי

en: Set data directory
he: קבע תיקיית מידע

en: Show debugging output
he: הראה פלט ניפוי שגיאות (debug)

en: Reduce level of output
he: צמצם רמת פלט

en: Disable D-Bus support
he: נטרל תמיכת D-Bus

en: Disable HAL support.
he: נטרל תמיכת HAL.

en: Entire Library
he: כל הסיפרייה

en: Random %d
he: אקראי %d

en: Rating > %d
he: דירוג > %d

en: Exaile is not yet finished loading. Perhaps you should listen for the exaile_loaded signal?
he: הטעינה של Exaile עדיין לא הסתיימה. אולי כדאי להאזין לאות exaile_loaded?

en: Album
he: אלבום

en: Arranger
he: מסדר

en: Artist
he: אמן

en: Author
he: מחבר

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Comment
he: הערה

en: Composer
he: מלחין

en: Conductor
he: מנצח

en: Cover
he: עטיפה

en: Date
he: תאריך

en: Disc
he: תקליטור

en: Encoded by
he: קודד על ידי

en: Genre
he: ז'אנר

en: Grouping
he: קיבוץ

en: Language
he: שפה

en: Lyrics
he: מלים

en: Lyricist
he: כותב מילים

en: Organization
he: ארגון

en: Original album
he: אלבום מקורי

en: Original artist
he: אמן מקורי

en: Original date
he: תאריך מקורי

en: Performer
he: מבצע

en: Title
he: כותרת

en: Track
he: רצועה

en: Version
he: גירסה

en: Website
he: אתר רשת

en: Bitrate
he: קצב סיביות

en: Date added
he: נוסף בתאריך

en: Last played
he: נוגן אחרון

en: Length
he: אורך

en: Location
he: מיקום

en: Modified
he: השתנה

en: Play time
he: זמן נגינה

en: Times played
he: מספר הפעמים שנוגן

en: Start offset
he: היסט התחלה

en: Stop offset
he: היסט עצירה

en: : Possible audio device error, is it plugged in?
he: : כנראה שגיאה בהתקן השמע, הוא מחובר?

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Custom
he: הגדרות אישיות

en: Invalid playlist type.
he: טיפוס רשימת נגינה לא תקין.

en: Playlist
he: רשימת נגינה

en: M3U Playlist
he: רשימת נגינה M3U

en: PLS Playlist
he: רשימת נגינה PLS

en: Invalid format for %s.
he: פורמט לא תקין עבור %s.

en: Unsupported version %(version)s for %(type)s
he: גרסה לא נתמכת %(version)s עבור %(type)s

en: ASX Playlist
he: רשימת נגינה ASX

en: XSPF Playlist
he: רשימת נגינה XSPF

en: Shuffle _Off
he: ערבוב _כבוי

en: Shuffle _Tracks
he: ערבוב  _רצועות

en: Shuffle _Albums
he: ערבוב _אלבומים

en: Repeat _Off
he: חזרה_ כבוי

en: Repeat _All
he: חזרה _הכל

en: Repeat O_ne
he: חזרה א_חד

en: A plugin with the name "%s" is already installed.
he: תוסף בעל השם "%s" כבר מותקן.

en: Settings version is newer than current.
he: גירסת ההגדרות חדשה יותר מהנוכחית.

en: Vorbis is an open source, lossy audio codec with high quality output at a lower file size than MP3.
he: Vorbis הינו מקודד בקוד פתוח בר אובדן בעל פלט באיכות גבוהה בנפח הקטן מ־MP3.

en: Free Lossless Audio Codec (FLAC) is an open source codec that compresses but does not degrade audio quality.
he: FLAC הינו מקודד בקוד פתוח שדוחס אך לא גורע איכות שמע.

en: Apple's proprietary lossy audio format that achieves better sound quality than MP3 at lower bitrates.
he: סוג מקודד השמע הקנייני של Apple גורע מאיכות השמע אך מגיע לאיכות שמע טובה יותר מ־MP3 בקצב סיביות נמוך יותר.

en: A proprietary and older, but also popular, lossy audio format. VBR gives higher quality than CBR, but may be incompatible with some players.
he: סוג מקודד שמע ישן אך מוכר הגורע מאיכות השמע. VBR מעניק איכות גבוהה יותר מ־CBR, אך אינו נתמך על ידי כמה מהנגנים.

en: A proprietary and older, but also popular, lossy audio format. CBR gives less quality than VBR, but is compatible with any player.
he: סוג מקודד שמע ישן אך מוכר הגורע מאיכות השמע. CBR מעניק איכות נמוכה יותר מאשר VBR, אולם זה נתמך על ידי כל נגן.

en: A very fast Free lossless audio format with good compression.
he: פורמט שמע חופשי שלא גורע איכות שמע, מהיר מאוד בעל דחיסה טובה.

en: Various Artists
he: אמנים שונים

en: You did not specify a location to load the db from
he: לא ציינת מקור לטעינת מסד הנתונים

en: You did not specify a location to save the db
he: לא ציינת מיקום לשמירת מסד הנתונים (db)

en: Not playing.
he: לא מנגן.

en: status: %(status)s, title: %(title)s, artist: %(artist)s, album: %(album)s, length: %(length)s, position: %(progress)s%% [%(position)s]
he: מצב: %(status)s, כותרת: %(title)s, אמן: %(artist)s, אלבום: %(album)s, אורך: %(length)s, מיקום: %(progress)s%% [%(position)s]

en: Scanning collection...
he: סורק את האוסף...

en: Scanning %s...
he: כעת סורק %s...

en: Add a Directory
he: הוסף ספרייה

en: Directory not added.
he: ספרייה לא נוספה.

en: The directory is already in your collection or is a subdirectory of another directory in your collection.
he: הספרייה הזאת כבר נמצאת באוסף שלך או שהיא תת ספרייה של ספרייה אחרת באוסף שלך.

en: Show Cover
he: הצג עטיפה

en: Fetch Cover
he: הורד עטיפה

en: Remove Cover
he: הסר עטיפה

en: No covers found.
he: לא נמצאו עטיפות.

en: Buffering: %d%%...
he: כעת אוגר: %d%%...

en: Continue Playback
he: המשך נגינה

en: Pause Playback
he: השהה נגינה

en: Start Playback
he: התחל נגינה

en: _New Playlist
he: _רשימת נגינה חדשה

en: Open _URL
he: פתח _URL

en: _Collection
he: _אוסף

en: _Queue
he: _תור

en: C_overs
he: ע_טיפות

en: _Show Playing Track
he: _הצג את הרצועה שמתנגנת כעת

en: _Device Manager
he: _מנהל התקנים

en: Genre - Artist
he: סגנון - אמן

en: Genre - Album
he: סגנון - אלבום

en: Collection
he: אוסף

en: Rescan Collection
he: סרקו את האוסף מחדש

en: Transferring to %s...
he: מעביר אל %s...

en: Files
he: קבצים

en: Filename
he: שם קובץ

note: TRANSLATORS: File size column in the file browser
en: Size
he: גודל

note: TRANSLATORS: Title of the track number column
en: #
he: מס'

en: Enter the new name you want for your playlist
he: יש להזין את השם החדש לרשימת ההשמעה שלך

en: Rename Playlist
he: שינוי שם לרשימת השמעה

en: The playlist name you entered is already in use.
he: שם רשימת הנגינה שהכנסת כבר נמצא בשימוש.

en: Playlists
he: רשימות השמעה

en: Smart Playlists
he: רשימות השמעה חכמות

en: Custom Playlists
he: רשימות השמעה אישיות

en: Radio
he: רדיו

en: Loading streams...
he: טוען קישורים...

en: Add Radio Station
he: הוסף תחנת רדיו

en: Name:
he: שם:

en: URL:
he: כתובת אינטרנט (URL):

en: Saved Stations
he: תחנות שמורות

en: Radio Streams
he: זרמי רדיו

en: Refresh
he: רענן

en: Enter the name you want for your new playlist
he: נא להזין את השם המבוקש עבור רשימת הנגינה החדשה

en: New Playlist
he: רשימת נגינה חדשה

en: Playlist %d
he: רשימת נגינה %d

en: Plugins
he: תוספים

en: Appearance
he: מראה

en: Covers
he: עטיפות

en: Playback
he: ניגון

en: Plugin Archives
he: ארכיוני תוספים

en: All Files
he: כל הקבצים

en: A restart is required for this change to take effect.
he: נדרש איתחול על מנת שהשינוי הזה יחול.

en: Action
he: פעולה

en: Shortcut
he: קיצור-דרך

en: JPEG image
he: תמונת JPEG

en: PNG image
he: תמונת PNG

en: Image
he: תמונה

en: Linked image
he: תמונה מקושרת

en: Exaile Music Player
he: נגן מוסיקה Exaile

en: Enter the URL to open
he: הכנס URL לפתיחה

en: Open URL
he: פתח URL

en: Select File Type (by Extension)
he: בחר טיפוס קובץ (לפי סיומת)

en: Supported Files
he: קבצים נתמכים

en: Music Files
he: קבצי מוסיקה

en: Playlist Files
he: קבצי רשימת נגינה

en: Export Current Playlist
he: יצא רשימת נגינה נוכחית

en: Playlist saved as <b>%s</b>.
he: רשימת נגינה נשמרה בתור <b>%s</b>.

en: Close %s
he: סגור %s

en: <b>Save changes to %s before closing?</b>
he: <b>האם לשמור את השינויים ל־%s לפני סגירה?</b>

en: Your changes will be lost if you don't save them
he: השינויים שלך יאבדו אם לא תשמור אותם

en: Close Without Saving
he: סגירה ללא שמירה

en: You did not enter a name for your playlist
he: לא הזנת שם עבור רשימת הנגינה שלך

en: Save As
he: שמור בשם

en: Not Playing
he: לא מנגן

en: The files cannot be moved to the Trash. Delete them permanently from the disk?
he: לא ניתן להעביר את הקבצים לפח אשפה. למחוק אותם לצמיתות מתוך הכונן?

en: _Edit
he: _ערוך

en: Close Tab
he: סגור כרטיסייה

en: Dynamically add similar tracks to the playlist
he: הוסף בצורה דינאמית רצועות דומות לרשימת הנגינה

en: Track Number
he: רצועה מספר

en: Disc Number
he: תקליטור מספר

en: Rating
he: דירוג

en: Year
he: שנה

en: Playcount
he: מספור השמעות

en: _Resizable
he: _ניתן לשינוי גודל

en: _Autosize
he: _גודל אוטומטי

en: Queue
he: תור

en: Queue (%d)
he: תור (%d)

en: Rating:
he: דירוג:

en: seconds
he: שניות

note: TRANSLATORS: Logical AND used for smart playlists
en: and
he: ו

en: days
he: ימים

en: minutes
he: דקות

en: hours
he: שעות

en: weeks
he: שבועות

note: TRANSLATORS: True if haystack is equal to needle
en: is
he: הוא

note: TRANSLATORS: True if haystack is not equal to needle
en: is not
he: אינו

note: TRANSLATORS: True if haystack contains needle
en: contains
he: מכיל

note: TRANSLATORS: True if haystack does not contain needle
en: does not contain
he: אינו מכיל

note: TRANSLATORS: Example: rating >= 5
en: at least
he: לפחות

note: TRANSLATORS: Example: rating <= 3
en: at most
he: לכל היותר

note: TRANSLATORS: Example: year < 1999
en: before
he: לפני

note: TRANSLATORS: Example: year > 2002
en: after
he: לאחר

note: TRANSLATORS: Example: 1980 <= year <= 1987
en: between
he: בין

en: greater than
he: גדול מ-

en: less than
he: קטן מ-

note: TRANSLATORS: Example: track has been added in the last 2 days
en: in the last
he: לאחרונה

note: TRANSLATORS: Example: track has not been added in the last 5 hours
en: not in the last
he: לא לאחרונה

en: Add Smart Playlist
he: הוספת רשימת השמעה חכמה

en: Edit Smart Playlist
he: עריכת רשימת השמעה חכמה

en: About Exaile
he: אודות Exaile

en: Collection Manager
he: מנהל האוספים

en: Monitored
he: מנוטר

en: Cover Finder
he: מאתר עטיפות האלבומים

en: Cover Manager
he: מנהל עטיפות

en: Device Manager
he: מנהל ההתקנים

en: Icon
he: איקון

en: Device
he: התקן

en: Driver
he: תקליטור

en: _File
he: _קובץ

en: _View
he: _תצוגה

en: _Tools
he: _כלים

en: _Help
he: ע_זרה

en: Previous Track
he: רצועה קודמת

en: Stop Playback
    
    Right Click for Stop After Track Feature
he: עצור השמעה
    
    לחצן ימני לעצירה לאחר מאפין רצועה

en: Next Track
he: הרצועה הבאה

en: <b>Collection is empty.</b>
he: <b>האוסף ריק.</b>

en: Refresh collection view
    (Hold Shift key to rescan the collection)
he: רענן תצוגת אוסף
    (החזק את המקש Shift לסריקה מחודשת של האוסף)

en: Search
he: חפש

en: Previous visited directory
he: תיקיה קודמת שניצפתה

en: Next visited directory
he: תיקיה הבאה שניצפתה

en: Up one directory
he: עלה תקייה אחת

en: Refresh directory listing
he: רענן רשימת תיקיות

en: Home directory
he: תיקיית הבית

en: Append All Tracks to Playlist
he: הוסף את כל הרצועות לרשימת ההשמעה

en: Import CD
he: יבא CD

en: Shuffle playback order
he: ערבב סדר השמעה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: תחתית

en: Show info area
he: הצגת אזור מידע

en: The info area contains the cover art and track information
he: אזור המידעמכיל את עטיפת האלבום ופרטים על הרצועה

en: Show cover art in info area
he: הצגת עטיפת אלבום באזור המידע

en: Always show tab bar
he: תמיד להציג את סרגל הלשוניות

en: Tab placement:
he: מיקום לשוניות:

en: Show tray icon
he: הצגת סמל הנגן במגש המערכת

en: Minimize to tray
he: מזער לסרגל

note: TRANSLATORS: Keep the current track visible in playlist
en: Jump to current song on track change
he: דלג לשיר הנוכחי עם החלפת רצועת השמע

en: Show splash screen on startup
he: הצג מצג פתיחה בזמן טעינת הנגן

en: (Right click to reset to defaults)
he: (לחיצה ימנית על מנת לאפס לברירת המחדל)

en: Cover Search Order:
he: סדר חיפוש העטיפות:

en: (drag to reorder)
he: (גרירה לסידור מחדש)

en: Audio Sink:
he: קולט שמע:

en: Resume playback on start
he: המשך נגינה אם הפעלת התוכנה

en: Resume playback in paused state
he: המשך נגינה במצב המתנה (pause)

en: Crossfade duration (ms):
he: משך ההצלבה בעמעום (באלפית שנייה):

en: Use crossfading (EXPERIMENTAL)
he: שימוש בעמעום (ניסיוני)

en: Fade duration (ms):
he: משך הדעיכה (מ"ש):

en: Open last playlists on startup
he: פתיחת רשימות ההשמעה האחרונות עם ההפעלה

en: Prompt for saving custom playlists on close
he: שאל על שמירת רשימות השמעה מותאמות ביציאה

en: Instead of appending, tracks added via double click in the panes will replace the content of the current playlist.
he: במקום שיתווספו, רצועות שנוספו על ידי לחיצה כפולה בחלונית יחליפו את תוכן רשימת ההשמעה הנוכחית.

en: Plugin
he: תוסף

en: Enabled
he: מאופשר

en: No Plugin Selected
he: לא נבחר תוסף

en: Preferences
he: העדפות

en: Track Properties
he: מאפייני הרצועה

en: A_dd tag
he: ה_וסף תג

en: _Remove tag
he: _הסר תג

en: Uppercase first letter of all tags
he: הגדלת האות הראשונה בכל התגיות

en: _Previous
he: ה_קודם

en: _Next
he: _הבא

en: Description:
he: תיאור:

en: Match any of the criteria
he: תואם לאיזה מן הקריטריונים

en: Randomize results
he: תוצאות אקראיות

en: Cancel
he: בטל

en: Volume
he: עוצמה

en: Alarm Clock
he: שעון מעורר

en: Amazon Covers
he: עטיפות Amazon

en: Audio Disc
he: תקליטור שמע

en: Importing CD...
he: יבא CD...

en: Track number
he: רצועה מספר

en: Disc number
he: דיסק מספר

en: Play count
he: מספר השמעות

en: Manually...
he: ידנית...

en: Desktop Cover
he: עטיפת שולחן עבודה

en: Enter the search keywords
he: הכנס את מילות המפתח לחיפוש

en: Append to Current
he: הוסף לרשימת ההשמעה הנוכחית

en: Mini Mode
he: מצב מוקטן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Play/Pause
he: נגן/הפסק

en: Stop
he: עצור

en: Restore
he: שחזר

en: Track selector
he: בוחר רצועות

en: Playlist button
he: בפתור רשימת השמעה

en: Progress bar
he: סרגל התקדמות

note: TRANSLATORS: Mini mode track selector title preset
en: $title by $artist
he: $title ע"י $artist

en: Multi-Alarm Clock
he: שעון רב התראות

en: Notify
he: ידע

en: On Screen Display
he: תצוגה על המסך (OSD)

en: Podcasts
he: פודקאסטים

en: Podcast
he: פודקסט

en: Refresh Podcast
he: רענן פודקסט

en: Delete
he: מחק

en: Loading %s...
he: טוען את %s...

en: Equalizer
he: אקולייזר

en: Monday
he: יום שני

en: Tuesday
he: יום שלישי

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: Thursday
he: יום חמישי

en: Friday
he: יום שישי

en: Saturday
he: יום שבת

en: Sunday
he: יום ראשון

en: Use Fading
he: השתמש בעמעום

en: Increment:
he: תוספת:

en: Username:
he: שם המשתמש:

en: Password:
he: סיסמה:

en: Background Color:
he: צבע רקע:

en: Advanced
he: מתקדם

en: Options
he: אפשרויות

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Devices
he: התקנים

en: Hello World
he: שלום עולם

en: Karaoke
he: קריוקי

en: Information
he: מידע
