exaile - en to lt translation catalogue (568 entries)

en: Tags
lt: Gairės

en: Local file
lt: Vietinis failas

en: %d day,  | %d days,
lt[0]: %d diena,
lt[1]: %d dienos,
lt[2]: %d dienų,

en: %d hour,  | %d hours,
lt[0]: %d valanda,
lt[1]: %d valandos,
lt[2]: %d valandų,

en: %d minute,  | %d minutes,
lt[0]: %d minutė,
lt[1]: %d minutės,
lt[2]: %d minučių,

en: %d second | %d seconds
lt[0]: %d sekundė
lt[1]: %d sekundės
lt[2]: %d sekundžių

en: Unknown
lt: Nežinomas

note: TRANSLATORS: Indicates that a track has never been played before
en: Never
lt: Niekada

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Local
lt: Vietinis

en: Playback Options
lt: Grojimo parinktys

en: Play the next track
lt: Groti kitą takelį

en: Play the previous track
lt: Groti ankstesnį takelį

en: Stop playback
lt: Sustabdyti grojimą

en: Play
lt: Groti

en: Pause
lt: Sustabdyti

en: Pause or resume playback
lt: Pristabdyti arba tęsti grojimą

en: Stop playback after current track
lt: Po dabartinio takelio sustabdyti grojimą

en: Collection Options
lt: Kolekcijos parinktys

en: Add tracks from LOCATION to the collection
lt: Pridėti į kolekciją takelius iš LOCATION

en: Playlist Options
lt: Grojaraščio parinktys

en: Track Options
lt: Takelio parinktys

en: Query player
lt: Grojimo eilė

note: TRANSLATORS: Meta variable for --format-query
en: FORMAT
lt: FORMATAS

note: TRANSLATORS: Meta variable for --format-query-tags
en: TAGS
lt: ŽYMOS

en: Show a popup with data of the current track
lt: Rodyti pranešimus su grojamo takelio informacija

en: Print the title of current track
lt: Rodyti grojamo takelio pavadinimą

en: Print the album of current track
lt: Rodyti grojamo takelio albumo pavadinimą

en: Print the artist of current track
lt: Rodyti grojamo takelio atlikėjo vardą

en: Print the length of current track
lt: Rodyti grojamo takelio trukmę

en: Set rating for current track to N%
lt: Nustatyti grojamo takelio reitingą N%

en: Get rating for current track
lt: Gauti grojamo takelio reitingą

en: Print the current playback position as time
lt: Parodyti grojamo takelio poziciją kaip laiką

en: Print the current playback progress as percentage
lt: Rodyti grojamo takelio poziciją kaip procentinį lygį

en: Volume Options
lt: Garsumo lygio parinktys

en: Print the current volume percentage
lt: Parodyti garsumo lygį procentais

en: Other Options
lt: Kitos parinktys

en: Start new instance
lt: Paleisti naują kopiją

en: Show this help message and exit
lt: Parodyti šį pagalbos pranešimą ir užverti programą

en: Show program's version number and exit.
lt: Parodyti programos versijos numerį ir užverti programą.

en: Start minimized (to tray, if possible)
lt: Pradėti sumažinta (programų dėkle, jei įmanoma)

en: Toggle visibility of the GUI (if possible)
lt: Perjungti grafinės sąsajos matomumą (jei įmanoma)

en: Start in safe mode - sometimes useful when you're running into problems
lt: Pradėti saugiu režimu - kartais naudinga, jei susiduriate su problemomis

en: Do not import old data from version 0.2.x
lt: Neimportuoti senų duomenų iš 0.2.x versijos

en: Make control options like --play start Exaile if it is not running
lt: Nurodyti, kad kontrolinės parinktys kaip --play paleistų Exaile (jeigu ji dar nepaleista)

en: Development/Debug Options
lt: Plėtojimo/Derinimo parinktys

en: Set data directory
lt: Nustatyti duomenų aplanką

en: Limit log output to MODULE
lt: Riboti informacijos į MODULE išvestį

en: Limit log output to LEVEL
lt: Riboti informacijos į LEVEL išvestį

en: Show debugging output
lt: Rodyti derinimo išvestį

en: Add thread name to logging messages.
lt: Prie žurnalo pranešimų pridėti ir giją.

en: Limit xl.event debug to output of TYPE
lt: Riboti xl.event derinimo į TYPE išvestį

en: Reduce level of output
lt: Sumažinti išvesties lygį

en: Disable D-Bus support
lt: Išjungti D-Bus palaikymą

en: Disable HAL support.
lt: Išjungti HAL palaikymą.

en: Entire Library
lt: Visa biblioteka

en: Random %d
lt: Atsitiktinis %d

en: Rating > %d
lt: Reitingas > %d

en: Exaile is not yet finished loading. Perhaps you should listen for the exaile_loaded signal?
lt: Exaile dar nebaigė įsikelti. Gal jums reikėtų klausyti exaile_loaded signalo?

en: Album
lt: Albumas

en: Arranger
lt: Organizatorius

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Author
lt: Autorius

en: Copyright
lt: Autorinės teisės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Composer
lt: Kompozitorius

en: Conductor
lt: Dirigentas

en: Cover
lt: Viršelis

en: Date
lt: Data

en: Disc
lt: Diskas

en: Encoded by
lt: Koduota pasinaudojus

en: Genre
lt: Žanras

en: Lyrics
lt: Dainos žodžiai

en: Lyricist
lt: Dainos žodžių kūrėjas

en: Organization
lt: Organizacija

en: Original album
lt: Originalo albumas

en: Original artist
lt: Originalo atlikėjas

en: Original date
lt: Originalo data

en: Performer
lt: Atlikėjas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Track
lt: Takelis

en: Version
lt: Versija

en: Website
lt: Tinklalapis

en: Bitrate
lt: Duomenų srautas

en: Date added
lt: Pridėjimo data

en: Last played
lt: Paskutinį kartą grota

en: Length
lt: Trukmė

en: Location
lt: Vieta

en: Modified
lt: Pakeista

en: Times played
lt: Grojimų skaičius

en: Automatic
lt: Automatinis

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Invalid playlist type.
lt: Netinkamas grojaraščio tipas.

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: M3U Playlist
lt: M3U grojaraštis

en: PLS Playlist
lt: PLS grojaraštis

en: Invalid format for %s.
lt: Netinkamas %s formatas.

en: Unsupported version %(version)s for %(type)s
lt: Nepalaikoma versija %(version)s šio %(type)s

en: ASX Playlist
lt: ASX grojaraštis

en: XSPF Playlist
lt: XSPF grojaraštis

en: Shuffle _Off
lt: Maišymas _išjungtas

en: Shuffle _Tracks
lt: Maišyti _takelius

en: Shuffle _Albums
lt: Maišyti _albumus

en: Repeat _Off
lt: Kartojimas _išjungtas

en: Repeat _All
lt: Kartoti _visus

en: Repeat O_ne
lt: Kartoti vie_ną

en: Dynamic _Off
lt: Dinaminis _išjungtas

en: Dynamic by Similar _Artists
lt: Dinaminis pagal susijusius _atlikėjus

en: Plugin archive is not in the correct format.
lt: Įskiepio archyvas yra pateiktas netinkamu formatu.

en: A plugin with the name "%s" is already installed.
lt: Įskiepis pavadinimu "%s" jau yra įdiegtas.

en: Plugin archive contains an unsafe path.
lt: Įskiepio archyve yra nurodytas nesaugus kelias.

en: Settings version is newer than current.
lt: Nustatymų versija naujesnė nei dabartinė.

en: Vorbis is an open source, lossy audio codec with high quality output at a lower file size than MP3.
lt: Vorbis yra atviro kodo kokybę prarandantis garso kodekas, pateikiantis aukštos kokybės išvestį mažesniame negu saugant MP3 formatu faile.

en: Free Lossless Audio Codec (FLAC) is an open source codec that compresses but does not degrade audio quality.
lt: Free Lossless Audio Codec (FLAC) yra atviro kodo kodekas, suspaudžiantis duomenis, bet neprarandantis garso kokybės.

en: Apple's proprietary lossy audio format that achieves better sound quality than MP3 at lower bitrates.
lt: Apple nuosavybinis garso formatas, pasiekiantis geresnę garso kokybę nei MP3 mažesniu duomenų srautu.

en: A proprietary and older, but also popular, lossy audio format. VBR gives higher quality than CBR, but may be incompatible with some players.
lt: Nuosavybinis ir senas, bet populiarus, kokybę prarandantis garso formatas. VBR perteikia geresnę kokybę nei CBR, bet jį gali atkurti ne visi grotuvai.

en: A proprietary and older, but also popular, lossy audio format. CBR gives less quality than VBR, but is compatible with any player.
lt: Nuosavybinis ir senas, bet populiarus, kokybę prarandantis garso formatas. CBR perteikia blogesnę kokybę nei VBR, bet jį gali atkurti visi grotuvai.

en: A very fast Free lossless audio format with good compression.
lt: Labai greitas laisvasis ir kokybės neprarandantis garso formatas su geru duomenų suspaudimu.

en: Various Artists
lt: Įvairūs atlikėjai

en: You did not specify a location to load the db from
lt: Nenurodėte vietos, iš kurios įkelti db

en: You did not specify a location to save the db
lt: Nenurodėte vietos db saugojimui

en: Not playing.
lt: Negrojama.

en: status: %(status)s, title: %(title)s, artist: %(artist)s, album: %(album)s, length: %(length)s, position: %(progress)s%% [%(position)s]
lt: statusas: %(status)s, pavadinimas: %(title)s, atlikėjas: %(artist)s, albumas: %(album)s, trukmė: %(length)s, pozicija: %(progress)s%% [%(position)s]

en: Scanning collection...
lt: Skenuojama kolekcija...

en: Scanning %s...
lt: Skenuojama %s...

en: Add a Directory
lt: Pridėti aplanką

en: Directory not added.
lt: Aplankas nebuvo pridėtas.

en: The directory is already in your collection or is a subdirectory of another directory in your collection.
lt: Aplankas jau yra jūsų kolekcijoje arba jis yra kolekcijoje esančio aplanko poaplankis.

en: Show Cover
lt: Rodyti viršelį

en: Fetch Cover
lt: Atsisiųsti viršelį

en: Remove Cover
lt: Pašalinti viršelį

en: Cover for %s
lt: %s viršelis

en: Cover options for %(artist)s - %(album)s
lt: %(artist)s - %(album)s viršelio parinktys

en: No covers found.
lt: Viršelių nerasta.

en: $title (by $artist)
lt: $title (pagal $artist)

en: Start, pause or resume the playback
lt: Pradėti, pristabdyti arba tęsti grojimą

en: Toggle: Stop after Selected Track
lt: Perjungimas: sustoti po pasirinkto takelio

en: Playback error encountered!
lt: Įvyko grojimo klaida!

en: Buffering: %d%%...
lt: Įkeliama: %d%%...

en: Continue Playback
lt: Tęsti grojimą

en: Pause Playback
lt: Pristabdyti grojimą

en: Playlist export failed!
lt: Grojaraščio eksportavimas nepavyko!

en: Start Playback
lt: Pradėti grojimą

en: _New Playlist
lt: _Naujas grojaraštis

en: Open _URL
lt: Atverti _URL

en: _Collection
lt: _Kolekcija

en: _Queue
lt: _Grojimo eilė

en: C_overs
lt: V_iršeliai

en: _Show Playing Track
lt: _Rodyti grojamą takelį

en: _Playlist Utilities Bar
lt: _Grojaraščio įrankių juosta

en: _Device Manager
lt: _Įrenginių tvarkyklė

en: Genre - Artist
lt: Žanras - Atlikėjas

en: Genre - Album
lt: Žanras - Albumas

en: Date - Artist
lt: Data - Atlikėjas

en: Date - Album
lt: Data - Albumas

en: Artist - (Date - Album)
lt: Atlikėjas - (Data - Albumas)

en: Collection
lt: Kolekcija

en: Rescan Collection
lt: Skenuoti kolekciją iš naujo

en: Transferring to %s...
lt: Perduodama į %s...

en: Files
lt: Failai

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

note: TRANSLATORS: File size column in the file browser
en: Size
lt: Dydis

note: TRANSLATORS: Title of the track number column
en: #
lt: Nr.

en: No lyrics found.
lt: Nepavyko rasti dainos žodžių.

en: Enter the new name you want for your playlist
lt: Įveskite naują norimą grojaraščio pavadinimą

en: Rename Playlist
lt: Pervadinti grojaraštį

en: The playlist name you entered is already in use.
lt: Toks grojaraščio pavadinimas jau užimtas.

note: TRANSLATORS: Playlist title suggestion with more than two values
en: %(first)s, %(second)s and others
lt: %(first)s, %(second)s ir kiti

note: TRANSLATORS: Playlist title suggestion with two values
en: %(first)s and %(second)s
lt: %(first)s ir %(second)s

en: Playlists
lt: Grojaraščiai

en: Smart Playlists
lt: Gudrieji grojaraščiai

en: Custom Playlists
lt: Pasirinktiniai grojaraščiai

en: Radio
lt: Radijas

en: Loading streams...
lt: Įkeliami kanalai...

en: Add Radio Station
lt: Pridėti radijo stotį

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Saved Stations
lt: Išsaugotos stotys

en: Radio Streams
lt: Radijo kanalai

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Enter the name you want for your new playlist
lt: Įveskite norimą pavadinimą naujam grojaraščiui

en: New Playlist
lt: Naujas grojaraštis

en: Playlist %d
lt: Grojaraštis %d

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Covers
lt: Viršeliai

en: Lyrics Viewer
lt: Dainos žodžių peržiūra

en: Playback
lt: Grojimas

en: Could not load plugin info!
lt: Nepavyko įkelti įskiepio informacijos!

en: Failed plugin: %s | Failed plugins: %s
lt[0]: Neveikiantis įskiepis: %s
lt[1]: Neveikiantys įskiepiai: %s
lt[2]: Neveikiančių įskiepių: %s

en: Could not disable plugin!
lt: Nepavyko išjungti įskiepio!

en: Could not enable plugin!
lt: Nepavyko įjungti įskiepio!

en: Choose a Plugin
lt: Pasirinkite įskiepį

en: Plugin Archives
lt: Įskiepių archyvai

en: All Files
lt: Visi failai

en: Plugin file installation failed!
lt: Įskiepio įdiegimas nepavyko!

en: Restart Exaile?
lt: Paleisti Exaile iš naujo?

en: A restart is required for this change to take effect.
lt: Pokyčių įsigaliojimui būtinas paleidimas iš naujo.

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Action
lt: Veiksmas

en: Shortcut
lt: Nuoroda

en: Editing track %(current)d of %(total)d
lt: Redaguojamas takelis %(current)d iš %(total)d

note: TRANSLATORS: This is the 'of' between numbers in fields like tracknumber, discnumber, etc. in the tagger.
en: of:
lt: iš:

en: Open Directory
lt: Atverti aplanką

en: Apply current value to all tracks
lt: Pritaikyti dabartinę reikšmę visiems takeliams

en: Saved %(count)s of %(total)s.
lt: Išsaugota %(count)s iš %(total)s.

en: Exaile Music Player
lt: Muzikos grotuvas Exaile

en: Enter the URL to open
lt: Įveskite URL

en: Open URL
lt: Atverti URL

en: Select File Type (by Extension)
lt: Pasirinkite failo tipą (pagal plėtinį)

en: Choose Media to Open
lt: Pasirinkite Mediją

en: Supported Files
lt: Palaikomi failų formatai

en: Music Files
lt: Muzikos failai

en: Playlist Files
lt: Grojaraščių failai

en: Choose Directory to Open
lt: Pasirinkite aplanką

en: Import Playlist
lt: Importuoti grojaraštį

en: Export Current Playlist
lt: Eksportuoti dabartinį grojaraštį

en: Playlist saved as <b>%s</b>.
lt: Grojaraštis išsaugotas kaip <b>%s</b>.

en: Close %s
lt: Užverti %s

en: <b>Save changes to %s before closing?</b>
lt: <b>Prieš užveriant išsaugoti pakeitimus į %s?</b>

en: Your changes will be lost if you don't save them
lt: Jeigu neišsaugosite, pakeitimai bus prarasti

en: Close Without Saving
lt: Užverti neišsaugant

en: Error occurred while copying %s: %s
lt: Kopijuojant %s: %s, įvyko klaida

en: File exists, overwrite %s ?
lt: Failas yra, perrašyti %s ?

en: Playlist name:
lt: Grojaraščio pavadinimas:

en: Add new playlist...
lt: Pridėti naują grojaraštį...

en: You did not enter a name for your playlist
lt: Neįvedėte grojaraščio pavadinimo

en: Exporting %s
lt: Eksportuojama %s

en: <span size="x-large" weight="bold">$title</span>
    by $artist
    from $album
lt: <span size="x-large" weight="bold">$title</span>
    pagal $artist
    iš albumo $album

en: Not Playing
lt: Negrojama

en: %d in collection
lt: Kolekcijoje %d

en: The files cannot be moved to the Trash. Delete them permanently from the disk?
lt: Failų negalima perkelti į šiukšlinę. Ištrinti juos iš disko?

en: _Edit
lt: _Keitimas

en: Close Tab
lt: Užverti kortelę

en: Seeking: %s
lt: Sekama: %s

en: Move
lt: Perkelti

en: New Marker
lt: Naujas žymeklis

en: Muted
lt: Nutildyta

en: Full Volume
lt: Maksimalus garsumas

en: Requires plugins providing dynamic playlists
lt: Reikalingi priedai, įgalinantys dinaminius grojaraščius

en: Dynamically add similar tracks to the playlist
lt: Dinamiškai pridėti susijusius takelius į grojaraštį

en: Track Number
lt: Takelio numeris

en: Disc Number
lt: Disko numeris

en: Rating
lt: Reitingas

en: Year
lt: Metai

en: Playcount
lt: Grojimų skaičius

en: _Resizable
lt: _Keičiamo dydžio

en: _Autosize
lt: _Automatinio dydžio

en: Queue (%d)
lt: Pridėti į grojimo eilę (%d)

en: Rating:
lt: Reitingas:

en: seconds
lt: sekundės

note: TRANSLATORS: Logical AND used for smart playlists
en: and
lt: ir

en: days
lt: dienos

en: minutes
lt: minutės

en: hours
lt: valandos

en: weeks
lt: savaitės

note: TRANSLATORS: True if haystack is equal to needle
en: is
lt: yra

note: TRANSLATORS: True if haystack is not equal to needle
en: is not
lt: nėra

note: TRANSLATORS: True if haystack contains needle
en: contains
lt: savyje turi

note: TRANSLATORS: True if haystack does not contain needle
en: does not contain
lt: savyje neturi

note: TRANSLATORS: Example: rating >= 5
en: at least
lt: bent

note: TRANSLATORS: Example: rating <= 3
en: at most
lt: daugiausia

note: TRANSLATORS: Example: year < 1999
en: before
lt: prieš

note: TRANSLATORS: Example: year > 2002
en: after
lt: po

note: TRANSLATORS: Example: 1980 <= year <= 1987
en: between
lt: tarp

en: greater than
lt: daugiau nei

en: less than
lt: mažiau nei

note: TRANSLATORS: Example: track has been added in the last 2 days
en: in the last
lt: per paskutines

note: TRANSLATORS: Example: track has not been added in the last 5 hours
en: not in the last
lt: ne per paskutines

en: Add Smart Playlist
lt: Pridėti gudrųjį grojaraštį

en: Edit Smart Playlist
lt: Redaguoti gudrųjį grojaraštį

en: Ascending
lt: Didėjimo tvarka

en: Descending
lt: Mažėjimo tvarka

en: About Exaile
lt: Apie Exaile

en: Collection Manager
lt: Kolekcijos tvarkyklė

en: Monitored
lt: Stebima

en: Cover Finder
lt: Viršelių paieška

en: _Set as Cover
lt: _Nustatyti kaip viršelį

en: Cover Manager
lt: Viršelių tvarkyklė

en: Device Manager
lt: Įrenginių tvarkyklė

en: Icon
lt: Piktograma

en: Device
lt: Įrenginys

en: Driver
lt: Tvarkyklė

en: _File
lt: _Failas

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Tools
lt: _Įrankiai

en: _Help
lt: _Pagalba

en: Previous Track
lt: Ankstesnis takelis

en: Stop Playback
    
    Right Click for Stop After Track Feature
lt: Sustabdyti grojimą
    
    Funkcijos "Sustabdymas po šio takelio" aktyvavimui spustelėkite dešinį pelės klavišą

en: Next Track
lt: Kitas takelis

en: <b>Collection is empty.</b>
lt: <b>Kolekcija tuščia.</b>

en: Refresh collection view
    (Hold Shift key to rescan the collection)
lt: Atnaujinti kolekcijos vaizdą
    (laikykite nuspaudę Shift mygtuką)

en: Clear search field
lt: Išvalyti paieškos laukelį

en: Search
lt: Ieškoti

en: Previous visited directory
lt: Ankstesnis lankytas aplankas

en: Next visited directory
lt: Kitas lankytas aplankas

en: Up one directory
lt: Grįžti aplanku atgal

en: Refresh directory listing
lt: Atnaujinti aplankų sąrašą

en: Home directory
lt: Namų aplankas

en: Append All Tracks to Playlist
lt: Priskirti grojaraščiui visus takelius

en: Import CD
lt: Importuoti CD

en: Refresh Lyrics
lt: Atnaujinti dainos žodžius

en: Shuffle playback order
lt: Maišymo veiksena

en: Repeat playback
lt: Kartoti grojimą

en: Left
lt: Kairėje

en: Right
lt: Dešinėje

en: Top
lt: Viršuje

en: Bottom
lt: Apačioje

en: Show info area
lt: Rodyti info lauką

en: The info area contains the cover art and track information
lt: Informacinėje srityje yra viršelio atvaizdas ir takelio informacija

en: Always show tab bar
lt: Visada rodyti kortelių juostą

en: Tab placement:
lt: Kortelių išsidėstymas:

en: Playlist font:
lt: Grojaraščio šriftas:

en: Reset to the system font
lt: Atstatyti į sistemos šriftą

en: Display track counts in collection
lt: Kolekcijoje rodyti takelių skaičius

note: TRANSLATORS: Remark at the alpha transparency option
en: Use alpha transparency:
lt: Naudoti alfa permatomumą:

en: Warning: this option can cause display errors if used with a window manager without compositing support.
lt: Perspėjimas: ši parinktis, jei yra naudojama su langų tvarkykle, nepalaikančia langų komponavimo, gali sukelti vaizdo problemų.

en: Show tray icon
lt: Rodyti piktogramą programų dėkle

en: Minimize to tray
lt: Sumažinti į programų dėklą

en: Close to tray
lt: Užverti į programų dėklą

note: TRANSLATORS: Keep the current track visible in playlist
en: Jump to current song on track change
lt: Takelio keitimo metu pereiti į dabartinę dainą

en: Show splash screen on startup
lt: Programos paleidimo metu rodyti pristatymo langą

en: Words to strip from the beginning of artist tags when sorting (space separated):
lt: Ignoruotini žodžiai, kai rūšiuojama pagal atlikėjo gaires (atskirti tarpais):

en: (Right click to reset to defaults)
lt: (Numatytųjų nustatymų atkūrimui spustelėkite dešinį pelės klavišą)

en: Use covers from local files
lt: Naudoti viršelius iš vietinių failų

en: This option will search for cover image files in 
    the same folder as the music file.
lt: Ši parinktis ieškos viršelių paveiksliukų
    tame aplanke, kuriame yra muzikos failas.

en: Fetch covers automatically on playback start
lt: Prasidėjus grojimui automatiškai atsisiųsti viršelius

en: Cover Search Order:
lt: Viršelių paieškos tvarka:

en: (drag to reorder)
lt: (tempkite eiliškumo keitimui)

en: Use covers embedded in tags
lt: Naudoti į gaires įterptus viršelius

en: Resume playback on start
lt: Paleidus programą iš naujo tęsti grojimą

en: Resume playback in paused state
lt: Tęsti grojimą iš pristabdytos padėties

en: Crossfade duration (ms):
lt: Perėjimo trukmė (ms):

en: Use crossfading (EXPERIMENTAL)
lt: Naudoti perėjimą (EKSPERIMENTINIS)

en: Fade duration (ms):
lt: Išblukimo trukmė (ms):

en: Use fade transitions on user actions
lt: Naudotojo veiksmų metu naudoti išblukimo perėjimus

en: Playback engine:
lt: Atkūrimo variklis:

en: Open last playlists on startup
lt: Programos paleidimo metu atverti paskutinį naudotą grojaraštį

en: Prompt for saving custom playlists on close
lt: Užveriant klausti ar išsaugoti pasirinktinius grojaraščius

en: Replace content on side pane double click
lt: Dukart spragtelėjus pakeisti šoninio skydelio turinį

en: Instead of appending, tracks added via double click in the panes will replace the content of the current playlist.
lt: Vietoje priskyrimo grojaraščiui, takeliai, kurie bus pridėti dvigubu pelės spustelėjimu polangiuose, pakeis grojaraščio turinį.

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Status
lt: Būsena

en: Enabled
lt: Įjungtas

en: No Plugin Selected
lt: Nepasirinktas joks įskiepis

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Track Properties
lt: Takelio savybės

en: A_dd tag
lt: Pri_dėti gairę

en: _Remove tag
lt: _Pašalinti gairę

en: Uppercase first letter of all tags
lt: Visų gairių pirmosios raidės didžiosios

en: _Previous
lt: _Ankstesnis

en: _Next
lt: _Kitas

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Type:
lt: Tipas:

en: Match any of the criteria
lt: Turi atitikti bet kurį iš kriterijų

en: Randomize results
lt: Maišyti rezultatus

en: Add
lt: Pridėti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Volume
lt: Garsumo lygis

en: Repeat Segment
lt: Kartoti atkarpą

en: Repeat Beginning
lt: Kartoti pradžią

en: Repeat End
lt: Kartoti pabaigą

en: Alarm Clock
lt: Žadintuvas

en: Amazon Covers
lt: Amazon viršeliai

en: Enable audioscrobbling
lt: Įjungti "audioscrobbling"

en: Please make sure the entered data is correct.
lt: Prašome patikrinti ar įvesti duomenys yra teisingi.

en: Audio Disc
lt: Audio diskas

en: Importing CD...
lt: Importuojamas CD...

en: Track number
lt: Takelio numeris

en: Disc number
lt: Disko numeris

en: Play count
lt: Grojimų skaičius

en: Manually...
lt: Rankiniu būdu...

en: Enter IP address and port for share
lt: Viešinimui įveskite IP adresą ir prievadą

en: Enter IP address and port.
lt: Įveskite IP adresą ir prievadą.

en: This server does not support multiple connections.
    You must stop playback before downloading songs.
lt: Šis serveris nepalaiko kelių prisijungimų vienu metu.
    Prieš parsisiunčiant dainas jūs privalote sustabdyti grojimą.

en: Refresh Server List
lt: Atnaujinti serverio sąrašą

en: Disconnect from Server
lt: Atsijungti nuo serverio

en: Select a Location for Saving
lt: Pasirinkite išsaugojimo vietą

en: Connect to DAAP...
lt: Prisijungti prie DAAP...

en: DAAP Client
lt: DAAP klientas

en: DAAP Server
lt: DAAP serveris

en: Desktop Cover
lt: Darbastalio viršeliai

en: Importing tracks
lt: Importuojami takeliai

en: Importing groups
lt: Importuojamos grupės

en: Updating groups
lt: Atnaujinamos grupės

en: Enter the search keywords
lt: Įveskite paieškos raktažodžius

en: No Stations Found
lt: Nerasta jokių stočių

en: Icecast Search Results
lt: Icecast paieškos rezultatai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: IPython Console - Exaile
lt: IPython konsolė - Exaile

en: IPython Console
lt: IPython konsolė

en: Ready
lt: Paruošta

en: Searching Jamendo catalogue...
lt: Ieškomas Jamendo katalogas...

en: Retrieving song data...
lt: Gaunami dainos duomenys...

en: Append to Current
lt: Pridėti prie dabartinio

en: Loved
lt: Patiko

en: Last.fm Loved
lt: Last.fm patiko

en: Unlove This Track
lt: Šis takelis nepatinka

en: Last.fm Loved Tracks
lt: Patinkantys Last.fm takeliai

en: The API key is invalid.
lt: API raktas yra klaidingas.

en: Could not start web browser
lt: Nepavyko paleisti naršyklės

en: Please copy the following URL and open it with your web browser:
    <b><a href="{url}">{url}</a></b>
lt: Nukopijuokite šį adresą ir atverkite jį savo naršyklėje:
    <b><a href="{url}">{url}</a></b>

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Mini Mode
lt: Mini režimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Go to the previous track
lt: Pereiti į ankstesnį takelį

en: Previous track
lt: Ankstesnis takelis

en: Next
lt: Kitas

en: Go to the next track
lt: Pereiti į kitą takelį

en: Next track
lt: Kitas takelis

en: Play/Pause
lt: Groti/Pauzė

en: Start playback
lt: Pradėti grojimą

en: Continue playback
lt: Tęsti grojimą

en: Pause playback
lt: Pristabdyti grojimą

en: Stop
lt: Sustabdyti

en: Stop the playback
lt: Sustabdyti grojimą

en: Continue playback after current track
lt: Tęsti grojimą po dabartinio takelio

en: Change the volume
lt: Keisti garsumo lygį

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Restore the main window
lt: Atstatyti pagrindinį langą

en: Restore main window
lt: Atstatyti pagrindinį langą

en: Select rating of the current track
lt: Pasirinkti dabartinio takelio reitingą

en: Track selector
lt: Takelių parinkiklis

en: Simple track list selector
lt: Paprastas takelių sąrašo parinkiklis

en: Playlist button
lt: Grojaraščio mygtukas

en: Access the current playlist
lt: Pasiekti dabartinį grojaraštį

en: Progress button
lt: Pozicijos mygtukas

en: Playback progress and access to the current playlist
lt: Grojimo pozicija ir dabartinio grojaraščio pasiekimas

en: Progress bar
lt: Pozicijos juosta

en: Playback progress and seeking
lt: Grojimo pozicija ir sekimas

note: TRANSLATORS: Mini mode track selector title preset
en: $title by $artist
lt: $title pagal $artist

en: Moodbar
lt: Nuotaikų juosta

en: Multi-Alarm Clock
lt: Daugiafunkcinis žadintuvas

en: Notify
lt: Pranešti

en: On Screen Display
lt: Rodymas ekrane

en: Podcasts
lt: Podcast kanalai

en: Podcast
lt: Podcast kanalas

en: Refresh Podcast
lt: Atnaujinti Podcast kanalą

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Enter the URL of the podcast to add
lt: Įveskite Podcast kanalo URL

en: Open Podcast
lt: Atverti Podcast

en: Loading %s...
lt: Įkeliama %s...

en: Error loading podcast.
lt: Nepavyko įkelti Podcast kanalo.

en: Loading Podcasts...
lt: Įkeliami Podcast kanalai...

en: Could not save podcast file
lt: Nepavyko išsaugoti Podcast failo

en: Equalizer
lt: Ekvalaizeris

en: Pause on Screensaver
lt: Pristabdyti įsijungus ekrano užsklandai

en: Shutdown after Playback
lt: Išjungti po grojimo

en: Shutdown scheduled
lt: Paskirtas išjungimas

en: Computer will be shutdown at the end of playback.
lt: Kompiuteris bus išjungtas pasibaigus grojimui.

en: Imminent Shutdown
lt: Neišvengiams išjungimas

en: The computer will be shut down in %d seconds.
lt: Kompiuteris bus išjungtas po %d sekundžių.

en: Shutdown failed
lt: Išjungti nepavyko

en: Computer could not be shutdown using D-Bus.
lt: Kompiuteris negali būti išjungtas naudojantis D-Bus.

en: Error executing streamripper
lt: Nepavyko paleisti streamripper

en: Streamripper
lt: Streamripper (srautų įrašymas)

en: Wikipedia
lt: Vikipedija

en: <b>Alarm Days</b>
lt: <b>Žadintuvo dienos</b>

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Use Fading
lt: Naudoti stelbimą

en: Increment:
lt: Garsėjimas:

en: API key:
lt: API raktas:

en: Secret:
lt: Paslaptis:

en: Submit tracks using Audioscrobbler
lt: Pateikti takelius naudojantis Audioscrobbler

en: Show menuitem to toggle submission
lt: Rodyti meniu elementą pateikimo eiliškumo keitimui

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Every tag can be used with <b>$tag</b> or <b>${tag}</b>. Internal tags like <b>$__length</b> need to be specified with two leading underscores.
lt: Kiekviena žymė gali būti naudojama su <b>$tag</b> arba <b>${tag}</b>. Vidinės žymės pvz. <b>$__length</b> turi būti nurodytas su dviem brūkšniais apačioje.

en: Server name:
lt: Serverio pavadinimas:

en: Server host:
lt: Serveris:

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Server enabled
lt: Serveris įjungtas

en: Top left
lt: Viršuje kairėje

en: Top right
lt: Viršuje dešinėje

en: Bottom left
lt: Apačioje kairėje

en: Bottom right
lt: Apačioje dešinėje

en: Anchor:
lt: Patvirtinimas:

en: X offset:
lt: X poslinkis:

en: pixels
lt: pikseliai

en: Y offset:
lt: Y poslinkis:

en: Override cover size
lt: Nekreipti dėmesio į viršelio dydį

en: Size:
lt: Dydis:

en: Use fading
lt: Naudoti išblukimą

en: Fading duration:
lt: Išblukimo trukmė:

en: Terminal opacity:
lt: Terminalo permatomumo lygis:

en: Font:
lt: Šriftas:

en: Background Color:
lt: Fono spalva:

en: Release date
lt: Išleidimo data

en: Rating this week
lt: Šios savaitės reitingas

en: Rating this month
lt: Šio mėnesio reitingas

en: Number of playlist additions
lt: Pridėjimų į grojaraščius skaičius

en: Number of downloads
lt: Atsisiuntimų skaičius

en: Number of listens
lt: Perklausų skaičius

en: Starred
lt: Su žvaigždute

en: Date of starring
lt: Vertinimo data

en: Genre/Tags
lt: Žanras/Gairės

en: Order by:
lt: Rūšiuoti pagal:

en: Order direction:
lt: Rūšiavimo kryptis:

en: Results:
lt: Rezultatai:

en: Advanced
lt: Sudėtingesni

note: TRANSLATORS: Get the link title from the Last.fm page title
en: Go to <b><a href="http://www.last.fm/api/account">Your API Account</a></b> page to get an <b>API key</b> and <b>secret</b> and enter them here. After you have entered these, <b>request access permission</b> and confirm to complete the setup.
lt: Eikite į <b><a href="http://www.last.fm/api/account">Jūsų API Paskyra</a></b> puslapį kuriame gausite <b>API raktą</b> ir <b>paslaptį</b> ir įveskite juos čia. Kai įvedėte juos, <b>paprašykite teisės prieiti</b> ir pabaigai patvirtinkite.

note: TRANSLATORS: Minimode window decoration option
en: Full
lt: Pilnas

note: TRANSLATORS: Minimode window decoration option
en: Simple
lt: Paprastas

en: The order of controls can be changed by simply dragging them up or down. (Or press Alt+Up/Down.)
lt: Valdiklių tvarka gali būti keičiama, paprasčiausiai tempiant juos į viršų ar apačią. (Arba paspaudžiant Alt+Į viršų/Žemyn.)

en: Controls
lt: Valdymas

en: Track Title Format
lt: Takelio pavadinimo formatas

en: Always on top
lt: Visada viršuje

en: Show in tasklist
lt: Rodyti užduočių juostoje

en: Show on all desktops
lt: Rodyti visuose darbastaliuose

en: Display window decorations:
lt: Rodyti langų raštus (dekoracijas):

en: Show button in main window
lt: Rodyti mygtuką pagrindiniame lange

en: Options
lt: Parinktys

en: <b>Alarms</b>
lt: <b>Žadintuvai</b>

en: <b>Playback</b>
lt: <b>Atkūrimas</b>

en: Restart playlist
lt: Atverti grojaraštį iš naujo

en: Enable volume fade-in
lt: Įgalinti garso stiprinimą

en: Fade start volume:
lt: Pradinis stiprinimo garsumas:

en: Fade stop volume:
lt: Stiprinimo sustabdymo garsumas:

en: Fade Increment:
lt: Stiprinimas:

en: Resize displayed covers
lt: Keisti rodomų viršelių matmenis

en: Use album covers as icons
lt: Naudoti albumų viršelius kaip piktogramas

en: Use media icons for pause, stop and resume
lt: Naudoti medija piktogramas pristabdymui, sustabdymui ir tęsimui

en: On tray icon hover
lt: Užslinkus pele ant piktogramos

en: When main window is focused
lt: Kai sufokusuotas pagrindinis langas

note: Prefer to use ReplayGain's album correction instead of track correction if possible. If unchecked, track correction will be preferred instead.
en: Prefer per-album correction
lt: Teikti pirmenybę „kiekvienam albumui“ taisymui

en: Prefer ReplayGain's per-album correction over per-track correction.
lt: Teikti primenybę ReplayGain taisymui „kiekvienam albumui“, o ne taisymui „kiekvienam takeliui“.

note: Prevents clipping of audio due to amplification.
en: Use clipping protection
lt: Naudoti signalų nukarpymo apsaugą

en: Protect against noise caused by over-amplification
lt: Apsisaugoti nuo triukšmo, sukelto dėl per didelio sustiprinimo

en: Save location:
lt: Išsaugojimo vieta:

en: Relay port:
lt: Perdavimo prievadas:

en: Rip to single file
lt: Saugoti į pavienį failą

en: Delete incomplete files
lt: štrinti nepilnus failus

en: A-B Repeat
lt: A-B kartojimas

en: Continuously repeats a segment of a track.
lt: Nuolat kartoja takelio atkarpą.

en: Searches Amazon for covers
    
    To be able to use this plugin, an AWS API key and secret key are required.
lt: Ieško viršelių Amazon sistemoje
    
    Norėdami naudotis šiuo įskiepiu, privalote įvesti AWS API ir slaptą raktus.

en: Submits listening information to Last.fm and similar services supporting AudioScrobbler
lt: Naudojantis AudioScrobbler pateikia klausymosi informaciją Last.fm ir kitoms panašioms tarnyboms

en: Bookmarks
lt: Žymės

en: Allows saving/resuming bookmark positions in audio files.
lt: Leidžia garso failuose saugoti/tęsti žymių pozicijas.

en: CD Playback
lt: CD grojimas

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Displays the current album cover on the desktop
lt: Rodo darbastalyje dabartinio albumo viršelį

en: A 10-band equalizer
lt: 10 juostų ekvalaizeris

en: Hello World
lt: Sveikas, pasauli

en: A simple plugin for testing the basic plugin system
lt: Paprastas įskiepis bazinės įskiepių sistemos testavimui

en: Provides an IPython console that can be used to manipulate Exaile.
lt: Įgalina IPython konsolę, kuri gali būti panaudota Exaile manipuliavimui.

en: Enables access to the Jamendo music catalogue.
lt: Įgalina priėjimą prie Jamendo muzikos katalogo.

en: Removes voice from audio
lt: Pašalina balsą iš garso failo

en: Last.fm Covers
lt: Last.fm viršeliai

en: Searches Last.fm for covers
lt: Ieško viršelių Last.fm sistemoje

en: Last.fm Dynamic Playlists
lt: Last.fm dinaminiai grojaraščiai

en: The Last.fm backend for dynamic playlists
lt: Last.fm posistemė dinaminiams grojaraščiams.

en: Shows which tracks have been loved and allows for loving tracks.
    
    Make sure to enter a valid API key and secret in the plugin preferences.
    
    Depends on the plugin "AudioScrobbler" for username and password.
lt: Parodo kurie takeliai patinka ir leidžia mėgti takelius.
    
    Įsitikinkite jog, įskiepio nustatymuose, įvedėte teisingą API raktą ir paslaptį.
    
    Priklausomai nuo „AudioScrobbler“ įskiepio naudotojo vardą bei slaptažodį.

en: Browse and listen to audiobooks from Librivox.org.
lt: Naršyti ir klausyti audio knygas iš Librivox.org.

en: USB Mass Storage Media Player Support
lt: Didelės talpos USB grotuvų palaikymas

en: Support for accessing portable media players using the USB Mass Storage protocol
lt: Medija grotuvų palaikymas naudojantis USB Mass Storage protokolu

en: Compact mode for Exaile with a configurable interface
lt: Kompaktiškas Exaile režimas su konfigūruojama sąsaja

en: Plays music at specific times and days.
    
    Note that when the specified time arrives, Exaile will just act like you pressed the play button, so be sure you have the music you want to hear in your playlist
lt: Groja muziką nurodytais laikais ir dienomis.
    
    Įsidėmėkite, kad nurodytu laiku Exaile reaguos taip, tarsi būtumėte nuspaudę grojimo mygtuką, tad įsitikinkite, kad grojaraštyje turite norimą klausytis muziką

en: Adds Simple Podcast Support
lt: Prideda paprastą Podcast palaikymą

en: Enables ReplayGain support
lt: Įjungia ReplayGain palaikymą

en: Allows for shutdown of the computer at the end of playback.
lt: Įgalina kompiuterio išsijungimą vos pasibaigus grojimui.

en: Allows you to record streams with streamripper.
    Depends: streamripper
lt: Leidžia įrašyti srautus pasinaudojant streamripper.
    Priklausomybės: streamripper

en: Multimedia keys for Windows
lt: Daugilaypės terpės klavišai Windows
