exaile - en to lv translation catalogue (190 entries)

en: %d hour,  | %d hours,
lv[0]: %d stunda,
lv[1]: %d stundas,
lv[2]: %d stundu,

en: %d second | %d seconds
lv[0]: %d sekunde
lv[1]: %d sekundes
lv[2]: %d sekunžu

en: Unknown
lv: Nezināms Izpildītājs/Nosaukums

note: TRANSLATORS: Indicates that a track has never been played before
en: Never
lv: Nekad

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: Vakar

en: Play the next track
lv: Atskaņot nākamo dziesmu

en: Play the previous track
lv: Atskaņot iepriekšējo dziesmu

en: Stop playback
lv: Apturēt

en: Play
lv: Atskaņot

en: Pause
lv: Pauze

en: Stop playback after current track
lv: Beigt atskaņošanu pēc tekošās dziesmas

en: Print the title of current track
lv: Kopēt esošā celiņa titula nosaukumu

en: Print the album of current track
lv: Kopēt esošā celiņa albuma nosaukumu

en: Print the artist of current track
lv: Kopēt esošā celiņa izpildītāja vārdu

en: Print the length of current track
lv: Kopēt esošā celiņa garumu

en: Print the current volume percentage
lv: Iegūt esošo skaļuma daudzumu

en: Start new instance
lv: Sākt jaunu instanci

en: Start minimized (to tray, if possible)
lv: Sākt minimizēti

en: Toggle visibility of the GUI (if possible)
lv: Ieslēgt Grafiskā Interfeisa(GUI) redzamību (ja iespējams)

en: Start in safe mode - sometimes useful when you're running into problems
lv: Sākt Drošajā Režīmā (safe mode) - domāts ja esi saskāries ar problēmām iepriekšējā reizē

en: Set data directory
lv: Uzlikt datu direktoriju

en: Show debugging output
lv: Rādīt Kļūdu Labojuma izvadi

en: Reduce level of output
lv: Samazināt izvades daudzumu

en: Disable D-Bus support
lv: Atslēgt D-Bus atbalstu

en: Disable HAL support.
lv: Atslēgt HAL atbalstu.

en: Entire Library
lv: Visa Bibliotēka

en: Random %d
lv: Randomā %d

en: Rating > %d
lv: Vērtējums > %d

en: Exaile is not yet finished loading. Perhaps you should listen for the exaile_loaded signal?
lv: Exaile vēl nav pabeidzis ielādi. Varbūt vēlieties paklausīties exaile_loaded signālu ?

en: Album
lv: Albūms

en: Arranger
lv: Sastādītājs

en: Artist
lv: Izpildītājs

en: Author
lv: Autors

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Composer
lv: Komponists

en: Conductor
lv: Vadītājs

en: Date
lv: Datums

en: Disc
lv: Disks

en: Genre
lv: Žanrs

en: ISRC
lv: IESK

en: Lyrics
lv: Dziesmu vārdi

en: Lyricist
lv: Dziesminieks

en: Organization
lv: Organizācija

en: Performer
lv: Izpildītājs

en: Title
lv: Nosaukums

en: Track
lv: Dziesma

en: Version
lv: Versija

en: Website
lv: Mājas lapas

en: Bitrate
lv: Bitu ātrums

en: Last played
lv: Atskaņots pēdējais

en: Length
lv: Ilgums

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Modified
lv: Mainīts

en: Play time
lv: Atskaņošanas laiks

en: Automatic
lv: Automātisks

en: Playlist
lv: Dziesmu saraksts

en: M3U Playlist
lv: M3U Dziesmu Saraksts

en: PLS Playlist
lv: PLS Dziesmu Saraksts

en: ASX Playlist
lv: ASX Dziesmu Saraksts

en: XSPF Playlist
lv: XSPF Dziesmu Saraksts

en: Shuffle _Off
lv: Jauktā secība _Izslēgta

en: Shuffle _Tracks
lv: Jaukt _Dziesmas

en: Shuffle _Albums
lv: Jaukt _Albūmus

en: Settings version is newer than current.
lv: Iestatījumu versija ir jaunāka nekā programmas tagadējā.

en: Vorbis is an open source, lossy audio codec with high quality output at a lower file size than MP3.
lv: Vorbis ir atvērtā koda audio formāts, ar augstu izejošo kvalitāti, un mazāku izmēru par MP3.

en: Free Lossless Audio Codec (FLAC) is an open source codec that compresses but does not degrade audio quality.
lv: Brīvais bezzaudējuma audio kodeks (FLAC) ir atvērtā koda audio formāts, kas kompresē mūziku bez kvalitātes degradācijas.

en: Apple's proprietary lossy audio format that achieves better sound quality than MP3 at lower bitrates.
lv: Firmas Apple audio formāts, kas var panākt augstāku kvalitāti nekā MP3 ar tādu pašu lielumu. (Fomāts nav atvērtajā kodā).

en: A proprietary and older, but also popular, lossy audio format. VBR gives higher quality than CBR, but may be incompatible with some players.
lv: Novecojis brīvais audio kodeks. VBR ir augstākas kvalitātes par CBR, bet nav savienojams ar dažiem atskaņotājiem.

en: A proprietary and older, but also popular, lossy audio format. CBR gives less quality than VBR, but is compatible with any player.
lv: Novecojis brīvais audio kodeks, bet arī populārs. CBR ir zemākas kvalitātes par VBR, bet ir savienojams ar visiem atskaņotājiem.

en: A very fast Free lossless audio format with good compression.
lv: Ļoti ātrs, brīvais bezzaudējumu audio formāts, ar labu kompresiju.

en: Various Artists
lv: Dažādi izpildītāji

en: You did not specify a location to load the db from
lv: Nav norādīta datubāzes atrašanās vieta

en: You did not specify a location to save the db
lv: Jūs nēesat norādījuši/-usi datubāzes saglabāšanas vietu

en: Not playing.
lv: Nespēlē.

en: Scanning collection...
lv: Skenē kolekciju...

en: Scanning %s...
lv: Skenē %s...

en: Show Cover
lv: Pārādīt Vāciņu

en: Fetch Cover
lv: Lejuplādēt Vāciņu

en: Remove Cover
lv: Aizvākt Vāciņu

en: Buffering: %d%%...
lv: Buffero: %d%%...

en: _New Playlist
lv: _Jauns Dziesmu saraksts

en: Open _URL
lv: Atvērt _adresi

en: Collection
lv: Kolekcija

en: Files
lv: Faili

en: Filename
lv: Faila nosaukums

note: TRANSLATORS: File size column in the file browser
en: Size
lv: Izmērs

en: Enter the new name you want for your playlist
lv: Ievadiet jaunu nosaukumu dziesmu sarakstam

en: Rename Playlist
lv: Pārdēvēt Dziesmu Sarakstu

en: The playlist name you entered is already in use.
lv: Dziesmu saraksta ievadītais nosaukums jau eksistē.

en: Playlists
lv: Dziesmu saraksti

en: Smart Playlists
lv: Automātiskie saraksti

en: Custom Playlists
lv: Paša saraksti

en: Loading streams...
lv: Ielādē plūsmu...

en: Add Radio Station
lv: Pievienot Radio staciju

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: URL:
lv: Saite:

en: Saved Stations
lv: Saglabātās Stacijas

en: Radio Streams
lv: Radio strīmi

en: Refresh
lv: Atjaunot

en: Enter the name you want for your new playlist
lv: Ievadit nosaukumu jaunajam dziesmu sarakstam

en: New Playlist
lv: Jauns dziesmu saraksts

en: Playlist %d
lv: Dziesmu saraksts %d

en: Plugins
lv: Papildinājumi

en: All Files
lv: Visi faili

en: Are you sure you want to apply the changes to all tracks?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties veikt izmaiņas visā mūzikas sarakstā?

en: Apply current value to all tracks
lv: Pielikt esošo vērtību visiem celiņiem

en: Exaile Music Player
lv: Exaile Mūzikas Atskaņotājs

en: Enter the URL to open
lv: Ievadi saiti ko atvērt

en: Open URL
lv: Atvērt saiti

en: Supported Files
lv: Atbalstītie faili

en: Music Files
lv: Audio Faili

en: Playlist Files
lv: Saraksta faili

en: Close %s
lv: Aizvērt %s

en: <b>Save changes to %s before closing?</b>
lv: <b>Saglabāt izmaiņas %s pirms aizvērt?</b>

en: Your changes will be lost if you don't save them
lv: Jūsu veiktās izmaiņas būs zaudētas, ja nesaglabāsiet tās

en: Close Without Saving
lv: Aizvērt Bez Saglabāšanas

en: You did not enter a name for your playlist
lv: Jūs neievadījāt nosaukumu dziesmu sarakstam

en: Not Playing
lv: Neatskaņo

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: Close Tab
lv: Aizvērt Cilni

en: Muted
lv: Apklusināts

en: Full Volume
lv: Pilns skaļums

en: Requires plugins providing dynamic playlists
lv: Vajadzīgs spraudnis dinamisko dziesmu saraksta atbalstam

en: Dynamically add similar tracks to the playlist
lv: Dinamiski pievienot līdzīgos celiņus dziesmu sarakstam

en: Track Number
lv: Dziesmas numurs

en: Disc Number
lv: Diska numurs

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Year
lv: Gads

en: Playcount
lv: Reizes atskaņots

en: Rating:
lv: Vērtējums:

en: seconds
lv: sekundes

note: TRANSLATORS: Logical AND used for smart playlists
en: and
lv: un

en: days
lv: dienas

en: minutes
lv: minūtes

en: hours
lv: stundas

en: weeks
lv: nedēļas

note: TRANSLATORS: True if haystack is equal to needle
en: is
lv: ir

note: TRANSLATORS: True if haystack is not equal to needle
en: is not
lv: nav

note: TRANSLATORS: True if haystack contains needle
en: contains
lv: satur

note: TRANSLATORS: True if haystack does not contain needle
en: does not contain
lv: nesatur

note: TRANSLATORS: Example: rating >= 5
en: at least
lv: vismaz

note: TRANSLATORS: Example: rating <= 3
en: at most
lv: ne vairāk kā

note: TRANSLATORS: Example: year < 1999
en: before
lv: pirms

note: TRANSLATORS: Example: year > 2002
en: after
lv: pēc

note: TRANSLATORS: Example: 1980 <= year <= 1987
en: between
lv: starp

en: greater than
lv: lielāks par

en: less than
lv: mazāks par

note: TRANSLATORS: True if a track is contained in the specified playlist
en: Track is in
lv: Dziesma atrodas listē

en: Add Smart Playlist
lv: Pievienot automātisko sarakstu

en: Edit Smart Playlist
lv: Labot automātisko sarakstu

en: About Exaile
lv: Par Exaile

en: Collection Manager
lv: Kolekcijas Menedžeris

en: Cover Finder
lv: Vāciņa Meklētājs

en: Device Manager
lv: Ierīces Pārvaldnieks

en: Icon
lv: Ikona

en: Device
lv: Iekārta

en: Driver
lv: Draivers

en: _File
lv: _Fails

en: _View
lv: _Skatīt

en: _Tools
lv: _Rīki

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: Previous Track
lv: Iepriekšējā dziesma

en: Next Track
lv: Nākamā dziesma

en: Show splash screen on startup
lv: Rādīt šļaksta logu palaižot programmu

en: Cover Search Order:
lv: Vāciņu meklēšanas kārtība:

en: (drag to reorder)
lv: (vilkt lai pārkārtotu)

en: Open last playlists on startup
lv: Atvērt pēdējos dziesmu sarakstus palaižot programmu

en: Plugin
lv: Papildinājums

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: Preferences
lv: Uzstādījumi

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Match any of the criteria
lv: Atrast atbilstības jebkuram kritērijam

en: Randomize results
lv: Sajaukt rezultātus

en: Add
lv: Pievienot

en: Alarm Clock
lv: Modinātājpūlkstenis

en: Append to Current
lv: Pievienot aktīvajam

en: Previous
lv: Iepriekšējā

en: Next
lv: Nākamā

en: Stop
lv: Apturēt

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Password:
lv: Parole:

en: Background Color:
lv: Fona krāsa:
