exaile - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: %d day,  | %d days,
sq[0]: %d Dit,
sq[1]: %d Ditet,

en: %d hour,  | %d hours,
sq[0]: %d orë,
sq[1]: %d orë,

en: %d minute,  | %d minutes,
sq[0]: %d minut,
sq[1]: %d minuta,

en: %d second | %d seconds
sq[0]: %d sekondë
sq[1]: %d sekonda

note: TRANSLATORS: Indicates that a track has never been played before
en: Never
sq: Kurrë

en: Today
sq: Sot

en: Yesterday
sq: Dje

en: Playback Options
sq: Opsionet e ridëgjimit

en: Album
sq: Albumi

en: Artist
sq: Artisti

en: Bitrate
sq: Raporti i bitit

en: Add
sq: Shto

en: The computer will be shut down in %d seconds.
sq: Kompjuteri fiket ne %d sekonda.

en: Background Color:
sq: Ngjyra e Sfondit:

en: Options
sq: Opsionet
