exaile - en to sr translation catalogue (135 entries)

en: %d day,  | %d days,
sr[0]: %d дан,
sr[1]: %d дана,
sr[2]: %d дана,

en: %d hour,  | %d hours,
sr[0]: %d сат,
sr[1]: %d сата,
sr[2]: %d сати,

en: %d minute,  | %d minutes,
sr[0]: %d минут,
sr[1]: %d минута,
sr[2]: %d минута,

en: %d second | %d seconds
sr[0]: %d секунда
sr[1]: %d секунде
sr[2]: %d секунди

note: TRANSLATORS: Short form of an amount of days
en: %dd,
sr: %dд,

note: TRANSLATORS: Short form of an amount of hours
en: %dh,
sr: %dч,

note: TRANSLATORS: Short form of an amount of minutes
en: %dm,
sr: %dм,

note: TRANSLATORS: Short form of an amount of seconds
en: %ds
sr: %dс

note: TRANSLATORS: Short form of an amount of days
en: %dd
sr: %dд

en: Unknown
sr: Непознато

note: TRANSLATORS: Indicates that a track has never been played before
en: Never
sr: Никад

en: Today
sr: Данас

en: Yesterday
sr: Јуче

en: Playback Options
sr: Опције пуштања

en: Play the next track
sr: Пусти следећу песму

en: Play the previous track
sr: Пусти претходну песму

en: Stop playback
sr: Заустави извођење

en: Play
sr: Пусти

en: Pause
sr: Паузирај

en: Pause or resume playback
sr: Паузирај или настави пуштање

en: Stop playback after current track
sr: Заустави извођење после тренутне нумере

en: Collection Options
sr: Опције збирке

note: TRANSLATORS: Meta variable for --add and --export-playlist
en: LOCATION
sr: ЛОКАЦИЈА

en: Add tracks from LOCATION to the collection
sr: Додај нумере са ЛОКАЦИЈЕ у збирку

en: Entire Library
sr: Менаџер збирке

en: Album
sr: Албум

en: Artist
sr: Извођач

en: Composer
sr: Композитор

en: Date
sr: Датум

en: Disc
sr: Диск

en: Genre
sr: Жанр

en: Title
sr: Наслов

en: Bitrate
sr: Битски проток

en: Length
sr: Дужина

en: Location
sr: Путања

en: Play time
sr: Време пуштања

en: Vorbis is an open source, lossy audio codec with high quality output at a lower file size than MP3.
sr: Ворбис је слободни звучни кодек који постиже квалитетан звук уз мању величину датотеке у односу на MP3.

en: Free Lossless Audio Codec (FLAC) is an open source codec that compresses but does not degrade audio quality.
sr: FLAC је слободни звучни кодек који смањује величину датотеке без икаквог утицаја на квалитет звука.

en: Apple's proprietary lossy audio format that achieves better sound quality than MP3 at lower bitrates.
sr: Apple-ов власнички звучни кодек, који постиже бољи квалитет звука од MP3 кодека при нижим битским токовима.

en: A proprietary and older, but also popular, lossy audio format. VBR gives higher quality than CBR, but may be incompatible with some players.
sr: Власнички, старији, популаран звучни формат са губитком квалитета. VBR постиже већи квалитет у односу на CBR, али га не подржавају сви програми.

en: A proprietary and older, but also popular, lossy audio format. CBR gives less quality than VBR, but is compatible with any player.
sr: Власнички, старији, популаран звучни формат са губитком квалитета. CBR даје лошији квалитет у односу на VBR, али га подржавају сви програми.

en: A very fast Free lossless audio format with good compression.
sr: Јако брз, слободан звучни формат уз висок ниво паковања.

en: You did not specify a location to save the db
sr: Нисте одредили место за чување базе

en: Not playing.
sr: Не пуштам.

en: Scanning collection...
sr: Претражујем збирку...

en: Remove Cover
sr: Уклони омот

en: Open _URL
sr: Отвори _урл

en: Collection
sr: Збирка

en: Files
sr: Датотеке

en: Filename
sr: Име датотеке

note: TRANSLATORS: File size column in the file browser
en: Size
sr: Величина

en: Rename Playlist
sr: Преименуј листу нумера

en: Playlists
sr: Листе нумера

en: Smart Playlists
sr: Динамичке листе нумера

en: Custom Playlists
sr: Произвољне листе

en: Radio
sr: Радио

en: Loading streams...
sr: Учитавам токове...

en: Name:
sr: Име:

en: Saved Stations
sr: Сачуване станице

en: Radio Streams
sr: Радио станице

en: Refresh
sr: Освежи

en: Enter the name you want for your new playlist
sr: Унеси име нове листе нумера

en: New Playlist
sr: Нова листа нумера

en: Playlist %d
sr: Листа нумера %d

en: Plugins
sr: Проширења

en: All Files
sr: Све датотеке

en: Are you sure you want to apply the changes to all tracks?
sr: Заиста желите да примените измене на све нумере?

en: Exaile Music Player
sr: Exaile музички програм

en: Supported Files
sr: Подржане датотеке

en: Music Files
sr: Звучне датотеке

en: Playlist Files
sr: Датотеке листе нумера

en: You did not enter a name for your playlist
sr: Није унесено име листе нумера

en: Not Playing
sr: Заустављено извођење

en: _Edit
sr: _Уређивање

en: Track Number
sr: Број нумере

en: Disc Number
sr: Број диска

en: Rating
sr: Оцена

en: Year
sr: Година

en: Playcount
sr: Број пуштања

en: seconds
sr: секунди

note: TRANSLATORS: Logical AND used for smart playlists
en: and
sr: и

en: days
sr: дана

en: minutes
sr: минута

en: hours
sr: сати

en: weeks
sr: недеља

note: TRANSLATORS: True if haystack is equal to needle
en: is
sr: је

note: TRANSLATORS: True if haystack is not equal to needle
en: is not
sr: није

note: TRANSLATORS: True if haystack contains needle
en: contains
sr: садржи

note: TRANSLATORS: True if haystack does not contain needle
en: does not contain
sr: не садржи

note: TRANSLATORS: Example: rating >= 5
en: at least
sr: бар

note: TRANSLATORS: Example: rating <= 3
en: at most
sr: највише

note: TRANSLATORS: Example: year < 1999
en: before
sr: пре

note: TRANSLATORS: Example: year > 2002
en: after
sr: након

note: TRANSLATORS: Example: 1980 <= year <= 1987
en: between
sr: између

en: Add Smart Playlist
sr: Додај динамичку листу нумера

en: Cover Finder
sr: Добављач омота

en: _File
sr: _Датотека

en: _View
sr: _Преглед

en: _Tools
sr: _Алати

en: _Help
sr: _Помоћ

en: Previous Track
sr: Претходна нумера

en: Next Track
sr: Следећа нумера

en: Search
sr: Претрага

en: Show tray icon
sr: Прикажи у обавештајној зони панела

note: TRANSLATORS: Keep the current track visible in playlist
en: Jump to current song on track change
sr: Пребаци се на тренутну нумеру након промене нумере

en: Show splash screen on startup
sr: Прикажи уводни екран при покретању

en: Plugin
sr: Проширење

en: Enabled
sr: Омогућено

en: Preferences
sr: Поставке

en: Description:
sr: Опис:

en: Match any of the criteria
sr: Поклопи бар један критеријум

en: Cancel
sr: Одустани

en: Update
sr: Ажурирај

en: Name
sr: Назив

en: Previous
sr: Предходна

en: Next
sr: Следећа

en: Analyze playlists
sr: Анализирај листе пуштања

en: Analyze playlist
sr: Анализирај листу пуштања

en: Monday
sr: понедељак

en: Tuesday
sr: уторак

en: Wednesday
sr: среда

en: Thursday
sr: четвртак

en: Friday
sr: петак

en: Saturday
sr: субота

en: Sunday
sr: недеља

en: Use Fading
sr: Постепено појачај

en: <b>Audio Preferences</b>
sr: <b>Аудио поставке</b>

en: Username:
sr: Корисничко име:

en: Password:
sr: Лозинка:

en: Search Tag
sr: Тражи ознаку

en: Background Color:
sr: Позадинска боја:

en: Options
sr: Опције

en: <none selected>
sr: <ништа није изабрано>

en: Playlist(s) to analyze
sr: Листе за анализирање

en: Playlist Analyzer
sr: Аналитичар листи пуштања
