exif-0.6.21 - en to ast translation catalogue (66 entries)

en: Not enough memory.
ast: Nun hai abonda memoria

en: Setting a value for this tag is unsupported!
ast: ¡Entá nun se sofita l'afitar un valor pa esta etiqueta!

en: Too few components specified (need %d, found %d)
ast: Especificáronse perpocos componentes (precísense %d, alcontráronse %d)

en: Numeric value expected
ast: Esperábase un valor numbéricu

en: Internal error. Please contact <%s>.
ast: Fallu internu. Contauta con <%s>, por favor.

en: Not yet implemented!
ast: ¡Entá nun s'implementó!

en: Warning; Too many components specified!
ast: Alvertencia: ¡Especificáronse milenta componentes!

en: Too much EXIF data (%i bytes). Only %i bytes are allowed.
ast: Milenta datos EXIF (%i bytes). Namái se permiten %i bytes.

en: Wrote file '%s'.
ast: Escribióse'l ficheru «%s»

en: EXIF entry '%s'
ast: Entrada EXIF «%s»

en: (0x%x, '%s')
ast: (0x%x, «%s»)

en: exists in IFD '%s':
ast: esiste nel IFD «%s»:

en: Adding entry...
ast: Amestando la entrada...

en: IFD '%s' does not contain a tag '%s'!
ast: ¡L'IFD «%s» nun contién una etiqueta «%s»!

en: Could not open '%s' (%s)!
ast: ¡Nun pue abrise «%s» (%s)!

en: Could not read '%s' (%s).
ast: Nun pue lleese «%s» (%s).

en: IFD '%s' does not contain tag '%s'.
ast: L'IFD «%s» nun contién la etiqueta «%s».

en: '%s' does not contain tag '%s'.
ast: «%s» nun contién la etiqueta «%s».

en: '%s' does not contain a thumbnail!
ast: ¡«%s» nun contién una miniatura!

en: Could not open '%s' for writing (%s)!
ast: ¡Nun pue abrise «%s» pa la escritura (%s)!

en: EXIF tags in '%s':
ast: Etiquetes EXIF en «%s»:

en: Unknown format or nonexistent MakerNote.
ast: Desconozse'l formatu o MakerNote nun esiste.

en: MakerNote does not contain any value.
ast: MakerNote nun contién dengún valor.

en: MakerNote contains %i value:
     | MakerNote contains %i values:
ast[0]: MakerNote contién %i valor:
ast[1]: MakerNote contién %i valores:

en: Unknown Tag
ast: Desconozse la etiqueta

en: Unknown value
ast: Desconozse'l valor

en: EXIF tags in '%s' ('%s' byte order):
ast: Etiquetes EXIF en «%s» (orde de «%s»)

en: Tag
ast: Etiqueta

en: Value
ast: Valor

en: EXIF data contains a thumbnail (%i bytes).
ast: Los datos EXIF contienen una miniatura (%i bytes).

en: Display software version
ast: Amuesa la versión del software

en: Show IDs instead of tag names
ast: Amuesa IDs en cuentes de nomes d'etiquetes

en: Select tag
ast: Esbilla la etiqueta

en: tag
ast: etiqueta

en: Select IFD
ast: Esbilla'l IFD

en: List all EXIF tags
ast: Llista toles etiquetes EXIF

en: Show contents of tag MakerNote
ast: Amuesa'l conteníu de la etiqueta MakerNote

en: Remove tag or ifd
ast: Desanicia la etiqueta o IFD

en: Show description of tag
ast: Amuesa la descripción de la etiqueta

en: Extract thumbnail
ast: Estrái la miniatura

en: Remove thumbnail
ast: Desanicia la miniatura

en: Insert FILE as thumbnail
ast: Inxerta FICHERU como miniatura

en: FILE
ast: FICHERU

en: Do not fix existing tags in files
ast: Nun igua les etiquetes esistentes nos ficheros

en: Write data to FILE
ast: Escribe datos a FICHERU

en: Value of tag
ast: Valor de la etiqueta

en: STRING
ast: CADENA

en: Create EXIF data if not existing
ast: Crea los datos EXIF si nun esisten

en: Output in a machine-readable (tab delimited) format
ast: Amuesa la salida nun formatu llexible por máquines (llendáu per tabuladores)

en: Width of output
ast: Anchor de la salida

en: WIDTH
ast: ANCHOR

en: Output in a XML format
ast: Amuesa la salida en formatu XML

en: Show debugging messages
ast: Amuesa mensaxes de depuración

en: Help options:
ast: Opciones d'ayuda:

en: Show this help message
ast: Amuesa esti mensaxe d'ayuda

en: Display brief usage message
ast: Amuesa un mensaxe breve d'usu

en: [OPTION...] file
ast: [OPCIÓN...] ficheru

en: Invalid IFD '%s'. Valid IFDs are '0', '1', 'EXIF', 'GPS', and 'Interoperability'.
ast: El IFD «%s» nun ye válidu. Los IFDs válidos son  «0», «1»,  «EXIF», «GPS», ya «Interoperability».

en: Invalid tag '%s'!
ast: ¡La etiqueta «%s» nun ye válida!

en: You need to specify a tag!
ast: !Precises especificar una etiqueta¡

en: You need to specify an IFD!
ast: ¡Precises especificar una IFD!

en: Tag '%s'
ast: Etiqueta «%s»

en: (0x%04x, '%s'):
ast: (0x%04x, «%s»):

en: Specify input file or --create-exif
ast: Especifica'l ficheru d'entrada o --create-exif

en: '%s' is not readable or does not contain EXIF data!
ast: ¡«%s» nun ye lleible o nun contién datos EXIF!

en: XML format is not available for Maker Notes
ast: El formatu XML nun ta disponible pa Maker Notes
