exif 0.6.20 - en to cs translation catalogue (67 entries)

en: Not enough memory.
cs: Nedostatek paměti.

en: Setting a value for this tag is unsupported!
cs: Nastavení hodnoty u tohoto štítku není podporováno!

en: Too few components specified (need %d, found %d)
cs: Zadáno příliš málo součástí (zapotřebí %d, nalezeno %d)

en: Numeric value expected
cs: Očekávána číselná hodnota

en: Internal error. Please contact <%s>.
cs: Interní chyba. Kontaktujte prosím <%s>.

en: Not yet implemented!
cs: Zatím není implementováno!

en: Warning; Too many components specified!
cs: Varování: Zadáno příliš mnoho součástí!

en: Too much EXIF data (%i bytes). Only %i bytes are allowed.
cs: Příliš mnoho dat EXIF (%i bajtů). Povoleno je jen %i bajtů.

en: Wrote file '%s'.
cs: Zapsán soubor „%s“.

en: EXIF entry '%s'
cs: Záznam EXIF „%s“

en: (0x%x, '%s')
cs: (0x%x, „%s“)

en: exists in IFD '%s':
cs: existuje v IFD „%s“:

en: Adding entry...
cs: Přidává se záznam…

en: IFD '%s' does not contain a tag '%s'!
cs: IFD „%s“ neobsahuje štítek „%s“!

en: Could not open '%s' (%s)!
cs: Nelze otevřít „%s“ (%s)!

en: Could not read '%s' (%s).
cs: Nelze číst „%s“ (%s).

en: IFD '%s' does not contain tag '%s'.
cs: IFD „%s“ neobsahuje štítek „%s“.

en: '%s' does not contain tag '%s'.
cs: „%s“ neobsahuje štítek „%s“.

en: '%s' does not contain a thumbnail!
cs: „%s“ neobsahuje náhled!

en: Could not open '%s' for writing (%s)!
cs: Nelze otevřít „%s“ pro zápis (%s)!

en: EXIF tags in '%s':
cs: Štítky EXIF v „%s“:

en: Unknown format or nonexistent MakerNote.
cs: Neznámý formát nebo neexistující Popisná poznámka.

en: MakerNote does not contain any value.
cs: Popisná poznámka neobsahuje žádnou hodnotu.

en: MakerNote contains %i value:
     | MakerNote contains %i values:
cs[0]: Popisná poznámka obsahuje %i hodnotu:
cs[1]: Popisná poznámka obsahuje %i hodnoty:
cs[2]: Popisná poznámka obsahuje %i hodnot:

en: Unknown Tag
cs: Neznámý štítek

en: Unknown value
cs: Neznámá hodnota

en: EXIF tags in '%s' ('%s' byte order):
cs: Štítky EXIF v „%s“ (pořadí bajtů „%s“):

en: Tag
cs: Štítek

en: Value
cs: Hodnota

en: EXIF data contains a thumbnail (%i bytes).
cs: Data EXIF obsahují náhled (%i bajtů).

en: ThumbnailSize	%i
cs: Velikost náhledu	%i

en: Display software version
cs: Zobrazit verzi softwaru

en: Show IDs instead of tag names
cs: Místo názvů štítků zobrazovat jejich ID

en: Select tag
cs: Vybrat štítek

en: tag
cs: štítek

en: Select IFD
cs: Vybrat IFD

en: List all EXIF tags
cs: Vypsat všechny štítky EXIF

en: Show contents of tag MakerNote
cs: Zobrazit obsah štítku Popisná poznámka

en: Remove tag or ifd
cs: Odstranit štítek nebo IFD

en: Show description of tag
cs: Zobrazit popis štítku

en: Extract thumbnail
cs: Vybalit náhled

en: Remove thumbnail
cs: Odstranit náhled

en: Insert FILE as thumbnail
cs: Vložit SOUBOR jako náhled

en: FILE
cs: SOUBOR

en: Do not fix existing tags in files
cs: Neopravovat stávající štítky v souboru

en: Write data to FILE
cs: Zapsat data do SOUBORu

en: Value of tag
cs: Hodnota štítku

en: STRING
cs: ŘETĚZEC

en: Create EXIF data if not existing
cs: Vytvořit data EXIF, pokud neexistují

en: Output in a machine-readable (tab delimited) format
cs: Výstup ve strojově čitelném (oddělovaném tabulátory) formátu

en: Width of output
cs: Šířka výstupu

en: WIDTH
cs: ŠÍŘKA

en: Output in a XML format
cs: Výstup ve formátu XML

en: Show debugging messages
cs: Zobrazovat ladicí zprávy

en: Help options:
cs: Přepínače nápovědy:

en: Show this help message
cs: Zobrazit tuto nápovědu

en: Display brief usage message
cs: Zobrazit stručné informace o používání

en: [OPTION...] file
cs: [PŘEPÍNAČE…] soubor

en: Invalid IFD '%s'. Valid IFDs are '0', '1', 'EXIF', 'GPS', and 'Interoperability'.
cs: Neplatný IFD „%s“. Platné IFD jsou „0“, „1“, „EXIF“, „GPS“ a „Interoperability“.

en: Invalid tag '%s'!
cs: Neplatný štítek „%s“!

en: You need to specify a tag!
cs: Musíte zadat štítek!

en: You need to specify an IFD!
cs: Musíte zadat IFD!

en: Tag '%s'
cs: Štítek „%s“

en: (0x%04x, '%s'):
cs: (0x%04x, „%s“):

en: Specify input file or --create-exif
cs: Zadejte vstupní soubor nebo --create-exif

en: '%s' is not readable or does not contain EXIF data!
cs: „%s“ nelze přečíst nebo neobsahuje data EXIF!

en: XML format is not available for Maker Notes
cs: Formát XML není k dispozici pro Popisné poznámky
