exif 0.6.20 - en to eo translation catalogue (65 entries)

en: Not enough memory.
eo: Ne sufiĉe da memoro.

en: Setting a value for this tag is unsupported!
eo: Agordo de valoro por tiu ĉi etikedo ne estas subtenata!

en: Too few components specified (need %d, found %d)
eo: Tro malmultaj elementoj indikitaj (bezonate %d, trovite %d)

en: Numeric value expected
eo: Cifera valoro atendate

en: Internal error. Please contact <%s>.
eo: Interna eraro. Bonvolu kontakti <%s>.

en: Not yet implemented!
eo: Ankoraŭ ne realigita!

en: Warning; Too many components specified!
eo: Averto; Tro multaj elementoj indikitaj!

en: Too much EXIF data (%i bytes). Only %i bytes are allowed.
eo: Tro multe da datumaro EXIF (%i bajtoj). Nur %i bajtoj estas permesate.

en: Wrote file '%s'.
eo: Ni skribis dosieron '%s'.

en: EXIF entry '%s'
eo: Enigaĵo EXIF '%s'

en: exists in IFD '%s':
eo: ekzistas en IFD '%s':

en: Adding entry...
eo: Aldonado de enigaĵo...

en: IFD '%s' does not contain a tag '%s'!
eo: IFD '%s' ne enhavas etikedon '%s'!

en: Could not open '%s' (%s)!
eo: Ni ne povis malfermi '%s' (%s)!

en: Could not read '%s' (%s).
eo: Ni ne povis legi '%s' (%s).

en: IFD '%s' does not contain tag '%s'.
eo: IFD '%s' ne enhavas la etikedon '%s'.

en: '%s' does not contain tag '%s'.
eo: '%s' ne enhavas la etikedon '%s'.

en: '%s' does not contain a thumbnail!
eo: '%s' ne enhavas miniaturon!

en: Could not open '%s' for writing (%s)!
eo: Ni ne povis malfermi '%s' por skribi (%s)!

en: EXIF tags in '%s':
eo: Etikedoj EXIF en '%s':

en: Unknown format or nonexistent MakerNote.
eo: Nekonata formo aŭ neekzistanta MakerNote.

en: MakerNote does not contain any value.
eo: MakerNote enhavas neniun valoron.

en: MakerNote contains %i value:
     | MakerNote contains %i values:
eo[0]: MakerNote enhavas %i valoron:
eo[1]: MakerNote enhavas %i valorojn:

en: Unknown Tag
eo: Nekonata Etikedo

en: Unknown value
eo: Nekonata valoro

en: EXIF tags in '%s' ('%s' byte order):
eo: Etikedoj EXIF en '%s' ('%s' bajt-ordo):

en: Tag
eo: Etikedo

en: Value
eo: Valoro

en: EXIF data contains a thumbnail (%i bytes).
eo: Datumaro EXIF enhavas miniaturon (%i bajtoj).

en: ThumbnailSize	%i
eo: MiniaturGrando	%i

en: Display software version
eo: Montrigi program-version

en: Show IDs instead of tag names
eo: Montri ID anstataŭ etiked-nomojn

en: Select tag
eo: Elekti etikedon

en: tag
eo: etikedo

en: Select IFD
eo: Elekti IFD

en: List all EXIF tags
eo: Listigi ĉiujn etikedojn EXIF

en: Show contents of tag MakerNote
eo: Montri enhavon de etikedo MakerNote

en: Remove tag or ifd
eo: Forigi etikedon aŭ ifd

en: Show description of tag
eo: Montri priskribo de etikedo

en: Extract thumbnail
eo: Elpreni miniaturon

en: Remove thumbnail
eo: Forigi miniaturon

en: Insert FILE as thumbnail
eo: Enmeti DOSIERON kiel miniaturon

en: FILE
eo: DOSIERON

en: Do not fix existing tags in files
eo: Ne ripari ekzistantajn etikedojn en dosieroj

en: Write data to FILE
eo: Skribi datumaron al DOSIERO

en: Value of tag
eo: Valoro de etikedo

en: STRING
eo: ĈENO

en: Create EXIF data if not existing
eo: Krei datumaron EXIF se ne ekzistanta

en: Output in a machine-readable (tab delimited) format
eo: Eligi laŭ maŝin-legebla (tab-apartita) formo

en: Width of output
eo: Larĝo de eligo

en: WIDTH
eo: LARĜO

en: Output in a XML format
eo: Eligo laŭ formo XML

en: Show debugging messages
eo: Montri rafinigajn mesaĝojn

en: Help options:
eo: Help-elektebloj:

en: Show this help message
eo: Montri tiun ĉi help-mesaĝon

en: Display brief usage message
eo: Montrigi resuman uzad-mesaĝon

en: [OPTION...] file
eo: [ELEKTEBLO...] dosiero

en: Invalid IFD '%s'. Valid IFDs are '0', '1', 'EXIF', 'GPS', and 'Interoperability'.
eo: Malvalida IFD '%s'. Validaj IFD estas '0', '1', 'EXIF', 'GPS' kaj 'Interoperability'.

en: Invalid tag '%s'!
eo: Malvalida etikedo '%s'!

en: You need to specify a tag!
eo: Vi devas indiki etikedon!

en: You need to specify an IFD!
eo: Vi devas indiki IFD!

en: Tag '%s'
eo: Etikedo '%s'

en: Specify input file or --create-exif
eo: Indiku enig-dosieron aŭ --create-exif

en: '%s' is not readable or does not contain EXIF data!
eo: '%s' ne estas legebla aŭ ne enhavas datumaron EXIF!

en: XML format is not available for Maker Notes
eo: Formo XML ne estas disponebla por MakerNote
