exif 0.6.21 - en to fur translation catalogue (64 entries)

en: Not enough memory.
fur: No vonde memorie.

en: Setting a value for this tag is unsupported!
fur: Il meti un valôr par cheste etichete nol è supuartât!

en: Too few components specified (need %d, found %d)
fur: Masse pôcs components specificâts (necessaris %d, cjatâts %d)

en: Numeric value expected
fur: Si spietave un valôr numeric

en: Internal error. Please contact <%s>.
fur: Erôr interni. Contatâ <%s>.

en: Not yet implemented!
fur: No ancjemò implementât!

en: Warning; Too many components specified!
fur: Atenzion: Masse components specificâts!

en: Too much EXIF data (%i bytes). Only %i bytes are allowed.
fur: Masse dâts EXIF (%i byte). Nome %i byte a son permetûts.

en: Wrote file '%s'.
fur: Il file '%s' al è stât scrit.

en: EXIF entry '%s'
fur: Vôs EXIF '%s'

en: exists in IFD '%s':
fur: al esist in IFD '%s':

en: Adding entry...
fur: Daûr a zontâ la vôs...

en: IFD '%s' does not contain a tag '%s'!
fur: IFD '%s' nol conten une etichete '%s'!

en: Could not open '%s' (%s)!
fur: Impussibil vierzi '%s' (%s)!

en: Could not read '%s' (%s).
fur: Impussibil lei '%s' (%s).

en: IFD '%s' does not contain tag '%s'.
fur: IFD '%s' nol conten une etichete '%s'.

en: '%s' does not contain tag '%s'.
fur: '%s' nol conten une etichete '%s'.

en: '%s' does not contain a thumbnail!
fur: '%s' nol conten une miniature!

en: Could not open '%s' for writing (%s)!
fur: Impussibil vierzi '%s' pe scriture (%s)!

en: EXIF tags in '%s':
fur: Etichetis EXIF in '%s':

en: Unknown format or nonexistent MakerNote.
fur: Formât no cognossût o MakerNote inesistent.

en: MakerNote does not contain any value.
fur: MakerNote nol conten nissun valôr.

en: MakerNote contains %i value:
     | MakerNote contains %i values:
fur[0]: MakerNote al conten %i valôr:
fur[1]: MakerNote al conten %i valôrs:

en: Unknown Tag
fur: Etichete no cognossude

en: Unknown value
fur: Valôr no cognossût

en: EXIF tags in '%s' ('%s' byte order):
fur: Etichetis EXIF in '%s' (ordenât par byte '%s'):

en: Tag
fur: Etichete

en: Value
fur: Valôr

en: EXIF data contains a thumbnail (%i bytes).
fur: Il dât EXIF al conten une miniature (%i byte).

en: ThumbnailSize	%i
fur: DimensionMiniature	%i

en: Display software version
fur: Mostre la version dal software

en: Show IDs instead of tag names
fur: Mostre i ID invezit dai nons des etichetis

en: Select tag
fur: Selezione etichete

en: tag
fur: etichete

en: Select IFD
fur: Selezione IFD

en: List all EXIF tags
fur: Liste dutis lis etichetis EXIF

en: Show contents of tag MakerNote
fur: Mostre contignûts di MakerNote de etichete

en: Remove tag or ifd
fur: Gjave etichete o ifd

en: Show description of tag
fur: Mostre descrizion de etichete

en: Extract thumbnail
fur: Tire fûr miniature

en: Remove thumbnail
fur: Gjave miniature

en: Insert FILE as thumbnail
fur: Inserìs il FILE come miniature

en: Do not fix existing tags in files
fur: No stâ justâ lis etichetis esistentis intai file

en: Write data to FILE
fur: Scrîf i dâts tal FILE

en: Value of tag
fur: Valôr de etichete

en: STRING
fur: STRINGHE

en: Create EXIF data if not existing
fur: Cree i dâts EXIF se a mancjin

en: Output in a machine-readable (tab delimited) format
fur: Output in formât machine (delimitât di tabuladôr)

en: Width of output
fur: Largjece dal output

en: WIDTH
fur: LARGJECE

en: Output in a XML format
fur: Output intun formât XML

en: Show debugging messages
fur: Mostre messaçs di debug

en: Help options:
fur: Opzions di jutori:

en: Show this help message
fur: Mostre chest messaç di aiût

en: Display brief usage message
fur: Mostre un curt messaç di ûs

en: [OPTION...] file
fur: [OPZION...] file

en: Invalid IFD '%s'. Valid IFDs are '0', '1', 'EXIF', 'GPS', and 'Interoperability'.
fur: IFD '%s' no valit. I IFD valits a son '0', '1', 'EXIF', 'GPS' e 'Interoperability'.

en: Invalid tag '%s'!
fur: Etichete '%s' no valide!

en: You need to specify a tag!
fur: Tu scugnis specificâ une etichete!

en: You need to specify an IFD!
fur: Tu scugnis specificâ un IFD!

en: Tag '%s'
fur: Etichete '%s'

en: Specify input file or --create-exif
fur: Specificâ il file di input o --create-exif

en: '%s' is not readable or does not contain EXIF data!
fur: '%s' nol è leibil o nol à dâts EXIF!

en: XML format is not available for Maker Notes
fur: Il formât XML nol è  disponibil par Maker Notes
