exif 0.6.21 - en to gl translation catalogue (66 entries)

en: Not enough memory.
gl: Non hai memoria dabondo.

en: Setting a value for this tag is unsupported!
gl: Non se admite a configuración do valor para esta etiqueta!

en: Too few components specified (need %d, found %d)
gl: Especificáronse poucos compoñentes (precisábanse %d, atopáronse %d)

en: Numeric value expected
gl: Agardábase un valor numérico

en: Internal error. Please contact <%s>.
gl: Erro interno. Contacte con <%s>

en: Not yet implemented!
gl: Aínda non implementado!

en: Warning; Too many components specified!
gl: Aviso: especificáronse demasiados compoñentes!

en: Too much EXIF data (%i bytes). Only %i bytes are allowed.
gl: Demasiados datos EXIF (%i bytes). Só se permiten %i bytes.

en: Wrote file '%s'.
gl: Escribiuse o ficheiro «%s».

en: EXIF entry '%s'
gl: Entrada EXIF «%s».

en: exists in IFD '%s':
gl: existen en IFD «%s»:

en: Adding entry...
gl: Engadindo entrada...

en: IFD '%s' does not contain a tag '%s'!
gl: IFD «%s» non contén unha etiqueta «%s»!

en: Could not open '%s' (%s)!
gl: Non foi posíbel abrir «%s» (%s)!

en: Could not read '%s' (%s).
gl: Non foi posíbel ler «%s» (%s).

en: IFD '%s' does not contain tag '%s'.
gl: O IFD «%s» non contén a etiqueta «%s».

en: '%s' does not contain tag '%s'.
gl: «%s» non contén a etiqueta «%s».

en: '%s' does not contain a thumbnail!
gl: «%s» non contén unha miniatura!

en: Could not open '%s' for writing (%s)!
gl: Non foi posíbel abrir «%s» para escritura (%s)!

en: EXIF tags in '%s':
gl: Etiquetas EXIF en «%s»:

en: Unknown format or nonexistent MakerNote.
gl: Formato descoñecido ou MakerNote inexistente.

en: MakerNote does not contain any value.
gl: MakerNote non contén ningún valor.

en: MakerNote contains %i value:
     | MakerNote contains %i values:
gl[0]: MakerNote contén %i valor:
gl[1]: MakerNote contén %i valores:

en: Unknown Tag
gl: Etiqueta descoñecida

en: Unknown value
gl: Valor descoñecido

en: EXIF tags in '%s' ('%s' byte order):
gl: Etiquetas EXIF en «%s» («%s» orde de bytes)

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Value
gl: Valor

en: EXIF data contains a thumbnail (%i bytes).
gl: Os datos EXIF conteñen unha miniatura (%i bytes).

en: ThumbnailSize	%i
gl: Tamañominiatura	%i

en: Display software version
gl: Mostrar a versión do software

en: Show IDs instead of tag names
gl: Mostrar os ID no lugar dos nomes das etiquetas

en: Select tag
gl: Seleccionar etiqueta

en: tag
gl: etiqueta

en: Select IFD
gl: Seleccionar IFD

en: List all EXIF tags
gl: Lista todas as etiquetas EXIF

en: Show contents of tag MakerNote
gl: Mostra os contidos da etiqueta MakerNote

en: Remove tag or ifd
gl: Eliminar a etiqueta ou ifd

en: Show description of tag
gl: Mostra a definición da etiqueta

en: Extract thumbnail
gl: Extrae a miniatura

en: Remove thumbnail
gl: Elimina a miniatura

en: Insert FILE as thumbnail
gl: Insire o FICHEIRO como miniatura

en: FILE
gl: FICHEIRO

en: Do not fix existing tags in files
gl: Non arranxar as etiquetas existentes nos ficheiros

en: Write data to FILE
gl: Escribir os datos ao FICHEIRO

en: Value of tag
gl: Valor da etieuqta

en: STRING
gl: CADEA

en: Create EXIF data if not existing
gl: Crear datos EXIF se non existen

en: Output in a machine-readable (tab delimited) format
gl: Imprimir nun formato lexíbel polo computador (delimitado por tabulacións)

en: Width of output
gl: Ancho da saída

en: WIDTH
gl: ANCHO

en: Output in a XML format
gl: Imprime en formato XML

en: Show debugging messages
gl: Mostrar as mensaxes de depuración

en: Help options:
gl: Opcións de axuda:

en: Show this help message
gl: Mostrar esta mensaxe de axuda

en: Display brief usage message
gl: Mostra unha breve mensaxe de axuda

en: [OPTION...] file
gl: [OPCIÓN...] ficheiro

en: Invalid IFD '%s'. Valid IFDs are '0', '1', 'EXIF', 'GPS', and 'Interoperability'.
gl: IFD non válido «%s». Os valores válidos de IFD son '0', '1', 'EXIF', 'GPS', e 'Interoperability'.

en: Invalid tag '%s'!
gl: Etiquetas non válidas «%s»!

en: You need to specify a tag!
gl: Debe especificar unha etiqueta!

en: You need to specify an IFD!
gl: Debe especificar un IFD!

en: Tag '%s'
gl: Etiqueta «%s»!

en: (0x%04x, '%s'):
gl: (0x%04x, «%s»):

en: Specify input file or --create-exif
gl: Especifique o ficheiro de entrada ou --create-exif

en: '%s' is not readable or does not contain EXIF data!
gl: «%s» non é lexíbel ou non contén datos EXIF!

en: XML format is not available for Maker Notes
gl: O formato XML non está dispoñíbel para Maker Notes
