exif 0.6.20 - en to hr translation catalogue (67 entries)

en: Not enough memory.
hr: Nema dovoljno memorije.

en: Setting a value for this tag is unsupported!
hr: Postavljanje vrijednosti ove oznake nije podržano!

en: Too few components specified (need %d, found %d)
hr: Navedeno premalo komponenata (potrebno %d, nađeno %d)

en: Numeric value expected
hr: Očekujem numeričku vrijednost

en: Internal error. Please contact <%s>.
hr: Interna greška. Molim kontaktirajte <%s>.

en: Not yet implemented!
hr: Nije još implementirano!

en: Warning; Too many components specified!
hr: Upozorenje: Navedeno previše komponenata!

en: Too much EXIF data (%i bytes). Only %i bytes are allowed.
hr: Previše EXIF podataka (%i bajtova). Dozvoljeno je samo %i bajtova.

en: Wrote file '%s'.
hr: Zapisao datoteku „%s”.

en: EXIF entry '%s'
hr: EXIF stavka „%s”

en: (0x%x, '%s')
hr: (0x%x, „%s”)

en: exists in IFD '%s':
hr: postoji u IFD-u „%s”:

en: Adding entry...
hr: Dodajem stavku...

en: IFD '%s' does not contain a tag '%s'!
hr: IFD „%s” ne sadrži oznaku „%s”!

en: Could not open '%s' (%s)!
hr: Ne mogu otvoriti „%s” (%s)!

en: Could not read '%s' (%s).
hr: Ne mogu čitati „%s” (%s).

en: IFD '%s' does not contain tag '%s'.
hr: IFD „%s” ne sadrži oznaku „%s”.

en: '%s' does not contain tag '%s'.
hr: „%s” ne sadrži oznaku „%s”.

en: '%s' does not contain a thumbnail!
hr: „%s” ne sadrži sličicu!

en: Could not open '%s' for writing (%s)!
hr: Ne mogu otvoriti „%s” za pisanje (%s)!

en: EXIF tags in '%s':
hr: EXIF oznake u „%s”:

en: Unknown format or nonexistent MakerNote.
hr: Nepoznat oblik ili nepostojeći MakerNote.

en: MakerNote does not contain any value.
hr: MakerNote ne sadrži nikakvu vrijednost.

en: MakerNote contains %i value:
     | MakerNote contains %i values:
hr[0]: MakerNote sadrži %i vrijednost:
hr[1]: MakerNote sadrži %i vrijednosti:
hr[2]: MakerNote sadrži %i vrijednosti:

en: Unknown Tag
hr: Nepoznata oznaka

en: Unknown value
hr: Nepoznata vrijednost

en: EXIF tags in '%s' ('%s' byte order):
hr: EXIF oznake u „%s” („%s” redoslijed bajtova):

en: Tag
hr: Oznaka

en: Value
hr: Vrijednost

en: EXIF data contains a thumbnail (%i bytes).
hr: EXIF podaci sadrže sličicu (%i bajtova).

en: ThumbnailSize	%i
hr: VeličinaSličice	%i

en: Display software version
hr: Prikaži inačicu softvera

en: Show IDs instead of tag names
hr: Prikaži ID umjesto imena oznaka

en: Select tag
hr: Odaberi oznaku

en: tag
hr: oznaka

en: Select IFD
hr: Odaberi IFD

en: List all EXIF tags
hr: Ispiši sve EXIF oznake

en: Show contents of tag MakerNote
hr: Prikaži sadržaj oznake MakerNote

en: Remove tag or ifd
hr: Ukloni oznaku ili ifd

en: Show description of tag
hr: Prikaži opis oznake

en: Extract thumbnail
hr: Izdvoji sličicu

en: Remove thumbnail
hr: Ukloni sličicu

en: Insert FILE as thumbnail
hr: Ubaci DATOTEKU kao sličicu

en: FILE
hr: DATOTEKA

en: Do not fix existing tags in files
hr: Ne popravljaj postojeće oznake u datotekama

en: Write data to FILE
hr: Spremi podatke u DATOTEKU

en: Value of tag
hr: Vrijednost oznake

en: STRING
hr: NIZ

en: Create EXIF data if not existing
hr: Napravi EXIF podatke ako ne postoje

en: Output in a machine-readable (tab delimited) format
hr: Stvori izlaz u strojno čitljivom obliku (odvojenom tabulatorima)

en: Width of output
hr: Širina izlaza

en: WIDTH
hr: ŠIRINA

en: Output in a XML format
hr: Stvori izlaz u XML obliku

en: Show debugging messages
hr: Prikaži poruke za debugiranje

en: Help options:
hr: Opcije pomoći:

en: Show this help message
hr: Prikaži ovu poruku pomoći

en: Display brief usage message
hr: Prikaži kratke upute za uporabu

en: [OPTION...] file
hr: [OPCIJA...] datoteka

en: Invalid IFD '%s'. Valid IFDs are '0', '1', 'EXIF', 'GPS', and 'Interoperability'.
hr: Neispravan IFD „%s”. Ispravni IFD-ovi su „0”, „1”, „EXIF”, „GPS” i „Interoperability”.

en: Invalid tag '%s'!
hr: Neispravna oznaka „%s”!

en: You need to specify a tag!
hr: Morate navesti oznaku!

en: You need to specify an IFD!
hr: Morate navesti IFD!

en: Tag '%s'
hr: Oznaka „%s”

en: (0x%04x, '%s'):
hr: (0x%04x, „%s”):

en: Specify input file or --create-exif
hr: Navedite ulaznu datoteku ili --create-exif

en: '%s' is not readable or does not contain EXIF data!
hr: „%s” nije čitljiv ili ne sadrži EXIF podatke!

en: XML format is not available for Maker Notes
hr: XML oblik nije dostupan za Maker Notes
