exif-0.6.21 - en to lv translation catalogue (67 entries)

en: Not enough memory.
lv: Nepietiek atmiņas.

en: Setting a value for this tag is unsupported!
lv: Vērtības iestatīšanai šai atzīmei netiek atbalstīta!

en: Too few components specified (need %d, found %d)
lv: Norādīti pārāk maz komponenti (nepieciešami %d, atrasti %d)

en: Numeric value expected
lv: Pieņem tikai skaitlisku vērtību

en: Internal error. Please contact <%s>.
lv: Iekšējā kļūda. Lūdzu, sazinieties ar <%s>.

en: Not yet implemented!
lv: Vēl nav ieviests!

en: Warning; Too many components specified!
lv: Brīdinājums: Norādīti pārāk daudz komponenti!

en: Too much EXIF data (%i bytes). Only %i bytes are allowed.
lv: Pārāk daudz EXIF datu (%i baitu). Atļauti tikai %i baiti.

en: Wrote file '%s'.
lv: Rakstīts datnē “%s”.

en: EXIF entry '%s'
lv: EXIF ieraksts “%s”

en: (0x%x, '%s')
lv: (0x%x, “%s”)

en: exists in IFD '%s':
lv: eksistē iekš IFD “%s”:

en: Adding entry...
lv: Pievieno ierakstu...

en: IFD '%s' does not contain a tag '%s'!
lv: IFD “%s” nesatur iezīmi “%s”!

en: Could not open '%s' (%s)!
lv: Nevarēja atvērt “%s” (%s)!

en: Could not read '%s' (%s).
lv: Nevarēja lasīt “%s” (%s)!

en: IFD '%s' does not contain tag '%s'.
lv: IFD “%s” nesatur iezīmi “%s”.

en: '%s' does not contain tag '%s'.
lv: “%s” nesatur iezīmi “%s”.

en: '%s' does not contain a thumbnail!
lv: “%s” nesatur sīktēlu!

en: Could not open '%s' for writing (%s)!
lv: Nevar atvērt “%s” rakstīšanai (%s)!

en: EXIF tags in '%s':
lv: EXIF iezīmes iekš “%s”:

en: Unknown format or nonexistent MakerNote.
lv: Nezināms formāts vai neeksistējoša MakerNote.

en: MakerNote does not contain any value.
lv: MakerNote nesatur nevienu vērtību.

en: MakerNote contains %i value:
     | MakerNote contains %i values:
lv[0]: MakerNote satur %i vērtību:
lv[1]: MakerNote satur %i vērtības:
lv[2]: MakerNote satur %i vērtību:

en: Unknown Tag
lv: Nezināma iezīme

en: Unknown value
lv: Nezināma vērtība

en: EXIF tags in '%s' ('%s' byte order):
lv: EXIF iezīmes iekš “%s” (“%s” baitu secība):

en: Tag
lv: Iezīme

en: Value
lv: Vērtība

en: EXIF data contains a thumbnail (%i bytes).
lv: EXIF dati satur sīktēlu (%i baitus).

en: ThumbnailSize	%i
lv: Sīktēla izmērs	%i

en: Display software version
lv: Attēlo programmatūras versiju

en: Show IDs instead of tag names
lv: Rāda identifikatorus, nevis iezīmes nosaukumus

en: Select tag
lv: Atlasiet iezīmi

en: tag
lv: iezīme

en: Select IFD
lv: Atlasiet IFD

en: List all EXIF tags
lv: Visu EXIF iezīmju saraksts

en: Show contents of tag MakerNote
lv: Rādīt MakerNote iezīmes saturu

en: Remove tag or ifd
lv: Izņemt iezīmi vai ifd

en: Show description of tag
lv: Rādīt apraksta iezīmi

en: Extract thumbnail
lv: Izvilkt sīktēlu

en: Remove thumbnail
lv: Izņemt sīktēlu

en: Insert FILE as thumbnail
lv: Ievietot DATNI, kā sīktēlu

en: FILE
lv: DATNE

en: Do not fix existing tags in files
lv: Nelabot esošās iezīmes datnē

en: Write data to FILE
lv: Rakstīt datus uz DATNI

en: Value of tag
lv: Iezīmes vērtība

en: STRING
lv: VIRKNE

en: Create EXIF data if not existing
lv: Izveidot EXIF, ja dati neeksistē

en: Output in a machine-readable (tab delimited) format
lv: Izvadīt māšīnlasāma (tab atdalītā) formātā

en: Width of output
lv: Izvades platums

en: WIDTH
lv: PLATUMS

en: Output in a XML format
lv: Izvadīt XML formātā

en: Show debugging messages
lv: Rādīt atkļūdošanas ziņojumus

en: Help options:
lv: Palīdzības opcijas:

en: Show this help message
lv: Rādīt šo palīdzības ziņojumu

en: Display brief usage message
lv: Attēlot īsu lietošanas ziņojumu

en: [OPTION...] file
lv: [OPCIJA...] datne

en: Invalid IFD '%s'. Valid IFDs are '0', '1', 'EXIF', 'GPS', and 'Interoperability'.
lv: Nederīgs IFD “%s”. Derīgi IFD ir “0”, “1”, “EXIF”, “GPS” un “Interoperability”.

en: Invalid tag '%s'!
lv: Nederīga iezīme “%s”!

en: You need to specify a tag!
lv: Jums jānorāda iezīme!

en: You need to specify an IFD!
lv: Jums jānorāda IFD!

en: Tag '%s'
lv: Iezīme “%s”

en: (0x%04x, '%s'):
lv: (0x%04x, “%s”):

en: Specify input file or --create-exif
lv: Norādiet ievades datni vai --create-exif

en: '%s' is not readable or does not contain EXIF data!
lv: “%s” nav lasāms vai nesatur EXIF datus!

en: XML format is not available for Maker Notes
lv: XML formāts nav pieejams priekš Maker Notes
