exif 0.6.21 - en to ms translation catalogue (41 entries)

en: Not enough memory.
ms: Tidak cukup memori.

en: Setting a value for this tag is unsupported!
ms: Penetapan nilai untuk tag ini tidak disokong!

en: Numeric value expected
ms: Nilai numerik dijangka

en: Not yet implemented!
ms: Belum lagi dilaksanakan!

en: Wrote file '%s'.
ms: Menulis fail '%s'.

en: Could not open '%s' (%s)!
ms: Tidak dapat membuka '%s' (%s)!

en: Could not read '%s' (%s).
ms: Tidak dapat membaca '%s' (%s).

en: '%s' does not contain tag '%s'.
ms: '%s' tidak mengandungi tag '%s'.

en: '%s' does not contain a thumbnail!
ms: '%s' tidak mengandungi lakaran kenit!

en: Could not open '%s' for writing (%s)!
ms: Tidak dapat membuka '%s' untuk menulis (%s)!

en: EXIF tags in '%s':
ms: Tag EXIF dalam '%s':

en: Unknown format or nonexistent MakerNote.
ms: Format tidak diketahui atau MakerNote tidak wujud.

en: Unknown Tag
ms: Tag Tidak Diketahui

en: Unknown value
ms: Nilai tidak diketahui

en: Value
ms: Nilai

en: ThumbnailSize	%i
ms: Saiz Thumbnail	%i

en: Display software version
ms: Papar versi perisian

en: Select tag
ms: Pilih tag

en: Select IFD
ms: Pilih IFD

en: List all EXIF tags
ms: Senaraikan semua tag EXIF

en: Show contents of tag MakerNote
ms: Papar kandungan bagi tag MakerNote

en: Remove tag or ifd
ms: Buang tag atau ifd

en: Show description of tag
ms: Papar huraian bagi tag

en: Extract thumbnail
ms: Dapatkan gambar kecil

en: Remove thumbnail
ms: Buang gambar kecil

en: Insert FILE as thumbnail
ms: Masukkan FAIL sebagai gambar kecil

en: FILE
ms: FAIL

en: Write data to FILE
ms: Tulis data ke FAIL

en: Value of tag
ms: Nilai tag

en: STRING
ms: RENTETAN

en: Width of output
ms: Lebar keluaran

en: WIDTH
ms: LEBAR

en: Output in a XML format
ms: Keluaran dalam format XML

en: Show debugging messages
ms: Papar mesej nyahpepijat

en: Help options:
ms: Pilihan bantuan:

en: Show this help message
ms: Papar mesej bantuan ini

en: Display brief usage message
ms: Papar mesej pendek penggunaan

en: [OPTION...] file
ms: [PILIHAN...] fail

en: Invalid tag '%s'!
ms: Tag '%s' tidak sah!

en: You need to specify a tag!
ms: Anda mesti nyatakan satu tag!

en: You need to specify an IFD!
ms: Anda mesti nyatakan sebuah IFD!
