exif-0.6.20 - en to sr translation catalogue (68 entries)

en: Not enough memory.
sr: Нема довољно меморије.

en: Setting a value for this tag is unsupported!
sr: Постављање вредности за ову ознаку није подржано!

en: Too few components specified (need %d, found %d)
sr: Наведено је премало компоненти (потребно је %d, нађено је %d)

en: Numeric value expected
sr: Очекивана је бројна вредност

en: Internal error. Please contact <%s>.
sr: Унутрашња грешка. Ступите у везу са <%s>.

en: Not yet implemented!
sr: Још увек није уграђено!

en: Warning; Too many components specified!
sr: Упозорење; Наведено је превише компоненти!

en: Too much EXIF data (%i bytes). Only %i bytes are allowed.
sr: Превише ЕХИФ подтака (%i бајтова). Само %i бајтова је допуштено.

en: Wrote file '%s'.
sr: Записујем датотеку „%s“.

en: EXIF entry '%s'
sr: ЕХИФ ставка „%s“

en: (0x%x, '%s')
sr: (0x%x, „%s“)

en: exists in IFD '%s':
sr: постоје у ИФД „%s“:

en: Adding entry...
sr: Додајем ставку...

en: IFD '%s' does not contain a tag '%s'!
sr: ИФД „%s“ не садржи ознаку „%s“!

en: Could not open '%s' (%s)!
sr: Не могу да отворим „%s“ (%s)!

en: Could not read '%s' (%s).
sr: Не могу да прочитам „%s“ (%s)!

en: IFD '%s' does not contain tag '%s'.
sr: ИФД „%s“ не садржи ознаку „%s“.

en: '%s' does not contain tag '%s'.
sr: „%s“ не садржи ознаку „%s“.

en: '%s' does not contain a thumbnail!
sr: „%s“ не садржи минијатуру!

en: Could not open '%s' for writing (%s)!
sr: Не могу да отворим „%s“ ради уписа (%s)!

en: EXIF tags in '%s':
sr: ЕХИФ ознаке у „%s“:

en: Unknown format or nonexistent MakerNote.
sr: Непознат формат или непостојећи Творац белешке.

en: MakerNote does not contain any value.
sr: Творац белешке не садржи никакву вредност.

en: MakerNote contains %i value:
     | MakerNote contains %i values:
sr[0]: Творац белешке садржи %i вредност:
sr[1]: Творац белешке садржи %i вредности:
sr[2]: Творац белешке садржи %i вредности:

en: Unknown Tag
sr: Непозната ознака

en: Unknown value
sr: Непозната вредност

en: EXIF tags in '%s' ('%s' byte order):
sr: ЕХИФ ознаке у „%s“ („%s“ ред бајта):

en: Tag
sr: Ознака

en: Value
sr: Вредност

en: EXIF data contains a thumbnail (%i bytes).
sr: Подаци ЕХИФ-а садрже минијатуру (%i бајтова).

en: ThumbnailSize	%i
sr: Величина минијатуре	%i

en: Display software version
sr: Приказује издање програма

en: Show IDs instead of tag names
sr: Приказује ИБ-ове уместо назива ознака

en: Select tag
sr: Бира ознаку

en: tag
sr: ознака

en: Select IFD
sr: Бира ИФД

en: IFD
sr: ИФД

en: List all EXIF tags
sr: Исписује све ознаке ЕХИФ-а

en: Show contents of tag MakerNote
sr: Приказује садржај ознаке Творца белешке

en: Remove tag or ifd
sr: Уклања ознаку или ифд

en: Show description of tag
sr: Приказује опис ознаке

en: Extract thumbnail
sr: Извлачи минијатуру

en: Remove thumbnail
sr: Уклања минијатуру

en: Insert FILE as thumbnail
sr: Умеће ДАТОТЕКУ као минијатуру

en: FILE
sr: ДАТОТЕКА

en: Do not fix existing tags in files
sr: Не поправља постојеће ознаке у датотекама

en: Write data to FILE
sr: Уписује податке у ДАТОТЕКУ

en: Value of tag
sr: Вредност ознаке

en: STRING
sr: НИСКА

en: Create EXIF data if not existing
sr: Ствара ЕХИФ податке ако не постоје

en: Output in a machine-readable (tab delimited) format
sr: Исписује у машинама читљивом (табулатором ограниченом) облику

en: Width of output
sr: Ширина исписа

en: WIDTH
sr: ШИРИНА

en: Output in a XML format
sr: Исписује у ХМЛ облику

en: Show debugging messages
sr: Приказује поруке за исправљање грешака

en: Help options:
sr: Опције помоћи:

en: Show this help message
sr: Приказује ову поруку помоћи

en: Display brief usage message
sr: Приказује кратку поруку о коришћењу

en: [OPTION...] file
sr: [ОПЦИЈА...] датотека

en: Invalid IFD '%s'. Valid IFDs are '0', '1', 'EXIF', 'GPS', and 'Interoperability'.
sr: Неисправан ИФД „%s“. Важећи ИФД-ови су „0“, „1“, „EXIF“, „GPS“, и „Interoperability“.

en: Invalid tag '%s'!
sr: Неисправна ознака „%s“!

en: You need to specify a tag!
sr: Морате да наведете ознаку!

en: You need to specify an IFD!
sr: Морате да наведете ИФД!

en: Tag '%s'
sr: Ознака „%s“

en: (0x%04x, '%s'):
sr: (0x%x, „%s“):

en: Specify input file or --create-exif
sr: Наведите улазну датотеку или „--create-exif“

en: '%s' is not readable or does not contain EXIF data!
sr: „%s“ није читљиво или не садржи ЕХИФ податке!

en: XML format is not available for Maker Notes
sr: ХМЛ формат није доступан за Творца белешки
