exif 0.6.20 - en to uk translation catalogue (67 entries)

en: Not enough memory.
uk: Не вистачає пам'яті.

en: Setting a value for this tag is unsupported!
uk: Підтримки встановлення значення цієї мітки не передбачено.

en: Too few components specified (need %d, found %d)
uk: Вказано замало компонентів (потрібно %d, знайдено %d)

en: Numeric value expected
uk: Мало бути вказано числове значення

en: Internal error. Please contact <%s>.
uk: Внутрішня помилка. Будь ласка, повідомте про неї за адресою <%s>.

en: Not yet implemented!
uk: Ще не реалізовано.

en: Warning; Too many components specified!
uk: Попередження: вказано забагато компонентів.

en: Too much EXIF data (%i bytes). Only %i bytes are allowed.
uk: Забагато даних EXIF (%i байтів). Можна додавати дані, що не перевищують з об’ємом %i байтів.

en: Wrote file '%s'.
uk: Записано файл «%s».

en: EXIF entry '%s'
uk: Запис EXIF «%s»

en: (0x%x, '%s')
uk: (0x%x, «%s»)

en: exists in IFD '%s':
uk: існує у IFD «%s»:

en: Adding entry...
uk: Додавання запису…

en: IFD '%s' does not contain a tag '%s'!
uk: У IFD «%s» не міститься мітки «%s».

en: Could not open '%s' (%s)!
uk: Не вдалося відкрити «%s» (%s)!

en: Could not read '%s' (%s).
uk: Не вдалося виконати читання «%s» (%s).

en: IFD '%s' does not contain tag '%s'.
uk: У IFD «%s» не міститься мітки «%s».

en: '%s' does not contain tag '%s'.
uk: «%s» не міститься мітки «%s».

en: '%s' does not contain a thumbnail!
uk: У «%s» не міститься мініатюри.

en: Could not open '%s' for writing (%s)!
uk: Не вдалося відкрити «%s» для запису (%s).

en: EXIF tags in '%s':
uk: Мітки EXIF у «%s»:

en: Unknown format or nonexistent MakerNote.
uk: Невідомий формат або немає MakerNote.

en: MakerNote does not contain any value.
uk: У MakerNote не міститься жодного значення.

en: MakerNote contains %i value:
     | MakerNote contains %i values:
uk[0]: У MakerNote міститься %i значення:
uk[1]: У MakerNote міститься %i значення:
uk[2]: У MakerNote міститься %i значень:
uk[3]: У MakerNote міститься одне значення:

en: Unknown Tag
uk: Невідома мітка

en: Unknown value
uk: Невідоме значення

en: EXIF tags in '%s' ('%s' byte order):
uk: Мітки EXIF у «%s» (порядок байтів «%s»):

en: Tag
uk: Мітка

en: Value
uk: Значення

en: EXIF data contains a thumbnail (%i bytes).
uk: У даних EXIF міститься мініатюра (%i байтів).

en: ThumbnailSize	%i
uk: Розмір мініатюри	%i

en: Display software version
uk: Показати дані щодо версії програмного забезпечення

en: Show IDs instead of tag names
uk: Показати ідентифікатори замість назв міток

en: Select tag
uk: Вибрати мітку

en: tag
uk: мітка

en: Select IFD
uk: Вибрати IFD

en: List all EXIF tags
uk: Показати список всіх міток EXIF

en: Show contents of tag MakerNote
uk: Показати вміст мітки MakerNote

en: Remove tag or ifd
uk: Вилучити мітку або ifd

en: Show description of tag
uk: Показати опис мітки

en: Extract thumbnail
uk: Видобути мініатюру

en: Remove thumbnail
uk: Вилучити мініатюру

en: Insert FILE as thumbnail
uk: Вставити ФАЙЛ як мініатюру

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Do not fix existing tags in files
uk: Не виправляти поточні мітки у файлах

en: Write data to FILE
uk: Записати дані до ФАЙЛа

en: Value of tag
uk: Значення мітки

en: STRING
uk: РЯДОК

en: Create EXIF data if not existing
uk: Створити записи даних EXIF, якщо їх ще не існує

en: Output in a machine-readable (tab delimited) format
uk: Вивести дані у придатному до читання комп’ютером (форматованому табуляціями) форматі

en: Width of output
uk: Довжина рядка виведених даних

en: WIDTH
uk: ШИРИНА

en: Output in a XML format
uk: Вивести дані у форматі XML

en: Show debugging messages
uk: Показати діагностичні повідомлення

en: Help options:
uk: Пункти довідки:

en: Show this help message
uk: Показати цю довідку

en: Display brief usage message
uk: Показати коротке повідомлення про користування

en: [OPTION...] file
uk: [ПАРАМЕТР...] файл

en: Invalid IFD '%s'. Valid IFDs are '0', '1', 'EXIF', 'GPS', and 'Interoperability'.
uk: Некоректне значення IFD «%s». Коректними значеннями IFD є «0», «1», «EXIF», «GPS» і «Interoperability».

en: Invalid tag '%s'!
uk: Некоректна мітка «%s».

en: You need to specify a tag!
uk: Вам слід вказати мітку.

en: You need to specify an IFD!
uk: Вам слід вказати IFD!

en: Tag '%s'
uk: Мітка «%s»

en: (0x%04x, '%s'):
uk: (0x%04x, «%s»):

en: Specify input file or --create-exif
uk: Вкажіть файл вхідних даних або параметр --create-exif

en: '%s' is not readable or does not contain EXIF data!
uk: «%s» непридатний до читання або не містить даних EXIF.

en: XML format is not available for Maker Notes
uk: Формат XML не можна використовувати для MakerNotes (приміток виробника)
