Exo - en to fa_IR translation catalogue (118 entries)

en: Follow state
fa_IR: چگونگیِ دنبال کردن

en: Render differently based on the selection state.
fa_IR: برپایهٔ چگونگیِ گزینش به گونهٔ دیگری بکِش

en: Icon
fa_IR: آیکون

en: The icon to render.
fa_IR: شمایلِ برای کشیدن

en: GIcon
fa_IR: شمایلِ G

en: The GIcon to render.
fa_IR: شمایلِ G ـِ برای کشیدن

en: size
fa_IR: اندازه

en: The size of the icon to render in pixels.
fa_IR: اندازهٔ شمایل برای کشیدن در سنجهٔ نگاره دانه.

en: Failed to open file "%s": %s
fa_IR: باز کردنِ پروندهٔ «%s» با شکست روبرو شد: %s

en: Failed to read file "%s": %s
fa_IR: خواندنِ پروندهٔ «%s» با شکست روبرو شد: %s

en: Failed to load image "%s": Unknown reason, probably a corrupt image file
fa_IR: بارزدنِ نگارهٔ «%s» با شکست روبرو شد: مایهٔ ناشناخته، شاید یک پروندهٔ نگارهٔ خراب

en: Failed to open "%s".
fa_IR: باز کردنِ «%s» با شکست روبرو شد.

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_ACTIONS
en: Action Icons
fa_IR: شمایل‌های کنش‌ها

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_ANIMATIONS
en: Animations
fa_IR: نگاره‌های جنبنده

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_APPLICATIONS
en: Application Icons
fa_IR: شمایل‌های برنامه‌های کاربردی

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_CATEGORIES
en: Menu Icons
fa_IR: شمال‌های فهرستی

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_DEVICES
en: Device Icons
fa_IR: شمایل‌های دستگاه‌ها

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_EMBLEMS
en: Emblems
fa_IR: نشانه‌ها

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_EMOTES
en: Emoticons
fa_IR: رُخسارَک‌ها

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_MIME_TYPES
en: File Type Icons
fa_IR: شمایل‌های گونهٔ پرونده

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_PLACES
en: Location Icons
fa_IR: شمایل‌های جا

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_STATUS
en: Status Icons
fa_IR: شمایل‌های چگونگی

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_STOCK
en: Stock Icons
fa_IR: شمایل‌های انبار

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_OTHER
en: Uncategorized Icons
fa_IR: شمایل‌های دسته‌بندی نشده

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_ALL
en: All Icons
fa_IR: همهٔ شمایل‌ها

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_FILE
en: Image Files
fa_IR: پرونده‌های تصویری

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_NO_ICON
en: No Icon
fa_IR: بدون آیکون

note: setup the context combo box
en: Select _icon from:
fa_IR: _شمایل برگزین‌ از:

note: search filter
en: _Search icon:
fa_IR: به _دنبال شمایل بگرد:

en: Clear search field
fa_IR: زمینهٔ گشتن را پاک کن

en: Column Spacing
fa_IR: جداییِ ستون‌ها

en: Space which is inserted between grid column
fa_IR: جدایی‌ای که میان ستون‌های توری گذاشته می‌شود

en: Number of columns
fa_IR: شمارِ ستون‌ها

en: Number of columns to display
fa_IR: شمارِ ستون‌ها‌برای نشان دادن

en: Enable Search
fa_IR: گشتن را توانا کن

en: View allows user to search through columns interactively
fa_IR: چشم‌انداز می‌گذارد کاربر در میان ستون‌ها به شیوهٔ برهم کنشی بگردد

en: Width for each item
fa_IR: پهنا برای هر مهره

en: The width used for each item
fa_IR: پهنای بکار گرفته شده برای هر‌مهره

en: Layout mode
fa_IR: شیوه چیدمان

en: The layout mode
fa_IR: شیوهٔ چیدمان

en: Margin
fa_IR: کناره

en: Space which is inserted at the edges of the icon view
fa_IR: جدایی‌ای که بر لبهٔ چشم‌اندازِ شمایل گذاشته می‌شود

en: Markup column
fa_IR: ستونِ نشانه‌گذاری

en: Model column used to retrieve the text if using Pango markup
fa_IR: ستون الگوی بکار رفته برای بازیابیِ نوشته اگر نشانه‌گذاریِ Pango بکار رفته باشد

en: Icon View Model
fa_IR: الگویِ چشم‌اندازِ شمایل

en: The model for the icon view
fa_IR: الگو برای چشم‌اندازِ شمایل

en: Orientation
fa_IR: سو

en: How the text and icon of each item are positioned relative to each other
fa_IR: چگونه نوشته و شمایلِ هر مهره بسته به یکدیگر گذاشته می‌شوند

en: Pixbuf column
fa_IR: ستونِ میان‌گیرِ نگاره دانه

en: Model column used to retrieve the icon pixbuf from
fa_IR: ستون الگوی بکار گرفته شده برای بازیابی کردنِ میان‌گیرِ نگاره دانهٔ شمایل

en: Icon column
fa_IR: ستونِ شمایل

en: Model column used to retrieve the absolute path of an image file to render
fa_IR: ستون نمونهٔ بکار رفته برای بازیابیِ نشانیِ سرهٔ یک پروندهٔ نگاره برای کشیدن

en: Reorderable
fa_IR: بازآرایی پذیر

en: View is reorderable
fa_IR: چشم‌انداز بازآرایی پذیر است

en: Row Spacing
fa_IR: جدایی رَجها

en: Space which is inserted between grid rows
fa_IR: جدایی‌ای که میان رَجهای توری گذاشته می‌شود

en: Search Column
fa_IR: ستونِ گشتن

en: Model column to search through when searching through item
fa_IR: ستون الگو برای گشتن هنگام گشتن در مهره

en: Selection mode
fa_IR: شیوهٔ گزینش

en: The selection mode
fa_IR: شیوهٔ گزینش

en: Single Click
fa_IR: تک تلیک

en: Whether the items in the view can be activated with single clicks
fa_IR: که آیا مهره های در چشم انداز می‌توانند با تک تلیک به کار بیفتند

en: Single Click Timeout
fa_IR: زمانِ بسر آمدنِ تک تلیک

en: The amount of time after which the item under the mouse cursor will be selected automatically in single click mode
fa_IR: اندازهٔ زمانی که پس از آن مهرهٔ زیر نشانگرِ موشواره خود به خود در شیوهٔ تَک تلیک گزیده می‌شود

en: Spacing
fa_IR: فاصله‌گذاری

en: Space which is inserted between cells of an item
fa_IR: جدایی‌ای که میان خانه‌های یک مهره گذاشته می‌شود

en: Text column
fa_IR: ستونِ نوشته

en: Model column used to retrieve the text from
fa_IR: ستون الگوی بکار گرفته شده برای بازیابی کردنِ نوشته

en: Preview
fa_IR: پیش نمایش

en: No file selected
fa_IR: هیچ پرونده‌ای گزیده نشده

en: Block Device
fa_IR: جلوی دستگاه را بگیر

en: Character Device
fa_IR: دستگاه نشانه‌ای

en: Folder
fa_IR: پوشه

en: FIFO
fa_IR: نخست درون نخست بیرون

en: Socket
fa_IR: کاسه

note: allocate the file chooser
en: Select an Application
fa_IR: یک برنامه انتخاب کنید

note: add the "Cancel" button
en: _Cancel
fa_IR: انصراف

en: _Open
fa_IR: باز کردن

en: All Files
fa_IR: همه پرونده‌ها

en: Executable Files
fa_IR: پرونده‌های قابل اجرا

en: Perl Scripts
fa_IR: کدنوشته‌های پرل

en: Python Scripts
fa_IR: کدنوشته‌های پایتون

en: Ruby Scripts
fa_IR: کدنوشته‌های روبی

en: Shell Scripts
fa_IR: کدنوشته‌های شل

en: Create Launcher <b>%s</b>
fa_IR: راه‌انداز پدید بیاور <b>%s</b>

note: TRANSLATORS: Label in "Create Launcher"/"Create Link" dialog, make sure to avoid mnemonic conflicts
en: _Name:
fa_IR: نام:

note: TRANSLATORS: Label in "Create Launcher"/"Create Link" dialog, make sure to avoid mnemonic conflicts
en: C_omment:
fa_IR: _دیدگاه:

note: TRANSLATORS: Label in "Create Launcher" dialog, make sure to avoid mnemonic conflicts
en: Comm_and:
fa_IR: _دستور:

note: TRANSLATORS: Label in "Create Launcher" dialog, make sure to avoid mnemonic conflicts
en: Working _Directory:
fa_IR: _پوشهٔ کار:

note: TRANSLATORS: Label in "Create Launcher"/"Create Link" dialog, make sure to avoid mnemonic conflicts
en: _Icon:
fa_IR: نماد:

note: TRANSLATORS: Label for the icon button in "Create Launcher"/"Create Link" dialog if no icon selected setup a label to tell that no icon was selected
en: No icon
fa_IR: بدون آیکون

en: Options:
fa_IR: گزینه‌ها:

note: TRANSLATORS: Check button label in "Create Launcher" dialog, make sure to avoid mnemonic conflicts *              and sync your translations with the translations in Thunar and xfce4-panel.
en: Use _startup notification
fa_IR: استفاده از اعلان ابتدایی

note: TRANSLATORS: Check button label in "Create Launcher" dialog, make sure to avoid mnemonic conflicts *              and sync your translations with the translations in Thunar and xfce4-panel.
en: Run in _terminal
fa_IR: اجرا در پایانه

en: Select this option to run the command in a terminal window.
fa_IR: برای اجرای فرمان در یک پنجره پایانه این گزینه را انتخاب کنید.

note: allocate the icon chooser dialog
en: Select an icon
fa_IR: یک شمایل برگزین

en: _OK
fa_IR: تایید

note: allocate the file chooser dialog
en: Select a working directory
fa_IR: یک‌ پوشهٔ کار برگزین

en: File location is not a regular file or directory
fa_IR: نشانیِ پرونده، یک پوشه یا پروندهٔ شایسته نیست

note: --- constants ---
en: Create Launcher
fa_IR: راه‌انداز پدید بیاور

en: Create Link
fa_IR: پیوند پدید بیاور

en: Create Directory
fa_IR: پوشه پدید بیاور

en: Edit Launcher
fa_IR: راه‌انداز ویرایش کن

en: Edit Link
fa_IR: پیوند ویرایش کن

en: Edit Directory
fa_IR: پوشه ویرایش کن

en: Create a new desktop file in the given directory
fa_IR: یک پروندهٔ روی‌میزیِ تازه در پوشهٔ داده شده پدید بیاور

en: Type of desktop file to create (Application or Link)
fa_IR: گونهٔ پروندهٔ رومیزی برای پدیدآوردن (برنامهٔ کاربردی یا پیوند)

en: Print version information and exit
fa_IR: نمایش اطلاعات شماره نسخه برنامه و خروج

note: no error message, the GUI initialization failed
en: Failed to open display
fa_IR: باز کردنِ نمایشگر با‌شکست روبرو شد

en: No file/folder specified
fa_IR: هیچ پرونده/پوشه ای یاد نشده

en: The file "%s" contains no data
fa_IR: پروندهٔ «%s» هیچ داده‌ای ندارد

note: we cannot continue without a type
en: File "%s" has no type key
fa_IR: پروندهٔ «%s» هیچ کلیدِگونه‌ای ندارد

note: add the "Help" button
en: _Help
fa_IR: راهنما

note: add the "Create"/"Save" button (as default)
en: C_reate
fa_IR: ایجاد

en: _Save
fa_IR: _نگهداری کن

note: create failed, ask the user to specify a file name
en: Choose filename
fa_IR: نامِ پرونده برگزین

en: Failed to create "%s".
fa_IR: ساختنِ «%s» با‌شکست روبرو شد.

en: Failed to save "%s".
fa_IR: ذخیرهٔ «%s» با شکست مواجه شد.
