Exo - en to ka translation catalogue (88 entries)

en: Icon
ka: ხატულა

en: size
ka: ზომა

en: Failed to open file "%s": %s
ka: ფაილის (%s) გახსნა შეუძლებელია: %s

en: Failed to read file "%s": %s
ka: ფაილიდან "%s" წაკითხვის შეცდომა: %s

en: Failed to open "%s".
ka: "%s"-(ი)ს გახსნა ვერ მოხერხდა.

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_ACTIONS
en: Action Icons
ka: მოქმედების ხატულები

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_ANIMATIONS
en: Animations
ka: ანიმაციები

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_APPLICATIONS
en: Application Icons
ka: პროგრამის ხატულები

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_CATEGORIES
en: Menu Icons
ka: მენიუს ხატულები

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_DEVICES
en: Device Icons
ka: მოწყობილობის ხატულები

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_EMBLEMS
en: Emblems
ka: ემბლემები

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_EMOTES
en: Emoticons
ka: ემოციები

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_MIME_TYPES
en: File Type Icons
ka: ფაილის ტიპის ხატულები

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_PLACES
en: Location Icons
ka: მდებარეობის ხატულები

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_STATUS
en: Status Icons
ka: სტატუსის ხატულები

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_STOCK
en: Stock Icons
ka: მოყოლილი ხატულები

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_OTHER
en: Uncategorized Icons
ka: დაულაგებელი ხატულები

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_ALL
en: All Icons
ka: ყველა ხატულა

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_FILE
en: Image Files
ka: გამოსახულების ფაილები

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_NO_ICON
en: No Icon
ka: ხატულის გარეშე

note: search filter
en: _Search icon:
ka: ძებნის ხატულა:

en: Column Spacing
ka: სვეტების დაშორება

en: Number of columns
ka: სვეტების რაოდენობა

en: Enable Search
ka: ძებნის ჩართვა

en: Layout mode
ka: განლაგების რეჟიმი

en: The layout mode
ka: განლაგების რეჟიმი

en: Margin
ka: ზღვარი

en: Orientation
ka: ორიენტაცია

en: Icon column
ka: ხატულას სვეტი

en: Reorderable
ka: გადალაგებადი

en: View is reorderable
ka: ხედი გადალაგებადია

en: Row Spacing
ka: რიგების დაშორება

en: Search Column
ka: ძებნის სვეტი

en: Selection mode
ka: მონიშვნის რეჟიმი

en: The selection mode
ka: მონიშვნის რეჟიმი

en: Single Click
ka: ერთი წკაპი

en: Spacing
ka: დაშორება

en: Text column
ka: ტექსტის სვეტი

en: Preview
ka: ესკიზი

en: No file selected
ka: ფაილი არაა არჩეული

en: Block Device
ka: ბლოკური მოწყობილობა

en: Character Device
ka: სიმბოლური მოწყობილობა

en: Folder
ka: საქაღალდე

en: Socket
ka: სოკეტი

note: allocate the file chooser
en: Select an Application
ka: პროგრამის არჩევა

note: add the "Cancel" button
en: _Cancel
ka: გაუქმება

en: _Open
ka: გახსნა

en: All Files
ka: ყველა ფაილი

en: Executable Files
ka: გამშვები ფაილი

en: Perl Scripts
ka: Perl სკრიპტი

en: Python Scripts
ka: Python სკრიპტი

en: Ruby Scripts
ka: Ruby სკრიპტი

en: Shell Scripts
ka: გარსის სკრიპტი

en: Create Launcher <b>%s</b>
ka: <b>%s</b> გამშვების შექმნა

note: TRANSLATORS: Label in "Create Launcher"/"Create Link" dialog, make sure to avoid mnemonic conflicts
en: _Name:
ka: სახელი:

note: TRANSLATORS: Label in "Create Launcher"/"Create Link" dialog, make sure to avoid mnemonic conflicts
en: C_omment:
ka: კომენტარი:

note: TRANSLATORS: Label in "Create Launcher" dialog, make sure to avoid mnemonic conflicts
en: Comm_and:
ka: ბრძანება:

note: TRANSLATORS: Label in "Create Link" dialog, make sure to avoid mnemonic conflicts
en: _URL:
ka: ვებ-მისამართი:

note: TRANSLATORS: Label in "Create Launcher" dialog, make sure to avoid mnemonic conflicts
en: Working _Directory:
ka: _სამუშაო საქაღალდე:

note: TRANSLATORS: Label in "Create Launcher"/"Create Link" dialog, make sure to avoid mnemonic conflicts
en: _Icon:
ka: ხატულა:

note: TRANSLATORS: Label for the icon button in "Create Launcher"/"Create Link" dialog if no icon selected setup a label to tell that no icon was selected
en: No icon
ka: ხატულის გარეშე

en: Options:
ka: ვარიანტები:

note: TRANSLATORS: Check button label in "Create Launcher" dialog, make sure to avoid mnemonic conflicts *              and sync your translations with the translations in Thunar and xfce4-panel.
en: Run in _terminal
ka: ტერმინალში გაშვება

note: allocate the icon chooser dialog
en: Select an icon
ka: ხატულას არჩევა

en: _OK
ka: კარგი

note: allocate the file chooser dialog
en: Select a working directory
ka: აირჩიეთ სამუშაო საქაღალდე

note: --- constants ---
en: Create Launcher
ka: გამშვების შექმნა

en: Create Link
ka: ბმულის შექმნა

en: Create Directory
ka: კატალოგის შექმნა

en: Edit Launcher
ka: გამშვების რედაქტირება

en: Edit Link
ka: ბმულის რედაქტირება

en: Edit Directory
ka: კატალოგის რედაქტირება

en: Create a new desktop file in the given directory
ka: მითითებულ საქაღალდეში საქაღალდის შექმნა

en: Print version information and exit
ka: ვერსიის შესახებ ინფორმაციის დაბეჭდვა და გასვლა

note: initialize Gtk+
en: [FILE|FOLDER]
ka: [ფაილი|საქაღალდე]

note: no error message, the GUI initialization failed
en: Failed to open display
ka: ეკრანის გახსნის შეცდომა

en: Please report bugs to <%s>.
ka: გთხოვთ, შეცდომების შესახებ გვაცნობეთ აქ <%s>.

en: No file/folder specified
ka: ფაილი/საქაღალდე მითითებული არაა

en: The file "%s" contains no data
ka: ფაილი მონაცემებს არ შეიცავს: %s

note: add the "Help" button
en: _Help
ka: დახმარება

note: add the "Create"/"Save" button (as default)
en: C_reate
ka: შექმნა

en: _Save
ka: შენახვა

note: create failed, ask the user to specify a file name
en: Choose filename
ka: აირჩიეთ ფაილის სახელი

en: Failed to create "%s".
ka: %s-ის შექმნის შეცდომა.

en: Failed to save "%s".
ka: "%s'-ის შენახვის შეცდომა.

en: Usage: exo-open [URLs...]
ka: გამოყენება: exo-open [URLs...]

en:   -?, --help                          Print this help message and exit
ka:   -?, --help                          ამ დახმარების შეტყობინების დაბეჭდვა და გასვლა

en:   -V, --version                       Print version information and exit
ka:   -V, --version                       ვერსიის შესახებ ინფორმაციის დაბეჭდვა და გასვლა
