Exo - en to si translation catalogue (21 entries)

en: Follow state
si: තත්වය අනුගමනය

en: Render differently based on the selection state.
si: වරණයේ තත්වය මත ඉදිරිපත්කිරීම වෙනස්වේ

en: Icon
si: අයිකනය

en: The icon to render.
si: ඉදිරිපත්කරණ අයිකනය

en: size
si: ප්‍රමාණය

en: The size of the icon to render in pixels.
si: පික්සල මගින් ඉදිරිපත් කරන අයිකනයේ ප්‍රමාණය

en: Failed to open file "%s": %s
si: ගොණුව විවෘත කිරීමට අසමත් "%s": %s

en: Failed to read file "%s": %s
si: ගොණුව කියවීමට අසමත් "%s": %s

en: Failed to load image "%s": Unknown reason, probably a corrupt image file
si: ප්‍රතිබිම්බය පූරණයට අසමත්  "%s": නොදන්නා හේතුවක්, බොහෝ විට ප්‍රතිබිම්බ ගොණුව නරක්වීම විය හැක.

en: Failed to open "%s".
si: විවෘත කිරීමට අසමත් "%s".

en: Orientation
si: දිශානතිය

en: The orientation of the iconbar
si: අයිකනතීරුවේ දිශානතිය

en: Pixbuf column
si: Pixbuf කොළම

en: Text column
si: පෙළ කොළම

en: Icon Bar Model
si: අයිකන තීරු ආකෘතිය

en: Model for the icon bar
si: අයිකන තීරුව සඳහා ආකෘතිය

en: Active
si: ක්‍රියාකාරී

en: Active item index
si: ක්‍රියාකාරී අයිතම  දර්ශකය

en: Active item fill color
si: ක්‍රියාකාරී අයිතම  පිරවුම් පැහැය

en: Active item border color
si: ක්‍රියාකාරී අයිතම  බෝඩර පැහැය

en: Active item text color
si: ක්‍රියාකාරී අයිතම පෙළ පැහැය
