falkon_hellopython - en to da translation catalogue (6 entries)

en: My first plugin action
da: Min første plugin-handling

en: Hello
da: Hallo

en: First plugin action works :-)
da: Først plugin-handling virker :-)

en: Close
da: Luk

en: Hello Python Settings
da: Indstillinger for Hallo Python

en: Hello Python Sidebar
da: Sidebjælke for Hallo Python
