falkon_runaction - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Run Action
da: Kør handling

en: Run action on current page
da: Kør handling på nuværende side

en: RunAction button
da: KørHandling-knap

en: Configure...
da: Konfigurer...

en: Run Action Settings
da: Indstillinger for kør handling

en: Available actions
da: Tilgængelige handlinger
