falkon_hellopython - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: My first plugin action
fr: Mon premier module externe

en: Hello
fr: Bonjour

en: First plugin action works :-)
fr: Mon premier module externe fonctionne :-)

en: Close
fr: Fermer

en: Hello Python Settings
fr: Paramètres Hello Python

en: Hello Python Sidebar
fr: Panneau latéral Hello Python
